Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 182, 183, 184 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.10.2015 09:05:14 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Kui ma oma neti switchist võtan siis pole mulle ju seda ruuterit mis elion pakub tarvis.
no sul mingi ruuter peab ju olema, kuidas sa muidu pildi telekasse saad?
aga nagu ennem kirjutasin, helista neile, mõttetu teoretiseerida. Saad vastuse kohe teada, kas tellimus läks läbi või mitte.
Anna siis siia ka teada icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2015 09:08:34 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, seda enam helistama pead neile. Kui nad enda ruuterit võrgus ei näe, siis ei muudeta midagi kiiremaks.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.10.2015 09:19:10 vasta tsitaadiga

mul pole telekat üldse vaja, lihtsalt netist räägin
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.10.2015 09:23:05 vasta tsitaadiga

eks siis oota, nagu seinaga räägiks icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.10.2015 09:42:02 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 05.10.2015 11:24:14 vasta tsitaadiga

E-teenindusse on tekkinud uus valik Interneti alla. Kui soovite kiiremat ühendust, saate sealt orienteeruva kulu teada.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2015 11:36:32 vasta tsitaadiga

LongHorn, lootsin juba, et saan 300/300 asemele ka suurema kiiruse hinna teada, aga ei miskit thumbs_down.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.10.2015 11:38:19 vasta tsitaadiga

300/300 on suht raske elu, mingi 10GB asjs tirima ja pead köögis võileiba vahepeal tegema enne kui kohale jõuab thumbs_down.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.10.2015 11:56:24 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
300/300 on suht raske elu, mingi 10GB asjs tirima ja pead köögis võileiba vahepeal tegema enne kui kohale jõuab thumbs_down.gif

njah, vanasti mp3 tirimise ajal sai seda luksust endale lubada
LongHorn kirjutas:
E-teenindusse on tekkinud uus valik Interneti alla. Kui soovite kiiremat ühendust, saate sealt orienteeruva kulu teada.
Spoiler Spoiler Spoiler

tsitaat:
Hinna arvutamine valitud aadressile võtab kauem aega. Et saaksime sulle esialgse hinna saata, palun logi sisse ja jäta oma kontaktandmed.

njah, ei hakka sisenemagi, see summa tuleb väga suur icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2015 13:25:56 vasta tsitaadiga

Niiviisi, võrku läks uus Inteno DG301 tarkvara 3.4.x. Kättesaamiseks reset ruuterile.

Olulisimad muudatused:
OpenWrt Barrier Breaker 14.07
•Parandatud WiFi bugi, kus SSID oli nähtav, aga ühendada ei saanud.
•Parandatud veebiliides, kus üksikutel klientidel võis katki minna.
•Maksimaalne aktiivsete ühenduste arv muudetud 16384 > 7660. Vältimaks ebastabiilsusprobleeme ja kasutades Broadcom kiibistiku etteantud väärtusi.
•Guest wifi ja OpenVPN eemaldatud. Vähesed kasutasid ja oskasid korralikult tööle panna.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2015 13:30:37 vasta tsitaadiga

Lühidalt öeldes kohitseti veel rohkem ära.
Kui 2.4.12RC7 on salvestatud seadetest backup (ka guest Wifi jms), siis arvatavasti restoorida uue softiga ei õnnestu?
Või kuidas?

Pailaps kirjutas:
Niiviisi, võrku läks uus Inteno DG301 tarkvara 3.4.x. Kättesaamiseks reset ruuterile.

Olulisimad muudatused:
OpenWrt Barrier Breaker 14.07
•Parandatud WiFi bugi, kus SSID oli nähtav, aga ühendada ei saanud.
•Parandatud veebiliides, kus üksikutel klientidel võis katki minna.
•Maksimaalne aktiivsete ühenduste arv muudetud 16384 > 7660. Vältimaks ebastabiilsusprobleeme ja kasutades Broadcom kiibistiku etteantud väärtusi.
•Guest wifi ja OpenVPN eemaldatud. Vähesed kasutasid ja oskasid korralikult tööle panna.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2015 13:37:15 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
•Guest wifi ja OpenVPN eemaldatud. Vähesed kasutasid ja oskasid korralikult tööle panna.


icon_confused.gif

Ehk siis nüüd kadus viimanegi point antud karbikest kodus omada.

