Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  America's Army märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 128, 129, 130  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
miku0030
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2003




sõnum 30.03.2004 22:10:10 vasta tsitaadiga

Tre kas te ei oska öelda et oleks olemas mõnda listi AA mängijate kohta. Ma unustasin oma kasutajanime ära ja ei saa enam sisse icon_cry.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devean
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2004 23:10:30 vasta tsitaadiga

miku0030 kirjutas:
Tre kas te ei oska öelda et oleks olemas mõnda listi AA mängijate kohta. Ma unustasin oma kasutajanime ära ja ei saa enam sisse icon_cry.gif

oma kasutaja nime? ma saan aru kui parool unustatakse ära. Äkki miku0030?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GertR
Kreisi kasutaja
GertR

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2004 01:18:10 vasta tsitaadiga

miku0030 kirjutas:
Tre kas te ei oska öelda et oleks olemas mõnda listi AA mängijate kohta. Ma unustasin oma kasutajanime ära ja ei saa enam sisse icon_cry.gif

Nomaeitea, nagu oma lastega tegele juba

http://login.americasarmy.com/retrievepassword.php
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2004 10:41:27 vasta tsitaadiga

Ise kasutan küll ASE (All-Seeing-Eye) teenuseid. See AA enda skänner on nii lootusetult aeglane, võtab oma 2-3 minti enne kui kõik serverid üles leiab. Seevastu ASE's töö kiire ja korralik.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 01.04.2004 12:17:27 vasta tsitaadiga

Homme on siis uut patchi oodata? 2 uut mappi juurde?

http://www.aaocommunity.com/images/News/erosion3.jpg
http://www.aaocommunity.com/images/News/Village.jpg
http://www.aaocommunity.com/images/News/stryker.jpg
http://www.aaocommunity.com/images/News/ragdoll.jpg
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2004 14:39:46 vasta tsitaadiga

OHHOOO
Mis, sõidukid ka tulevad ? Kui nii siis: thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.leraak
HV kasutaja
.leraak

liitunud: 30.03.2003




sõnum 01.04.2004 15:37:54 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru, mis kamm selle ragdolliga on? icon_redface.gif
Mida see endast üldse kujutab? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 01.04.2004 15:57:15 vasta tsitaadiga

Mulle meenub 1'na BC...ainult et nüüd saab siis ka silla all mütata...äkki icon_redface.gif
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2004 15:58:31 vasta tsitaadiga

bridge se -s saab ka hetkel silla all mytata ....
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devean
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2004 16:01:34 vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:
Mulle meenub 1'na BC...ainult et nüüd saab siis ka silla all mütata...äkki icon_redface.gif


see on vist bridge SE

aga ragdoll on taoline asi kui lased siis mees pihta saades liigub reaalselt mitte ette joonistatud kukumisega ragdoll on näiteks ut 2004, max payne 2 oli vist.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 01.04.2004 16:16:37 vasta tsitaadiga

kr6ll, seda soomukit sa siiski kasutada ei saa.. Ainult seda relva seal peal...
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 01.04.2004 16:37:46 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
kr6ll, seda soomukit sa siiski kasutada ei saa.. Ainult seda relva seal peal...


Tegelt oleks päris tore sellega ju ringi mütata 8)
Loodan, et järgmise uuendusega pannakse siis asjale mootor kah ikka peale thumbs_up.gif

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2004 16:50:55 vasta tsitaadiga

oleks ikka jupp maad lahedam asi kui midagi võimsamat oleks ka kui kuulipilduja. näiteks. miinipilduja ja kahur thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.leraak
HV kasutaja
.leraak

liitunud: 30.03.2003




sõnum 01.04.2004 17:27:48 vasta tsitaadiga

Weee, siis on ju see ragdoll igati thumbs_up.gif asi.
Seoses selle STRYKER-iga. Loodan, et ROE süsteem kõrvaldab selle võimaluse, et Battlefield 1942-ja sarnaselt TK-ma ei hakata, et paremat relva saada. thumbs_down.gif

