Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 226, 227, 228 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2015 11:28:29 vasta tsitaadiga

Olen tähele pannud, et päris mitu 6S'ga tehtud 4k videot lähevad youtube's pisut ruuduliseks, kui rohkem liikumist on. Testisin seda ise ning viga pole iPhone's vaid ikka juutuubes, mis video poole madalama bitratega ümber kodeerib. Võrdluseks mõned screenshot'id.

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2015 12:25:25 vasta tsitaadiga

iFlop, selle vastu aitab, kui enne laadimist teha fail YT sõbralikuks/sobivaks; siis jääb YT poolne kodeerimine ära icon_wink.gif
https://support.google.com/youtube/answer/1722171?vid=0-635807568801371012-2857212403

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 19.10.2015 09:14:52 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
Tekkis selline küsimus, kas on suur peavalu ja palju harjumist vaja, kui androidilt minna üle Iphone peale ? Vahel mõlguvad mõtted,et ükskord võiks ikkagi selle iphone ka ära proovida, kas meeldib või mitte.


Ega muudmoodi ei saagi teada, kui enda isikliku kogemusena, kas meeldib või mitte. Esimest korda läks mul aega umbes 20 minutit, et iphone tööle saaada ja harjuda selle menüüga. Alustades apple id tekitamisest kuni siis töökorda saamisega + menüüdes surfamisega. See on lihstalt nii fucking lihtne ja loogiline.
Tööalaselt olen aidanud inimesi üleminekuga ja võtab umbes pool tundi.

_________________
Asju saab kah teisiti teha!


viimati muutis rocki 19.10.2015 09:20:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2015 09:18:09 vasta tsitaadiga

Mis peavalu? Mis harjumine? See on faking telefon, mitte soovahetus või silmanägemise kaotamine icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2015 19:40:32 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
Anti kirjutas:
Mis peavalu? Mis harjumine? See on faking telefon, mitte soovahetus või silmanägemise kaotamine icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 19.10.2015 22:35:38 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Mis peavalu? Mis harjumine? See on faking telefon, mitte soovahetus või silmanägemise kaotamine icon_rolleyes.gif



Jah see on telefon. Kas see 16GB variant on tõesti selline nagu räägitakse, et mälu saab kiirelt täis ? Neid 16GB mudeleid müüakse päris palju siin
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2015 23:04:28 vasta tsitaadiga

Ei 16gb versioonil saab mälu täis siiski vastavalt kasutusele mitte iseenesest
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2015 07:31:48 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt ei saa, igapäevaselt lihtsalt paar pilti klõpsides, mõned äpid, neti ja telefonina kasutada pole mingi probleem, põhiliselt selleks ka ise ostsin 16GB versiooni.
Eeldasin, et ühe reisi või ürituse pildid saab alati ära teha ja peale seda kohe pilve laadida. Natuke matemaatikat oleks pidanud tegema, igal juhul telefon hoiatas mälu täitumisest, nagu enne kirjutasin, ca 300 fotot ja mingi 8 videoklippi. (sõltub mis kvaliteedi määrad)
Kokkuvõttes saab hakkama.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 20.10.2015 08:26:09 vasta tsitaadiga

indrek - ürita nüüd aru saada : sinu telefoni mälu hõivasid need 8 videoklippi, mitte pildid ega muusika ega äpid. Kui teha 8 1h pikkust filmi full hd'ga, siis ilmselgelt jääb 16GB väheks jah. Mitte pole süüdi 300 pilti ega muu. Ma ise tegin reisil 400 pilti, all oli juba oma 700 pilti(osad hdr) + mingi hulk muusikat ja äppe. ikka oli umbes 3GB vaba. Kuid pole videosid. Saab vabalt hakkama 16GB mudeliga ja ei pea paaniliselt kõike kohe pilve laduma kartes, et vaba ruum otsa saab.
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2015 08:54:54 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
Tekkis selline küsimus, kas on suur peavalu ja palju harjumist vaja, kui androidilt minna üle Iphone peale ? Vahel mõlguvad mõtted,et ükskord võiks ikkagi selle iphone ka ära proovida, kas meeldib või mitte.
Omajagu kiikse sel iOS-l ikka on ja (kirumisele) aega läheb. Harjutasin peaaegu aasta, siis sain õnneks Sony Z1C.
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2015 09:02:50 vasta tsitaadiga

2min 1080p 60fps videot sõi telefoni mälust u 300MB. mis tähendab, et 20min võtab laias laastus 3GB ja tund aega 9GB.

