Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 136, 137, 138 ... 154, 155, 156  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Palju aega võtaks sinu steam kontol olevate mängude läbimine?
1-10 tundi
4%
 4%  [ 21 ]
10-25 tundi
3%
 3%  [ 18 ]
25-100 tundi
9%
 9%  [ 43 ]
100-200 tundi
10%
 10%  [ 48 ]
200-500 tundi
8%
 8%  [ 39 ]
500-1000 tundi
12%
 12%  [ 55 ]
Rohkem kui 1000 tundi
50%
 50%  [ 228 ]
hääli kokku : 452

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2015 13:14:14 vasta tsitaadiga

Room 45780

10M tiksus täis just. Need nukerid ajavad nii fucking närvi :S. X00 levelite peal lendab bossidele mingi 2-3 nuke'i sisse ja ongi round läbi. Heal juhul 100-200 WH-i saab aktiveeritud enne kui boss surnud.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2015 14:49:31 vasta tsitaadiga

Flavius kirjutas:
zenker kirjutas:
Dominus kirjutas:
zenker kirjutas:
Lol higest lvl 2160 mul icon_biggrin.gif
Erilist pointi muidugi ei ole ka körgemale ronida kuna xp ei saa enam ammu:P

Mis levelist alates XP-d enam ei tule?

Kui ma ei eksi siis oli vist 500-700 vahel see ,kust edasi enam ei saanud.

Level 500 annab 200XP jah, rohkem ei anna.

100M badge. icon_razz.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Sattusin eile rekordi ruumi 46100, saime vist esimesena öösel 100M täis. Hommikul vaatas mul selline pilt vastu : http://i.gyazo.com/ed03e0930daee330dc4aa4558f5b4088.png icon_biggrin.gif
Hakkan nüüd allapoole liikuma oma mustmiljon WH-ga, et ka teistel 100M täis saada.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2015 16:53:02 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:

Sattusin eile rekordi ruumi 46100, saime vist esimesena öösel 100M täis. Hommikul vaatas mul selline pilt vastu : http://i.gyazo.com/ed03e0930daee330dc4aa4558f5b4088.png icon_biggrin.gif
Hakkan nüüd allapoole liikuma oma mustmiljon WH-ga, et ka teistel 100M täis saada.


See pilt meenutab neid aegu, kui kollaste kassetidega telekamängul oli mingi häda küljes või kassett oli vähe keereks muutunud icon_lol.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zenker
HV kasutaja
zenker

liitunud: 15.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2015 22:28:29 vasta tsitaadiga

Steam täitsa käest ära läinud .
You have created 161 listings this year. Before you can sell or list more than 200 items in a calendar year, we are required to collect certain information from you. This does not affect buying. Please click here to provide the necessary information. To find out more about this requirement, please visit our FAQ.
Tahab juba saada nime,aadressi jne .
Information Required by IRC Section 6050W

Under penalties of perjury, I declare that the payee providing this certification is not a United States citizen or resident of the United States as determined for U.S. federal tax purposes, that the income to which this certification relates is not effectively connected with the conduct of a trade or business in the United States, and that the undersigned has examined the information on this form and to the best of my knowledge and belief it is true, correct, and complete. Furthermore, I authorize this form to be provided to any person that has control, receipt, or custody of the payment to which I am entitled or any person that can disburse or make the payments to which I am entitled.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2015 22:48:01 vasta tsitaadiga

Vana asi.
Kinnita et sa pole Ameerika kodanik/elanik ja kauple edasi.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2015 21:26:11 vasta tsitaadiga

Kaardid müüdud ja sentigi maksmata Hitman Contracts & Rollercoaster Tycoon 2 pack olemas. thumbs_up.gif

Ühtegi uut mängu normaalse hinnaga müügis ei näinud, selles mõttes käivad aled ikka aasta-aastalt alla, ainult mingi igivana kraam pühitakse tolmust puhtaks ja suurem rõhk mini-game'del
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2015 22:30:06 vasta tsitaadiga

thanks, valve:

