Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.08.2015 09:11:45 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
eks üks põhjustest on operaatorite suured kulutused seoses uue tehnoloogia/4g juurutamisega. Loomulikult nüüd on vaja need 4geega seotud kulutused tasa teenida. Suurem hind/väiksem maht on lihtsaim lahendus. Ja maht lõppeb kiiremini otsa, ostad juurde...

Maste ka ilmselt rohkem, kui soov levi asemel kiirust anda, aga uusi maste väga ei taheta ehitada. Ikka selliseks kasumi võtuks läinud...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2015 10:40:26 vasta tsitaadiga

Mastide kasutajate limiidid saavad täis ja erinevad spektrumid lähevad omavahel konflikti - on ju ikkagi suures osas linnade probleem.

Ja linnas ei ole ju vaja ülivõmsaid suure vahemaa antenne - vaid hoopis valguskaablite juurde paigutatud 3g/4g punkte mis teenindaksid mingit osa linnast. Koormus jagatud ja peaks tunduvalt odavam olema kui võimsate mastide püsti panemine.
nt http://www.artemis.com/pcell
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacT
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2015 23:48:20 vasta tsitaadiga

Jep, nii ongi.
Tänu konfliktidele tekivad "tummad tsoonid", kus ei tööta midagi.
Kui huawei usb pulgad lähestikku, sõltumata ISP, siis tekivad omakorda andmekaod ja konfliktid seadmete vahel.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 29.08.2015 16:56:27 vasta tsitaadiga

Võtsin siis ka endale prooviks EMT 4G, kuna Elisa jääb mul aina aeglasemaks, esmane tulemus on selline:
Spoiler Spoiler Spoiler

Asukoht: Tallinn, Mustjõe
Pulk: Huawei E3272
Sagedus: 2600 Mhz
Levi: -55 dBm (93%)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 31.08.2015 17:15:08 vasta tsitaadiga

hendrik32, ja mitu giga sa sellega saad ka?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 01.09.2015 07:38:08 vasta tsitaadiga

urri kirjutas:
hendrik32, ja mitu giga sa sellega saad ka?

100GB, 35 euri kuus, torrentid jms avatud.
Spoiler Spoiler Spoiler

Üle 100 lihtsalt ei lähe, nende kiiruste juures on interneti kasutamine täiesti normaalselt võimalik.
EDIT: Parim tulemus siiamaani:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2015 10:58:03 vasta tsitaadiga

Kiirus kiiruseks - aga mis packet loss ja quality on?
pingtest.net
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 04.09.2015 11:44:18 vasta tsitaadiga

mauro kirjutas:
Kiirus kiiruseks - aga mis packet loss ja quality on?
pingtest.net

Spoiler Spoiler Spoiler

Ei saanud Java't ja Chrome x64 kuidagi tööle, nii et selles testis paketikadu ei näe, samas kui pingin läbi käsurea, siis pole kordagi veel kadunud pakette näinud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.09.2015 14:51:22 vasta tsitaadiga

mauro kirjutas:
Kiirus kiiruseks - aga mis packet loss ja quality on?
pingtest.net

Tartus 50/14 ja loss 0%, ping läks neti.ee peale. 28ms.
ADSL mul kehvem thumbs_down.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 06.09.2015 17:48:30 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
ping läks neti.ee peale. 28ms.

Eks ta seal 20-30ms vahel kõigub, sama oli ka Elisaga.

EDIT: Putitasin võrgukaardi ning Windows'i sätteid natukene ning nüüd selline tulemus:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2015 13:21:54 vasta tsitaadiga

Sai võetud EMT-st net + pulk. Kuid kuidas saada http://192.168.8.1/ lehele? Ei lae ära. Win10-ga pidigi vist mingi jama olema, kuid on sellele lahendust?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2015 14:08:51 vasta tsitaadiga

proovi mobiiliga
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 12.09.2015 14:17:30 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Sai võetud EMT-st net + pulk. Kuid kuidas saada http://192.168.8.1/ lehele? Ei lae ära. Win10-ga pidigi vist mingi jama olema, kuid on sellele lahendust?

Sul on HiLink pulk, mis töötab kui Ethernet seade?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2015 14:30:38 vasta tsitaadiga

Ee, ma ei teagi. Huawei E3372 pulk on.

