Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Motorola Moto G märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2015 14:02:10 vasta tsitaadiga

Svalbard kirjutas:
Jõudnud ka Klicki müügile:

https://www.klick.ee/motorola-moto-g-2015-lte-8gb-must.html
https://www.klick.ee/motorola-moto-g-2015-lte-8gb-valge.html



Minuarust 1GB varianti pole enam mõtet osta, lisaks on see võrreldes 2014 mudeliga lahjemate omadustega aga hinnalt kallim, 2GB variandist rääkimata.

Edit: Moto tulevik suht tume:

"This year's motos were already in the pipeline when lenovo bought moto.

So Lenovo had nothing to do with their design. In fact Lenovo just fired 500 moto employees including the entire software engineering team.

So the people who brought us the moto assist features and stock os and industry leading non-nexus updates are all gone now.

Replaced with Lenovo engineers who are likely to stick a heavy handed skin and bloat waste on next year's motos."
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koby
HV kasutaja
koby

liitunud: 06.09.2004




sõnum 18.09.2015 10:28:47 vasta tsitaadiga

On kellelgi kogemust või oskab aidata?

Nimelt 1 gen moto G tahaks nn downgradi teha, kuna uuendus lihtsalt on teinu telefoni nii aeglaseks, et ei suuda seda kasutada enam väga. Vanasti töötas kõik hästi. Seega oleks soov minna tagasi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2015 10:41:48 vasta tsitaadiga

koby kirjutas:
On kellelgi kogemust või oskab aidata?

Nimelt 1 gen moto G tahaks nn downgradi teha, kuna uuendus lihtsalt on teinu telefoni nii aeglaseks, et ei suuda seda kasutada enam väga. Vanasti töötas kõik hästi. Seega oleks soov minna tagasi.


Kui garantii veel alles, siis support kaudu, kui mitte, siis XDA abiks. Aga enne disable mittevajalikud app -d, näiteks Greenify ka abiks nende, freezimisel, mida disableda ei saa. Mul küll pole enam Moto -t aga alles on disabletud app -de nimekiri, äkki on abiks:

android live wallpapers
aonlt
assist
audio effects
basic daydreams
bowsermessage
bubbles
chrome (using boat browser)
com.android.provider.partber
com.android.wallpaper.holospirit
com.motorola.mesh
com.motorola.multisimsettings
com.motorola.interfaceperm
com.qualcomm.qcom_qmi
configupdates
cqatest
devicemanagement
email (using profimail)
echange services
face unlock
fm radio
gallery (using quickpick)
gmail
google korean keyboard
google launcher config (using apex launcher)
google one time init
google partner setup
google play movies
google play kiosk
google play music
google play games
google play books
google hindy input
google keyboard (using multiling)
google voice
google pinyin input
goole ++
hangouts
help
hp print service plugin
html viewer
iwnn ime
iwnn keyboard
magic smoke wallpapers
market feedback agent
motorola alert
motorola boot services
motorola checkin
motorola contextual services
motorola migrate
motorola notification
motorola one time init
music visulaization wallpapers
oma client provisioning
phasebeam
photo screensavers
picasa uploader
cloudprinting
preset
print spooler
setupwizard
setup
talkback
trusted devices
youtube
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koby
HV kasutaja
koby

liitunud: 06.09.2004




sõnum 18.09.2015 11:23:09 vasta tsitaadiga

Telefon ostetud läbi saksa amazoni 10.02.2014
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2015 11:43:51 vasta tsitaadiga

koby kirjutas:
Telefon ostetud läbi saksa amazoni 10.02.2014


Motorola vist ise andis 1 a garantiid, seega garantii läbi Sul niiehknaa, seega tee telefonis appide inventuur, kui see ei aita, siis unlock bootloader jne, otsi sobiv stock rom XDA -st ja katseta edasi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koby
HV kasutaja
koby

liitunud: 06.09.2004




sõnum 18.09.2015 12:05:53 vasta tsitaadiga

Ilmselt on mõistlik Kitkat tagasi peale panna ja loota, et töötab jälle kõik nii nagu enne (ehk ei olnud ühtegi mure). Küll aga ma ei tea täpselt mis versioon kahjuks kitkat peal oli ja kuidas õige ja töötava tulemuseni jõuda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2015 13:34:58 vasta tsitaadiga

koby, Lollipopi peale üle minnes factory reseti tegid ikka? Kui ei, siis tee ära ja telefon nagu uus icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koby
HV kasutaja
koby

liitunud: 06.09.2004




sõnum 18.09.2015 13:38:34 vasta tsitaadiga

tegin nii factory kui ka lasin ise üle veel catchi puhatuse. Paraku ei andnud need kaks asja tulemust ja telefon endiselt suht kasutuskõlbmatu . Ta küll töötab aga on ülimalt aeglane ja ajab närvi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cuzza
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2015 13:40:12 vasta tsitaadiga

