|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
05.10.2015 09:05:14
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Kui ma oma neti switchist võtan siis pole mulle ju seda ruuterit mis elion pakub tarvis. |
no sul mingi ruuter peab ju olema, kuidas sa muidu pildi telekasse saad?
aga nagu ennem kirjutasin, helista neile, mõttetu teoretiseerida. Saad vastuse kohe teada, kas tellimus läks läbi või mitte.
Anna siis siia ka teada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
05.10.2015 09:08:34
|
|
|
| pots4t4j4, seda enam helistama pead neile. Kui nad enda ruuterit võrgus ei näe, siis ei muudeta midagi kiiremaks.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
05.10.2015 09:19:10
|
|
|
| mul pole telekat üldse vaja, lihtsalt netist räägin
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
05.10.2015 09:23:05
|
|
|
eks siis oota, nagu seinaga räägiks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
05.10.2015 11:24:14
|
|
|
E-teenindusse on tekkinud uus valik Interneti alla. Kui soovite kiiremat ühendust, saate sealt orienteeruva kulu teada.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
05.10.2015 11:36:32
|
|
|
LongHorn, lootsin juba, et saan 300/300 asemele ka suurema kiiruse hinna teada, aga ei miskit
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
05.10.2015 11:38:19
|
|
|
300/300 on suht raske elu, mingi 10GB asjs tirima ja pead köögis võileiba vahepeal tegema enne kui kohale jõuab
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
05.10.2015 11:56:24
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
300/300 on suht raske elu, mingi 10GB asjs tirima ja pead köögis võileiba vahepeal tegema enne kui kohale jõuab  |
njah, vanasti mp3 tirimise ajal sai seda luksust endale lubada
| LongHorn kirjutas: |
E-teenindusse on tekkinud uus valik Interneti alla. Kui soovite kiiremat ühendust, saate sealt orienteeruva kulu teada.
Spoiler 
|
| tsitaat: |
| Hinna arvutamine valitud aadressile võtab kauem aega. Et saaksime sulle esialgse hinna saata, palun logi sisse ja jäta oma kontaktandmed. |
njah, ei hakka sisenemagi, see summa tuleb väga suur
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
05.10.2015 13:25:56
|
|
|
Niiviisi, võrku läks uus Inteno DG301 tarkvara 3.4.x. Kättesaamiseks reset ruuterile.
Olulisimad muudatused:
OpenWrt Barrier Breaker 14.07
•Parandatud WiFi bugi, kus SSID oli nähtav, aga ühendada ei saanud.
•Parandatud veebiliides, kus üksikutel klientidel võis katki minna.
•Maksimaalne aktiivsete ühenduste arv muudetud 16384 > 7660. Vältimaks ebastabiilsusprobleeme ja kasutades Broadcom kiibistiku etteantud väärtusi.
•Guest wifi ja OpenVPN eemaldatud. Vähesed kasutasid ja oskasid korralikult tööle panna.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
05.10.2015 13:30:37
|
|
|
Lühidalt öeldes kohitseti veel rohkem ära.
Kui 2.4.12RC7 on salvestatud seadetest backup (ka guest Wifi jms), siis arvatavasti restoorida uue softiga ei õnnestu?
Või kuidas?
| Pailaps kirjutas: |
Niiviisi, võrku läks uus Inteno DG301 tarkvara 3.4.x. Kättesaamiseks reset ruuterile.
Olulisimad muudatused:
OpenWrt Barrier Breaker 14.07
•Parandatud WiFi bugi, kus SSID oli nähtav, aga ühendada ei saanud.
•Parandatud veebiliides, kus üksikutel klientidel võis katki minna.
•Maksimaalne aktiivsete ühenduste arv muudetud 16384 > 7660. Vältimaks ebastabiilsusprobleeme ja kasutades Broadcom kiibistiku etteantud väärtusi.
•Guest wifi ja OpenVPN eemaldatud. Vähesed kasutasid ja oskasid korralikult tööle panna. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
05.10.2015 13:37:15
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| •Guest wifi ja OpenVPN eemaldatud. Vähesed kasutasid ja oskasid korralikult tööle panna. |
Ehk siis nüüd kadus viimanegi point antud karbikest kodus omada.
Millal muidu ipv6 laiatarbe kaubaks saab ja pole enam kohitsetud platvormi põhiselt?
