Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2015 11:22:52 vasta tsitaadiga

Arvo Pärdist pean lugu (kuigi ei ole sellist sorti muusika austaja), aga Aadama passiioon on millegipärast järjekordne jõhkralt üleshaibitud üritus, mis on annud võimaluse suvalisele jorsile ennast kõvasti upitada, et siis edaspidi oma "kultuuriteadlikkust" kõigile nina alla hõõruda. Umbes selline, et kui sa pole Aadama passiooni näinud, pole sind olemas. See pole oluline, kas saadakse etenduse sisust aru või ei ja kas teatakse, kes on Pärt või mitte.

Ma vaatasin selle wilsoni/pärdi saate etv pealt ära ja sain aru, et see etendus on ikka liiga diip ja sügav, et sellest midagi aru saada. Samas mu koorilauljast esivanem väga kiitis.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 10.09.2015 11:27:21 vasta tsitaadiga

eddvin kirjutas:
Pakuti elektritaksojuhina tööd.
Kui hea ja tore see töökoht võika olla või pigem peaks ära ütlema kohe?
On siin keegi taksojuhina töötanud või teeb seda praegugi?


tuttav oli. lühikest aega. palgasüsteem oli mingi selline, et ei tasunud vist ära kui õigesti mäletan.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2015 11:28:32 vasta tsitaadiga

oli mingi selline, et ei tasunud vist ära, kui õigesti mäletan
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2015 11:29:47 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
sweezy kirjutas:
Kiire küsimus, kas android 5.1 laseb signal strength panna üles "toolbarile" sinna aku laetuse taseme jms juurde? Tean et cyanogenmod'il on see võimalus olemas (herr skg isegi kasutas seda mingiaeg icon_lol.gif), aga android 5.1'l pole leidnud icon_biggrin.gif

Cyanol varem oli, hetkel CM12.1'l seda võimalust ei paista. Hädapärast peaks see kärama. Tekitab soovitud indikaatori vasakule poole.

Tänud, seda vaja oligi beer_yum.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.09.2015 11:59:47 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
eddvin kirjutas:
Pakuti elektritaksojuhina tööd.
Kui hea ja tore see töökoht võika olla või pigem peaks ära ütlema kohe?
On siin keegi taksojuhina töötanud või teeb seda praegugi?


tuttav oli. lühikest aega. palgasüsteem oli mingi selline, et ei tasunud vist ära kui õigesti mäletan.


Sõltub vägapalju oma aktiivsusest. Mida rohkem sõidad, seda rohkem seda raha tuleb, nagu ikka.
Kui nädalavahetuse jörme ei salli (öised pidulised) siis jääb pool raha ilmselt saamata ka.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2015 14:14:24 vasta tsitaadiga

Kust tartust leida räkikapile kruvisid ja mutreid: http://yeint.ee/it-multimeedia/arvutivork/kapid-ja-tarvikud-1/racki-lisad/kruvid-mutrid-50tkpk
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2015 14:32:51 vasta tsitaadiga

Käisin uurimas elektritakso tingimusi, muidu tundus väga mõistlik.
Neil uued nahksisuga nissan leafid icon_smile.gif
Aga mulle siiski ei sobi taksojuhi graafik
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2015 15:27:05 vasta tsitaadiga

eddvin kirjutas:
Pakuti elektritaksojuhina tööd.
Kui hea ja tore see töökoht võika olla või pigem peaks ära ütlema kohe?
On siin keegi taksojuhina töötanud või teeb seda praegugi?