Minu kaks senti uue Moto G osas:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koby
HV kasutaja
koby

liitunud: 06.09.2004




sõnum 18.09.2015 13:45:11 vasta tsitaadiga

Enne prooviksin selle uuesti tööle saada, kui see ei õnnestu eks siis tuleb uus vaadata. Aga siiski tahaks proovida downgradi enne, äkki saan vana hea asja tagasi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2015 13:48:18 vasta tsitaadiga

cuzza kirjutas:
Minu kaks senti uue Moto G osas:


Sellest on siin teemas juba juttu olnud, ehk ainus Moto G 3rd hea asi on veekindlus.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cuzza
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2015 13:58:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Sellest on siin teemas juba juttu olnud, ehk ainus Moto G 3rd hea asi on veekindlus.


Jah, kellel mis meeldib ja sobib. Minu lemmik on tal aku.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renyr
HV vaatleja
Renyr

liitunud: 25.09.2009




sõnum 20.09.2015 08:55:15 vasta tsitaadiga

Ise plaanin ka moto g osta, 2GB ning 16GB. Minu silmis põhiline asi miks hiilgab see telefon teiste seas, on peaaegu pure android ehk siis uuendused peaks tulema kiiresti ja on tühi igasugusest rämpsust. Kindlasti vajan veekindlust, mitte et ujuma läheks sellega, kuid hobidega tegeledes võib telefon märjaks saada. 2GB ram on ka teine põhjus kuna alla selle pole mõtet osta.
Kaamera mind niivõrd ei huvita, sest mul on selleks peegelkaamera.
Mina ei ole leidnud ühtegi muud telefoni selles hinnaklassis mis sobiks minu vajadustega. Sony üldse ei meeldi ja pidevalt jamad nendega. Nn premium look telefonid mulle ei istu + nagunii läheb silikoon kest ümber. Paljudel puudub veekindlus. Üle 5" ekraani ei taha, sest ei saa labidat kaasas kanda igal pool.
Samsung hetkeseisuga never again. Hetkel S5 mini ja juba pool aastat lubavad uuendusi ning pole kuskil tulemas. Juba 3 samsungi telefoni olnud.

Mina telefoniga ei mängi, et pole vaja hullu GPU'd. Peaasi et aku vastu peaks ning oleks sujuv kasutada. Võiks juba 2GB versioon tulla icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2015 20:40:34 vasta tsitaadiga

Renyr kirjutas:
Ise plaanin ka moto g osta, 2GB ning 16GB. Minu silmis põhiline asi miks hiilgab see telefon teiste seas, on peaaegu pure android ehk siis uuendused peaks tulema kiiresti ja on tühi igasugusest rämpsust.


Olles omanud Moto G 2013 ja 2013 isendit, siis nagu eelnevalt kirjutasin, alates Lenovo omanikuks saamist, on igasugune Moto arendus seiskunud. Uuendused? Unusta ära. 2014 mudelil oli Lollipop -s mälukasutuse viga, Mototola foorumites rahvas ulgus, näidati isegi ette puust ja punaseks, kuidas see viga parandada, ei midagi. Ei ühtegi fixi ega uuendust siiani, st aasta hiljem. Seega nüüdsest on Morotola minu jaoks tavaline hiinakas. Veekindlus oleks hea aga kui isegi Sony, mis pikalt seda liini vedas, on nüüd veekindlusest loobunud, siis ega erilist usku sellesse Moto veekindlusesse ei ole ka.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 27.09.2015 14:17:21 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on Moto G teise versiooniga olnud probleeme, kus alates Lollipopist mobiilne andmeside enam ei tööta? Kuvab mingit hüüumärki ja internetti ei lähe.

