|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
14.11.2015 22:52:35
|
|
|
See on "return item" jumal kas sa siis tõesti midagi ei jaga ja loogiliselt ei tuleta. Case on juhtum, return case tagasisaatmise juhtumiks võib nimetada.
return>dispute>open case, vanasti oli dispute>open case. Need kõik käsitlevad kaupa ehk itemit ja loogiline ju kõiki caseks nimetada.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sults
HV veteran
liitunud: 06.09.2004
|
14.11.2015 22:57:28
|
|
|
| soodent kirjutas: |
See on "return item" jumal kas sa siis tõesti midagi ei jaga ja loogiliselt ei tuleta. Case on juhtum, return case tagasisaatmise juhtumiks võib nimetada.
return>dispute>open case, vanasti oli dispute>open case. Need kõik käsitlevad kaupa ehk itemit ja loogiline ju kõiki caseks nimetada. |
Ma oma juhtumis räägin ju sellest, et mulle pole kaupa saadetudki, seega pole ka midagi tagasi saata. Tõenäoliselt polnud seda kaupa üldse olemaski ja müüja konto kaaperdaja pani selle lihtsalt pettuse korraldamise jaoks välja. Miks ma peaksin tuletama täiesti asjasse mittepuutuvaid asju? Ega ma luuletaja pole!
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
14.11.2015 23:37:35
|
|
|
Esimene aken mis sulle avaneb probleemi avades on see kus valid oma probleemi ja see pole oluline, kas defective item või not arrived või muu, tähtis on, et arutelu on 3 etapis ja esimeses etapis ei saa midagi teha kuni 10 päeva. Sisuliselt on kõik ju sama igal juhtumil.
Kaaperdatud konto on ka 90% müüjate enesekaitse pigem, kui tõeline probleem.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
16.11.2015 12:33:12
|
|
|
Kas deklaratsiooniga saab petta ka tolli? Et näiteks muudan paypali receipt'il summad ära ja esitan või on neil võimalused paypali tehingute kontrollimiseks ka. Summa iseenesest väike ja tegin deklaratsiooni juba õigete numbritega ära aga mõte kohe hakkas jooksma
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
16.11.2015 12:39:33
|
|
|
| nexus4, mõistlik on avalikus foorumis oma maksupettuse plaane arutada.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
16.11.2015 14:33:32
|
|
|
arutan jah enda maksupettust
Ma sooviks arutada, et kuidas eesti toll selliste asjade peale mõelnud on, kui üldse. Sest tundub väga lihtne muuta või teha ise näiteks lihtsalt uus arve. Küsimus just, et kas nimetatud organitel on näiteks suuremate makseplatformidega mingisugudes diilid, et sellised asju kontrollida?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.11.2015 14:38:44
|
|
|
kus sa tead, et ei kontrollita?
Kindlasti neil oma arvutused tehtud, mille alusel teha täiendavat kontrolli jne.
Vaevalt keegi siia kelkima tuleb, et näe, üritasin tolli tillist tõmmata ja jäin vahele, lisaks veel haldus/kriminaalrikkumine ka otsa
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
16.11.2015 14:56:17
|
|
|
Usun, et riiklikul tasandil on ilusasti olemas selline meetod.
PayPal API või midagi, sisestad ülekande numbri, summa ja osapoole ning antakse vastus, kas identne või mitte. Või lausa, et sisestad ülekande numbri ja saad vastuseks kõik vajaliku ülekandeinfo.
Pea meeles, et EMTA on riiklik asutus, mitte eraettevõte.
Mina igatahes ei prooviks. Lihtsam on enne müüjale saata kiri, et määraks toote väärtuseks väiksema summa, siis ei hakata üldse uurimagi arveid.
Aga kui uuritakse, siis maksad makse.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
16.11.2015 15:12:56
|
|
|
Spoiler 
| pois11 kirjutas: |
Üks omalaadne olukord. Ostsin viimase 6 kuu jooksul kolmelt erinevalt müüjalt tehnilise vidina. Müüsin kohalikus turus kallimalt maha. Kolme müüja peale kokku olen hiina saatnud üle 4000USD oma raha, identseid objekte oli 31tk. Nüüd üks osutuks praagiks ja avasin case. Saatsin ühele müüjale tagasi, tegi refund 135USD. Peale seda kõik kolm müüjat on pannud mind musta nimekirja ja enam nendelt asju tellida ei saa. Ei oskagi midagi arvata. Lasteaed lihtsalt kui 135USD versus 4000USD paneb selliseid otsuseid tegema. Oli plaan edasi tellida. Lisaks eelmise summale oli plaan äri suurendada ja 10 tuhande USD eest toodet tellida. Aga minu raha neile enam ei kõlba.
