Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 02.11.2015 15:39:41 vasta tsitaadiga

londiste. Jah 1080 reso. Nvidia soovitab MASAA x 2, aga minule meeldiks x4. Tingiksin mingil teisel moel, kui võimalik?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2015 15:42:53 vasta tsitaadiga

Kui soovid MSAA kasutada siis pead teisi seadeid maha keerama. Tiri fraps või mõni sobiv frame rate'i näitab programm endale alla ja vaata kuidas mingi seade mõjutab. Antud leheküljelt mille andsin saad ka aimu mida miskit teeb ja milline graafiline tagajärg sellel on. Enda poolt pakutud seadistused on soovituslikud kui ei soovi, et fps alla 40-45 ei langeks üheski kohas.

Ise testisin antud kaarti siis käisin metsas (seal kus see linna ääres oli puutööstus vms) ja siis veel üks koht kus kenasti stabiilse 60 fps'i tõmbas alla. See, et linnas korraks läbi joosta ei näita kuidagi ära kui hästi asi jookseb.

ps: ise ei näinud eriti vahet fxaa vs msaa x4 vahet. Või siis ei olnud see graafiline vahe eriti märgatav võrreldes palju frame rate'i see alla tõmbas.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 02.11.2015 15:45:13 vasta tsitaadiga

läbi kesklinna täiskiirusel liikluse vahel põigeldes olen näinud madalaimat kaadrisagedust. nt. lasketiiruga ammu-nationist mööda põhja poole sõites.

viimati muutis rastaman 02.11.2015 15:48:20, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2015 15:47:36 vasta tsitaadiga

rastaman, keera grass ultra peale ja sõida mööda kiirteed icon_razz.gif

konkreetselt gta5 puhul ei ole msaa väga arvestatav perf hit enamasti väärt selle eelistamist fxaa-le.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2015 16:03:56 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
läbi kesklinna täiskiirusel liikluse vahel põigeldes olen näinud madalaimat kaadrisagedust. nt. lasketiiruga ammu-nationist mööda põhja poole sõites.


jah + üks koht seal samas kandis linnas on veel kus täiesti põhjendamatult tõmmatakse fps alla kolinal kuigi midagi erilist kuvada ei ole. hetkel täpsed kordinaadid puuduvad.

Ise testin paari kohaga, et saada teada min fps, et keset mängu ei oleks olukorda kus fps kooma langeb ootamatult.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 02.11.2015 17:20:17 vasta tsitaadiga

Andke nõu minusugusele tohmakale. Häirib, et kui ainult fxaa peal mängida, joonistab kaugel olevad tetailid puudulikult, kuigi distants on määratud maxi peale. Eritti jäävad silma elektripostid, majade ääred, tee ääred jne joonistab mingid imelikud ruudud, mitte korralikult nagu minule meeldiks. Ei joonista korraliklut välja. Ainult siis kui on kasutusel MSAA x 4 kaovad sellised jamad! Muidugi fps kannatab liiga, alla 60fps! Kas sellele on migit teistsugust "rohtu" kui MSAAx4 ?? icon_redface.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2015 17:32:35 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Andke nõu minusugusele tohmakale. Häirib, et kui ainult fxaa peal mängida, joonistab kaugel olevad tetailid puudulikult, kuigi distants on määratud maxi peale. Eritti jäävad silma elektripostid, majade ääred, tee ääred jne joonistab mingid imelikud ruudud, mitte korralikult nagu minule meeldiks. Ei joonista korraliklut välja. Ainult siis kui on kasutusel MSAA x 4 kaovad sellised jamad! Muidugi fps kannatab liiga, alla 60fps! Kas sellele on migit teistsugust "rohtu" kui MSAAx4 ?? icon_redface.gif


pilti või videot oskaks sellest teha? Sooviks näha mida täpsemalt silmas pead selle "joonistab mingid imelikud ruudud".