Interneti järgi tundub olevat tüüpviga ~ http://android.stackexchange.com/questions/98038/operator-data-not-working-post-the-lollipop-update

Olen proovinud tehase seadete taasutst, aktiivse simi ümber asetamist esimesest pesast teise, 15300 numbrilt uute seadete tellimist Elisast - senimaani pole miski aidanud.

Ainus võimalus oleks kuidagi software downgrade?

Vabandust kui siin sellest äkki juba juttu olnud on icon_biggrin.gif , ma ei hakanud 38-t lehte läbi lugema.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 27.09.2015 15:01:02 vasta tsitaadiga

ewil-apple kirjutas:
Kas kellelgi on Moto G teise versiooniga olnud probleeme, kus alates Lollipopist mobiilne andmeside enam ei tööta? Kuvab mingit hüüumärki ja internetti ei lähe.


Kas oled proovinud seda recovery mode's tehtavat resetti? https://motorola-global-portal.custhelp.com/app/answers/prod_answer_detail/a_id/99825/p/30,6720,9151
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2015 15:51:57 vasta tsitaadiga

ewil-apple kirjutas:
Kas kellelgi on Moto G teise versiooniga olnud probleeme, kus alates Lollipopist mobiilne andmeside enam ei tööta? Kuvab mingit hüüumärki ja internetti ei lähe
.


Oled ikka mobile data enablenud ( by default on see keelatud). Ja APN -s on pöördumistpunkt ka "internet"?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 27.09.2015 23:13:58 vasta tsitaadiga

a22t kirjutas:
ewil-apple kirjutas:
Kas kellelgi on Moto G teise versiooniga olnud probleeme, kus alates Lollipopist mobiilne andmeside enam ei tööta? Kuvab mingit hüüumärki ja internetti ei lähe.


Kas oled proovinud seda recovery mode's tehtavat resetti? https://motorola-global-portal.custhelp.com/app/answers/prod_answer_detail/a_id/99825/p/30,6720,9151


Proovin ära, tänud. Ei tea kas selleks ajaks peaks SIM kaardi eemaldama?

@ksuuk - jah, ikka, mobile data on enabled ja access pointi conf on korralikult mitu korda üle vaadatud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 07.10.2015 14:41:52 vasta tsitaadiga

ewil-apple, endal oli probleeme, siis ei eemaldanud SIMi ja sain telefoni toimima uuesti.

Endal 5.0.2 moto g 2014 ja no vahel ikka ei lülita helistades kuularit järgi. Peale telefonile restardi tegemist töötab jälle. Mõistus otsas juba, et kuidas sellest jamast lahti saada?

edit: Täna tuli telefonile tarkvarauuendus ka. 22.56.3.titan-retgball nimega. Tundub tüki maad kiirem ja parem telefon.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renyr
HV vaatleja
Renyr

liitunud: 25.09.2009




sõnum 13.10.2015 16:58:15 vasta tsitaadiga

Juhtus hoopis nii, et sai võetud LG G3. Mõõtudelt veidi suurem kuid 5.5" ekraaniga. Ei jõudnud enam oodata ja välismaal tarneajad kuni novembrini.
Kuid sai varakult juba tellitud Moto G(2015) ekraanile kaitseklaas(klaas, mitte odav kile) + läbipaistev korpus mis jäävad lihtsalt seisma. Kui kellelgi on huvi siis kirjutage.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2015 17:35:54 vasta tsitaadiga

a22t kirjutas:
ewil-apple, endal oli probleeme, siis ei eemaldanud SIMi ja sain telefoni toimima uuesti.

Endal 5.0.2 moto g 2014 ja no vahel ikka ei lülita helistades kuularit järgi. Peale telefonile restardi tegemist töötab jälle. Mõistus otsas juba, et kuidas sellest jamast lahti saada?

edit: Täna tuli telefonile tarkvarauuendus ka. 22.56.3.titan-retgball nimega. Tundub tüki maad kiirem ja parem telefon.