Kusjuures, Elisa jagab sama pulka ning neils sai ilusti selle IP aadressi pealt pulga sätteid vaadata. Ilmselt asi nüüd selles tarkvaras vms, mis EMT sellel pulgal pakub ning ei taha hästi Win10 ühilduda.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2015 15:07:32 vasta tsitaadiga

Kas see hilink polnud mitte nii, et arvuti jaoks paistabki nagu usb võrgukaart ja seadistamine käib kõik veebiliidese kaudu st. mingit dashboardi ega muud softi pole vaja installida? Endal kogemust pole kuna pole ühtegi hilink pulka ise kasutanud. Vaata selle võrgukaardi seadetest, mis ip tal on, võibolla sellele EMT pulgal on ip lihtsalt mingis muus subnetis.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2015 20:56:25 vasta tsitaadiga

Jah, vist niimodi tegelikult ongi.
Aga EMT-st nüüd öeldigi, et tõepoolest Win10-l ei saa sinna veebiliidesele ligi. Kui soovi pulgal midagi seal sättida, siis vaja Win8-t või vanemat Windowst. Ei tea, miks sedasi? Elisal ju täpselt sama pulk, kuid neil saab küll Win10-ga sinna ligi.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2015 09:00:01 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Jah, vist niimodi tegelikult ongi.
Aga EMT-st nüüd öeldigi, et tõepoolest Win10-l ei saa sinna veebiliidesele ligi. Kui soovi pulgal midagi seal sättida, siis vaja Win8-t või vanemat Windowst. Ei tea, miks sedasi? Elisal ju täpselt sama pulk, kuid neil saab küll Win10-ga sinna ligi.


Mida seal nii väga sättida? Asi käitub kui windowsi põhine modem. Windows 7 või vanemat on tarvis.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 13.09.2015 13:36:18 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Siim159 kirjutas:
Jah, vist niimodi tegelikult ongi.
Aga EMT-st nüüd öeldigi, et tõepoolest Win10-l ei saa sinna veebiliidesele ligi. Kui soovi pulgal midagi seal sättida, siis vaja Win8-t või vanemat Windowst. Ei tea, miks sedasi? Elisal ju täpselt sama pulk, kuid neil saab küll Win10-ga sinna ligi.


Mida seal nii väga sättida? Asi käitub kui windowsi põhine modem. Windows 7 või vanemat on tarvis.

Ära rohkem küll oma "IT-modem-autoga võssa sõida"... icon_cool.gif beer_yum.gif

Täpselt vastupidi on - loe ja jäta elu lõpuni meelde:
1. Windows 10 sööb ainult Regular-modemeid.
2. Windows 10 ei söö Hilink-modemeid.
3. Ja kui tegemist on Hilink-modemiga siis tuleb see ringi fläshida Regular-modemiks.

4. ISP-d ei mängi üleüldse Biiti kuna erinevad ISP-d, vastavalt oma soovidele, müüvad neid modemeid kas ühtpidi või teistpidi fläshituna.
5. Täpselt sama teema on ka Linuxi-maailmas kus Distrod söövad samuti ainult Regular-modemeid, mitte Hilink-modemeid ja kui on Hilink-Modem siis tuleb see samuti ringi fläshida Regular-modemiks.

Tegemist on ühe pikaajalise konfliktiga kuna Huawei tahab Hilink-kirjelduste eest raha saada kuid nii MS kui ka Linuxi Distrode tootjad ei taha maksta Huaweile selle eest, et saaks kasutada Hilink-modemeid.
Samas Regular-modemite tarkus on tasuta olemas ja vabalt kasutatav.
----------------------
Selle konkreetse modemi fläshimisest:
A. Netis on juttu piisavalt kuid peab teadma kuidas fläshimine käib terminali kaasabil.
B. Ja peamine, ei tohi kasutada teiste mudelite tarkvara kuna vale tarkvara võib tekitada modemist "telliskivi".
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2015 15:43:55 vasta tsitaadiga

Olen ma ainuke kel 4G ei taha viimastel päevadel korralikult toimida? Jube uimaseks läinud asi icon_sad.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.09.2015 16:06:49 vasta tsitaadiga

Teil sellist asja ka juhtund on?
Mõtlesin, et minu arvutis mingi jama. Korra nädalas tuleb ära.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2015 17:16:34 vasta tsitaadiga

korra juhtus jah, ei lasknud 1 kohta sisse, ütles, et paha oled icon_biggrin.gif
Lülitasin välja mobla ja sisse tagasi, sain uue ip ja elu lill edasi icon_razz.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2015 21:22:50 vasta tsitaadiga

tuleb, ka keskmiselt korra nädala-paari jooksul.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 16.09.2015 21:02:56 vasta tsitaadiga

