Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Rainbow Six: Siege märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
tomhai
HV vaatleja

liitunud: 11.10.2004




sõnum 01.10.2015 20:59:11 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
Mõned võtmed kui kellelgi peaks vaja minema.
Spoiler Spoiler Spoiler


Võtsin ära HELC-AMHU-8JAY-UWQY
Tänud! Ubi polnud mulle siiamaani võtit saatnud, nii et kulus ära.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 02.10.2015 21:06:51 vasta tsitaadiga

Täna ühendas hüpper kiiresti mäng end võrku
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kirjumega
HV veteran
kirjumega

liitunud: 25.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.10.2015 21:55:09 vasta tsitaadiga

Täna mul just katkes koguaeg icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vants...
HV vaatleja
Vants...

liitunud: 25.10.2011




sõnum 03.10.2015 14:19:40 vasta tsitaadiga

Kolm võtit jäi üle
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zikiest
HV vaatleja
zikiest

liitunud: 07.05.2012




sõnum 04.10.2015 15:03:53 vasta tsitaadiga

Tnx El-Fuego võtme eest, mul toimib beta normaalselt ja see mäng hakkab meeldima...
_________________
BF4 = Mr-ZiKi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 05.10.2015 01:06:07 vasta tsitaadiga

zikiest kirjutas:
Tnx El-Fuego võtme eest, mul toimib beta normaalselt ja see mäng hakkab meeldima...


thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Mäng on ok jah kuid midagi oleks nagu puudu justkui

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2015 12:11:44 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
zikiest kirjutas:
Tnx El-Fuego võtme eest, mul toimib beta normaalselt ja see mäng hakkab meeldima...


thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Mäng on ok jah kuid midagi oleks nagu puudu justkui

Eks puudu on see, et mäng pole puhas copy paste mingist varem töötavast tulistamismängust (mida mõned mängurid eelistaksid). Tegemist omamoodi uue tõlgendusega fps žanrist (on elemente swatist, rb6 seeria mängudest jne). Säärast kompotti pole varem üheski mängus tervikuna pakutud. Mis veel puudu on icon_razz.gif Kilbi ja püstoli kombo tasakaalustamine.

Loodan, et mäng saab olema populaarne ning see julgustab tulevikus kirjastajaid rohkem uuendustele mõtlema.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 05.10.2015 16:22:07 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
zikiest kirjutas:
Tnx El-Fuego võtme eest, mul toimib beta normaalselt ja see mäng hakkab meeldima...


thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Mäng on ok jah kuid midagi oleks nagu puudu justkui

Eks puudu on see, et mäng pole puhas copy paste mingist varem töötavast tulistamismängust (mida mõned mängurid eelistaksid). Tegemist omamoodi uue tõlgendusega fps žanrist (on elemente swatist, rb6 seeria mängudest jne). Säärast kompotti pole varem üheski mängus tervikuna pakutud. Mis veel puudu on icon_razz.gif Kilbi ja püstoli kombo tasakaalustamine.

Loodan, et mäng saab olema populaarne ning see julgustab tulevikus kirjastajaid rohkem uuendustele mõtlema.


Selles suhtes õigus, et pole copy paste. Kuid paari mänguga natuke sarnasusi leidsin. Ok see teine teema jah ta on lahedalt tehtud kõik need lisad ja asjad... kuid ikkagi see miski on puudu kuid fakt on see, et ostunimekirjas ta mul on ja loodan, et peale väljatulekut pole mängu liitumisega enam probleeme ja on saanud ka natuke särtsu või sära juurde icon_razz.gif

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Theheiki
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2013




sõnum 05.10.2015 20:01:21 vasta tsitaadiga

edid sai tõmmatud uplay aga pole töötavat koodi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 05.10.2015 21:31:52 vasta tsitaadiga

Theheiki, beta lõppes juba eile..
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Theheiki
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2013




sõnum 05.10.2015 21:36:20 vasta tsitaadiga

krt sain aru jah, ülelend. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 05.10.2015 22:00:34 vasta tsitaadiga

Nüüd siis 2 kuud ootamist :p
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2015 00:11:30 vasta tsitaadiga

See mäng pole küll mingit ootamist väärt. Mängu arendajad võiks selle projekti pooleli jätta. Täiesti mõttetu. Nagu aastast ma ei teagi - 2005 pärit mäng. icon_razz.gif BETA-t jaksasin mängida täpselt umbes 5min. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010




sõnum 06.10.2015 10:51:09 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
See mäng pole küll mingit ootamist väärt. Mängu arendajad võiks selle projekti pooleli jätta. Täiesti mõttetu. Nagu aastast ma ei teagi - 2005 pärit mäng. icon_razz.gif BETA-t jaksasin mängida täpselt umbes 5min. icon_biggrin.gif