_________________
Parim enne: 07.06.2006
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronley
HV kasutaja
ronley

liitunud: 21.06.2002




sõnum 01.04.2004 18:07:17 vasta tsitaadiga

Tekkis plaan proovida seda AA-d. Hetkel d-loadin. Kysimus - kelle vastu sõdimine toimub? Kas mängida saab ainult jänkide poolel?
_________________
Jumal annab, maksuamet võtab.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 01.04.2004 18:12:22 vasta tsitaadiga

Kahjuks jah. Oled AmericasArmy sõdur kogu aeg. Vastasjõud on terroristide moodi.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2004 10:50:27 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kas see peabki nii olema või lihtsalt mängib tõenäosus pulli! Nimelt olen vist korra või paar (siiski 100% ei saa seda väita) sattunud op. for. meeskonda. Tegelikult peaks ju olemas sans sattuda ühte või teise tiimi 50:50? Võib ju olla, et enamus mängijad tahava olla "pahad poisid" ja tänu sellele võetakse kohad ära, aga ikkagi imelik, kusjuures võib ju olla nii et vahel ründab Idast US Army, vahest Op. For. meeskond.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GertR
Kreisi kasutaja
GertR

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2004 13:20:42 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Ma ei tea kas see peabki nii olema või lihtsalt mängib tõenäosus pulli! Nimelt olen vist korra või paar (siiski 100% ei saa seda väita) sattunud op. for. meeskonda. Tegelikult peaks ju olemas sans sattuda ühte või teise tiimi 50:50? Võib ju olla, et enamus mängijad tahava olla "pahad poisid" ja tänu sellele võetakse kohad ära, aga ikkagi imelik, kusjuures võib ju olla nii et vahel ründab Idast US Army, vahest Op. For. meeskond.

See oli küll nüüd plokijooksutaja icon_smile.gif
Mis mõttes satud opfor tiimi, ülejäänutel kaaslastel on maskid peas või.
Või on mingi üldlevinud arvamus, et näiteks Bridge's on assault nö "pahad poisid"

Redigeerin: Tegelt vist sain aru mis mõtlesid, korrektsem oleks "valisin ida võistkonna aga sattusin lääne omasse."
Seda juhtu päris tihti, õige kah siis, on võistkonnad võrdsed.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 02.04.2004 13:54:35 vasta tsitaadiga

ronley kirjutas:
Tekkis plaan proovida seda AA-d. Hetkel d-loadin. Kysimus - kelle vastu sõdimine toimub? Kas mängida saab ainult jänkide poolel?


Le Inc kirjutas:
Ma ei tea kas see peabki nii olema või lihtsalt mängib tõenäosus pulli! Nimelt olen vist korra või paar (siiski 100% ei saa seda väita) sattunud op. for. meeskonda. Tegelikult peaks ju olemas sans sattuda ühte või teise tiimi 50:50? Võib ju olla, et enamus mängijad tahava olla "pahad poisid" ja tänu sellele võetakse kohad ära, aga ikkagi imelik, kusjuures võib ju olla nii et vahel ründab Idast US Army, vahest Op. For. meeskond.


Le Inc, see jutt on nonsens! Alati on sinu valitud tiim US Army ja vastased Opfor s.o sina oled alati "heade poolel". Sama puutub ka vastastiimi, ka nemad näevad ennast USArmyna ja vastaseid terroristidena! See on selle mängu iseärasus, et mängija tunneb end alati "õigel poolel " olevat.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2004 14:56:52 vasta tsitaadiga

mul oli ykskord juhus kui omad mehed olid maskidega vennad ... aga see vist seepärast nii juhtus et kohe kui liitusin mänguga siis samal hetkel hakkas uus raund ...
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IffikaS
Kreisi kasutaja
IffikaS

liitunud: 17.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2004 20:23:16 vasta tsitaadiga

ise liigun tavaliselt ringi nimega =EST=iffikas

peamiselt m2ngin esimeses SF CSARi mis on us offcial icon_smile.gif

_________________
beer_yum.gif
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 02.04.2004 21:00:16 vasta tsitaadiga

KRdi värdid need on, kes teevad massiliselt teamkilli?
Mingid vastastiimi abilised vms? Tra, eelmine pela ei saanud ma kedagi maha lasta...
enne tehti TK ja asi korras. icon_evil.gif
Btw, neid troppe ei kickitud icon_neutral.gif

