Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Google Chrome üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Timoha
HV kasutaja
Timoha

liitunud: 19.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 08:45:23 vasta tsitaadiga

iir, thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirSimon
HV kasutaja
SirSimon

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2015 09:46:28 vasta tsitaadiga

Instagrami arvutis kasutades enamus pilte ei kuvata. On seda võimalik kuidagi remontida?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2015 11:47:55 vasta tsitaadiga

Üks väike uudislõik http://forte.delfi.ee/news/tarkvara/tutvu-16-tahemarki-mis-panevad-chrome-brauseri-kindlasti-kokku-jooksma?id=72509689
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 22.09.2015 14:11:05 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Üks väike uudislõik http://forte.delfi.ee/news/tarkvara/tutvu-16-tahemarki-mis-panevad-chrome-brauseri-kindlasti-kokku-jooksma?id=72509689

Samal teemal: https://github.com/szhu/3030

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SirSimon
HV kasutaja
SirSimon

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2015 11:02:36 vasta tsitaadiga

SirSimon kirjutas:
Instagrami arvutis kasutades enamus pilte ei kuvata. On seda võimalik kuidagi remontida?


On kellelgi rohtu pakkuda?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2015 11:12:19 vasta tsitaadiga

Adblock?
Anti-virus?
Kas hotlinkides kuvab pilte (ehk parema klahviga "Open image in new tab"?

Kui eelnevad ei anna tulemust, siis võib-olla HOSTS või DNS seadistused katki.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SirSimon
HV kasutaja
SirSimon

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2015 11:29:08 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Adblock?
Anti-virus?
Kas hotlinkides kuvab pilte (ehk parema klahviga "Open image in new tab"?

Kui eelnevad ei anna tulemust, siis võib-olla HOSTS või DNS seadistused katki.


Adblock ja Nod32 antivirus on mõlemad peal. Instagramis ei ole võimalik pilti teises tabis avada kahjuks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2015 11:32:33 vasta tsitaadiga

anna mõni konkreetne link kus pilti ei näe, vaataks üle.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirSimon
HV kasutaja
SirSimon

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2015 12:19:40 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
anna mõni konkreetne link kus pilti ei näe, vaataks üle.


No telefoni kaudu vaadates kuvab kõiki pilte.

https://instagram.com/greteklein/
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2015 12:30:24 vasta tsitaadiga

mul adblock peal ja näitab kõiki.

https://productforums.google.com/forum/#!topic/chrome/1_jDYqhwnEw

ehk proovi kõigepealt incognito mode-s. kui seal näitab, siis mine extensionite kallale (oma asi kas lülid kõik välja ja hakkad uuesti üks-haaval sisse lülima või vastupidi - hakkad ükshaaval neid välja lülima).

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-froggy
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2010




sõnum 01.10.2015 13:02:05 vasta tsitaadiga

Kas selle profiili nupu annab kuidagi ära kaotada?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 01.10.2015 22:34:05 vasta tsitaadiga

https://docs.google.com/document/d/1gwtd1nUCgXbH-8LL-5oCtakxrJwbw1K1tJSet64v_QA/edit?pli=1
45 versioonis vist ei saagi paistab
tsitaat:

Chrome version 45:
There is no work around available (at this time) in chrome version 45 that will allow for users to remove the new avatar menu button, so lets roll back to a previous version.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2015 17:13:08 vasta tsitaadiga

kas kuidagi saab panna Chromei mitte kasutama Windows Explorerit? (kui vaja salvestada midagi või faili otsida üleslaadides netis)
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.10.2015 17:15:48 vasta tsitaadiga

mis mõttes mitte kasutama windows explorerit?
open, save jms dialoogiaknad peaks olema mingi windowsi standard stuff, common item dialog vms.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2015 17:25:19 vasta tsitaadiga

Tänud. Sain targemaks.
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.10.2015 17:44:13 vasta tsitaadiga

nende implementatsioon on loomulikult seotud windows exploreri kui kogu windowsi ui baasi ja failihalduriga. aga need dialoogiaknad ongi reeglina kas aknahalduri või mõne vahekihi poolt defineeritud - mis windowsil taandub exploreri failihalduse baasfunktsionaalsusele.