Ripe ja ASN`i juttu paluks mitte ajada, seda võimalust tean isegi.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
05.10.2015 13:58:59
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| •Guest wifi ja OpenVPN eemaldatud. Vähesed kasutasid ja oskasid korralikult tööle panna. |
Ehk siis nüüd kadus viimanegi point antud karbikest kodus omada.
Millal muidu ipv6 laiatarbe kaubaks saab ja pole enam kohitsetud platvormi põhiselt?
Ripe ja ASN`i juttu paluks mitte ajada, seda võimalust tean isegi. |
Ilmselge, et see % , kes tahtis ja oskas seadistada, ostis endale Inteno DG301 asemele midagi muud.
IPv6 laiatarbe kaubaks ei saa. Kulutused klienditoele ei tasu end ära.
Oskajatele olen ma senini pakkunud oma prefiksi ruutimise võimalust.
| Six kirjutas: |
Lühidalt öeldes kohitseti veel rohkem ära.
Kui 2.4.12RC7 on salvestatud seadetest backup (ka guest Wifi jms), siis arvatavasti restoorida uue softiga ei õnnestu?
Või kuidas?
|
Täpselt nii, käsitsi tuleb tagasi panna.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
05.10.2015 14:03:46
|
|
|
Aga firewalli portide suunamised ja Static Leases?
Need peanb ka käsitsi tagasi panema?
| Pailaps kirjutas: |
Täpselt nii, käsitsi tuleb tagasi panna. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
05.10.2015 14:07:58
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| IPv6 laiatarbe kaubaks ei saa. Kulutused klienditoele ei tasu end ära. |
Ma ei saa küll päris täpselt aru, millist "ekstra kulutust klienditoele" see küll nõuaks, aga see selleks.
Üldiselt nagu näha, siis sellest valgest Inteno karbikesest siiski elulooma ei saa ja kohetsetakse asi sama ära nagu kiirkatsuja.
Ainus point mis selle omamisel oleks, on ipv6 võimekus...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
05.10.2015 14:12:26
|
|
|
| Ja IPv6 on jällegi midagi sellist, mille mõttest enamus inimesi nagunii aru ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
05.10.2015 14:19:04
|
|
|
| LongHorn kirjutas: |
E-teenindusse on tekkinud uus valik Interneti alla. Kui soovite kiiremat ühendust, saate sealt orienteeruva kulu teada.
Spoiler 
|
Läksin ka huviga vaatama, aga pole seda valikut
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
05.10.2015 14:39:03
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
A.S., No küll hakkavad aru saama . Mul juba tuttavad helistavad, et kuule ma ei saa x teenusele ligi, sest ütleb, et minu IP on bännitud vms. IPv4 võlud - kui keegi mingi si*a kokku keerab bännitakse terve IP vahemik ja jama kui palju. IPv6-l on niipalju aadresse, et sellist probleemi ei teki. |
Oh ja, kuidas tekib. Pannakse /64 nagu nätaki kinni. Esimesed pääsukesed juba meilinduses tekkinud.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morgoth
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2004
|
05.10.2015 16:27:06
|
|
|
| Kas tõesti peab normaalse ruuteri saamiseks elioni starmani vastu vahetama? Vaatan, et starmanil palju normaalsem ruuteri valik, millega 300st netti jagada.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
05.10.2015 16:36:55
|
|
|
| Aga osta siis täpselt selline ruuter, nagu sulle sobib, mingit piirangut (peale IPv6 saamise-mittesaamise) ju pole. Ruuterite valik on piiratud vaid DSL ühenduse kasutajatel.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
05.10.2015 16:46:01
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
Niiviisi, võrku läks uus Inteno DG301 tarkvara 3.4.x. Kättesaamiseks reset ruuterile.
Olulisimad muudatused:
OpenWrt Barrier Breaker 14.07
•Parandatud WiFi bugi, kus SSID oli nähtav, aga ühendada ei saanud.
•Parandatud veebiliides, kus üksikutel klientidel võis katki minna.
•Maksimaalne aktiivsete ühenduste arv muudetud 16384 > 7660. Vältimaks ebastabiilsusprobleeme ja kasutades Broadcom kiibistiku etteantud väärtusi.
•Guest wifi ja OpenVPN eemaldatud. Vähesed kasutasid ja oskasid korralikult tööle panna. |
Nope no luck here. Tegin koguni kolm resetti järjest. Esimene resettis kõik minu muudatused. Teine oli juba kerge WTF moment ja kolmanda juures jätsin ainult toite ja RJ11 külge lastes ~5min seista. Oleks pidanud kauem ootama?