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
.leraak
HV kasutaja
.leraak

liitunud: 30.03.2003




sõnum 02.04.2004 21:26:18 vasta tsitaadiga

Juhtub. Enda kõige eredam moment -> trükkisin pikemat sõnumit, sealjuures märgates, et enda mees läheneb. Saadan sõnumi teele, ja siis umbes paari meetri kauguselt saadab ta valangu minu poole. icon_evil.gif
_________________
Parim enne: 07.06.2006
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2004 23:09:12 vasta tsitaadiga

Noo vot seda mul oligi vaja teada! Aga mis nendesse relvadesse siis puutub? Kui ma nt näen vastase käes AK'd siis tegelikult on see M16 hoopis? Vastane näeb relva M16'na, mina AK'na!?
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 03.04.2004 00:03:10 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Noo vot seda mul oligi vaja teada! Aga mis nendesse relvadesse siis puutub? Kui ma nt näen vastase käes AK'd siis tegelikult on see M16 hoopis? Vastane näeb relva M16'na, mina AK'na!?

Täpselt nii!

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 03.04.2004 00:16:26 vasta tsitaadiga

Aga vastane laseb ju oma AK'ga valanguga...kuigi tegelikult 3'se bursti'ga...krt...sassi läheb.
See peaks ju kuidagi mõjutama ka kuulikiireust ja põmst peaks ju vastase mees suutma sama
aja jooksul enda torust välja lasta rohkem kuule kui oma mees...segane värk icon_neutral.gif

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2004 06:44:30 vasta tsitaadiga

tegelt peaks nii olema:
On olemas nii M16, kui ka AK. AK(tema omadused) hakkab eksisteerima sellest momendist kui vaenlaselt selle võtad. Ja nõnda ka teiste relvadega.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2004 15:43:06 vasta tsitaadiga

Seda peaks küll kindluse mõttes kontrollima, aga kas pole nii, et kui vastane tulistab sind "mitte-päris-õigest" AK'st siis kostub küll kõrvu pidev valang, mitte aga burst.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.leraak
HV kasutaja
.leraak

liitunud: 30.03.2003




sõnum 04.04.2004 19:58:38 vasta tsitaadiga

Hääl võib ju auto oma olla, kuid kuulid tulevad ikka kolmekesi ühes kambas. icon_idea.gif ?
_________________
Parim enne: 07.06.2006
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 04.04.2004 20:41:52 vasta tsitaadiga

Täna juhtus pull asi, kukkusin sillalt alla ja jäin ellu icon_eek.gif .
pilt kah
Ja silla alt leidsin ülla-ülla AR-iga mehe.
pilt kah

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.leraak
HV kasutaja
.leraak

liitunud: 30.03.2003




sõnum 04.04.2004 20:44:30 vasta tsitaadiga

Njah, leidub igasuguseid. icon_lol.gif
_________________
Parim enne: 07.06.2006
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 04.04.2004 20:45:08 vasta tsitaadiga

Tavalises BC on ennegi alla kukutud...ja ellu jäädud icon_biggrin.gif
Ise olen ühest elusast mehest nibin nabin mööda kukkunud...ainult et tema elas, mina sian surma icon_cry.gif

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2004 20:53:26 vasta tsitaadiga

noja miks te servust jalga lasite, just läks lõbusaks ...
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.leraak
HV kasutaja
.leraak

liitunud: 30.03.2003




sõnum 04.04.2004 21:01:18 vasta tsitaadiga

Õppima peab, homme ju esmaspäev. icon_neutral.gif
_________________
Parim enne: 07.06.2006
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 04.04.2004 21:07:35 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
noja miks te servust jalga lasite, just läks lõbusaks ...


oli lõbus kaks ringi minusuguse n00b'i käest kuuli saada?
Minu meelest küll lõbus polnud icon_lol.gif
Krt, kakle mingi endast 2-4x kõvemate vendadega...2:1 vastu, minu kahjuks... icon_lol.gif

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 04.04.2004 21:12:05 vasta tsitaadiga

