Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 335, 336, 337 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2015 11:45:52 vasta tsitaadiga

Aimboti jutu võid kohe ära unustada. Siin mängus ei pane see sind täpsemini laskma.
Mooduleid võib sul mängija samamoodi kuu peale peksta, lihtsalt suuremal osadel moodulidest on nende katki tegemine puhtalt RNG. Seal ei päästa sind isegi aimbot.


viimati muutis brokenarm 10.11.2015 11:49:01, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 10.11.2015 11:48:18 vasta tsitaadiga

No tegelikult pole mul eriti vahet mis kauguselt nad toimima hakkavad, kuid nende olemasolu ning see, et WG ei tee EU serverites midagi nende keelamiseks (RU, US ja muudes serverites saab nende eest kohe bänni)...
Eile oli kindluselahingus näha kus tšehhi CDC alustas moodulite korjamist- esmalt moonarest, laadur, roomikud, sihtur ja muu mis ette jäi. Ärge tulge rääkima, et osav mängija jne.

Käivad mingid jutud, et 9.12 versiooniga alustatakse ka EU serverites keelatud modide eest karistamist, kuigi mingit ametlikku teadaannet ei ole näinud icon_rolleyes.gif

brokenarm kirjutas:
Aimboti jutu võid kohe ära unustada. Siin mängus ei pane see sind täpsemini laskma.

Nurga tagant lastes on ju väga hea, kui sihik juba moonarestil/sihturil vms tegelasel lukus on, enam-vähem läheb ikka õigesse kohta...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2015 12:06:34 vasta tsitaadiga

Sul on module damagest vale arusaam. Sa võid 3x täpselt 100% ammo racki koha peale lasta ning statistiliselt alles neljas lask teeb selle kollaseks (~27% tõenäosus). Täiesti õhku laskmiseks peavad enamus kaliibrid sama tieri kandis hittima aga vähemalt 2x, ehk siis tõenäosus langeb juba 7% peale, kus sa siis võid lasta ~14 korda ning alles siis lendab see õhku. Iga kaliiber teeb fikseeritud kahju ning moodulil on oma kindel hp.
Nüüd arvesta sinna veel juurde see, et kas sa üldse sinna täpselt pihta saad rohkem kui 1x, kuna nagu tead, siis WOTis toimub hajuvus ning mürsk ei lenda täpselt sinna kuhu sa sihid.
See toimib mooduli hittimise tõenäosuse + laskva toru kaliibri + mooduli hp järgi. Sellepärast WarGamingut see WOTis ei huvitagi nii väga, kuna see ei anna mingit suursugust eelist nagu näiteks FPSides, kus aimbotiga sõidad pmst üle kõigist.
Warshipis on näiteks aimbotil kõvasti suurem eelis, kuna seal on pihta laskmine kordi raskem kui WOTis.


Suspension
100%
Engine
45%
Fuel tank
45%
Observation device
45%
Radio
45%
Turret ring
45%
Gun
33%
Ammunition rack
27%

Crewmemberi vigaseks laskmine on 33% igasuguse ammoga, väljaarvatud HE, millel on see 10%.


viimati muutis brokenarm 10.11.2015 15:37:01, muudetud 13 korda
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 10.11.2015 12:06:44 vasta tsitaadiga

Seda küll, et ei pruugi esimese lasuga kollaseks teha, kuid see on siiski suur eelis... Loodame, et need keelatakse siiski ära.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mosq
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2015 12:48:26 vasta tsitaadiga

Aga miks aimbotti peale ei pane, kui keelatud pole ja nii suure eelise annab ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 11.11.2015 17:55:38 vasta tsitaadiga

Heh, sain 110le viimase kahuri peale ja oppaa, nagu oleks masin uuesti sündinud. Vist võib kõik selle uimase-aeglase-nõrga 122mm süüks ajada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 12.11.2015 22:08:40 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Rerolliks sobib ilmselt väga hästi vene medikate tree, eriti kuna nüüd on olemas T-54 prot 1, millega saab T8s hästi raha ja crewd farmida. Seda siis eeldusel, et soovitakse vana konto eraldi alles hoida.

intact võiks teha striimiprojektina nullist enda üles statpadimise, oleks paljudel huvitav vaadata ja veidi teine tera ka kui keskmine tankistriim.