nii inimesed, soovitajad, vaja oleks siis siis soovitus EMT ruuteri jaoks + kaabel + välisantenn
antud kooslus on hetkel käigus T2 3g ruutei puhul, kuna plekkkatus, ruuter pööningul ja seal siis kaabel harja otsa, kus antenn.
-----
Aga millest üldse selline soovituse vajadus... see krdi T2 klienditeenindus on krdi kepiikaldus.
Mul nimelt saab sel sept 2a tagasi ostetud telefoni orjaleping läbi.
Ja siis pommitab T2 läbi telefoni, et on vaja lepingus olevat paketti muuta.
Mina siis vastu: et pole aega tel teel seletada, pange meilile. T2: ei ei, see on ainult tel teel tehtav pakkumine /surumine.
Mina vastu: olgu siis pakkumine, kuid mul pole aega teiega seletada.
NEXT DAY, same story.
Ja siis ma... mul, vahet pole kui hea see pakkumine ka pole, mina tel teel leppeid ei tee.
Kirjalik jutt ja siis ma otsustan.
----
sai u 6 kuud tagasi proovitud nö aknalaul EMT 4g ruuterit (1-2 pulka 5st), sain vist mälu järgi DL 15, UL 5
seega kui asi panna kaabli ja antenni otsa.... krt teab mis siis tuub icon_cool.gif
---
teema lõpetuseks: krt kõik oma T2 nr (ka nett) viin sobivusel Emt üle (kokku siis 5 lepingulist asja)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2015 11:15:22 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Ee, ma ei teagi. Huawei E3372 pulk on.

Kusjuures, Elisa jagab sama pulka ning neils sai ilusti selle IP aadressi pealt pulga sätteid vaadata. Ilmselt asi nüüd selles tarkvaras vms, mis EMT sellel pulgal pakub ning ei taha hästi Win10 ühilduda.

Endal Elisaga sama pulk ning Win10 all saab ilusasti ligi. Seega EMT kamm.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2015 11:41:52 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Siim159 kirjutas:
Ee, ma ei teagi. Huawei E3372 pulk on.

Kusjuures, Elisa jagab sama pulka ning neils sai ilusti selle IP aadressi pealt pulga sätteid vaadata. Ilmselt asi nüüd selles tarkvaras vms, mis EMT sellel pulgal pakub ning ei taha hästi Win10 ühilduda.

Endal Elisaga sama pulk ning Win10 all saab ilusasti ligi. Seega EMT kamm.


Pigem Huawei pulga tarkvara küsimus. Millal need uuenduse saavad ei tea.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacT
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2015 22:05:24 vasta tsitaadiga

Kõik need tarkvarad on nii või naa koopia Mobile Partnerist. Otsi uusim Mobile Partner tarkvara, vast lahendab probleemi.

Endal oli aasta tagasi samamoodi 4G Huawei modemiga probleeme. Mis EMT ise kostnud selle peale?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 18.09.2015 14:45:32 vasta tsitaadiga

MacT kirjutas:
Kõik need tarkvarad on nii või naa koopia Mobile Partnerist. Otsi uusim Mobile Partner tarkvara, vast lahendab probleemi.

Endal oli aasta tagasi samamoodi 4G Huawei modemiga probleeme. Mis EMT ise kostnud selle peale?

Sul on ikka mitu asja ikka kapitaalselt segi ja selle lahendusega ei hakka Hilink-modemid tööle Windows 10-ga.
Nii, et ei maksa süüdistada ISP-sid, nemad pole süüdi Micorsofti ideede muutumises.
Ja loe nüüd hoolikalt. icon_cool.gif beer_yum.gif

1. MS-i Windows 10 töötab ainult Regular-modemitega, mitte aga Hilink-modemitega.
2. Seega, modemid, mis on HiLink-modemid tuleb ringi fläshida Regular-modemiks.
- ISP-d ei puhu pilli kuna erinevad ISP-d müüvad üht- või teistpidi fläshitud modemeid ja seetõttu ongi nii, et osad töötavad W10-ga ja osad mitte.

3. Ja see info, kas modem töötab Regular-modemina või Hilink-modemina on salvestatud modemi Fläsh-mällu ja see info tuleb siis ringi fläshida.
4. Seda ringifläshimist tehakse Terminalis ja õigete AT-Commandide kaasabil.
5. Õiged AT-commandid tuleb üles leida internetist ja nad peavad sobima selle modemi mudeliga. Vastasel juhul, valede AT-Commandidega, fläshid modemi "telliskiviks".