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elvo
HV vaatleja
Elvo

liitunud: 04.12.2010




sõnum 20.06.2015 23:10:47 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
thanks, valve:
Spoiler Spoiler Spoiler


Kusjuures mina astusin samasse ämbrisse kuid õnneks sale alguses. Kui ostad mingile teisele mängule kaardi et selle badge ära craftida siis sealt saadud sale kaart on piirangutega icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2015 23:43:52 vasta tsitaadiga

parasitego kirjutas:
Dominus kirjutas:

Sattusin eile rekordi ruumi 46100, saime vist esimesena öösel 100M täis. Hommikul vaatas mul selline pilt vastu : http://i.gyazo.com/ed03e0930daee330dc4aa4558f5b4088.png icon_biggrin.gif
Hakkan nüüd allapoole liikuma oma mustmiljon WH-ga, et ka teistel 100M täis saada.


See pilt meenutab neid aegu, kui kollaste kassetidega telekamängul oli mingi häda küljes või kassett oli vähe keereks muutunud icon_lol.gif

Ise olin eile YOWH #2 ruumis. Sain alguses ka #1 ruumi sisse, aga see oli bugged ja siis lolli peaga läksin sealt välja ja mingi 15sek hiljem tuli chatis teade, et kõik töötab, aga ma enam uuesti sisse ei saanud icon_smile.gif. Õnneks tuli YOWH-i teine ruum teisena 100M peale.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2015 10:58:24 vasta tsitaadiga

Kahe mängu eest võeti raha, kuigi ost lõppes erroriga. Paistab et Valve on kooma tõmmanud ennast oma robotitega icon_mad.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oracle
HV kasutaja


liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2015 17:24:06 vasta tsitaadiga

Jeerum kus ikka kütavad icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2015 09:57:01 vasta tsitaadiga

Njaa tegelt oli üsna hea Sale sellel suvel, aga kahjuks oli juba kõik ostmist väärt ja hästi allahinnatud kraam juba librarys olemas, mis jättis nagu mulje, et midagi asjalikku pole müügil. Ostetud sai Outlast, DmC:Devil May Cry, Talos Principle, Metal Gear Rising: Revengeance, LEGO(Star Wars Collection, Hobbit, LOTR, Potter jms), Metro Redux komplekt, Ziggurat, NBA 2K15, Wolfenstein: New Order, Murdered: SOul Suspect aa ja Metal Gear Solid: Ground Zeroes ka. Lisaks sai Kinguinist preorderitud Batman: Arkham Knight ja Black Ops III.

Oracle kirjutas:
Jeerum kus ikka kütavad icon_smile.gif

Sattusid mingite lammastega ühte punti? x00 level boss ja 12 sekki pidas vastu ainult.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remain
HV vaatleja
remain

liitunud: 10.10.2011




sõnum 13.07.2015 12:30:03 vasta tsitaadiga

On kellelgi varem sellist asja ette tulnud?
"You have created 154 listings this year. Before you can sell or list more than 200 items in a calendar year, we are required to collect certain information from you. This does not affect buying. Please click here to provide the necessary information. To find out more about this requirement, please visit our FAQ."

_________________
http://www.facebook.com/dNbsonix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2015 12:42:51 vasta tsitaadiga

remain, mõned read kõrgemal juba oli ju
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8677917#8677917
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remain
HV vaatleja
remain

liitunud: 10.10.2011




sõnum 13.07.2015 19:27:28 vasta tsitaadiga

Ok sorri! Ei taibanud vaadata.. icon_biggrin.gif
_________________
http://www.facebook.com/dNbsonix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2015 10:00:14 vasta tsitaadiga

https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/3elus7/steam_exploited_famous_streamers_hacked_live/

Kui keegi su steam acci username teadis, siis ta sai vabalt passwordi vahetada.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2015 08:12:05 vasta tsitaadiga

Steami.exe ikka oskab.
Et in game saaks steam owerlay-d kastada, peab fraps-i sulgema thumbs_up.gif

Et WTH

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 27.07.2015 10:56:11 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
Steami.exe ikka oskab.
Et in game saaks steam owerlay-d kastada, peab fraps-i sulgema (Y)

Kolmanda osapoole OSD programmid, 64bit mängud ja Seam Overlay ei saa omvahel läbi. Peaks töötama, kui esmalt käivitad mängu ja siis FRAPSi.

