Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S6 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 32, 33, 34  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2015 20:44:53 vasta tsitaadiga

Tulevikus võib nii olla küll, et kui klapipesa ei näe ettenähtud takistusega tarbijat, ei antagi signaali välja, kuigi kontaktid ühtivad. Analoogselt uuemate autode tuledega - kui pirn on läbi või välja võetud, võetakse ka vool pesast ära ja kui seda mitte teades testriga voolu taga ajama hakkad, võid pool autot laiali lammutada.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.09.2015 20:52:37 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Tulevikus võib nii olla küll, et kui klapipesa ei näe ettenähtud takistusega tarbijat, ei antagi signaali välja, kuigi kontaktid ühtivad. Analoogselt uuemate autode tuledega - kui pirn on läbi või välja võetud, võetakse ka vool pesast ära ja kui seda mitte teades testriga voolu taga ajama hakkad, võid pool autot laiali lammutada.
ja eesmärk oleks?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2015 21:18:31 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Milleks ok moblale preskat vaja ? icon_rolleyes.gif

Minu meelest on need küljed väga peenikesed ja libedad. Libe on ka tagumine pool.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2015 21:48:21 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
rex kirjutas:
Tulevikus võib nii olla küll, et kui klapipesa ei näe ettenähtud takistusega tarbijat, ei antagi signaali välja, kuigi kontaktid ühtivad. Analoogselt uuemate autode tuledega - kui pirn on läbi või välja võetud, võetakse ka vool pesast ära ja kui seda mitte teades testriga voolu taga ajama hakkad, võid pool autot laiali lammutada.
ja eesmärk oleks?

Kasvõi "because they can". Nagu paljude muude asjadega. Sund kasutada kindla tootja tarvikuid näiteks. Lahtiste portidega veekindla korpuse korral mitte anda pinget vedelikukeskkonda näiteks. Loobumine füüsilisest ümberlülitist näiteks.

Kas tavaline mitte-edge S6 on ka S4-st libedam luts?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rosco
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 27.09.2015 22:50:15 vasta tsitaadiga

Väga libe on.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2015 23:38:43 vasta tsitaadiga

Jah, slippery bastard! Mul tavaline S6, edge liiga edgi for me icon_razz.gif
Suht ebamugav oli käes hoida.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2015 00:51:32 vasta tsitaadiga

2III7 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Milleks ok moblale preskat vaja ? icon_rolleyes.gif
Sest S6 on libe nagu angerjas. Eriti kui käte nahk väga kuiv on.

no mul on edge, ei lippa see shit kusagile....... ostan ilusa telefoni...JA TÕESTI ILUS ja keeran talle preseka peale....tänan ei.
soovitan tärklist kätele panna, ehk ei libise nii palju thumbs_up.gif
mul igatahes taskus ja peos püsib sama hästi kui vanemad telefonid

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2015 11:05:19 vasta tsitaadiga

Ma ka presekat peale ei pannud, ostsin koti hoopis. Aga libe on ikkagi, libedam kui alumiinium kestaga HTC One. Juba mitu korda on tahtnud käte vahelt punuma panna. Talvel kootud nutikinnastega seda telefoni vist üldse kätte ei saa võtta, läheb kohe hange ära icon_lol.gif Sul jeesus vist mingid iminappadega käed, et klaasist telefon pihus püsib. Tegelikult vähe higiste/rasvaste kätega ei ole probleemi, peale kätepesu tekib probleem.
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2015 16:08:44 vasta tsitaadiga

Ma ostsin juba sellepärast, et kui kukub siis ei tule omal nututuju peale. Ja ma ei osta omale telefoni eputamiseks...
Peamine, et teeb seda mida vaja, ning teeks hästi ja pikka aega hästi!

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2015 16:23:58 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Ja ma ei osta omale telefoni eputamiseks...