5.1.1? Mõtlen kas tasub cyanogenilt stocki peale tagasi minna
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 13.10.2015 22:10:42 vasta tsitaadiga

5.0.2 siiski, lihtsalt lapiti hunnik turvaauke ja muid asju.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2015 16:02:45 vasta tsitaadiga

Kas ma ei suuda leida või Moto G 3gen @ Android 5.1.1 all polegi enam võimalust määrata, et kontaktides näidataks ainult neid nimesid, kel telefoninumber?
Varasemalt sai seda nagu määrata, vähemalt 4.3 all teistes telefonides. icon_rolleyes.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2015 18:26:42 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Kas ma ei suuda leida või Moto G 3gen @ Android 5.1.1 all polegi enam võimalust määrata, et kontaktides näidataks ainult neid nimesid, kel telefoninumber?
Varasemalt sai seda nagu määrata, vähemalt 4.3 all teistes telefonides. icon_rolleyes.gif

Puhta androidi süü, seal minuteada ei saagi. Võin vabalt eksida.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 02.11.2015 17:41:45 vasta tsitaadiga

üle wifi update failib, kuidas ma seda käsitsi ja/või läbi arvuti teha saaksin ?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 03.11.2015 08:14:50 vasta tsitaadiga

crazyxman kirjutas:
üle wifi update failib, kuidas ma seda käsitsi ja/või läbi arvuti teha saaksin ?


Mis see veateade seal on siis?

Muidu, kas kellelgi Moto 360 ka vedelemas või pakkumisel on?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 03.11.2015 14:56:12 vasta tsitaadiga

Ütlebki, et system update failed, rolling back update.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 09.11.2015 14:52:13 vasta tsitaadiga

Gen3-ga kellelgi kogemust? Tuttav tahab telefoni, ja talle mu gen2 meeldib, aga väga ei julge soovitada. See 1GB vahemälu tundub kuidagi väga ajast ja arust.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2015 16:19:54 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=655466
Hetkel tundub küll jälle "Out of stock" olema.

Veidi kobakas on see Moto G, eriti kui miski kummine ümbris ka veel ümber.
Annab ikka püksitasku suruda. icon_lol.gif

Xperia M4 Aqua on 2GB mäluga - http://turuliider.ee/et/mobiiltelefonid/13034-sony-xperia-e2303-m4-aqua-4g-nfc-8gb-black.html
Mul enne oli Xperia V, 1GB/8GB, toda hakkas lõpuks kummitama sisemälupuudus, praktiliselt app-e seal polnudki aga Google ikka ei suutnud omi asju uuendada, kisas "Out of internal space" vms ...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2015 11:05:24 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:

Veidi kobakas on see Moto G, eriti kui miski kummine ümbris ka veel ümber.
Annab ikka püksitasku suruda. icon_lol.gif
Oleneb mudelist. 2013 jaoks on taskus ruumi ülegi.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 11.11.2015 09:30:16 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
bladerunner kirjutas:

Veidi kobakas on see Moto G, eriti kui miski kummine ümbris ka veel ümber.
Annab ikka püksitasku suruda. icon_lol.gif
Oleneb mudelist. 2013 jaoks on taskus ruumi ülegi.


No peale Z Ultrat on 2015 Moto G taskus nagu pennine.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2015 13:48:52 vasta tsitaadiga

Dogbert, 1. Moto G on jah 12mm lühem.
ewil-apple, küsimus polegi niivõrd pikkuses, kuivõrd paksuses.
Koos suht tummise-kummise ümbrisega, mis sugugi libiseda ei taha, ei taha telefon enam kuidagi teksade taskusse minna.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2015 14:04:01 vasta tsitaadiga

Mul on jah 4,5" 2013 mudel ja täieliku ümbrise asemel kasutan seda Motorola ametlikku kummise servaga tagakaant, nn Grip Shell'i

Spoiler Spoiler Spoiler


Selles mõttes on mitteametlikest parem, et ta mitte ei kata vaid asendab tagakaant ja ei tee telefoni seega paksemaks, ainult telefoni servi ümbritseb kummiriba, mis katab ka nupud ja ulatub ekraanipinnast sutsu kõrgemale, nii et kummuli laua peal hoiab ekraani lauast eemal. Maha on ka sellega juba korduvalt pudenenud ja kummiriba ise on ühest nurgast veidi kannatada saanud sellisest löögist, telefon ise pole viga saanud. Ühtlasi on telefoni käes hoida kindlam, sest erinevalt korpusest ei ole kumm libe. Taskussepistmist raskendab see kummiriba ainult natukene, peaaegu mittemärgatavalt.
Samas ei ole see kaas nii täpselt ja tihkelt istuv kui ilma kummiribata tagakaas (vastasel juhul oleks seda võimatu paigaldada ja eemaldada) ja sellest tingituna annab see veidi siia-sinna loksuda ja nagiseb natuke.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 11.11.2015 14:05:26 vasta tsitaadiga

Teksade taskut kasutada suuruse väljendamiseks on ikka väga subjektiivne. Kannan näiteks pükse, kuhu tasku mahub 3 Moto G-d korraga..

