Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 183, 184, 185 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2015 16:43:46 vasta tsitaadiga

ma sain tartu kesklinnas alla 1k hinna: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8792772#8792772
emaili päris pakkumisega pole ikka veel tulnud. nüüd võiks juba 7 tööpäeva täis olla.

varasemast on meelde jäänud, et kortermajadega pidi kuskile emaili kirjutama ja see rohkem ühistu asjaajamise teema.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2015 17:30:55 vasta tsitaadiga

... Tartus Variku ja Tähtvere linnajaos sain: "... valguskaabli rajamise maksumus on suurem kui 2500 €.", mis sisuliselt ei ütle muud, kui et sobiva rahanumbri korral võivad kaabli kasvõi Kuu peale vedada doh.gif mis ilmselgelt näitab, et neil puudub igasugune reaalne plaan, kuidas erinevates piirkondades teenust pakkuda ja tegemist on sisuliselt robotliku pakkumisega thumbs_down.gif linnades võiks ju ometi suuta kokku panna mingi visioon hinnast, ega nad esimest korda kaablit ei vea. Praeguse "suurem kui" korral pole isegi mingit aimu, kas see on natuke suurem või pigem 10 korda. Sellise eeltöö võiks Elion ikka enne ära teha, kui midagi üldse pakkumise nime all välja saadab. Praegune versioon võiks olla juba aadressi järgi automaatselt olemas ...
_________________


viimati muutis DigeBeni 09.10.2015 17:34:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2015 17:31:20 vasta tsitaadiga

Aga ongi ju olemas kontaktinfo selle täpsema pakkumise küsimiseks. Ise lihtsalt pead otsustama kas ja kui palju oled lisaks 2500 valmis välja käima ja siis küsid.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2015 17:37:43 vasta tsitaadiga

sooty, ja mille järgi ma seda otsustan? Milleks see päring siis üldse mõeldud on, et robotitele tööd pakkuda? Mind ei huvitagi täpne hind vaid hinnaklass, suurem kui 2.5k pole aga hinnaklass, see on lihtsalt nentimine, et läheb kalliks. Ma tean niigi, et pooliku eest seda keegi valmis ei viska ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2015 17:39:46 vasta tsitaadiga

"Esialgsete arvutuste kohaselt on Teie soovitud aadressile valguskaabli rajamise maksumus on suurem kui 2500 €."

Ümber olevast 11 majast on 5 valguskaabliga ning 1 parasjagu veetakse. eusa_think.gif

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2015 17:42:04 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
"Esialgsete arvutuste kohaselt on Teie soovitud aadressile valguskaabli rajamise maksumus on suurem kui 2500 €."

Ümber olevast 11 majast on 5 valguskaabliga ning 1 parasjagu veetakse. eusa_think.gif

... MOTT ehk see tõestab ilmselgelt, et sellesse pakkumisse tegelikult mingit mõtet ei panna, see käib mingi andmebaasi järgi automaatselt ja võiks olla vabalt ka automaatselt juba olemas ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2015 17:45:05 vasta tsitaadiga

DigeBeni, kui reaalne on, et sa 2501 eurot valguskaabli ehitamise eest välja käid?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2015 17:56:13 vasta tsitaadiga

... mis selles siis ebareaalset on icon_eek.gif Elioni enda algatusel ilmselt neile aadressidele kaabel suure tõenäosusega ei liigu ja selline summa okes naabritega koopereerudes rohkem, kui vastuvõetav. Paraku ma aga tean, et see ei saa olema kõigest +1€, pigem tuleb seda summat tublisti korrutada ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2015 18:14:21 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
linnades võiks ju ometi suuta kokku panna mingi visioon hinnast, ega nad esimest korda kaablit ei vea.


