Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 60, 61, 62  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 09.04.2015 19:05:17 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif Super!
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dksvertix
HV kasutaja
dksvertix

liitunud: 28.09.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2015 01:13:59 vasta tsitaadiga

Tahaks lõpuks teada selle loo nime, mida ma kunagi telefoniga salvetasin:
http://www.watzatsong.com/en/name-that-tune/432485.html
kassetti karbi paberil oli kirjas TMNT mäletamist mööda aga veerand päeva googeldades ei andnud tulemust. icon_sad.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2015 10:35:15 vasta tsitaadiga

Panen siia teemasse ka.

On üks lugu, mida tahaks leida. Tütar hommiku raadiost kuulis, tuli teisest toast uurima, et mis lugu mängib. Lasin Soundhoundi käima, see ei leidnud kolmel katsel midagi icon_confused.gif

Nüüd olen juba sportlikust vihast pool õhtut guugeldanud, aga ei midagi.

Sõnu palju ei olnud, põhimõtteliselt korrutati midagi sellist "my kind of girl, my kind of girl, I searched all the world to find you" Suht nasaalse häälega meesterahvas laulis. Selline kiirem lugu. Tundus kaasaegne. Seepärast ongi üllatav, et ei leia miskit, sarnaste sõnadega lugusid on küll, aga pole see thumbs_down.gif

Tänud!

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2015 20:06:28 vasta tsitaadiga

Mis lugu see on?

Alguses on nagu nrrr rnrrr nrrr nrnrr, siis hiljem tuleb naisvokaal, siis umpa umpa umpa, siis taas naisvokaal. Selline mõnus bass.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2015 21:49:00 vasta tsitaadiga

https://instagram.com/p/2tNyUNrPT_/

Mis lugu on? Ei suutnud appiga tuvastada, müra taustal liiga suur.


edit:
Hah, sain ise juba sõnade järgi leitud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 16.05.2015 22:08:28 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
Mis lugu see on?

Alguses on nagu nrrr rnrrr nrrr nrnrr, siis hiljem tuleb naisvokaal, siis umpa umpa umpa, siis taas naisvokaal. Selline mõnus bass.


See kargas pähe:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2015 21:05:50 vasta tsitaadiga

Foxi pealt NCIS: Los Angelese reklaamklipp. Järsku on keegi peale trehvanud ja oskab öelda, kas on reaalne lugu või ainult reklaami jaoks valmis treitud pala.
Shazamid ja asjad ei suutnud tuvastada.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT_old
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2012




sõnum 20.05.2015 21:04:19 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=Y7S3zDcAR-g
Keegi ehk teab mis trackiga tegu? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2015 13:50:40 vasta tsitaadiga

Mis palaga on tegu. Nii tuttav tundub, kuid mobiil ning miskid veebilehed, kus sai uurida faili üleslaadimise näol, jäid võimetuks.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 21.05.2015 17:51:02 vasta tsitaadiga

MaitK kirjutas:
Mis palaga on tegu. Nii tuttav tundub, kuid mobiil ning miskid veebilehed, kus sai uurida faili üleslaadimise näol, jäid võimetuks.
Spoiler Spoiler Spoiler

Richard Clayderman - Ballade Pour Adeline
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2015 22:18:50 vasta tsitaadiga

siinus, aitüma icon_smile.gif
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2015 17:24:41 vasta tsitaadiga

Mingi lugu tuli just raadiost. Sõnad olid: "dance, dance....dance, dance, dance...dance" ja siis vahepeal oli veel pikalt dddaaaaanceeeeee...
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2015 17:30:24 vasta tsitaadiga


Link

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2015 13:11:12 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2015 21:06:34 vasta tsitaadiga

Read umbestäpselt sellised:

"Olla võiksid mulle sõbraks sel rõõmurikkal suvel."
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2015 14:58:20 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
http://paadikapten.blogspot.com/2013/10/mis-lugu-mangib.html

Väike lõik ühest Galileo saatest.

Mis lugu seal mängib?


Nüüdseks on blogi mul ammu kustutatud. Kuid Facebookis oli mul see video alles. Mängisin selle ette Androidi äpile nimega Shazam - ja see tuvastas loo ära vaatamata Galileo saatejuhi totaalsele mölale.