Sõbranna sai omale Elisast Moto G gen 3 kätte, neil seal ka neid väga vähe järel.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koby
HV kasutaja
koby

liitunud: 06.09.2004




sõnum 12.11.2015 11:04:15 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Mul on jah 4,5" 2013 mudel ja täieliku ümbrise asemel kasutan seda Motorola ametlikku kummise servaga tagakaant, nn Grip Shell'i

Spoiler Spoiler Spoiler


Selles mõttes on mitteametlikest parem, et ta mitte ei kata vaid asendab tagakaant ja ei tee telefoni seega paksemaks, ainult telefoni servi ümbritseb kummiriba, mis katab ka nupud ja ulatub ekraanipinnast sutsu kõrgemale, nii et kummuli laua peal hoiab ekraani lauast eemal. Maha on ka sellega juba korduvalt pudenenud ja kummiriba ise on ühest nurgast veidi kannatada saanud sellisest löögist, telefon ise pole viga saanud. Ühtlasi on telefoni käes hoida kindlam, sest erinevalt korpusest ei ole kumm libe. Taskussepistmist raskendab see kummiriba ainult natukene, peaaegu mittemärgatavalt.
Samas ei ole see kaas nii täpselt ja tihkelt istuv kui ilma kummiribata tagakaas (vastasel juhul oleks seda võimatu paigaldada ja eemaldada) ja sellest tingituna annab see veidi siia-sinna loksuda ja nagiseb natuke.


Mul üks seline ümbris üle kellel huvi peaks olema. Ehk siis moto g 1gen. tagakaas koos kummiümbrisega.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 30.12.2015 01:54:31 vasta tsitaadiga

Viimastel päevadel üks kole häiriv asi hakanud juhtuma - telefonil kaob SIM'iga ühendus ära, aitab aint restart, ons kellelgi kogemust sellise veaga?
Foorumitest selgub, et selline asi juhtunud paljude kasutajatega KitKat'i peale üle minnes, mul oli siis kõik jonksus, aga nüüd siis äkki ja mitu korda päevas ikka kaob ühendus. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2015 11:36:47 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
Viimastel päevadel üks kole häiriv asi hakanud juhtuma - telefonil kaob SIM'iga ühendus ära, aitab aint restart, ons kellelgi kogemust sellise veaga?
Foorumitest selgub, et selline asi juhtunud paljude kasutajatega KitKat'i peale üle minnes, mul oli siis kõik jonksus, aga nüüd siis äkki ja mitu korda päevas ikka kaob ühendus. icon_neutral.gif


SIM äkki tiba kehvasti pesas vms? Mul mingil hetkel hakkas Nexus5 sama asja tegema, mõtlesin juba ka, et no tore on, SIM õhtal või telefon tuksis icon_neutral.gif Võtsin korraks kaardi välja, panin pesasse tagasi ja sellest alates 0 probleemi. thumbs_up.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
peacemaki
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005




sõnum 30.12.2015 14:38:23 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
euforia kirjutas:
Viimastel päevadel üks kole häiriv asi hakanud juhtuma - telefonil kaob SIM'iga ühendus ära, aitab aint restart, ons kellelgi kogemust sellise veaga?
Foorumitest selgub, et selline asi juhtunud paljude kasutajatega KitKat'i peale üle minnes, mul oli siis kõik jonksus, aga nüüd siis äkki ja mitu korda päevas ikka kaob ühendus. icon_neutral.gif


SIM äkki tiba kehvasti pesas vms? Mul mingil hetkel hakkas Nexus5 sama asja tegema, mõtlesin juba ka, et no tore on, SIM õhtal või telefon tuksis icon_neutral.gif Võtsin korraks kaardi välja, panin pesasse tagasi ja sellest alates 0 probleemi. thumbs_up.gif


Pista paber vahele. Surub simi rohkem alla.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 30.12.2015 17:18:52 vasta tsitaadiga