Üsna kindlasti täiesti teostamatu plaan. Tegureid mis hinda mõjutavad on lihtsalt liiga palju.
Mõnes kohas on tänavate alla veetud valmis kommunikatsioonide šahtid, kus piisab tõesti vaid kaabli kohale vedamisest.
Samas kõrvaltänavas võib-olla pole kaabli vedamine võimalik muud moodi kui kaevamise teel, kus igasugu takistusi võib olla erinevaid.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2015 19:14:18 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:

... MOTT ehk see tõestab ilmselgelt, et sellesse pakkumisse tegelikult mingit mõtet ei panna, see käib mingi andmebaasi järgi automaatselt ja võiks olla vabalt ka automaatselt juba olemas ...
Ei tõesta. Asjad on (endiselt) natuke keerulisemad nagu Renka ka juba viitas.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2015 19:17:40 vasta tsitaadiga

ise kirjutasid, et 2.5k läheb kalliks. suht tõenäoliselt saab suurem osa huvilisi juba 2500+ summa nägemise peale rabanduse. mida suuremat summat näitad, seda suurem rabandus ja rohkem klikke kuskil delfis selle kohta käiva uudise juures.

miks sa täpsemat pakkumist ei küsi, kui selline võimalus olemas?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.10.2015 21:33:27 vasta tsitaadiga

Millisesse teemasse võiksin pöörduda seoses elioni ja motorola digiboksidega ?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 09.10.2015 21:36:03 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
Millisesse teemasse võiksin pöörduda seoses elioni ja motorola digiboksidega ?

Elioni eKodu TV
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Platinet
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2015 11:43:45 vasta tsitaadiga

Kas 12/1 ühenduse korral on tegelik kiirus 10/0.8?
Üle selle ma ei saa
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2015 11:52:25 vasta tsitaadiga

Platinet kirjutas:
Kas 12/1 ühenduse korral on tegelik kiirus 10/0.8?
Üle selle ma ei saa

Enamvähem nii jah sõültuvalt liinikvaliteedist. Digiboks peab kah väljas olema, et max kiirus kätte saada.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2015 12:22:04 vasta tsitaadiga

Istun elioni optika otsas 789 ruuteri taga ning paar korda päevas kaob nett ära. Ekraani alumises nurgas näitab, et ühendusega probleemid ning lehed ei avane. Paraneb ise ca 10 minutiga. Teler mängib kogu aja vältel kenasti. On kellelgi kogemusi, kas peaks tehnikuid tüütama või hakkab ruuter lihtsalt ära väsima?
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2015 12:30:03 vasta tsitaadiga

attrs, oled kindel, et net ruuteril ära koab? Võib-olla ikaldab hoopis arvuti ja ruuteri vaheline ühendus või mõni programm arvutis?
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2015 12:33:28 vasta tsitaadiga

Häda ilmneb üheaegselt nii läpakal wifis kui lauakal, mis kaabliga ruuteri taga. Taastub samuti mõlemal samal ajal.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2015 12:39:17 vasta tsitaadiga

attrs kirjutas:
Häda ilmneb üheaegselt nii läpakal wifis kui lauakal, mis kaabliga ruuteri taga. Taastub samuti mõlemal samal ajal.


siis ikaldab TG 789vn seade juba. Mine vaata DSL Connection alamjaotust Broadband all. Kui seal numbrid võrduvad ruuteri viimase taaskäivitusega, siis saad oma seadme softi upgrade.elion.ee kaudu uuendada või purki vahetada.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 12.10.2015 14:09:09 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
"Esialgsete arvutuste kohaselt on Teie soovitud aadressile valguskaabli rajamise maksumus on suurem kui 2500 €."

