Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 378, 379, 380 ... 465, 466, 467  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2015 15:27:58 vasta tsitaadiga

TeamViewer jms, mis ise nina võrgust välja pistab, muidugi töötab, jah. Kasutan isegi maal oleva vanemate mingi odavaima pulganeti otsas oleva masina kallal.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inferno
Kreisi kasutaja
Inferno

liitunud: 07.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2015 17:07:11 vasta tsitaadiga

EMT 4g oli oluliselt kiirem Viljandis,aga Elisast sain suurema mahu + odavama hinna mintist.

ja täna just tehtud pilt ja ka eile torrent töötas, õhtul mitte öösel. Eeldan,et laupäeval pole vahet nädalapäevaga ?

http://www.amiflex.ee/pilt/v/random/Screenshot+2015-10-10+16_57_42.png.html?g2_imageViewsIndex=1
thumbs_up.gif see on ilma igasuguse proxy või vpn gateta.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010




sõnum 10.10.2015 18:52:16 vasta tsitaadiga

Inferno kirjutas:
EMT 4g oli oluliselt kiirem Viljandis,aga Elisast sain suurema mahu + odavama hinna mintist.

ja täna just tehtud pilt ja ka eile torrent töötas, õhtul mitte öösel. Eeldan,et laupäeval pole vahet nädalapäevaga ?

http://www.amiflex.ee/pilt/v/random/Screenshot+2015-10-10+16_57_42.png.html?g2_imageViewsIndex=1
thumbs_up.gif see on ilma igasuguse proxy või vpn gateta.

Sa oled eriline. Mul ei tööta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2015 20:00:02 vasta tsitaadiga

keski padrata teab, et kas elisal kasvõi üheainsa pordi valla ka saab?
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004




sõnum 10.10.2015 21:30:34 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
keski padrata teab, et kas elisal kasvõi üheainsa pordi valla ka saab?
Telli staatiline IP ja saadki pordid valla! Aga ma loobusin, ei olnud ajuk*ppi väärt. Staatilise APN oli pidevalt upakil, aga Elisa tugi soigus ainult sellest, et linux ei ole toetatud opsüsteem, vahel ka moka otsast vabandades, et oi jah, neil oli probleemike.
_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2015 14:27:51 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
keski padrata teab, et kas elisal kasvõi üheainsa pordi valla ka saab?


Kui neil vahepeal midagi muutunud ei ole, siis ilma staatilise ip-ta ei saa kuna kliendid on NAT taga(ja ma ei mõtle siin hilink pulga tekitatud NATi).
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2015 13:11:59 vasta tsitaadiga

elisa mint tootetingimustes on kirjas, etk ui maht t'is saab, siis j''b veel gprs toimima. 2ra yhendab, kuid pingile ei vasta. teeninduse suppordikirja kirjutamine v6taks pool p'eva ja vastust ei tule sealt niipea.
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002




sõnum 21.10.2015 14:29:08 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
teeninduse suppordikirja kirjutamine v6taks pool p'eva ja vastust ei tule sealt niipea.


Pole kes vastaks, minge aidake neid hädast välja icon_biggrin.gif

http://www.cvkeskus.ee/view_jobad.php?job_id=399463&w=1
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 24.10.2015 22:24:33 vasta tsitaadiga

Sattusin siis üle pika aja kasutama Elisa, kõvasti reklaamitud ja taevassekiidetud, sagedust LTE 800MHz-i ja see mis vastu vaatas, on kõvasti kehvem kui isegi vanakese 2G EDGE kiirus.
Nähtu läks siis kenasti Rikketeatena üles ja eks näis kui palju siis Rikketeateid kordama peab, et antud viga ära likvideeritaks.

Viga seisneb siis selles, et Elisa serverid ei taha siinkandis millegipärast seansse lõpetada ja siis jääb võrgule arusaam, et kasutajate arv on "hüpersuur" ja et need tirivad võrgu "umbe".
-------------------------
PS: Sellist viga on Elisa võrgus ka varem olnud, viimatinähtuna aastaid tagasi, 3,5G ajastul ning tollal vahetati igatahes mingi rikkis tehnika-sõlm lõpuks välja.

