Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Striimiteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2015 10:26:01 vasta tsitaadiga

Trisll kirjutas:
Need on ju lingid kodulehtedele ja telefoniäppid. Kas praegu enam VLC sobilikke linke pole saadaval? ETV-d töötavad, aga teised kanalid on kõik kustunud.


Jah, need lingid on telefoni äppid, mille kaudu sul on võimalus vaadata kohalikke kanaleid. Kuna ütlesid, et sul Androidi ei ole, siis eeldasin, et omad Iphone telefoni.
Samuti on lingid kodulehele, mille kaudu on sul võimalik kodumaised kanaleid arvutis või mobiilses seadmes vaadata, kui sa ei oma ei Androidi ega ka Iphone.

Lihtsalt, sest tegid eile ennast kasutajaks, ning esimene post oli siin teemas, siis tundub nagu "Trollimisena", sorry, kui valest aru sain.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2015 20:18:06 vasta tsitaadiga

Viasat Sport Balticut ei anna striimida kuidagi ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2015 20:26:14 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Viasat Sport Balticut ei anna striimida kuidagi ?


Annab icon_lol.gif kohalikus keeles tuuga, aga Leedukeelne http://88.118.131.29/vsb.m3u8

ot:
Android Kava äppil kerge uuendus, nüüd ka Lastele oma "multikate" kanal, hetkel seal CN kahe audiorajaga (ENG ja RUS).


Tv3 ja TV6 ametlik otsekanal nüüd

http://playplus.ee
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.09.2015 20:47:06 vasta tsitaadiga

leedukat jah iga nurga peal, vahetevahel laseb keelt ka vahetada
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2015 21:10:58 vasta tsitaadiga

kussu, esiteks tahan sind tänada väga toreda app-i eest.
Teiseks kas sa palun võiksid olla loomingulisem selle app-i ikooni suhtes, olen aus ja see näeb välja 2015a üsna jube icon_razz.gif
Saan aru et tegu on kosmeetikaga aga no ei ole ilus.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2015 22:49:40 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
kussu, esiteks tahan sind tänada väga toreda app-i eest.
Teiseks kas sa palun võiksid olla loomingulisem selle app-i ikooni suhtes, olen aus ja see näeb välja 2015a üsna jube icon_razz.gif
Saan aru et tegu on kosmeetikaga aga no ei ole ilus.


Kuntstiannet pole mulle tõesti antud, kuid tänud heade sõnade eest, võtan ikooni plaani ja igasugu ideed/näidised on teretulnud ( PS welcome! ).

Praegune siis vähe suuremalt vaadates selline, kuna font on suhtkoht "imelik" siis väiksel ekraanil võib tunduda "karvane"

Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.09.2015 15:39:36 vasta tsitaadiga

Keegi hea inimene võiks mulle privasse teeveekuue lingi panna : )
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2015 23:15:55 vasta tsitaadiga

Kui Dijital sai siis tahan ka! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.09.2015 14:27:35 vasta tsitaadiga

Ei saanud icon_biggrin.gif
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 15:14:16 vasta tsitaadiga

tv6 oleks isegi huvitatud
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2015 20:03:56 vasta tsitaadiga

kussu, mul on tekkunud kava app-is TV6 väike mure, nimelt viskab iga 6-7 min tagant avaekraanile ja nii igakord. Aitab api restart.
Mure ainult TV6 tundub.

Oled ehk kokkupuutunud vms.
Ei hakanud läbi Amazoni poe kirjutama.

ahjaa toru on Note 4 + Lollikas 5.0.1
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2015 20:21:52 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
kussu, mul on tekkunud kava app-is TV6 väike mure, nimelt viskab iga 6-7 min tagant avaekraanile ja nii igakord. Aitab api restart.
Mure ainult TV6 tundub.

Oled ehk kokkupuutunud vms.
Ei hakanud läbi Amazoni poe kirjutama.

ahjaa toru on Note 4 + Lollikas 5.0.1


Kuna streami link muutus paar päeva tagasi, siis olemasolev on kuidagi ebastabiilne, kui saan stabiilsema streami siis muudan ära.
Tundub, et kuna lingiks on pikk ja lohisev numbrite jada siis sama lingiga saab teatud arv kasutajaid küljes rippuda!
Vihjeks, et kui viskab kinni siis äppist endast ei pea välja minema, piisab kui valida korraks mingi muu kanal. (Kohe ei saa sama kanalit valida, sest ta on juba valitud icon_wink.gif , see on mulle teada varjatud bug)
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2015 20:29:56 vasta tsitaadiga

kussu, thumbs_up.gif
Jah, see teise kanali vahetamine resolvib, unustasin minida.
Aga ootame helget momenti uue lingi näol icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2015 19:40:36 vasta tsitaadiga

Seitse ja aloTV streamid ei toimi, kui keegi HübriidTV kaudu suudab/viitsib toimivad lingid leida siis PM on igati teretulnud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2015 19:43:21 vasta tsitaadiga

Mis selle lehega juhtus? http://inzu.pri.ee/otse/
Nii hea oli, kõik asjad ühes ja uuenes pidevalt.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 09.09.2015 20:23:18 vasta tsitaadiga

Kas Windows Mediaga saab ka kuidagi neid kanaleid vaadata. Igatahes open urliga mängima ei hakka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2015 21:02:19 vasta tsitaadiga

aixi kirjutas:
Kas Windows Mediaga saab ka kuidagi neid kanaleid vaadata. Igatahes open urliga mängima ei hakka.