Ümber olevast 11 majast on 5 valguskaabliga ning 1 parasjagu veetakse. eusa_think.gif


Me tegime 10 maja peale ja saime per face normaalse hinna. Kokku läks ca 4k.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2015 14:51:36 vasta tsitaadiga

Mul tuli pakkumine 7 maja jaoks per maja ~4k. Naabrid ei olnud vaimustuses. icon_lol.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.10.2015 15:55:34 vasta tsitaadiga

Siinkandis samuti 2500€ ja naabrid kisavad ka 400€ ADSL liitumistasu peale.
Tasuta, siis jaah, võtaks küll. icon_evil.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2015 18:51:39 vasta tsitaadiga

Täna helistati kohalikult esindusest ja öeldi, et jaamas on vajalik kaart paigaldatud valguse jaoks ja saab paketi ära vahetada thumbs_up.gif
Aga pean ootama nädal aega, et maakonna ainuke tehnik tooks mulle ONT'i thumbs_down.gif Miks ei võiks seda esindusest saada nagu muud kola?

Huumor kuubis ikka, igasuguste koondamiste, ühendamiste ja asjadega ei maksa ogaraks minna.

Vanat intenot ei hakanud tähtajalise lepinguga võtma, ehk tuleb selle aasta numbri sees uus ruuter ikka välja, elion muidugi ei taha isegi spec listi välja käia.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.10.2015 19:19:40 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, optika ühendamine ei ole ilmselt nii lihtne, et kaabel järgi ja voilaa , netti ikka pole icon_evil.gif . Ilmselt tehnikuid on loodetavasti rohkem aga mitte optika spetse.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2015 19:29:07 vasta tsitaadiga

jägaja, mis seal siis teistmoodi on? Täpselt nii ongi ju et kaabel järgi ja voilaa. Vabalt võiks anda esindusest selle ONT'i, saaks seina peale ära monteerida ilusti ja kaablid järgi panna, see mismoodi seda huawei kapis ühendatakse mind üldse ei huvita (tegelikult on kaabel otsastatud ja tuleb pistik pessa panna).
Arusaadav kui järg on ees, et tehnik teeb muid asju ja jõuab jaamas toimetada alles nädala pärast.
Aga absurd on see et peab nädal aega ootama, et tehnik kullerit mängiks mulle. Andke see karp esindusest ja tehnik saab midagi kasulikku teha selle ajaga kui kaupa vedada.

Ja tehnikuid on 1, optika spetse 0. Tegu ei ole tallinna ega harjumaaga, vaid kõige väiksema maakonnaga, kus on 1 universaalne inimene icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.10.2015 19:52:06 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, kas sul optika ots juba toas ja otsastatud? Kogemuste põhjal võin öelda, et saab ämbrisse selle toppimisega astuda küll, näiteks üleliigse kiuga teed mida?
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2015 20:03:18 vasta tsitaadiga

jägaja, ots toas muidugi, karp seina peal, elion ei võtnud enne seda mu projekti vastugi. Üleliigse kiu all mõtled patch kaablit mis liiga pikk on? Oleneb kui pikk jupp antakse, alati võimalus piisava raadiusega kera seina peale kinnitada. Eltel keris ülejäänud kaabli samasse karbikusse, ei tundu väga kosmoseteadus.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2015 20:12:19 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, aga helsita Elioni (täna, nüüd ja kohe) ning nõua täpsemat infot. Et miks läheb kaks nädalat aega. St loomulikult viisakalt icon_smile.gif kuid siiski kindlakäeliselt. Sest äkki on kusagil möödarääkimine... või siis saad teada (vbolla mitte küll täna aga näiteks homme), miks nii kaua venib. Sest kui optika on mööda maja ka juba veetud, "kaart" (OLT äkki) ka olemas siis tekib tõesti küsimus, et miks küll?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2015 20:14:14 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
KillFrenzy, optika ühendamine ei ole ilmselt nii lihtne, et kaabel järgi ja voilaa , netti ikka pole icon_evil.gif . Ilmselt tehnikuid on loodetavasti rohkem aga mitte optika spetse.


mis seal keerulist. optika LC ots läheb sfp-sse, ja ongi ühendus olemas. viiese ip välja pead aint tellima.