Bonobo - Sleepy Seven.
Spoiler Spoiler Spoiler


https://www.youtube.com/watch?v=mOJDGla8kag
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2015 14:50:21 vasta tsitaadiga

Otsin lugu ning sõnu ega heli pakkuda pole. Sõnu teoses tegelikult vist polnudki.
Teos oli "Propellerheads" stiilis ning koosnes "sämplitest". Peamiselt esitati seda MTV kanalilt ajavahemikus 95-98.
Eeldada võib, et saated mis seda lasta võisid olid "Dance Floor Chart" või siis "Party Zone"

Kes vaatas palju telekat üheksakümnendatel? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2015 16:17:30 vasta tsitaadiga

Okei, klapid pähe (muidu ilmselt ei kuule).
Taustal on umbe õrnalt 1 lugu kosta natukene, arvab keegi ära, millega tegu?
http://www.twitch.tv/thirdoption/v/9537895

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2015 16:24:11 vasta tsitaadiga

See?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2015 16:41:47 vasta tsitaadiga

Just. Tükk aega mõtlesin, et kust krt see mulle tuttav on icon_razz.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
randar99
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2009




sõnum 08.08.2015 16:45:24 vasta tsitaadiga

Batman, sulle kindlasti meeldib icon_biggrin.gif


Link



Link
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 12.08.2015 23:07:29 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Ma kardan et see laul on väga raske aru saada, kuid proovin siiski. On üks krdi hea klubi laul, mõnusa bassiga, millel on hea meloodia, aga ei tea ei nime, ei aasta arvu, tean vaid seda, et meloodia on sarnane natuke selle laulu http://youtu.be/0dveRzxe59c?t=9s

Seal on sihuge titit diidi TIT TIT.. dududu dii dii tit tit koht. See trance laul on suurem osa sarnase meloodiaga. Mitu korda kuulnud seda klubi laulu, kord proovisin lindistada Track IDga, ei saand teada... sest ei võtnud seda üles. Ma aiman et see on uuem laul sest varem ei ole kuulnud seda, 2013 või 2012? 2014? Ma aint tean et kord on madalam meloodia, siis mingi vahejupp ja siis on kõrgem meloodia ja bass on selline mahlane ja mõnus. Kõlaks nagu väga Dj Tiesto moodi. Jubedalt peas käib see meloodia...



FUCK YES! ÜLES LEIDSIN. Täiesti kogemata jäi Kanal Seit7se peale ja sealt TULI see laul, mida oootsiisiin!!!

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2015 23:51:57 vasta tsitaadiga

Elmari stiilis lugu. Pool eesti, pool vene keeles. Tempokas.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 13.08.2015 21:58:06 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Elmari stiilis lugu. Pool eesti, pool vene keeles. Tempokas.

https://www.youtube.com/watch?v=0OxmRQKr65M icon_biggrin.gif

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2015 23:23:57 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
SSD kirjutas:
Elmari stiilis lugu. Pool eesti, pool vene keeles. Tempokas.

https://www.youtube.com/watch?v=0OxmRQKr65M icon_biggrin.gif

Pmtl. jah selline, aga uuema aja toode.
Raha ja armastus teemaks, nagu enamasti ikka.
Kergelt pilav, või pilkav. Homoorikas või nii.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2015 22:11:58 vasta tsitaadiga

kellelgi aimu mis biit tal seal taustaks tiksub? (vast ei ole nende endi jaoks tehtud asjaga tegu)
http://www.upload.ee/files/5165759/hit.mp3.html

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 12:18:08 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab History pealt jooksva nende peamise reklaami tunnusmuusika esitajat või nime? Netis on inff eelmiste aastate reklaamide kohta, kuid selle aasta oma kohta ühtegi hitti. Reklaam on eetris päris tihti, aga sellest pole isegi juutuubis rippi üleval.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 13.09.2015 20:40:19 vasta tsitaadiga

Energy FMi pealt tuli täna mitu korda sellise mõnusa "päris muusika" osaga laulu. Nende veebilehelt ei leia seda. Oli siis "uuema laulu" taustaks/rütmiks selline mitte nii "dance" muusika.
Segane, aga ehk keegi saab aru millest räägin thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2015 20:59:58 vasta tsitaadiga

Valvejoodik, sõnu ilmselt polnud?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 14.09.2015 21:53:01 vasta tsitaadiga

Olid küll mingid sõnad ka, kuid ei taibanud mingit juppi meelde jätta...