Tartus teenivad päriselt 450-600 eur täiskohaga töötades. Enda autoga pidavalt hulga rohkem teenima.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 10.09.2015 16:17:28 vasta tsitaadiga

Kas usaldaksid oma raha hoiustada Tallinna ühistupangas?
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2015 16:18:10 vasta tsitaadiga

Kilekotiga?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 10.09.2015 16:22:51 vasta tsitaadiga

Max Powers, doh.gif kilekott on oravate teema.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 10.09.2015 16:25:14 vasta tsitaadiga

eddvin kirjutas:
Käisin uurimas elektritakso tingimusi, muidu tundus väga mõistlik.
Neil uued nahksisuga nissan leafid icon_smile.gif
Aga mulle siiski ei sobi taksojuhi graafik


mul see tuttav vaatas ka alguses et täiega nitsekad tingimused. reaalselt oli asi teine.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2015 17:55:26 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Kas usaldaksid oma raha hoiustada Tallinna ühistupangas?


Loe nende tingimusi. Sisuliselt ei garanteeri nad mitte midagi ja võib ka olla, et ei saa sealt kiiresti raha kätte kui vaja peaks minema. Lisaks ei ole see pank st. erinevalt panga tähtajalisest hoiusest ei ole seal eraisikute hoiusel mingit garantiid st. kui peaks pankrotti minema, siis oled kõigest ilma. Ehk see ühistupank või hoiulaenu ühistu või mis iganes on pigem võrreldav aktsiatesse või fondi osakutesse investeerimisega, kus oodatav kasu on küll suurem, kuid nagu ikka mida suurem oodatav kasu, seda suurem on ka risk. Mina investeeriks pigem mõnda investeerimisfondi, aga eks ta ole - kellele ema, kellele tütar ja kellele naabrinaine icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2015 20:28:18 vasta tsitaadiga

Kas keegi IceUul tel nr teab? Pole üldse halvaga seoses, vaid ühe äritehinguga vaja oleks kätte saada, et kas kaup kaasa võtta või mitte.
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2015 21:01:24 vasta tsitaadiga

Olen ma ainuke kellel mobiil-id elisa ei tööta praegu ?

SEBs vähemalt ei tööta

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2015 21:09:32 vasta tsitaadiga

Mul töötab
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2015 21:40:04 vasta tsitaadiga

Seb ei funka jah, peale koodi sisestamist jäängi ootama
Vähemalt äpp, arvutis ei proovinud

Päris lehel ka ei saa

Emt

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 10:54:31 vasta tsitaadiga

Kellel loom kodus, kass või koer, kas mänguasjad jne muu varustus mis toitu ei puuduta, on see odavam toidupoes a la Prisma, Rimi või spets loomapoodides? Olen laisk icon_razz.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 10:55:57 vasta tsitaadiga

Palun soovitage levinumaid IT-alaseid globaalseid Interneti ajalehti/ajakirju.
Pigem just mingid tarkvara-lahendused, mitte mingid "uued telefonid, uued sülearvutid".

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 11:01:30 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Kellel loom kodus, kass või koer, kas mänguasjad jne muu varustus mis toitu ei puuduta, on see odavam toidupoes a la Prisma, Rimi või spets loomapoodides? Olen laisk icon_razz.gif

pole küll kassile mingit erilist tavaari ostnud, aga arvata võib, et suurtes ketipoodides on odavam. nagu kõige muugagi, saavad suured ketid omale mahu arvelt soodsamat sisseostuhinda küsida ja ei pane nii suurt marginaali kui väikesed loomapoed.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 11:18:02 vasta tsitaadiga

spekuleerin, et arm2004 vastas ammendavalt icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 11.09.2015 11:33:58 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
lightbluefox kirjutas:
Kellel loom kodus, kass või koer, kas mänguasjad jne muu varustus mis toitu ei puuduta, on see odavam toidupoes a la Prisma, Rimi või spets loomapoodides? Olen laisk icon_razz.gif

pole küll kassile mingit erilist tavaari ostnud, aga arvata võib, et suurtes ketipoodides on odavam. nagu kõige muugagi, saavad suured ketid omale mahu arvelt soodsamat sisseostuhinda küsida ja ei pane nii suurt marginaali kui väikesed loomapoed.