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2015 20:24:28 vasta tsitaadiga

Mark0, hommikul helistan, ei hakka siin vastu ööd 123 terroriseerima.
Ega mul majas optikat polegi vaja rohkem kui 15cm patch karbikust ONT'i, sealt edasi läheb võrgukaabel tuppa ruuteri juurde, sest vasepaar tuleb teiseltpoolt maja ja kõik ülejäänud võrgu otsad on sinna veetud.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 12.10.2015 21:30:55 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Vanat intenot ei hakanud tähtajalise lepinguga võtma, ehk tuleb selle aasta numbri sees uus ruuter ikka välja, elion muidugi ei taha isegi spec listi välja käia.

Kust selline info, et Intenot hakatakse välja vahetama?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2015 21:53:37 vasta tsitaadiga

Vidget kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Vanat intenot ei hakanud tähtajalise lepinguga võtma, ehk tuleb selle aasta numbri sees uus ruuter ikka välja, elion muidugi ei taha isegi spec listi välja käia.

Kust selline info, et Intenot hakatakse välja vahetama?


Naised saunas rääkisid. Tegelikult elion ise pani enda kodulehele vahepeal valikusse uue ruuteri ja pidi olema testimises praegu jah uus ruuter.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2015 21:54:10 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, Inteno millel 5Ghz saatja ka sees? Selle sisust on piltegi siia postitatud.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2015 21:54:56 vasta tsitaadiga

bladerunner, ei tea ühtegi speci selle kohta.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 12.10.2015 21:55:19 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Naised saunas rääkisid. Tegelikult elion ise pani enda kodulehele vahepeal valikusse uue ruuteri ja pidi olema testimises praegu jah uus ruuter.

Tänan info eest, ma juba nillisin Intenot, aga nüüd tasub see ostmata jätta.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2015 21:59:39 vasta tsitaadiga

Vidget, see uus ka vist inteno toodetud.
Võtsin praegu selle inteno rendile paariks kuuks, kui siis uut ruuterit ei peaks tulema võtan selle sama tähtajatu lepinguga või viin tagasi ja ostan mõne asuse, mis ilmselt oleks niikui nii mõistlik kuna mingid teleka salvestused ja tavalised lauatelefonid mulle korda ei lähe.


viimati muutis KillFrenzy 12.10.2015 22:02:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.10.2015 22:00:32 vasta tsitaadiga

Vidget, testimine ei tähenda veel peatset turuletulekut. Kui kiire asjaga siis rentimine on mugavaim variant. Saad alati tagastada ja uue võtta.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 13.10.2015 10:05:26 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Vidget, testimine ei tähenda veel peatset turuletulekut. Kui kiire asjaga siis rentimine on mugavaim variant. Saad alati tagastada ja uue võtta.

Ei põle, sest thomsoni poiss toimetab stabiilselt, aga wifi on sellel piduriks. 50/50 ühendusest saan wifiga vaid pool kätte icon_neutral.gif
Kas see rent ei ole tähtajaline?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2015 11:10:48 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
KillFrenzy, aga helsita Elioni (täna, nüüd ja kohe) ning nõua täpsemat infot. Et miks läheb kaks nädalat aega. St loomulikult viisakalt icon_smile.gif kuid siiski kindlakäeliselt. Sest äkki on kusagil möödarääkimine... või siis saad teada (vbolla mitte küll täna aga näiteks homme), miks nii kaua venib. Sest kui optika on mööda maja ka juba veetud, "kaart" (OLT äkki) ka olemas siis tekib tõesti küsimus, et miks küll?