EDIT: hoidsin raadiol kõrva peal ja kuulsin:
Emma Bale - Run
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2015 21:55:37 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Kas keegi teab History pealt jooksva nende peamise reklaami tunnusmuusika esitajat või nime? Netis on inff eelmiste aastate reklaamide kohta, kuid selle aasta oma kohta ühtegi hitti. Reklaam on eetris päris tihti, aga sellest pole isegi juutuubis rippi üleval.


Seda mõtled:
Spoiler Spoiler Spoiler


Ai krt seda kedratakse H2 peal, Historyt pole enam ammu vaadanud... icon_neutral.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2015 18:16:49 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:

Ai krt seda kedratakse H2 peal, Historyt pole enam ammu vaadanud... icon_neutral.gif


Yep, see on see H2 reklaam. H1 reklaamist pole kusagil netis sõnagi icon_smile.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
randar99
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2009




sõnum 23.09.2015 12:41:21 vasta tsitaadiga

https://youtu.be/4_aOIA-vyBo?t=89 oskab keegi öelda, mis taustal käib?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Starfield
HV kasutaja
Starfield

liitunud: 13.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2015 12:47:33 vasta tsitaadiga

randar99 kirjutas:
https://youtu.be/4_aOIA-vyBo?t=89 oskab keegi öelda, mis taustal käib?

Video lõpus on ju tiitrites ilusti kirjas, et Sounddesign & Music - Thomas Veith.

http://thomasveith.bandcamp.com/album/three-ways-to-destroy-the-universe-music-for-the-kurzgesagt-youtube-channel
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
randar99
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2009




sõnum 23.09.2015 14:21:41 vasta tsitaadiga

Starfield kirjutas:
randar99 kirjutas:
https://youtu.be/4_aOIA-vyBo?t=89 oskab keegi öelda, mis taustal käib?

Video lõpus on ju tiitrites ilusti kirjas, et Sounddesign & Music - Thomas Veith.

http://thomasveith.bandcamp.com/album/three-ways-to-destroy-the-universe-music-for-the-kurzgesagt-youtube-channel


Tänud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2015 17:47:06 vasta tsitaadiga

Hetkel TV6 jooksva TopGeari reklaamis olev dnb lugu? Shazam ei tuvasta ära...
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2015 18:58:11 vasta tsitaadiga

RaidoR, mindki huvitab.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.10.2015 09:32:55 vasta tsitaadiga

Aastaid tagasi oli mingi räpilugu, muusikavideos twerkisid naised lähivaates kuskil basseinide taustal, ülipopp lugu, aga see oli ikka rohkem kui 5 aastat tagasi seda, isegi võibolla 10+.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2015 10:02:59 vasta tsitaadiga

Pmst iga teine räpivideo ju icon_lol.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2015 11:17:10 vasta tsitaadiga

Naised basseini veeren
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.10.2015 11:29:07 vasta tsitaadiga

Betamax, icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif jah, eks ta nii kipub olema. Kahjuks ei mäleta mingit "tunnussõna" ka, et saaks googledada, mingi "izzy-izzy" refräänis käis...võimalik et naisräppari video.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2015 17:31:24 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 14:45:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2015 10:46:52 vasta tsitaadiga

Uus Slayer päris hää
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2015 10:57:18 vasta tsitaadiga

kala1 kirjutas:
Uus Slayer päris hää
Spoiler Spoiler Spoiler

Loo nimi on Replentless.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2015 15:56:06 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2015 16:01:55 vasta tsitaadiga

Endiselt vale teema sul...
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=353035

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2015 13:06:36 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 14:45:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2015 14:25:07 vasta tsitaadiga

Mäs klubibiit see kevade põhjal tehtud oli? Selle koha põhjal kus toots seal akna taga kolli tegi icon_rolleyes.gif Isegi miski video oli valmis vändatud sellele. Miski 5a tagasi äkki vms?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2015 06:26:00 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Mäs klubibiit see kevade põhjal tehtud oli? Selle koha põhjal kus toots seal akna taga kolli tegi icon_rolleyes.gif Isegi miski video oli valmis vändatud sellele. Miski 5a tagasi äkki vms?

Melkker - TOT
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rändur_000
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2008




sõnum 20.11.2015 21:42:01 vasta tsitaadiga

Päris kaua ja mitu erinevat korda olen otsinud seda, mis algab 6:15. Võibolla üldse eraldi ainult selle lavastuse jaoks tehtud aga äkki ei ole ja keegi tunneb ära.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 60, 61, 62  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.