Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Programmeerimine »  Programmijupp otsingu lihtsustamiseks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
andruss
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2011




sõnum 05.10.2015 10:16:13 Programmijupp otsingu lihtsustamiseks vasta tsitaadiga

Tervist lugupeetavad

Sissejuhatuseks vabandan ette, kui seda teemat on juba lahatud, ei tunne valdkonda ega ka mõista otsida.

Tahaksin lihtsaimal võimalikul moel teha programmijupi mis aitaks minul sooritada otsinguid okidoki.ee;osta.ee,kuldbne börs ja veel mõnelt pudi-padi müüvalt leheküljelt.

Üks mõte oli teha see excelis
nt
A1=http://www.okidoki.ee/buy/all/?query=
A2="otsisõna"
A3=A1&A2 ehk antud juhul "http://www.okidoki.ee/buy/all/?query=otsisõna"

Aga antud juhul tulem ei ole hyperlink, ehk ma peaksin selle kopeerima ja kleepima ja mässama ühesõnaga. Mõte kaoks ära, eriti veel kui sooviksin mitut linki kasutada.

Teine viis kuidas ma seda tegin oli chrome-s. Näiteks mingi aeg ma otsisin BMW velgesid. Ma salvestasin eraldi bookmarkside kausta kõikide müügiportaalide otsingulingid ja sain "open all bookmarks in new window". Väga mugav viis värsketel kuulutustel silma peal hoida. Samas väga tüütu oleks iga uue märksõna korral koostada uus bookmarkside kaust. Ma olen terve elu igast kila-kola netsit ostnud ja mõtlesin et võiks tõusta advenced level netishoppajaks.

Minu unelmate programm näeks välja selline- ikoon desktopil-klõps klõps- aken ühe lahtri ja nupugua-märksõna+nupp=default brauser avaneb näeteks 5 tabiga millest igaüks erinevalt lehekülelt sama kraami otsib.

peab lugu

andruss
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 05.10.2015 10:28:37 vasta tsitaadiga

HYPERLINK() ümber ning mingi macro laadse toodanguga saaks ka raudselt massiliselt avama panna.

Märksõnadeks: excel macro open multiple hyperlinks

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
VilX
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2005




sõnum 05.10.2015 11:03:28 vasta tsitaadiga


javascript:
(function(){
    var query = prompt("Sisesta otsisõna", ""),
        pages = [
            "http://www.osta.ee/index.php?q%5Bq%5D=@query@&fuseaction=search.search&q%5Bshow_items%5D=1&q%5Bshow_shop%5D=1&q%5Bcat%5D=1000&search=OTSI",
            "http://www.kuldnebors.ee/search/search.mec?search_evt=onsearch&pob_action=search&search_O_string=@query@",
            "http://www.okidoki.ee/buy/all/?query=@query@"
        ];

    if (query != null) {
        for (var i = 0; i < pages.length; i++) {
            window.open(pages[i].replace(/@query@/g, query));
        }
    }


})();

Kirjutasin sellise koodijupi, otsingu stringi placeholderid on lehtede url'is @query@'ga ära märgitud, et kui uue lehe lisad, siis pane sinna reaalse otsingusõna asemel see placeholder.
Kasutada saad nii, et teed bookmarks ribale omale bookmarki, mille url'iks määrad siis selle skripti, pärast kui bookmarkile peale klikid, küsitakse otsingusõna ja seejärel avatakse kõik lehed otsingusõnaga uutes tabides (vähemalt minul Chromes).

Pilt ka:


viimati muutis VilX 05.10.2015 11:04:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andruss
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2011




sõnum 05.10.2015 11:03:52 vasta tsitaadiga

Tere

Tänan koodijupi eest! Päris omapärane lahendus, mugavam kui oleks osanud arvata.

Sisestasin koodi, sellele klikates avaneb osta ee märksõna otsinguga. Aga kas nii saab, et näiteks mitu tabi avaneb? Kuldne börs minul ei avanenud millegipärast.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VilX
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2005




sõnum 05.10.2015 11:09:44 vasta tsitaadiga

Mis brauserit sa kasutad? Võib-olla on vaja midagi natuke muuta, sest minul chrome suudab mitu tabi korraga avada. Samas võis popup blocker teise akna avamise ära blokeerida, brauser peaks kas saadressiribal või kusagil sellest teada andma.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andruss
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2011




sõnum 05.10.2015 11:18:26 vasta tsitaadiga

Ma kasutan ka chrome.
Tuli jah aadressi ribale see X-ga kastike. Andsin loa osta.ee pop-uppidele ja nüüd avaneb terve rida. uskumatu.

Tänan veelkord. See tegi mu elu lihtsamaks. Ma võin vastutasuks mõne cadi- joonisega aidata kui peaks vaja olema.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VilX
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2005




sõnum 05.10.2015 11:21:24 vasta tsitaadiga

Ilmselt aitaks see, kui sa lubad popupide avamise nt uue tab'i avalehel (google.ee minupuhul siis) ning edaspidi vajutad bookmarki alati uuel tabil.
_________________
remato.com - lihtne ja usaldusväärne tööajaarvestus ehitusettevõtetele
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andruss
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2011




sõnum 05.10.2015 13:48:06 vasta tsitaadiga

lust ja rõõm, see annab otsingutele uue tähenduse icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Programmeerimine »  Programmijupp otsingu lihtsustamiseks
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.