Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1395, 1396, 1397 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 49 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 492

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.10.2015 17:38:34 vasta tsitaadiga

JazZ, siin teemas on Elioni poolsetelt isikutelt väidetud, et ei tule Tizenile tänavu küll midagi.
Ja mis sul sellest. Kas oled sinisilmne ja loodad toimivat ja kiiret lahendust koostööst? Tõesti usud seda veendunult, et asjast saab asja? icon_eek.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 20.10.2015 17:47:52 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
JazZ, siin teemas on Elioni poolsetelt isikutelt väidetud, et ei tule Tizenile tänavu küll midagi.
Ja mis sul sellest. Kas oled sinisilmne ja loodad toimivat ja kiiret lahendust koostööst? Tõesti usud seda veendunult, et asjast saab asja? icon_eek.gif

Ma muutsin oma eelmist postitust (osa mu postitusest läks esimese korraga kaduma kuskile), tundub et Sa vastasid ennem kui tervet postitust nägid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.10.2015 17:53:45 vasta tsitaadiga

JazZ, ega ei imestaks, kui suurem süü, soovimatus, saamatus, oleks mujal, kui teleritootjal.
Ega meil muud teha pole, kui uskuda või mitte väidetavat.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008




sõnum 20.10.2015 18:02:06 vasta tsitaadiga

Kahju et "History 2" ei saa noppekanalina valida, pean võtma terve paketi mis maksab 8 eur....
_________________
Kommentaarid: 320 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 20.10.2015 18:06:31 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
JazZ, ega ei imestaks, kui suurem süü, soovimatus, saamatus, oleks mujal, kui teleritootjal.
Ega meil muud teha pole, kui uskuda või mitte väidetavat.

Ega jah. Ma huvi pärast otsisin netis natuke ja paistab et rootsis (TeliaSonera) on ka maha maetud see Samsungi äpi teema.

Huvitaval kombel on Tizen'is IPTV äpi tugi täitsa alles. Tizen'i jaoks ei pea ka nullist uut äppi kirjutama, nagu siin on väidetud. Paljud eelmise generatsiooni äpid toimivad seal peal täiesti muutmata kujul (kusjuures enamus ongi samad äpid mis eelmiste aastate teleritel). Aga ju siis mingil põhjusel otsustati et LG on parem partner...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 20.10.2015 18:07:50 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
Kahju et "History 2" ei saa noppekanalina valida, pean võtma terve paketi mis maksab 8 eur....


Starmani kliendil pole isegi sellist võimalust.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mada
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2006




sõnum 20.10.2015 18:32:16 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
LG teleri rakendust kasutades saab naguinii ainult pilti vaadata. Järelvaatamine/Salvestamine/KordusTV ei lähe ilma Inteno´ta korralikult tööle. Tehniliselt piirangut pole, äriline otsus.


Jama lugu. Kas sellest piirangust kuidagi ümber ei saa, näiteks üheks päevaks Intenot rentides icon_biggrin.gif? Minu Inteno oli nii vilets isend, et naine hakkas omal algatusel raha pakkuma, et ma töötava ruuteri ostaks selle asemel icon_smile.gif Vedas, et rendikas oli.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 20.10.2015 18:39:30 vasta tsitaadiga

mada kirjutas:
Pailaps kirjutas:
LG teleri rakendust kasutades saab naguinii ainult pilti vaadata. Järelvaatamine/Salvestamine/KordusTV ei lähe ilma Inteno´ta korralikult tööle. Tehniliselt piirangut pole, äriline otsus.


Jama lugu. Kas sellest piirangust kuidagi ümber ei saa, näiteks üheks päevaks Intenot rentides icon_biggrin.gif? Minu Inteno oli nii vilets isend, et naine hakkas omal algatusel raha pakkuma, et ma töötava ruuteri ostaks selle asemel icon_smile.gif Vedas, et rendikas oli.