Õnneks backup oli kettalt võtta ja RC7 --> RC7 taastamine õnneks ikka toimib läbi backupi. Pole nüüd kriitiline seda uuendust saada (muidu helistaks ilmselt tehnilisse tukke ja laseks neil peale lasta), aga mõtlesin lihtsalt proovida. Tutkitki seekord siis. Uptime oli muideks 43+ päeva enne resetti ja stabiilsuse ega wifi zombistumisega pole probleeme olnud. Guest-elionist ja openvpn-st puudust ei tunneks, kuna ei kasuta niikuinii.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
05.10.2015 16:47:46
|
|
|
Tomorrow, tegid ikka füüsilise reseti (hambaorgi vms peenikese pulgaga) ?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
05.10.2015 16:59:15
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
Niiviisi, võrku läks uus Inteno DG301 tarkvara 3.4.x. Kättesaamiseks reset ruuterile.
Olulisimad muudatused:
OpenWrt Barrier Breaker 14.07
•Parandatud WiFi bugi, kus SSID oli nähtav, aga ühendada ei saanud.
•Parandatud veebiliides, kus üksikutel klientidel võis katki minna.
•Maksimaalne aktiivsete ühenduste arv muudetud 16384 > 7660. Vältimaks ebastabiilsusprobleeme ja kasutades Broadcom kiibistiku etteantud väärtusi.
•Guest wifi ja OpenVPN eemaldatud. Vähesed kasutasid ja oskasid korralikult tööle panna. |
Nope no luck here. Tegin koguni kolm resetti järjest. Esimene resettis kõik minu muudatused. Teine oli juba kerge WTF moment ja kolmanda juures jätsin ainult toite ja RJ11 külge lastes ~5min seista. Oleks pidanud kauem ootama?
Õnneks backup oli kettalt võtta ja RC7 --> RC7 taastamine õnneks ikka toimib läbi backupi. Pole nüüd kriitiline seda uuendust saada (muidu helistaks ilmselt tehnilisse tukke ja laseks neil peale lasta), aga mõtlesin lihtsalt proovida. Tutkitki seekord siis. Uptime oli muideks 43+ päeva enne resetti ja stabiilsuse ega wifi zombistumisega pole probleeme olnud. Guest-elionist ja openvpn-st puudust ei tunneks, kuna ei kasuta niikuinii. |
Vabandan, oli sunnitud maha võtma vahepeal. Leidus siiski pisut kriitline viga, et peale panna massiliselt.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
05.10.2015 19:41:08
|
|
|
Pailaps, kuidas WPS (Wi-Fi Protected Setup) töölepanemisega on? parandatud siis emb-kumb, kas kasutusjuhend või ruuteris tarkvara viga?
Inteno kasutusjuhend väidab, et funktsioon töötab, tuleb ainult sisse lülitada. No ei tööta ju.Või ma ei oska
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
05.10.2015 20:37:00
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
Niiviisi, võrku läks uus Inteno DG301 tarkvara 3.4.x. Kättesaamiseks reset ruuterile.
Olulisimad muudatused:
OpenWrt Barrier Breaker 14.07
•Parandatud WiFi bugi, kus SSID oli nähtav, aga ühendada ei saanud.
•Parandatud veebiliides, kus üksikutel klientidel võis katki minna.
•Maksimaalne aktiivsete ühenduste arv muudetud 16384 > 7660. Vältimaks ebastabiilsusprobleeme ja kasutades Broadcom kiibistiku etteantud väärtusi.
•Guest wifi ja OpenVPN eemaldatud. Vähesed kasutasid ja oskasid korralikult tööle panna. |
Nope no luck here. Tegin koguni kolm resetti järjest. Esimene resettis kõik minu muudatused. Teine oli juba kerge WTF moment ja kolmanda juures jätsin ainult toite ja RJ11 külge lastes ~5min seista. Oleks pidanud kauem ootama?
Õnneks backup oli kettalt võtta ja RC7 --> RC7 taastamine õnneks ikka toimib läbi backupi. Pole nüüd kriitiline seda uuendust saada (muidu helistaks ilmselt tehnilisse tukke ja laseks neil peale lasta), aga mõtlesin lihtsalt proovida. Tutkitki seekord siis. Uptime oli muideks 43+ päeva enne resetti ja stabiilsuse ega wifi zombistumisega pole probleeme olnud. Guest-elionist ja openvpn-st puudust ei tunneks, kuna ei kasuta niikuinii. |
Vabandan, oli sunnitud maha võtma vahepeal. Leidus siiski pisut kriitline viga, et peale panna massiliselt. |
Annad palun siin teada, et kui update saadaval uuesti? Siis pole vaja enne ruuterit niisama torkima hakata hambatikuga
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
can860
HV vaatleja
liitunud: 02.03.2014
|
05.10.2015 21:00:41
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Pailaps, kuidas WPS (Wi-Fi Protected Setup) töölepanemisega on? parandatud siis emb-kumb, kas kasutusjuhend või ruuteris tarkvara viga?
