Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 20, 21, 22  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.10.2015 17:39:25 vasta tsitaadiga

Endal andis DHL asja eile üle Omniva Plussile, kes selle hommikul kätte toimetas. Inglismaalt eestisse tuli 24 tunniga. Eestisisene jant võttis samuti 24 tundi aega.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2015 17:40:19 vasta tsitaadiga

Ma ei ole veel enda oma avanud, tundub, et läheb kaubaks.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.10.2015 17:44:40 vasta tsitaadiga

C1rca, müüd maha? Ise samuti pole pakendit veel avanud. OPO rahuldab siiani mu vajadused. Ilmselt läheb samuti kaubaks.

Ei julge pakendit lahti tehagi, muidu tuleb hoopis OPO maha müüa icon_biggrin.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2015 18:03:44 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
C1rca, müüd maha? Ise samuti pole pakendit veel avanud. OPO rahuldab siiani mu vajadused. Ilmselt läheb samuti kaubaks.

Ei julge pakendit lahti tehagi, muidu tuleb hoopis OPO maha müüa icon_biggrin.gif


Vist küll, kardan, et mind see OPT ei rahulda ja lähen ikka natuke kallima aga brändi tööte peale.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2015 18:13:31 vasta tsitaadiga

OPO ja OPT peamine vahe ning viimase eelis on see, et enam ei pea pin'i taguma ekraani avamiseks vaid saab seda teha sõrmejäljega. Muud suurt ja tajutavat vahet pole.

thumbs_up.gif

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
IffikaS
Kreisi kasutaja
IffikaS

liitunud: 17.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2015 19:03:26 vasta tsitaadiga

jako07 kirjutas:
Tuli ka kutse ära ja nüüd tekkis dilemma, kas kasutada kutse või ootan jätkuvalt N5X.


Ja mis meie selle infoga peale oskame hakata?

C1rca kirjutas:
jägaja kirjutas:
C1rca, müüd maha? Ise samuti pole pakendit veel avanud. OPO rahuldab siiani mu vajadused. Ilmselt läheb samuti kaubaks.

Ei julge pakendit lahti tehagi, muidu tuleb hoopis OPO maha müüa icon_biggrin.gif


Vist küll, kardan, et mind see OPT ei rahulda ja lähen ikka natuke kallima aga brändi tööte peale.


Meil peres OPO ja OPT. Mind rahuldab ka OPO ja LIHTSALT ei näe vajadust OPT investeeringu jaoks. Kuid kuna naisel oli nii või naa uut telefoni vaja ja dual sim oli lisaboonus, siis sai ka see hangitud.

Aga kõrvalt näppinuna, ei saa ma küll aru, miks ma võimaluse korral ei peaks OPTi mitte eelistama OPO'le.

Sai OPTile ostetud (ja täna kätte saadud) NILLKIN QIN Thin Flip Leather Card Case Cover (ilma aknata versioon), tundub päris hea. Eks nädalakese pärast saab täpsemalt rääkida, kas on ka hea, esmamulje ON.



Cheers ja head nädalvahetust!

Ivar

beer_yum.gif

_________________
beer_yum.gif
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2015 19:13:09 vasta tsitaadiga

Sain ka täna OPT, ml karbi peale 18.09.15 toodetud telefon, kuidas soft on telefonis? Väga palju tagasisidet on ikka kuidas see tarkvara kalab ja support pidi väga kehva olema telefonil, kui on mingi garantii juhtum. Just tarkvara pärast ma seda telefoni karpi ei avagi ja endale ei jäta, Oneplus foorumist saab lugeda mis müstilised vead tarkvara on, mingid nupud kaovad aegajal ära, puutetundlikud alumised nupud ei tööta ja tundub üldse, et kogu tarkvaral on suht käkerdis, arvestades seda, et Samsungi suurem osa tarkvara ikkagi töötab laitmatult selle kõrval ja ma arvan et selle jaoks 500€ telefonid tehtud ongi, et oma närve vähem kulutada.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001




sõnum 09.10.2015 19:22:12 vasta tsitaadiga

no pole mul ühtegi kala ei tark- ega raudvara poolelt. need "kalamehed" ilmselt on ise hakanud softi häkkima ja miskit peesse keeranud. nüüd ohivad.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010




sõnum 09.10.2015 19:29:41 vasta tsitaadiga

IffikaS kirjutas:
jako07 kirjutas:
Tuli ka kutse ära ja nüüd tekkis dilemma, kas kasutada kutse või ootan jätkuvalt N5X.