Aga miks just MP? VLC on tasuta ja saab siit http://www.videolan.org
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 09.09.2015 21:58:46 vasta tsitaadiga

Huvitab lihtsalt mässasin sellega ja sain mkv ja eraldi subtiitrid tööle aga jah et ta ka samamoodi nagu vlc neid striime mängiks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2015 23:41:01 vasta tsitaadiga

kussu kirjutas:
Seitse ja aloTV streamid ei toimi...

IP viimane number lihtsalt veidikene muutus, ei enamat.
http://178.21.240.120/stream.php?sid=5117.ts
http://178.21.240.120/stream.php?sid=5152.ts
Milleks see hea oli, ei oska arvata.

pois11 kirjutas:
Mis selle lehega juhtus? http://inzu.pri.ee/otse/

Inimene tüdines? Lingid kipuvad ju pidevalt muutuma.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2015 09:11:30 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:

IP viimane number lihtsalt veidikene muutus, ei enamat.
http://178.21.240.120/stream.php?sid=5117.ts
http://178.21.240.120/stream.php?sid=5152.ts
Milleks see hea oli, ei oska arvata.
 


Tänud!
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2015 15:25:37 vasta tsitaadiga

Mis teil mängivad need hbbtv striimid ka korralikult? Mul toimivad umbes minuti ja siis hakkab selline kakkumine pihta
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2015 15:37:50 vasta tsitaadiga

salatoimik, Seitse ja Alo mängivad mul ka max 1 minut ja siis hakkavad hakkima sajaga. 11 ja 12 mängivad ilusti. Etv,etv2,kanal2 ja tv3 on mul üldse Elioni enda striimid ja nendega pole kunagi probleeme olnud.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2015 15:38:59 vasta tsitaadiga

Firefoxi HbbTV pluginaga katkub niisamuti, teleris töötab probleemideta. Ju siis üritatakse tuvastada, kas vaatamine toimub teleriga või arvutiga, laiskus aga ei luba asja täpsema uurimisega tegeleda.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2015 15:59:48 vasta tsitaadiga

Proovitud ka VLC-s user-agent muuta, aga ikka peale minutit on pilt läinud.

#EXTM3U
#EXTINF: 0, Seitse
#EXTVLCOPT:http-user-agent=Mozilla/5.0 (Linux mips; U;HbbTV/1.1.1 (+RTSP;DMM;Dreambox;0.1a;1.0;) CE-HTML/1.0; en) AppleWebKit/535.19 no/Volksbox QtWebkit/2.2
http://178.21.240.120/stream.php?sid=5117.ts
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2015 16:02:27 vasta tsitaadiga

User-agent ei aita, sellisel juhul ju ka FF pluginaga töötaks, seal on midagi kavalamat kasutatud.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2015 16:07:22 vasta tsitaadiga

Tundub küll, proovisin siit veel mõned, kuid tulemus sama.
Kes viitsib võib ju erinevaid seadmeid proovida

http://www.saluscareflorida.org/SalusCare/wp-content/uploads/2014/07/NewFolder1/tests/television/other.yaml
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 10.09.2015 21:32:15 vasta tsitaadiga

http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-pictures/help-on-how-to-play-rtmp-feeds-in-windows-media/7e7f5426-949f-4b93-be2d-ca1a1a1f5f60?auth=1

Siin mingi lahendus aga kas mingit pluginat või midagi ei ole wmp et installid ära ja hakkab mängima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacT
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2015 17:49:18 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on TV6 striimi pakkuda icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2015 19:14:13 vasta tsitaadiga

Sooviks ka
Viasat Sport Baltic
acestream://3bea2f854be3b3fc2f6192347c5161611c70fb5f

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2015 08:53:22 vasta tsitaadiga

Uus ETV+

1280x738
rtmp://wowza4.err.ee:80/live/etvplussh
IOS: http://wowza4.err.ee:80/live/etvplussh/playlist.m3u8

ja väiksema kvaliteediga 320x194

rtmp://wowza4.err.ee:80/live/etvplussm
IOS: http://wowza4.err.ee:80/live/etvplussm/playlist.m3u8
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2015 16:36:33 vasta tsitaadiga

kussu, Спасибо товарищ! beer_yum.gifthumbs_up.gif
_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2015 17:41:09 vasta tsitaadiga

Kuna pole otseselt telestriimiteema siis lisaks siia veel ühe näpunäite raadiojaamade vallast.
Kuna teadagi on suht paljud USA jaamad geoblokiga siis leidsin toreda lehe, kus enamuste nende jaamade streami lingid olemas ja saab geoblokist kenasti mööda.
http://www.radiosure.com/stations/

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2015 17:58:48 vasta tsitaadiga

K3891 kirjutas:
kussu, Спасибо товарищ! beer_yum.gifthumbs_up.gif

пожалуйста!

