Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 329, 330, 331 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 27.09.2015 22:35:26 vasta tsitaadiga

Ma teen sellest mängust nüüd tõsise pausi. Vaatan reklaami järgi mida järgmine päts toob ja kui midagi revolutsioonilist ei tule, siis vist lõpetangi mängimise ära. Tõesti see mäng väga väga üksluiseks muutunud. Kui vanasti tuli koguaeg uusi kaarte ja oli põnevust, siis nüüd mängida igapäev 5 aastat vanu kaarte... ei ole enam huvitav. Tundub, et WG on samuti selle mängu lasknud allavett. Neil on nüüd omajagu uusi mänge tehtud ja WOTile aega enam vist ei jagugi. Vbl jah, et see platvorm on ajast ja arust ja ega väga ei saagi midagi huvitavat juurde luua. Võiks juba see uus tankimäng tulla, ehk siis WG hakkab ka liigutama või siis tekib vähemalt alternatiiv.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2015 22:49:48 vasta tsitaadiga

Arusaadav, mul kopastas ka see mäng paar nädalat tagasi tõsiselt ära. Rohkem enam ei viitsi...
Orcs Must Die 2 on nüüd. icon_smile.gif

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkelal
HV vaatleja

liitunud: 18.04.2015




sõnum 28.09.2015 14:21:30 vasta tsitaadiga

Tervitus, aulikud kaastankistid!

Kes mind ei tunne või ära ei tunne - olen vahetevahel erickuga striimis vastaseid kõmmutanud ja striimi suhtlusel silma peal hoidnud. WoTi kasutajanimi on f0rc3.

Mul on hea meel teatada, et ericku ja minu sulest valminud kauaoodatud World of Tanksi treeningjuhendi uus versioon on nüüd lõpuks avalikustatud! Dokumenti saate uurida-puurida meie allkirjadest. Kõiksugused märkused ja kriitika on soojalt tervitatav!
Erick delegeeris dokumendi haldamise mulle, niisiis siitpeale hakkan dokumendiga tegelema peaasjalikult mina.
Mul on plaan rohkem kasutada ära internetis juba olemasolevaid artikleid ja juhendeid ning viidata neile juhendis. Samuti tahan ma lisada uue peatüki "Nipid-trikid", kuhu tulevad lühikesed lihtsad võtted edukamalt mängimiseks.

_________________
World of Tanksi treeningjuhend
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2015 09:30:24 vasta tsitaadiga

Paistab et on uus cw award tank tulemas.


Võrreldes Obj 907-ga on kõvasti mobiilsem. Aga DPM on see eest madalam.

http://tanks.gg/en/wot/compare#t:t-22-sr.c:obj-907

Eest paistab soomus väga troll olevat.
http://tanks.gg/en/wot/t-22-sr#tab:model

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 29.09.2015 10:03:37 vasta tsitaadiga

Uuendusega tuleb 2-3 uut kaarti + uued tankid.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puer
Kreisi kasutaja
puer

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2015 15:51:37 vasta tsitaadiga

Terv, mis uue versiooni nr on?

Allkirjas olev link viitas pool aastat vanale versioonile?
ver 2.1
26.05.2015


mihkelal kirjutas:
Tervitus, aulikud kaastankistid!

Kes mind ei tunne või ära ei tunne - olen vahetevahel erickuga striimis vastaseid kõmmutanud ja striimi suhtlusel silma peal hoidnud. WoTi kasutajanimi on f0rc3.

Mul on hea meel teatada, et ericku ja minu sulest valminud kauaoodatud World of Tanksi treeningjuhendi uus versioon on nüüd lõpuks avalikustatud! Dokumenti saate uurida-puurida meie allkirjadest. Kõiksugused märkused ja kriitika on soojalt tervitatav!
Erick delegeeris dokumendi haldamise mulle, niisiis siitpeale hakkan dokumendiga tegelema peaasjalikult mina.
Mul on plaan rohkem kasutada ära internetis juba olemasolevaid artikleid ja juhendeid ning viidata neile juhendis. Samuti tahan ma lisada uue peatüki "Nipid-trikid", kuhu tulevad lühikesed lihtsad võtted edukamalt mängimiseks.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 29.09.2015 16:24:20 vasta tsitaadiga

