Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Fallout 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 54, 55, 56  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.11.2015 23:33:53 vasta tsitaadiga

zim01 kirjutas:
IMO suurim miinus selle mängu juures on "kõiketeadjad" vingujad inimesed, kes eeldavad, et avatud maailmaga mäng peab on-rail shooteritega samaväärse graafikaga olema. Prioriteedid on vist veidi paigast ära, kui on vaja eraldi välja tuua, et puud ei vasta ootustele!? icon_confused.gif

Kui klaviatuuriga ja hiirega mängimine on piin, siis kasuta pulti. Ka mina olin analoogide vastane FPS mängudes, aga sellega tegelikult ka harjub ära, kui tahtmist on. See mäng ei ole nii raske, et muutuks mitte mängitavaks, kui mõni lask mööda läheb.

See teema siin ainult tõestab seda, kui rahulolematu (Eesti) rahvas on. Ootused naeruväärselt kõrgele kruvitud. Masendav lugeda.

Gameplay over graphics!
avatud maailmaga on tõesti erinevatel mootoritel paremaid tulemusi saavutatud, viimane witcher 3 on siin paljudel pettumuseks põhja pannud
isiklikult selle üle ei virise, kuid see kasutajaliides ja klahvid erinevate funktsioonide andmiseks on tõeline clusterfuck
ei usu, et see puldigagi parem on

samas, kui sisuliselt enamus uusi pelasid suudavad lennult puldi ja klahvi vahel ümberlülituda, siis see mäng suudab vaid klahvilt puldile lülituda ja siis päästab vaid quit restart, et tagasi klahvile minna

juba mingi 6-7a tagasi õnnestus seda sujuvalt teha, kuid selles pelas on ikaldus
heretic666 kirjutas:
Naysayer kirjutas:
heretic666 kirjutas:
tsitaat:

Jääd kuskile asja sisse kinni. Eriti kui terminale kasutad.

Quick save. Kui kinni glitchib siis quick reload ja ilmselt enam ei lenda stuck. Ise kasutan sellist workaroundi.

Tüütab ära lõpuks. Lihtsam fps ära cappida ja pole edaspidi mingeid probleeme.


Mul see stuck aint 1 kord olla, see v sync on siin mängus lihtsalt kohutav.
milles see vsync mõju avaldab, kasutan nvidia adaptive vsynci
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 14.11.2015 01:17:00 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
labidas kirjutas:
UMMI9999, fallout 3's polnud ju lockpick skill piiratud tegelase leveliga, kui ma ei eksi.

häkkimine oli, uksed IIRC mingi lukuga küll polnud


Oli küll. Nii terminalid kui lukud olid puutumatud kui skill alla 25/50/75/100 olid.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 14.11.2015 03:25:52 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Ohjahh, see kuradi süsteem, et perk levelid lukus kuni tegelane teatud leveli kätte saab on ikka BS. Varasemalt sai tavaliselt kohe alguses panustatud teatud asjadele - endapuhul siis sneak, rifles ja lockpick siis nüüd ptsis. No hui ma mingi mõnekümne mängutunni pärast kuhugi kohta tagasi kooserdan, et kõrgema leveliga šeifi avada vms. Lisaks on BS veel see, et raskema astmega lockpicki ei sa üldse proovidagi - võiks olla nagu varem kus näppida saab ka varem lukku, lihtsalt sitaks raske on kui skill madal.


Pöidlast imetud probleem. Sellel mängul on päris palju muide feile, kuid see pole üks neist. Leveli põhine perk süsteem on kindel edasiminek iganenud skillisüsteemile.
Tulemus on ju TÄPSELT sama.
novice-advanced-expert-master = endine 25/50/75/100 skilli, eesmärk täpselt sama.

Nvidia gtx970 on vist kõikide teiste redditist leitavate testide põhjal oluliselt etem kui võrdväärne amder. Mõistagi nworksi tõttu.

Ja noh, ütleme nii, et normaalsed inimesed vs circlejerk elitist-jerk pcmr'id:
http://bigfootjustice.com/comic/fallout-4/

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 14.11.2015 08:22:15 vasta tsitaadiga

See kirutud ui pole nagu väga probleem, hiirega suht mugav.
Power suit armorist vms saab välja ka tulla kuidagi ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007




sõnum 14.11.2015 10:20:55 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
See kirutud ui pole nagu väga probleem, hiirega suht mugav.
Power suit armorist vms saab välja ka tulla kuidagi ?


Saab ikka. Hoia "E" tähte all.

