Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2015 20:45:39 vasta tsitaadiga

Tõenäoliselt on kergem ja odavam saada tasuta monitore, millel on DVI või DisplayPort ja siis sebida sinna vastav üleminek.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2015 22:25:22 vasta tsitaadiga

hdmi-vga üleminekud ka aegajalt ainult 8€tk müügil.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infoman123
Aeg Maha 2a
infoman123

liitunud: 14.03.2009




sõnum 06.09.2015 13:12:03 vasta tsitaadiga

kellelgi ehk DVI->HDMI üleminekut ülearu tallinnas?
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2015 23:32:22 vasta tsitaadiga

Vinüülplaati laenata/ära anda on Tartus kellelgi?

Vaja üks vinüülikas ära testida.

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DazBoot
HV vaatleja
DazBoot

liitunud: 11.08.2003




sõnum 11.09.2015 18:36:35 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on ära anda või sümboolse raha eest kasutult vedelev monitor? Võiks olla LCD-paneel (suurus ei oma tähtsust). DVI-D ja VGA ühendused, HDMI-port kaardil puudub.

Ette tänades!

P.S. Lapsel oleks vaja koolitöid teha, seega hetkel natuke kiire.

_________________
u call me freak, cuz ay'em different...
i call u freaks, cuz ya' all look same!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 19:43:16 vasta tsitaadiga

Mustamäel on anda. Kirjuta PSi, kui soov on.
_________________
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print.
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DazBoot
HV vaatleja
DazBoot

liitunud: 11.08.2003




sõnum 13.09.2015 17:48:40 vasta tsitaadiga

@maxfox04 - sain seekord abivalmi pakkumise siit aHVi käest... aga ma jätan sind meelde... thumbs_up.gif icon_smile.gif
_________________
u call me freak, cuz ay'em different...
i call u freaks, cuz ya' all look same!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infoman123
Aeg Maha 2a
infoman123

liitunud: 14.03.2009




sõnum 14.09.2015 16:12:03 vasta tsitaadiga

infoman123 kirjutas:
kellelgi ehk DVI->HDMI üleminekut ülearu tallinnas?
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Armagedon
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2015 23:59:38 vasta tsitaadiga

Sooviksin saada Windows XP plaati koos litsentsiga. Vbl. on kellelgi üle. Võiks asuda Tallinnas.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infoman123
Aeg Maha 2a
infoman123

liitunud: 14.03.2009




sõnum 23.09.2015 13:10:55 vasta tsitaadiga

infoman123 kirjutas:
infoman123 kirjutas:
kellelgi ehk DVI->HDMI üleminekut ülearu tallinnas?


viimane katse, paar aastat tagasi sain enda omad vga-dvi omade vastu vahetatud siin icon_razz.gif
nüüd teeks heameelega nö tagasivahetuse
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sfx
HV veteran

liitunud: 20.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2015 14:41:34 vasta tsitaadiga

Ehk on kellelgi Tartus päevakeseks ühte HP laadijat laenata? Peaks olema tavaline HP Smart laadija, tahan NX7300 läpaka külge katsetada.

Selline: http://www.amazon.co.uk/COMPAQ-NX7300-ADAPTER-LAPTOP-CHARGER/dp/B003SUHYTE
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2015 18:41:55 vasta tsitaadiga

keskil dvb-c modemit vedelemas? stv võrku.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.09.2015 09:01:59 vasta tsitaadiga

RCC, docsis 2 peaks see olema siiski. cable.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2015 00:09:26 vasta tsitaadiga

RCC, http://www.cisco.com/web/consumer/support/modem_DPC2100.html vedeleb täiesti
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olexxx
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2009




sõnum 25.09.2015 01:23:27 vasta tsitaadiga

ega kellelgi emase pistikuga vga kaablit üle pole tartus?
_________________
Kogun vanu protsessoreid.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lockdown92
Kreisi kasutaja
lockdown92

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2015 08:42:11 vasta tsitaadiga

Äkki kellelgi leidub ATX suuruses mõistlikku korpust? Vanaema esimene arvuti seisab hetkel selle taga ja mATX kasti see emaplaat ei istu icon_neutral.gif
_________________
BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2015 08:48:36 vasta tsitaadiga

