|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
21.08.2015 09:11:45
|
|
|
| ewur kirjutas: |
| eks üks põhjustest on operaatorite suured kulutused seoses uue tehnoloogia/4g juurutamisega. Loomulikult nüüd on vaja need 4geega seotud kulutused tasa teenida. Suurem hind/väiksem maht on lihtsaim lahendus. Ja maht lõppeb kiiremini otsa, ostad juurde... |
Maste ka ilmselt rohkem, kui soov levi asemel kiirust anda, aga uusi maste väga ei taheta ehitada. Ikka selliseks kasumi võtuks läinud...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
21.08.2015 10:40:26
|
|
|
Mastide kasutajate limiidid saavad täis ja erinevad spektrumid lähevad omavahel konflikti - on ju ikkagi suures osas linnade probleem.
Ja linnas ei ole ju vaja ülivõmsaid suure vahemaa antenne - vaid hoopis valguskaablite juurde paigutatud 3g/4g punkte mis teenindaksid mingit osa linnast. Koormus jagatud ja peaks tunduvalt odavam olema kui võimsate mastide püsti panemine.
nt http://www.artemis.com/pcell
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MacT
HV kasutaja
liitunud: 19.08.2014
|
25.08.2015 23:48:20
|
|
|
Jep, nii ongi.
Tänu konfliktidele tekivad "tummad tsoonid", kus ei tööta midagi.
Kui huawei usb pulgad lähestikku, sõltumata ISP, siis tekivad omakorda andmekaod ja konfliktid seadmete vahel.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
29.08.2015 16:56:27
|
|
|
Võtsin siis ka endale prooviks EMT 4G, kuna Elisa jääb mul aina aeglasemaks, esmane tulemus on selline:
Spoiler 
Asukoht: Tallinn, Mustjõe
Pulk: Huawei E3272
Sagedus: 2600 Mhz
Levi: -55 dBm (93%)
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
31.08.2015 17:15:08
|
|
|
| hendrik32, ja mitu giga sa sellega saad ka?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
01.09.2015 07:38:08
|
|
|
| urri kirjutas: |
| hendrik32, ja mitu giga sa sellega saad ka? |
100GB, 35 euri kuus, torrentid jms avatud.
Spoiler 
Üle 100 lihtsalt ei lähe, nende kiiruste juures on interneti kasutamine täiesti normaalselt võimalik.
EDIT: Parim tulemus siiamaani:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
04.09.2015 10:58:03
|
|
|
Kiirus kiiruseks - aga mis packet loss ja quality on?
pingtest.net
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
04.09.2015 11:44:18
|
|
|
| mauro kirjutas: |
Kiirus kiiruseks - aga mis packet loss ja quality on?
pingtest.net |
Spoiler 
Ei saanud Java't ja Chrome x64 kuidagi tööle, nii et selles testis paketikadu ei näe, samas kui pingin läbi käsurea, siis pole kordagi veel kadunud pakette näinud.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
05.09.2015 14:51:22
|
|
|
| mauro kirjutas: |
Kiirus kiiruseks - aga mis packet loss ja quality on?
pingtest.net |
Tartus 50/14 ja loss 0%, ping läks neti.ee peale. 28ms.
ADSL mul kehvem
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
06.09.2015 17:48:30
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| ping läks neti.ee peale. 28ms. |
Eks ta seal 20-30ms vahel kõigub, sama oli ka Elisaga.
EDIT: Putitasin võrgukaardi ning Windows'i sätteid natukene ning nüüd selline tulemus:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
12.09.2015 13:21:54
|
|
|
| Sai võetud EMT-st net + pulk. Kuid kuidas saada http://192.168.8.1/ lehele? Ei lae ära. Win10-ga pidigi vist mingi jama olema, kuid on sellele lahendust?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.09.2015 14:08:51
|
|
|
proovi mobiiliga
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
12.09.2015 14:17:30
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| Sai võetud EMT-st net + pulk. Kuid kuidas saada http://192.168.8.1/ lehele? Ei lae ära. Win10-ga pidigi vist mingi jama olema, kuid on sellele lahendust? |
Sul on HiLink pulk, mis töötab kui Ethernet seade?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
12.09.2015 14:30:38
|
|
|
Ee, ma ei teagi. Huawei E3372 pulk on.