Inteno kasutusjuhend väidab, et funktsioon töötab, tuleb ainult sisse lülitada. No ei tööta ju.Või ma ei oska  |
Kas Intenos on WPS mingit moodi lapitud? Või ikka sama turvaauguga, mille pärast see soovitatakse välja lülitada ja mitte kasutada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
05.10.2015 21:53:05
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
Niiviisi, võrku läks uus Inteno DG301 tarkvara 3.4.x. Kättesaamiseks reset ruuterile.
Olulisimad muudatused:
...
•Guest wifi ja OpenVPN eemaldatud. Vähesed kasutasid ja oskasid korralikult tööle panna. |
Guest wifi eemaldamisest on küll kahju, mul oli see suvel aktiivselt kasutuses. Väga mugav, ei pidanud kümnetele suvekülalistele paroole jagama. Kas Inteno tagasi ka ostetakse, kui oluline funktsioon kõrvaldatakse eelltoodud põhjendusega? Ruuterites on ju palju erinevaid seadistusvõimalusi, mida ainult vähesed kasutada oskavad.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
05.10.2015 21:58:09
|
|
|
Ma saan aru, et by default on Guest wifi ära kaotatud, aga ise sa võid ju teha teise wifi võrgu (nimeta seda kuidas tahad, kasvõi Guest), millel on kliendid üksteisest isoleeritud ja ipvahemik teine.
Või on Interfacede alt Guest ära korjatud?
| harakas kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
Niiviisi, võrku läks uus Inteno DG301 tarkvara 3.4.x. Kättesaamiseks reset ruuterile.
Olulisimad muudatused:
...
•Guest wifi ja OpenVPN eemaldatud. Vähesed kasutasid ja oskasid korralikult tööle panna. |
Guest wifi eemaldamisest on küll kahju, mul oli see suvel aktiivselt kasutuses. Väga mugav, ei pidanud kümnetele suvekülalistele paroole jagama. Kas Inteno tagasi ka ostetakse, kui oluline funktsioon kõrvaldatakse eelltoodud põhjendusega? Ruuterites on ju palju erinevaid seadistusvõimalusi, mida ainult vähesed kasutada oskavad. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
05.10.2015 22:03:14
|
|
|
Kui see võimalus säilib siis pole häda
| Six kirjutas: |
Ma saan aru, et by default on Guest wifi ära kaotatud, aga ise sa võid ju teha teise wifi võrgu (nimeta seda kuidas tahad, kasvõi Guest), millel on kliendid üksteisest isoleeritud ja ipvahemik teine.
Või on Interfacede alt Guest ära korjatud?
| harakas kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
Niiviisi, võrku läks uus Inteno DG301 tarkvara 3.4.x. Kättesaamiseks reset ruuterile.
Olulisimad muudatused:
...
•Guest wifi ja OpenVPN eemaldatud. Vähesed kasutasid ja oskasid korralikult tööle panna. |
Guest wifi eemaldamisest on küll kahju, mul oli see suvel aktiivselt kasutuses. Väga mugav, ei pidanud kümnetele suvekülalistele paroole jagama. Kas Inteno tagasi ka ostetakse, kui oluline funktsioon kõrvaldatakse eelltoodud põhjendusega? Ruuterites on ju palju erinevaid seadistusvõimalusi, mida ainult vähesed kasutada oskavad. |
|
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
05.10.2015 22:16:31
|
|
|
Ega ma pole kindel.
Teadjad võiksid kommenteerida.
| harakas kirjutas: |
Kui see võimalus säilib siis pole häda
| Six kirjutas: |
Ma saan aru, et by default on Guest wifi ära kaotatud, aga ise sa võid ju teha teise wifi võrgu (nimeta seda kuidas tahad, kasvõi Guest), millel on kliendid üksteisest isoleeritud ja ipvahemik teine.
Või on Interfacede alt Guest ära korjatud?
| harakas kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
Niiviisi, võrku läks uus Inteno DG301 tarkvara 3.4.x. Kättesaamiseks reset ruuterile.
