Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X1] Xbox ONE arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 59, 60, 61  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Moorass
HV vaatleja

liitunud: 08.08.2015




sõnum 04.10.2015 17:30:43 vasta tsitaadiga

tunneks ka huvi need for speed beta vastu!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2015 13:51:01 vasta tsitaadiga

Sellel nädalal siis Star Wars:
http://starwars.ea.com/en_GB/starwars/battlefront/news/the-star-wars-battlefront-beta-is-coming-october-8th-uk
Do I need to register for the Beta?
The Star Wars Battlefront Beta is open to PlayStation 4, Xbox One and Origin for PC players. There is no need to register.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2015 10:31:10 vasta tsitaadiga

link :: Tales from the Borderlands Episode 1

Tales from the Borderlands esimest episoodi jagatakse hetkel tasuta.

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2015 15:08:53 vasta tsitaadiga

Kus kõige soodsamalt praegu one leiaks? Mingi bundle variant gta5/forza6-ga oleks eriti uhke.

HV hinnainfo on teada, mõtlen ehk leidub kusagil väljamaal midagi head võib pakub keegi kõva soodukat, mis HV-s ei kajastu.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2015 18:21:13 vasta tsitaadiga

Vaata soomest giganttist või verkkokaupast seal suht mõistlikud bundled vahepeal hea hinnaga.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2015 11:38:18 vasta tsitaadiga

Ostsin arvutitargast. Seal oli Ok hind ja kohe olemas.

edit: soovitage platvormmänge. Kunagi oli playstationi peal crash bandicoot. Ühesõnaga midagi sarnast.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 25.10.2015 20:51:04 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
edit: soovitage platvormmänge. Kunagi oli playstationi peal crash bandicoot. Ühesõnaga midagi sarnast.

Võta Rare Replay, seal peaks ports vanemaid platvormereid olema. Banjo-Kazooie, Conker, jms.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2015 09:32:21 vasta tsitaadiga

link :: BC ja UI uuendus

Suure uuenduse kuupäev teada thumbs_up.gif

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2015 12:16:34 vasta tsitaadiga

Ei tea kas õige teema aga keegi on pultidel analooge vahetanud? Sai siis tellitud uued analoogid aga tundub, et ise vanu maha joodetud ei saa. kellelgi kogemust?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2015 12:26:11 vasta tsitaadiga

C1rca kirjutas:
Ei tea kas õige teema aga keegi on pultidel analooge vahetanud? Sai siis tellitud uued analoogid aga tundub, et ise vanu maha joodetud ei saa. kellelgi kogemust?



Link
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2015 12:32:02 vasta tsitaadiga

Ma olen täitsa vaadanud neid videosid, mina korralikult maha joodetud ei saa neid kontakte. Ei ole vist kätt selle peale ja ega õigeid tööriistu ka ei ole. Arvan, et rikun enne need kontaktid ära või saavad liialt palju kuuma enne, kui analoogi kätte saan. Puldid olen ma ilusti juba lahti saanud, asi ongi jootmises
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2015 13:14:27 vasta tsitaadiga

C1rca, miks sa joota tahad - kas lüliti(d) läbi/katki?
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2015 15:53:24 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
C1rca, miks sa joota tahad - kas lüliti(d) läbi/katki?

Just, kangid ise (lülitid on katki), jäävad peale koguaeg.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2015 19:11:13 vasta tsitaadiga

C1rca kirjutas:
beastbeats kirjutas:
C1rca, miks sa joota tahad - kas lüliti(d) läbi/katki?

Just, kangid ise (lülitid on katki), jäävad peale koguaeg.

Siis otsi tutvusringkonnast mõni elektroonik - õigete riistadega max 10min. töö.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 27.10.2015 19:24:00 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Ostsin arvutitargast. Seal oli Ok hind ja kohe olemas.

edit: soovitage platvormmänge. Kunagi oli playstationi peal crash bandicoot. Ühesõnaga midagi sarnast.


http://www.playtonicgames.com/games/yooka-laylee/

sihuke mäng on tulemas, ise ootan seda hullupööra.

ajah ja muidugi see mäng:

http://www.oriblindforest.com/ Graafika on hämmastav ja OST on selle aasta lemmik olnud. Kogu mäng oli nauditav. Soovitan soojalt seda ka proovida icon_smile.gif

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2015 20:29:56 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
C1rca kirjutas:
beastbeats kirjutas:
C1rca, miks sa joota tahad - kas lüliti(d) läbi/katki?

Just, kangid ise (lülitid on katki), jäävad peale koguaeg.