Võiksid oma argumente kommenteerida ka.
See ei ole CoD, kus oluline on saada parim skoor ning üritada üksinda Ace teha. SoloQ on hetkel selles võtmes keeruline, et koostöö on raske käima saada ja pole veel kindlaid strateegiaid, kuidas igal mäpil erinevates olukordades läheneda.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 06.10.2015 15:47:21 vasta tsitaadiga

Vaatasin selle läbi ja ütleksin, et see isegi ei tõmba mind proovima...


Link


Kõik see on eemaldatud mängust, mis tegi Raven Shieldi heaks. Tegu võib küll Betaga olla, aga ega sellisest kräpist midagi paremat vaevalt enam teeb. Olen isegi Dj-E'ga ühel meelel, sest paras jura mäng tundub. Kui mainida Call of Duty't, siis sellist saasta ma ei mängi enam aastaid. Asi lihtsalt selles, et see ei meenuta kohe üldse Rainbow Six'i. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 06.10.2015 15:58:55 vasta tsitaadiga

Athunik, miks see rainbow sixi ei meenuta?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2015 20:59:51 vasta tsitaadiga

R3negadeX kirjutas:
Dj-E kirjutas:
See mäng pole küll mingit ootamist väärt. Mängu arendajad võiks selle projekti pooleli jätta. Täiesti mõttetu. Nagu aastast ma ei teagi - 2005 pärit mäng. icon_razz.gif BETA-t jaksasin mängida täpselt umbes 5min. icon_biggrin.gif


Võiksid oma argumente kommenteerida ka.
See ei ole CoD, kus oluline on saada parim skoor ning üritada üksinda Ace teha. SoloQ on hetkel selles võtmes keeruline, et koostöö on raske käima saada ja pole veel kindlaid strateegiaid, kuidas igal mäpil erinevates olukordades läheneda.
Vähemat BETA-s ei olnud küll mingit strateegiat vaja. Jookse ja tulista. icon_razz.gif
Mäng ise oli igav ja üksluine. Graafika oli sitt. Gameplay oli sitt. 5 aastat tagasi ehk oleks see olnud äge mäng. Aga mitte 2015.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 07.10.2015 00:01:16 vasta tsitaadiga

londiste, sest vanades Rainbow Six'ides sai rohkem läbi planeerida ja kõik oli rohkem nagu stealthim. Peaaegu kõikidele relvadele sai summutid külge panna ja sai kasutada erinevaid vidinaid nagu heartbeat sensorid jm. Relvi oli rohkem ja enne mängu sai näha maja plaani, kus oli võimalik Alpha, Bravo, Charlie ja Gold meeskonna panna punktiiride mööda jooksma, ning teatud kohtade juures panna nad käsku ootama. See muideks töötas multiplayeris ka väga ideaalselt, kui kõik meeskonnad jõudsid näiteks teatud ukseni kus oli pantvangi situatsioon, siis sai näha statuse pealt, et kas breaching charge on paigaldatud ja siis ühes koos tuppa lennata (erinevatest ustest). See Rainbow Six: Siege näeb välja nagu tavaline Rainbow Six: Vegas, täpselt samasugune rikutud mäng. Nagu Dj-E mainis jällegi, siis puudub strateegia ja väga üksluine mäng. Graafika on nii ja naa, ei ole kõige hullem ja ei ole ka kõige parem.