Mängust endast, olen ca. 12h mänginud juba ja ei näe küll mingeid suuri probleeme. Graafiliselt on täitsa ok. Kindlasti on ilusamaid mänge, aga viriseda graafika kallal küll väga ei saa. Tegevust jätkub ja igav ei ole. Klaviatuuri nuppudega harjub umbes 5-e minutiga ära - ei näe küll erilist probleemi. Ehitamine ka täitsa ok - ei saa aru millest selle kallal virisetakse. Mäng jookseb mul ultra seadetel, vsync on peal - fps on pidevalt 60, ei kõigu ega midagi. Stuttering alguses oli, aga lahendus lihtne: mängin borderless windows-ga.

Minuarust küll on väga hea mäng. Nurisetakse ainult mingite nipet-näpet ebaoluliste asjade kallal.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DicesOf
HV vaatleja

liitunud: 24.02.2008




sõnum 14.11.2015 11:09:56 vasta tsitaadiga

See on küll edasiminek, et nüüd saab hiirega miskise konteineri peale liikuda ja koheselt näitab selle sisu ning mouse wheeliga saab valiku teha.

Ainuke asi, mis hetkel etteheidaks on ikkagi need dialoogid ja vastusevalikud. Vb läheb mängu edenedes asi paremaks.
Aga hetkel on need suhteliselt lohakalt tehtud ning kohati päris kentsakad. Ütled mingisugusele bossi tsikile, et sa ei peaks olema
siin ning ilma igasuguse vastuvaidlemiseta öeldakse sulle:"Jah, sul on õigus, mida ma küll mõtlesin!" ja jookseb minema.
Oleks eeldanud, et sealt tuleb veel 2-3 valikuvarianti edasi, veidike rohkem sügavust.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.11.2015 12:33:21 vasta tsitaadiga

simo5555 kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
See kirutud ui pole nagu väga probleem, hiirega suht mugav.
Power suit armorist vms saab välja ka tulla kuidagi ?


Saab ikka. Hoia "E" tähte all.

Mängust endast, olen ca. 12h mänginud juba ja ei näe küll mingeid suuri probleeme. Graafiliselt on täitsa ok. Kindlasti on ilusamaid mänge, aga viriseda graafika kallal küll väga ei saa. Tegevust jätkub ja igav ei ole. Klaviatuuri nuppudega harjub umbes 5-e minutiga ära - ei näe küll erilist probleemi. Ehitamine ka täitsa ok - ei saa aru millest selle kallal virisetakse. Mäng jookseb mul ultra seadetel, vsync on peal - fps on pidevalt 60, ei kõigu ega midagi. Stuttering alguses oli, aga lahendus lihtne: mängin borderless windows-ga.

Minuarust küll on väga hea mäng. Nurisetakse ainult mingite nipet-näpet ebaoluliste asjade kallal.
häirib endiselt see, et pipboyst väljumiseks on tab, kuid ehitamisest väljumiseks esc
viie minutiga harjusin vaid sellega, et ma tõenäoliselt jäängi neid igavesti segi ajama icon_lol.gif thumbs_down.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007




sõnum 14.11.2015 12:42:10 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
simo5555 kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
See kirutud ui pole nagu väga probleem, hiirega suht mugav.
Power suit armorist vms saab välja ka tulla kuidagi ?


Saab ikka. Hoia "E" tähte all.

Mängust endast, olen ca. 12h mänginud juba ja ei näe küll mingeid suuri probleeme. Graafiliselt on täitsa ok. Kindlasti on ilusamaid mänge, aga viriseda graafika kallal küll väga ei saa. Tegevust jätkub ja igav ei ole. Klaviatuuri nuppudega harjub umbes 5-e minutiga ära - ei näe küll erilist probleemi. Ehitamine ka täitsa ok - ei saa aru millest selle kallal virisetakse. Mäng jookseb mul ultra seadetel, vsync on peal - fps on pidevalt 60, ei kõigu ega midagi. Stuttering alguses oli, aga lahendus lihtne: mängin borderless windows-ga.

Minuarust küll on väga hea mäng. Nurisetakse ainult mingite nipet-näpet ebaoluliste asjade kallal.
häirib endiselt see, et pipboyst väljumiseks on tab, kuid ehitamisest väljumiseks esc
viie minutiga harjusin vaid sellega, et ma tõenäoliselt jäängi neid igavesti segi ajama icon_lol.gif thumbs_down.gif


Ok icon_biggrin.gif tunnistan ausalt, et see häirib natuke mind ka. Niisamuti relvade pingist väljumiseks peab enterit vajutama. Samas on koguaeg all kirjas, et mis nupp mida teeb.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007




sõnum 14.11.2015 12:57:59 vasta tsitaadiga

Ei pea ju enterit vajutama, e-d võib ka vajutada icon_lol.gif
_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 14.11.2015 13:44:44 vasta tsitaadiga