Kusjuures, Elisa jagab sama pulka ning neils sai ilusti selle IP aadressi pealt pulga sätteid vaadata. Ilmselt asi nüüd selles tarkvaras vms, mis EMT sellel pulgal pakub ning ei taha hästi Win10 ühilduda.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
12.09.2015 15:07:32
|
|
|
| Kas see hilink polnud mitte nii, et arvuti jaoks paistabki nagu usb võrgukaart ja seadistamine käib kõik veebiliidese kaudu st. mingit dashboardi ega muud softi pole vaja installida? Endal kogemust pole kuna pole ühtegi hilink pulka ise kasutanud. Vaata selle võrgukaardi seadetest, mis ip tal on, võibolla sellele EMT pulgal on ip lihtsalt mingis muus subnetis.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
12.09.2015 20:56:25
|
|
|
Jah, vist niimodi tegelikult ongi.
Aga EMT-st nüüd öeldigi, et tõepoolest Win10-l ei saa sinna veebiliidesele ligi. Kui soovi pulgal midagi seal sättida, siis vaja Win8-t või vanemat Windowst. Ei tea, miks sedasi? Elisal ju täpselt sama pulk, kuid neil saab küll Win10-ga sinna ligi.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
13.09.2015 09:00:01
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
Jah, vist niimodi tegelikult ongi.
Aga EMT-st nüüd öeldigi, et tõepoolest Win10-l ei saa sinna veebiliidesele ligi. Kui soovi pulgal midagi seal sättida, siis vaja Win8-t või vanemat Windowst. Ei tea, miks sedasi? Elisal ju täpselt sama pulk, kuid neil saab küll Win10-ga sinna ligi. |
Mida seal nii väga sättida? Asi käitub kui windowsi põhine modem. Windows 7 või vanemat on tarvis.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
13.09.2015 13:36:18
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| Siim159 kirjutas: |
Jah, vist niimodi tegelikult ongi.
Aga EMT-st nüüd öeldigi, et tõepoolest Win10-l ei saa sinna veebiliidesele ligi. Kui soovi pulgal midagi seal sättida, siis vaja Win8-t või vanemat Windowst. Ei tea, miks sedasi? Elisal ju täpselt sama pulk, kuid neil saab küll Win10-ga sinna ligi. |
Mida seal nii väga sättida? Asi käitub kui windowsi põhine modem. Windows 7 või vanemat on tarvis. |
Ära rohkem küll oma "IT-modem-autoga võssa sõida"...
Täpselt vastupidi on - loe ja jäta elu lõpuni meelde:
1. Windows 10 sööb ainult Regular-modemeid.
2. Windows 10 ei söö Hilink-modemeid.
3. Ja kui tegemist on Hilink-modemiga siis tuleb see ringi fläshida Regular-modemiks.
4. ISP-d ei mängi üleüldse Biiti kuna erinevad ISP-d, vastavalt oma soovidele, müüvad neid modemeid kas ühtpidi või teistpidi fläshituna.
5. Täpselt sama teema on ka Linuxi-maailmas kus Distrod söövad samuti ainult Regular-modemeid, mitte Hilink-modemeid ja kui on Hilink-Modem siis tuleb see samuti ringi fläshida Regular-modemiks.
Tegemist on ühe pikaajalise konfliktiga kuna Huawei tahab Hilink-kirjelduste eest raha saada kuid nii MS kui ka Linuxi Distrode tootjad ei taha maksta Huaweile selle eest, et saaks kasutada Hilink-modemeid.
Samas Regular-modemite tarkus on tasuta olemas ja vabalt kasutatav.
----------------------
Selle konkreetse modemi fläshimisest:
A. Netis on juttu piisavalt kuid peab teadma kuidas fläshimine käib terminali kaasabil.
B. Ja peamine, ei tohi kasutada teiste mudelite tarkvara kuna vale tarkvara võib tekitada modemist "telliskivi".
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
15.09.2015 15:43:55
|
|
|
Olen ma ainuke kel 4G ei taha viimastel päevadel korralikult toimida? Jube uimaseks läinud asi
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003

|
15.09.2015 16:06:49
|
|
|
Teil sellist asja ka juhtund on?
Mõtlesin, et minu arvutis mingi jama. Korra nädalas tuleb ära.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.09.2015 17:16:34
|
|
|
korra juhtus jah, ei lasknud 1 kohta sisse, ütles, et paha oled
Lülitasin välja mobla ja sisse tagasi, sain uue ip ja elu lill edasi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
15.09.2015 21:22:50
|
|
|
| tuleb, ka keskmiselt korra nädala-paari jooksul.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
16.09.2015 21:02:56
|
|
|
nii inimesed, soovitajad, vaja oleks siis siis soovitus EMT ruuteri jaoks + kaabel + välisantenn
antud kooslus on hetkel käigus T2 3g ruutei puhul, kuna plekkkatus, ruuter pööningul ja seal siis kaabel harja otsa, kus antenn.