Millal muidu ipv6 laiatarbe kaubaks saab ja pole enam kohitsetud platvormi põhiselt?
Ripe ja ASN`i juttu paluks mitte ajada, seda võimalust tean isegi.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2015 13:58:59 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Pailaps kirjutas:
•Guest wifi ja OpenVPN eemaldatud. Vähesed kasutasid ja oskasid korralikult tööle panna.


icon_confused.gif

Ehk siis nüüd kadus viimanegi point antud karbikest kodus omada.

Millal muidu ipv6 laiatarbe kaubaks saab ja pole enam kohitsetud platvormi põhiselt?
Ripe ja ASN`i juttu paluks mitte ajada, seda võimalust tean isegi.


Ilmselge, et see % , kes tahtis ja oskas seadistada, ostis endale Inteno DG301 asemele midagi muud.
IPv6 laiatarbe kaubaks ei saa. Kulutused klienditoele ei tasu end ära.

Oskajatele olen ma senini pakkunud oma prefiksi ruutimise võimalust.

Six kirjutas:
Lühidalt öeldes kohitseti veel rohkem ära.
Kui 2.4.12RC7 on salvestatud seadetest backup (ka guest Wifi jms), siis arvatavasti restoorida uue softiga ei õnnestu?
Või kuidas?


Täpselt nii, käsitsi tuleb tagasi panna.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2015 14:03:46 vasta tsitaadiga

Aga firewalli portide suunamised ja Static Leases?
Need peanb ka käsitsi tagasi panema?

Pailaps kirjutas:

Täpselt nii, käsitsi tuleb tagasi panna.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2015 14:07:58 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
IPv6 laiatarbe kaubaks ei saa. Kulutused klienditoele ei tasu end ära.


Ma ei saa küll päris täpselt aru, millist "ekstra kulutust klienditoele" see küll nõuaks, aga see selleks.

Üldiselt nagu näha, siis sellest valgest Inteno karbikesest siiski elulooma ei saa ja kohetsetakse asi sama ära nagu kiirkatsuja.
Ainus point mis selle omamisel oleks, on ipv6 võimekus... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2015 14:12:26 vasta tsitaadiga

Ja IPv6 on jällegi midagi sellist, mille mõttest enamus inimesi nagunii aru ei saa.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2015 14:15:53 vasta tsitaadiga

A.S., No küll hakkavad aru saama icon_lol.gif . Mul juba tuttavad helistavad, et kuule ma ei saa x teenusele ligi, sest ütleb, et minu IP on bännitud vms. IPv4 võlud - kui keegi mingi si*a kokku keerab bännitakse terve IP vahemik ja jama kui palju. IPv6-l on niipalju aadresse, et sellist probleemi ei teki.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2015 14:19:04 vasta tsitaadiga

LongHorn kirjutas:
E-teenindusse on tekkinud uus valik Interneti alla. Kui soovite kiiremat ühendust, saate sealt orienteeruva kulu teada.
Spoiler Spoiler Spoiler

Läksin ka huviga vaatama, aga pole seda valikut icon_sad.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2015 14:22:51 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
A.S., No küll hakkavad aru saama icon_lol.gif .

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8789250#8789250 icon_rolleyes.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2015 14:39:03 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
A.S., No küll hakkavad aru saama icon_lol.gif . Mul juba tuttavad helistavad, et kuule ma ei saa x teenusele ligi, sest ütleb, et minu IP on bännitud vms. IPv4 võlud - kui keegi mingi si*a kokku keerab bännitakse terve IP vahemik ja jama kui palju. IPv6-l on niipalju aadresse, et sellist probleemi ei teki.