spets loomapoodides müüakse vähe spetsimat toitu ka. Prisma ja muud poed võtavad kõige odavama kraami mida saab. Osad ostavadki oma kassile ja koerale aint loomapoest hirmkallist lisanditega sodi.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 11:40:51 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
arm2004 kirjutas:
lightbluefox kirjutas:
Kellel loom kodus, kass või koer, kas mänguasjad jne muu varustus mis toitu ei puuduta, on see odavam toidupoes a la Prisma, Rimi või spets loomapoodides? Olen laisk icon_razz.gif

pole küll kassile mingit erilist tavaari ostnud, aga arvata võib, et suurtes ketipoodides on odavam. nagu kõige muugagi, saavad suured ketid omale mahu arvelt soodsamat sisseostuhinda küsida ja ei pane nii suurt marginaali kui väikesed loomapoed.


spets loomapoodides müüakse vähe spetsimat toitu ka. Prisma ja muud poed võtavad kõige odavama kraami mida saab. Osad ostavadki oma kassile ja koerale aint loomapoest hirmkallist lisanditega sodi.

antud juhul ju taheti kõige muu kohta teada mis toitu ei puuduta.
toidu osas on loomapoed täitsa omal kohal. kui kassi toita ainult Kitekati krõbuskitega, siis ei lase neeruhädad end kaua oodata...
enda kass neid odavaid krõbuskeid üldse ei söö. aegajalt ragistab ainult neid kalleid loomapoe omi. muidu põhirõhk ikka räimel ja konservidel.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 11.09.2015 12:34:40 vasta tsitaadiga

Purina krõbinad olid vist Rimis, need kõutsile maitsevad. Kui on kastreeritud, siis peab spets toitu saama, muidu tekivad kuseteedesse kivid, mis kassi hauda viivad või siis nagu meil, põhjustavad suured arstiarved.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 12:39:43 vasta tsitaadiga

arm2004, just! Seepärast küsisingi, sest ostetavat toitu nagu Applaws, Arcana, Orijen nagunii tavapoes ei müüda, sest keegi ilmselt ei ostaks 2kg kassitoitu 40€ eest icon_smile.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 14:13:47 vasta tsitaadiga

loomapoodides on tavaliselt kliendikaardiga odavamad mänguasjad ja muud värgid. lisaks saab suurema koguse toitu ostes tasuta manti ka kaasa.
bossest sai kunagi suur kott toitu ostetud kassile. 50€, toit sobis ja kott kestis pool aastat thumbs_up.gif sai mänguasja ka veel tasuta kaasa. koerale anti toidukotiga voodi kaasa icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 14:20:15 vasta tsitaadiga

Eestis müüdi ka sellist kraami, aga kus?
http://www.ebay.com/itm/2m-Cable-Cord-Tidy-PC-TV-Wire-Organising-Tool-Spiral-Wrap-Home-Office-With-Clip-/311417225797?var=&hash=item4881e9c245
link
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 14:24:47 vasta tsitaadiga

http://www.agenda.ee/webshop/index.php?page=2&menu=11300&sort=
Kindlasti on mujal veel, aga ei tea, millise nime all.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 14:31:09 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif

Olen neid korra sirvinud kuskil Eesti lehel, kuid vana pea enam ei mäletam
YEInt nimetab neid juhtmete korrastajaks
http://yeint.ee/elektroonika-1/kaablid-ja-tarvikud/kaablitarvikud/juhtmete-korrastajad


viimati muutis tiirP 11.09.2015 15:23:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 14:42:08 vasta tsitaadiga

Kaablispiraali nime alt leiab vist kah: http://www.oomipood.ee/product/swb%20ks-6/kaabli-spiraal-10-50mm-kimp-10m
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 14:54:46 vasta tsitaadiga

Oomis ning Arvutitargas müüdavad pole päris need nagu linkidel.
Pole õrna aimugi, milliste otsingusõnadega ma 0,5a. neid tooteid otsisin. Agenda pakutav on visuaalselt siiani lähim vaste.