Siin vast tuleb edge'i-meeste ja teiste erinevus välja. icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2015 17:45:36 vasta tsitaadiga

Edge on vaid eputajatele? icon_eek.gif
Tule taead appi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2015 18:09:48 vasta tsitaadiga

Reaalselt mis kasu sellest äärest on? Peale selle, et see kohutavalt ebamugav käes hoida on? icon_smile.gif
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voltc
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2005




sõnum 28.09.2015 18:12:46 vasta tsitaadiga

Julgen just väita, et Edge on käes parem kui tavaline, enda oma ostes sai mõlemat näpitud. Kui S6 on meeletult libe ja ümara servaga ning ei püsi kohe kuidagi käes, siis Edge terav äär muudab selle just paremini haaratavaks. Kuid eks igaleühele oma.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2015 16:10:29 vasta tsitaadiga

Mina mõõtsin S6 ja ka S6 Edge üle.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2015 22:49:32 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
Julgen just väita, et Edge on käes parem kui tavaline, enda oma ostes sai mõlemat näpitud. Kui S6 on meeletult libe ja ümara servaga ning ei püsi kohe kuidagi käes, siis Edge terav äär muudab selle just paremini haaratavaks. Kuid eks igaleühele oma.

Ma ütleks just vastupidi. Enne oli mul tavaline S6 ja hetkel edge, siis seda "joonlauda" on päris vastik käes hoida. Majanduslikel kaalutlustel ja laoseisude sunnil võtsin edge. Tavaline oli oluliselt mõnusam igas mõttes IMO.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarms85
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2015 19:51:21 vasta tsitaadiga

Õhtut. Kas s6 ka mingit mini hdmi kaablid leidub? Otsides ja tuhlates ise, siis ei saanudgi täpselt aru, mõnes kohas kirjutab, et puudub hdmi tugi, mõnel lehel jälle, et saab vaadata läbi mini hdmi. Kumb see siis tõsi on?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.10.2015 19:55:19 vasta tsitaadiga

tarms85 kirjutas:
Õhtut. Kas s6 ka mingit mini hdmi kaablid leidub? Otsides ja tuhlates ise, siis ei saanudgi täpselt aru, mõnes kohas kirjutab, et puudub hdmi tugi, mõnel lehel jälle, et saab vaadata läbi mini hdmi. Kumb see siis tõsi on?
miniHDMI'd tal kohe kindlasti ei ole ja MHL on ka kahtlane
mind häirib enim, et tal ei ole ac3 ja mkv tuge ja kuna S4ga olin harjunud plex'i kasutama, siis s6 ikaldab selle koha pealt ikka valusalt - paras piix, et streamida telosse filme/seepe - pidevalt mingi live transcodemine käib

s4ga sain direct playga rahulikult otse üle õhu jagada, nüüd skeemitab thumbs_down.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2015 12:10:04 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
tarms85 kirjutas:
Õhtut. Kas s6 ka mingit mini hdmi kaablid leidub? Otsides ja tuhlates ise, siis ei saanudgi täpselt aru, mõnes kohas kirjutab, et puudub hdmi tugi, mõnel lehel jälle, et saab vaadata läbi mini hdmi. Kumb see siis tõsi on?
miniHDMI'd tal kohe kindlasti ei ole ja MHL on ka kahtlane
mind häirib enim, et tal ei ole ac3 ja mkv tuge ja kuna S4ga olin harjunud plex'i kasutama, siis s6 ikaldab selle koha pealt ikka valusalt - paras <b>piix</b>, et streamida telosse filme/seepe - pidevalt mingi live transcodemine käib

s4ga sain direct playga rahulikult otse üle õhu jagada, nüüd skeemitab thumbs_down.gif
VLC või MXPlayer mkv jaoks ei kõlba?
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.10.2015 20:48:48 vasta tsitaadiga

2III7 kirjutas:
libe kirjutas:
tarms85 kirjutas:
Õhtut. Kas s6 ka mingit mini hdmi kaablid leidub? Otsides ja tuhlates ise, siis ei saanudgi täpselt aru, mõnes kohas kirjutab, et puudub hdmi tugi, mõnel lehel jälle, et saab vaadata läbi mini hdmi. Kumb see siis tõsi on?
miniHDMI'd tal kohe kindlasti ei ole ja MHL on ka kahtlane
mind häirib enim, et tal ei ole ac3 ja mkv tuge ja kuna S4ga olin harjunud plex'i kasutama, siis s6 ikaldab selle koha pealt ikka valusalt - paras <b>piix</b>, et streamida telosse filme/seepe - pidevalt mingi live transcodemine käib

s4ga sain direct playga rahulikult otse üle õhu jagada, nüüd skeemitab thumbs_down.gif
VLC või MXPlayer mkv jaoks ei kõlba?
jutustasin konkreetselt plexist, pead selle teenusega eraldi tutvuma, et saada paremat selgust
ükhe tootja meediaserver ning sama tootja meediapleier - see ei ole lihtne DLNA vms meedia streamer, see kannab sisu ja muud jutud ka kaasa - täielik meedialahendus
http://plex.tv

tsitaat:
Täname, et võtsite ühendust Samsung Electronics Baltics.