Mingi vana ATX mul vedeleb küll. Valget värvi.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2015 09:05:16 vasta tsitaadiga

Mul ka, aga Tallinnas
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infoman123
Aeg Maha 2a
infoman123

liitunud: 14.03.2009




sõnum 25.09.2015 16:04:04 vasta tsitaadiga

Ragnar7474 kirjutas:
Mul ka, aga Tallinnas


+1
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lockdown92
Kreisi kasutaja
lockdown92

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2015 11:45:47 vasta tsitaadiga

Olemas, tänud The_Boss-ile icon_smile.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sfx
HV veteran

liitunud: 20.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2015 16:44:21 vasta tsitaadiga

sfx kirjutas:
Ehk on kellelgi Tartus päevakeseks ühte HP laadijat laenata? Peaks olema tavaline HP Smart laadija, tahan NX7300 läpaka külge katsetada.

Selline: http://www.amazon.co.uk/COMPAQ-NX7300-ADAPTER-LAPTOP-CHARGER/dp/B003SUHYTE


Otsin endiselt.
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.09.2015 19:44:20 vasta tsitaadiga

max27l peaks olema. ise kaupled.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2015 19:45:09 vasta tsitaadiga

sfx kirjutas:
sfx kirjutas:
Ehk on kellelgi Tartus päevakeseks ühte HP laadijat laenata? Peaks olema tavaline HP Smart laadija, tahan NX7300 läpaka külge katsetada.

Selline: http://www.amazon.co.uk/COMPAQ-NX7300-ADAPTER-LAPTOP-CHARGER/dp/B003SUHYTE


Otsin endiselt.


Võin laenata.

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mizz
HV kasutaja
Mizz

liitunud: 18.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2015 19:05:12 vasta tsitaadiga

ega kellelgi kuskil ei vedele mingit kaablit või mingit vidinat kus otsas oleks DA 15 otsik, wiki andmetel on tegu GamePort-iga
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2015 20:58:58 vasta tsitaadiga

Helikaartidel oli see ka tavaliselt küljes, et saaks midi kontrolleriga ühendada.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.10.2015 21:04:36 vasta tsitaadiga

midi sünti tahad teha?
https://www.youtube.com/watch?v=o7_udMf-5h8

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2015 21:10:37 vasta tsitaadiga

Helikaartidel on Emane pesa, pildil kirjas Isane otsik.
Kui meeles on, vaatan homme töö juures, kas leidub selline.

_________________
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print.
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirgu
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2011




sõnum 01.10.2015 21:45:07 vasta tsitaadiga

Sirgu kirjutas:
Mul oleks tarvis sellist üleminekut nagu
(female) DIN 45327 5 pin to (male) 3,5mm
Tegu kaugelt üle 10 a. vana liidesega ning peaks reeglitega kooskõlas olema.

Ehk siis sellise pistiku otsa oleks tarvis midagi sellist mis lõppeks kõigile tuntud 3,5mm pulgaga.
Mitte sassi ajada sellega, mis tavaliselt 5 pin all silmas peetakse.

Vaevalt et kellelgi sellist valmis üleminekut/adapterit nii naljalt sahtlis vedeleb, siis olen väga õnnelik ka vihjete eest kuskohast toda DIN 45327 pistikut emasel kujul leida. Ehitaks ise asja valmis.

~5 kuud hiljem otsin endiselt aegajalt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.10.2015 21:48:56 vasta tsitaadiga

elfafoorumisse tee ka teema. samade asajdega. seal keegi ilmselt kruvib valmis selle. batmanil võiks ka olemas olla vajalikud osad.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2015 22:05:40 vasta tsitaadiga

Sirgu, vaata siin:
http://www.perakabel.de/din-stecker-buchsen-einbau/din-stecker-buchsen/DIN-Stecker---Wuerfelstecker--.html
ja veel:
http://www.reichelt.de/MAS-50W/3/index.html?&ACTION=3&LA=446&ARTICLE=11199&artnr=MAS+50W&SEARCH=MAS+50W

_________________
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print.
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2015 22:36:34 vasta tsitaadiga

Mizz kirjutas:
ega kellelgi kuskil ei vedele mingit kaablit või mingit vidinat kus otsas oleks DA 15 otsik, wiki andmetel on tegu GamePort-iga