viimati muutis tiirP 11.09.2015 14:56:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 14:56:07 vasta tsitaadiga

teip thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 11.09.2015 15:07:02 vasta tsitaadiga

Cofy, Spiral wrap ehk kaablispiraal.. elektritarvikute poest sad selliseid. Müüvad neid voolikute kaitseks hüdraulikatarvikute poed.
farnell link

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 11.09.2015 15:07:36 vasta tsitaadiga

Kust Eestist mööblile nurgakaitseid osta saab?
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 11.09.2015 15:42:20 vasta tsitaadiga

von Wu, selliseid?

http://www.noortehnik.ee/nurgad/
tagasi üles
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 16:25:18 vasta tsitaadiga

Keegi mõnda lihtsat veebipõhist kaebuste haldamise tarkvara oskab soovitada?

Ei pea olema mõne teenusepakkujaga seotud. Zones on virtuaalserver olemas
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 11.09.2015 16:28:53 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Keegi mõnda lihtsat veebipõhist kaebuste haldamise tarkvara oskab soovitada?

Ei pea olema mõne teenusepakkujaga seotud. Zones on virtuaalserver olemas


tee meiliaadres ja filter, et kõik kirjad pealkirjaga "kaebus, pretentsioon..." vms lähvad otse prügikasti. Hallatud.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 17:45:36 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kaablispiraali nime alt leiab vist kah: http://www.oomipood.ee/product/swb%20ks-6/kaabli-spiraal-10-50mm-kimp-10m
Cofy esimesena lingitud toode ei ole spiraal. Mul omal vedeleb üks selline, vist sai kunagi Oomikast tellitud, aga ei sobinud mulle selline lahendus.
See on põhimõtteliselt pikilõhega kõri, mis oma elastsusega oma "hõlmad" koos hoiab. Ühel pool kõri jookseb terve kõri pikkuses selle lülisid koos hoidev riba, iga lüli on nagu kaks ribikonti, mille otsad vaheliti ulatuvad.
Sellega on kaasas sinna sisse kaablite tõmbamiseks mõeldud kelk, mis kõri "hõlmad", st "ribide" otsad laiali kangutab ja kaablid sinna sisse juhib - fotol on see jubin näha.
Spiraali on tülikas paigaldada ja eemaldada, aga ta on paindlikum kui antud kõri. Kõri jälle on teatud juhtudel lihtsam paigaldada ja vist eemaldada ka.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 11.09.2015 17:50:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 11.09.2015 17:47:54 vasta tsitaadiga

Dogbert, jah, olen kursis. Samas on tegu elektrialase tootega ning kuidagi ei meenu, kes seda siin müüs.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 17:51:29 vasta tsitaadiga

Cofy kirjutas:
Eestis müüdi ka sellist kraami, aga kus?
http://www.ebay.com/itm/2m-Cable-Cord-Tidy-PC-TV-Wire-Organising-Tool-Spiral-Wrap-Home-Office-With-Clip-/311417225797?var=&hash=item4881e9c245
link

mina sain K-rautast sellise kelguga musta, 3 meetrine oli äkki.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 17:54:31 vasta tsitaadiga

Galadorist leidsin hoopis: http://www.galador.ee/23422/2603559-4world-cable-organizer-smart-snake-diameter-22mm-length-1-5m-black

HV otsing näitab ka, kui inglise keeles küsida: https://www.hinnavaatlus.ee/search/?Query=Cable%20Organizer&Type=products

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 11.09.2015 17:55:25 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
von Wu, selliseid?

http://www.noortehnik.ee/nurgad/


Ei.

Suutsin nüüd ise üles leida: http://e.jukukeskus.ee/ee/shop/lastetuba/turvatarbed/canpol-2-690-nurgakaitse-5903407026909/p7
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 11.09.2015 18:02:19 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Galadorist leidsin hoopis: http://www.galador.ee/23422/2603559-4world-cable-organizer-smart-snake-diameter-22mm-length-1-5m-black

HV otsing näitab ka, kui inglise keeles küsida: https://www.hinnavaatlus.ee/search/?Query=Cable%20Organizer&Type=products


thumbs_up.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 18:04:41 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Keegi mõnda lihtsat veebipõhist kaebuste haldamise tarkvara oskab soovitada?