Ei.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 20.10.2015 20:08:14 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
mada kirjutas:
Pailaps kirjutas:
LG teleri rakendust kasutades saab naguinii ainult pilti vaadata. Järelvaatamine/Salvestamine/KordusTV ei lähe ilma Inteno´ta korralikult tööle. Tehniliselt piirangut pole, äriline otsus.


Jama lugu. Kas sellest piirangust kuidagi ümber ei saa, näiteks üheks päevaks Intenot rentides icon_biggrin.gif? Minu Inteno oli nii vilets isend, et naine hakkas omal algatusel raha pakkuma, et ma töötava ruuteri ostaks selle asemel icon_smile.gif Vedas, et rendikas oli.


Ei.


Jah, ehk tegelikult võta ikkagi Inteno ja jäta see koju. Ma tõesti loodan, et su eelmine kogemus Intenoga oli konkreetse ruuteri riistvaraline bug. Kuigi uus soft mida Pailaps paar lehte tagasi mainis, on ükskord tulemas, ning selles peaks üks oluline osa olema wifi stabiilsuse korrektuur. See siis peaks lahendama nende mured, kes tänaseni pole nagu lahendust saanud.

LG äpi osas kas unustasin või mainisin millalgi, et see vajab tõesti Inteno ruuterit. Mis puudutab just vajadust, pole aimugi miks aga igal asjal on alati põhjus olnud, 100% võin väita, et ruuteri müük see kindlasti ei ole. Võin oletada, et see puudutab midagi äpi uuendamisega teleris sest Samsungi äpi lahendusest on Elion õppinud ja LG puhul on see kordades lihtsam, tegemist on ühe äpiga kõikidele seeriatele ja iga uuendus tuleb otse Elionist.

Kas Samsung milleski süüdi on, ei usu mina, asi on lihtsalt asjade kokkusattumuses ja nagu te teate, mitte ükski iptv telekomi operaator pole ühegi teleritootjaga suutnud sellist asja valmis teha nagu Elion ehk Samsungil ei ole bugisid pulgalt mängimisel või mingi MEGOGO puhtalt ühe ja sama striimi jooksutamisega ühel kindlal playeril. Nagu näha, pole ka telekanalitega probleeme kuid kordustv ja salvestused jäid hätta.
Samas ma näen, et Samsung näeb vaeva, mul on sellel aastal vist juba neljas või viies (eile tulnud) firmware 2012 aasta telerile, mis on enneolematu. Samsung oleks omast tahtest sellele vanale telerile ammu suppordi lõpetanud, sama lugu uuemate seeriatega.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2015 22:31:54 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

LG äpi osas kas unustasin või mainisin millalgi, et see vajab tõesti Inteno ruuterit. Mis puudutab just vajadust, pole aimugi miks aga igal asjal on alati põhjus olnud, 100% võin väita, et ruuteri müük see kindlasti ei ole.

Eespool ju öeldi et põhjus on äriline ja mitte tehniline icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 21.10.2015 07:41:44 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
indrekp kirjutas:

LG äpi osas kas unustasin või mainisin millalgi, et see vajab tõesti Inteno ruuterit. Mis puudutab just vajadust, pole aimugi miks aga igal asjal on alati põhjus olnud, 100% võin väita, et ruuteri müük see kindlasti ei ole.

Eespool ju öeldi et põhjus on äriline ja mitte tehniline icon_smile.gif


See võib olla ka puhtalt äriline kokkuhoid, et mitte hakata otsast pihta TG789, TG784 firmwaresid ehitama sest nende support on põhimõtteliselt lõppenud. Seega mõlemat.
Kui Intenosid jätkuvalt tehnoloogiavahetustel lepinguga antakse, siis on ruuteri äri niikuinii miinustes.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zzzzz
HV kasutaja
zzzzz

liitunud: 07.10.2003




sõnum 21.10.2015 08:32:02 vasta tsitaadiga

zzzzz kirjutas:
Tere,
Uus LG 43UF7767 üleval, kaabel järgi aga Elioni NutiTV rakendust Content Store alt ei leia.
Ruuter pole küll Inteno aga rakendus peaks ju näha olema.

