|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mis pesaga Intel lauaarvuti emaplaat on kasutuses 2014 1. oktoobri seisuga? |
| Socket 478 |
|
2% |
[ 13 ] |
| LGA 775 |
|
13% |
[ 83 ] |
| LGA 1366 |
|
4% |
[ 30 ] |
| LGA 1155 |
|
32% |
[ 209 ] |
| LGA 1150 |
|
38% |
[ 243 ] |
| LGA 1156 |
|
3% |
[ 23 ] |
| LGA 2011 |
|
5% |
[ 35 ] |
|
| hääli kokku : 636 |
|
| autor |
|
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
31.08.2015 14:10:38
|
|
|
| caramis kirjutas: |
| sukelduja kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
| rene p kirjutas: |
| wrx123 kirjutas: |
| rycyve kirjutas: |
Paistab,et nii cpu kui ka gpu maailmas on oodata revolutsiooni vaid järgmisel aastal  |
GPU'de jaoks võimaldab tõesti järgmisel aastal toimuv 28nm->16nm üleminek tohutult palju rohkem transistoreid sama pindala peale mahutada ning perf/W kohta tõsta. Aga miks peaks CPU'de jaoks revolutsiooni oodata olema? Tundub pigem tõenäoline, et tuleb jälle mingisugune 5-10% IPC kasv järgmisel aastal. Intel on juba hea mitu aastat keskendunud pigem integreeritud graafika jõudluse tõstmisele, mitte enam CPU enda arvutusvõimsusele. |
AMD poolt Zen võib-olla isegi on revolutsiooniline, võrreldes nende praeguste prosedega. |
Ma loodan, et Zen tuleb hea, aga ma kardan, et ei tule piisavalt hea, et panna Intelit muutma asju järgnevas suunas:
* K mudelid ilma IGP osata. Selle arvel rohkem tuumi või cache.
* K mudelid joodetud IHS-ga. Ja ilma inbox jahutita karbiversioonide puhul. Tray versioonid jääks kah.
* K mudelid cherrypicked parimate hulgast.
* Odavamad (võib ka pasta IHS all olla) pentium ja i3 mudelid mida saab üle kellata aga teatud piirini või voldini, Kehvem silikoon aga sellegipoolest hea bang for buck ilma kallimate K mudelite turgu kahjustamata.
* Suurem IPC tõus iga uue põlvkonnaga.
* Rohkem tuumi IGP arvelt. |
IGP eemaldamine ei ole eriti reaalne soov. Tahad rohkem coresid - võta XEON. |
Xeon Phi PCI-e pessa  |
Milleks? Lihtsalt sihtgrupp, kes selliseid K mudeleid ostaksid on praktiliselt olematu.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
31.08.2015 23:05:36
|
|
|
Milline üllatus, Faun ei varugi neid ette
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
02.09.2015 22:14:16
|
|
|
Eh tänan, toimib Nüüd vaatasin jah et ainult üks väli nõutud, kuid kummaline et kui mõlemad täita siis näitab valet proset.
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
04.09.2015 09:29:31
|
|
|
| Teadjamehed, kas Haswell'i ja nüüd turule saabunud Skylake vahe on tuntav või mõttetu 10% perfi tõus ?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
04.09.2015 09:46:24
|
|
|
Vahetamiseks mittemingit mõtet hetkel ei näe.
Kui uut panna siis pole mõtet jälle vanemat võtta.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
04.09.2015 09:59:21
|
|
|
| sandy bridge ja uuemaid pole mõtet vahetada, a'la 2500k ja üles poole.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
04.09.2015 10:50:49
|
|
|
No sandy on ikka juba ikka kole vana aga kõik oleneb muidugi rahast.
Aga kui võit on iga põlvkonna pealt 8% keskmiselt siis 4*8% on juba nähtav vahe.
See muidugi minu tarkus ja ei kehti kõigile.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
04.09.2015 11:07:25
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
No sandy on ikka juba ikka kole vana aga kõik oleneb muidugi rahast.
Aga kui võit on iga põlvkonna pealt 8% keskmiselt siis 4*8% on juba nähtav vahe.