Kava äppis on ETV+ kava juba olemas (IOS, on screen äppina ka stream olemas ), kui inspiratsioon tuleb siis see nädal panen ka ehk Androidil streami sinna icon_biggrin.gif Plaanis ka ikoon muuta!
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2015 19:12:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Plaanis ka ikoon muuta!

icon_razz.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2015 20:01:39 vasta tsitaadiga

Arvutis ETV+ subtiitreid kuidagi manama saada vist võimatu eks?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2015 09:16:13 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kuna pole otseselt telestriimiteema siis lisaks siia veel ühe näpunäite raadiojaamade vallast.
Kuna teadagi on suht paljud USA jaamad geoblokiga siis leidsin toreda lehe, kus enamuste nende jaamade streami lingid olemas ja saab geoblokist kenasti mööda.
http://www.radiosure.com/stations/


thumbs_up.gif Winamp mängib neid striime väga hästi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2015 18:51:50 vasta tsitaadiga

Jäi üks selline kollase meedia plugin silma, sisaldab mõningate kohalike raadiote streame ehk on kellelegi kasulik

http://elu24.postimees.ee/content/raadio
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2015 19:05:24 vasta tsitaadiga

Kohalike raadiote striimid on ju ka Levira lehel ilusasti kirjas?
http://hbbtv.levira.ee/hbbtv/radio/radio.js
Või mille poolest see postimehe oma parem on?
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2015 19:32:50 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Kohalike raadiote striimid on ju ka Levira lehel ilusasti kirjas?
http://hbbtv.levira.ee/hbbtv/radio/radio.js
Või mille poolest see postimehe oma parem on?
 


Ei ole parem icon_biggrin.gif ! Kollasem on thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mustpanter
HV kasutaja
Mustpanter

liitunud: 05.05.2006




sõnum 12.10.2015 11:30:11 vasta tsitaadiga

Kas soome tv1-tv2 ka võimalik saada ? Tean et mtv3 ja mtv4 on juba liigne luksus aga ehk siiski.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2015 14:35:02 vasta tsitaadiga

Mustpanter kirjutas:
Kas soome tv1-tv2 ka võimalik saada ? Tean et mtv3 ja mtv4 on juba liigne luksus aga ehk siiski.


Pole viimasel ajal silma hakanud, kuid raha eest saad siit https://telkkarista.com
Peaks olema midagi sarnast nagu http://www.leisertv.com/start
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2015 20:30:25 vasta tsitaadiga

VSO Downloader ei saanud sellega hakkama http://www.svtplay.se/video/4206813/rapport/rapport-1673 icon_sad.gif
_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2015 20:55:34 vasta tsitaadiga

http://svt07-lh.akamaihd.net/i/svt07_0@77502/master.m3u8?__b__=563&start=1445356800&end=1445357580
http://svt07-lh.akamaihd.net/i/svt07_0@77502/index_6_av-b.m3u8?sd=10&start=1445356800&end=1445357580&rebase=on
Kas nüüd saab hakkama?
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2015 22:08:37 vasta tsitaadiga

A.S., VLC sai hakkama aga VSO Downloader ei leia midagi
_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2015 22:28:31 vasta tsitaadiga

Väidetavalt JDownloader 2 peaks samuti m3u8 failidega hakkama saama. Et leiab nagu lingi omaenese tarkusega üles, laeb need pisikesed .ts failikesed alla ja lapib üheks suureks failiks kokku.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2015 10:52:15 vasta tsitaadiga

Vaatan et sai on jube ära vajunud tahaks tv3 ja tv6.
Kui siin jagada ei julge siis ps äkki icon_rolleyes.gif

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2015 16:19:33 vasta tsitaadiga

kussu, TV3 maas rsk icon_lol.gif
_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2015 20:11:31 vasta tsitaadiga

K3891 kirjutas:
kussu, TV3 maas rsk icon_lol.gif


Minupoolt maas -maas icon_evil.gif Tv6 veel igatahes toimis. Kas panen porri asemele wää?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.11.2015 20:15:23 vasta tsitaadiga

pane jah, 4k pildiga paluks icon_razz1.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2015 20:29:14 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
pane jah, 4k pildiga paluks icon_razz1.gif


Lapsed vist kasutavad ka seda rakendust icon_biggrin.gif Aga kui huvi siis läbi mu selle äppi saad 3 kanalit täiskasvanutele!

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Striimiteema mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.