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2015 11:08:59 vasta tsitaadiga

miks fraps, benchimiseks? fpsi ja muu info kuvamiseks on afterburner efektiivsem, lindistamiseks on nii nvidial kui amd-l oma asjad olemas.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2015 17:01:36 vasta tsitaadiga

Steamis on ilusti ka selline asi olemas http://store.steampowered.com/app/268850/ (julgematele on seal isegi achievmentid icon_razz.gif )
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2015 17:05:30 vasta tsitaadiga

FPSi näitaja ju steamil endal olemas (kui seda vaja vahtida)

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2015 01:59:06 vasta tsitaadiga

Kas keegi sattus peale Borderlands: The Pre-Sequel + Season Pass soodukale ja on äkki 1 gift üle, mida oleks nõus müüma?
Kolleegidega oleme teinud Borderlands 2-te ning nad jõudsid ära osta aga ma jäin hiljaks, tulin üsna hilja töölt icon_sad.gif
http://store.steampowered.com/sub/63481/ põmst 80eurine mäng oli 23,23€ eest.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2015 07:42:29 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
Kas keegi sattus peale Borderlands: The Pre-Sequel + Season Pass soodukale ja on äkki 1 gift üle, mida oleks nõus müüma?
Kolleegidega oleme teinud Borderlands 2-te ning nad jõudsid ära osta aga ma jäin hiljaks, tulin üsna hilja töölt icon_sad.gif
http://store.steampowered.com/sub/63481/ põmst 80eurine mäng oli 23,23€ eest.


https://www.gameagent.com/games/borderlands-the-presequel-season-pass-bundle-linux (Mac/Linux kirjast ei tasu ennast häirida lasta)
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2015 12:09:03 vasta tsitaadiga

palun lisage mind steamis HinnaVaatluse gruppi
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2015 12:18:54 vasta tsitaadiga

Kuna me ei tea mis su Steami profiil on, ei saa keegi sind ka lisada
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasjafka
HV vaatleja
kasjafka

liitunud: 28.02.2014




sõnum 09.08.2015 15:02:49 vasta tsitaadiga

Oskab keegi seletada mismoodi steamis pangakaart ära autoriseerida?
Tahab mult mingeid numbreid aga kust ma need võtan? icon_rolleyes.gif

Enter the exact amounts of both authorizations:
Contact your financial institution or access your online banking account (if your financial institution provides such a feature), to obtain the amounts of the pending authorizations.
These will be two different random amounts. Do not enter the amounts of your wallet credit purchase. You only have a few attempts to enter the correct amounts.

Tegemist mul seb pangaga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 09.08.2015 15:40:53 vasta tsitaadiga

Eeeee, vist broneeris sul mingid suvad summad ja nüüd tahab, et sa vaataksid netipangast neid summasid ning neile need ütleksid. Siis saavad kontrollida, et konto kuulub sulle.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2015 17:35:25 vasta tsitaadiga

miki kirjutas:
Kuna me ei tea mis su Steami profiil on, ei saa keegi sind ka lisada


my bad, hannes36 olen steamis kah.

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2015 18:00:24 vasta tsitaadiga

hannes36 kirjutas:
miki kirjutas:
Kuna me ei tea mis su Steami profiil on, ei saa keegi sind ka lisada


my bad, hannes36 olen steamis kah.
http://steamcommunity.com/profiles/76561197995010149 ?
http://steamcommunity.com/profiles/76561197991623409 ?

tsitaat:
Sooviavaldus liitumiseks palun kirjutada sinna teemasse.
Seda tehes palun linkida ka oma Steami profiil.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2015 22:20:10 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 24.08.2015 16:51:31 vasta tsitaadiga

Sooviks ka kutset
http://steamcommunity.com/profiles/76561197986466554/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2015 05:17:23 vasta tsitaadiga

http://kotaku.com/the-mad-max-movies-are-coming-to-steam-1727852706
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2015 21:38:25 vasta tsitaadiga

Steamil jälle probleemid? Iga tegevus viskab errorit.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2015 22:10:52 vasta tsitaadiga

Brauseris error, kuid client töötab edukalt
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2015 18:40:57 vasta tsitaadiga

Steam suht tuksis, sisse ei logi ja nende sait annab vahepeal sootuks bad gateway.