-----
Aga millest üldse selline soovituse vajadus... see krdi T2 klienditeenindus on krdi kepiikaldus.
Mul nimelt saab sel sept 2a tagasi ostetud telefoni orjaleping läbi.
Ja siis pommitab T2 läbi telefoni, et on vaja lepingus olevat paketti muuta.
Mina siis vastu: et pole aega tel teel seletada, pange meilile. T2: ei ei, see on ainult tel teel tehtav pakkumine /surumine.
Mina vastu: olgu siis pakkumine, kuid mul pole aega teiega seletada.
NEXT DAY, same story.
Ja siis ma... mul, vahet pole kui hea see pakkumine ka pole, mina tel teel leppeid ei tee.
Kirjalik jutt ja siis ma otsustan.
----
sai u 6 kuud tagasi proovitud nö aknalaul EMT 4g ruuterit (1-2 pulka 5st), sain vist mälu järgi DL 15, UL 5
seega kui asi panna kaabli ja antenni otsa.... krt teab mis siis tuub
---
teema lõpetuseks: krt kõik oma T2 nr (ka nett) viin sobivusel Emt üle (kokku siis 5 lepingulist asja)
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
17.09.2015 11:15:22
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
Ee, ma ei teagi. Huawei E3372 pulk on.
Kusjuures, Elisa jagab sama pulka ning neils sai ilusti selle IP aadressi pealt pulga sätteid vaadata. Ilmselt asi nüüd selles tarkvaras vms, mis EMT sellel pulgal pakub ning ei taha hästi Win10 ühilduda. |
Endal Elisaga sama pulk ning Win10 all saab ilusasti ligi. Seega EMT kamm.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
17.09.2015 11:41:52
|
|
|
| krist2an kirjutas: |
| Siim159 kirjutas: |
Ee, ma ei teagi. Huawei E3372 pulk on.
Kusjuures, Elisa jagab sama pulka ning neils sai ilusti selle IP aadressi pealt pulga sätteid vaadata. Ilmselt asi nüüd selles tarkvaras vms, mis EMT sellel pulgal pakub ning ei taha hästi Win10 ühilduda. |
Endal Elisaga sama pulk ning Win10 all saab ilusasti ligi. Seega EMT kamm. |
Pigem Huawei pulga tarkvara küsimus. Millal need uuenduse saavad ei tea.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MacT
HV kasutaja
liitunud: 19.08.2014
|
17.09.2015 22:05:24
|
|
|
Kõik need tarkvarad on nii või naa koopia Mobile Partnerist. Otsi uusim Mobile Partner tarkvara, vast lahendab probleemi.
Endal oli aasta tagasi samamoodi 4G Huawei modemiga probleeme. Mis EMT ise kostnud selle peale?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
18.09.2015 14:45:32
|
|
|
| MacT kirjutas: |
Kõik need tarkvarad on nii või naa koopia Mobile Partnerist. Otsi uusim Mobile Partner tarkvara, vast lahendab probleemi.
Endal oli aasta tagasi samamoodi 4G Huawei modemiga probleeme. Mis EMT ise kostnud selle peale? |
Sul on ikka mitu asja ikka kapitaalselt segi ja selle lahendusega ei hakka Hilink-modemid tööle Windows 10-ga.
Nii, et ei maksa süüdistada ISP-sid, nemad pole süüdi Micorsofti ideede muutumises.
Ja loe nüüd hoolikalt.
1. MS-i Windows 10 töötab ainult Regular-modemitega, mitte aga Hilink-modemitega.
2. Seega, modemid, mis on HiLink-modemid tuleb ringi fläshida Regular-modemiks.
- ISP-d ei puhu pilli kuna erinevad ISP-d müüvad üht- või teistpidi fläshitud modemeid ja seetõttu ongi nii, et osad töötavad W10-ga ja osad mitte.
3. Ja see info, kas modem töötab Regular-modemina või Hilink-modemina on salvestatud modemi Fläsh-mällu ja see info tuleb siis ringi fläshida.