Mul honor 11 beer_yum.gif
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2004 22:16:06 vasta tsitaadiga

mul tagasi 12 peal thumbs_up.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2004 22:28:32 vasta tsitaadiga

ma sebisin 18 peale täna 8)
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IffikaS
Kreisi kasutaja
IffikaS

liitunud: 17.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2004 07:31:55 vasta tsitaadiga

aa mll on hetkel 22 icon_biggrin.gif
_________________
beer_yum.gif
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 08.04.2004 09:08:42 vasta tsitaadiga

A mul on 12, sest m'ngin lõbu, mitte honori pärast. Vut.
Seega pole honor eriti hüppamise asi...ok, no muidugi ässadest me eri räägi.
Kui ikka honor üle 40, siis on AAhoolikuga juba tegemist. 8)

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bastardo
HV kasutaja
Bastardo

liitunud: 09.09.2003




sõnum 08.04.2004 13:23:12 vasta tsitaadiga

No Honour 15 tasub ikka ära punnitada, siis saab oma käe järgi sätitud relva SF mappides kasutada. Ja parem oleks igaks juhuks 16 peale suruda see honour, sest mine tea, mis juhtuda võib icon_wink.gif

Endal hetkel 21 ja nüüd võiks põhimõtteliselt jälle unoffical servudesse tagasi kolida.

_________________
"Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2004 13:30:03 vasta tsitaadiga

honor jumala savi. Tõuseb ta seepärast viimasel ajal rohkem sest EU servudes on väga hea ping, valin mängimiseks väikese pingiga servu, vahet pole kas ametlik or mitte ...

viimati muutis kr6ll 08.04.2004 23:08:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[]182
HV vaatleja

liitunud: 05.04.2004




sõnum 08.04.2004 21:51:58 vasta tsitaadiga

Okay, tere vanempõlvkond, AA friik on siin icon_razz.gif
_________________
HV Foorumi Kasutaja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[]182
HV vaatleja

liitunud: 05.04.2004




sõnum 08.04.2004 22:09:33 vasta tsitaadiga

Kuulge, kas teil lähi ajal mingit klannimatši ei ole tulemas icon_question.gif Võiks informeerida, oleks lahe mängida Eesti poistega. icon_exclaim.gif
_________________
HV Foorumi Kasutaja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 08.04.2004 23:54:37 vasta tsitaadiga

Praegu on Selline probla, et ei logi enam sisse või ütleb et kas Invlid password vüi timed out...

www.americasarmy.com - Ei saa kh sisse logida


See pole aint minuga vaid ka sõbraga icon_neutral.gif

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 09.04.2004 00:00:35 vasta tsitaadiga

Korras jälle thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.leraak
HV kasutaja
.leraak

liitunud: 30.03.2003




sõnum 09.04.2004 01:46:33 vasta tsitaadiga

Nii, tekkis järjekordne küsimus.
Treeningul räägiti, et kui granaati ära ei "küpseta", siis saavad vastased selle sulle tagasi visata. icon_razz.gif
Kas keegi teab, kuidas seda teha? beer_yum.gif

_________________
Parim enne: 07.06.2006
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 09.04.2004 01:48:02 vasta tsitaadiga

Oohohhh

See oleks tõesti tore teha

Mitu korda on tulnud BC äärtesse küpsetamatta gränasid.. thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 09.04.2004 11:35:02 vasta tsitaadiga

kjogeva kirjutas:
Nii, tekkis järjekordne küsimus.
Treeningul räägiti, et kui granaati ära ei "küpseta", siis saavad vastased selle sulle tagasi visata. icon_razz.gif
Kas keegi teab, kuidas seda teha? beer_yum.gif

Mida teha, kas tagasi visata või kuidas "küpsetada"? Küpsetamiseks pead vajutama granaati käes hoides seda nuppu, mida sa kasutad Single või Burst valikuks. Tagasi viskamist pole nagu näinud.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devean
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2004 12:17:27 vasta tsitaadiga

jap tagasi viskamist pole aga kunagi oli jutu et võibolla järgmistes patchides tehakse
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  America's Army mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 128, 129, 130  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.