10.0 peaks tulema järgmine.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scammy
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2011




sõnum 29.09.2015 17:03:26 vasta tsitaadiga

Sooviks kriitikat mängu kohta. Et mis ma tegin valesti. Ma kaldun arvama, et ma oleks saanud mängu võita kui ma ei oleks viivitanud.

http://www.vbaddict.net/battlereport/scammy-eu-f06ffcfb833b680294513da7f6e58d45/abbey-soviet_union-t_54-133086430762742185
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puer
Kreisi kasutaja
puer

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2015 17:04:48 vasta tsitaadiga

mikk36, miks mitte miljon? thumbs_down.gif
mihkelal, vaata enda allkirjas olev link üle thumbs_up.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 29.09.2015 17:45:59 vasta tsitaadiga

puer, uuendus sai tehtud 26.05, aga see tehti avalikuks alles nüüd icon_wink.gif Lingitud versioon on värskeim.

------------

Proovisin täna sõbra juures arty't (Obj. 261). Asja võtab kokku see, et sõber, kes oli terve selle tree üles välja grindinud ja pole just koba mängija, ei suutnud näidata minust paremat keskmist dämmi. Ja kumbki meist ei suutnud teha WN8 järgi random bobide keskmist, milleks on 1980. Meie kombineeritud katsete keskmine jäi kusagil 1750 kanti.

Kas siin on mõni arty mängija threadis, kes oskab selgitada, miks arty ei ole lihtsalt loterii ja skill nagu loeks ka midagi?
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thing
HV kasutaja
Thing

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2015 17:57:53 vasta tsitaadiga

Vaadates oma arty wn8-t siis enamusel tundub see olevat seal 3k kandis. Ju siis vanasti anti selle eest rohkem.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2015 18:00:27 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
puer, uuendus sai tehtud 26.05, aga see tehti avalikuks alles nüüd icon_wink.gif Lingitud versioon on värskeim.

------------

Proovisin täna sõbra juures arty't (Obj. 261). Asja võtab kokku see, et sõber, kes oli terve selle tree üles välja grindinud ja pole just koba mängija, ei suutnud näidata minust paremat keskmist dämmi. Ja kumbki meist ei suutnud teha WN8 järgi random bobide keskmist, milleks on 1980. Meie kombineeritud katsete keskmine jäi kusagil 1750 kanti.

Kas siin on mõni arty mängija threadis, kes oskab selgitada, miks arty ei ole lihtsalt loterii ja skill nagu loeks ka midagi?


mis game-moded sinna wn8 alla lähevad hetkel?

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 29.09.2015 18:10:04 vasta tsitaadiga

Random Battle'itest räägin, aga WN8 võtab minu teada arvesse hetkel Random, CW, Tank Company, 7/24.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 29.09.2015 22:43:20 vasta tsitaadiga

puer kirjutas:
mikk36, miks mitte miljon? thumbs_down.gif
Ah?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2015 09:14:24 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Random Battle'itest räägin, aga WN8 võtab minu teada arvesse hetkel Random, CW, Tank Company, 7/24.


no siis on su vastus käes. CW ja Tank Company's kordineeritakse arty laske ja seal on võimalik oma statse boostida mõningal määral. Samas kui vaadata mu t10 spg'i siis Conqu on ainuke mida väga suures osas ainult cw'l kasutasin, aga statsid on nõrgemad kui neil millega suurema osa randomeid olen mänginud. Ilmselt tänu Besti taktikatele...

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2pe
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2010




sõnum 30.09.2015 10:22:59 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
puer,
Kas siin on mõni arty mängija threadis, kes oskab selgitada, miks arty ei ole lihtsalt loterii ja skill nagu loeks ka midagi?


Obj 261 ei ole väga loterii arty. CW-d tõmbavad üldiselt arty keskmist dammi/wn8 alla.
Ise olen teinud 261hega 752 lahingut dam 2390,99 WN8 2197,01.
On olemas häid arty mängijaid kelle näitajad sama artaga nt 1852 lahingut, 2677,21 dammi ja 2337,70 WN8.