Kahjuks mitte keegi teine ei müü antud toodet ja minu ära sai läbi.
Ärge küsige mis toode see on, ei ütle nagunii  |
Sain lahenduse: Kirjutasin kahele müüjale ja küsisin, et kellele selline olukord kasulik on? Kiri on pikk ja põhjalik. Esimene müüa vastas, et sorry ja võttis piirangud maha. Sain tellida ja minul tuju hea.
Päev hiljem vasta teine müüa, võttis ka piirangud maha. Lisaks sellele mainis veel, et osta ikka temalt seadmeid mitte teiselt müüjalt. Tema olevat vaadanud, et olen palju ostnud tema konkurendilt, edaspidi võiksin temalt osta. Lisaks sellele teeb iga ostu pealt mulle 10% alet. Asi käib nii, et annan PS teel teada ostusoovist. Tema saadab 10% odavama arve. Tasun ära ja tema paneb posti.
Olen nüüd 700 USD paari päevaga teele pannud ja äri läheb edasi. Seadmed juba liiguvad eesti poole. Ise olen rahul.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.11.2015 17:08:41
|
|
|
| tsitaat: |
Tema olevat vaadanud, et olen palju ostnud tema konkurendilt, edaspidi võiksin temalt osta.
|
siis ikkagi ühe perekonna 2 vend müüvad ühest keldrist, kust muidu teab, palju konkurent müünud on
Aga näe, tasub kirjutada
Edit:
Mida teha, kui ma küsisin aliexpressis müüja käest, et andke mulle korralik tracking nr.(44874830863 pole midagi teha) ja vastuseks sain
| tsitaat: |
Dear, my shipping company just told us that your package will be returned to us due to some unknown reasons.
Dear, so sorry about that.
Could you please tell us what we can do for you? |
Pakk peaks juba kuu aega teel olema
Avan dispute ja küsin raha tagasi ?
Pole varem sellist probleemi kohanud, tellisin natuke led lampe.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
16.11.2015 17:43:19
|
|
|
| Kui tollile tundub, et asi on liiga odav, siis määravad oma suva järgi väärtuse.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
16.11.2015 18:08:56
|
|
|
| Nii see on. Hiinakad panevad ju kohati oma algatusel naeruväärse väärtuse pakile. Kui on ilmselge, et väärtus on kõrgem, siis on neil mingid tabelid ja võetakse maksud turuhinna järgi.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
16.11.2015 18:16:47
|
|
|
Küsimus: kui eeltellimus e-poest on tehtud krediitkaardiga läbi PP ja tellimuse vormistamise/väljastamise ajaks on antud kaart aegunud; kas antud summa võetakse automaatselt PP kontolt (vastav summa seal olemas) või peab eelnevalt seda kuskilt määrama/muutma?
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
16.11.2015 18:19:11
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Usun, et riiklikul tasandil on ilusasti olemas selline meetod.
PayPal API või midagi, sisestad ülekande numbri, summa ja osapoole ning antakse vastus, kas identne või mitte. Või lausa, et sisestad ülekande numbri ja saad vastuseks kõik vajaliku ülekandeinfo.
Pea meeles, et EMTA on riiklik asutus, mitte eraettevõte.
Mina igatahes ei prooviks. Lihtsam on enne müüjale saata kiri, et määraks toote väärtuseks väiksema summa, siis ei hakata üldse uurimagi arveid.
Aga kui uuritakse, siis maksad makse. |
Kahtlen sügavalt, et erafirma eraklientide infot niimoodi avasüli välja jagab, eriti veel mingile võõra riigi asutusele.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
16.11.2015 18:30:07
|
|
|
| beastbeats, kui on õiges valuutas olemas pp's, siis peaks pp vaikimisi seda kasutama.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
16.11.2015 18:32:37
|
|
|
Ei usu jah, et see nii lihtne on. Isegi kui tehing Eestis toimub, ei saa maksuamet niisama lihtsalt kellegi konto väljavõtet vaadata. Selleks peavad nad uurimise algatama ja alles kohtu orderiga annab pank neile väljavõtte. Välismaa firmade ja pankadega on selle info saamine tõenäoliselt veel kordades keerulisem ja mõnekümne euro pärast ei hakka nad seda kindlasti tegema.