123 väitis et ei ole mingit mööda rääkimist. Tehnik ei tule mulle mitte lihtsalt ONT'i tooma, vaid ta lausa PEAB selle mulle ka paigaldama, ei tohi ise paigaldada. kopp.gif
Kaabli võid ise paigaldada, ise võid ka kaablile kodus ja huawei kapis otsad panna, aga nii tähtsa töö nagu suvalisse seadmesse 3 juhtme torkamise PEAB elioni tehnik tegema thumbs_up.gif
Uskumatu et nad esindusest ruuteri julgesid anda, sinna on võimalik veel rohkem juhtemid külge ühendada ja lausa sisse logida.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2015 11:20:47 vasta tsitaadiga

Nojah, ju Elion tahab maandada riski, et klient optika katki teeb. Mis on natuke arusaadav kuna optika on teine teema kui eeter. Aga jah, eks see klassikaline suurfirma ja mõningase jäikuse teema ole.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2015 11:22:12 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Nojah, ju Elion tahab maandada riski, et klient optika katki teeb. Mis on natuke arusaadav kuna optika on teine teema kui eeter. Aga jah, eks see klassikaline suurfirma ja mõningase jäikuse teema ole.


Lisaks juurde ka tehniliste parameetrite kontroll jms. Pärast muidu kiuni voorum täis kui ei tööta miskit.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2015 11:23:53 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Mark0 kirjutas:
Nojah, ju Elion tahab maandada riski, et klient optika katki teeb. Mis on natuke arusaadav kuna optika on teine teema kui eeter. Aga jah, eks see klassikaline suurfirma ja mõningase jäikuse teema ole.


Lisaks juurde ka tehniliste parameetrite kontroll jms. Pärast muidu kiuni voorum täis kui ei tööta miskit.

Ja indrekp koos kaaslastega saab ekspertidelt virtuaalselt molli.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2015 11:38:26 vasta tsitaadiga

ufo56, kaabel on minu oma, ja liitumispunkt on huawei kapp 350m kaugusel, kiunuda pole kellelegi kui jaamas ühendus on ja mul kodus pole.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 13.10.2015 12:24:05 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
ufo56, kaabel on minu oma, ja liitumispunkt on huawei kapp 350m kaugusel, kiunuda pole kellelegi kui jaamas ühendus on ja mul kodus pole.

Elion ei paigaldanud sulle optikat vaid mõni alltöövõtja(minul oli selleks a-kaabel). Alltöövõtjal on kohustus see paigaldada ning vastutus asja toimimise eest. Ilmselelt ei taha alltöövõtja jamasid, mis võivad esineda probleemide korra(leppetrahv tõenäoliselt).
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2015 12:27:47 vasta tsitaadiga

Vidget kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
ufo56, kaabel on minu oma, ja liitumispunkt on huawei kapp 350m kaugusel, kiunuda pole kellelegi kui jaamas ühendus on ja mul kodus pole.

Elion ei paigaldanud sulle optikat vaid mõni alltöövõtja(minul oli selleks a-kaabel). Alltöövõtjal on kohustus see paigaldada ning vastutus asja toimimise eest. Ilmselelt ei taha alltöövõtja jamasid, mis võivad esineda probleemide korra(leppetrahv tõenäoliselt).

Ma ise olen töö tellija/alltöövõtja/järelvalve/ehitaja ainult ise ennast süüdistada ja ennast trahvida saan. Eltel mõõtis kaabli parameetrid ära, kõik väga head.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2015 12:53:16 vasta tsitaadiga

taavi kirjutas:
tsitaat:
Valitud aadressile tulevikuvõrgu rajamise ligikaudne hind on 996.94 EUR


ma nüüd päris kindlalt ei mäleta, millal ma täpsema pakkumise nuppu vajutasin, nädal on kindlasti, 7 tööpäeva siis ilmselt mitte.


nüüd tuli pakkumine ka. natuke üle 1,2k.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2015 21:43:56 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
johnbrown kirjutas:
indrekp kirjutas:

Sama kehtib N standardi puhul, Intenol on see 300Mbit/s kui menüüs vähe häälestada, TG789 on 150Mbit/s N wifi, leia ainult õige wifi kaart mis täpselt selle kiiruse kokku lepib ja reaalne läbilase on sellest umbes 50-70% ...