1852 lahingut sellist taset näidata ei ole vast loterii ja see mängija on teinud kokku 9k arta lahinguid, ehk on päris kogenud.
Ei mäleta ühe vana klanni kaaslase nime kellel oli veel rohkem arta lahinguid ja ilusamad numbrid.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 30.09.2015 11:44:42 vasta tsitaadiga

j2pe kirjutas:
erick kirjutas:
puer,
Kas siin on mõni arty mängija threadis, kes oskab selgitada, miks arty ei ole lihtsalt loterii ja skill nagu loeks ka midagi?


Obj 261 ei ole väga loterii arty. CW-d tõmbavad üldiselt arty keskmist dammi/wn8 alla.
Ise olen teinud 261hega 752 lahingut dam 2390,99 WN8 2197,01.
On olemas häid arty mängijaid kelle näitajad sama artaga nt 1852 lahingut, 2677,21 dammi ja 2337,70 WN8.

1852 lahingut sellist taset näidata ei ole vast loterii ja see mängija on teinud kokku 9k arta lahinguid, ehk on päris kogenud.
Ei mäleta ühe vana klanni kaaslase nime kellel oli veel rohkem arta lahinguid ja ilusamad numbrid.


Kui inimene teeb artyga 9K lahingut, 261-ga sellest 1852 lahingut, näitab sellist dämminumbrit mis on iga T10 masina kohta küllalt respektaabel, ja ei saa selle eest isegi uunikumi WN8-t, mida see meile ütleb?
See ütleb, et sisuliselt tema ja suvalise random bob'i avg dämmi vahe ei ole kuigi suur, parimal juhul 1 HE tabamus e. ca 700 dam rohkem.

Seda ma mõtlengi selle all, et arta on loterii. Sinna võib matta sõna otses mõttes aastaid (ma teen aastas umbes 7K mängu, niiet 9K artamängu võtaks mul isegi rohkem kui aasta) ja ikkagi jääb vahe sinu ja suvalise keskmise partsutaja vahel nii väikeseks, et sa ei suuda isegi tavalise uunikumi tasemele enda tulemusi välja võidelda.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 30.09.2015 12:00:19 vasta tsitaadiga

arty on loeterii viimased kaks patchi, hummeliga t2iskiirusel amx pooleks lastud seda n2gu ja siis seisvast lowest 20m mööda järgmine lask pole probleemiks.
_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2pe
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2010




sõnum 30.09.2015 12:51:04 vasta tsitaadiga

Arty WN8 on katki, kuna arvestatakse dammi mis tehti enne 8.6 patchi ja selle patchiga muutus arty väga palju.
Aga obj 261 on päris täpne ja see vajab ikka skilli ka, et teha 1800 lahingu jooksul sellist dammi pärast 8.6 patchi. WN8 uunikum algab 4900+ dammist ja kahjuks oli võimalik teha selle tankiga enne 8.6 palju rohkem keskmist dammi, kui hetkel.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalm
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2015 14:06:29 vasta tsitaadiga

Soovin vähki, aidsi ja tripperit kõigile arty mängijatele.
_________________
Mina panin kunagi kaa hästi
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2015 14:40:06 vasta tsitaadiga

kalm kirjutas:
Soovin vähki, aidsi ja tripperit kõigile arty mängijatele.


Tänu sinusugustele ma artyga mängimist naudingi icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2015 14:46:32 vasta tsitaadiga

WoT kasutaja Wordmc9 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 30.09.2015 14:56:42 vasta tsitaadiga

Wordmc9 kirjutas:
WoT kasutaja Wordmc9 icon_biggrin.gif


Vist peab õnne soovima tankistikarjääri alguse puhul? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 30.09.2015 15:20:50 vasta tsitaadiga

Arty häda on see, et linna mappides loeb ainult juhus kas saad lasta või ei saa. See mõjutab seda keskmist väga palju. Mulle artyga iseenesest meeldib mängida ja kohati saan väga hästi pihta ja siis jälle ei saa. Aga erick, wn8 ongi sellest tiba kahtlane kuna mäng on ajas pidevas muutumises (ehk artysid kord nerfitakse, siis jälle buffitakse, spottimist üldse ei arvastata). Wn8 süsteem muutub ja need numbrid mida sa kogud on ühel päeval rohkem väärt ja teisel päeval vähem väärt. Ja see teebki wn8 ümber kiibitsemise tegelikult narriks ja hävitab paljudel selle mängu lõbu ära. Ma arvan, et siin ongi põhjus miks WG pole mingit statistikat ise mängu toonud ja isegi damage numbrit ei näidata. Just, et keegi ei saaks terve mängu keksida kui palju tal lahingus õnnestus damaget teha ja teised tunnevad end alaväärtuslikuna ja enam ei tahagi mängu mängida.