Mõni vana joystick otsida, sellelt võiks saada.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2015 09:12:56 vasta tsitaadiga

avax kirjutas:
Mizz kirjutas:
ega kellelgi kuskil ei vedele mingit kaablit või mingit vidinat kus otsas oleks DA 15 otsik, wiki andmetel on tegu GamePort-iga


Mõni vana joystick otsida, sellelt võiks saada.

oomipoest ka sellised vidinad saadaval
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2015 09:19:40 vasta tsitaadiga

Olemas:

_________________
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print.
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2015 11:42:57 vasta tsitaadiga

s775 backplatet? võtaks kohe mitu.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2015 12:30:32 vasta tsitaadiga

Mizz kirjutas:
ega kellelgi kuskil ei vedele mingit kaablit või mingit vidinat kus otsas oleks DA 15 otsik, wiki andmetel on tegu GamePort-iga


Olemas, helista, number profiilis ja kätte saab lasnamäel/mustamäel
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mizz
HV kasutaja
Mizz

liitunud: 18.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2015 15:42:11 vasta tsitaadiga

tänud kõikidele abipakkujatele, otsik olemas!
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2015 15:32:11 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
s775 backplatet? võtaks kohe mitu.


5tk leiaks väikse kompi eest

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markus1998
HV veteran

liitunud: 18.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2015 23:30:36 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi oleks mingit vana LCD monitori, vanemat, midagi sellist? https://subnetmask255x4.files.wordpress.com/2008/06/13yroldmonitor.jpg

Põhjus väga lihtne, vajan asendusmonitori, sest uue monitori suudan osta alles novembri alguses.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2015 08:00:45 vasta tsitaadiga

kolviga joodet (ehk siis jootekolbi) ?
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2015 08:07:40 vasta tsitaadiga

Usun, et usinamatel HV-lastel vedeleb PC kruve lademetes. Minu varud on otsa lõppenud ja vabastaks kellegi üleliigsetest kruvidest. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2015 20:47:15 vasta tsitaadiga

Ehk vedeleb kellelgi mõni soc775 jahuti millest kahju pole?
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.10.2015 21:20:10 vasta tsitaadiga

vahetame. mul on 1 millel keegi grungemees on ühe laba ära murdnud ja laperdab..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2015 21:21:39 vasta tsitaadiga

Ma tahaks miskit ühte netimasinasse, võiks töötada enamvähem icon_biggrin.gif
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.10.2015 12:20:18 vasta tsitaadiga

see töötab aga kast "laperdab". tegelt võib madal alu sahtlis ka olemas olla. homme vaatan.

tegelt on 1 korralik kah. USB hiire võtaks kuskilt kasvõi laenuks ligi korraks. ühel masinal pole ps2 porti ja juhtmevabadega on see lugu ,et jolkar unub ringi tõsta koguaeg.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mao
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2015 10:44:45 vasta tsitaadiga

On kellelgi äkki üle või teab kust soodsalt saab välise kettakarbi usb 3.0 kaablit ?
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 19.10.2015 12:17:31 vasta tsitaadiga

mao, kõige odavam vist ~3€ - https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Varia+lisaseadmed/340927/
Muidugi tegemist 4m kaabliga.
Võibolla mõistlikum osta adapter type A-ks - https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Varia+lisaseadmed/212100/
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matih22
HV veteran
matih22

liitunud: 01.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2015 19:53:56 vasta tsitaadiga

Mule võib pakkuda vanu auto raadioid. Ei pea olema korras
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2015 23:33:29 vasta tsitaadiga

on kellelgi kuskil üht surnud bassielementi üle? surnud mähise ja/või magneti ja/või ühenduskaablitega, koonus ja membraan peavad terved olema, raam kaasarvatud.
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2015 02:58:02 vasta tsitaadiga

Kellelgi Tartus USB bluetooth donglit ei vedele? Enda oma sai vist hunniku muude asjadega ära antud ja nüüd lähiajal võib ühe projekti jaoks tarvis minna.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 22.10.2015 17:00:56 vasta tsitaadiga

kellelgi ei vedele usa--->eu adapterit?
Http://ecx.images-amazon.com/images/I/41rg0UueG3L._SY300_.jpg
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.