Oh ja, kuidas tekib. Pannakse /64 nagu nätaki kinni. Esimesed pääsukesed juba meilinduses tekkinud.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morgoth
HV kasutaja
morgoth

liitunud: 14.01.2004




sõnum 05.10.2015 16:27:06 vasta tsitaadiga

Kas tõesti peab normaalse ruuteri saamiseks elioni starmani vastu vahetama? Vaatan, et starmanil palju normaalsem ruuteri valik, millega 300st netti jagada.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2015 16:36:55 vasta tsitaadiga

Aga osta siis täpselt selline ruuter, nagu sulle sobib, mingit piirangut (peale IPv6 saamise-mittesaamise) ju pole. Ruuterite valik on piiratud vaid DSL ühenduse kasutajatel.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2015 16:46:01 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Niiviisi, võrku läks uus Inteno DG301 tarkvara 3.4.x. Kättesaamiseks reset ruuterile.

Olulisimad muudatused:
OpenWrt Barrier Breaker 14.07
•Parandatud WiFi bugi, kus SSID oli nähtav, aga ühendada ei saanud.
•Parandatud veebiliides, kus üksikutel klientidel võis katki minna.
•Maksimaalne aktiivsete ühenduste arv muudetud 16384 > 7660. Vältimaks ebastabiilsusprobleeme ja kasutades Broadcom kiibistiku etteantud väärtusi.
•Guest wifi ja OpenVPN eemaldatud. Vähesed kasutasid ja oskasid korralikult tööle panna.

Nope no luck here. Tegin koguni kolm resetti järjest. Esimene resettis kõik minu muudatused. Teine oli juba kerge WTF moment ja kolmanda juures jätsin ainult toite ja RJ11 külge lastes ~5min seista. Oleks pidanud kauem ootama?

Õnneks backup oli kettalt võtta ja RC7 --> RC7 taastamine õnneks ikka toimib läbi backupi. Pole nüüd kriitiline seda uuendust saada (muidu helistaks ilmselt tehnilisse tukke ja laseks neil peale lasta), aga mõtlesin lihtsalt proovida. Tutkitki seekord siis. Uptime oli muideks 43+ päeva enne resetti ja stabiilsuse ega wifi zombistumisega pole probleeme olnud. Guest-elionist ja openvpn-st puudust ei tunneks, kuna ei kasuta niikuinii.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2015 16:47:46 vasta tsitaadiga

Tomorrow, tegid ikka füüsilise reseti (hambaorgi vms peenikese pulgaga) ?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2015 16:59:15 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Niiviisi, võrku läks uus Inteno DG301 tarkvara 3.4.x. Kättesaamiseks reset ruuterile.

Olulisimad muudatused:
OpenWrt Barrier Breaker 14.07
•Parandatud WiFi bugi, kus SSID oli nähtav, aga ühendada ei saanud.
•Parandatud veebiliides, kus üksikutel klientidel võis katki minna.
•Maksimaalne aktiivsete ühenduste arv muudetud 16384 > 7660. Vältimaks ebastabiilsusprobleeme ja kasutades Broadcom kiibistiku etteantud väärtusi.
•Guest wifi ja OpenVPN eemaldatud. Vähesed kasutasid ja oskasid korralikult tööle panna.

Nope no luck here. Tegin koguni kolm resetti järjest. Esimene resettis kõik minu muudatused. Teine oli juba kerge WTF moment ja kolmanda juures jätsin ainult toite ja RJ11 külge lastes ~5min seista. Oleks pidanud kauem ootama?

Õnneks backup oli kettalt võtta ja RC7 --> RC7 taastamine õnneks ikka toimib läbi backupi. Pole nüüd kriitiline seda uuendust saada (muidu helistaks ilmselt tehnilisse tukke ja laseks neil peale lasta), aga mõtlesin lihtsalt proovida. Tutkitki seekord siis. Uptime oli muideks 43+ päeva enne resetti ja stabiilsuse ega wifi zombistumisega pole probleeme olnud. Guest-elionist ja openvpn-st puudust ei tunneks, kuna ei kasuta niikuinii.