Mida Intenol menüüs tuleks häälestada, et 300Mbit/s peale saada?

Bandwith 40 MHz


Endal pidin muutma wifi kaardi advanced settingute alt 20MHz only -> Auto
Võttis kohe 300 Mbps omaks. Kaardiks Intel Advanced-N 6205, mis alguses üle 144 Mbps kokku ei tahtnud leppida.
Ehk kellelegi abiks.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2015 22:03:43 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Mark0 kirjutas:
KillFrenzy, aga helsita Elioni (täna, nüüd ja kohe) ning nõua täpsemat infot. Et miks läheb kaks nädalat aega. St loomulikult viisakalt icon_smile.gif kuid siiski kindlakäeliselt. Sest äkki on kusagil möödarääkimine... või siis saad teada (vbolla mitte küll täna aga näiteks homme), miks nii kaua venib. Sest kui optika on mööda maja ka juba veetud, "kaart" (OLT äkki) ka olemas siis tekib tõesti küsimus, et miks küll?


123 väitis et ei ole mingit mööda rääkimist. Tehnik ei tule mulle mitte lihtsalt ONT'i tooma, vaid ta lausa PEAB selle mulle ka paigaldama, ei tohi ise paigaldada. kopp.gif
Kaabli võid ise paigaldada, ise võid ka kaablile kodus ja huawei kapis otsad panna, aga nii tähtsa töö nagu suvalisse seadmesse 3 juhtme torkamise PEAB elioni tehnik tegema thumbs_up.gif
Uskumatu et nad esindusest ruuteri julgesid anda, sinna on võimalik veel rohkem juhtemid külge ühendada ja lausa sisse logida.


Lühidalt, see pole GPON, et võta ONT ja pista otsa.
Jaamas samas Alcateli DSL sõlmes optika kaart mille järgi käib lihtne planeti opt konverter õige SFPga. Ei ole mass toodang või teenus ja igas esinduses mingi maakonna ainsa kliendi jaoks seadmeid hoida oleks natuke kulukas.
Seega ongi selgituseks see, et tehnik tuleb kui vaba aeg on ja seade temani jõudnud ning sinuga aeg kokku lepitud.
Eriline kiun ikka mingi lihtsa paari nädala pärast, saan aru, et näpud sügelevad kui kiud juba seina peal aga mõnes naaberriigis võid paar kuud oma DSL ühendust oodata kuni tehnik kahvipausi peab.

Virtuaalselt andsin endale molli icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2015 22:45:22 vasta tsitaadiga

indrekp, no maakonna päris ainuke klient pole paaris putkas veel valgus toas, GPON pole kuskil, mõni seade võiks ikka varuks olla kui peaks midagi maha põlema icon_biggrin.gif ja homme tuleb juba naaber saare pealt abiväge.
Ja see naaberriikide võrdlus on suht kohatu, et kui mujal on asi p.e.r.s.e.s siis võib meil ka olla.

Ekskavaatori, labida, kuvalda, reha, käruga ja niisama kõhuli seal kraavis roomanud, tahaks toas nüüd netis istuda küll, pime aeg ka juba icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2015 22:52:46 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, mul lihtsalt silmaring laieneb, eestis on siiani liiga hea elu olnud, mõnes maakonnas käib asi nii, et kui klient tellib, on tehnik tunni paari jooksul ukse taga aga ütlen ausalt, see pole normaalne.
Ise ettevõtjana ei hoiaks meest riiulis seismas, et äkki tuleb tellimus ja siis saan kohe mehe tööriistadega saata. Euroopas on elu järjekorras ja viimased päevad on seda selgelt õpetanud.
ps. mul on neid konvertereid 2tk riiulis valvel aga ma usun, et asi pole selle taga, pigem on kohalikul tehnikul käed tööd täis või on ka Elioni partneril jaamas veel väike lisatöö teha. Paar nädalat tuleb veel mobiili vms. kaisutada.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 183, 184, 185 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.