Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt Rally märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.08.2015 00:27:53 vasta tsitaadiga

NeroEST kirjutas:
Peale patchi on momo FFB seaded peetis. Ei saa autot normaalseks enam. Kellelgi on kogemust?

Hmm, ei oska kommenteerida. Mul G25 ja kõik ok, peale patchimist. Võibolla keegi MOMO omanikest oskab oma kogemusi jagada.

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
delux1337
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2011




sõnum 27.08.2015 00:40:28 vasta tsitaadiga

Mul ka momo ja peale update kõik ok. Oled oma force feedback seaded ikka üle vaadanud?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AndreReiu
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2015




sõnum 27.08.2015 12:59:07 vasta tsitaadiga

Hei hei!

Esimesed muljed peale PvPd?
Pole ise juba nädalapäevad arvuti taha saanud icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 27.08.2015 13:51:48 vasta tsitaadiga

delux1337 kirjutas:
Mul ka momo ja peale update kõik ok. Oled oma force feedback seaded ikka üle vaadanud?


Mis seaded sul nii profiilis kui mängus on?

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2015 20:38:07 vasta tsitaadiga

AndreReiu kirjutas:
Hei hei!

Esimesed muljed peale PvPd?
Pole ise juba nädalapäevad arvuti taha saanud icon_sad.gif


sama siin, nädala algusest saadik paus, tahaks muljeid kuulda.


BTW, märkasin just, et Juniori seasonis on 3 eventi ainult. Kreeka - Wales - Monte. icon_neutral.gif Viimati vaatasin, siis oli kõik ok, ma ei mõista mis valesti läks.

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anar.
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2009




sõnum 28.08.2015 01:33:21 vasta tsitaadiga

Panin ka vana panni Mini Cooperi seisma ära. Nüüd olen enamasti Quattroga sõitnud ja täna proovisin Fiestat ka. Quattrol timmisin vähe diffrit, et oversteeri vähem oleks. Fiestaga ei oska küll miskit teha! Kas stock autol ja mingil ulme sättimisel tuleb aegade suhtes suur vahe sisse?

Lasin reaalselt 3 tundi vist järjest ühte ja sama rada, lõpuks tuli päris hästi välja juba. Tegin proovimõttes ühe video ka, tahtsin näha kui kvaliteetne jääb peale YT kompressi.
Spoiler Spoiler Spoiler

See oli üks katse mis vähe paremini õnnestus, alati läks väga heal katsel midagi võssa. Väiksed betoonist põõsaoksad ja surmasoovidega pealtvaatajad, või väike põks kuskile, 75 saltot ja kaljult alla. Hairpinnidega ka selline loto koguaeg. icon_lol.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AndreReiu
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2015




sõnum 31.08.2015 23:04:44 vasta tsitaadiga

Kas keegi ei müü või teab kust saab osta Logitech G25/G27 icon_question.gif
Euronicsis pole toode müügil.

Kiire icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2015 16:09:11 vasta tsitaadiga

Tegin WRT Walse katse aegade tabeli- link. Kahjuks tagant järgi ei saa eventi aegu vaadata, Saksa ja Juniori tabelid jäid ajanappuse tõttu tegemata.
Enda elamustest ka natuke. Juniori Saksa katsed panin kõik võssa, kiiruga ja külmalt sõidetud. Tulemusest ei maksa rääkidagi.
WRT Saksa Eventi jaoks sõitsin Audiga karjäärina riigi läbi. Liigas sõitma läksin aga stock Fiestaga. ühtegi puhast sõitu ei tulnud üheltki katselt ja B-grupile sirgetel vastu ei saa.
Juniori Kreeka ralliks olin vähe roostes. Parim oli 1. katse, millel tegin katuse, aga üllataval kombel siiski võitsin. Ülejäänutel oli spin või välja sõit või mõlemad.
WRT Wales's jällegi ühtegi päris puhast katset polnudki, aga kujunes Sander Moksiga korralikuks võistluseks - kord sekundiga ees, siis 6sekiga maas ja nii lõpuni välja. Viimasele katsele läksin 1.5sekise eduga icon_smile.gif No terve tee lajatasin piiri peal sõites, paaris kohas pidin end ikka väga risti keerama, et teele jääda. Viimases kurvis panin ikka krt võssa ja resettisin +16sekiga. icon_evil.gif Olin surm kindel, et nüüd saangi mingi 2sekiga üle. Õnneks läks Sandril veel kehvemini ja jäin kokkuvõttes 14ga peale ^_^