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 02.11.2015 18:36:37 vasta tsitaadiga

http://www.upload.ee/files/5304576/Nayttokuva__72_.png.html

angel. Kas nii on näha, see halli katusega maja näiteks!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2015 18:37:16 vasta tsitaadiga

Kustkohast saaks kõige odavamalt karbi versiooni?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duracello
HV vaatleja
duracello

liitunud: 03.05.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2015 19:08:06 vasta tsitaadiga

Pöörduksin targemate poole siin murega või äkki on kellelgi kogemusi.

Lugu on siis selline, et polnud GTA V mingi 6 kuud käima pannud ja üleeile otsustasin uurida mida uut mängus, laadisin alla updated ja mingi max 15 min sai pelada ja mäng hakkas suht hullult hakkima. Jooksis puhtalt 57-80 FPS ja siis iga 3-5 sekundi tagant dropib ~20fps ja tagasi ~60fps peale. Mõtlesin, et äkki on graafilisi uuendusi tulnud vahepeal, panin kõik settingud nii nulli kui võimalik ja ikka võtab hingest kinni mängu peale ~15 minutit pela. Uuendasin Nvidia driverid ära clean installiga, näppisin Nvidia inpectorit, muutsin task manageri alt priority high peale, Vsync ON/OFF ja sama kamm. Teistes mängudes CS:GO, WarThunder, BF3, Dirt Rally ei ole kunagi sellist probleemi tekkinud seega riistvara ei süüdistaks. Jälgisin tempereratuure ka ja jäid samaks mis teistes mängudes: GPU ~68C, CPU ~70C. Jälgisin ka GPU kasutust, iga kord kui drop tekkis lendas GPU usage 0%. Kui mäng välja tuli sai mängitud High/Very High settingutel 50-70+ FPS.

Riistvara:

CPU: Intel i5 4570
MB: Gigabyte Z87-HD3
RAM: 2x Crucial 4GB DDR3
GPU: Gigabyte GTX 760 2GB
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2015 20:24:37 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
http://www.upload.ee/files/5304576/Nayttokuva__72_.png.html

angel. Kas nii on näha, see halli katusega maja näiteks!


Hetke seisuga ei näeks nagu miskit seal valesti. Vaate kaugus ei saa olla lõpmatuseni terav. Mingi hetk lähevad teatud objektid kauguses udusemaks ja lähedale liikudes teravamaks.

endal on extended distance peale pandud ja FXAA (ei teinud suurt vahet MXAA ja FXAA vahel + perfi kadu oli märgatav).





_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 02.11.2015 20:35:57 vasta tsitaadiga

angel. Sellel pildil on veidi halvasti näha, aga kui veidi zoomata saad aru millest räägin. Osad objektid on ruudulised ja absoluutselt puudulikud. Vaatasin seda piltti naise monitoriga mis veidi viletsam ja ka nagu eriti ei märganud, minda aga segab jubedalt oma monitoril ja seega PEAN MSAA x 4 mängima, et seda puudulikku efekti mitte näha. Fps on siis mingi 60 ja tihti tunduvalt alla selle icon_cry.gif

Kuidas soovitaksid seda kaugust määritleda/reguleerida, võimalikult täpselt kui viitsiksid vastata, oleksin tänulik. Ette tänades beer_yum.gif

Lõpmatusest ei räägigi, nendest "vealistest" objektidest kaugemalgi olevad tetailid on korras!

Sinu fotodel seda viga ei ole yldse! Oleksin väga rahul kui nii oleks.

Vaata palun minu fotot, seda halli katusega maja vasakul ja zooma fotot. Sellest kaugemal olevad majad on korras. Tihti sama tobe efekst elektri postidega jne.

http://www.upload.ee/files/5304576/Nayttokuva__72_.png.html
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2015 20:38:53 vasta tsitaadiga

endal on teine kaart seega kõik vaatekaugused on põhjas aga kui 780GTX OC Editioni peal sai mängitud siis tava graafika seadete vaatekaugus oli põhja pandud kõik ning Extended vaate kaugused olid kõik natuke üle poole peale pandud + long distance shadow etc efektid olid peal. V.a high res shadows valik.