Vabandan, oli sunnitud maha võtma vahepeal. Leidus siiski pisut kriitline viga, et peale panna massiliselt.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2015 17:06:21 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Tomorrow, tegid ikka füüsilise reseti (hambaorgi vms peenikese pulgaga) ?

Ei soft reseti tegin. Haamriga icon_cool.gif

Aga nali naljaks üks post ülevalpool on põhjus kirjas.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.10.2015 19:41:08 vasta tsitaadiga

Pailaps, kuidas WPS (Wi-Fi Protected Setup) töölepanemisega on? parandatud siis emb-kumb, kas kasutusjuhend või ruuteris tarkvara viga?
Inteno kasutusjuhend väidab, et funktsioon töötab, tuleb ainult sisse lülitada. No ei tööta ju.Või ma ei oska icon_redface.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2015 20:37:00 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Niiviisi, võrku läks uus Inteno DG301 tarkvara 3.4.x. Kättesaamiseks reset ruuterile.

Olulisimad muudatused:
OpenWrt Barrier Breaker 14.07
•Parandatud WiFi bugi, kus SSID oli nähtav, aga ühendada ei saanud.
•Parandatud veebiliides, kus üksikutel klientidel võis katki minna.
•Maksimaalne aktiivsete ühenduste arv muudetud 16384 > 7660. Vältimaks ebastabiilsusprobleeme ja kasutades Broadcom kiibistiku etteantud väärtusi.
•Guest wifi ja OpenVPN eemaldatud. Vähesed kasutasid ja oskasid korralikult tööle panna.

Nope no luck here. Tegin koguni kolm resetti järjest. Esimene resettis kõik minu muudatused. Teine oli juba kerge WTF moment ja kolmanda juures jätsin ainult toite ja RJ11 külge lastes ~5min seista. Oleks pidanud kauem ootama?

Õnneks backup oli kettalt võtta ja RC7 --> RC7 taastamine õnneks ikka toimib läbi backupi. Pole nüüd kriitiline seda uuendust saada (muidu helistaks ilmselt tehnilisse tukke ja laseks neil peale lasta), aga mõtlesin lihtsalt proovida. Tutkitki seekord siis. Uptime oli muideks 43+ päeva enne resetti ja stabiilsuse ega wifi zombistumisega pole probleeme olnud. Guest-elionist ja openvpn-st puudust ei tunneks, kuna ei kasuta niikuinii.


Vabandan, oli sunnitud maha võtma vahepeal. Leidus siiski pisut kriitline viga, et peale panna massiliselt.


Annad palun siin teada, et kui update saadaval uuesti? Siis pole vaja enne ruuterit niisama torkima hakata hambatikuga icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
can860
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2014




sõnum 05.10.2015 21:00:41 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Pailaps, kuidas WPS (Wi-Fi Protected Setup) töölepanemisega on? parandatud siis emb-kumb, kas kasutusjuhend või ruuteris tarkvara viga?
Inteno kasutusjuhend väidab, et funktsioon töötab, tuleb ainult sisse lülitada. No ei tööta ju.Või ma ei oska icon_redface.gif


Kas Intenos on WPS mingit moodi lapitud? Või ikka sama turvaauguga, mille pärast see soovitatakse välja lülitada ja mitte kasutada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 05.10.2015 21:53:05 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Niiviisi, võrku läks uus Inteno DG301 tarkvara 3.4.x. Kättesaamiseks reset ruuterile.

Olulisimad muudatused:
...
•Guest wifi ja OpenVPN eemaldatud. Vähesed kasutasid ja oskasid korralikult tööle panna.

Guest wifi eemaldamisest on küll kahju, mul oli see suvel aktiivselt kasutuses. Väga mugav, ei pidanud kümnetele suvekülalistele paroole jagama. Kas Inteno tagasi ka ostetakse, kui oluline funktsioon kõrvaldatakse eelltoodud põhjendusega? Ruuterites on ju palju erinevaid seadistusvõimalusi, mida ainult vähesed kasutada oskavad.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2015 21:58:09 vasta tsitaadiga

Ma saan aru, et by default on Guest wifi ära kaotatud, aga ise sa võid ju teha teise wifi võrgu (nimeta seda kuidas tahad, kasvõi Guest), millel on kliendid üksteisest isoleeritud ja ipvahemik teine.
Või on Interfacede alt Guest ära korjatud?

harakas kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Niiviisi, võrku läks uus Inteno DG301 tarkvara 3.4.x. Kättesaamiseks reset ruuterile.