Peale selle on nad suutnud igast mängijast teha mingi bullet sponge, et saab räige laengu sisse ja pärast sõber niisama tirib püsti ja käib edasi täristamine. Siis saab mingi relva kabaga peksta uksi pooleks ja peab kogu aeg kartma enesetapu terroriste, mis teeb sellest mängust nagu mingi Left 4 Dead'i, kus igast suvalisest nurgast kargab Boomer välja ja lendab ribadeks. Eriti idiootne on see, et miks neid enesetapu terroriste just nii palju peab olema? See on ajuvaba, et mingi maja on 50% täis neid. Nad oleks võinud natukene rohkem vaeva näha ja panna näiteks majja mõned miinid näiteks, ning eemaldada sellega suures osas neid enesetapu terroriste. Eriti see, et mäng peaks olema ju selline väga taktikaline ja vaikselt peab tegutsema, no eks sa ürita tegutseda kui lased seda enesetapu terroristi ja ta sul pool maja ribadeks tõmbab, ning kutsub meeletult vastaseid peale. Ning see oleks ideaalne kui nad suudaks üldse selle enesetapu terroristide värgi kuidagi selliseks teha, et ta annaks mingit impacti ka. Praegu on need nagu peata kanad, kes jooksevad käsi vehkides sinu poole ja lendavad õhku. Mina kui vana Raven Shieldi veteran igatahes kõike väga ei seedi, järjekordne Rainbow Six mille nad korralikult nihu keeranud. Kindlasti leiaksin veel neid punkte, aga mängu jätan ma igatahes proovimata. Praegu kõik see info põhineb puhtalt livestreamide ja videote baasil.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 07.10.2015 00:22:51 vasta tsitaadiga

Athunik, aeg on edasi läinud. voice comm on olemas. juba eelmises beetas oli näha välja kujunevaid strateegiaid ja lähenemisi. see, et su meeskond seda ei oska/viitsi, on online meeskonnamängude häda olenemata mängust.
ma seda viimast beetat mängisin väga vähe aga bulletsponge? kõik surid ikka väga kiiresti kui pihta lasta.

livestreamide ja videode baasil ma üldjuhul mängust omale pilti ei looks. beeta koode liikus ja massiliselt.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 07.10.2015 00:51:59 vasta tsitaadiga

londiste, mul on kood täiesti olemas, aga ma ei suvatsegi seda allalaadida kui see selline jura mäng on. Olgu see VoIP olemas või mitte, oli see ka kunagi Raven Shieldi ajal olemas. Igal juhul oli see majaplaan üks üsna tore asi seal, sest siis sai tundmatus majas vähemalt nö. patrulli piirkonnad ära jagada ilusti ning endal oli ka parem liikuda. Praegu see näeb välja nagu võtavad suvalised eriüksuslased üle maailma ja viskavad kuskile suvalisse majja - näe poisid, maja on täis pommivööga gängstereid, minge tehke kahjutuks. Aga eriüksuslastel pole isegi aimu mis uksetaga toimub, seda enam kui neil pole vastavaid aparaate, mis näiteks Raven Shieldis oli olemas. Minu arust igal juhul võiks seal rohkem varustust olla, sest vastasel korral on see lihtsalt mõne taktikalise omadusega CS:GO ja muud midagi. See meenutab nagu Lockdowni juba, kus antakse ainult paar relva mängijale ja bon apetit. Ma ütleks, et võrreldes eelmiste mängudega on see ikka korralik bulletsponge, sest eelmistes osades piisas ühest kuulist ja sa olid surnud. Nüüd piisab sellest, et lase oma 5 lasku sõbrale kuklasse ja ei juhtu midagi, paar kuuli veel ja siis aitad sõbra jälle maast üles. Realismist on asi kaugel, niiet kui ma üldse seda kunagi proovin, siis alles betast väljudes. Siis ma ka muidugi täishinnaga ei ostaks, minu silmis pole see mäng isegi 10€ väärt.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010




sõnum 07.10.2015 09:29:14 vasta tsitaadiga

Athunik, Mis asja sa ajad, et ei saa aimu, mis ukse taga toimub. Esiteks on igal tüübi oma troon, millega nad saavad kogu maja üle kontrollida kui just terro seda õhku ei lase. Siis on olemas IQ, kellel on veel omakord troon, mida saab kasutada, et vaadata, mis toimub teisel pool tuba. See, et iga mees ajab oma rida ja ei ole koostöö aldis, ei ole mängu viga. Või õigemini, see mäng ei ole SoloQ-d mängides nii hea, kui see oleks oma enda sõprade/mängu kaaslastega mängides.
5 lasku kuklasse? 1 kuul pähe ja on headshot ning vastane on surnud. Keha kaitseb kuulivest ja see on loogiline, et 1 kuuliga ei saa keha lasuga inimest ära tappa. 3-4 kuuli ja oled surnud.
Graafika osas ei oska kaasa rääkida, arvuti on kehv ja peab üsna low peal mängima icon_smile.gif

Ja eks miinuseid on loomulikult, ärge arvake, et ma nüüd ülirahul olen. Antud mängu eest ma ei maksaks ka ise praegu. Minu jaoks lihtsalt on sellel mängul kui gameplay osas potentsiaali hea FPS strateegia mänguna. Eks ole näha, kuidas nad lõplikult suudavad executeda seda.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 07.10.2015 11:44:40 vasta tsitaadiga

