Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mad Max märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Liil6u
HV veteran
Liil6u

liitunud: 11.05.2010




sõnum 07.09.2015 11:51:33 vasta tsitaadiga

Sai ka mõningad päevad tagasi soetatud. Algul ei tekitanud eriti mingit emotsiooni. Tundus kuidagi liiga ette taha ära näidatud kõik. Ei taibanud tutoriali kohe välja ka lülitada icon_biggrin.gif Mängisin mingi 4h jutti. Ja asi muutus meeldivamaks. Panin eile uuesti mängu tööle ja jälle mitu tundi sai pelatud. Selle 17€ eest on mängu küll ja veel thumbs_up.gif Kui tal vaid multiplayer ka oleks icon_sad.gif
_________________
Parem Hilja, kui Helga.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2015 12:36:55 vasta tsitaadiga

milleks igale mängule hädine, mida keegi ei mängi, mp otsa keevitada... parem lisada mängu variatsiooni ja elavamaid tegelasi. Sellest tunneb mäng kõige rohkem hetkel puudust. Peale main guesti on mäng suht grind grindi otsa. Aga täitsa üllatavalt OK.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 07.09.2015 15:35:03 vasta tsitaadiga

Suht hea mäng,ka mitu päeva jutti lasknud
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2015 15:52:24 vasta tsitaadiga

Kõige võimsam V8 peal icon_cool.gif
_________________
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 07.09.2015 22:30:53 vasta tsitaadiga

Mängisin just 5h jutti ja ei teinud kordagi main missioni. Muud asjad ikka võtavad kõvasti aega. Jeeti neutraliseerisin 0-le. Homme vast hakkab edasi vaatama veits icon_razz.gif. Sellel aastal esimene mäng, mis ei viska koppa ette.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 07.09.2015 22:40:37 vasta tsitaadiga

tea, peale jeeti area 0i nügimist tekkis küll tunne, et edasi on väga palju more of the same.
eks näis kuidas edasi tunne areneb.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Man
HV kasutaja
The Man

liitunud: 20.01.2010




sõnum 07.09.2015 23:41:10 vasta tsitaadiga

Igatpidi keskmine mäng, midagi otseselt valesti ei ole, aga veidi mõttetu ajaraiskamise poole kisub. Põhiliiniga olen Pink Eye juures, Jeeti maad puhtaks pestud ja kindlus täiendatud, mõnes lisaülesanded siit-sealt, mõned rallid jms. Võibolla lõpp tasub ära.
_________________
Press A to disagree.
<Too late!>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 07.09.2015 23:52:56 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
tea, peale jeeti area 0i nügimist tekkis küll tunne, et edasi on väga palju more of the same.
eks näis kuidas edasi tunne areneb.


Selle kohta ütleks, et ära ole "completionist".
https://www.reddit.com/r/MadMaxGame/comments/3jyifk/why_i_think_so_many_people_arent_thrilled_about/

Endal on 15h seljataga ning avasin alles kolmanda safehouse'i ja nullini pole veel ükski threat toodud.
Ootan juba pikkisilmi, millal saaksin taas oma V6 mootorile hääled sisse lüüa.
Igatahes, pean mainima, et tegemist on tõepoolest ühe mu lemmikmänguga. See mäng on niivõrd hea, et minu nimekirjas asub see mu ühtede kõigi aegade lemmikmängude Fallout 3 ja New Vegas kõrvale. (seal listis on neid veelgi, kuid väheste kohta ma tahan öelda, et just see on mu lemmikmäng)
Vähestel mängudel on niivõrd hea atmosfäär, mis paneb unustama, et tegemist on arvutimänguga. Ja Mad Max on üks selline mäng. Nagu elaks Fury Road filmis, mis on üks selle aasta parimaid muide.

Arusaadavalt ei saa kõik inimesed selle mängu võlust aru ja see on täiesti okei. Mina isiklikult ei saa aru MGS seeriast ning ei kavatse sealt ühtki osa mängida. Kuigi väidetavalt on PP tehniliselt ülimalt hea mäng, ei hakka minul selle mänguga mingit sidet tekkima, mistõttu jääksin ma paljust ilma. Arvan, et sama juhtub ka inimestega, kes ei tunneta Mad Maxi mängu, nad kas ei ole näinud esimest kolme filmi ega Fury Roadi või nad ei nautinud neid. Mis on ka okei, sest maitseid on erineviaid.
Aga väide, et mäng muutub üksluiseks on ilmselge liialdus. Ta muutub täpselt niipalju üksluiseks kui ükskõik, mis teine arvutimäng või kasvõi elu ise. Senimaani on olnud kõik baasid, mida Scrotuse vägedest puhastada, igaüks isenägu. Ma ei mõista, mis mängu te mängite.