Selle sama wn8 pärast Erick sa ju artydega ei mängigi kuigi artyga on samuti lahe mängida. Sa piirad oma mängu iseendale ja ei võta täit lõbu kõigi artyde läbiarendamisest. Kui see mäng kunagi ajaloo prügikasti kukub, siis ei huvta enam kedagi mis su statsid olid, on ju sedasi.

Saab artyga pihta küll, mõnes mängus http://wotreplays.com/site/2183869#mines-p6kk-m12


viimati muutis p6kk 30.09.2015 16:10:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2015 15:47:07 vasta tsitaadiga

Nagu mõned (WN8 järgi uunikumid) on öelnud, kõige olulisem on ikkagi winrate icon_smile.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2015 15:49:10 vasta tsitaadiga

kunagi sai proovitud aga quitrage tuli kähku, nüüd on nagu suutnud teha ikka midagi icon_biggrin.gif küll suht juustud tankid , artilleriga ei oska lasta veel icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 30.09.2015 16:06:26 vasta tsitaadiga

p6kk, arty mängimine ei ole fun. RNG faktor on liiga suur. Ma võrdleks seda mänguautomaadi kangitõmbamisega. Ainult väga lollid inimesed arvavad, et nad suudavad tulemust mõjutada mingil kindlal viisil kangi tõmmates. Kujutan ette, kuidas artyt mängivad tüübid saavad ühe jackpoti-oneshoti võibolla 10 mängu jooksul ja ülejäänud mängudes on nad minimaalselt efektiivsed, aga see üks oneshot tekitab neis tunde, et tahaks veel. Nii nad seda jackpot'i mängust mängu taga ajavadki, keel püüdlikult suunurgast väljas.

Tegin viimase kahe päeva jooksul ca 50 mängu S-51ga (stock kahur ja stock crew, kohutavate tagajärgedega WRile ja WN8-le). Tuli väga hästi meelde, miks ma artyt ei mängi.

Esiteks mõju mängule on pea olematu (carry mõttes). Ainus meetod kuidas paar % WRi statistilisest keskmisest üles ajada, on tõesti XVMi abil tappa vastaste parimaid mängijaid.
Teiseks, tiimid on täis lalisejaid, kes lasevad seisul 13 vs 13, kui kaart on veel täiesti mängijaid täis, vastaste E25-l rahulikult artysid tapma sõite läbi kaardi keskosa, sealjuures heavyde ja TD-de tule alt läbi, ilma et keegi teda laseks.
Kolmandaks, lähed uunikumina nõrka tiimi, tiimi win chance on mingi 61%. Tuuged köögiviljad teevad oma tavapäraseid lollusi, campivad top tier heavydega baasi lähedal, jätavad flanke tühjaks. Sina teed oma 3 lasku nende väheste pihta, keda spotitakse, tabad tänu RNG-le ühe ja splashid ehk veel mõne keti maha. Korraga on tiim surnud ja mingi WN8 800 mängija sõimab chatis, et retarded team, meil oli ju 61% win chance.
Neljandaks, ja ma ei suuda seda alarõhutada, tundub et vähemalt pooled fully aimed lasud seisvate sihtmärkide pihta lähevad mööda! Huvitav oleks seda training roomis kunagi järele proovida, milline siis ikkagi on arty täpsus ca 500-600m pealt seisva heavy pihta. Nagu statistiliselt.

Kas meil leidub siin keegi täpse high tier artyga, kelle tabamusprotsent on rohkem kui 50%?