Mul endal on majapidamises E3276 ja seda tuleb siis samuti pidevalt ringi fläshida. Sõltuvalt siis sellest kas on vaja töötamist Regular-modemina või Hilink-modemina. Regular-modemina töötamist on vaja siis nii Windows 10-e jaoks kui ka Linuxi Distrode jaoks.
Ka Linuximaailm ei tunnista HiLink-modemeid, ainult Regular-modemeid.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2015 14:51:47 vasta tsitaadiga

tahanteada, aga miks pidevalt ringi pead flashima? Kas oskad öelda mõne OSi, mis nõuab ilmtingimata hilink modemit st. regular modemiga ei tööta?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Altas
jõrr

liitunud: 13.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2015 18:26:46 vasta tsitaadiga

Netipulk läheb kole soojaks, kas see on märk sellest, et pulk vajab vahetust? (kuskil 4 aastat vana pulk)
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2015 20:53:26 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
tahanteada, aga miks pidevalt ringi pead flashima? Kas oskad öelda mõne OSi, mis nõuab ilmtingimata hilink modemit st. regular modemiga ei tööta?


sest et mõni mees elab ikka veel kuldsetes 60ndates oma AT-de otsas ja teisalt on inimesel lihtsalt väga igav.

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 30.09.2015 14:12:36 vasta tsitaadiga

Kas keegi on komistanud mõne 3G/4G VPN ruuteri otsa ?
Kiire Google tulemusel leidsin laiatarbekaubast D-Link'i poolt pakutava, see aga saadaval ainul ausside juures: http://www.dlink.com.au/home-solutions/dwr-925-wireless-n300-4g-lte-vpn-router-with-sim-slot

Pakkuge midagi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2015 14:17:46 vasta tsitaadiga

Asus RT-AC56U oskab openvpn ja pptp puhul nii klient kui server olla. Sim sloti pole, aga netipulga tugi ja USB port on olemas.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 30.09.2015 14:43:14 vasta tsitaadiga

zaitz kirjutas:
Kas keegi on komistanud mõne 3G/4G VPN ruuteri otsa ?
Kiire Google tulemusel leidsin laiatarbekaubast D-Link'i poolt pakutava, see aga saadaval ainul ausside juures: http://www.dlink.com.au/home-solutions/dwr-925-wireless-n300-4g-lte-vpn-router-with-sim-slot

Pakkuge midagi thumbs_up.gif

VPN'i saab rakendada ka ROOter püsivaraga, mida toetavad paljud ruuterid (VPN'i jaoks vajalik 8MB mahuga ruuter)
http://ofmodemsandmen.com/supported.html
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 30.09.2015 14:50:15 vasta tsitaadiga

USB pesaga ruuteritega siiani kehvad kogemused, st. kipuvad ühendust katkestama, kokku jooksma ja pealegi ei söö kõiki modemeid vaid valikuliselt mingeid kindlaid... Võiks olla AIO karp.
Või on keegi proovinud, mingit nö. tava VPN ruuterit nt. Huawei B593 DMZ porti lükata ?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2015 15:27:25 vasta tsitaadiga

Kirjeda mida sa täpselt teha tahad. Mis VPN ja kas vajad klienti või serverit. Näiteks openvpn puhul pole dmz serveri jaoks üldse vajalik, piisab ühe pordi suunamisest ja sellega saab hakkama isegi odav seebikarp. Ja kuna VPNi teha tahad, siis eeldatavalt sul nagunii mõni arvuti 24/7 töötab, seega võib VPN ka seal joosta ehk pole isegi otsest vajadust kahe ruuteriga mässama hakata.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2015 21:20:33 vasta tsitaadiga

päris sitt ütleks ausalt öeldes:

Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2015 21:31:00 vasta tsitaadiga

Renq, 3g?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2015 21:40:17 vasta tsitaadiga

eip, 4G, see kõige kangem pakett 100GB kuus, kiirused on kõigil pakettidel Max.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2015 21:46:42 vasta tsitaadiga

Renq, miskit on nagu juhtunud jah icon_eek.gif
Viskasin ka just testi käima ja 10,16/1,53 ping 39ms

Eile oli veel 102/25 ping 29 thumbs_down.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2015 22:17:47 vasta tsitaadiga

Ja Battlefieldis sain täna juba teist korda kicki kuna ping on kõrge. Vanasti oli see nagu rohkem Elisa teema.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 02.10.2015 00:06:19 vasta tsitaadiga

Endal siiamaani kõik korras olnud
Spoiler Spoiler Spoiler

Kui levi kannatab, siis võib 1800 või 2600 Mhz proovida.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2015 09:51:19 vasta tsitaadiga

Kuidas ma seda sättida saaks? Netipulk + tplink ruuter kooslus
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2015 09:59:40 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Kuidas ma seda sättida saaks? Netipulk + tplink ruuter kooslus