Milles võiks kamm olla?

Edit: 123 soovitas muretseda Inteno ruuteri. Kas võiks aidata?


Inteno proovitud, abi ei saanud thumbs_down.gif 123 tibi arvas, et mingi hetk peaks sellele mudelile ka ikkagi tulema see Elioni äpp.
Niikaua tuleb ikkagi digiboksiga jännata.

_________________
-puudub-
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2015 09:14:37 vasta tsitaadiga

zzzzz kirjutas:
zzzzz kirjutas:
Tere,
Uus LG 43UF7767 üleval, kaabel järgi aga Elioni NutiTV rakendust Content Store alt ei leia.
Ruuter pole küll Inteno aga rakendus peaks ju näha olema.

Milles võiks kamm olla?

Edit: 123 soovitas muretseda Inteno ruuteri. Kas võiks aidata?


Inteno proovitud, abi ei saanud thumbs_down.gif 123 tibi arvas, et mingi hetk peaks sellele mudelile ka ikkagi tulema see Elioni äpp.
Niikaua tuleb ikkagi digiboksiga jännata.


Oot, oot, mis jama? Elioni poes ju sama teler müügis märkega et äpp on olemas.

https://pood.elion.ee/productInfo/428/43-led-teler-lg-uf7727/43UF7727.AEE

Üks number küll erinev aga see näitab vaid välimuse erisusi...
Armjan ehk saab kommenteerida, mis jama sellega on?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 21.10.2015 16:03:42 vasta tsitaadiga

http://digitark.ee/elioni-uus-digiboksi-vaba-nutitv-nuud-saadaval-lg-telerites/
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2015 16:18:25 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
http://digitark.ee/elioni-uus-digiboksi-vaba-nutitv-nuud-saadaval-lg-telerites/

see tabel on seal küll pooleldi BS thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 21.10.2015 16:25:08 vasta tsitaadiga

Kokkuvõtvalt: uus on thumbs_up.gif ja vana paha-paha icon_biggrin.gif
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2015 16:32:00 vasta tsitaadiga

ennem keelaku see BS kui alkoreklaam muidu siin banaanias ei näe enam jalgpalli ka icon_lol.gif
tsitaat:
Pead lugema nuppe


_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2015 16:42:00 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

tsitaat:
Pead lugema nuppe

Just lugesin ja jäi ka see debiilsus silma. Kas ma olen tõesti ainuke, kes suudab S2 pulti kasutada selliselt, et ei vaata ka, mis nuppu pressin?

Aga anyway, endiselt ei ole mitte miskit, mis tõmbaks sinna uue nutitv poole. Salvestamine jne pooletoobine jura mis nagu õieti ei toimi või vaid mingi x kombo puhul. + osta veel pult kh. Võin kihla vedada, et üks hetk jagatakse need puldid tasuta välja

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 21.10.2015 19:40:07 vasta tsitaadiga

Tabeli viimane rida:
------------- vana ------------ uus -----------------------------
minuTV | 5 eurot lisaks | 1 konto tasuta koos salvestamisega

Mina loen sellest selgelt välja et uuel peaks olema salvestamine koos 1 minuTV kontoga hinna sees. Mis teatavasti ei vasta tõele. Eksitava reklaami musternäide...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2015 20:10:44 vasta tsitaadiga

... selline enda kätetöö maha tegemine jätab küll pehmelt öeldes kentsaka mulje icon_rolleyes.gif see kõlab üsna sarnaselt ühele tuntud tarkvaratootjale, kes iga uue versiooniga vana maha teeb ja uut taevani kiidab, kuniks tsükkel jälle kordub ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 21.10.2015 20:40:32 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
Tabeli viimane rida:
------------- vana ------------ uus -----------------------------
minuTV | 5 eurot lisaks | 1 konto tasuta koos salvestamisega

Mina loen sellest selgelt välja et uuel peaks olema salvestamine koos 1 minuTV kontoga hinna sees. Mis teatavasti ei vasta tõele. Eksitava reklaami musternäide...