Olulisimad muudatused:
...
•Guest wifi ja OpenVPN eemaldatud. Vähesed kasutasid ja oskasid korralikult tööle panna. |
Guest wifi eemaldamisest on küll kahju, mul oli see suvel aktiivselt kasutuses. Väga mugav, ei pidanud kümnetele suvekülalistele paroole jagama. Kas Inteno tagasi ka ostetakse, kui oluline funktsioon kõrvaldatakse eelltoodud põhjendusega? Ruuterites on ju palju erinevaid seadistusvõimalusi, mida ainult vähesed kasutada oskavad. |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
05.10.2015 22:55:09
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Pailaps, kuidas WPS (Wi-Fi Protected Setup) töölepanemisega on? parandatud siis emb-kumb, kas kasutusjuhend või ruuteris tarkvara viga?
Inteno kasutusjuhend väidab, et funktsioon töötab, tuleb ainult sisse lülitada. No ei tööta ju.Või ma ei oska  |
Paistab katki olevat jah. Proovisin mingi päev printerit WPS abil ühendada ja ei hakka külge.
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
06.10.2015 00:44:47
|
|
|
| Six kirjutas: |
Ega ma pole kindel.
Teadjad võiksid kommenteerida.
| harakas kirjutas: |
Kui see võimalus säilib siis pole häda
| Six kirjutas: |
Ma saan aru, et by default on Guest wifi ära kaotatud, aga ise sa võid ju teha teise wifi võrgu (nimeta seda kuidas tahad, kasvõi Guest), millel on kliendid üksteisest isoleeritud ja ipvahemik teine.
Või on Interfacede alt Guest ära korjatud?
| harakas kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
Niiviisi, võrku läks uus Inteno DG301 tarkvara 3.4.x. Kättesaamiseks reset ruuterile.
Olulisimad muudatused:
...
•Guest wifi ja OpenVPN eemaldatud. Vähesed kasutasid ja oskasid korralikult tööle panna. |
Guest wifi eemaldamisest on küll kahju, mul oli see suvel aktiivselt kasutuses. Väga mugav, ei pidanud kümnetele suvekülalistele paroole jagama. Kas Inteno tagasi ka ostetakse, kui oluline funktsioon kõrvaldatakse eelltoodud põhjendusega? Ruuterites on ju palju erinevaid seadistusvõimalusi, mida ainult vähesed kasutada oskavad. |
|
|
|
Tõenäoliselt ei saa, sest Elion ei lase sul subinterfacet teha...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ingram
HV vaatleja
liitunud: 12.10.2008
|
06.10.2015 10:12:05
|
|
|
| LongHorn kirjutas: |
E-teenindusse on tekkinud uus valik Interneti alla. Kui soovite kiiremat ühendust, saate sealt orienteeruva kulu teada.
Spoiler 
|
Jaamast olen 100~120m eemal, tuli ikka "rajamise maksumus on suurem kui 2500 €".
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
06.10.2015 11:25:58
|
|
|
| Six kirjutas: |
Ega ma pole kindel.
Teadjad võiksid kommenteerida.
| harakas kirjutas: |
Kui see võimalus säilib siis pole häda
| Six kirjutas: |
Ma saan aru, et by default on Guest wifi ära kaotatud, aga ise sa võid ju teha teise wifi võrgu (nimeta seda kuidas tahad, kasvõi Guest), millel on kliendid üksteisest isoleeritud ja ipvahemik teine.
Või on Interfacede alt Guest ära korjatud?
| harakas kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
Niiviisi, võrku läks uus Inteno DG301 tarkvara 3.4.x. Kättesaamiseks reset ruuterile.
Olulisimad muudatused:
...
•Guest wifi ja OpenVPN eemaldatud. Vähesed kasutasid ja oskasid korralikult tööle panna. |
Guest wifi eemaldamisest on küll kahju, mul oli see suvel aktiivselt kasutuses. Väga mugav, ei pidanud kümnetele suvekülalistele paroole jagama. Kas Inteno tagasi ka ostetakse, kui oluline funktsioon kõrvaldatakse eelltoodud põhjendusega? Ruuterites on ju palju erinevaid seadistusvõimalusi, mida ainult vähesed kasutada oskavad. |
|
|
|
Tegemise võimalus jääb alles, lihtsalt vaikimisi ei tekitata. Tagasiostmise soovi peale tuli naeratus näole. Tänan!