mind pigem huvitaks, et miks mitte seda kasutama?

tänapäeval (vista ja edasi) peaks sellega tegu olema:
https://msdn.microsoft.com/en-us/library/windows/desktop/bb776913%28v=vs.85%29.aspx
eks selle taga on standardse look&feel poole suundumine, mis on üldise kasutamismugavuse juures üsna oluline.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.10.2015 14:12:42 vasta tsitaadiga

Kas kõigil jookseb ikka Chrome brauser arvutis?
http://forte.delfi.ee/news/tarkvara/kontrolli-kas-brauser-chrome-su-arvutis-on-ehtne-voi-kurja-plaanitsev-voltsing?id=72737503

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2016 11:41:35 vasta tsitaadiga

Tere,

Selline mure, et Chrome flash plugin ei taha toimida. Kõige uuem chrome. Ideid?



chrome://plugins/ all on enabletud.

Adobe Flash Player: 20.0.0.267


Chrome version: Version 47.0.2526.106 m (64-bit)
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2016 12:14:21 vasta tsitaadiga

Mõnda "blokeerijat" pole kasutusel? Näitaks Mozilla korral tekitab analoogse teate Flashblock.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2016 12:31:35 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Mõnda "blokeerijat" pole kasutusel? Näitaks Mozilla korral tekitab analoogse teate Flashblock.


AdBlock on kasutusel, kuid isegi kui selle disablen ei muutu midagi.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2016 12:34:45 vasta tsitaadiga

Mida see näitab?
http://www.adobe.com/software/flash/about/

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2016 12:41:21 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Mida see näitab?
http://www.adobe.com/software/flash/about/


Samamoodi Couldn't load plugin.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2016 12:53:47 vasta tsitaadiga

Tee Chrome-ile repair, sul vist Flash plugin vigaseks läinud. Või tõesti mõni kolmanda osapoole programm takistab (viirusetõrje, adblock vms).

https://www.google.com/chrome/cleanup-tool/

Või tõmba Ninite.com -ist Chrome installer ja käivita "/repair" lisandkäsuga:
Ninite Chrome Installer.exe /repair

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2016 13:17:51 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Tee Chrome-ile repair, sul vist Flash plugin vigaseks läinud. Või tõesti mõni kolmanda osapoole programm takistab (viirusetõrje, adblock vms).

https://www.google.com/chrome/cleanup-tool/

Või tõmba Ninite.com -ist Chrome installer ja käivita "/repair" lisandkäsuga:
Ninite Chrome Installer.exe /repair


AdBlocki võtsin maha, viirusetõrje on MS-i enda oma. OP sys on Windows 10.
Tegin ka reinstalli chromele, jätkuvalt sama probleem..
Microsoft Edge-ga kõik toimib.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2016 16:57:41 vasta tsitaadiga

Chromel on oma sisseehitatud flashi mängija, sinna pole Adobe käkki eraldi vaja.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2016 18:01:50 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Chromel on oma sisseehitatud flashi mängija, sinna pole Adobe käkki eraldi vaja.

Aga mul miskipärast see asi ei toimi..
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2016 19:41:51 vasta tsitaadiga

Kroom ilma Ado e käkita puhtalt peale? Äkki saab korda.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 06.01.2016 22:08:38 vasta tsitaadiga

Tegin chromele siin uninstalli,kuna millegipärast viskas facebooki avades alati ekraani selliseks nagu oleks mingi pildile peale klikkinud,kuigi seda reaalselt ei teinud... viskas nagu pildi tumedaks vms... okei midagi häirivat polnud aga nüüd on kõik lemmikud järjehoidjad kadunud ja tagasi neid ei saa vist ? icon_sad.gif google otsinguga leidsin et tuleb avada mingi appdata kaustas bookmark.bak ja siis see toob tagasi.kahjuks ma seda ei leia isegi show hidden folders ette linnuke pannes ja siis veel miks chrome nüüd mul taskbaril sellist ikooni näitab ? Mis nüüd siis valesti on ja kas mitte kuidagi ei saa enda lemmikuid tagasi ? Tegin system restore ka aga see ei päästnud ka mitte midagi millegipärast ? icon_cry.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2016 23:20:04 vasta tsitaadiga