Siin küsiti ennist, kas ja kui suur vahe on stock vs upgradetud masinaga sõites? Mis Fiestasse puutub, siis päris ränk. Stock masinaga jäi mulle arusaamatuks, et kuidas sellega üldse on võimalik välja sõita v apse teha, tundus üli sujuv ja heade piduritega. Liigas sõitsin 3/5 tuuninguga ning vahe on juba märgatav- äkkiline, lõpp kiirust stockiga kätte ei saanud, isegi 4ndaga oli keeruline piirajasse saada. Õnneks teenid upgrade ka liiga jms sõitudega.

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummiq
HV veteran
ummiq

liitunud: 20.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2015 17:15:00 vasta tsitaadiga

Eile sõitsin PVP'd hannesega koos ja seal tuli renditud stock masina ja ostetud arendatud masina vahe välja väga kiirelt. Nimelt esimese 100meetriga oli mõne auto pikkune vahe sees. Pm peale esimest käiguvahetust on eest läinud.
Minu tänaselt juuniorite eventilt üks video ka: https://www.youtube.com/watch?v=Aw3ZeTUDGps
Pm kõik rajad on sedasi sõidetud. Edu missugune.

_________________
--
Urmas
Mängud ja tarkvara palju soodsamalt, kui muidu - click me!

Kommentaarid: 216 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AndreReiu
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2015




sõnum 03.09.2015 23:45:08 vasta tsitaadiga

Kahjuks ma ei saanud esikoha pärast võidelda kuna pidin sõitma vana PlayStationi rooliga mille FFB on olematu ja ühele poole keerab rool väikese viivitusega icon_evil.gif
Wales mu lemmik ja Fiesta on ka käpas, aga kahjuks seekord läks nii minu jaoks icon_sad.gif
Palju õnne kuukoo-le võidu puhul ja loodan varsti kätte saada oma Thrustmasteri ja siis loodan tagasi olla konkurentsis icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remain
HV vaatleja
remain

liitunud: 10.10.2011




sõnum 04.09.2015 20:21:52 vasta tsitaadiga

Keegi mingit head rallycrossi setupit tahaks jagada?
_________________
http://www.facebook.com/dNbsonix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2015 13:52:32 vasta tsitaadiga

Hetkel mingi jama ja ei saa mängida. Rool jääb iga natukese ajatagant seisma pooleks sekundiks, aga auto ja pilt liigub edasi. Kurvi minnes nt freezib ära ja sõidad otse metsa, sama kurvist väljudes kui tahad otseks keerata. Teistes mängudes probleemi pole.

Videos on näha kuidas rool vahepeal seisab ja siis hüppab õigesse asendisse.

Link
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 07.09.2015 17:58:20 vasta tsitaadiga

v0.71 Patch Notes - steamcommunity.com
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Albert4584
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2009




sõnum 10.09.2015 15:21:49 vasta tsitaadiga

kellelgi on heliga probleeme?

seni pole olnud mingit probleemi, täna käima pannes teeb umbes sellist häält nagu selles videos (keskel kuskil): https://www.youtube.com/watch?t=69&v=1jZ_ywz8oww

on keegi sellise asjaga kokku puutunud?

----

uhh! neli tundi tööd ja lõpuks sain korda...

KURAT, kuidas ma ei kannata selliste jamade pärast arvutimänge silmaotsaski! Konsooliga lihtne - võtad riiulist tolmukihi alt plaadi, pistad masinasse ja kogu lugu... aga et niimoodi Arvuti näkku paneb, uhh...


viimati muutis Albert4584 11.09.2015 00:14:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2015 11:40:46 vasta tsitaadiga

Keegi WRT Estonial uut eventi ei tee? Pult veits sügeleb ja junior juba läbi sõidetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.09.2015 12:08:03 vasta tsitaadiga

Viskasin kiirelt mingid 2 eventi kokku, esimene Group B ja teine WRC2010 jaoks.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2015 11:44:44 vasta tsitaadiga