Kinnitame, et vastavalt spetsifikatsioonidele Samsung Electronics Baltics S6, mudelikoodiga SM-G920F, on 6.8 mm paks. Soovi korral võite pöörduda hooldusesse kas otse või edasimüüja kaudu. Hoolduskeskuses kontrollitakse Teie toodet.
Kaasa võtke ostu tõendav dokument, mis on aluseks garantiihoolduse saamiseks.

Täiendavate küsimuste korral oleme meeleldi abiks. Kena päeva Teile!

mõõtsin suure kahtlusega üle ja sain madalaimaks 6,94mm, rohkem jõudu rakendades saaks vast 6mm ka kätte, kuid siis peaks vast 30€ omaosalust klaasikindlustuse eest maksma thumbs_down.gif
ja tänasel mõõtmisel oli ka max mõõt 7,20mm +/-0,02 mõõtemääramatus.
standardtolerants 6,8mm juures on 0,10mm, seega minu mõõteseadmega oleks 6,92mm veel mõõdus - muidugi samsungi spetsifikatsioonil tolerantse ei ole märgitud.

oleks raha, võiks telo metroserti mõõtmiseks saata ja siis kaebuse vormistada

teine variant on kaevata ja garantiisse saata ning nõuda metroserdi mõõteprotokolli, mitte mingi suvalise hoolduskeskuse töötaja hinnangut icon_lol.gif

iseenesest olen teloga rahul ja see kümnendik sittagi ei koti, kuid sant oli vaadata, kus sama mõõteseadmega iphone 6 mõõtes andis iga nurga pealt 6,90mm ja isegi mitte sajandikku kõrvale icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2015 20:31:48 vasta tsitaadiga

Kuidas sa küll elu elada saad? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.10.2015 22:33:58 vasta tsitaadiga

hentz kirjutas:
Kuidas sa küll elu elada saad? icon_neutral.gif
see oli naljaviluks, kui sa seda ei mõistnud, siis võta teadmiseks thumbs_up.gif icon_smile.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2015 18:42:05 vasta tsitaadiga

Mõtlesingi, et kas võib tõsi olla või mitte icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocu
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2015 18:14:14 vasta tsitaadiga

Plaan endalegi lähiaegadel mingi suurema pindalaga phablet soetada ja interneti avarustes review-e lugedes jääb mulje, et oleks lausa patt jätta S6 Edge-i suurem vend Plus ostmata.
Samas olen kuulnud tuttava-tuttavalt, et antud fööni kurikuulsad kumerad ääred hakkavad peale pikemat kasutamist häirima ja videote/fotode vaatamine pole enam päris see. Oskab ehk mõni praegune Edge/Edge+ omanik jagada arvamust selle probleemi kohta? On see reaalne issue, mida ühe-kahe päevaga arvustust tehes ei märgata, või on asi pigem kasutajas kinni?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2015 18:40:42 vasta tsitaadiga

Mul tavaline edge, ei kurda millegi üle. Paras labidas mulle. Pole kindel kas + oleks võtnud kui see oleks väljas olnud.
Ma filme küll ei vaata, piirdun sinutoruga ja seal küll ei häiri. Arvan, et kasutajas asi kinni thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2015 18:56:50 vasta tsitaadiga

rocu kirjutas:
Plaan endalegi lähiaegadel mingi suurema pindalaga phablet soetada ja interneti avarustes review-e lugedes jääb mulje, et oleks lausa patt jätta S6 Edge-i suurem vend Plus ostmata.
Samas olen kuulnud tuttava-tuttavalt, et antud fööni kurikuulsad kumerad ääred hakkavad peale pikemat kasutamist häirima ja videote/fotode vaatamine pole enam päris see. Oskab ehk mõni praegune Edge/Edge+ omanik jagada arvamust selle probleemi kohta? On see reaalne issue, mida ühe-kahe päevaga arvustust tehes ei märgata, või on asi pigem kasutajas kinni?

Mul on see labidas ja täielikult maitseasi. Mind häirivad need kumerad ääred täiega. Mõni ütleb väga hea. Mine proovi poes näppida (kasuada) mõlemat ja unusta sõna "edge" ja mida teised arvavad.

e.