Chrome kasutades oleks mõistlik see siduda oma Google kontoga ja kaduma ei lähe miskit, nagu ka FF puhul on mõistlik kasutada FF kontot.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 06.01.2016 23:27:12 vasta tsitaadiga

Tundub nii et jah nüüd olen targem ja poleks pidanud töötavat asja surkima thumbs_down.gif aga sellest ma ei saa aru miks ta mul enam chromi kasutades ei näita taskbaril chrome märki, vaid sellist valget lehekujult ikooni nagu enne pildiga näitasin ? mis ta tahab saada ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 11:46:57 vasta tsitaadiga

Pro7 kirjutas:
Märt. kirjutas:
Chromel on oma sisseehitatud flashi mängija, sinna pole Adobe käkki eraldi vaja.

Aga mul miskipärast see asi ei toimi..


Lasin Chrome maha, installisin vanema versiooni ja upgradesin uuesti uue peale. Nüüd tundub, et toimib.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.01.2016 19:22:08 Sirvimisandmete kustutamine. vasta tsitaadiga

Kas chrome-i sirvimisandmeid saab panna automaatselt kustuma, et
neid ei peaks ise käsitsi läbi "ajaloo" kustutama?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.01.2016 22:30:19 vasta tsitaadiga

madis888, lasuta inkognito režiimi, kui vaja alati kustutada.


tsitaat:
Open a Chrome window
In the top-right corner of the browser window, click the Chrome menu Chrome menu.
Select New Incognito Window.
A new window will open with a gray figure in the top-right corner
To close incognito mode, go to the corner of each of your incognito windows and click the X.
Incognito mode isn't available if the account is a part of Windows 10's "Family Mode."

Tip: You can also use the keyboard shortcut and press Ctrl + Shift + N (Windows, Linux, and Chrome OS) and ⌘ + Shift + N (Mac) to open an incognito window.


Ise kasutan inkognito otseteed, et ei peaks igakordselt Ctrl + Shift + N pressima.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2016 12:36:06 vasta tsitaadiga

Kummaline, et Kroom ei lase HV-foorumisse sisse. Teeb lehe lahti kuid leht on plank ja tyhi

http://prntscr.com/9sfnuy
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 02.02.2016 13:50:46 vasta tsitaadiga

Kuidas youtube toimima saada Versioon on 48.0.2564.97 ja yt ütleb your connection is not private seda ka incognito reziimis

Kuupäev jah nüüd töötab


viimati muutis aixi 04.02.2016 14:36:00, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2016 12:04:01 vasta tsitaadiga

Kas arvuti kuupäev ja kell on õiged?

Kui jah, siis soovitan DNS seadistused üle vaadata.

EDIT: Igapäevase uimasuse ja mäluõgarduse tagajärjel otsustasin Chrome-i perse saata ning Firefox peale minna.
Algselt pelgasin, kuna ei teadnud, kas andmete sünkroniseerimine töötab ilusasti või mitte, kuid nüüd, kui andmed üle kantud (import), on juba täitsa thumbs_up.gif
Veebilehed laevad kiiremini, üldine kuvatav info on sujuvam, RAM kontrolli all.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.03.2016 19:22:11 XP teade chrome-is häirib. vasta tsitaadiga

Kuidas maha saada seda teadet, mis iga kord brauserit avades aadressi riba all kuvatakse : "Arvuti ei saa
varsti enam Google Chrome'i värskendusi, kuna Windows Xp ja Windows Vista tugi lõpeb." ???
Tahaks, et Chrome ei kuvaks enam seda...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2016 19:28:32 vasta tsitaadiga

Vist ei saagi... Vähemalt kiirelt üle lugedes.
https://productforums.google.com/forum/#!topic/chrome/UDqgohCEyBQ

Mõned soovitavad Firefox peale minekut icon_biggrin.gif
Ja kusjuures vanemate masinate puhul on Firefox kindlasti parem, kui Chrome.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2016 12:41:37 vasta tsitaadiga

nii, minu chrome on nüüd viimased paar p2eva t2ielik eit olnud...kohe peale k2ivitamist saab umbes minuti uusi tab'e avada probleemideta, edasi laeb igat tabi paar minutit, m6nda ei laegi l6puni...samal ajal juba avatud tabides linke avades k6ik tomib, open in new tab jooksutab kogu systeemi kooma(page not responding jne, wait or close)...edge avab samal ajal lehed ja tabid kiiresti...

m6neks hetkeks toob lahenduse chrome://net-internals/#dns ja clear host cache v6i chrome restart ja siis algab jama uuesti...t6mbasin ka uue versiooni ja installisin uuesti, seis sama...

ideid?...

w10/64, x3 440, 4gb ram, ssd...