Ei pea olema mõne teenusepakkujaga seotud. Zones on virtuaalserver olemas


http://osticket.com/download

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravez0r
HV kasutaja
Ravez0r

liitunud: 28.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 18:57:58 vasta tsitaadiga

Kas on olemas ja millisest poest saaksin osta PS3le mängu "Assassian's creed III iberation" icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 20:55:02 vasta tsitaadiga

Juba 2 x helistatakse mulle eesti numbri pealt (üks oli vist 55 algusega, teine 53) (teisel korral närisin asja läbi enam nii aktiivne suhtlema polnud). Siis küsitakse kas räägin inglise keelt. Ikka räägin.

Öeldakse et soovitakse kaupa osta. Sama kaup kusjuures.

Ütlesin juba 1 x et saadan kauba vaid kui raha kohal, sai isegi andmed saadetud. Siis saadetakse mulle mingi ala Nigeeria nimi kellele peaksin Tallinna Cargosse paki saatma.

Küsiks kas minu nime ja pangaandmetega on võil miskit pihta hakata või ma ei näri konksu läbi mis on kogu selle tegevuse mõte. icon_smile.gif Minu silmis nagu pole. Poleks neid esimesele helistajale ka saatnud kui oleks teadnud et mingi pagulase nimi vastu saadetakse.

Elisa lehelt sai ka vaadatud, mingid eritariifsed numbrid need ei olnud.

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 21:04:32 vasta tsitaadiga

mo sinu käibe juures pole see ka ju ime.
Pane kaup teele, kui raha ei saa, siis on vähemalt kogemus olemas.
kahju on nagunii 0.001% icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 21:16:20 vasta tsitaadiga

Go Kane! kirjutas:
Juba 2 x helistatakse mulle eesti numbri pealt (üks oli vist 55 algusega, teine 53) (teisel korral närisin asja läbi enam nii aktiivne suhtlema polnud). Siis küsitakse kas räägin inglise keelt. Ikka räägin.

Öeldakse et soovitakse kaupa osta. Sama kaup kusjuures.

Ütlesin juba 1 x et saadan kauba vaid kui raha kohal, sai isegi andmed saadetud. Siis saadetakse mulle mingi ala Nigeeria nimi kellele peaksin Tallinna Cargosse paki saatma.

Küsiks kas minu nime ja pangaandmetega on võil miskit pihta hakata või ma ei näri konksu läbi mis on kogu selle tegevuse mõte. icon_smile.gif Minu silmis nagu pole. Poleks neid esimesele helistajale ka saatnud kui oleks teadnud et mingi pagulase nimi vastu saadetakse.

Elisa lehelt sai ka vaadatud, mingid eritariifsed numbrid need ei olnud.

anna veebikonstaablitele teada, et selline tegevus käib. krt seda teab kuidas ja kellele see kuidagi tunda annab, aga vähemalt märk maas!

aga mul kripeldab, et miks sellist uudist HV-s pole olnud? http://forte.delfi.ee/news/tarkvara/pauk-internetimeediale-tuhanded-eestlased-blokeerivad-netis-reklaame?id=72177519

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 21:39:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Delfi andmete järgi kasutab adblockingut viimaste kuudel 7-8% külastajatest ja osakaal on isegi veidi langenud.

muidu poleks vajagi kui delfi icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 21:41:20 vasta tsitaadiga

Delfi on ikka räige spämm...
Ja AdBlock on võimalik väga lihtsalt tuvastada ning blokeerida. Too programm töötab CSS display põhimõttel ja lihtne JS suudaks reklaamid uuesti esile kuvada.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.