Dirt Rally kodulehe statistikat on täiendatud https://www.dirtgame.com/uk/racenet/1468607
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.09.2015 18:51:19 vasta tsitaadiga

Piilusin ka järgi. No jah selline meh, on või pole, väga ei muutuks midagi enda jaoks. Pigem nad võiksid veebis tegeleda sellega kuidas normaalselt rallisid luua ning kuidas normaalselt saaks tulemusi näha (eri klassid, vahe eelmisega, oma klassi eraldi vaatamise võimalus, kaotus kilomeetri kohta,jne), see mis seal hetkel on, on ikka väga nadi ja ääretult ebamugav, lisaks läheb vahepeal lolliks kah veel. Kui nüüc peaks veel radu juurde tulema siis seda hullemaks ja ebamugavaks see läheb. Ühesõnaga tegeletakse tiluliluga mitte sellega millega oleks vaja tegeleda icon_smile.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2015 18:59:22 vasta tsitaadiga

Kas on teada midagi selle kohta kas plaanitakse WRC ka MP teha mingit moodi? Või jääb ainult rallycross MP.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.09.2015 19:07:29 vasta tsitaadiga

Endalgi on küsimus, et Codemastersi DR foorumis korjatakse suggestione parandusteks ja lisavõimalusteks. On üldse teada CM-i poolt, et kas või milliseid ettepanekuid arvestatakse või mida plaanitakse üldse teha? Muidu seal on väga õigeid ettepanekuid välja toodud, et asi teha tõsiselt heaks simuks ja just nimelt simuks. Või lastakse rahval lihtsalt suusoojaks midagi foorumisse kribaga aga tegudeni ei jõutagi.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2015 11:15:35 vasta tsitaadiga

Equinox, Siiamaani on tundunud et inimeste arvamust kuulatakse, kui nüüd vaadata uuendust järgi.
Avastasin et kui netist aegasi vaadata siis saab filtreerida kas rooliga või puldiga sõidetud. Vähemalt liigas oli nii.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2015 17:42:28 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:

Avastasin et kui netist aegasi vaadata siis saab filtreerida kas rooliga või puldiga sõidetud. Vähemalt liigas oli nii.

Eventi all on nt sellised valikud nüüd:
People: Everyone | My nationality | Friends
Controls: All | Controller | Wheel
Assists: All | On | Off

Eks sel lehel ja statistikal ole veel pikk maa minna, aga vähemasti veel toimetavad.

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2015 17:49:31 vasta tsitaadiga

Anar. kirjutas:
Panin ka vana panni Mini Cooperi seisma ära. Nüüd olen enamasti Quattroga sõitnud ja täna proovisin Fiestat ka. Quattrol timmisin vähe diffrit, et oversteeri vähem oleks. Fiestaga ei oska küll miskit teha! Kas stock autol ja mingil ulme sättimisel tuleb aegade suhtes suur vahe sisse?

Lasin reaalselt 3 tundi vist järjest ühte ja sama rada, lõpuks tuli päris hästi välja juba. Tegin proovimõttes ühe video ka, tahtsin näha kui kvaliteetne jääb peale YT kompressi.
Spoiler Spoiler Spoiler

See oli üks katse mis vähe paremini õnnestus, alati läks väga heal katsel midagi võssa. Väiksed betoonist põõsaoksad ja surmasoovidega pealtvaatajad, või väike põks kuskile, 75 saltot ja kaljult alla. Hairpinnidega ka selline loto koguaeg. icon_lol.gif


See 180 kraadi kurv 2:20 kandis tuli sul hästi välja, pole ise mänguga kursis aga videost tundus, et kohati paistab auto käitumine ja sõit ebareaalselt tõene ja siis teatud kohtades näis kui auto oleks raja kohal hõljunud ning mingit seost ümbritsevaga ei tekkinud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2015 21:23:17 vasta tsitaadiga