Äkki Indrek mõtled hoopis videokaamera peale, kui nii ohtralt filmida meeldib?
Või kas selge mõistus ei viinud kokku fakti, et 1080p video filmimine + 16GB mälu ei ole just eriti balansis kooslus? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2015 09:37:34 vasta tsitaadiga

Tegu on siiski telefoniga millega võimalik pildistada ja filmida
Ma saan GoProle täis resoga 64GB kaardile filmida 2:25 kirjade järgi mis ta on siis kehv kaamera seetõttu
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2015 12:38:06 vasta tsitaadiga

xtr kirjutas:
hugo kirjutas:
Tekkis selline küsimus, kas on suur peavalu ja palju harjumist vaja, kui androidilt minna üle Iphone peale ? Vahel mõlguvad mõtted,et ükskord võiks ikkagi selle iphone ka ära proovida, kas meeldib või mitte.
Omajagu kiikse sel iOS-l ikka on ja (kirumisele) aega läheb. Harjutasin peaaegu aasta, siis sain õnneks Sony Z1C.


Nutikate tüüpviga on aku vähene kestvus. Nii, et ära oota, et aku kestab kauem kui androidil. Koik oleneb muidugi kuidas sa teda kasutad. Selle iTelefoni juures meeldib just see, et ta on puhas. Kuid olgu siinkohal öeldud, et mõlemal on oma plussid ja miinused.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 20.10.2015 14:57:36 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:

Jah see on telefon. Kas see 16GB variant on tõesti selline nagu räägitakse, et mälu saab kiirelt täis ? Neid 16GB mudeleid müüakse päris palju siin


sellepärst müüaksegi palju et keegi ei taha enam neid icon_biggrin.gif ...OK, nali naljaks. Aga ma siin ise olen nüüdseks juba piisavalt kalkuleerinud, et eeldatava kasutusaja (2a.) jooksul on siiski mõistlikum valida 64gb verisoon. Maksab küll 110eur rohkem aga eriti tobe oleks pärst kiruda, et krt ma ikka siis ei võinud omal ajal 64gb valida kui 16gb-l mälu täis saab ja kogu aeg tühjendama peab. Olen ka suht kindel et aja möödudes on järelturul 6S 64gb nõutum kaup kui 16gb. Lisaks peab arvestama ka sellega, et 16gb föönil on kasutajal vabaruumi vist u 11gb ainult, nii et eks igaüks ise teab...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2015 19:07:33 vasta tsitaadiga

Kes siin tundidest filmimisest rääkis, videoklipid olid max minut - kaks, mõned neist slo-mo. edit: leidsin ka ühe põhisüüdlase 1,3GB on 10 min HD videot.
Kodus on korralik Sony FHD 1000€ maksev videokaamera mida on ausaltöeldes reisil tänapäeval halenaljakas kaelas tassida ja ka fotokas on olemas. Reisil ongi hea paar pilti siit sealt klõpsida ja mõni videoklipikene teha.
Peale pildide ja videote sorteerimist on kaust 4GB mis tähendab, et kui ma ka pool piltidest ja videotest välja praakisin, annabki see kogu vaba mälumahu hulga kokku.

Ehk siis olgu mis ta on aga 16GB ei vasta enam mingitele miinimumnõuetele ja inimeste frustratsiooni vältimiseks võiks selle mudeli üldse kaotada ning pigem siis juba pakkudagi 100€ kallimat 32, 64 või 128GB versiooni.
Üks normaalne puhkus võiks ikka telefoni ära mahtuda seni kuni jõuad normaalse internetini tagasi, et üles lasta.

Apple pidi olema ju muretu elu alus.