T-54 prot 1 sa küll head WN8 ei ehita. Ainult t8 on ta mängitav ja eeldab ratsiooniga mängimist ehk siis osa krediidist kulub ratsioonile. T10 pole temaga midagi teha, ma viimasel ajal lähen t10 mängudest kohe välja kui satun protoga sinna. Ei hakka isegi oma aega enam raiskama statisti rollile icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2015 22:09:55 vasta tsitaadiga

Saab T10 mängida küll, ära nuta icon_smile.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 12.11.2015 22:30:38 vasta tsitaadiga

No kui sa viitsid pusida ja hullult kulda lasta, mina ei viitsi enam, ma mängin juba ammu seda mängu ajaviiteks
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 12.11.2015 22:43:14 vasta tsitaadiga

p6kk kirjutas:
erick kirjutas:
Rerolliks sobib ilmselt väga hästi vene medikate tree, eriti kuna nüüd on olemas T-54 prot 1, millega saab T8s hästi raha ja crewd farmida. Seda siis eeldusel, et soovitakse vana konto eraldi alles hoida.

intact võiks teha striimiprojektina nullist enda üles statpadimise, oleks paljudel huvitav vaadata ja veidi teine tera ka kui keskmine tankistriim.


T-54 prot 1 sa küll head WN8 ei ehita. Ainult t8 on ta mängitav ja eeldab ratsiooniga mängimist ehk siis osa krediidist kulub ratsioonile. T10 pole temaga midagi teha, ma viimasel ajal lähen t10 mängudest kohe välja kui satun protoga sinna. Ei hakka isegi oma aega enam raiskama statisti rollile icon_lol.gif icon_lol.gif

Mis see nüüd tähendama peaks?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 12.11.2015 22:47:10 vasta tsitaadiga

Seda tähendabki, et ma panen siis mängule exit ja mängin teise tankiga edasi. Mis teha kui premium tank on selliseks tehtud, seda buffi vist ka talle ei tule mida lubati.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rSTO
HV vaatleja

liitunud: 17.02.2014




sõnum 12.11.2015 23:38:52 vasta tsitaadiga

See mängust Exit tegemine on küll halvimatest halvim variant. Kuid su jutul on mingi tõepõhi all sest tier 8 ja tier 10 tasemevahe on ikka päris meeletu. Pead olema top 5 % mängijate seas oskuste poolest, et saada pidevalt häid tulemusi neis mängudes. Mulje on jäänud nii.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 13.11.2015 00:28:18 vasta tsitaadiga

p6kk kirjutas:
Seda tähendabki, et ma panen siis mängule exit ja mängin teise tankiga edasi. Mis teha kui premium tank on selliseks tehtud, seda buffi vist ka talle ei tule mida lubati.

Bänni pole selle eest saanud? Mõtle teiste peale ka... Viimati ka mingi Panther II uputas end lahingu alguses ära ja hakkas tiimi sõimama. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2015 01:37:40 vasta tsitaadiga

Tulemas siis uus campaign.
http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/cw/clan-wars-4-campaign-black-gold/
The Fourth Campaign starts on November 23 and will consist of three stages:

"Sting of a Scorpion". This stage will be played in Tier VI vehicles.
"Leap of a Lion". This stage will be played in Tier VIII vehicles.
"Snap of a Snake". This stage will be played in Tier X vehicles.

Loodan et saab mingi rahva kokku.
Kes vastab nõuetele siis liitugu. (lugege clan description) http://eu.wargaming.net/clans/500046180
Teen allahindlust nendele ainult kellel on tõesti cw's kogemusi.

Kasutan siis (15v15 formaadis)
Tier 6: T37 main light, Type 64 spotter.(1)
Cromwell main medium.
Mõni heavy KV85 ehk
Paar artyt.
Tier 8: T54lt main light, AMX 13 90(kui muud võtta pole) , Ru spotter.(1)
Mediumina AMX 50 100.
IS3 paar tükki
Paar artyt.
Tier 10: Batchat(spotter-support), Object 140 main medium.
AMX 50b support, T57heavy support. (eelistatud 50b)
IS7 ja E5 paar tükki.