R3negadeX, keha kaitseb kuulivest, aga kui kuuli saab, siis välja lendab maasikamoos. Ma ei usu, et nii need kuulivestid väga töötavad. Droon on lihtsalt idiootsus, mentidel poleks mingi raskus võtta välja majaplaan ning sellega näeks päris korralikult ära, et milline on maja struktuur. Akendest sa ei näe drooniga mitte kui midagi ja kui sa mõtled seda mis uste alt läbi roomab, siis see on üks korralik idiootsus mis mängu loodud. Näitab ära kui lolliks on ühed terroristid tehtud, lasevad selle puruks ja tegelevad oma asjadega edasi nagu midagi poleks juhtunud. Koostööd on igas mängus võimalik teha, ma ei aja siin midagi mängijate süüks. Lihtsalt see mäng erineb tohutult Raven Shieldist ja mitte isegi paremuse poole. Võib-olla pole enamus teist proovinud üldse Raven Shieldi ja sellepärast ehk tundubki Siege vinge mäng. Võib-olla ma arvaks ise ka samamoodi, kui ma poleks eelmisi osasi proovinud. Aga Rainbow Six'i fännina ma nimetan praegust Siegei küll rämedaks failureks. Ehk muutub see kui full release tuleb, aga seni on see küll paras jura mäng. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010




sõnum 07.10.2015 15:32:57 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


tsitaat:
Droon on lihtsalt idiootsus, mentidel poleks mingi raskus võtta välja majaplaan ning sellega näeks päris korralikult ära, et milline on maja struktuur.

Kuidas saab olla droon idiootsus, kui ma saan ukse alt piiludes teada, kas seal ruumis on terrorist või mitte? Täiesti erinevaid taktikalisi lahendusi saab välja mõelda drooni kasutades vs maja plaani sirvides.

tsitaat:
Akendest sa ei näe drooniga mitte kui midagi ja kui sa mõtled seda mis uste alt läbi roomab, siis see on üks korralik idiootsus mis mängu loodud. Näitab ära kui lolliks on ühed terroristid tehtud, lasevad selle puruks ja tegelevad oma asjadega edasi nagu midagi poleks juhtunud.

Mida nad siis tegema peavad? Tark terrorist ei istuks üldse pommi otsas ja paneks selle kaugelt plahvatama. Selle järeldusega võib siis öelda, et enamus sellist tüüpi mängud on idiootsed.
( Vaatasin Raven Shield gameplayd - Tüübid liikusid snaipri silme alt läbi, varjates ennast suitsukattega. Snaiper ei teinud midagi. Kas snaiper siis arvas, et teised terrod hakkasid BBQ pidu korraldama, et ei võtnud selle jaoks midagi ette? )

tsitaat:
Lihtsalt see mäng erineb tohutult Raven Shieldist ja mitte isegi paremuse poole

Kas selle mängu nimi on Raven Shield 2? Või miks sa sellega üldse võrdled? Idee on mängudel sarnane, gameplay ja enviroment on lihtsalt erinev ja see on ka loogiline jätk mängunduse maailmas.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 07.10.2015 23:54:18 vasta tsitaadiga

R3negadeX, kui tegu on Rainbow Six'ga, siis nad võiks vähemalt tuua ka järgmistesse osadesse kõik selle, mis Raven Shieldis hea oli. See on sama hea kui luuakse uus ArmA ning tegu on oleks mingisuguse Call of Duty klooniga, kas sa ei tõmbaks selle peale nina krimpsu? Paraku peale Raven Shieldi / Athena Swordi läks kõik allamäge. Tuli Lockdown mis sai kriitikat, tuli Vegas mis sai kriitikat ja tuli ka Vegas 2 mida keegi ei suvatsenud enam proovidagi. Nüüd tuli Siege mis veel suurem failure, Ubishit laskub aina madalamale oma mängudega. Kõik Assassins Creedid on kuidagi jumala juraks aetud ja nüüd planeerivad veel mingit Far Cry Primalit luua. Mis puutub suitsukattesse, siis neid mänge on vist päris vähe kus terrorist reageerib väiksele tossule - kui selliseid mänge üldse on. Tegu nii või naa 2003 aasta mänguga, niiet pole väga mille üle nuriseda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 19.11.2015 16:43:51 vasta tsitaadiga

Kel vähegi huvi siis nüüd võimalus proovida

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Rainbow Six: Siege mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.