Ühesõnaga nüüd olen targem ja oskan kalkuleerida, et 16GB ei saa arvestada.
Samas äri edu saladus on ju seegi, et inimesele müüa maha odavam asi ja kui sellest ei piisa saab ju veel järgmise ja kallima müüa icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2015 19:20:15 vasta tsitaadiga

Eks see 32-se vägisi ärajätmine oli nende poolt nõme käik küll. Aga samavõrd kindlasti äriliselt kalkuleeritud. Oma esimese ifööni ostad kõige odavama ja siis aasta pärast kibeled juba enda vajadustele sobivamat ostma. Muidu oleks ehk koguni 2 aastat ühe ja samaga välja vedanud. Oh seda häbi. icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2015 20:37:33 vasta tsitaadiga

Noh eks see , et 16GB jäi on siiski kõva turuuuring ja muu lobitöö sinna kõrvale
Tänapäeval ei ole sellistes asjades lihtsalt juhuseid.
Sai ükspäev siis seda viimast mudelit natuke näpitud ja ei näinud põhjust ringivahetamiseks
Enda telefonid on ka käinud üle põlve suhtkoht 4, 5 ja nüüd üle aasta 6 olnud ja ei ole põhjust näinud eriti S mudeliks vahetamisel.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 20.10.2015 20:57:20 vasta tsitaadiga

puna, kui 6 olemas siis tõesti ple pointi S-i vastu vahetamiseks. Ma tegelikult juba eelmine aasta kaalusin Iphone ostu, aga kuidagi aeg läks edasi ja vana aparaat töötab siiamaani, kuid nüüd siis mõtlesin et võiks ikkagi proovida. Varasemad mudelid ei tulnud kõne alla sellepärast et 4" ekraan suht nigela võitu, eriti kui vaja ka tööd teha telefoniga.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2015 21:36:23 vasta tsitaadiga

2011 ostsin 16GB 4S'i... 2013 vahetasin 16GB 5Si vastu välja. 4S'iga mingit ruumiprobleemi ei tekkinud. 5S'i tühjendasin 2 korda (fotod ja asjad niiehknaa automaatselt syncib Onedrivesse, seega reset oli lihtne), ja nüüd 6Si peale üle liikudes võtsin kohe 64GB, et ruumi ikka jätkuks.
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2015 21:59:03 vasta tsitaadiga

Uuendus siis väljas seekord 9.1
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2015 22:13:59 vasta tsitaadiga

Pärast 6 müüki istusin paar nädalat S6 Edge+ peal ja mitu halli karva tuli juurde. Android ei ole mõeldud normaalselt toimima. Täna sain oma 6S Plus kätte ja elu on lill. Sujuv, mugav ja kõik toimib kaunilt. Loodan, et androidi kärakatega nii pea kokku ei puutu. Olgu riistavara nii kõva kui tahes, kui soft ikka porno on, siis pole midagi teha...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
target
Kreisi kasutaja
target

liitunud: 17.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2015 11:00:46 vasta tsitaadiga

Sai ka lõpuks iPhone ostetud. Valisin 6S 64GB variandi, kuna 16GB oleks ilmselt mingi hetk lahjaks jäänud.
Androidist sai lihtsalt asjad üle toodud. Eks vaikselt hakkab harjuma. Sai kohe katted ka ära ostetud. Esmamulje igatahes hea!

EDIT: Millist autohoidjat kasutate iPhone 6'ga?

_________________
PSN: powwa25
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2015 11:49:20 vasta tsitaadiga

target kirjutas:
Millist autohoidjat kasutate iPhone 6'ga?

Sõber oli just ühe universaalse ostnud ja kui need laias laastus on ühed logisevad käkid, siis selle kohta suutsin öelda vaid: "tahan ka!".

http://www.phonearena.com/reviews/iBolt-sPro-2-Review_id3764

Ta kasutab Z3C-ga, SGS4 istus ka kenasti. Tihke värk, kõrgus regullitav ja väga mugav ühe käega telefoni panna ja võtta. Kuskilt moblapoest ta selle ostis, pean uurima, kust täpselt. Netist kindlasti odavam.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2015 11:53:17 vasta tsitaadiga

Uurisin ka maad ja minu kindlaks valikuks jäi see: http://www.ebay.co.uk/itm/331161665430?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT - Ootan kuni ükskord kohale jõuab icon_smile.gif


Link
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d_m
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002




sõnum 22.10.2015 12:06:56 vasta tsitaadiga

Kes siin jälle mõne uue 6S-i ostnud, lisage juurde kust ja võimalusel mis chipiga mudel? Kuigi eks see loterii ole nagunii... icon_smile.gif Geekbench 3 peaks vist seda kõige lihtsamini näitama?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2015 12:25:46 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
target kirjutas:
Millist autohoidjat kasutate iPhone 6'ga?