Üks kõnekas pilt kah, aga vahet pole mis keskkonnas testimised toimusid, tulemused olid samasugused:
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 25.10.2015 00:10:58 vasta tsitaadiga

Ja kust sa võtad, et viga selles seisneb?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.10.2015 04:59:26 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Sattusin siis üle pika aja kasutama Elisa, kõvasti reklaamitud ja taevassekiidetud, sagedust LTE 800MHz-i ja see mis vastu vaatas, on kõvasti kehvem kui isegi vanakese 2G EDGE kiirus.

Üks kõnekas pilt kah, aga vahet pole mis keskkonnas testimised toimusid, tulemused olid samasugused:
edge kohta ikka ülihea tulemus
kuidas sa niimoodi oma jutuga põrusid?

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haze
HV vaatleja
haze

liitunud: 09.09.2007




sõnum 25.10.2015 12:59:53 vasta tsitaadiga

Tervitused. Olen siin Elisaga kakelnud mõnda aega ja asjatult. Nimelt on aeg ajalt selline jama, et kiirused nii üles kui alla kõiguvad korralikult (peaks olema 15alla/5üles). Üles laadimise kiirjuse maks olen näinud 36 ja ega alla laadiminegi maha jää. Aga ka miinimumid on väga madalad - alla 1 isegi ja ping on 300'ga (muidu ~40). Levi on hea 3, vahel 4 pulka. Kui kiirus testi teha on ilusasti näha, et laadimine jääb seisma, siis jätkub ja nii korduvalt.
Pulk (E3372) käis neil remondis, kõik korras. Selleks ajaks anti kasutada mingi vahem pulk millega polnud kõike seda jama. Võis ka olla kokkusattumus.
Oskab keegi öelda milles asi?
Viimati oli pilt selline
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 25.10.2015 13:55:09 vasta tsitaadiga

haze kirjutas:
Tervitused. Olen siin Elisaga kakelnud mõnda aega ja asjatult. Nimelt on aeg ajalt selline jama, et kiirused nii üles kui alla kõiguvad korralikult (peaks olema 15alla/5üles). Üles laadimise kiirjuse maks olen näinud 36 ja ega alla laadiminegi maha jää. Aga ka miinimumid on väga madalad - alla 1 isegi ja ping on 300'ga (muidu ~40). Levi on hea 3, vahel 4 pulka. Kui kiirus testi teha on ilusasti näha, et laadimine jääb seisma, siis jätkub ja nii korduvalt.
Pulk (E3372) käis neil remondis, kõik korras. Selleks ajaks anti kasutada mingi vahem pulk millega polnud kõike seda jama. Võis ka olla kokkusattumus.
Oskab keegi öelda milles asi?
Viimati oli pilt selline


Ise küsin , ise vastan. Teise pulga kaudu ei olnud probleeme?
Tõenäoliselt ei oli teine pulk tundlikum ja parem levi püüdma.

Seega päästaks klientseadme ehk pulga vahetus.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haze
HV vaatleja
haze

liitunud: 09.09.2007




sõnum 25.10.2015 15:18:07 vasta tsitaadiga

Elisa arvas, et pulgal pole häda midagi ja ei taha seda välja vahetada ... asi järelmaksu peal
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 25.10.2015 15:24:11 vasta tsitaadiga

haze kirjutas:
Elisa arvas, et pulgal pole häda midagi ja ei taha seda välja vahetada ... asi järelmaksu peal


Üks parim toiming, mida ette võid võtta on mõni 4G kõnekaart ja testida uuesti. Näiteks Simpel või Zen.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.10.2015 15:50:56 vasta tsitaadiga

Tagasiside küsitluse link neil ka ei tööta: Server error icon_lol.gif
2a klient olnud, mõtlesin, et täidan kui küsivad arvamust.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 31.10.2015 12:23:38 vasta tsitaadiga

Paistab, et Elisa teeb nüüd juba üsna julgelt ja avalikult sellist "nalja" icon_cool.gif , et LTE800MHz-i kanalimahte usinasti vähendatakse ja samas suurendatakse usinasti LTE1800MHz-i ning LTE2600MHz-i kanalimahte.
Olen seda ka varem hoiatanud, et LTE800MHz-i arendusele enam kulutusi ei taha keegi eriti teha, selle asemel võib oletada sageduse LTE2300MHz-i kasutuselevõttu.