EDIT: vbaddicti andmete põhjal T6-T10 artyd reastatud keskmise Hit% põhjal:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2015 16:15:18 vasta tsitaadiga

Kuidas te seda taset vaatate mängijatel mängu ajal, kes hea mängija? Või olen mina midagi märkamata jätnud.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 30.09.2015 16:18:49 vasta tsitaadiga

Meshboy28, XVM modist oled midagi kuulnud? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 30.09.2015 16:24:35 vasta tsitaadiga

erick: Muidugi on artyga raske mängida ja vanasti oli veel raskem kui oli selline tank nagu t-50-2 mis kohe mängu alguses positsioonidesse sõitis ja kõik ära spottis. Aga raskused ongi selleks et neid võita ja arty mõju mängule on väga suur kui sa ainult pihta saad icon_lol.gif Artyga on kordi mänge ära lahendatud, artyt ei saa kuidagi alahinnata. Päris sõjas on samuti rng faktor väga suur. Ajateenistuses sai 300m pealt kalassiga valangutega märki lastud ja sai sai pihta.

Erick sa mõtled liiga palju farmimisele, kunstliku mängutulemuste parandamisele ja see pole ju tegelikult aus. Äkki sul ongi aeg võtta kätte artyd ja teha ka artydega mängides uunikumi tasemel wn8sat? sedasi oled igast küljest väga hea woti mängija kes suudab iga masinaga väga häid tulemusi teha.

vaata erick, tegin just natuke aega tagasi mängu, 8 lasust 8 tabas http://wotreplays.com/site/2183869#details
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2015 16:38:30 vasta tsitaadiga

Kogu alljärgnev jutt põhineb CW'l ja on osaliselt ülekantav randomitesse kah. Arusaadavatel põhjuselte pärast 8.6 nerfi ma väga enam suuri artysi randomis ei mänginud. Ainult nii palju, et õppisin mapid ja uuendused selgeks ja proovisin leida uusi postitsioone.
Arty 'skill' on peidus väga paljudes pisikestes asjades ja kõige rohkem kogemuste pagasis. Põhiline, kus asetseda ja kuhu sealt lasta saab ja mängu kulgemise lugemises. Väga palju pead ette aima vastase liikumist ja splashi raadiusi ja kas tasub teha otsetabamus või splashid mitut (st tabavus protsent ei ole mingi näitaja arty juures). Nt. Ruinbergis on üli oluline teada, kuhu sa oma spawni postitsioonilt mängu algul jõuad. Sel mapil on päris mitu kohta kuhu võid ka blinde lasta teadlikult. Mu top dmg on lastud samal mapil põhimõtteliselt pimesi.

Ei ürita väita, et artyga on võimalik mängu carrida ja see ei sõltu lotost. Vastupidi, arty sõltub väga palju tiimist ja RNG on A ja O, aga on asju mille arvelt saad oma keskmist tulemust parandada.

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 30.09.2015 17:16:51 vasta tsitaadiga

hannes36, no selge see et kogemus mängib teatavat rolli, aga mina isiklikult ei suuda sellist lotomasinat tõsiselt võtta. RNGd on võimatu õppida, see kas soosib sind või mitte, and that's that. Sina saad ainult luua ideaalsed võimalused, et maksimaalselt palju kordi kangi tõmmata (mis liine lased, mis kohti blindid, splashid või paned APd jne) - mida parem arty mängija, seda paremad tingimused. Aga klikkides otsustab mingi koodijupp kusagil pilves, kas kogu su töö ja vaev reaalselt dämmi ka toodab või panid just fully aimed AP mürsuga seisval E100-l keti maha korraks.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puer
Kreisi kasutaja
puer

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2015 17:54:24 vasta tsitaadiga

Meshboy28 kirjutas:
Kuidas te seda taset vaatate mängijatel mängu ajal, kes hea mängija? Või olen mina midagi märkamata jätnud.


googleda "wot Over Target Markers". On ka alternatiive
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2015 19:05:21 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Meshboy28, XVM modist oled midagi kuulnud? icon_biggrin.gif


Ei ole ja pole kunagi mod`e kasutanud. Ahh, kui vaja mingeid jurasi alla hakata tõmbama siis loobun, Ei viitsi mässata. Mõtlesin, et mängus kuskil mingi lisa seaded, mis mul märkamata jäi.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2015 19:10:50 vasta tsitaadiga

Meshboy28, http://aslain.com/ ? -> WoT modpack: 4.6.24 (30-09-2015) -> laed alla, lased installeri käima.
Pole sugugi keerulisem kui mängus hakatata seadeid taga otsima... icon_rolleyes.gif