Sõber oli just ühe universaalse ostnud ja kui need laias laastus on ühed logisevad käkid, siis selle kohta suutsin öelda vaid: "tahan ka!".

http://www.phonearena.com/reviews/iBolt-sPro-2-Review_id3764

Ta kasutab Z3C-ga, SGS4 istus ka kenasti. Tihke värk, kõrgus regullitav ja väga mugav ühe käega telefoni panna ja võtta. Kuskilt moblapoest ta selle ostis, pean uurima, kust täpselt. Netist kindlasti odavam.


Hea oleks teada küll kus seda Eestis võiks katsuda saada. See tundub üks väheseid normaalseid, mis jätab Z3C küljel asuva magnetpordi katmata.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mustpanter
HV kasutaja
Mustpanter

liitunud: 05.05.2006




sõnum 22.10.2015 14:20:43 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab linki või kohta, kus saaks kasut. iphone kohta infot, imei koodi järgi ( garantii jääki jne)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2015 14:22:14 vasta tsitaadiga

https://checkcoverage.apple.com/ee/et

Mustpanter kirjutas:
Kas keegi teab linki või kohta, kus saaks kasut. iphone kohta infot, imei koodi järgi ( garantii jääki jne)
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mustpanter
HV kasutaja
Mustpanter

liitunud: 05.05.2006




sõnum 22.10.2015 14:39:19 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
https://checkcoverage.apple.com/ee/et

Mustpanter kirjutas:
Kas keegi teab linki või kohta, kus saaks kasut. iphone kohta infot, imei koodi järgi ( garantii jääki jne)



Tänud
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 22.10.2015 20:03:48 vasta tsitaadiga

d_m kirjutas:
Kes siin jälle mõne uue 6S-i ostnud, lisage juurde kust ja võimalusel mis chipiga mudel? Kuigi eks see loterii ole nagunii... icon_smile.gif Geekbench 3 peaks vist seda kõige lihtsamini näitama?

Minu mõlemad 6s-id on pärit Euronicsist nii 1,5-nädalase vahega. Mõlemad 64gb SG ja mõlemad TSMC icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radarist
HV kasutaja
radarist

liitunud: 19.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2015 20:30:00 vasta tsitaadiga

6s Elisast ja TSMC chip.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2015 21:27:03 vasta tsitaadiga

Kas ma olen ainuke, kellel "Control Centerit" avades enamasti kogu sisu ekraanil liigub. Ehk siis kuidas te seda avate nii, et muu ekraanil toimuv paigal oleks? #absurd
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qrime
HV vaatleja
qrime

liitunud: 10.07.2007




sõnum 23.10.2015 18:07:40 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
rex kirjutas:
target kirjutas:
Millist autohoidjat kasutate iPhone 6'ga?

Sõber oli just ühe universaalse ostnud ja kui need laias laastus on ühed logisevad käkid, siis selle kohta suutsin öelda vaid: "tahan ka!".

http://www.phonearena.com/reviews/iBolt-sPro-2-Review_id3764

Ta kasutab Z3C-ga, SGS4 istus ka kenasti. Tihke värk, kõrgus regullitav ja väga mugav ühe käega telefoni panna ja võtta. Kuskilt moblapoest ta selle ostis, pean uurima, kust täpselt. Netist kindlasti odavam.


Hea oleks teada küll kus seda Eestis võiks katsuda saada. See tundub üks väheseid normaalseid, mis jätab Z3C küljel asuva magnetpordi katmata.

Endal sama huvi! thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2015 20:45:09 vasta tsitaadiga

ma ise kasutan juba ca 2a sellist asja: http://www.kenu.com/products/airframe

väga rahul (hiinast saab mõne hiinaka paari eurtsa eest ka tellida kui otsida)
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2ka
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2015 10:49:34 vasta tsitaadiga

Mul ka Kenu Airframe kasutusel ja sai just lisaks tellitud paar tükki.

