Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jalgpalli teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 460, 461, 462 ... 716, 717, 718  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 05.09.2015 21:45:58 vasta tsitaadiga

selle käima lükkama vist, muud vaadatavat pole
tsitaat:

21:45 Spain ? - ? Slovakia


a isegi on icon_lol.gif meie grupis ka cracker vist
tsitaat:
21:45 Switzerland ? - ? Slovenia

http://www.livescore.com/soccer/euro/qualification-group-e/
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 05.09.2015 22:48:33 vasta tsitaadiga

Mis see seis on muidu praegu ? 2 pääseb alagruppist edasi ? Ja mitu mängu veel on ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 05.09.2015 23:00:25 vasta tsitaadiga

2edasi , 3s koht mängib kvali roundi
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Risto234
HV vaatleja

liitunud: 28.02.2014




sõnum 05.09.2015 23:01:02 vasta tsitaadiga

Šveits on hetkel Sloveeenia vastu 0:2 kaotusseisus..

Edasi pääseb jah iga alagrupi 2 paremat + parim 3. koha koondis. 3 mängu on veel ees.

_________________
When you're dead. You dont know you're dead. It's only difficult and painful for others. The same applies when you're stupid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006




sõnum 05.09.2015 23:38:42 vasta tsitaadiga

Šveitslased toredad poisid lõid 2 tükki tagasi ja Eesti säilitab 3. koha alagrupis.

Edit: Kolmanda lõid ka veel ja loodetavasti lööb see sloveenid pikka masendusse....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 06.09.2015 04:24:04 vasta tsitaadiga

isegi Alex himself tunnustamas Rooney rekordit, paar mängu veel ees ka
http://www.eurosport.com/football/euro-qualification/2016/alex-ferguson-surprised-by-wayne-rooney-s-scoring-record_sto4897400/story.shtml
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2015 14:22:09 vasta tsitaadiga

Sloveenia peavad võitma siis 3. koht vist kindel.Inglismaa ja Šveits vastu nad ei saa hakkama.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2015 14:33:24 vasta tsitaadiga

Kui Sloveenia võidavad, siis on vahe 4 punkti. Meil on mängud Inglismaa ja Šveitsiga, Sloveenial omakorda Leedu ja San Marinoga. Ilmselgelt on Eesti kehvemas seisus, sest kui Sloveenia võtab viimastest mängudest 6 punkti, peab Eesti kas Inglismaale või Šveitsile ära tegema.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2015 14:39:54 vasta tsitaadiga

San Marino mängust jäid punktid maha..
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2015 14:46:11 vasta tsitaadiga

Mis?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2015 14:52:41 vasta tsitaadiga

San Marino - Eesti 0:0 (0:0)
15. november 2014 19:00, Stadio Olimpico, Serravalle, San Marino
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2015 15:02:21 vasta tsitaadiga

Mis see siia praegu puutub? Võin tuua ka paralleeli:
12 October 2014, Lithuania 0-2 Slovenia
27 March 2015, Slovenia 6-0 San Marino

12 October 2014, Estonia 0-1 England
27 March 2015, Switzerland 3-0 Estonia

Väide oli: "Sloveenia peavad võitma siis 3. koht vist kindel.Inglismaa ja Šveits vastu nad ei saa hakkama."
Ja minu vastuväide: Sloveenia võitmise korral ei saa öelda, et kolmas koht alagrupis on kindel, sest järgmised 2 mängu meil vs 2 mängu sloveenidel on kindlasti Sloveenia kasuks. Lähiajaloole toetudes Sloveenia võttis mõlemast mängust 3 punkti, Eesti kaotas 3 punkti (tõsi, Inglismaa mäng oli valus).
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 06.09.2015 15:28:42 vasta tsitaadiga

tänane killer
tsitaat:

19:00 Turkey ? - ? Netherlands

Holland must win game
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 06.09.2015 15:57:11 vasta tsitaadiga

Eilne päev jalkas igati positiivne ehk siis Eesti võit ja Šveits võttis ka oma thumbs_up.gif

Nüüd vaja Sloveeniat võita ja üks kahest - kas Šveitsi või Inglismaa vastu ise punkte saada või loota, et Sloveenia komistab San Marino või Leedu vastu. Väga raskeks läheb, aga võimalused täitsa olemas veel beer_yum.gif

Hollandil selg vastu seina surutud täna.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.09.2015 19:29:15 vasta tsitaadiga


Link


city channel on päris pull vaadata thumbs_up.gif

hollandlastel vesi ahjus
türgi 2:0 holland '29

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Risto234
HV vaatleja

liitunud: 28.02.2014




sõnum 06.09.2015 19:31:16 vasta tsitaadiga

Türgi 2:0 ees. Ilmselt nemad ka selle playoff koha võtavad.


Ega kellelgi infot pole, kas Aksalu ikka Maribori lendas?