Ja mis meie selle infoga peale oskame hakata?

C1rca kirjutas:
jägaja kirjutas:
C1rca, müüd maha? Ise samuti pole pakendit veel avanud. OPO rahuldab siiani mu vajadused. Ilmselt läheb samuti kaubaks.

Ei julge pakendit lahti tehagi, muidu tuleb hoopis OPO maha müüa icon_biggrin.gif


Vist küll, kardan, et mind see OPT ei rahulda ja lähen ikka natuke kallima aga brändi tööte peale.


Meil peres OPO ja OPT. Mind rahuldab ka OPO ja LIHTSALT ei näe vajadust OPT investeeringu jaoks. Kuid kuna naisel oli nii või naa uut telefoni vaja ja dual sim oli lisaboonus, siis sai ka see hangitud.

Aga kõrvalt näppinuna, ei saa ma küll aru, miks ma võimaluse korral ei peaks OPTi mitte eelistama OPO'le.

Sai OPTile ostetud (ja täna kätte saadud) NILLKIN QIN Thin Flip Leather Card Case Cover (ilma aknata versioon), tundub päris hea. Eks nädalakese pärast saab täpsemalt rääkida, kas on ka hea, esmamulje ON.



Cheers ja head nädalvahetust!

Ivar

beer_yum.gif


Oskad öelda kas OPO mahub ka sinna sisse ära?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IffikaS
Kreisi kasutaja
IffikaS

liitunud: 17.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2015 19:32:15 vasta tsitaadiga

Ka minul ja sõbral pole ühtegi kala. Samas ma usun siiralt, et foorumite visioon ongi kurb ja ehmatav, sest need kes rahul on, ei viitsi ju käia foorumites ülistamas.
Pigem ongi need esindatud kellel on probleeme (ja kahjuks neid tõesti jagub). OPOga oli alguses neid virisejaid ikka palju, aga selgus, et enamus probleeme oli pooliku
tarkvara taga ja (pea) iga uuendusega läks asi paremaks.

Ja ma mõnes mõttes olen ka kasutaja naaskel jutuga nõus. Neid vendasid on palju, nii XDAs kui OnePlus foorumis. ROMide kohapealt ootan samuti mingit
stabiilset custom romi, sest need on tavaliselt ikka palju paremad, mitte et originaali üle veel kurta saaks.

Markokene kirjutas:
Oskad öelda kas OPO mahub ka sinna sisse ära?


Mahub ilusti, aga nuppude ja tagumise kaamera osa asetus ju teine. Kasutada ei saa. Aga OPO jaoks on olemas sama brandi omad - jEbays.

Ivar

beer_yum.gif

_________________
beer_yum.gif
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010




sõnum 09.10.2015 19:38:49 vasta tsitaadiga

IffikaS kirjutas:
Ka minul ja sõbral pole ühtegi kala. Samas ma usun siiralt, et foorumite visioon ongi kurb ja ehmatav, sest need kes rahul on, ei viitsi ju käia foorumites ülistamas.
Pigem ongi need esindatud kellel on probleeme (ja kahjuks neid tõesti jagub). OPOga oli alguses neid virisejaid ikka palju, aga selgus, et enamus probleeme oli pooliku
tarkvara taga ja (pea) iga uuendusega läks asi paremaks.