Kui mõnel rallisõbral on huvi G27-e vastu, siis müügifoorumis on mu baranka saadaval, sest endal pole lihtsalt aega baranka väänamiseks icon_neutral.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
romps22
HV vaatleja
romps22

liitunud: 19.08.2015




sõnum 23.09.2015 15:27:57 vasta tsitaadiga

Soome võiks juba tulla icon_lol.gif icon_cry.gif icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2015 22:13:42 vasta tsitaadiga

romps22 kirjutas:
Soome võiks juba tulla icon_lol.gif icon_cry.gif icon_lol.gif


Sind vist kuulati icon_lol.gif
http://www.teamvvv.com/en/news/comments/Version-080-of-DiRT-Rally-to-add-Finland-lots-more

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2015 23:16:09 vasta tsitaadiga

HDTanel, Ei noh timeline järgi ammu teada et see kuu tuleb finland ära.
Muidugi et uus handling model tuleb on hea üllatus.

Neile kes rooliga sõidavad, üks päris hea video rooli jaoks mis seletab asjad lahti peale FF update'i. Minujaoks oli "soft lock" täiesti uus asi. Nimelt muudab roolil automaatselt pöörderaadiust vastavalt auto IRL pöörderaadiusele.
Vanematel autodel vastavalt 900 kraadi ja uuematel 540 kraadi. See et sõidate oma enda seatud ca 300-400 kraadise seadega on puhta vale.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 24.09.2015 11:03:18 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Kui mõnel rallisõbral on huvi G27-e vastu, siis müügifoorumis on mu baranka saadaval, sest endal pole lihtsalt aega baranka väänamiseks icon_neutral.gif


Paljuga ära müüsid?

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
romps22
HV vaatleja
romps22

liitunud: 19.08.2015




sõnum 24.09.2015 13:56:48 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
romps22 kirjutas:
Soome võiks juba tulla icon_lol.gif icon_cry.gif icon_lol.gif


Sind vist kuulati icon_lol.gif
http://www.teamvvv.com/en/news/comments/Version-080-of-DiRT-Rally-to-add-Finland-lots-more


Teadsin, et see tulekul, sellepärast ootangi nii pingsalt icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2015 19:58:04 vasta tsitaadiga

romps22 kirjutas:
HDTanel kirjutas:
romps22 kirjutas:
Soome võiks juba tulla icon_lol.gif icon_cry.gif icon_lol.gif


Sind vist kuulati icon_lol.gif
http://www.teamvvv.com/en/news/comments/Version-080-of-DiRT-Rally-to-add-Finland-lots-more


Teadsin, et see tulekul, sellepärast ootangi nii pingsalt icon_lol.gif


ma käin mitu korda päevas kodukal kontrollimas, ega mingit uuendust pole tulnud. icon_lol.gif Sept. pole õnneks väga palju jäänud, napilt alla nädala.

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2015 14:44:12 vasta tsitaadiga

Kuidas teil roolid seadistatud on nii mängust kui rooli enda seadistustest?
Kasutate soft locki või kõigil kindel pöörderaadius määratud?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 25.09.2015 20:04:24 vasta tsitaadiga

Mul rool seatud 900 peale ja siis mängus olen algusest peale kasutanud seda soft lock-i varianti.
_________________
SC: -huviline-
Steam: Huviline
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2015 22:23:29 vasta tsitaadiga

Aga linearity?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.09.2015 23:12:10 vasta tsitaadiga

Endal on juba üsna RBRi aegadest standardseks saanud 540 kraadi. Ehk 1.5 pööret, mis on samuti WRC autodel üsna levinud, kuni ~2 pööret. Mängus saturation 100% ja linearity 0, softlock on seni off olnud.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
remain
HV vaatleja
remain

liitunud: 10.10.2011




sõnum 28.09.2015 08:09:04 vasta tsitaadiga

Noh mis värk on? Soome release oli koduka järgi September 26 aga mida ei ole on soome ralli?
_________________
http://www.facebook.com/dNbsonix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 28.09.2015 09:25:42 vasta tsitaadiga

DiRT Rally Roadbook - 25/09/15 - blog.codemasters.com
tsitaat:
That’s all for this week’s road book. Have a great weekend and make sure you save up some in game credits for those iconic rally cars that will be jumping into your lives next week!

26. on vale kuupäev. Tõenäoliselt kas täna või homme.