EDIT - nüüd tagasi.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rand0m
HV vaatleja
Rand0m

liitunud: 10.06.2013




sõnum 17.09.2015 00:20:45 vasta tsitaadiga

Syncmahv, äkki loeks enne selle alafoorumi reeglid läbi?
tsitaat:
Refferralite otsimiseks ei ole see õige koht! Domineerival kohal peab olema link ilma refferral lingita. Refferral lingi võib lisada ainult juhul kui juures on ka selgitus mida antud lingi külastamine täpsemalt kaasa toob

Lehe alt leiab ilma referita registreemimissektsiooni: http://www.bundlestars.com/
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2015 00:30:58 vasta tsitaadiga

Rand0m, see siis õige link http://www.bundlestars.com/#giveaway
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eng1net
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2007




sõnum 22.09.2015 17:15:20 vasta tsitaadiga

Ei saa steamist mänge osta swedbanki deebet+ kaardiga, igakord tuleb selline asi:

Your purchase has not been completed. Your credit card information has been declined by your credit card company.

Note that in some cases, your credit card company may put a 'hold' on funds in your account, but you will not be charged. After correcting any errors in the information displayed below, please try your purchase again.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DanelM
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2015 17:17:07 vasta tsitaadiga

eng1net kirjutas:
Ei saa steamist mänge osta swedbanki deebet+ kaardiga, igakord tuleb selline asi:

Your purchase has not been completed. Your credit card information has been declined by your credit card company.

Note that in some cases, your credit card company may put a 'hold' on funds in your account, but you will not be charged. After correcting any errors in the information displayed below, please try your purchase again.


Kas "turvalised ostud internetis" on sisse lülitatud Swedbanki netipangast?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2015 17:17:22 vasta tsitaadiga

eng1net,
Kas see on tehtud? https://www.swedbank.ee/private/d2d/cards/3dSecure?language=EST

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eng1net
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2007




sõnum 22.09.2015 18:39:31 vasta tsitaadiga

Selles asi oligi, sain nüüd korda, tänud abi eest. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2015 12:07:13 vasta tsitaadiga

Ei tea, kas on siit läbi käinud, aga proovitakse siis Balti riikidele hindu alla saada.

link

_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2015 15:16:22 vasta tsitaadiga

Block N Load on nüüd free to play.

http://store.steampowered.com/app/299360/
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2015 15:59:46 vasta tsitaadiga

Suht sarnased thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2015 12:33:49 vasta tsitaadiga

Steam küsis peale update telefoninumbrit
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zakksakk
HV vaatleja

liitunud: 09.03.2013




sõnum 08.10.2015 16:21:06 vasta tsitaadiga

http://store.steampowered.com/news/?feed=steam_client
tsitaat:
Added a notification bar for users who haven't yet added a phone number, to let them know what a good idea it is to have a secure means of recovering their account
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2015 22:02:10 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda, millal 2015 Winter Sale tuleb? Ning kas on jälle oodata mingit "craft badges, get stuff" teemat?
Mõtlen, kas tasub koguda trading carde, et siis talvel kõik lahti teha.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2015 22:02:21 vasta tsitaadiga

jõulude paiku?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2015 10:25:17 vasta tsitaadiga

Talvel saab alati parema hinnaga lahti kaartidest.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zenker
HV kasutaja
zenker

liitunud: 15.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2015 19:44:17 vasta tsitaadiga

kellelgi veel steam client jamab?
Ainult libery tuleb lahti ülejäänud muu jääb köik mustaks.
Viskasin steam folderist köik ära peale steamappsi ja steam.exe,aga polnud kasu.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 136, 137, 138 ... 154, 155, 156  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.