Üks katus on jah sul kuidagi säbruline. Kas videokaardi driveid on kõige uuemad? Proovi sedasi, et pane kõik seaded high või very high peale. FXAA = on, MSAA = off.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 02.11.2015 20:55:28 vasta tsitaadiga

angel. See foto ongi nii tehtud. MSAA=OF ja FXAA=ON. Kui keeran MSAA x 2 on viga osaliselt kadunud, kui keeran MSAA x 4 on viga täiesti kadunud. Lihtsalt tahtsin FXAA ga mängida, et säilitada parem fps!
Muide see katus pole kõige hullen, rohkem segavad postid ja teatud tee ääred, min on teatud kaugusega musti kuubikuid täis (väiksed). Kusjuures veelgi kaugemal olevad tetailid ilma vigadeta.
Driverid on kõige uuemad, kardan et videokaart jupsib. Teiste mängudega seda probleemi aga ei ole?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.11.2015 21:08:51 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
angel. Sellel pildil on veidi halvasti näha, aga kui veidi zoomata saad aru millest räägin. Osad objektid on ruudulised ja absoluutselt puudulikud. Vaatasin seda piltti naise monitoriga mis veidi viletsam ja ka nagu eriti ei märganud, minda aga segab jubedalt oma monitoril ja seega PEAN MSAA x 4 mängima, et seda puudulikku efekti mitte näha. Fps on siis mingi 60 ja tihti tunduvalt alla selle icon_cry.gif

Kuidas soovitaksid seda kaugust määritleda/reguleerida, võimalikult täpselt kui viitsiksid vastata, oleksin tänulik. Ette tänades beer_yum.gif

Lõpmatusest ei räägigi, nendest "vealistest" objektidest kaugemalgi olevad tetailid on korras!

Sinu fotodel seda viga ei ole yldse! Oleksin väga rahul kui nii oleks.

Vaata palun minu fotot, seda halli katusega maja vasakul ja zooma fotot. Sellest kaugemal olevad majad on korras. Tihti sama tobe efekst elektri postidega jne.

http://www.upload.ee/files/5304576/Nayttokuva__72_.png.html
esimest korda näen sellist jama, see peab olema mingi muu sätte dela, ise pelasin koguaeg FXAA'ga
seda siis nii vana gtx670 kui ka uuema gtx970ga
mitte kummagagi sellist janti ei märganud


_________________
☠


viimati muutis libe 02.11.2015 21:09:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2015 21:16:13 vasta tsitaadiga

Avot, mul nende seadetega 90+% ajast fps 60 (vsync on sees). Ainult kui kuskile rohu peale sõitma / tuiama lähen dropib veits, aga ei raatsi grass quality-t allapoole ka lasta. Kuna mängin lähedalt suure ekraaniga, siis alla 4xMSAA ei tule eriti jutuks, kui tahta 100% siledat pilti. FXAA üksi ei suuda kõiki sakke eemaldada.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 02.11.2015 21:40:07 vasta tsitaadiga

libe ja Ramones. Tänud vastuste eest. Ise olen ka jõudnud arvamusele, et tegemist on mingi graafilise veaga ja arvatavasti viga on minu arvutis!? Kui keegi oskaks veel kommenteerida, oleks äärmiselt tore.
PC värk, kas ei pane jooma krt!
Viskasin vanad driverid välja ja nüüd uued asemele, vaatame kas on abi või ei.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2015 22:03:29 vasta tsitaadiga

Avot, ei pruugi olla Sinu arvuti kala...üldse ei imestaks kui see katus ongi "katki" selles mängus.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2015 22:08:22 vasta tsitaadiga

ei ole asi draiverites. see on mingi mängu eripära.
Avot, viitsid, roni ps4 versioonis sinnasamasse, vaata kas seal on ka mingi imelik ikaldus selle katusega?