Ainuke positiivne asi selle kumeruse juures on shortcuti lohistamine ühelt ekraanilt teisele või siis vasakult servast väljuva lisamenüü avamine. Ja see imepeenike serv häirib ka, jube kehva telefoni käes hoida. Aga kuna hetkel paremat alternatiivi pole, siis lepin. icon_smile.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
water
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2003




sõnum 16.10.2015 20:56:52 vasta tsitaadiga

Kui algul arvasin ka, et s6 edge jääb mulle liiga suureks, siis nüüd enam väiksemaga ei lepiks. Vastupidi, kaalun välja vahetamist s6 edge+ vastu.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocu
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2015 21:04:40 vasta tsitaadiga

water kirjutas:
Kui algul arvasin ka, et s6 edge jääb mulle liiga suureks, siis nüüd enam väiksemaga ei lepiks. Vastupidi, kaalun välja vahetamist s6 edge+ vastu.


Kumerused ei häiri?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2015 11:09:29 vasta tsitaadiga

http://www.gsmarena.com/iphone_6s_plus_vs_s6_edge_plus-review-1324.php
6s+ vs s6+

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2015 12:05:54 vasta tsitaadiga

Üsna nõmedad ju tegelikult need kumerad servad praktilist kasutust silmas pidades:

Spoiler Spoiler Spoiler


Päikese käes korjavad vast veel hullemini peegeldusi.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2015 15:00:07 vasta tsitaadiga

Vaadates pole servad kunagi häirinud, aga vot proovi sa nt telefoni raamatus külje riba peal üles-alla tõmmata, vot see on juba raske.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.10.2015 17:25:13 vasta tsitaadiga

mind on järjest rohkem hakanud häirima s6 puhul mingi rumal anomaalia - kenasti H+ kolm pulka, kuid mingil põhjusel ei suuda kohati veebilehti laadida - no connection, lisaks spotify viskab kirja ette, no connection

mobile data off ja on ning kõik töötab jälle korrektselt, kuni mõne aja pärast taas ikaldab icon_neutral.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2015 18:48:13 vasta tsitaadiga

mul seda probleemi küll pole icon_rolleyes.gif
kindel, et operaatori kala pole?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.10.2015 20:57:33 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
mul seda probleemi küll pole icon_rolleyes.gif
kindel, et operaatori kala pole?
eelmise telefoniga seda janti ei olnud, kuigi pulki oli sama palju
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 22.10.2015 22:40:19 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
mul seda probleemi küll pole icon_rolleyes.gif
kindel, et operaatori kala pole?
eelmise telefoniga seda janti ei olnud, kuigi pulki oli sama palju


Mul s5 ja operaator emt. Olen kohanud viimase paari kuu jooksul sama jama. Leviindikaator nagu näitab h+ ja mitu pulka aga nett ei toimi. Samas jumala heast peast nagu hakkab toimima. Kasutan netis chromei.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 23.10.2015 19:04:17 vasta tsitaadiga

S6 peal juba 2 tempered glass, aga see klaas oleks nagu väike. 3mm paremalt ja 3mm vasakult jääb puudu. Tagumise poolega sama jama.
Peabki nii olema?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2015 19:08:33 vasta tsitaadiga

ei kasuta-ei ole ka probleemi
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rosco
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 23.10.2015 20:49:48 vasta tsitaadiga

Mul samuti see tempered peal ja esiklaasil okei. Tagaklaasil oleks jah nagu number väiksem. Tellisin ebayst lambi müüja käest, arvasin et ju tavaline hiinacräpp.

Mul tagumine tempered katki, usun et see päästis klaasi enda purunemise juba. 2 korda kukkunud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2015 00:17:00 vasta tsitaadiga

Edgele pakub uuendust, aku tühi, homme teen ära
https://www.dropbox.com/s/04szs426c2xn4f3/Screenshot_2015-10-24-00-13-25.png?dl=0

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-PitBull-
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2015 17:47:02 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Edgele pakub uuendust, aku tühi, homme teen ära
https://www.dropbox.com/s/04szs426c2xn4f3/Screenshot_2015-10-24-00-13-25.png?dl=0


Tegin selle juba vist 4-5 päeva tagasi ära. Võib olla kusagil seadetes oli midagi juurde tekkinud. Kindel pole.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2015 19:21:58 vasta tsitaadiga

ma ei saanud 5 päeva tagasi teha, sest eile alles pakkus, aga võibolla mingi pseuodu versioon, aga heli/hääl läks paremaks kõne ajal
levi asja saan esmaspäeval kontrollida
aga 92 rakendust updates jubedalt kaua. Kuigi mul neid nii palju nagu ei tohiks olla, , peaks nagu 2+ korda vähem olema neid icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-PitBull-
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2015 19:34:31 vasta tsitaadiga