Aga kordan veelkord, kui deklareerid naeruväärse hinna, siis ega nad ei hakkagi süvenema kas võltsisid dokumenti või on hind mingitel muudel põhjustel odav, maks lajatatakse lihtsalt selle eseme turuhinna järgi.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
16.11.2015 18:55:10
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Kui tollile tundub, et asi on liiga odav, siis määravad oma suva järgi väärtuse. |
Isegi siis kui asi ongi nõnda odav mõtleb mõni tädike ikka oma peaga ja paneb oma suvajärgi väärtuse... tema arust on see asi väärt nii ja niipalju. Ja kui ostu tõendavat paprat pole siis.....
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
16.11.2015 19:39:52
|
|
|
| Ma hakkasin selle peale mõtlema seoses kogu protsessi ajakuluga, ma sain umbes 10 minutiga tollist kauba lahti. Et kas sellise aja jooksul nad jõudsid midagi paypal'iga kontrollida? Ma edastasin muidugi täpse transaction ID ka.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
16.11.2015 20:07:25
|
|
|
See transaction ID jne läheb pigem seepärast kirja, et kui pärast uurimise alla satud, siis on viited olemas, et kust ja mida kontrollida.
Tollimisel keegi neid järgi vaevalt kontrollib, kuna isegi kui sul transaction ID olemas on, siis selle taha ükski firma avalikult infot välja ei anna.
Vaatavad lihtsalt su arvele otsa, et kas tundub kõik ok olema ja siis lasevad läbi või mitte.
Kui suunatakse edasisele kontrollile, siis ehk läheb keegi ka reaalselt veebi ja vaatab palju selline kaup maksab üldjuhul.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
16.11.2015 20:27:46
|
|
|
| No seda ma arvan isegi, et tegelikult suure tahtmisega on võimalik näiteks kuvada, et kaup maksis 200 usd asemel 100 usd. Muudad paypal'i arve ja lisaks näiteks ka ebay kuulutuse vastavaks, prindid pdf'i ja paned teele.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
16.11.2015 21:40:56
|
|
|
| nexus4 kirjutas: |
| No seda ma arvan isegi, et tegelikult suure tahtmisega on võimalik näiteks kuvada, et kaup maksis 200 usd asemel 100 usd. Muudad paypal'i arve ja lisaks näiteks ka ebay kuulutuse vastavaks, prindid pdf'i ja paned teele. |
https://www.riigiteataja.ee/akt/12851240?leiaKehtiv
§ 280. Valeandmete esitamine
(1) Haldusorganile teadvalt valeandmete esitamise eest –
karistatakse rahatrahviga kuni 300 trahviühikut või arestiga.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
16.11.2015 23:58:22
|
|
|
Mul hakkasid ohkima ja et suunatud täiendavaase kontrolli, kui täiesti ausalt deklareerisin ühe 100usd vidina, olin nendele deklareerides saatnud juba koopia paypal maksest ja lingi ebay'st esemele.
Kirjutasin siis vastu, et kui vaevuksite vaatama dokumente ja linki mis teile juba saadetud on, siis näekiste, et ma maksin päriselt selle eseme eest ka 100usd.
10min hiljem tuli vastus, et kaup vabastatud.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
17.11.2015 14:19:26
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
Usun, et riiklikul tasandil on ilusasti olemas selline meetod.
PayPal API või midagi, sisestad ülekande numbri, summa ja osapoole ning antakse vastus, kas identne või mitte. Või lausa, et sisestad ülekande numbri ja saad vastuseks kõik vajaliku ülekandeinfo.
Pea meeles, et EMTA on riiklik asutus, mitte eraettevõte.
Mina igatahes ei prooviks. Lihtsam on enne müüjale saata kiri, et määraks toote väärtuseks väiksema summa, siis ei hakata üldse uurimagi arveid.
Aga kui uuritakse, siis maksad makse. |
Kahtlen sügavalt, et erafirma eraklientide infot niimoodi avasüli välja jagab, eriti veel mingile võõra riigi asutusele. |
Usun, et jagab. Küll mitte kliendiandmeid, aga just konkreetselt makstud summad. Sest sealt tulevad maksud ja eBay-l ei lastaks EU õigustsoonis tegutseda, kui puuduks maksude maksmise kontrollmehhanism.
Aga selle hindamise kohapealt. Mul elus ühe korra tagasi läinud korpus kahtlusega, et tegemist telefoniga ning liiga odav väärtus. Mis seal ikka - tellisin uuesti ja siis tuli läbi.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
17.11.2015 17:25:43
|
|
|
Ei usu, et niisama jagab samamoodi nagu ükski muu erafirma ei anna niisama infot oma klientide ja nende poolt makstud summade kohta välja. Selleks peab ikka kohtu order olema, et see info kätte saada, muidu oleks asi päris käest ära. Isegi maksuametnik ei tohi ju uudishimust uurima hakata, mida ja mis summade eest naabrimees netist tellib vaid tal peab olema mingi alus selle info kättesaamiseks
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ready
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2005
|
17.11.2015 18:13:21
|
|
|
Avad dispute ja raha antakse tagasi. Tellisin akvaariumi jaoks söötja ja mingil põhjusel saatis toll selle tagasi.Müüja siis kirjutas, et avaksin dispute ja tema kannab raha tagasi.Toimis.