edit:
no aa, fxaa, 4xmsaa, 4xmsaa+txaa


edit2:
pead ei anna aga iirc olid need settingud, millega ma 970 peal mõistliku fpsiga mängisin:

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 02.11.2015 22:12:03, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2015 22:08:41 vasta tsitaadiga

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:48p8iS-C-i4J:gtaforums.com/topic/787170-random-dots-on-objects/&hl=en&gl=uk&strip=0&vwsrc=0

see on feature. Suurem reso, draw distance ja MSAA aitab.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2015 22:23:53 vasta tsitaadiga

Panin prooviks ka fxaa off ja msaa x2 ja all paremas nurgas on mingi täpikeste mudru nüüd... kiire google annab, et see ainult AMD teema? icon_eek.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2015 22:30:10 vasta tsitaadiga

Tegin ka naljaviluks samas kohas kuvapaugu: https://www.dropbox.com/s/u9pprksp7yf80u5/GTA5_2015_11_02_21_24_27_971.jpg?dl=0
Seaded samad, mis eespool lingitud.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2015 22:32:24 vasta tsitaadiga

Ramones, sul nagu ok kõik ju jah. Saad täpset asukohta anda, läheks vaataks ka üle?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2015 22:34:40 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Saad täpset asukohta anda, läheks vaataks ka üle?

https://www.dropbox.com/s/c9rvxop0hyxys6o/GTA5_2015_11_02_21_33_56_378.jpg?dl=0
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 02.11.2015 22:38:43 vasta tsitaadiga

londiste, eriti mõttetu MSAA peale panna kui rohi läbipaistvaks muutub icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2015 22:39:28 vasta tsitaadiga

Ramones, sul msaa peal. see aitab edukalt.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 02.11.2015 22:51:02 vasta tsitaadiga

londiste.PS4 pole selliseid probleeme. Pilt on absoluutselt korras, mitte vähimaitki vigu. Võrdlesin hetk tagasi ja vandusin. Pole aimugi mis settingud on PS4 peal, kuna seal ei saa neid üldse valida. Tütrepoeg tahab nüüd PS4 endale ja pean selle PC ga hakkama saama, Aga üks kuradi pusimine on selle PC ga. Kui ikka monitori (27") 50 cm. kauguselt vaatad, siis kõik pisemadki vead lausa hüppavad silma! nüüd olen fakti ees, et 2 x parema rauga PC, kui seda on PS4, probleeme piisab, kas või teistele jagada. Ainuke edu on parem fps! PS4 fps on 30, PC 40-60, kui muidugi tahad seamasugust piltti vaadata nagu seda on PS4 al. ja selleks tuleb hoida PC peal MSAA x 4! Või siis on minu PC "õhtul".

ASUS P8P67-M PRO
Intel Core i7-2600 CPU @ 3,40 GHz
ASUS GTX 780
RAM 16,00Gt
Windows 8.1

Neid "vigu" on PC versioon täis, igal pool selliseid kuradi ruutusi ja säbru! Tihti tee ääred, elektripostid ja teatud majad. PS. Ilma MSAA!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2015 22:53:21 vasta tsitaadiga

Avot, Pane siis MSAA peale ja mured kadunud. Meil pmst sama kaart, proovi minu seadeid.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.11.2015 22:54:07 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
londiste.PS4 pole selliseid probleeme. Pilt on absoluutselt korras, mitte vähimaitki vigu. Võrdlesin hetk tagasi ja vandusin. Pole aimugi mis settingud on PS4 peal, kuna seal ei saa neid üldse valida. Tütrepoeg tahab nüüd PS4 endale ja pean selle PC ga hakkama saama, Aga üks kuradi pusimine on selle PC ga. Kui ikka monitori (27") 50 cm. kauguselt vaatad, siis kõik pisemadki vead lausa hüppavad silma! nüüd olen fakti ees, et 2 x parema rauga PC, kui seda on PS4, probleeme piisab, kas või teistele jagada. Ainuke edu on parem fps! PS4 fps on 30, PC 40-60, kui muidugi tahad seamasugust piltti vaadata nagu seda on PS4 al. ja selleks tuleb hoida PC peal MSAA x 4! Või siis on minu PC "õhtul".