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2015 02:13:00 vasta tsitaadiga

indu kirjutas:
Tulemas siis uus campaign...


Lähete külmalt peale või on oodata enne mingeid treeninguid ka? icon_smile.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2015 03:24:09 vasta tsitaadiga

Ei tea kaua see event kesta võib?
Kui enne jõule saaks läbi, siis võiks paugutada küll natukene.

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2015 07:16:32 vasta tsitaadiga

23. dets saab läbi
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 13.11.2015 12:37:33 vasta tsitaadiga

See uus ameeriklane (T95E6) ei tundu väga motiveeriv auhinnatankina, võrreldes nt Obj 907-ga. Kellelgi mõnda korralikku gameplay videot pole linkida?
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CryxOC
HV kasutaja
CryxOC

liitunud: 29.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2015 15:00:19 vasta tsitaadiga

Õnnestus siis ka 1 mäng T1 heavyga. Sain T1-ga Mark of Excellence III kätte, ent mastery badge polnud veel saanud.
Peale seda läksin ning pingutasin paar mängu ning tuli ka mastery badge.

Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2015 17:30:32 vasta tsitaadiga

Ahto kirjutas:
indu kirjutas:
Tulemas siis uus campaign...


Lähete külmalt peale või on oodata enne mingeid treeninguid ka? icon_smile.gif

Üldjuhul lähme külmalt peale. El Hallufis palju õppida pole- juhul kui vastane midagi väga ebatavalist teeb.
Missioone proovime õnne peale.

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2015 19:18:16 vasta tsitaadiga

Nonii, tänu community survele WG muutis aja ära. 20 dets saab läbi, aga S2 ja S3 vahel pole breaki. Days distribution läheb ka arvatavasti 8/10/8 pealt 8/8/10 peale.

That's the plan currently:
Stage 1 (23.11.2015 03:00 UTC - 01.12.2015 03:00 UTC)
Stage 2 (02.12.2015 03:00 UTC - 10.12.2015 03:00 UTC)
Stage 3 (10.12.2015 07:00 UTC (depending on release of Stage 3) - 21.12.2015 03:00 UTC) (currently includes one day off for WoT patch release and map frozen)
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margo18
HV kasutaja
Margo18

liitunud: 04.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2015 01:17:52 vasta tsitaadiga

Jumbo esimese torniga (just esimesega) on ikka jube loom...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2015 16:04:49 vasta tsitaadiga

See masin vajaks veel buffi tõesti ...
http://wotreplays.com/site/2277507#mines-indu-t-54_first_prototype

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 18.11.2015 16:11:10 vasta tsitaadiga

Kuue minutiga 108K credi puhtalt, hästi elame icon_biggrin.gif

EDIT: proovisin paar mängu uut Centurion Action X'i, tuleb öelda et mulle meeldis vana FV4202 rohkem. Playstyle tundub nüüd olema nagu suurem, aeglasem ja kobakam Leopard 1. Soomus üldiselt midagi kinni ei pea ja profiil on sellel masinal palju kõrgem kui FV4202-l, mis tähendab ka seda, et sind lastakse rohkem ja edukamalt.

Plussidest võib mainida gun depressionit, võibolla üks parimaid T10s (pole numbreid vaadanud, aga hakkas ringi sõites meenutama Sturer Emili tolmuimejat). Üldine tunne on, et veidi nõrgem tank kui FV4202, seda siis hoolimata 330mm penega HEAT kuldmoonast ja ca 53km/h tippkiirusest.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 19.11.2015 16:19:19 vasta tsitaadiga

Aibottide jms. jutu lõpetuseks siis eilne tähelepanek: Kuna eile tuli 9.12 välja, siis pidi ootama ka modide uuendusi. Õhtuhakul sai klanniga T8 kindlust tehtud ja kui tavaliselt on võiduprotsent nii 40% kandis T8 kindlustes, siis eile oli see julgelt üle 60. Kusjuures kuna osadel oli XVM juba peal, siis nägime ka võiduprotsente. Ja nii üllatav kui see ka poleks, siis enamikele Poola ja Tšehhi "stronk" klannidele tegime tuule alla. Eks igaüks võib ise järeldused teha... (vabalt võis ka juhus olla icon_idea.gif )
Igatahes omamoodi oli küll mängida "vanilla" versiooni. Ikka mitmest asjast tundsin puudust icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mosq
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2015 16:46:39 vasta tsitaadiga