Numbrid näitavad selgelt seda kasutatavate sageduste eelistuste muutumist:
1. Varem oli nii siinkandis:
LTE800MHz-i kiirus, koormatud kellaaegadel, vahemikus 10-20Mbit/s
LTE1800MHz-i ja LTE2600MHz-i kiirus, koormatud kellaaegadel, vahemikus 30-40Mbit/s.

2. Kuid nüüd on siis nii, et:
LTE800MHz-i, koormatud kellaaegadel, vahemikus a 1-2Mbit/s või isegi aeg-ajalt alla 1Mbit/s
LTE1800MHz-i ja LTE2600MHz-i kiirus, koormatud kellaaegadel, vahemikus 70-80Mbit/s

Pildid praegu toimuvast, kõigepealt LTE800MHz-i, siis LTE2600MHz-i.
Speedtest.net test, valitud EMT-i server:

Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 31.10.2015 12:26:24 vasta tsitaadiga

Tahanteada kuule puhka jalga palun. Ausõna, ma rohkem ei hakka isegi su posti kommenteerima.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 31.10.2015 13:06:01 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Tahanteada kuule puhka jalga palun. Ausõna, ma rohkem ei hakka isegi su posti kommenteerima.
nu see elisa 4g on paras pask küll 1+aasta jooksul olen näinud vaid kahes kohas paketipoolt piiratud kiirust 50Mbps
ja pidevalt figureerin alades, kus 4g on napp 10Mbps ja siis tegelikult enamus aega veedan kohas, kus 4g näeb sama tihti kui täiskuud

ammu oleks saabast andnud, kui pakett ei oleks mahupiiranguta, kuid elisa leviga ei suudaks ma vast seda tavalist 50GB sel aastal enam ületadagi.
eelmisel aastal suutsin edukalt hoida üle 50GB

krt laupäeval, kenasti 3 pulka ja üldiselt tugev levi, siis endiselt ei ole mul maksimumist (50/25) lõhnagi
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2015 15:43:58 vasta tsitaadiga

Siis on veel hästi. Minul on ka piiranguteta pakett, aga õhtuti pole isegi seda:



Kukub 1,5 peale ja ping on kolmekohaline number icon_sad.gif

libe kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Tahanteada kuule puhka jalga palun. Ausõna, ma rohkem ei hakka isegi su posti kommenteerima.
nu see elisa 4g on paras pask küll 1+aasta jooksul olen näinud vaid kahes kohas paketipoolt piiratud kiirust 50Mbps
ja pidevalt figureerin alades, kus 4g on napp 10Mbps ja siis tegelikult enamus aega veedan kohas, kus 4g näeb sama tihti kui täiskuud

ammu oleks saabast andnud, kui pakett ei oleks mahupiiranguta, kuid elisa leviga ei suudaks ma vast seda tavalist 50GB sel aastal enam ületadagi.
eelmisel aastal suutsin edukalt hoida üle 50GB

krt laupäeval, kenasti 3 pulka ja üldiselt tugev levi, siis endiselt ei ole mul maksimumist (50/25) lõhnagi
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
- censored -
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 234
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 31.10.2015 17:21:59 vasta tsitaadiga

Endal siin ka pärast EMT'sse üleminekut on kvaliteet kehvemaks läinud, saan nutitelefonis oma 3,5/2Mbit kiirused kätte, kuid ooteaeg ujub pidevalt 30 ja 1500ms vahel, eriti just suurema koormusega aegadel.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2015 17:34:40 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Paistab, et Elisa teeb nüüd juba üsna julgelt ja avalikult sellist "nalja" icon_cool.gif , et LTE800MHz-i kanalimahte usinasti vähendatakse ja samas suurendatakse usinasti LTE1800MHz-i ning LTE2600MHz-i kanalimahte.
Olen seda ka varem hoiatanud, et LTE800MHz-i arendusele enam kulutusi ei taha keegi eriti teha, selle asemel võib oletada sageduse LTE2300MHz-i kasutuselevõttu.