ASUS P8P67-M PRO
Intel Core i7-2600 CPU @ 3,40 GHz
ASUS GTX 780
RAM 16,00Gt
Windows 8.1

Neid "vigu" on PC versioon täis, igal pool selliseid kuradi ruutusi ja säbru! Tihti tee ääred, elektripostid ja teatud majad. PS. Ilma MSAA!
gtx970 kindlasti aitab thumbs_up.gif
pakun, et sul on mingid shadow settingud maas vms
gta4's häirisid varjudega tulevad mingid vigurid, gta5's neid ei kohanud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 02.11.2015 23:03:22 vasta tsitaadiga

libe olen terve päeva proovinud eri variantte. Nvidia auto seaded ja mängu enda auto seaded jne. Mõistus otsas. Kui see viga oleks mingis yhes katuses, oleksin vait ja lihtsalt mängiksin, aga seda on LIIGA mõnes kohas ja liiga palju. nüüd mängin MSAA x 4 ja fps 50-60. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2015 23:03:54 vasta tsitaadiga

Avot, müü PC maha ja osta üks PS4 lisaks siis?
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 02.11.2015 23:29:27 vasta tsitaadiga

rmc. Eks peab enne jõule otsustama kas uus PS4, või GTX 980. icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.11.2015 23:44:01 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
libe olen terve päeva proovinud eri variantte. Nvidia auto seaded ja mängu enda auto seaded jne. Mõistus otsas. Kui see viga oleks mingis yhes katuses, oleksin vait ja lihtsalt mängiksin, aga seda on LIIGA mõnes kohas ja liiga palju. nüüd mängin MSAA x 4 ja fps 50-60. thumbs_down.gif
pead jah otsustama, kas ps4 30fps või pc 50-60fps thumbs_down.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2015 01:47:04 vasta tsitaadiga

Avot, tee k6igile teene ja osta see ps4 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2015 02:00:49 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
rmc. Eks peab enne jõule otsustama kas uus PS4, või GTX 980. icon_wink.gif


kas invaliidikäru või tesla model S , raske otsus tõesti.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 03.11.2015 02:02:56 vasta tsitaadiga

libe. Ega siin muud võimalust ei ole, kui GTX980. Kallis on aga noh, mis teed. Pikendame aastaks-kaks oma "varaua" eluiga. thumbs_up.gif

honda. Mis teene? Ära ainult kunagi enam tule rääkima, et PC peal mängimine on odav. Odav on siin mõne mehe nõudlus mängu pildi suhtes, ei rohkem ega vähem, või peab korralikult raha välja käima. Mingite 600 euri arvutitega võite "seenele sõita". beer_yum.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.11.2015 02:29:37 vasta tsitaadiga

Avot, 7970 ja 2500k peaks päris hea fps'i välja andma olen kuulnud ja selline asi väga ei maksa enam
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 03.11.2015 02:51:14 vasta tsitaadiga

No aru ei saa mis lasteaed onlines koos on, üritan juba paar päeva pacific heisti viimast osa ära teha ja no on lambad, küll ei saada aru , et ei tulista pantvange, siis kui midagi juhiseid annad siis ikka nagu kivipead oma moodi. Jõudsime siis motikateni välja kuidagi ja no ei suuda mehed ära sõita, vaja pommidega mängides ennast õhku lasta ja niisama surma saada. Kuidagi võiks ID kontroll olla, et kui ikka tattnina siis pole online asja!
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2015 03:00:53 vasta tsitaadiga