_________________
When you're dead. You dont know you're dead. It's only difficult and painful for others. The same applies when you're stupid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 06.09.2015 22:29:34 vasta tsitaadiga

Risto234 kirjutas:
Türgi 2:0 ees. Ilmselt nemad ka selle playoff koha võtavad.

tsitaat:
FT Turkey 3 - 0 Netherlands

mnjah Oranjele karm pakk icon_lol.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2015 22:43:15 vasta tsitaadiga

Risto234 kirjutas:
Ega kellelgi infot pole, kas Aksalu ikka Maribori lendas?
miks ta ei oleks pidanud lendama?
http://www.jalgpall.ee/news.php?st=style_fp.css&news_id=8942
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2015 23:09:01 vasta tsitaadiga

Holland on pm välja ka
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Risto234
HV vaatleja

liitunud: 28.02.2014




sõnum 07.09.2015 10:29:48 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Risto234 kirjutas:
Ega kellelgi infot pole, kas Aksalu ikka Maribori lendas?
miks ta ei oleks pidanud lendama?
http://www.jalgpall.ee/news.php?st=style_fp.css&news_id=8942



No mina ei tea. Algselt Sloveeniast tulnud info kohaselt teda polnud koondislastega samas lennukis. Ju lendas hiljem järgi vms. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 07.09.2015 23:38:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

HT Scotland 2 - 2 Germany

Müller lammutab

RTL pealt nüüd kohe kokkuvõte k teistest tänastest mängudest,
Šoti pressis küll meeletult aga 2-3 lutt kukkus ikkagi, pmst vist kampaania läbi ka neil vist
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.09.2015 21:49:35 vasta tsitaadiga

Delph tegi õige otsuse, et aston villast mancitysse kõrgemale palgale läks. tõmbas kohe mängualguses reie ära, nüüd saab hea palga eest puhata, ehk on ka medical veidi parem
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 08.09.2015 23:05:43 vasta tsitaadiga

Eesti kaitse omas mahlas icon_lol.gif
_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2015 23:13:31 vasta tsitaadiga

Beez
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.09.2015 23:26:51 vasta tsitaadiga

ja rooney lõi pendlaga sir bobby charltoni rekordi üle thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 08.09.2015 23:43:36 vasta tsitaadiga

Njah... 4-da regionaalliiga tasemel eksimus sai täna saatuslikuks, mis seal ikka meie taseme juure ikka juhtub =P Iseenesest mängupilt polnud halb, joonisest peeti ilusti kinni, võimalusi oli. Eks mõni järgmine kord paremini
_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2015 00:05:37 vasta tsitaadiga

See olukord väraavaga läks meil natuke....metsa icon_cool.gif icon_cool.gif
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2015 00:06:17 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
ja rooney lõi pendlaga sir bobby charltoni rekordi üle thumbs_up.gif

Kas seekord oli õige penalti, mitte nagu pühapäeval San Marino vastu?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 09.09.2015 00:08:00 vasta tsitaadiga

Leedu 2-1 San Marino.

Siin meie regioonis päris keeruline vastane see San Marino.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.09.2015 00:18:23 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
libe kirjutas:
ja rooney lõi pendlaga sir bobby charltoni rekordi üle thumbs_up.gif

Kas seekord oli õige penalti, mitte nagu pühapäeval San Marino vastu?
sterling triblas kastis ja lõi palli pikalt kaitsjast mööda ning teine kaitsja jäi jalaga hiljaks
eks sterling teab olukordi ja oskab jala piisavalt pehmeks võtta, et vigastust ei tule, kuid viga mis viga

rooney hiljem intervjuus puistas, et pendla eel oli ikka veitsa sabin sees icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2015 00:33:40 vasta tsitaadiga

Siis ju kena. Aga see pühapäevane penalti oli küll häbi asi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 09.09.2015 14:45:34 vasta tsitaadiga

Mourinho oma tütar Matildega Londonis CQ auhinnagaalal
http://www.dagbladet.no/2015/09/09/sport/fotball/jose_mourinho/matilde_mourinho/chelsea/41010590/
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 09.09.2015 20:46:18 vasta tsitaadiga

Austria peatreener kildu viskamas, hea meel et Austria EM2016 sai, istus pressikal barett peas ja pugis baguetti
http://lebuzz.eurosport.co.uk/viral/austria-coach-wears-beret-munches-baguette-during-press-conference-3254/
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 16:34:38 vasta tsitaadiga

Et siis hoopis nii icon_lol.gif
http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/euroliigad/huvitav-poore-inglismaalt-minema-kibelenud-de-gea-pikendas-manu-ga-lepingut?id=72430427