4. Seda ringifläshimist tehakse Terminalis ja õigete AT-Commandide kaasabil.
5. Õiged AT-commandid tuleb üles leida internetist ja nad peavad sobima selle modemi mudeliga. Vastasel juhul, valede AT-Commandidega, fläshid modemi "telliskiviks".
Mul endal on majapidamises E3276 ja seda tuleb siis samuti pidevalt ringi fläshida. Sõltuvalt siis sellest kas on vaja töötamist Regular-modemina või Hilink-modemina. Regular-modemina töötamist on vaja siis nii Windows 10-e jaoks kui ka Linuxi Distrode jaoks.
Ka Linuximaailm ei tunnista HiLink-modemeid, ainult Regular-modemeid.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
18.09.2015 14:51:47
|
|
|
| tahanteada, aga miks pidevalt ringi pead flashima? Kas oskad öelda mõne OSi, mis nõuab ilmtingimata hilink modemit st. regular modemiga ei tööta?
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Altas
jõrr
liitunud: 13.12.2011
|
27.09.2015 18:26:46
|
|
|
Netipulk läheb kole soojaks, kas see on märk sellest, et pulk vajab vahetust? (kuskil 4 aastat vana pulk)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
27.09.2015 20:53:26
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| tahanteada, aga miks pidevalt ringi pead flashima? Kas oskad öelda mõne OSi, mis nõuab ilmtingimata hilink modemit st. regular modemiga ei tööta? |
sest et mõni mees elab ikka veel kuldsetes 60ndates oma AT-de otsas ja teisalt on inimesel lihtsalt väga igav.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaitz
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
30.09.2015 14:17:46
|
|
|
| Asus RT-AC56U oskab openvpn ja pptp puhul nii klient kui server olla. Sim sloti pole, aga netipulga tugi ja USB port on olemas.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaitz
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.07.2003
|
30.09.2015 14:50:15
|
|
|
USB pesaga ruuteritega siiani kehvad kogemused, st. kipuvad ühendust katkestama, kokku jooksma ja pealegi ei söö kõiki modemeid vaid valikuliselt mingeid kindlaid... Võiks olla AIO karp.
Või on keegi proovinud, mingit nö. tava VPN ruuterit nt. Huawei B593 DMZ porti lükata ?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
30.09.2015 15:27:25
|
|
|
| Kirjeda mida sa täpselt teha tahad. Mis VPN ja kas vajad klienti või serverit. Näiteks openvpn puhul pole dmz serveri jaoks üldse vajalik, piisab ühe pordi suunamisest ja sellega saab hakkama isegi odav seebikarp. Ja kuna VPNi teha tahad, siis eeldatavalt sul nagunii mõni arvuti 24/7 töötab, seega võib VPN ka seal joosta ehk pole isegi otsest vajadust kahe ruuteriga mässama hakata.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
01.10.2015 21:20:33
|
|
|
päris sitt ütleks ausalt öeldes:
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
01.10.2015 21:31:00
|
|
|
| Renq, 3g?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
01.10.2015 21:40:17
|
|
|
eip, 4G, see kõige kangem pakett 100GB kuus, kiirused on kõigil pakettidel Max.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
01.10.2015 21:46:42
|
|
|
Renq, miskit on nagu juhtunud jah
Viskasin ka just testi käima ja 10,16/1,53 ping 39ms
Eile oli veel 102/25 ping 29
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
01.10.2015 22:17:47
|
|
|
Ja Battlefieldis sain täna juba teist korda kicki kuna ping on kõrge. Vanasti oli see nagu rohkem Elisa teema.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
02.10.2015 00:06:19
|
|
|
Endal siiamaani kõik korras olnud
Spoiler 
Kui levi kannatab, siis võib 1800 või 2600 Mhz proovida.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
02.10.2015 09:51:19
|
|
|
Kuidas ma seda sättida saaks? Netipulk + tplink ruuter kooslus
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
02.10.2015 09:59:40
|
|
|
| Renq kirjutas: |
| Kuidas ma seda sättida saaks? Netipulk + tplink ruuter kooslus |
Netipulk otse masinasse , minna pulga veebilehele ja sealt klikk. Pulga mark oleks abiks. Kui asukoha enamjaolt asula täpsusega mainid, siis saan vaadata, kas mõne tugijaamaga probleeme.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
02.10.2015 11:34:00
|
|
|
| Renq kirjutas: |
| Kuidas ma seda sättida saaks? Netipulk + tplink ruuter kooslus |
Sellise programmi nagu MDMA'ga saab sagedustega mängida.