Mis 600€ arvutil viga on? Ise ostsin telekalaua kõrvale mõnusa kuubiku multimeedia ja puldiga mängimise jaoks. Peaks olema üle pooleteise aasta vana ja ei ole mingit probleemi mängude jooksutamisega. Suvel tegin GTAV story tegin teist korda läbi(esimene kord PS4 peal eelmise aasta lõpul), Geforce expirence's nihutasin sliderit natuke perfomance poole ja rohkem pole vajagi, normaalne 60fps, sätted olid vist high ja mõned very high peal. Septembris tegin Metal Gear Solid V ja Mad Max ka selle peal läbi, need jooksid peaaegu vist täitsa põhjas sätetega!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2015 09:43:26 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
No aru ei saa mis lasteaed onlines koos on, üritan juba paar päeva pacific heisti viimast osa ära teha ja no on lambad, küll ei saada aru , et ei tulista pantvange, siis kui midagi juhiseid annad siis ikka nagu kivipead oma moodi. Jõudsime siis motikateni välja kuidagi ja no ei suuda mehed ära sõita, vaja pommidega mängides ennast õhku lasta ja niisama surma saada. Kuidagi võiks ID kontroll olla, et kui ikka tattnina siis pole online asja!


lisa, lepib aja kokku ja mängime. igasugu tainaid on onlineis ja sageli läheb 1-2h aega kohati ennem kui normaalsemad isikud tekivad kellega koos mängida. enamasti on üks idioot teise järel ja pärast hakkab kahju sellest raisatud ajast.

to: Avot

Vaadates inimeste tögamisi jms siis aimaks, et sa ei ole kõige pädevam arvuti kasutaja. Soovitan soojal selle nVidia gta5 seadete õpetuse läbi vaadata ning ise katsetada. PC peal on GTA 5 pilt kenasti parem ja mäng sujuvam isegi normal - high graafika seadetega 1080p reso ja FXAA'ga. Vaatekaugused muidugist põhja viidud. Ning mis peamine, jookseb täitsa kenasti isegi odavamate VGA'de peal nätieks i5 2500 + 750ti GTX. Ja pilt täitsa kena.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2015 10:06:32 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
No aru ei saa mis lasteaed onlines koos on, üritan juba paar päeva pacific heisti viimast osa ära teha ja no on lambad, küll ei saada aru , et ei tulista pantvange, siis kui midagi juhiseid annad siis ikka nagu kivipead oma moodi. Jõudsime siis motikateni välja kuidagi ja no ei suuda mehed ära sõita, vaja pommidega mängides ennast õhku lasta ja niisama surma saada. Kuidagi võiks ID kontroll olla, et kui ikka tattnina siis pole online asja!


me kõik teame mida sa tunned, kõige suurem kahju ongi sellest kaotatud ajast, heisti vähemalt saad oma rahvast kutsuda, aga need uued Lamari missioonid on imelikud, pannakse suvalistega kokku kohe.
eile kulutasin 2 tundi vist, et saaks selle viimase Lamari missi tehtud.
minu lühikese online karjääri ajal (level 80 alles) peab tõdema, et siiski level pole ainuke, mis näitab ära mis mängija on, mõni algaja jagab tunduvalt paremini matsu, kui suvaline kes on oma leveli kuidagi muudmoodi hankinud(a'la võidu sõitnud ainult vms)

PS: võid mind ka lisada olen sama nimega onlines icon_wink.gif õhtuti üritan ikka natuke nühkida seda, raha vaja ja asju veel küll mida osta saab.