ohh issand.....
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 20.11.2015 12:02:48 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Aibottide jms. jutu lõpetuseks siis eilne tähelepanek: Kuna eile tuli 9.12 välja, siis pidi ootama ka modide uuendusi. Õhtuhakul sai klanniga T8 kindlust tehtud ja kui tavaliselt on võiduprotsent nii 40% kandis T8 kindlustes, siis eile oli see julgelt üle 60. Kusjuures kuna osadel oli XVM juba peal, siis nägime ka võiduprotsente. Ja nii üllatav kui see ka poleks, siis enamikele Poola ja Tšehhi "stronk" klannidele tegime tuule alla. Eks igaüks võib ise järeldused teha... (vabalt võis ka juhus olla icon_idea.gif )
Igatahes omamoodi oli küll mängida "vanilla" versiooni. Ikka mitmest asjast tundsin puudust icon_biggrin.gif


Kujutan ette, et küsimus polnud mitte aimbottides, vaid selles, et puudub veel mod, mis pingib kaarti seal kus mingid asjad katki lähevad. See on küllaltki levinud cheat FCde seas ja lowskillerid kindlasti kasutavad seda Stronkis.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 20.11.2015 12:32:59 vasta tsitaadiga

Olid ajad kui spotterina istusin kuskil ja tõmbasin silmad pilukile, et näha kaugemal taustal aedasid jne purunemas...nüüd siis suisa cheat selleks icon_neutral.gif
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2015 13:15:56 vasta tsitaadiga

erick, pigem oli puuduseks see, et minimap ei näidanud view & detection range visuaalselt. Selle puudumise üle kurtsid sa ka ise kolmapäevases striimis, et hakka või kastikesi kokku lugema seal...
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2pe
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2010




sõnum 20.11.2015 15:05:39 vasta tsitaadiga

Ise proovisin kunagi warpacki sugulast ja sealt saab eeliseid küll.
Räigelt käis see lõhutavate objektide mod närvi just ESL-is ja balti liigas!
ESL major liigad on keelanud igasuguste modide kasutamise:
tsitaat:
Wargaming.net League Europe Silver Series: We kindly inform you that in this league we do not allow any mods to be used.
Thank you for understanding!
.

Pikk nimekiri Keelatud modidest, mida saab rahus kasutada.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 21.11.2015 00:38:25 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
p6kk kirjutas:
Seda tähendabki, et ma panen siis mängule exit ja mängin teise tankiga edasi. Mis teha kui premium tank on selliseks tehtud, seda buffi vist ka talle ei tule mida lubati.

Bänni pole selle eest saanud? Mõtle teiste peale ka... Viimati ka mingi Panther II uputas end lahingu alguses ära ja hakkas tiimi sõimama. icon_rolleyes.gif


Mul pohh teistest juba ammu, minu jaoks see mäng on läbisaanud. Täna sai poolteistundi mängitud ja pmst ainult raevu kutset ja ei tõmba enam. See mäng on minujaoks lõplikult läbisaanud, ei viitsi enam icon_lol.gif
5 aastat mängitud ja mitte kuidagi enam seda huvi ei leia. 10 päeva vist ei mänginud, aga täna proovisin pätsi ära ja mäng ikka sama igav. Nojah mis teha, ju siis ongi aeg edasi liikuda, üldse enam arvutimängud ei paku huvi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 24.11.2015 12:20:35 vasta tsitaadiga

Üks asi mis mind häirima jäi nende mõne mängu jooksul, mis ma ilma modideta tegin, oli see, kui stagneerunud on standardkliendi UI. Mehi ei ole võimalik automaatselt liigutada tankide vahel, tankistatsides ei näidata sulle mitte reaalseid vaid ainult base numbreid (nt reload ja view range), minimapil pole view/render range'i, puudu on erinevad filtrid millega tanke saaks nt tieri kaupa garaažis sorteerida jne. Kõik need on featuurid mille üks arendaja saaks nädalaga WoT'i sisse panna. Ja mäng oleks märksa normaalsem.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 24.11.2015 16:34:02 vasta tsitaadiga