Seejärel mine käi korra http://modxvm.com lehel ka ära ja aktiveeri statistika.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dollarstar
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2015




sõnum 30.09.2015 20:43:39 vasta tsitaadiga

Ma soovitan QuickyBaby Mod Pack https://www.youtube.com/watch?v=hsbW2FL5JDo õpetus olemas ja pole nii värviline kui Aslaini oma samas kõik vajalik info on olemas !
Mulle artysi meeldib mängida lihtsalt sul peab olema 2-3 oskusega meeskond,kogemused,teadmised ja tundma kaarte no muidugi kui mängid S-51ga siis on asi täpsusest kaugel ja pihta lasta tahad siis pigem Prantsuse,Briti liinid lisaks mobiilsed ka kui mõni flank ära laguneb või rinne edasi liigub kuna neil laskeraadius väiksem.
Artyga saab mängu vägagi mõjutada kui sul vähegi normaalsed mängijad on kes oskavad kaarti lugeda,suhtlevad ja arvestavad artydega ka !
Aga jah WN8-le peaks artyd kehvasti mõjuma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2015 00:42:28 vasta tsitaadiga

10.0 toob uued personaalmissioonid, mille auhinnaks on T-22? Keegi on uurinud, mis värk sellega täpsemalt on? Kuna ise viimased kuud täiesti mitteaktiivne.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Masochist
HV vaatleja
Masochist

liitunud: 24.11.2006




sõnum 02.10.2015 07:19:31 vasta tsitaadiga

Olin ise vana Artillery sõltlane ja kõik mis Erick kirjutas on 100% õige.

Peale pooleaastast pausi ostsin tagasi oma SU 14-2 (Venelaste tier 8 SPG). Ma tegin sellega ca. 50 mängu ja müüsin selle käki uuesti maha, sest sellega tabamine on tehtud meeletult keeruliseks. Kui enne sai seisvale objektile pihta ilma probleemideta siis nüüd ei ole probleemiks sihtmärgist paar meetrit mööda lasta. Iga kolmas lask läheb enam-vähem sinna kuhu sa teda soovid. Ainuke artillery mis on fun ning millega saab mängu saatuse teatud määral ise ära otsustada on FV304. Täpne, kiire ja eriti vastik tank vaenlasele (nagu ka E25) icon_wink.gif

Ühesõnaga, jutt õige - kui teile on olulised numbrid teie statistikas siis unustage artillery ära, see mõjub hävitavalt. Ise artillerdanud üle 1000 lahingu ja siiamaani annab statistikas tunda. icon_smile.gif

Ahjaa, senimaani on meeles kui 2700 elupunktiga E100 ning kohe is8 sai ühe hoobiga järjest maha võetud. Olin noob, cheater ja lihtsalt jobu. Aga tunne oli hea! Tankiks siis Su 14-2. icon_biggrin.gif

_________________
Use your fist and not your mouth - MM
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 02.10.2015 11:29:41 vasta tsitaadiga

Artyde täpsus on praegu täiesti piisav, sest kui artyd oleks täpsemad, siis poleks mõtet aeglaste rasketankidega üldse mängida. Mõttetu on loota artyst sellist täpsust mis tagaks iga lasu tulemuslikuse nagu seda saab eeldada tankiga mängides.
Probleemiks on pigem wn8 vigasus, ta ei anna artyle seda wn8 tulemust mida artyga on võimalik teha. Kuna WN8 on tegelikult mänguväline statistika, siis ta polegi väga adekvaatne kuna ta mõõdab ainult mingeid kindlaid kriteeriume. Kui mängida nende kindlate kriteeriumite järgi, siis saab teha tulemust kindlas statistika vahemikus.