Ja ma mõnes mõttes olen ka kasutaja naaskel jutuga nõus. Neid vendasid on palju, nii XDAs kui OnePlus foorumis. ROMide kohapealt ootan samuti mingit
stabiilset custom romi, sest need on tavaliselt ikka palju paremad, mitte et originaali üle veel kurta saaks.

Markokene kirjutas:
Oskad öelda kas OPO mahub ka sinna sisse ära?


Mahub ilusti, aga nuppude ja tagumise kaamera osa asetus ju teine. Kasutada ei saa. Aga OPO jaoks on olemas sama brandi omad - jEbays.

Ivar

beer_yum.gif

Lõikab õiged kohad välja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2015 01:27:24 vasta tsitaadiga

Tegin oma telefoni karbi ka ikka laht, 4x beer_yum.gif tappis vastupanu ja proovin ära.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 10.10.2015 17:12:41 vasta tsitaadiga

C1rca, nõrk. icon_cool.gif
Kommenteeri siis kah, kumb jääb endale?

http://kultuur.postimees.ee/3356957/vidinasoprade-lemmikajakiri-sai-uue-hingamise


Huvitav, Kust Martin selle telefoni ise sai, kui osta ei saa? icon_razz1.gif Ta lugegu parem õigeid foorumeid.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010




sõnum 10.10.2015 17:29:16 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
C1rca, nõrk. icon_cool.gif
Kommenteeri siis kah, kumb jääb endale?

http://kultuur.postimees.ee/3356957/vidinasoprade-lemmikajakiri-sai-uue-hingamise


Huvitav, Kust Martin selle telefoni ise sai, kui osta ei saa? icon_razz1.gif Ta lugegu parem õigeid foorumeid.

Võetud otse digist.

"Ent kui sa tahaksid nüüd lahkesti oma raha kohe selle Hiina tootja poole loopima, tea, et Oneplus 2 hankimiseks on sul vaja kutset. Selle võid saada sõbralt või mõnest Androidi foorumist healt inimeselt, aga võid ka end Oneplus.com-i ootejärjekorda panna." Edasi räägib kui vaevaline see on. Kusjuures mina ei pannud ennast ootejärjekorda ja neid kutseid ikka potsatab postkasti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2015 18:18:37 vasta tsitaadiga

Tegin enda oma rahaks jah, aga kui aus olla, siis meeldis. Ma tarkvara uuendust ei teinud hirmust ja see soft, mis oli tehases paigaldatud töötas laitmatult. Ehk kerge lagg oli aga üldiselt oli üsna kiire. Facebookid ja kõik muud äppid, mida ma proovida jõudsin 5 tunni jooksul toimisid laitmatult. Seadeid oli minu jaoks piisavalt, näppisin üsna põhjalikult. Sõrmejäljelugeja töötas väga hästi, oli kiire ja avas iga kord, kordagi ei nöökinud. Lõpuks müüsin küll ostuhinnast kallimalt maha ja sain proovida ka veel. Ehk minu jaoks 5,5" on natuke liiga suur, ühe käega kasutada on üsna keeruline. Mis selle telefoni juures mind kõige rohkem murelikuks tegi oli garantii asjajamine, et kui peaks juhtuma ekraaniga midagi või peaks hakkama mingisugused vead (Oneplusi foorumis tehakse igapäev palju uusi teemasid igasuguste imelikkude vigade kohta), et kuidas seda garantii asja ajada ja see on jällegi ilmselt üsna pikk protsess.
Aga üldmulje võib öelda 5/5.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2015 08:54:38 vasta tsitaadiga

IffikaS kirjutas:
jako07 kirjutas:
Tuli ka kutse ära ja nüüd tekkis dilemma, kas kasutada kutse või ootan jätkuvalt N5X.


Ja mis meie selle infoga peale oskame hakata?