Mul see automaatne uuendamine üldse väljas, see pakubki alati väga palju hiljem uuendusi. Aegajalt ise kontrollin, kas on midagi uut. Mul värskendas 52 rakendust ja mingi numbri peal läks väga pikalt. Internetiga on probleem esinenud nii edgega kui s4+ga. Harva, aga vahel siiski, näitab, et nett olemas, aga ei ava lehti. Operaatoriks Tele2.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2015 19:37:57 vasta tsitaadiga

palju? mul esimene yle paari kuu icon_rolleyes.gif
las pakub, peaasi, et ise ei installi icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixman
HV kasutaja
mixman

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2015 10:11:29 vasta tsitaadiga

Kas kellelegi veel tundub, et Samsungi tippmudeli kohta on aku ikka päris nõrk?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2015 10:24:20 vasta tsitaadiga

kui just päev otsa netis ei istu, siis pole probleemi.
Ok, ma istun, aga mul ka juhe taga icon_biggrin.gif
Kui tööl pole, siis pole mingit probleemi, öösel niikuinii "saba taha" (juhtmeta laadimine)

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 29.10.2015 10:39:42 vasta tsitaadiga

Ma lasin custom romi peale ja peab vabalt päeva vastu. Istun palju netis ka.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixman
HV kasutaja
mixman

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2015 10:44:22 vasta tsitaadiga

Th3NewGuy kirjutas:
Ma lasin custom romi peale ja peab vabalt päeva vastu. Istun palju netis ka.


Mis ROM-i panid ? 6.0 Androidiga pole midagi liikvel veel ?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2015 10:47:21 vasta tsitaadiga

Th3NewGuy kirjutas:
Ma lasin custom romi peale ja peab vabalt päeva vastu. Istun palju netis ka.

no istu palju tahad ei ole küll eriti pädev mõõteriist, muutujaid on rohkem kui 1 icon_lol.gif
Kui ikka surfad mobiilse neti otsas (terve päev), kus on kehvem levi, siis õhtuni kohe kindlasti välja ei vea.
Aga kui ma tööl pole, siis üldiselt ei istu ka koguaeg moblas nii, et ekraan töötab. Siis ei ole probleeme

Muideks kuidas selle rootimisega on, saab pärast taastada? pole isegi otsinud hetkel.
Mõeldes muude romide peale

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 29.10.2015 11:03:00 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Th3NewGuy kirjutas:
Ma lasin custom romi peale ja peab vabalt päeva vastu. Istun palju netis ka.

no istu palju tahad ei ole küll eriti pädev mõõteriist, muutujaid on rohkem kui 1 icon_lol.gif
Kui ikka surfad mobiilse neti otsas (terve päev), kus on kehvem levi, siis õhtuni kohe kindlasti välja ei vea.
Aga kui ma tööl pole, siis üldiselt ei istu ka koguaeg moblas nii, et ekraan töötab. Siis ei ole probleeme

Muideks kuidas selle rootimisega on, saab pärast taastada? pole isegi otsinud hetkel.
Mõeldes muude romide peale

Peaks saama ikka.
Ma lasin endale selle peale http://forum.xda-developers.com/galaxy-s6/development/rom-xtrestolite-deodexed-mod-edition-1-0-t3094423
Aku läks märgatavalt paremaks. Kustutab kõik ebavajaliku ära ja vajadusel saad ise asju juurde lisada mida vaja läheb.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2015 11:10:51 vasta tsitaadiga

kuna hetkel mingit suuremat vajadust pole teiste rommide järgi, siis kannatan ma aasta ära screen care pärast.
Oleks tegu mingi vanema juustuga, siis võiks kohe proovida

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2015 11:26:21 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kui ikka surfad mobiilse neti otsas (terve päev), kus on kehvem levi, siis õhtuni kohe kindlasti välja ei vea.
Aga kui ma tööl pole, siis üldiselt ei istu ka koguaeg moblas nii, et ekraan töötab.

Miks tööl olles arvutit või siis vähemalt tahvlit ei kasuta? Eeldades, et enamjaolt siiski laua taga istud.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S6 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 32, 33, 34  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.