Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 144, 145, 146 ... 283, 284, 285  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.09.2015 10:14:36 vasta tsitaadiga

... pigem üritavad monopoliseerida seda kaubaliini, mis neile praegu suurimat koormust pakub icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 24.09.2015 10:23:36 vasta tsitaadiga

hommikul räägiti raadios, et panevad kontoreid järjest kirja ja viisaastakuplaan on selline, et pakke hakatakse väljastama ala poodide infolettidest jms.

Pane nüüd kokku osade poodide infoletijärtsud ja paikisaamisjärtsud....mille saad? Umbes midagi sellist nagu talongiajal lihaleti ääres? thumbs_down.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mk80
HV vaatleja
mk80

liitunud: 23.09.2015




sõnum 24.09.2015 17:11:13 vasta tsitaadiga

Saadetiste seisukorra teemal ... Töötasin isegi pikka aega kullerifirmas ja tõde peitub tegelikult selles, et tõsi, usaldades pakki teise inimese (mõne firma) kätte, ei käituta sellega nii, nagu sa seda ise omal jõul ära viies teeksid. Ekslik on samuti eeldada, et pakikesi kantakse valgete kinnastega.
Pakendamine on asja juures kõige otsustavam. Jah, ilmselselgelt juhtub ka õnnetusi, kuid mida tugevamini on kaup pakitud, seda suurem on tõenäosus, et ka õnnetuse korral jääb sisu terveks. Pakkides jälgige alati, et kaup pakis ei loksuks ja oleks kõikidest külgedest pehmendustega n-ö vati sees + loomulikult tugev välispakend. Dokumente on alati mõistlik saata kartongümbrikus, mitte mullikas. See info on kindlasti olemas ka kõikide vedajate kodulehel, aga reaalne elu näitab, et ega väga pakkida ei viitsida üldiselt.
Lisaks tuleb arvestada sellega, et saadetisi käsitletakse liinil, kus on suur hulk teisi pakke, ka väga suuri. Ja nüüd kujutage ette, kui teie väike aga hinnaline pisipakk kahe suurema vahele jääb ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cl0ne
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.03.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.09.2015 19:04:44 vasta tsitaadiga

Küsiks korra veel, et on kellelgi kogemusi kui kiirelt tuleb Lõuna/Kesk-Euroopast lihtkiri/maksikiri Eestisse mis ei ole trackinguga vaid lihtsalt lennupost.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.09.2015 19:09:01 vasta tsitaadiga

cl0ne, ennustamatu suurus. Mõnest tööpäevast kuni kuudeni. 4-8 päeva siis oleks isegi hea.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cl0ne
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.03.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.09.2015 19:30:15 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
cl0ne, ennustamatu suurus. Mõnest tööpäevast kuni kuudeni. 4-8 päeva siis oleks isegi hea.

Pead silmas 4-8 tööpäeva eks?
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.09.2015 12:12:38 vasta tsitaadiga

Pigem 8-10 tööpäeva. Just sai saksa amazonist tellitud tavapostiga ja selline oli umbkaudne kättetoimetamise aeg. Träkitav ja UPS kulleriga tuli just 5 tööpäeva.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 26.09.2015 10:26:44 vasta tsitaadiga

Kaua praegu tavapakk ukst eesti tuleb?
Ei ole tähitud.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2015 10:50:08 vasta tsitaadiga

Keskmiselt nädal, max 2 kui kuu seis vale on
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 26.09.2015 11:46:01 vasta tsitaadiga

mu kogemusel UK post venib sajaga. kaks pakki sel nädalal tulnud, üks 2,5 nädalat, teine 3,5 nädalat...
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 27.09.2015 10:20:13 vasta tsitaadiga

Omniva tore tegelane.