[quote="jeesus188"]
| tsitaat: |
Edit:
Mida teha, kui ma küsisin aliexpressis müüja käest, et andke mulle korralik tracking nr.(44874830863 pole midagi teha) ja vastuseks sain
| tsitaat: |
Dear, my shipping company just told us that your package will be returned to us due to some unknown reasons.
Dear, so sorry about that.
Could you please tell us what we can do for you? |
Pakk peaks juba kuu aega teel olema
Avan dispute ja küsin raha tagasi ?
Pole varem sellist probleemi kohanud, tellisin natuke led lampe. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
17.11.2015 18:19:16
|
|
|
ok
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
17.11.2015 18:25:14
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Ei saagi vaadata nime järgi, vaid konkreetselt ainult ülekande number, mille sisestamisel näidatakse näiteks ainult summat, kuupäeva ja/või ka mingit sisu (toodet).
Tuleb pakk, seal kaasas eBay arve number 123456789;
Maksuametnik sisestab selle numbri süsteemi ja võrdleb, kas summad klapivad;
Aga ei tea täpselt, seda infot saaks EMTA-lt küsida, kui jagavad (vaevalt). |
eBay on nagu osta.ee, ei tule sealt mingit arvet kaasa.
Kõik see, millest räägid, on äärmiselt ebarealistlik. Pole kellelgi aega nii palju sellega jännata.
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
17.11.2015 18:30:48
|
|
|
Paypal transaction ID järgi saaks. Aga seda ainult eeldusel, et maksti paypal kaudu. Siit võib juba edasi mõelda, et paypal tõenäoliselt kasutab selle info mitteväljastamiseks kõigi seaduslikke vahendeid, kuna juhul kui selle info lihtsasti kätte saaks, hakkaks nii mõnigi paypal asemel mingit muud makseviisi eelistama.
Samas paypal transaction ID ei näita ka väga üheselt kauba hinda. Selline olukord pole väga harv, kus üks tellimus tuleb mitme eraldi saadetisena
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
18.11.2015 00:48:19
|
|
|
| kellelgi veel selline olukord olnud, et saadad otse läbi paypali raha, aga ei mingit kirja meilile, ega lehel kuskil ei näita midagi, aga raha läks maha.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
18.11.2015 12:56:11
|
|
|
| Kaua tollist kaup omnivasse jõuab?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
18.11.2015 13:05:42
|
|
|
| nexus4 kirjutas: |
| Kaua tollist kaup omnivasse jõuab? |
pakk nagu kohapeal olema ehk omnivas. Lihtsalt teises ruumis vms.
Üldjuhul peale vabastamist saab järgmine päev paki kätte
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
18.11.2015 13:42:13
|
|
|
Okei. Sellel postisaadetise saabumise teatel, mille omniva mulle emailiga saatis, et ma saaksin ise deklareerida - on peal kirjas et väljastamine toimub PI-23 Tolliterminal, Pallasti 28. Ma tegin deklaratsiooni 2 päeva tagasi ära ja sain kirja kus öeldi, et kaup on vabastatud ning edastage see info Omnivale. Saatsin siis omnivale selle informatsiooni edasi.
Kas pean nüüd:
1. Ootama sms'i/uut postisaadetise saabumise teadet ?
või
2. Võin juba asukohajärgsesse omniva esindusse järele minna ?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
18.11.2015 13:42:20
|
|
|
Omniva asubki pallasti 28
ma ei tea, mis kättetoimetamise viisi sa tellinud oled
Helista neile
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
18.11.2015 13:51:34
|
|
|
Oh kurja, selge pilt. Muidu jõuavad kaubad mustamäele...
Edit, omniva täitsa töötab kodukal lükkad trackingu koodi sisse ja näitab
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
18.11.2015 15:42:19
|
|
|
| nexus4 kirjutas: |
Okei. Sellel postisaadetise saabumise teatel, mille omniva mulle emailiga saatis, et ma saaksin ise deklareerida - on peal kirjas et väljastamine toimub PI-23 Tolliterminal, Pallasti 28. Ma tegin deklaratsiooni 2 päeva tagasi ära ja sain kirja kus öeldi, et kaup on vabastatud ning edastage see info Omnivale. Saatsin siis omnivale selle informatsiooni edasi.