Samuti olen ma kindel, et rahvas räägib omaette: "Overwhelmingly Positive (4,816 reviews)"
Igav ja üksluine mäng ei saa ülekaalukalt positiivset vastukaja reaalsetelt inimestelt.

_________________
Winter is coming...


viimati muutis NeroEST 08.09.2015 00:23:08, muudetud 6 korda
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2015 23:58:34 vasta tsitaadiga

NeroEST kirjutas:

Selle kohta ütleks, et ära ole "completionist".
https://www.reddit.com/r/MadMaxGame/comments/3jyifk/why_i_think_so_many_people_arent_thrilled_about/

Endal on 15h seljataga ning avasin alles kolmanda safehouse'i ja nullini pole veel ükski threat toodud.
Ootan juba pikkisilmi, millal saaksin taas oma V6 mootorile hääled sisse lüüa.
Igatahes, pean mainima, et tegemist on tõepoolest ühe mu lemmikmänguga. See mäng on niivõrd hea, et minu nimekirjas asub see mu ühtede kõigi aegade lemmikmängude Fallout 3 ja New Vegas kõrvale. (seal listis on neid veelgi, kuid väheste kohta ma tahan öelda, et just see on mu lemmikmäng)
Vähestel mängudel on niivõrd hea atmosfäär, mis paneb unustama, et tegemist on arvutimänguga. Ja Mad Max on üks selline mäng. Nagu elaks Fury Road filmis, mis on üks selle aasta parimaid muide.

thumbs_up.gif beer_yum.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.09.2015 08:47:49 vasta tsitaadiga

NeroEST kirjutas:

Igav ja üksluine mäng ei saa ülekaalukalt positiivset vastukaja reaalsetelt inimestelt.


Saab ikka, väga palju sisutühje grind mänge kus teed üht ja sama asja 100% ajast on väga positiivse hinnanguga kohati. Vast sellepärast, et lihtne ja ei pea mõtlema eriti. Hea toksida õltsi kõrvale. beer_yum.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 08.09.2015 09:45:21 vasta tsitaadiga

mängu üldjuhul ei hinnata mitte grindi vaid story arengu järgi.
kuna ma areaid peksin puhtaks enne story tegemist, siis ma ei ole konkreetselt näinud, aga story jaoks on vaid mingil vähesel määral grind prerequisite.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 08.09.2015 10:22:58 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
NeroEST kirjutas:

Igav ja üksluine mäng ei saa ülekaalukalt positiivset vastukaja reaalsetelt inimestelt.


Saab ikka, väga palju sisutühje grind mänge kus teed üht ja sama asja 100% ajast on väga positiivse hinnanguga kohati. Vast sellepärast, et lihtne ja ei pea mõtlema eriti. Hea toksida õltsi kõrvale. beer_yum.gif


Nõustun, et igaüks saab omamoodi lõbu mängudest.
Jah, näiteks Diablo 3 on tühi grind, mida võib õlle kõrvale toksida, kuid Max Max ju pole seda;)
Samas ei tea ma, kas üksluine ja igav Diablo 3 on saanud ülekaalukalt positiivset vastukaja mängurite käest?

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.09.2015 10:33:58 vasta tsitaadiga

Pidasin silmas ubisoft mänge, näiteks AC seeriat. Üks nüri toks toks ühesugune kogu aeg niipalju kui olen suutnud end sellest läbi piinata. hingetu...


Mad Max'i peab vist jah pea questi tegema. Kõrval tegevused on väääga üksluised ja igavad. 17.9€ eest aga kärab küll, 50€ see väärt ei ole kuidagi. icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 08.09.2015 11:27:37 vasta tsitaadiga

NeroEST kirjutas:

näiteks Diablo 3 on tühi grind, mida võib õlle kõrvale toksida, kuid Max Max ju pole seda;)
Samas ei tea ma, kas üksluine ja igav Diablo 3 on saanud ülekaalukalt positiivset vastukaja mängurite käest?