Käisime siin kuu aega tagasi ida võlumaal. Naine unustas sõprade juurde käekella. Sõps oli abivalmis, et saadab tallinnasse. Saatiski. Naisel sms, et mine pakiautomaati. Läks sinna, sisestas koodi ja sai paki. Täiesti vale suurus ja vale kraam sees. Loomulikult ka peal vale nimi ja kontaktnumber. Tegemist oli täiesti teise inimesega, kelle pakk pandi sellesse kasti, kus pidi meie oma olema. Mis siis ikka- postkontorisse. Need viskasid kohe paberilehe ette, et teatada paki kadumisest. Jah, pakk kadunud, kuid sellist varianti, et "sain vale paki" ja sooviks teise inimese käest enda oma (teine sai ju ka vale paki eeldatavasti) ei olnudki. Kohe paluti täita ka paki väärtuse lahter ja arvelduskonto. No ok, kannavad papi üle, saab uue kella osta, kuid 3 nädala jooksul pole post mitte ühtegi liigutust selles suunas teinud. Lisaks ei ole neil ka mingisugust huvi olnud teisele osapoolele helistada, kelle pakk sattyus meile ja öelda talle, et kuulge te saite vale paki. Nimelt see teine inimene sai kallima paki, kui ta saama pidi ja pahatahtlikult ei soovigi seda arvatavasti ümber vahetada icon_exclaim.gif Vale pakk jäis postimajja, mil moel see õigeel omanikule edastatakse pole teada. Võibolla pannakse pakiautomaati ja saab uue sms-i et talle pakk ja ongi kõik. Ei tea.

kui keegi peaks teadma kodanik Katrin Ruubel (kontakt 56 XXX 532), kelle mingiks tegevuspiirkonnaks on Marienthali keskuse kant (seal pakiautomaadis oli vale pakk ja pidi tulema õige pakk), võiks märku anda. Muidugi ma võiksin ise sellele tädile ka helistada, aga mulle kui võõrale ta vaevalt tunnistaks, et pakk tema käes on. Hoopis teine lugu oleks, kui ta oma tuttav selle jutuga tema juurde läheks (natuke maine ja häbi küsimus ka?).

Pakis olev käekell oli kingitus ja seega pole sellel vaid rahaline väärtus vaid ka teatud sentimentaalne väärtus, mida korvata pole võimalik.
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2015 10:51:35 vasta tsitaadiga

Kui sul number teada ja inimene siis oleks kohe võinud sellele inimesele helistada. Räägid kenasti oma loo ära ja ega kõik inimesed pole üle laskjad. Vahest asjad lahenevad iseenesest kui inimesed suhtlevad omavahel. Mind ennast küll häiriks kui kuskilt ümber nurga nõutakse midagi tagasi. Muidugi puhas omniva jura, vaata ja imesta.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 27.09.2015 11:02:07 vasta tsitaadiga

Minu jaoks natukese naljakas. Kui ma oleks vale paki saanud siis oleks sellele nr. Ka kohe helistanud, et meie pakid läksid vahetusse (kui hakkad rääkima, äkki läksid siis võid asjast tõesti ilma jääda).
Aga jah, see oleksin mina.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 27.09.2015 11:50:24 vasta tsitaadiga

Jah, aga ma ei saa 100% öelda, et kuule, su käes on meie pakk. Ma eeldan, et see nii juhtus, kuid mingit kinnitust sellele keegi ei anna. Ma ei helistagi otse seetõttu, et pole kindlat alust ja kuna tegemist Eesti Posti bläkiga, siis peaks nemad seda lahendama. Ja kui isegi nende jõud ei käi üle vale pakk tagasi saada, siis mida mina tegema peaks? Niisama süüdistama minema?
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 27.09.2015 11:54:11 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
Jah, aga ma ei saa 100% öelda, et kuule, su käes on meie pakk. Ma eeldan, et see nii juhtus, kuid mingit kinnitust sellele keegi ei anna. Ma ei helistagi otse seetõttu, et pole kindlat alust ja kuna tegemist Eesti Posti bläkiga, siis peaks nemad seda lahendama. Ja kui isegi nende jõud ei käi üle vale pakk tagasi saada, siis mida mina tegema peaks? Niisama süüdistama minema?


Sul on nimi ja number. Mine politseisse ja ongi korras.
Johhaidii...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 27.09.2015 11:58:11 vasta tsitaadiga

Ei noh korra ütled talle, et meie pakid läksid vahetusse ja siis peaks juba aru saama, kas hakkab kokutama või ei.
See ei ole süüdistamine kohe, kui ütleb ei siis küsid mis paki tema siis sai vms.
Proovida siiski tasub.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2015 12:21:44 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
-KRANTS- kirjutas:
Jah, aga ma ei saa 100% öelda, et kuule, su käes on meie pakk. Ma eeldan, et see nii juhtus, kuid mingit kinnitust sellele keegi ei anna. Ma ei helistagi otse seetõttu, et pole kindlat alust ja kuna tegemist Eesti Posti bläkiga, siis peaks nemad seda lahendama. Ja kui isegi nende jõud ei käi üle vale pakk tagasi saada, siis mida mina tegema peaks? Niisama süüdistama minema?