Olulisimad muudatused:
...
•Guest wifi ja OpenVPN eemaldatud. Vähesed kasutasid ja oskasid korralikult tööle panna.

Guest wifi eemaldamisest on küll kahju, mul oli see suvel aktiivselt kasutuses. Väga mugav, ei pidanud kümnetele suvekülalistele paroole jagama. Kas Inteno tagasi ka ostetakse, kui oluline funktsioon kõrvaldatakse eelltoodud põhjendusega? Ruuterites on ju palju erinevaid seadistusvõimalusi, mida ainult vähesed kasutada oskavad.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 05.10.2015 22:03:14 vasta tsitaadiga

Kui see võimalus säilib siis pole häda
Six kirjutas:
Ma saan aru, et by default on Guest wifi ära kaotatud, aga ise sa võid ju teha teise wifi võrgu (nimeta seda kuidas tahad, kasvõi Guest), millel on kliendid üksteisest isoleeritud ja ipvahemik teine.
Või on Interfacede alt Guest ära korjatud?

harakas kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Niiviisi, võrku läks uus Inteno DG301 tarkvara 3.4.x. Kättesaamiseks reset ruuterile.

Olulisimad muudatused:
...
•Guest wifi ja OpenVPN eemaldatud. Vähesed kasutasid ja oskasid korralikult tööle panna.

Guest wifi eemaldamisest on küll kahju, mul oli see suvel aktiivselt kasutuses. Väga mugav, ei pidanud kümnetele suvekülalistele paroole jagama. Kas Inteno tagasi ka ostetakse, kui oluline funktsioon kõrvaldatakse eelltoodud põhjendusega? Ruuterites on ju palju erinevaid seadistusvõimalusi, mida ainult vähesed kasutada oskavad.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2015 22:16:31 vasta tsitaadiga

Ega ma pole kindel.
Teadjad võiksid kommenteerida.

harakas kirjutas:
Kui see võimalus säilib siis pole häda
Six kirjutas:
Ma saan aru, et by default on Guest wifi ära kaotatud, aga ise sa võid ju teha teise wifi võrgu (nimeta seda kuidas tahad, kasvõi Guest), millel on kliendid üksteisest isoleeritud ja ipvahemik teine.
Või on Interfacede alt Guest ära korjatud?

harakas kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Niiviisi, võrku läks uus Inteno DG301 tarkvara 3.4.x. Kättesaamiseks reset ruuterile.

Olulisimad muudatused:
...
•Guest wifi ja OpenVPN eemaldatud. Vähesed kasutasid ja oskasid korralikult tööle panna.

Guest wifi eemaldamisest on küll kahju, mul oli see suvel aktiivselt kasutuses. Väga mugav, ei pidanud kümnetele suvekülalistele paroole jagama. Kas Inteno tagasi ka ostetakse, kui oluline funktsioon kõrvaldatakse eelltoodud põhjendusega? Ruuterites on ju palju erinevaid seadistusvõimalusi, mida ainult vähesed kasutada oskavad.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2015 22:55:09 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Pailaps, kuidas WPS (Wi-Fi Protected Setup) töölepanemisega on? parandatud siis emb-kumb, kas kasutusjuhend või ruuteris tarkvara viga?
Inteno kasutusjuhend väidab, et funktsioon töötab, tuleb ainult sisse lülitada. No ei tööta ju.Või ma ei oska icon_redface.gif
Paistab katki olevat jah. Proovisin mingi päev printerit WPS abil ühendada ja ei hakka külge. icon_cry.gif
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2015 00:44:47 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Ega ma pole kindel.
Teadjad võiksid kommenteerida.

harakas kirjutas:
Kui see võimalus säilib siis pole häda
Six kirjutas:
Ma saan aru, et by default on Guest wifi ära kaotatud, aga ise sa võid ju teha teise wifi võrgu (nimeta seda kuidas tahad, kasvõi Guest), millel on kliendid üksteisest isoleeritud ja ipvahemik teine.
Või on Interfacede alt Guest ära korjatud?

harakas kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Niiviisi, võrku läks uus Inteno DG301 tarkvara 3.4.x. Kättesaamiseks reset ruuterile.