Mis puudub WPSi, siis see töötab. Kui jõuan, siis kirjutan hiljem õpetuse.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest.
viimati muutis Pailaps 06.10.2015 11:31:52, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
06.10.2015 11:27:40
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| Tegemise võimalus jääb alles, lihtsalt vaikimisi ei tekitata. |
Okei, seda oleks võinud siis ka kohe alguses mainida
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
06.10.2015 11:32:50
|
|
|
Ma tean küll, et mingisugune imepisikene valik tõesti on, paraku ADSL ühenduse otsas pole vähimatki soovi säherdust summat välja käia, VDSL lootust aga pole ja ei tule. Pealegi, sellel konkreetsel pole telefoni (VoIP) pesa, mul siin aga üks telefonilembeline inimene siiski on. Tean-tean, telefoni jaoks saaks muidugi ka eraldi "karbi" osta.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
06.10.2015 13:48:33
|
|
|
Ingram, Ilmselt siis tasub valida juba "Soovin täpsemat pakkumist."
Minu puhul on arusaadav, linnulennult peaks Keila pea sidekapp asuma ~600m kaugusel, mööda teed minnes on veidi üle 1km.
Räägitud on ka, et tasapisi veetakse VDSLi klientideni. Seni kannatan veel 12/1 otsas või vajadusel viskan mobiilse ruuteri tööle.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
06.10.2015 15:12:31
|
|
|
| tsitaat: |
| Valitud aadressile tulevikuvõrgu rajamise ligikaudne hind on 996.94 EUR |
ma nüüd päris kindlalt ei mäleta, millal ma täpsema pakkumise nuppu vajutasin, nädal on kindlasti, 7 tööpäeva siis ilmselt mitte.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timoha
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2006
|
06.10.2015 15:22:18
|
|
|
Eile päeval lasin läbi 123 toe uuendada oma Inteno tarkvara. kõik vist toimis. Just avastasin, et ruuteri Uptime on 3h 16m 59s. Et siis käidi uuesti sees? Kas see on kuidagi seotud ennem mainitud 'Leidus siiski pisut kriitline viga'? Kuidas saaks nii igaks juhuks üle vaadata et hetkel on tarkvara ilma selle veata (kui üldse see oli minul installitud sellel ajal)?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ingram
HV vaatleja
liitunud: 12.10.2008
|
06.10.2015 16:03:29
|
|
|
| LongHorn, tegin ära. Eks ma annan teada, kui ma midagi tagasi kuulen.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
09.10.2015 14:15:38
|
|
|
Iseteeninduses on mingi uus nupp - "soovid kiiremat ühendust?"
Lubas alla 1 minuti automaatse pakkumise saata, aga vajutamise peale teatas, et kuni 4 tundi võib minna.
Kas keegi kontoris hakkab nüüd mõõtma ja arvutama minu uudishimu tõttu?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pikkkõrv
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2010
|
09.10.2015 14:46:36
|
|
|
| sooty kirjutas: |
Iseteeninduses on mingi uus nupp - "soovid kiiremat ühendust?"
Lubas alla 1 minuti automaatse pakkumise saata, aga vajutamise peale teatas, et kuni 4 tundi võib minna.
Kas keegi kontoris hakkab nüüd mõõtma ja arvutama minu uudishimu tõttu?  |
Ei jõua vist rutem uut kaablit vedada !
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
09.10.2015 15:21:38
|
|
|
Läks siiski vähem aega. Ütles 2500+, mis ei ole üllatus. Linnast väljas ja lähima liitumiskohani oleks vaja kaevata ~300m. Õnneks sai aasta tagasi VDSL kätte ja nüüd 60 kiiruseks.
Linnaelanikele võib-olla isegi praktiline nupp, keegi tark oskab kosta kas ta hinnaks alla 2500 ka pakkuda oskab? Või rohkem inimeste hirmutamiseks pandud sinna?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
09.10.2015 15:30:59
|
|
|
| sooty kirjutas: |
Õnneks sai aasta tagasi VDSL kätte ja nüüd 60 kiiruseks. |
60?
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
09.10.2015 15:35:27
|
|
|
Mingites piirkondades antakse 40'le lisaks 20 otsa
60/10
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Charly
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2001
|
09.10.2015 15:37:33
|
|
|
Diskrimineerimine, mul seda nuppu pole Vana hea ADSL veel siin, kuigi poolel asulal on VDSL ka olemas, 300 meetri kaugusel majast on veel 20/5 võimaluski näha, aga oma kortermajas pole sedagi....
_________________ I'm just 2 people short of a threesome.Help! |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|