_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.03.2016 12:44:53 vasta tsitaadiga

tavaliselt kui chrome lolliks läheb, siis aitab uninstall ja uuesti install
ja lasta kõik saast ära kustutada, mitte alles jätta. favorites lehed soovitan ennem kopeerida kusagile

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2016 13:04:09 vasta tsitaadiga

uuesti installisin juba, ei aidanud...lisaks veel, et ei veni mitte ainult netilehed vaid ka chrome://settings n2iteks...
_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2016 19:29:38 vasta tsitaadiga

Chrome 49 juba märtsi algusest väljas ja täitsa huvitav, et siin teemas pole ühtegi kiunu vaikimisi enabletud Smooth Scrolling sätte üle icon_rolleyes.gif
Või kuulun vähemuse hulka, kelle meelest see setting on KOHUTAV! Aeglane, ettearvamatu, teksti blurriv soperdis thumbs_down.gif (Firefoxis sama teema. Kõige mugavama kerimisega on minu arvates hetkel MS Edge)

Miks ise kiunuma hakkasin - sest peale tänast järjekordset uuendust on Chrome minu käsitsi kinnikeeratud flagi uuesti sisse lülitanud! Hello läägav kerimine!
Kui see määrang ühel heal päeval päris ära kaduma peaks, on minu jaoks selle brauseriga küll aamen icon_evil.gif

Reddit teema: https://www.reddit.com/r/chrome/comments/4afmv2/version_49_smooth_scroll_defaults_to_enabled/
Nõustun 100% kritiseeriatega!
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoha
HV kasutaja
Timoha

liitunud: 19.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2016 19:39:03 vasta tsitaadiga

pinTero, samuti ootasin seda Smooth Scrolling Chrome poolt. Kuid kasutades paar päeva seda, ei meeldinud. Enne seda kasutasin crxMouse Chrome Gestures, mis minu meelest on oma ala üks parimatest. thumbs_up.gif Seal samuti on võimalus oma maitse järgi sättida Smooth Scrolling. Hetkel kasutan jälle seda ja väga rahul. Ehk on kellelgi sellest infost ka kasu.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 15.03.2016 19:40:17 vasta tsitaadiga

Mis smooth scroll?
Home & end'i nuppu vajutades on nagu erinevus, aga aru ma küll muust ei saa.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2016 20:58:47 vasta tsitaadiga

Märkasin ka, et smooth scrolling tekkinud viimase updatega, päris jube asi, õnneks sai disableda.

Lisaks üks teine probleem tekkinud chromega peale viimast uuendust, nimelt olen mängus, alt-tabin, on chrome aken tibatilluke, varem pole sellist probleemi olnud.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2016 21:51:58 vasta tsitaadiga

Minule igatahes meeldib smooth-scroll icon_smile.gif
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2016 22:06:02 vasta tsitaadiga

Eks see ole maitse- ja harjumuse asi, ise pole kunagi kasutanud, ega ka puudust tundnud, aga teed browserile restarti, järsku peal, siis väga ebameeldiv.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2016 19:44:30 vasta tsitaadiga

smooth scrolliga võiks siis väga rahule jääda, kui üles-alla kerimine oleks igal leheküljel samaväärselt sujuv. hetkel see kahjuks nii ei ole.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2016 09:12:58 vasta tsitaadiga

Eks CSS/JS optimeerimine mõjutab ka väga palju. Nii mõnelgi lehel on scrollimise event-id, isegi osadel on endal smooth scroll sisse ehitatud jne.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2016 15:55:54 vasta tsitaadiga

Mismoodi aru saab et smooth scroll on? Mul tundub kõik samamoodi olevat.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Google Chrome üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.