_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.11.2015 10:09:43 vasta tsitaadiga

indumen, invite-only sessioonis ei saa lamar missioone sõprade/HV'lastega teha?
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2015 10:12:05 vasta tsitaadiga

võimalik et saab ka, aga pole neid sõpru tavaliselt online kui ma ise satun icon_confused.gif
tulusam on siiski PSJ teha,

_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2015 10:17:12 vasta tsitaadiga

kõige parem pala on see kui teete mõne missiooni pea lõpuni, keegi saab lollusega hakkama... ja siis mingi jorss kukub sessioonist välja kas teadlikult või mp time out pärast. Ja siis hakkab jälle see passimine, et 4 jas mängija lisaks tuleb. 5 min passid ja siis kukuvad olemasolevad mängijad juba välja jne. Ehk siis pms mine kööki võikusid tegema kuniks saab rahva kokku pika ootamise peale. Endal on kõik heist'id tegemata kuna ei leia mängijaid sessiooni. Ja kui leiab siis kukuvad välja või ei saa hard tasemega hakkama. Oneline'is on kõik kõvad kõmmutama ja sind suvaliselt maha lööma (eriti siis kui näitad, et vastu ei lase) aga missioonide tegemisega ei saa enamik kohati hakkama.

keegi mängib siis lisage: Lihtsalt (user name)

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2015 10:34:02 vasta tsitaadiga

no teeme ära siis, täna õhtul kella 22 olen ilmselt platsis icon_biggrin.gif esimesi heiste pole niipalju teinud, aga saab hakkama ikka icon_biggrin.gif
pigem ongi see et, kui tekivad normaalsed sõbralisti tegelased, siis nendega saab kasvõi kokku leppida ja õhtu jooksul pole probleem kolm korda PSJ ära teha. isiklikult on õnnestunud kõik setupid ja heist otsa teha ilma ühegi " Failed " kirjata, aga siis joppas seltskonnaga väga hästi.
eks lollusi ole endalgi juhtunud (a'la granaati ei tasu liiga kaua käes hoida samal ajal kui sihtida jne icon_razz.gif ) aga nüüd sellevõrra targem, ja kõrgema leveliga mängijate pealt igasugu nippe õpitud, mäng hakkab täitsa huvitavaks ja meeldivaks muutuma, kui kerjajad ja modderid välja jätta.

_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2015 10:38:14 vasta tsitaadiga

keegi varem ei saaks, 22 pihta hakata siis lõpeb asi enamasti poole öö ajal, hommikul vaja tööle minna icon_lol.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2015 10:54:20 vasta tsitaadiga

Taasavastasin ka mängu üleeile. Võin teha õhtul heiste küll, ei tohiks feilida ka. KalaEST nime all liigun.
_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2015 11:13:18 vasta tsitaadiga

võimalik, et satun ka varem aga see kell peaks juba suht kindel olema icon_biggrin.gif üle kesköö ei mängiks isegi, ei saa lubada nolifer elustiili töö kõrvalt icon_biggrin.gif
_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.11.2015 11:35:52 vasta tsitaadiga

Invention, paar korda olen näinud KalaEST liikumas, mul kasutaja instaII
Eile sai ka veits freemodes ringi käidud, tundub et halloween ja lowrider uuendusega on tulnud ka vanu kalu mängu rohkem, sealhulgas ka palju häkkereid, 3 sessiooni sai läbi hüpatud ja igal pool lasti inimesi õhku või teleporditi inimeste ümber mingeid hotdog maju, julm grief käis.
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 03.11.2015 12:32:01 vasta tsitaadiga

Tahan vaid öelda, et mingi 600 euro arvutiga, ei saavuta HEAD piltti, vähemalt mitte minu silmale. Esim. siin video, kus kasutusel GTX750 Ti ja FXAA: https://www.youtube.com/watch?v=9OE2iI7OLh8
Kohal 1:17 Vaadake silla kaideid! (see millest eile rääkisin ja ei saanud aru millest see jama tuleneb). Sellist puudulikku piltti on mäng täis, kui kasutada ainult FXAA. Kui see ei sega, ei ole probleemi! Ainult 4 x MSAA parandab selle "jama" ära ja selleks on vaja head arvutit!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.