Kes maadleb stutteringiga (minu arvuti puhul ei üllata - sama asi oli väga tugevasti Bioshock Infinity ja vähemal määral ka Witcher 3 juures), siis peale igasuguste lahenduste katsetamise aitas (vähemalt hullem kadus ära) kui Fallout4.ini faili General alla lisasin iFPSClamp=60
Loodetavasti pole see abi ainult ajutine. Ja loodetavasti abiks ka teistele kellel sarnane probleem (ja teised lahendused ei tööta).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 14.11.2015 14:59:12 vasta tsitaadiga

Ei viitsi rohkem jaurata selle käkiga. Pipboy lakkab suvalisel hetkel töötamast ja inv management täielik õudus.... Relvad ka nähtavamatud nüüd viimased paar päeva. Ootab DLC + modid ära. Nagunii tosin muud mängu nimekirjas ja Life is Strange ka lõpetamata.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007




sõnum 14.11.2015 14:59:27 vasta tsitaadiga

Keegi teab mismoodi mängus koeraga rääkida saab? E-d vajutades saab teda ainult käskida paigale jääma ja kaasa tulema...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2015 15:06:11 vasta tsitaadiga

simo5555 kirjutas:
Keegi teab mismoodi mängus koeraga rääkida saab? E-d vajutades saab teda ainult käskida paigale jääma ja kaasa tulema...


Lähed koera juurde ja suunad hiire koera peale, avanevad erinevad võimalused.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 14.11.2015 15:18:22 vasta tsitaadiga

Kuidas see ehitamine seal toimib. Valid koha ja hakkad ehitama tühja kohapealt või on mingid kindlad kohad kuhu saab oma maja/baasi rajada?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 14.11.2015 15:30:02 vasta tsitaadiga

kindlad kohad
_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 14.11.2015 15:35:14 vasta tsitaadiga

laelambid on fps killerid icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno1800
HV kasutaja
Rauno1800

liitunud: 23.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2015 17:06:50 vasta tsitaadiga

Mis värk on, et ma panen fallout launcherist omad settingud ja siis OK aga ei vaheta ära, jääb siiski High peale ..

kellelgi siin 7870 ka ja mis settingud?

_________________
Www.youtube.com/RFroyo
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 14.11.2015 18:00:32 vasta tsitaadiga

Rauno1800, kui sa seda Fallout4configtool asja kasutad, siis võta read only seadetelt maha. Mingil põhjusel lukustab see tööriist failid ära.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusjev
HV vaatleja
kusjev

liitunud: 22.10.2014




sõnum 14.11.2015 18:32:24 vasta tsitaadiga

Sain ka omale pool kogemata selle mängu. Lugesin eespool, et ilge jama võib olla ja hakka aga mudima kõike, et jookseks. Aga ei miskit, pani ultra sätted, midagi maha võtma ei pidanudki ja amd control panelis max 55 fpsi peale pandud. Jookseb nagu siidi, natuke mängisin, kuid see pole ikka minu jaoks.
Ons keegi steami versioonist huvitatud, müüks maha
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 14.11.2015 18:44:07 vasta tsitaadiga

ConfigTool muudab failid read-onlyiks, kuna launcher muudab automaatselt ini faile ja muudatused ei kaovad.

kusjev, tee müügiteema icon_wink.gif

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2015 18:45:57 vasta tsitaadiga

kusjev, kasutamata võti? Kui juba mängisid siis ei saa seda müüa, sinu kontoga seotud.
Kommentaarid: 1296 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 917
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusjev
HV vaatleja
kusjev

liitunud: 22.10.2014




sõnum 14.11.2015 18:58:28 vasta tsitaadiga

tõesti ei saa müüa? Ma olen kinguini kaudu oma mõnda mängu varem küll müünud. Aga las tiksub siis steamis icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2015 19:09:22 vasta tsitaadiga

kusjev kirjutas:
tõesti ei saa müüa? Ma olen kinguini kaudu oma mõnda mängu varem küll müünud. Aga las tiksub siis steamis icon_smile.gif

Juba aktiveeritud võtit müüa ei saa, jah. Steamis saab vaid siis raha tagasi, kui oled steamist mängu ostnud, mitte kusagilt muult saidilt.
Ning Steami kontodega äritsemine on ka keelatud.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007




sõnum 14.11.2015 23:22:13 vasta tsitaadiga

epic shit icon_lol.gif

Link
Kommentaarid: 405 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 302
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2015 01:15:26 vasta tsitaadiga

hahhaa, last bloatfly standing icon_lol.gif

oot kuidas neid lahinguid korraldada annab?

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Fallout 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 54, 55, 56  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.