Olulisimad muudatused:
...
•Guest wifi ja OpenVPN eemaldatud. Vähesed kasutasid ja oskasid korralikult tööle panna.

Guest wifi eemaldamisest on küll kahju, mul oli see suvel aktiivselt kasutuses. Väga mugav, ei pidanud kümnetele suvekülalistele paroole jagama. Kas Inteno tagasi ka ostetakse, kui oluline funktsioon kõrvaldatakse eelltoodud põhjendusega? Ruuterites on ju palju erinevaid seadistusvõimalusi, mida ainult vähesed kasutada oskavad.


Tõenäoliselt ei saa, sest Elion ei lase sul subinterfacet teha...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2015 10:08:48 vasta tsitaadiga

A.S., paar valikut on. näiteks ise kaalun sellise modem/ruuter kombo soetada VDSL ühenduse otsa http://www.netgear.com/home/products/networking/dsl-modems-routers/D7000.aspx#tab-techspecs
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ingram
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2008




sõnum 06.10.2015 10:12:05 vasta tsitaadiga

LongHorn kirjutas:
E-teenindusse on tekkinud uus valik Interneti alla. Kui soovite kiiremat ühendust, saate sealt orienteeruva kulu teada.
Spoiler Spoiler Spoiler


Jaamast olen 100~120m eemal, tuli ikka "rajamise maksumus on suurem kui 2500 €".
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2015 11:25:58 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Ega ma pole kindel.
Teadjad võiksid kommenteerida.

harakas kirjutas:
Kui see võimalus säilib siis pole häda
Six kirjutas:
Ma saan aru, et by default on Guest wifi ära kaotatud, aga ise sa võid ju teha teise wifi võrgu (nimeta seda kuidas tahad, kasvõi Guest), millel on kliendid üksteisest isoleeritud ja ipvahemik teine.
Või on Interfacede alt Guest ära korjatud?

harakas kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Niiviisi, võrku läks uus Inteno DG301 tarkvara 3.4.x. Kättesaamiseks reset ruuterile.

Olulisimad muudatused:
...
•Guest wifi ja OpenVPN eemaldatud. Vähesed kasutasid ja oskasid korralikult tööle panna.

Guest wifi eemaldamisest on küll kahju, mul oli see suvel aktiivselt kasutuses. Väga mugav, ei pidanud kümnetele suvekülalistele paroole jagama. Kas Inteno tagasi ka ostetakse, kui oluline funktsioon kõrvaldatakse eelltoodud põhjendusega? Ruuterites on ju palju erinevaid seadistusvõimalusi, mida ainult vähesed kasutada oskavad.


Tegemise võimalus jääb alles, lihtsalt vaikimisi ei tekitata. Tagasiostmise soovi peale tuli naeratus näole. Tänan!

Mis puudub WPSi, siis see töötab. Kui jõuan, siis kirjutan hiljem õpetuse.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.


viimati muutis Pailaps 06.10.2015 11:31:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2015 11:27:40 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Tegemise võimalus jääb alles, lihtsalt vaikimisi ei tekitata.