http://www.nerve.org.za/mdma/
Pead pulga arvutisse otse panema, siis saad muuta.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
02.10.2015 21:34:38
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| Renq kirjutas: |
| Kuidas ma seda sättida saaks? Netipulk + tplink ruuter kooslus |
Netipulk otse masinasse , minna pulga veebilehele ja sealt klikk. Pulga mark oleks abiks. Kui asukoha enamjaolt asula täpsusega mainid, siis saan vaadata, kas mõne tugijaamaga probleeme. |
Tallinn>Pirita>Mähe. Huawei e3276 on mark. See pulga veebileht on? vanasti kui pulk oli arvutis, siis oli see mobile partner või midagi ja ruuteril oma tarkvara.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
06.10.2015 19:32:10
|
|
|
| Renq kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| Renq kirjutas: |
| Kuidas ma seda sättida saaks? Netipulk + tplink ruuter kooslus |
Netipulk otse masinasse , minna pulga veebilehele ja sealt klikk. Pulga mark oleks abiks. Kui asukoha enamjaolt asula täpsusega mainid, siis saan vaadata, kas mõne tugijaamaga probleeme. |
Tallinn>Pirita>Mähe. Huawei e3276 on mark. See pulga veebileht on? vanasti kui pulk oli arvutis, siis oli see mobile partner või midagi ja ruuteril oma tarkvara. |
Läbi Mobile Partner'i ei saa vahetada, kasuta MDMA'd.
E: Olen üle kuu aja nüüd EMT 4G kasutanud ning ainuke asi, mille üle saab kurta, on see, et 100GB jääb kuuks ajaks väheseks arvestades kiirustest
http://www.speedtest.net/my-result/4723124533
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
08.10.2015 18:28:28
|
|
|
Kas keegi EMT SMTP kaudu e-maile edastab? Eile lakkas see päeval töötamast.
Andmed siis on
SMTP serveriks on: gprsmail.emt.ee
port: 25
Niipalju ma tean, et kui enne eilset gprsmail.emt.ee pingida siis päring läks antispam2.emt.ee. Nüüd aga kuhugi NETI-Releyhost3.estpak.ee
Oskab keegi midagi tarka kosta. EMT info laiutab käsi. Jah ajutiselt panin antispam2.emt.ee peale ja sain asja tööle. Keegi võiks veel proovida kas tal kirjas lähevad ära kui kasutab gprsmail.emt.ee turvamata saatmist.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.10.2015 20:44:01
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
Kas keegi EMT SMTP kaudu e-maile edastab? Eile lakkas see päeval töötamast.
Andmed siis on
SMTP serveriks on: gprsmail.emt.ee
port: 25
Niipalju ma tean, et kui enne eilset gprsmail.emt.ee pingida siis päring läks antispam2.emt.ee. Nüüd aga kuhugi NETI-Releyhost3.estpak.ee
Oskab keegi midagi tarka kosta. EMT info laiutab käsi. Jah ajutiselt panin antispam2.emt.ee peale ja sain asja tööle. Keegi võiks veel proovida kas tal kirjas lähevad ära kui kasutab gprsmail.emt.ee turvamata saatmist. |
eile läks midagi peesse jah. loodan, et läheb ise korda.
Kirjad eile välja ei läinud.
Laupäeval saan proovida
Edit:
| tsitaat: |
| ajutiselt panin antispam2.emt.ee peale |
mille asemele sa selle panid?
Edit2:
Lasin emal proovida, hetkel saadab outlook maile välja küll, eile ei saatnud.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
08.10.2015 21:00:19
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Edit:
| tsitaat: |
| ajutiselt panin antispam2.emt.ee peale |
mille asemele sa selle panid?
|
Panin gprsmail.emt.ee asemele. Miks nii, avastasin selle kunagi nii, et pingisin gprsmail.emt.ee aadressi ja vaatasin kuhu side liigub. Liikus aadressile antispam2.emt.ee`sse. Nüüd krt alates eilsest liigub NETI-Releyhost3.estpak.ee . Näitab veel, et tegemist on Elion mailsystem V.3
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
09.10.2015 00:25:27
|
|
|
Töötab igast asendist. Vaja vananenud sessioon lihtsalt katkestada. Piisab 15 minutilisest pausist teenusesse.
grpsmail.emt.ee on nüüdsest mail.neti.ee serveriga ühine.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|