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2015 16:57:57 vasta tsitaadiga

Täna veel ei tule, kui homme ka ei tule, siis saan alles järgmine nädal rooli taha icon_neutral.gif https://twitter.com/Kick_Up/status/648486741591097344
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 29.09.2015 20:34:32 vasta tsitaadiga

ei tea millal see soome siis ükskord tuleb ? ametlik koduleht näitab timeline-il september icon_rolleyes.gif septembri kuu juba läbi icon_neutral.gif Loodan et ei tule jälle see mingi ringraja rallikross, kus autod libisevad nagu jääkuubikud... üldse nagu mitte mingit pidamist ei ole thumbs_down.gif kurvist võtan hoo maha siis ülejäänud 3 sõidavad sulle küljepealt sisse ja libised rajalt välja ja siis ütleb mäng sulle veel et ära lõika kopp.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remain
HV vaatleja
remain

liitunud: 10.10.2011




sõnum 29.09.2015 21:35:46 vasta tsitaadiga

Mm fantast

_________________
http://www.facebook.com/dNbsonix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.09.2015 22:25:55 vasta tsitaadiga

Blogi artikli alusel tundub, et sellel nädalal on update tulemas:

tsitaat:
This week we gave our trusted testers a sneak peak of the update so that they can give us some preliminary feedback before it heads out into the wild next week.

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2015 22:31:33 vasta tsitaadiga

Twitteris lubati et kuu lõpuks icon_biggrin.gif thumbs_up.gif Vast homme siis.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.09.2015 23:24:07 vasta tsitaadiga

Kuigi uue update-iga tuleb handling v2 siis põhiasjad jäävad paika. Kes veel ei ole näinud seda videot, siis soovitan kindlasti ära vaadata, see mees räägib väga õiget juttu seal, jutt käib siis hetkel kehtiva suvise FFB update-i kohta, mis parandati tema soovituste ja märkuste peale. Ning nagu ma kahtlustasin siis 540kraadi ongi üsna miinimum millega peale minna.


Link

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2015 11:09:42 vasta tsitaadiga

Vaatasin ka mingiaeg seda videot ja selle soovitusel proovisin soft locki mis muudab vastavalt auto irl pöördehulgale rooli pöördehulka. Kuid lõpuks võtsin soft lock ikka maha ja jäin 540 juurde. Tundub lihtsam.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 30.09.2015 16:17:07 vasta tsitaadiga

New DiRT Show live at 3pm UK time today - steamcommunity.com

http://www.twitch.tv/dirtgame

4.7GB

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remain
HV vaatleja
remain

liitunud: 10.10.2011




sõnum 30.09.2015 16:46:04 vasta tsitaadiga

Esmamulje....Väga haiged hüpped icon_lol.gif icon_eek.gif icon_lol.gif
_________________
http://www.facebook.com/dNbsonix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2015 17:30:55 vasta tsitaadiga

DiRT Rally - Flying Finland Update thumbs_up.gif
http://steamcommunity.com/games/310560/announcements/detail/39761965595256027
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.09.2015 18:34:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Mouse Support!

Yes !!! icon_lol.gif Iga simule vajalik vidin. Ei, tegelikult super uudis, at last, ei pea enam konsoolimenüüd nühkima.

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2015 23:13:05 vasta tsitaadiga

Kõik 12 soome rajad B grupiga läbi sõidetud ja delta achievementsid ära tehtud.
Rajad väga kiired ja lõbusad, võimalik pulss ikka eriti kõrgele kruttida.
Asi mis mulle ei meeldinud on see mis puudu oli...? EESTI LIPP ! Radade ääres oli näha ainult Soome, Rootsi ja Norra lippe, Eesti oma mitte ühtegi.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.09.2015 23:59:58 vasta tsitaadiga

Soome on ise tõesti väga nauditav thumbs_up.gif . Legend nagu ikka jätab muidugi tõsiselt soovida.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
romps22
HV vaatleja
romps22

liitunud: 19.08.2015




sõnum 01.10.2015 15:13:54 vasta tsitaadiga

legend on jah ikka väga masendav icon_biggrin.gif aga jah vahepeal fiestaga need õhulennud tunduvad küll ebareaalselt suured icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif ei muidu väga mõnus, fiesta handling täiesti teine ka muidugi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt Rally mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.