Siis otsi tutvusringkonnast mõni elektroonik - õigete riistadega max 10min. töö.


Uuritud, kahjuks ei ole. FIFA 16 seisab konsooli peal, 1 korra käima pandud ja puldid laiali icon_rolleyes.gif
Ei tea, tuleb keegi otsida, kes need ära viitsib vahetada.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2015 00:22:17 vasta tsitaadiga

Kindel, et nupud ei jää hoopis korpuse külge kinni, mitte mikrolülitid ei ole vigased ?

Endal oli suht sama teema kuid lahendus oli lihtsam kui arvata võis.
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2015 09:49:02 vasta tsitaadiga

Lihtalt mine osta mingi tavaline paari eurine tinapump ja saad asjad kiiresti lahti.
Ise vahetanud korduvalt nii 360 kui ka one pultidel neid ja pole probleemi olnud.
Ainuke probleem on see kui ostsid mingid vufflid asjad ebayst siis need ei kesta üle kahe nädala ja siis hakkad uuesti vahetama. icon_wink.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2015 11:20:25 vasta tsitaadiga

Ahaa, käisin vaatamas siin tinapumpa, 25 euri oli ainuke mis leidsin. (Paides) Hiina vuhvlid on mul ja.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2015 10:34:55 vasta tsitaadiga

link :: Novembri Live Gold

Novembri Live Gold.iga Xbox one omanikel 4 mängu icon_smile.gif. 2 One + 2 360 mängu!

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2015 13:09:32 vasta tsitaadiga

TT kirjutas:
Novembri Live Gold.iga Xbox one omanikel 4 mängu icon_smile.gif. 2 One + 2 360 mängu!


XO peal aga ikkagi X360 mängude tuge pole. Ehkki lubati novembriks. 4 "uut" mängu XO peale oleks küll hea uudis.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2015 14:43:19 vasta tsitaadiga

avax kirjutas:
TT kirjutas:
Novembri Live Gold.iga Xbox one omanikel 4 mängu icon_smile.gif. 2 One + 2 360 mängu!


XO peal aga ikkagi X360 mängude tuge pole. Ehkki lubati novembriks. 4 "uut" mängu XO peale oleks küll hea uudis.


12 november peaks suur uuendus tulema(mõned postid tagasi kirjutasin), sellega tuleb BC. Väidetavalt edaspidised 360 Gold mängud on kõik BC toega.

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2015 09:41:10 vasta tsitaadiga

Mul eile update tehes pani error E200 ette.
Pika jebimise peale sain läpuks tööle. icon_razz.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2015 10:11:41 vasta tsitaadiga

Alvaaro kirjutas:
Mul eile update tehes pani error E200 ette.
Pika jebimise peale sain läpuks tööle. icon_razz.gif

Miski beta uuendus? Stabiilsetest oli septembris viimane.

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2015 10:10:06 vasta tsitaadiga

Tjah see mingi preview solk on.
Üldiselt see dash on nüüd veel hullem kui varem.
Friend feed on üli ebamugavaks tehtud.
Näiteks kui tahad näha seal mis sõbrad korda on saatnud siis pead lihtsalt hakkama allapoole ketrama lehte.
Nagu mingi telefoni kataloog rsk.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 31.10.2015 14:01:43 vasta tsitaadiga

praegune rahuldaks asja ära ehk harjunud juba,nüüd uuega ajavad asja hullemaks,pole ise veel proovida saanud,aga videode põhjal seda ketramist rohkem,oleks võinud ka nii lihtne olla kui sony oma,seal asjade liigutamine vähemalt minu puhul poole kiirem,aga loodan ehk aegajalt uuendustega ja teevad seal ikka asja mugavamaks
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2015 17:59:24 vasta tsitaadiga

Ma selles uues ei leia isegi Redeem code ülesse. icon_lol.gif
Võiks midagi sellist olla,et saad ise asjad sättida jne.
Praegu on seal jubedalt rõhku pandud igat filmide jms jama müügile.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 01.11.2015 18:08:55 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga täna veel One-i peal selle kuu tasuta mängudest Dirt 3-e mängida ei saa?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2015 11:59:14 vasta tsitaadiga

murdoch kirjutas:
Ühesõnaga täna veel One-i peal selle kuu tasuta mängudest Dirt 3-e mängida ei saa?

Kui juttudest õigesti aru saada, peaks 12ndast(kui uuendus tuleb) saama. Dirt 3 oli vist saadaval kuni 15 november.
Mõni preview kasutaja võib kommenteerida(kel muidugi Gold ka).