Sul on nimi ja number. Mine politseisse ja ongi korras.
Johhaidii...

+1
Mina alustaks helistamisest pakil olevale numbrile icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online

sõnum 27.09.2015 12:55:49 vasta tsitaadiga

Miski ei välista, et vahetuses on rohkem kui 2 pakki, ei saa kindlalt väita, et too teine isik omab antud pakki.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 27.09.2015 13:26:14 vasta tsitaadiga

Ka see võib olla. Ise arvan, et paki sassiminek tekkis nii:
Omniva pakipoiss skännis paki masinasse, luuk avanes tagumises otsas, ei viitsinud kohe minna. Skännis ka teise paki ja sama lugu. Kolmanda ka ja siis läks neid tagumistesse kappidesse panema, kuid selleks ajaks oli juba ära unustanud, mis kuhu käis ja oligi olemas.
Peab nüüd vaatama kas ja kui palju Omniva veel asjaga tegeleb. variant on ka asi DASile närimiseks anda, kuna paki väärtus oli üle nende piirhinna, et juhtum alustada.
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 27.09.2015 13:57:57 vasta tsitaadiga

Anna jah DASi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2015 15:07:14 vasta tsitaadiga

Põhjus võib olla kas töötaja hooletus automaadi täitmisel, infosüsteemi viga või midagi kolmandat. Aga see pole ikka kindel, et just kaks paki vahetusse läksid. Võib olla, et pakil olev inimene sai hoopis kellegi teise paki või ei saanud üldse pakki. Aga jah, mina oleks ka esimesena pakil olevale inimesele helistanud ja öelnud, et sain vale paki ning uurinud, ehk on tõesti need kaks pakki vahetusse läinud. Aga kui ta oleks öelnud, et minu pakk tema käes ei ole, siis oleksin selle paki ikkagi omnivale tagasi viinud mitte õigele saajale andnud kuna vastasel juhul pole mingit tõestust, et minu jutt vale paki saamisest tõele vastab.
Kui kaupa tellides oli valik kas smartpost või onavia, siis oleks muidugi probleemi eos ennetanud ja smartposti valinud, aga see on juba teine teema icon_wink.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 27.09.2015 21:43:59 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
Ka see võib olla. Ise arvan, et paki sassiminek tekkis nii:
Omniva pakipoiss skännis paki masinasse, luuk avanes tagumises otsas, ei viitsinud kohe minna. Skännis ka teise paki ja sama lugu. Kolmanda ka ja siis läks neid tagumistesse kappidesse panema, kuid selleks ajaks oli juba ära unustanud, mis kuhu käis ja oligi olemas.
Peab nüüd vaatama kas ja kui palju Omniva veel asjaga tegeleb. variant on ka asi DASile närimiseks anda, kuna paki väärtus oli üle nende piirhinna, et juhtum alustada.


Mitu ust ei saa korraga lahti olla!!!!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 27.09.2015 21:50:58 vasta tsitaadiga

Tõsi vä?????????
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2015 23:09:42 vasta tsitaadiga

Green_Day kirjutas:
-KRANTS- kirjutas:
Ka see võib olla. Ise arvan, et paki sassiminek tekkis nii:
Omniva pakipoiss skännis paki masinasse, luuk avanes tagumises otsas, ei viitsinud kohe minna. Skännis ka teise paki ja sama lugu. Kolmanda ka ja siis läks neid tagumistesse kappidesse panema, kuid selleks ajaks oli juba ära unustanud, mis kuhu käis ja oligi olemas.
Peab nüüd vaatama kas ja kui palju Omniva veel asjaga tegeleb. variant on ka asi DASile närimiseks anda, kuna paki väärtus oli üle nende piirhinna, et juhtum alustada.


Mitu ust ei saa korraga lahti olla!!!!

EDIT: Aastanumber parandatud: TTÜ automaat, Juuli 2015.
Kohale jõudes olid 3 ust pisut irvakil, kõigis pakk sees.
Panin uksed kinni, scannisin eelprinditud pakikaardilt triipkoodi - avanes uks ja selle taga oli pakk ootamas. Valisin, et soovin suuremat kappi ja maksin lisaks - ei olnud erilist usaldust oma pakki sinna auku panna kus mingi pakk juba ootas.


viimati muutis Spezz 29.09.2015 11:13:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2015 00:47:33 vasta tsitaadiga

omniva BUSTED icon_idea.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 144, 145, 146 ... 283, 284, 285  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.