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.09.2015 16:38:50 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Et siis hoopis nii icon_lol.gif
http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/euroliigad/huvitav-poore-inglismaalt-minema-kibelenud-de-gea-pikendas-manu-ga-lepingut?id=72430427
sai jooksvaks hooajaks palgatõusu ja olla meeskonna esiväravavaht
muidu oleks vana madala palgaga pidanud ots otsaga kokku tulema ja poleks koondisesse ka pääsenud, kuna pole mänguaega

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 16:52:27 vasta tsitaadiga

Mina vaataksin tema esitlusi parema meelega premieris kui kuskil murkade maal, mis mind eriti ei huvita. thumbs_up.gif
Nii et, mina rahul.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 12.09.2015 12:55:26 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Et siis hoopis nii icon_lol.gif
http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/euroliigad/huvitav-poore-inglismaalt-minema-kibelenud-de-gea-pikendas-manu-ga-lepingut?id=72430427
sai jooksvaks hooajaks palgatõusu ja olla meeskonna esiväravavaht
muidu oleks vana madala palgaga pidanud ots otsaga kokku tulema ja poleks koondisesse ka pääsenud, kuna pole mänguaega

Jep, aastaks natuke palka juurde ja kindel väljaostuklausel lepingusse, et järgmisel suvel sellist venitamist ja muud jama poleks.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.09.2015 14:03:51 vasta tsitaadiga

"Natuke" on nüüd küll tagasihoidlikult öeldud. icon_lol.gif
tsitaat:
The Spaniard put pen to paper on the deal which Manchester United offered him at the end of last season - ending a summer a transfer torment for the goalkeeper.
Such is the value of De Gea, he was given a wage hike from £35,000-a-week to £200,000-a-week, making him the best-paid goalkeeper in the world.

RM peab edaspidi ikka kõvasti £££ välja käima kui on soovi De Gead üle osta.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 12.09.2015 14:25:49 vasta tsitaadiga

See teeb kevadeks umbes 10 miljonit eurot, küll Real Madrid selle + veel natuke ManUle kinni maksab. Läheb 30 mln euro asemel 40 mln euro eest, või mis need summad ka ei pidanud olema.
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 12.09.2015 15:00:29 vasta tsitaadiga

Ma olen kindel, et De Gea RMi minek on suures osas ärilisel eesmärgil... ta teenib need summad ise ilmselt piisavalt ruttu tagas.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.09.2015 15:14:29 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
"Natuke" on nüüd küll tagasihoidlikult öeldud. icon_lol.gif
tsitaat:
The Spaniard put pen to paper on the deal which Manchester United offered him at the end of last season - ending a summer a transfer torment for the goalkeeper.
Such is the value of De Gea, he was given a wage hike from £35,000-a-week to £200,000-a-week, making him the best-paid goalkeeper in the world.

RM peab edaspidi ikka kõvasti £££ välja käima kui on soovi De Gead üle osta.
selle palgaga hakkab isegi proua de gea'l sombune Manchesteri ilm meeldima


muu seas saab hetkel chelsea võõrsil evertoni käest peksa
2:0 thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 12.09.2015 15:28:42 vasta tsitaadiga

1 löödi tagasi
43' Everton 2 - 1 Chelsea
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2015 16:17:59 vasta tsitaadiga

vsb valis ka kõige mõttetuma mängu näitamiseks järgmise mänguna icon_lol.gif
WATFORD-SWANSEA
pannud siis krt icon_mad.gif
CRYSTAL PALACE- MAN CITY

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.09.2015 16:37:01 vasta tsitaadiga

Naismithilt hat-trick chelsea vastu icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
kolm väravat: peaga, parema jalaga ja siis vasakuga icon_lol.gif
perfect hat-trick

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 12.09.2015 17:01:27 vasta tsitaadiga

...ja Everton võttis 3-1 võidu Chelsea vastu! Chelseal on asi tõsiselt mäda - esimesest 5 mängust ainult NELI punkti icon_eek.gif

See on Chelsea kõige kehvem hooaja algus alates aastast 1988. Mourinhol küllaga asju, mille üle mõelda.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.09.2015 17:27:34 vasta tsitaadiga

Ronaldolt tänases mängus espanyoli vastu 20min ja hat-trick icon_biggrin.gif
bale teenis pendla ja andis assisti thumbs_up.gif

esimese värava assisti andis modric, mingi 5+m keskjoonest allpool - ulme

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2015 18:13:49 vasta tsitaadiga

City magas eluvõimaluse maha. Räme flop, ei pannud tähele kes lüüa üritas. icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 12.09.2015 20:04:14 vasta tsitaadiga

ManU - Live hakkas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2015 20:06:36 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:
ManU - Live hakkas thumbs_up.gif

juba ammu käib icon_biggrin.gif
krt, ei löö ära nüüd thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2015 20:18:52 vasta tsitaadiga

Kuidagi hambutu ja booring mäng on.... tahetakse koos palliga väravasse jooksta, pealelööke praktiliselt ei tehtud.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jalgpalli teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 460, 461, 462 ... 716, 717, 718  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.