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tvs
HV vaatleja

liitunud: 15.01.2006




sõnum 02.11.2015 13:07:45 vasta tsitaadiga

TT kirjutas:
murdoch kirjutas:
Ühesõnaga täna veel One-i peal selle kuu tasuta mängudest Dirt 3-e mängida ei saa?

Kui juttudest õigesti aru saada, peaks 12ndast(kui uuendus tuleb) saama. Dirt 3 oli vist saadaval kuni 15 november.
Mõni preview kasutaja võib kommenteerida(kel muidugi Gold ka).


Just nii see on.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2015 11:15:51 vasta tsitaadiga

Suur UI uuendus saadaval thumbs_up.gif .
Kas kellelgi on õnnestunud One.ile 360 mänge Goldiga saada? Otsest valikut ei näe, veebist näiteks Dirt 3 "osta" proovides annab teate: Not available in youre region.
Regioon hetkel Eesti, ootan 3 kuu täitumist mil tagasi UK.ks vahetada. One.i enda Goldi mängud on edukalt allalaetavad.

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tvs
HV vaatleja

liitunud: 15.01.2006




sõnum 14.11.2015 12:06:24 vasta tsitaadiga

TT kirjutas:
Suur UI uuendus saadaval thumbs_up.gif .
Kas kellelgi on õnnestunud One.ile 360 mänge Goldiga saada? Otsest valikut ei näe, veebist näiteks Dirt 3 "osta" proovides annab teate: Not available in youre region.
Regioon hetkel Eesti, ootan 3 kuu täitumist mil tagasi UK.ks vahetada. One.i enda Goldi mängud on edukalt allalaetavad.


US konto. Dirt 3 töötab. Muidugi oli ta mul ka 360-l olemas. Lihtsalt tekkis mängude alla ready to install ja korras.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 14.11.2015 20:11:11 vasta tsitaadiga

Mul ka kuidagi ei õnnestu tasuta Dirt 3-e saada.
Ei tekki sinna "ready to install" listi.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2015 10:58:01 vasta tsitaadiga

Mul küll tekkis Dirt sinna listi.
Mingi Gears judgement oli seal samuti olemas.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2015 13:20:37 vasta tsitaadiga

Neiul tekkis huvi mõne konsooli vastu- et saaks kaameraga vahvaid mänge mängida jms.
Milliseid ägedaid mänge hetkel xbox kinectiga mängida saab? Tantsu ja trenni leidsin, kas on ka mõni "kaklusmäng"?

Ise mõtlesin, et oleks päris vinge, kui saaks sellest karbist teha koduse meelelahutussüsteemi. Kui see alguses välja tuli, siis lugesin, et see pidavat tema eesmärk olema.
Ehk siis pean silmas näiteks bluray võimalust ja online videovaatamisplatvorme.

Kuidas praegune seis on, kas oleks mõtet endale xbox 1 muretseda?
Ning kui ostmiseks läheks, siis kas kinect on juba karbis olemas või tuleks see eraldi osta?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 15.11.2015 14:02:23 vasta tsitaadiga

warkriss kirjutas:
Milliseid ägedaid mänge hetkel xbox kinectiga mängida saab? Tantsu ja trenni leidsin, kas on ka mõni "kaklusmäng"?

https://store.xbox.com/en-GB/Xbox-One/StoreSearch?query=kinect&ProductType=Games
Fighter Within vast see mida otsid?

warkriss kirjutas:
Kuidas praegune seis on, kas oleks mõtet endale xbox 1 muretseda?

Minuarust ikka. Hea ka see, et nüüd mitmed (küll mitte Kinecti) Xbox 360 mängud ka töötavad seal.

warkriss kirjutas:
Ning kui ostmiseks läheks, siis kas kinect on juba karbis olemas või tuleks see eraldi osta?

Oleneb karbist - mõnel on kaasas, mõnel mitte. Üldjuhul see ära toodud tooteinfos.
Eraldi saab ka osta, aga siis võib komplekt kujuneda kallimaks.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 16.11.2015 10:24:31 vasta tsitaadiga

Sain ka lõpuks Dirt 3-e kätte.
Tuli lihtsalt netist the download confirm ära teha. Samas ikkagi ei ilmunud see sinna "ready to install" listi. Tuli otsida üles mängude nimekirjast ja oh imet "bundle only" oli asendunud "install"-iga.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kirill113
HV kasutaja
kirill113

liitunud: 23.01.2008




sõnum 16.11.2015 10:35:51 vasta tsitaadiga

Ise olen Canada regioniga, pidin oma krediit kaardi andmed sisestama, et installida dirt 3 , midagi erilist ta ära ei võta st. raha, aga täiesti toimiv 360 mäng One peal, mingi hetk mängu ajal juhtus nii et heli kadus ära icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 16.11.2015 10:51:50 vasta tsitaadiga