Selles mutlikas "kolmanda planeedi saladus" seal kah - "ma ju hoiatasin teid" ja samuti hoiatab Eesti NSV tervishoiuministeerium. Küll peab vanal hea tervis olema, et ta EI VÄSI. Huvitav kas selle netiga nagu miskit tehakse kah, või see ongi ainult speedtestidega kõvatamiseks?

_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
artur-
HV veteran
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2015 18:08:06 vasta tsitaadiga

RCC, icon_lol.gif thumbs_up.gif

Ma olen rahul, ostsin omale eBayst 4G ruutri ja maal on 50Mbps alla ja ca 30 üles.
Varsti kui ebayst vastav üleminek tuleb siis saan proovida sinna RAS1000 antenni järgi panna. Levil on 1 pulk puudu icon_biggrin.gif

Tallinnas levipulgad täis aga no nii koormatud on need mastid et üle 20Mb pole testides saanud.
BTW, ma pole tahanteadaeiteafda et ma koguaeg testin. Korra või 2 testisin maal ja korra linnas. Aitab küll!

Maal ehk Vihterpalu kandis
http://www.speedtest.net/my-result/4674380606


viimati muutis artur- 31.10.2015 18:32:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 31.10.2015 18:15:14 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
Huvitav kas selle netiga nagu miskit tehakse kah, või see ongi ainult speedtestidega kõvatamiseks?

Ilmselt küll, kõik muud teenused on kinni keeratud ja ei saa nendega kõvatada ju icon_smile.gif Igatahes ei saagi nagu aru kuidas veel keegi Elisale maximumi eest maksta tahab, teades, et selle eest teenust ei tule. Isegi kui leiad masti, mis pole koormatud, on tipptundidel magistraalid/ruuterid koormatud ja kiirust ikka ei tule. Olen näinud igasuguseid huvitavaid probleeme maximumi kasutajana viimased 2a. Teenuse kinni panemisel oli järeldus selline, et selle hinna eest ei soovitaks vaenlasele ka seda. Elisa nett aitab ainult telefonis kasutamiseks, kui maksimaalne maht kuus ei ole üle 10GB.

_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 31.10.2015 18:31:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Huvitav kas selle netiga nagu miskit tehakse kah, või see ongi ainult speedtestidega kõvatamiseks?
_________________

Ikka, jah.

libe kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Tahanteada kuule puhka jalga palun. Ausõna, ma rohkem ei hakka isegi su posti kommenteerima.
nu see elisa 4g on paras pask küll 1+aasta jooksul olen näinud vaid kahes kohas paketipoolt piiratud kiirust 50Mbps
ja pidevalt figureerin alades, kus 4g on napp 10Mbps ja siis tegelikult enamus aega veedan kohas, kus 4g näeb sama tihti kui täiskuud

ammu oleks saabast andnud, kui pakett ei oleks mahupiiranguta, kuid elisa leviga ei suudaks ma vast seda tavalist 50GB sel aastal enam ületadagi.
eelmisel aastal suutsin edukalt hoida üle 50GB

krt laupäeval, kenasti 3 pulka ja üldiselt tugev levi, siis endiselt ei ole mul maksimumist (50/25) lõhnagi
Spoiler Spoiler Spoiler



Paremat bang-for-buck teenust siiani kohanud ei ole. - kaabliga saaks odavamalt neti sisse, aga milleks maksta topelt, kui püsiühendus saab taskus mune kiiritada.?

Iga kuu on muster sama.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 378, 379, 380 ... 465, 466, 467  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.