ma arvan, et sa pakud pisut üle.
casual playerile, kes kunagi paragoni või ancient geari selga grindima ei hakka ja kes teebki campaigni korra läbi ja võibolla 10kond tundi adventure mode'i, sellele d3 pole kindlasti tühi grind.
ma andsin d3-e mängida oma õetütrele.
nullist, ei pannud ühtegi paragoni. aitasin pisut ainult ära seletada, kuidas geari statse lugeda (ta natuke teab, mängib wowi ise päris agaralt). tal läks ainuüksi act2-te saamiseks terve päeva jagu gameplayd. Muidu ei rushinud ta bossut-bossuni, vaid tegi kõik evendid, nuhkis kõik nurgad ära ja kuulas ka dialooge. Kujutan ette, et ainult täis campaigni läbitegemine tähendaks tubli 30-40h gameplayd, mis ei ole teps mitte paha. mängis täitsa õhinaga ja ei saanud teda kuidagi arvuti tagant ära.
D3 ei ole üldse igav mäng, kui sa seda enne mänginud ei ole ja kui sa võtad asja nagu tavalist single player campaign mängu.
tuleb lihtsalt teha ka muud, mitte skippida kõiki dialooge ja vahevideosid.

ei saa võrrelda seda vanti, kes teab igasugu peensusi ja on üle 500h mängu all magama pannud (või veel rohkem) ja seda, kes ei tea mängust mitte halligi.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.09.2015 12:03:28 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib grindida. Eriti kui mängu õhustik on nii vapustav. icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 08.09.2015 12:23:42 vasta tsitaadiga

http://www.redgamingtech.com/mad-max-shameful-advertising-for-rockstar-energy-drink/
irw icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 08.09.2015 13:28:37 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:

ei saa võrrelda seda vanti, kes teab igasugu peensusi ja on üle 500h mängu all magama pannud (või veel rohkem) ja seda, kes ei tea mängust mitte halligi.


Jah, sul on õigus, unustasin mainida, et minu jaoks on Diablo 3 leveldamine fun. Ma teen iga season üks või paar lvl70 karakterit, sest see on minu jaoks väga fun protsess. Ma pidasin silmas seda, et alates Torment 1st läheb see mäng kohuvatalt igavaks ja üksluiseks grindimiseks.


angel kirjutas:
Pidasin silmas ubisoft mänge, näiteks AC seeriat. Üks nüri toks toks ühesugune kogu aeg niipalju kui olen suutnud end sellest läbi piinata. hingetu...

Mad Max'i peab vist jah pea questi tegema. Kõrval tegevused on väääga üksluised ja igavad. 17.9€ eest aga kärab küll, 50€ see väärt ei ole kuidagi. icon_rolleyes.gif


Nõustun Sinuga, et AC on nüridaks muutunud. Black Flag pakkus küll mõnda aega naudingut, kuid lõpuks oli tegevus siiski sama.

Kõrvaltegevused on Mad Maxis seni mitmekülgsemad kui teistes sarnastes mängudes. Far Cry kolmneli on ju oluliselt tüütum grind ja muuhulgas ka igavam story kui Mad Maxil. AC kõrvaltegevused jäävad samuti Mad Maxi kõrvaltegevustele alla. Ainuüksi iga stronghold on hoopis isenägu ja tegu. Bethesda mängude kõrvaltegevused on oluliselt huvitavamad, kuid gameplay on neil võrdlemisi piin.

Raha kohapealt, kui seda mängu on võimalik osta ca17€ eest, siis tõepoolest ei ole ju väärt maksta selle eest 50€. Kuna see frantsiis on täielikult nišikaup, siis ma arvan, et mängu hind pidigi olema madal, et paljud seda ostaks. Kokkuvõttes on ju vaja, et mäng raha teeniks, mis ongi ju nende suur eesmärk. Antud hale Rockstari katse ju vaid tõestab seda, et eesmärk on vaid raha teha.

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 08.09.2015 15:12:02 vasta tsitaadiga

NeroEST kirjutas:
High-Q kirjutas:

ei saa võrrelda seda vanti, kes teab igasugu peensusi ja on üle 500h mängu all magama pannud (või veel rohkem) ja seda, kes ei tea mängust mitte halligi.


Jah, sul on õigus, unustasin mainida, et minu jaoks on Diablo 3 leveldamine fun. Ma teen iga season üks või paar lvl70 karakterit, sest see on minu jaoks väga fun protsess. Ma pidasin silmas seda, et alates Torment 1st läheb see mäng kohuvatalt igavaks ja üksluiseks grindimiseks.


angel kirjutas:
Pidasin silmas ubisoft mänge, näiteks AC seeriat. Üks nüri toks toks ühesugune kogu aeg niipalju kui olen suutnud end sellest läbi piinata. hingetu...