Netipulk otse masinasse , minna pulga veebilehele ja sealt klikk. Pulga mark oleks abiks. Kui asukoha enamjaolt asula täpsusega mainid, siis saan vaadata, kas mõne tugijaamaga probleeme.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 02.10.2015 11:34:00 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Kuidas ma seda sättida saaks? Netipulk + tplink ruuter kooslus

Sellise programmi nagu MDMA'ga saab sagedustega mängida.
http://www.nerve.org.za/mdma/
Pead pulga arvutisse otse panema, siis saad muuta.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2015 21:34:38 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Renq kirjutas:
Kuidas ma seda sättida saaks? Netipulk + tplink ruuter kooslus


Netipulk otse masinasse , minna pulga veebilehele ja sealt klikk. Pulga mark oleks abiks. Kui asukoha enamjaolt asula täpsusega mainid, siis saan vaadata, kas mõne tugijaamaga probleeme.


Tallinn>Pirita>Mähe. Huawei e3276 on mark. See pulga veebileht on? vanasti kui pulk oli arvutis, siis oli see mobile partner või midagi ja ruuteril oma tarkvara.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 06.10.2015 19:32:10 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Renq kirjutas:
Kuidas ma seda sättida saaks? Netipulk + tplink ruuter kooslus


Netipulk otse masinasse , minna pulga veebilehele ja sealt klikk. Pulga mark oleks abiks. Kui asukoha enamjaolt asula täpsusega mainid, siis saan vaadata, kas mõne tugijaamaga probleeme.


Tallinn>Pirita>Mähe. Huawei e3276 on mark. See pulga veebileht on? vanasti kui pulk oli arvutis, siis oli see mobile partner või midagi ja ruuteril oma tarkvara.

Läbi Mobile Partner'i ei saa vahetada, kasuta MDMA'd.

E: Olen üle kuu aja nüüd EMT 4G kasutanud ning ainuke asi, mille üle saab kurta, on see, et 100GB jääb kuuks ajaks väheseks arvestades kiirustest icon_biggrin.gif
http://www.speedtest.net/my-result/4723124533
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2015 18:28:28 vasta tsitaadiga

Kas keegi EMT SMTP kaudu e-maile edastab? Eile lakkas see päeval töötamast.

Andmed siis on
SMTP serveriks on: gprsmail.emt.ee
port: 25

Niipalju ma tean, et kui enne eilset gprsmail.emt.ee pingida siis päring läks antispam2.emt.ee. Nüüd aga kuhugi NETI-Releyhost3.estpak.ee

Oskab keegi midagi tarka kosta. EMT info laiutab käsi. Jah ajutiselt panin antispam2.emt.ee peale ja sain asja tööle. Keegi võiks veel proovida kas tal kirjas lähevad ära kui kasutab gprsmail.emt.ee turvamata saatmist.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2015 20:44:01 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Kas keegi EMT SMTP kaudu e-maile edastab? Eile lakkas see päeval töötamast.

Andmed siis on
SMTP serveriks on: gprsmail.emt.ee
port: 25

Niipalju ma tean, et kui enne eilset gprsmail.emt.ee pingida siis päring läks antispam2.emt.ee. Nüüd aga kuhugi NETI-Releyhost3.estpak.ee

Oskab keegi midagi tarka kosta. EMT info laiutab käsi. Jah ajutiselt panin antispam2.emt.ee peale ja sain asja tööle. Keegi võiks veel proovida kas tal kirjas lähevad ära kui kasutab gprsmail.emt.ee turvamata saatmist.

eile läks midagi peesse jah. loodan, et läheb ise korda.
Kirjad eile välja ei läinud.
Laupäeval saan proovida

Edit:
tsitaat:
ajutiselt panin antispam2.emt.ee peale

mille asemele sa selle panid?

Edit2:

Lasin emal proovida, hetkel saadab outlook maile välja küll, eile ei saatnud.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2015 21:00:19 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:


Edit:
tsitaat:
ajutiselt panin antispam2.emt.ee peale

mille asemele sa selle panid?


Panin gprsmail.emt.ee asemele. Miks nii, avastasin selle kunagi nii, et pingisin gprsmail.emt.ee aadressi ja vaatasin kuhu side liigub. Liikus aadressile antispam2.emt.ee`sse. Nüüd krt alates eilsest liigub NETI-Releyhost3.estpak.ee . Näitab veel, et tegemist on Elion mailsystem V.3
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2015 00:25:27 vasta tsitaadiga

Töötab igast asendist. Vaja vananenud sessioon lihtsalt katkestada. Piisab 15 minutilisest pausist teenusesse.

grpsmail.emt.ee on nüüdsest mail.neti.ee serveriga ühine.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.