Kasutuses pole kuskile ette jäätnud, ega ära kukkunud, aga eks see ole rohkem tingitud autost.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2015 22:48:22 vasta tsitaadiga

Täna lambist hakkas aku iphone 5sil jamama... Aku 100% ja hommikuks ca 20% alles. Milles võiks viga olla? Lasin peale viimase iosi ja ikka kulutab akut nagu raibe... 2 päeva eest oli kõik ok. :/
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunts33
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2015 22:51:14 vasta tsitaadiga

Valge klaar ja Samsung. Chipgate on siiski ülepaisutatud minu arvates.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2015 19:50:09 vasta tsitaadiga

Tàna oli ios 9.1 mul saadaval🇪🇪
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2015 20:02:29 vasta tsitaadiga

21.10 oli see uuendus siis juba saadaval
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2015 20:03:39 vasta tsitaadiga

puna kirjutas:
21.10 oli see uuendus siis juba saadaval

selge. ju mul siis automaatne uuendus maas kuskilt seadetest
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2015 20:21:14 vasta tsitaadiga

Andke infot palun. Kas Ios on ka selline võimalus, et ekraani avades on nö Guest konto. Ja aktiveerimine käiks PIN koodiga.

Näide:

Sisestan PIN XXXX ja kõik on olemas. Sisestan aga pin`i YYYY ja ka "kõik" on olemas, aga minu määratud asju siiski ei ole. Teatud programmid oleksid puudu ja näiteks konkreetse kontaktiga seotud asjad on "kadunud". Kontakt ise on puudu ja kõnelogist on kõik temaga seotud asjad puudu jne. Või saab seda kolmanda osapoole progega tekitada kui originaalis selline asi puudub.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2015 20:30:59 vasta tsitaadiga

ei ole siiski
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2015 21:44:07 vasta tsitaadiga

Jailbreakiga midagi taolist vist olemas, uuri ise edasi -


Link
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2015 21:50:32 vasta tsitaadiga

heff, tänud! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 26.10.2015 00:38:09 vasta tsitaadiga

Kas iphonele on mõnda paremat äpp'i, kui VLC lossless .flac formaadis audio kuulamiseks? Mingi aeg oli siin ka arutelu, et kas 16gb mälu on piisav või ei ole. Ma omalt poolt ütleks,et maru vähe on seda - näiteks 3min .flac formaadis lugu on 150mb. Pilte/Videosid/Appe kasutada, siis väga pikalt vist pidu pole.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2015 08:11:02 vasta tsitaadiga

Telefonis on jah hädasti lossless formaate kasutada
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2015 10:05:57 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
Kas iphonele on mõnda paremat äpp'i, kui VLC lossless .flac formaadis audio kuulamiseks? Mingi aeg oli siin ka arutelu, et kas 16gb mälu on piisav või ei ole. Ma omalt poolt ütleks,et maru vähe on seda - näiteks 3min .flac formaadis lugu on 150mb. Pilte/Videosid/Appe kasutada, siis väga pikalt vist pidu pole.
Ja miks sa ostsid siis 16GB mahuga telefoni?

Krt ise arvutifoorumi poisid ja ei suuda nüüd oma vajadusi prognoosida ja käib ainult mingi hädaldamine. Hädaldame isegi siis, kui turul on olemas OK mahuga riistad, aga ise omast lollusest oleme ostnud tagasihoidlikumad variandid. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2015 10:29:06 vasta tsitaadiga

16gb variandi kuumaks on väiksem kui 128gb oma. iisi. selleks hinnajälgimisportaal ongi
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2015 10:47:56 vasta tsitaadiga

Telefonist FLACi kuulata on geniaalsuse tipp. Uuri, mis DAC seal sees on ja kui palju su FLACist alles jääb klappidesse jõudmisel. Päeva nael oleks muidugi, kui klapid Beatsid on.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2015 10:51:50 vasta tsitaadiga

Klapid on vivanco nööbid
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 226, 227, 228 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.