Ma loen välja, et kui mul salvestusteenus uues, saan 1 ekraani minuTVs tasuta. Vana teenuse puhul seda ei saa.
Kõik kanalid minuTVs salvestuvad nagunii kogu aegaeg, kui see valik kasutajal tehtud.
Tabelis ei ole juttu uue nutiTV paketti kuuluvast ja selle maksust vai erinevusest vanaga.

Peamine tegelaskond siin, kes vanalt uuele ei taha minna, neid on 5 põhilist. Oma vaba valik. Milleks selle üle nii palju häda.

Tabelis BS osa, ma ei näe. On toodud välja see, mis tegelt on. Puldi vaatamisest... Suurem osa vaatab. Telekom ei tee valikuid käputäis kasutajatele vaid kogu kasutajaskonnale üldiselt.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 21.10.2015 21:14:20 vasta tsitaadiga

armjan, ma täiesti usun et Sina seda nii näed. Pakun ideed, tehke tabel veel paremaks, kirjutage sinna juurde veel et vana nutiTV 65-tollise telekaga vaatamine maksab 4990.-, aga uue nutiTV-ga on see täiesti tasuta (koos Elioni e-poest saadava Samsungi UE65JS9502TXXH-ga)! On ju loogiline?

PS. Olgu juurde lisatud et ma olen kahekordne Elioni klient, ühes kohas uue nutiTV-ga ja teises kohas vanaga, nii et mul on üsna selge võrdlusmoment, mis on nende kahe täpne vahe ja kui palju mõttetut haipi esimesele juurde topitud on. Sellepärast luban endale ka kuni kahekordset vingumist Elioni ja selle kaitsjate teemal, mingit rõõmu peab mul sellest kahest arvest ju olema, ära siis pahanda icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 21.10.2015 21:43:56 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
armjan, ma täiesti usun et Sina seda nii näed. Pakun ideed, tehke tabel veel paremaks, kirjutage sinna juurde veel et vana nutiTV 65-tollise telekaga vaatamine maksab 4990.-, aga uue nutiTV-ga on see täiesti tasuta (koos Elioni e-poest saadava Samsungi UE65JS9502TXXH-ga)! On ju loogiline?


Ei ole

pppd kirjutas:
PS. Olgu juurde lisatud et ma olen kahekordne Elioni klient, ühes kohas uue nutiTV-ga ja teises kohas vanaga, nii et mul on üsna selge võrdlusmoment, mis on nende kahe täpne vahe ja kui palju mõttetut haipi esimesele juurde topitud on. Sellepärast luban endale ka kuni kahekordset vingumist Elioni ja selle kaitsjate teemal, mingit rõõmu peab mul sellest kahest arvest ju olema, ära siis pahanda icon_wink.gif


Ei pahanda. See ongi valik. Ühel omad rõõmud, teisel omad icon_wink.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2015 22:40:20 vasta tsitaadiga

armjan, sa ajad nüüd kägu...... ärme võta neid lisateenuseid ja vana on odavam. Ärme võta ka teenuseid, mis on mõttetud....vana on parem, kui pole tundetu ja tunned näppe, siis.......vana parem

Ah ei viitsi rohkem........vana parem icon_idea.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 21.10.2015 23:20:32 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
armjan, sa ajad nüüd kägu...... ärme võta neid lisateenuseid ja vana on odavam. Ärme võta ka teenuseid, mis on mõttetud....vana on parem, kui pole tundetu ja tunned näppe, siis.......vana parem

Ah ei viitsi rohkem........vana parem icon_idea.gif


Olen nõus kõikidega, kes eelistavad oma aga ma ei ole nõus, kui minu arvamus on null arvamus! Milleks foorum, kui käputäiel on oma nägemus ja õigus?

Ma ei nõelanud kedagi, milleks ärrituda. Kägu või mitte, mul on oma eelistus!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1395, 1396, 1397 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.