Algul võtsin SIMi välja iga kord ja puhastasin, arvasin et tolmune, aga kui asi muudkui kordus, siis ei vaevunud seda enam välja võtma, vaid tegin restardi, hetkel ei näi vahet olevat, kas liiguatn SIMi või mitte, aga OK, proovin sinna midagi vahele suruda kui uuesti ühendus katkeb, tänud beer_yum.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2015 23:32:34 vasta tsitaadiga

Mul on sama häda olnud, kui SIM on pesast välja põrunud osaliselt (maha kukkumise tagajärjel näiteks).
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2015 02:05:32 vasta tsitaadiga

Esimese gen "g" del esines sim kaardi lukustuse viga..
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NPedro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2015




sõnum 31.12.2015 03:38:07 vasta tsitaadiga

a22t kirjutas:
Gen3-ga kellelgi kogemust? Tuttav tahab telefoni, ja talle mu gen2 meeldib, aga väga ei julge soovitada. See 1GB vahemälu tundub kuidagi väga ajast ja arust.

Kui erilise multitaskinguga ei tegele, siis näitab 3gen 1gb päris paljudele 2gb konkurent mudelitele silmad ette, siin aga 1gb vs 2gb Moto G omavaheline võrdlus:
Spoiler Spoiler Spoiler

Ise omanud nüüd kuu ega 1gb mudelit, aku kestab nädala ja probleeme ei esine.
Noh netis töllerdamiseks mul ka arvuti, aga wifi kogu aeg sees.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R.K
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2016 12:06:24 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi vedeleb katkise ekraaniga moto g 1st gen x1032 16gb, mille emaplaat on töökorras, võib tulle PS kirjutada, mis ta selle eest saada soovib. Suutsin juba tegelikult pool aastat tagasi bootloaderi ära rikkuda ning selle tulemusel on telefon täiesti kasutu.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2016 14:32:03 vasta tsitaadiga

Nii tellis, et fastboot mode ei toimi ka?
Isegi Qualcommi qhsusb_bulk draiveriga mitte? http://www.allfreeperks.in/2015/01/unbrick-how-to-repair-and-recover-from_9.html
See masin on ikka suht unbrickable füüsilise vigastamiseta.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R.K
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2016 23:04:25 vasta tsitaadiga

Minu probleem on täpselt sama, mis on järgnevas teemas. Ühesõnaga peal oli lollipop ja flashisin tagasi kitkati. Peale uuendust oli tegu tellisega.

http://forum.xda-developers.com/moto-g/help/how-to-revive-hard-bricked-moto-g-t2833798
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2016 00:24:14 vasta tsitaadiga

Ma ei saanud aru, kas probleem on sama millele on seal teemas esimeses postis lahendus pakutud? See xda teema on ilmselt minu leitud lehekülje infoallikaks, sest kirjeldus on sisuliselt sama - sel juhul peaks see lahendus ju sobima ja telefoni saab unbrickida suhteliselt lihtsalt.
Või on sul mingi seal teema sees käsitletud spetsiifiline probleem, mis seda lahendust kasutada ei võimalda, et telefon ongi tellis? Viimasel juhul ma tõepoolest ei ole võimeline sealt 258-leheküljelisest mammutteemast seda kohta välja peilima, kui sa konkreetsele postitusele linki ei anna. Postituste permalingid leiad iga postituse numbri alt "#xx".

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R.K
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2016 02:18:11 vasta tsitaadiga

Probleem ongi selles osas - (5.0.x coming soon) ehk siis kuna telefon oli juba 5.0 peal ja sealt tegin downgrade, siis selle vastu seal rohtu ei ole. Tõenöoliselt ei tule ka, sest selleks on vaja lollipopi full romi ning saadaval on ainult ota updated, milles pole vajalikke faile.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2016 13:44:29 vasta tsitaadiga

Nii et kui selle peale 4.4.4 ROM flashida, sh ka 4.4.4 bootloader, siis see ei käivitu?
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R.K
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2016 14:06:32 vasta tsitaadiga

Downgrade puhul tekib probleem jah. Huvitav on muidugi see, kas saaks äkki 4G versiooni emaplaadi sinna panna...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2016 00:38:55 vasta tsitaadiga

Selge. Ilmselt siiski siis mitte täiesti unbrickable. Aidata ei saa kahjuks.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Motorola Moto G mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.