Jah, enne confirmimist küsib paraku krediitkaardi andmeid. Muidu ei saa tasuta mängu "osta" icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 18.11.2015 17:12:27 vasta tsitaadiga

Mure siis siuke, et ei saa xboxi striimimist pc-sse tööle!
Arvutis Win10 Pro
Nii xboxis kui xbox appis sisselogitud sama accoundiga.
PC kaabliha xbox wifi 5Ghz (proovitud ka 2,4ghz)
Xboxi leiab üles ja saan seda käivitada ja ka sulgeda aga kui panen stream siis ütleb, et lost connection to xbox, please to to test stream vms.
Teen testi ära ja kõik kvaliteedi setingud on punase x-iga :S

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 19.11.2015 12:49:34 vasta tsitaadiga

Ilmselt mingi tulemüür või ruuteri seadistus ajab asja lolliks.
Kas XB1 saad ka kaabliga proovida?

Mul vanemate W10 testbuildidega ka ei õnnestunud, nüüd aga toimib ilusti.
Läppar wifis ja XB1 kaabliga.
Samuti, vaata kas Windowsi uuendused tehtud ning Windows Store's Xboxi rakendus uuendatud.

Võid ka pilgu peale visata siia: https://support.xbox.com/en-US/xbox-on-windows/gaming-on-windows/troubleshoot-xbox-app-game-streaming
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 21.11.2015 22:44:00 vasta tsitaadiga

Kaabliga funkab ilusti ... mhh mis jama selle wifiga siis on? :S
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 24.11.2015 22:39:48 vasta tsitaadiga

-FoX-, ilmselt siis asi ruuteris.
Pole küll vaadanud mis tehnoloogiaga Xbox streamib aga osadel ruuteritel multicast over WiFi kinni, teistel saab selle lihtsalt aktiveerida seadetest.

EDIT:
Keegi USB tuunerit on ka katsetanud ja tööle saanud?
Eile mässasin veidi, leidis kanalid üles aga OneGuide ei lase peale HDMI IN mingit muud sisendit valida...

EDIT2:
Kui keegi on toppinud oma Elioni Motorola VIP1003/1903 XB1 taha, siis nüüd oskab XB1 ka saata "Back" nuppu. "Guide" nupu nime alt.
Tuleb vaid valida settingutest HDMI boksiks VIP1903 ja töötab. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 30.11.2015 16:39:00 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et tõmban alla selle kuu teise tasuta vbox360 mängu xbox one peale, kuid annab errorit: Your purchase cannot be completed at this time. Please try again.
Kõik toimis kenast kuu alguses Dirt 3-ga.
Oskab keegi nõu anda?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vadimm
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2015 18:26:52 vasta tsitaadiga

murdoch,

Mulle aitas http://www.vpngate.net
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2015 00:13:20 vasta tsitaadiga

Mingi uuendusega on tulnud probleem, et Goldi Thiefi installil nõuab krediitkaarti. Enam ei lase ühtegi mängu - ka demo - niisama installida?
Ei viitsi küll panka nuumama hakata selle mõttetusega, et teeks "krediitkaardi", äkki on mingeid mõistlikumaid lahendusi?
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2015 20:14:50 vasta tsitaadiga

Virtuaalkaart? Ja kas mitte need moodsad deebetkaardid pole ka juba krediitkaardi võimekusega, kui on pressitud kaardinumbriga?
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2015 20:15:48 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
Virtuaalkaart? Ja kas mitte need moodsad deebetkaardid pole ka juba krediitkaardi võimekusega, kui on pressitud kaardinumbriga?


SEBi oma vähemalt töötab krediidina ka.

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2015 22:28:45 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
Virtuaalkaart? Ja kas mitte need moodsad deebetkaardid pole ka juba krediitkaardi võimekusega, kui on pressitud kaardinumbriga?

Ei pea olema pressitud - tagaküljel lihtsalt numbrid.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2015 21:10:23 vasta tsitaadiga

Päris hull hind ikka 320€ koos FIFA 16ga.
https://www.verkkokauppa.com/fi/product/18111/gnddf/Microsoft-Xbox-One-FIFA-16-pelikonsolipaketti-musta
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X1] Xbox ONE arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 59, 60, 61  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.