Mad Max'i peab vist jah pea questi tegema. Kõrval tegevused on väääga üksluised ja igavad. 17.9€ eest aga kärab küll, 50€ see väärt ei ole kuidagi. icon_rolleyes.gif


Nõustun Sinuga, et AC on nüridaks muutunud. Black Flag pakkus küll mõnda aega naudingut, kuid lõpuks oli tegevus siiski sama.

Kõrvaltegevused on Mad Maxis seni mitmekülgsemad kui teistes sarnastes mängudes. Far Cry kolmneli on ju oluliselt tüütum grind ja muuhulgas ka igavam story kui Mad Maxil. AC kõrvaltegevused jäävad samuti Mad Maxi kõrvaltegevustele alla. Ainuüksi iga stronghold on hoopis isenägu ja tegu. Bethesda mängude kõrvaltegevused on oluliselt huvitavamad, kuid gameplay on neil võrdlemisi piin.

Raha kohapealt, kui seda mängu on võimalik osta ca17€ eest, siis tõepoolest ei ole ju väärt maksta selle eest 50€. Kuna see frantsiis on täielikult nišikaup, siis ma arvan, et mängu hind pidigi olema madal, et paljud seda ostaks. Kokkuvõttes on ju vaja, et mäng raha teeniks, mis ongi ju nende suur eesmärk. Antud hale Rockstari katse ju vaid tõestab seda, et eesmärk on vaid raha teha.


Kuidas sa seda FC3 võrdled, kui see on hoopis midagi muut. Far Cry fps ägedate relvadega. See mäng on paari relvaga, millele kuule ei leidu.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 08.09.2015 15:15:51 vasta tsitaadiga

kõige lähedasem on pigem sleeping dogs. võinoh, devi arvestades just cause without guns. icon_razz.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 08.09.2015 15:27:37 vasta tsitaadiga

Ma sain Warner Brothersiga kontakti ja vennad annavad mõned võtmed mulle mida ära jagada.. teen lähipäevil Youtube ühe video Mad Max-ist ja peidan koodid sinna ära. Väike heads up HV-lastele icon_biggrin.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 08.09.2015 16:49:52 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:

Kuidas sa seda FC3 võrdled, kui see on hoopis midagi muut. Far Cry fps ägedate relvadega. See mäng on paari relvaga, millele kuule ei leidu.

Mõlemad on open-world action mängud.
Far Cry on action FPS, kus action käib relvadega, Mad Max on 3rd person action mäng, milles action käib hand-to-hand combati ja autodega.
Ma ei näe suurt erinevust. Far Cry 3 meeldis mulle väga kui see välja tuli, kahjuks oli neljas osa täpselt sama, mis kolmas ning jäi seetõttu mängimata.
Kõik inimesed ei peagi kõikidest mängudest aru saama. Kuskil pole ma öelnud, et Teile see mäng meeldima peab. Ma olen lihtsalt heameelega jaganud oma entusiasmi selle mängu suhtes. Minu arvates on tegemist hiilgava mänguga ja mul on vaid kahju inimestest, kes ei suuda seda mängu nautida.

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Man
HV kasutaja
The Man

liitunud: 20.01.2010




sõnum 09.09.2015 00:22:58 vasta tsitaadiga

Steamis saab mänge hinnata vaid 0 või 1 skaalal, muid variante ei ole ning selgelt annavad inimesed ainuüksi selle eest, et mäng täidab keskmise avatud maailmaga mängu stamp-nõuded ära ning jookseb hästi, positiivse linnukese kirja.
_________________
Press A to disagree.
<Too late!>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2015 09:12:54 vasta tsitaadiga

Tore mäng aint elu ''arcadish'' Kõik ette tehtud ja ette näidatud, kütus pole kah mingi haruldus
_________________
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2015 11:47:55 vasta tsitaadiga

Mina kui pole eriline mängur enam siis mõtlesin, et võtan ka ligi kuna kõik siin hämmingus ja 13 € pole palju palutud. Eks ta ole enamvähem jah, aga hirmus kehvasti jookseb ainult profiili läpakaga, kõik low peale pandud ja fps 20-30.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006




sõnum 09.09.2015 11:55:33 vasta tsitaadiga

danny, vaata nvidia control panelist üle et sul mäng kasutaks nvidia kaarti mitte intelit.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mad Max mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.