Mul on kuidagi järsku tekkinud omajagu tuttavaid kes mängivad Thunderit, aga ma ise ei taha ühtegi online mängu enam mängida kuhu saab raha sisse panna. Aitab mulle wotist küll. Aga vähemalt nad kõik räägivad kui lego on wot ja kui palju mõistlikum on thunder. wot on tõesti nagu lego, iga lask ju enamasti tabab, mingeid tõrkeid kunagi ei ole, lihtne arkaadimäng. Kui WG peaks tankidele tooma sisse tõrked, näiteks lint jookseb ise suvalisel hetkel alt, mootor jookseb kinni, torn kiilub kinni, tekkis lasutõrge... kas need kes wn8 ülioluliseks peavad, kas nende jaoks ongi mäng läbi kuna enam ei saa 100% arkaadi mängida?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dollarstar
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2015




sõnum 02.10.2015 16:39:22 vasta tsitaadiga

Sellepärast mind üldine WN8 ei kotigi kuna algul olin tomat ja palju artysi mänginud siis see on stati ära rikkunud samas iga tanki oma jälgin kuna motiveerib paremini mängima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 02.10.2015 17:37:59 vasta tsitaadiga

WN8 töötab kõigi World of Tanksi mängijate keskmiste tulemuste põhjal antud tankiga. Osade tankidega suudavad superuunikumid keskmiselt teha nt rohelise mängija 900 dam asemel tervelt 1950 dam. See on suur erinevus.

Artyga tundub, et nii suuri erinevusi lihtsalt ei teki. RNG nullib suuresti ära erinevused oskustes ja seega erinevused dämmis jäävad liiga väikesteks, et tekiks selge segmentatsioon keskmiste, heade ja väga heade mängijate vahel.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 02.10.2015 18:10:26 vasta tsitaadiga

erick: Aga siis tuleks arty tulemust wn8 suhtes natuke järgi aidata. Äkki selle wn8 arendus on lihtsalt seisma jäänud. erick, kui sa nüüd artyga mängima hakkaks, sa ei muutu sellest kuidagi halvemaks mängijaks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 03.10.2015 21:27:58 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel nii on, et mäng läheb käima alles teisel katsel? Mul esimene kord jääbki laadima (enne sisselogimisakent) ning aitab vaid altF4. Teise korraga laeb kiiresti ära ja annab kohe logimisakna ette.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2015 21:35:55 vasta tsitaadiga

Mul on mitmeid kordi Batlle Results akna peal kinni jooksnud, ehk siis vahetult kohe peale lahingu lõppu.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2015 21:43:44 vasta tsitaadiga

Endal on lahingu aken kinni jooksnud vaid teatud mod-ide tõttu aegajalt, Clean client jookseb probleemideta.
_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 04.10.2015 12:39:28 vasta tsitaadiga

Kas olen ainuke kes ei saa praegu (nagu ka reede õhtul) loginnida? Juba neljapäeval oli äärmiselt raske seda teha pärast mitmet katset ja ma absoluutselt ei saa aru milles probleem, pole midagi muutnud ise ega mingeid uuendusi pole samuti vahepeal tulnud, mode pole kunagi olnud, mängin puhta cliendiga. Tekitasin nüüd ticketi nende suppordis aga nad tavaliselt venitavad vastamisega mitu päeva...
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 04.10.2015 14:43:05 vasta tsitaadiga

Mul töötab ilusti, ega sul muud võimalust ole kui mäng maha ja uuesti peale. Proovi tal need peidetud kataloogid ka üles leida ja kustuta kõik ära.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 04.10.2015 18:45:27 vasta tsitaadiga

Nii, teine mure nüüd- mängus ei näita vaenlasi peale avastamist. Vahet pole, olen kasvõi 10m neist eemal ja me vahel pole MITTE MIDAGI ja ma ei näe neid. Üles tuleb küll teade, et avastatud jne, kuid ma ei näe neid, ilmuvad alles mingi 10sek pärast (kui sedagi). Teistkordsel avastamisel on ok, probleem on just esimese korraga. Päris haige ikka thumbs_down.gif
Nemad mind muidugi näevad ja annavad tuld kohe icon_neutral.gif

Ja pühapäeviti pole mõtet mängida vist, serverid on igasuguseid tainaid täis ja kõik tomatid (WN8 alla 100) on omale T8 premmid ostnud thumbs_down.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2015 19:44:08 vasta tsitaadiga

Tundub nagu riistvaraline probleem. Ketas aeglane, defragmentimata?
Mängu seadetes tektuurid jm. liiga kõrged?
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 04.10.2015 20:12:36 vasta tsitaadiga

Ainuke millega ise seostan, on ehk ping? Enamasti 50 kandis mis pole samas hull. Tundub, nagu esineks seda vaid keskmiste tankidega kusjuures...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 329, 330, 331 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.