Enne jõule on oodata Tšehhi tanke icon_wink.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 24.11.2015 16:39:30 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Enne jõule on oodata Tšehhi tanke icon_wink.gif


Ausalt ei eruta millegipärast, vanasti räägiti Ungari või Itaalia tankidest, vot see oleks huvitavam minu arust. Mõned sisuliselt Tšehhi isendid niigi juba olemas Saksa liinides, nagu Pz 35 / 38.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 24.11.2015 17:11:47 vasta tsitaadiga

Itaallastel pole piisavalt tanke, et tehnikapuud kokku panna + oleks enamus välismaised tankid seal... Küll aga lubatakse järgmiseks aastaks Rootsi tanke.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 24.11.2015 17:15:28 vasta tsitaadiga

Mnjah aga millal tulevad Jaapani SPG-d ???
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2015 17:29:07 vasta tsitaadiga

globostrat kirjutas:
Mnjah aga millal tulevad Jaapani SPG-d ???


Paar kuud tagasi igal juhul mainiti neid, kogutakse andmeid ja arendatakse.

_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rSTO
HV vaatleja

liitunud: 17.02.2014




sõnum 24.11.2015 17:29:38 vasta tsitaadiga

neid sittu siia vaja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2015 20:50:57 vasta tsitaadiga

Muidugi on vaja, siis hakkab alles paska lendama icon_lol.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 24.11.2015 21:57:33 vasta tsitaadiga

Artit praegu nagunii normaalselt mängida ei saa. Mõned hullud siiski lasevad ringi icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2015 23:16:33 vasta tsitaadiga

pohlad mida te nõiuate aag täna teen scoori icon_biggrin.gif
_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 25.11.2015 11:04:28 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Artit praegu nagunii normaalselt mängida ei saa. Mõned hullud siiski lasevad ringi icon_lol.gif


Aktiveeri pidur et ta ei tantsiks sul, muud lahendust praegu pole, aga arendajad juba lubasid micropatchi varsti.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 25.11.2015 15:40:09 vasta tsitaadiga

Kitsa sektoriga masinal pole väga kasu sellest. GW panthrit vist kannatab mängida, aga pööramine on õudne icon_razz.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 25.11.2015 16:27:49 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Kitsa sektoriga masinal pole väga kasu sellest. GW panthrit vist kannatab mängida, aga pööramine on õudne icon_razz.gif


No ma grindin S-51 praegu, see pidur on saanud minu suureks sõbraks ja ta reaalselt aitab. Aga esialgne entusiasm ammu läinud, kahtlen et ostan Su-14-2.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 26.11.2015 22:17:24 vasta tsitaadiga

Väike Radley-Walters siia vahelduseks muule jutule: http://www.twitch.tv/senpaierick/v/27818585
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metrika
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 22:38:45 vasta tsitaadiga

Tervist,mis modi soovitate peale panna?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 27.11.2015 15:33:03 vasta tsitaadiga

http://aslain.com/index.php?/topic/13-092-aslains-xvm-mod-modpack-installer-wpreview-v3810-11082014/

EDIT: võib vist öelda, et Cromwell on lõpuni ära õpitud.

Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT2: senine parim mäng Cromwelliga (highest dam&exp) kukkus ka täna: http://wotreplays.eu/site/2299772#stats

Cromwelli perf üle viimase 63 mängu:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalm
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2015 16:49:13 vasta tsitaadiga

Tubli, võid nüüd endale kolm korda mehiselt seljapeale koputada ning endale siidri lubada.
_________________
Mina panin kunagi kaa hästi
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2015 17:00:33 vasta tsitaadiga

erick, tee nüüd üks 3 päevane E100 maraton kah. Tahaks selle tulemusi näha. icon_lol.gif
Seda et sa medikatega väga osav oled me juba teame ja kahtluse alla ei sea.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 27.11.2015 18:22:23 vasta tsitaadiga

Inglise tankiga mängides tuleb viskit juua, prantsuse tanki puhul konjakit, vene tanki puhul viina, saksa tanki puhul õlut, jaapani ja hiina puhul saket, usa puhul bourbon'i
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 335, 336, 337 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.