Kas pean nüüd:
1. Ootama sms'i/uut postisaadetise saabumise teadet ?
või
2. Võin juba asukohajärgsesse omniva esindusse järele minna ? |
Peale seda kui neile oled teada andnud, et kaup vabastatud, siis jätkub tavaline teekond vastavalt sellele mille eest maksid.
Ehk siis kas toob kuller kohale või toimetatakse lähimasse postkontorisse jne.
Ise olen alati tahtnud kiiremini kätte saada, seetõttu kirjas kus teavitan, et kaup vabastatud lisan alati juurde, et tulen ise järgi Pallasti 28 aadressile.
Siis saab samal päeval järgi minna (tavaliselt kirjutatud mulle, et alates 17).
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
20.11.2015 17:45:13
|
|
|
| Annad mingitele hiinlastele ilma intressita laenu + ise pead geberniitima, et raha tagasi saada. Olen proovinud selliseid asju.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
20.11.2015 18:54:36
|
|
|
| jaank kirjutas: |
| Annad mingitele hiinlastele ilma intressita laenu + ise pead geberniitima, et raha tagasi saada. Olen proovinud selliseid asju. |
ma ei ole laenu varem andnud, eks annan teada kuidas läks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alartt
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
23.11.2015 23:37:34
|
|
|
Võib vabalt veel tulla. Täna jõudis üks jurakas kohale, mis sai tellitud 2 ja pool kuud tagasi septembri algusese. Rekord ilmselt.
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aapk
HV vaatleja
liitunud: 24.11.2015
|
24.11.2015 14:30:56
|
|
|
| kas kellelgi veel on probleeme selle paypal-trustpay withdraw süsteemiga? olen kontrollinud kõik andmed pangas ja paypalis peaks nagu klappima, aga ikka viskab selle "An error occurred"
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SiMka
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2005
|
24.11.2015 16:30:13
|
|
|
| aapk, Konto on unverified? Kui jah, siis põhjus siin.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mõmmi003
HV vaatleja
liitunud: 05.01.2015
|
26.11.2015 11:08:10
|
|
|
Minu Paypal Status: Verified
ja sama lugu paypal-trustpay withdraw süsteem viskeb ette errori. Võtsin ühendust nendega, et mis teema on sellega. Vastus selline:
I inform you that Trustpay is not working with PayPal anymore, so in order to withdraw money you should link a VISA card at this moment. I am sorry for any inconvenience that this situation may cause to you.
Keegi võiks selgitusi jagada kuidas seda teha. Visa kaart on vist krediitkaart? Aga äkki ma ei taha oma teenistust suunata krediitkaardile sest sealt on seda halb kätte saada?
Teistel ka probleeme raha kättesaamisega?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
26.11.2015 11:12:07
|
|
|
äkki sellega seotud https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8820831#8820831
aga jah, krediitkaat on lollkindel
Võid teha ka virtuaalse krediitkaardi SEB pangas
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
26.11.2015 13:37:20
|
|
|
Kas tõesti on kellelgi veel deebetkaart millel ei ole krediitkaardi omadusi? Või miks seda deebet/krediitkaardi jama igas teemas nii palju on? Kõige tavalisemad deebet kaardid on tänapäeval ju pea kõik krediitkaardi omadustega ja ei pea mingeid imetrikke tegema netis majandamiseks. Kui ei ole kindel kas oma deebetkaart seda on siis vaata kaardile peale - kui kaardi number ja nimi on reljeefselt peale pressitud sis on tegu krediitkaardiga (0 limiidiga siis deebetkaardi puhul).
Ja kui tõesti on veel vanakooli deebetkaart kasutusel siis ei ole just väga keeruline see uue kaardi vastu vahetada millel on krediitkaardi funktsionaalsus küljes.
Lihtsalt jube kummaline on see netis raha liigutamise probleem erinevates teemades minuarust. Inimesed maksavad lausa vahendustasusid, et keegi nende eest miskit ära teeks - no milleks - kõike saab ju ise teha.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
26.11.2015 13:43:08
|
|
|
| Visa kaarte ei taha Eesti pangad vaikimisi/vabatahtlikult väljastada, peab ise nõudma. Pankadel on korralik abielu Mastercardiga viimasel ajal.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
26.11.2015 14:21:44
|
|
|
| vortex, ja sinu postituse mõte oli mis? Paypal-s saab Mastercard-ga sama edukalt toimetada.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
26.11.2015 14:27:02
|
|
|
Olen siitsamast teemast lugenud et Paypali väljamaksed toimivad meil ainult Visaga...
Võimalik et vahepeal on midagi muutunud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|