Okei, seda oleks võinud siis ka kohe alguses mainida icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2015 11:32:50 vasta tsitaadiga

[veix] kirjutas:
A.S., paar valikut on. näiteks ise kaalun sellise modem/ruuter kombo soetada VDSL ühenduse otsa http://www.netgear.com/home/products/networking/dsl-modems-routers/D7000.aspx#tab-techspecs

Ma tean küll, et mingisugune imepisikene valik tõesti on, paraku ADSL ühenduse otsas pole vähimatki soovi säherdust summat välja käia, VDSL lootust aga pole ja ei tule. Pealegi, sellel konkreetsel pole telefoni (VoIP) pesa, mul siin aga üks telefonilembeline inimene siiski on. Tean-tean, telefoni jaoks saaks muidugi ka eraldi "karbi" osta.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 06.10.2015 13:48:33 vasta tsitaadiga

Ingram, Ilmselt siis tasub valida juba "Soovin täpsemat pakkumist."
Minu puhul on arusaadav, linnulennult peaks Keila pea sidekapp asuma ~600m kaugusel, mööda teed minnes on veidi üle 1km.

Räägitud on ka, et tasapisi veetakse VDSLi klientideni. Seni kannatan veel 12/1 otsas või vajadusel viskan mobiilse ruuteri tööle.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2015 15:12:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Valitud aadressile tulevikuvõrgu rajamise ligikaudne hind on 996.94 EUR


ma nüüd päris kindlalt ei mäleta, millal ma täpsema pakkumise nuppu vajutasin, nädal on kindlasti, 7 tööpäeva siis ilmselt mitte.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoha
HV kasutaja
Timoha

liitunud: 19.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2015 15:22:18 vasta tsitaadiga

Eile päeval lasin läbi 123 toe uuendada oma Inteno tarkvara. kõik vist toimis. Just avastasin, et ruuteri Uptime on 3h 16m 59s. Et siis käidi uuesti sees? Kas see on kuidagi seotud ennem mainitud 'Leidus siiski pisut kriitline viga'? Kuidas saaks nii igaks juhuks üle vaadata et hetkel on tarkvara ilma selle veata (kui üldse see oli minul installitud sellel ajal)? icon_confused.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ingram
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2008




sõnum 06.10.2015 16:03:29 vasta tsitaadiga

LongHorn, tegin ära. Eks ma annan teada, kui ma midagi tagasi kuulen.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2015 14:15:38 vasta tsitaadiga

Iseteeninduses on mingi uus nupp - "soovid kiiremat ühendust?"

Lubas alla 1 minuti automaatse pakkumise saata, aga vajutamise peale teatas, et kuni 4 tundi võib minna.
Kas keegi kontoris hakkab nüüd mõõtma ja arvutama minu uudishimu tõttu? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 09.10.2015 14:46:36 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Iseteeninduses on mingi uus nupp - "soovid kiiremat ühendust?"

Lubas alla 1 minuti automaatse pakkumise saata, aga vajutamise peale teatas, et kuni 4 tundi võib minna.
Kas keegi kontoris hakkab nüüd mõõtma ja arvutama minu uudishimu tõttu? icon_neutral.gif


Ei jõua vist rutem uut kaablit vedada icon_biggrin.gif !
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2015 15:21:38 vasta tsitaadiga

Läks siiski vähem aega. Ütles 2500+, mis ei ole üllatus. Linnast väljas ja lähima liitumiskohani oleks vaja kaevata ~300m. Õnneks sai aasta tagasi VDSL kätte ja nüüd 60 kiiruseks. icon_cool.gif

Linnaelanikele võib-olla isegi praktiline nupp, keegi tark oskab kosta kas ta hinnaks alla 2500 ka pakkuda oskab? Või rohkem inimeste hirmutamiseks pandud sinna?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2015 15:30:59 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Õnneks sai aasta tagasi VDSL kätte ja nüüd 60 kiiruseks. icon_cool.gif


60?
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2015 15:35:27 vasta tsitaadiga

Mingites piirkondades antakse 40'le lisaks 20 otsa thumbs_up.gif
60/10
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Charly
HV vaatleja


liitunud: 02.12.2001




sõnum 09.10.2015 15:37:33 vasta tsitaadiga

Diskrimineerimine, mul seda nuppu pole icon_sad.gif Vana hea ADSL veel siin, kuigi poolel asulal on VDSL ka olemas, 300 meetri kaugusel majast on veel 20/5 võimaluski näha, aga oma kortermajas pole sedagi....
_________________
I'm just 2 people short of a threesome.Help!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 182, 183, 184 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.