Niipalju, et üks huviline, sai endale OPT kätte mu kutse kaudu, muud eesmärki postitusel polnudki icon_smile.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
donatello
HV vaatleja

liitunud: 03.10.2006




sõnum 12.10.2015 09:19:59 vasta tsitaadiga

C1rca kirjutas:
Lõpuks müüsin küll ostuhinnast kallimalt maha ja sain proovida ka veel.


Arvestades, kuidas mõni siin kutset otsis jne, siis minu tagasihoidlik isik ei kiida heaks. Aga nojah, ise peaksin nädala esimeses pooles kätte saama, küllap on hea ja läheb takrvarauuendustega paremakski.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001




sõnum 12.10.2015 13:21:46 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zipelgas
HV kasutaja
zipelgas

liitunud: 07.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2015 13:56:52 vasta tsitaadiga

Our servers are overloaded. Please hold on...

Kas kellelgi õnnestus ära krabada?

_________________
Overkill is just about enough!
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pisijeesus
HV vaatleja
Pisijeesus

liitunud: 16.03.2012




sõnum 12.10.2015 14:29:30 vasta tsitaadiga

Ei saanud veel kätte.

Tunni võrra pikendati, lootust on.

//Aega võttis, aga asja sai. Telefon tellitud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2015 18:17:56 vasta tsitaadiga

donatello kirjutas:
C1rca kirjutas:
Lõpuks müüsin küll ostuhinnast kallimalt maha ja sain proovida ka veel.


Arvestades, kuidas mõni siin kutset otsis jne, siis minu tagasihoidlik isik ei kiida heaks. Aga nojah, ise peaksin nädala esimeses pooles kätte saama, küllap on hea ja läheb takrvarauuendustega paremakski.


Ei olnud eesmargiks müüa aga kehva supporti ja tarkvara parast otsustasin seda alles peale telefoni ostmist. Ja loomulikult noudlus paneb hinna.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oTta
HV vaatleja

liitunud: 13.10.2015




sõnum 13.10.2015 18:41:17 vasta tsitaadiga

tuvastasin eilse kutsevaba müügi liiga hilja. on kellelgi kutse üle või on ostnud ning plaanib müüa? on huvi!
_________________
kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab..!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2015 18:49:47 vasta tsitaadiga

siin foorumis veel teemasi, kust saab küsida
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oTta
HV vaatleja

liitunud: 13.10.2015




sõnum 13.10.2015 19:00:29 OST: OPT vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
C1rca, müüd maha? Ise samuti pole pakendit veel avanud. OPO rahuldab siiani mu vajadused. Ilmselt läheb samuti kaubaks.

Ei julge pakendit lahti tehagi, muidu tuleb hoopis OPO maha müüa icon_biggrin.gif


võta muga ühendust, kui veel müüa plaanid!

_________________
kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab..!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonka
HV kasutaja
tonka

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2015 14:24:30 vasta tsitaadiga

tonka kirjutas:
Mina sain veel selle partii osa, millel metallraam maandamata ja seetõttu home nupp ei tööta kui raami vastas näpud.


Sain nüüd eile lõpuks OP suppordilt vastuse ja pakkusid mulle 21. oktoobriks remote sessionit, mille käigus siis telefoni tarkvara patchima või teist ROM-i flashima hakkavad. Selleks paluti kenasti USB driverid Windowsi masinale paigaldada ning olla kindlal ajal ootel, telefon PC külge ühendatud. Saab põnev olema näha, kuidas nad sellise pealtnäha riistvaralise vea tarkvara patchimise abil ära parandavad.

Täna kasutan Otterbox'i korpust, tänu millele home nupp kenasti töötab, sest metallraamiga kontakt kätel puudub.

Lisaks mainin ära, et kahe SIMiga on aeg-ajalt probleeme, st. "number 2" SIM kaotab vahepeal signaali ära GSM võrguga (levi kadumine normaalne, aga see peaks ise taastuma). Reaktiveerimine või reboot aitab.

_________________
Veebimajutus.ee - 3 kuud tasuta teenust promokoodiga AHV3MON
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 20, 21, 22  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.