See muidugi minu tarkus ja ei kehti kõigile. |
20-25% just lugesin kuskilt sandy vs skylake ipc parem viimasel, aga ei pidand mängudes ja päriselu rakendustes tunda andma.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
04.09.2015 11:18:15
|
|
|
nii ja naa, ivy ja haswell on midagi teinud, mis just mängides korralikult tunda annab.
gta5 on selles mõttes halb näide, et see on cpu osas üks tundlikumaid mänge viimasel ajal aga illustreerimiseks käib küll (vaata i3/i5 2xxx ja 4xxx vahesid):
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
04.09.2015 11:29:49
|
|
|
SLI jääb emaplaadi taha ka kinni, parema pildi saab singleGPU testides.
Aga muidu.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
04.09.2015 12:29:09
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| sandy bridge ja uuemaid pole mõtet vahetada, a'la 2500k ja üles poole. |
Kui sant või iivi olemas pole mõtet upgradida.Need siiani tegijad.Kui vaja pikendust siis küll
Selliseid pelasid kes proset tahavad nagu gta5 pole palju ja ikkagi pelas on tegija gpu kaart mitte prose
ja ei jää see cpu kuidagi miski pudeli kaelaks perfis kui just pole valik tehtud pentiumi peale jmsj.
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
04.09.2015 14:18:53
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
No sandy on ikka juba ikka kole vana aga kõik oleneb muidugi rahast.
Aga kui võit on iga põlvkonna pealt 8% keskmiselt siis 4*8% on juba nähtav vahe.
See muidugi minu tarkus ja ei kehti kõigile. |
Ei ole nii suuri vahesid, iga uue põlvkonnaga 2-4% on vahe. Mängudes ei anna seda üldse tunda, ega tavakasutaja jaoks muudeks asjadeks. Sünteetilistes testides tuleb vahe. Põhi arendus alates sandyst on käinud kivi effektiivsuse kallal ja iGPU kallal. Aga enda kogemusest ütlen, et sandy laua arvutis on kõige lihtsamt valik. 4.5ghz tuleb väga lihtsalt, pole temperatuuri probleeme ja IHS'i all olevaid pasta probleeme.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
04.09.2015 15:26:43
|
|
|
| SilQ kirjutas: |
| WäntWõll kirjutas: |
No sandy on ikka juba ikka kole vana aga kõik oleneb muidugi rahast.
Aga kui võit on iga põlvkonna pealt 8% keskmiselt siis 4*8% on juba nähtav vahe.
See muidugi minu tarkus ja ei kehti kõigile. |
Ei ole nii suuri vahesid, iga uue põlvkonnaga 2-4% on vahe. Mängudes ei anna seda üldse tunda, ega tavakasutaja jaoks muudeks asjadeks. Sünteetilistes testides tuleb vahe. Põhi arendus alates sandyst on käinud kivi effektiivsuse kallal ja iGPU kallal. Aga enda kogemusest ütlen, et sandy laua arvutis on kõige lihtsamt valik. 4.5ghz tuleb väga lihtsalt, pole temperatuuri probleeme ja IHS'i all olevaid pasta probleeme. |
See et tuleb 45 suht lihtsalt on suhteline ja tavapärasemt kasutajat kuidagi ei aita see teadmine.
See et vahesid ei ole ei ole õige, kui sandy jookseb 3600 turbo vms. aga 4790K jookseb kohe turboga 4400, vähem teadliku kasutaja jaoks on see oluline vahe ja rakendustes on üsna suur vahe selliste taktidega.
Mängud jooksevad i3-ga ka kenasti valdavalt, seega selles osas pole vaja üldse mingit i5,i7 punnitada.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
04.09.2015 17:57:53
|
|
|
WäntWõll, i5 on kindla peale minek, kui rahakott võimaldab. I3 võib kohati pudelikaelaks saada:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8751891#8751891
Aga jah i3 ja GTX 980(Ti) SLI. No sellise kaardiseadistuse juures selle paar kopikat ikka leiab, et i5-gi võtta;)
Haswellid on küll kõrgema Turbo Boostiga karbist välja võttes, aga ega nad SB üle ikka ei klokku peale seadistamist. Uuemad emaplaadid tulevad juba OC nupuga, mis viivad sinna Turbo Boost kanti kellad, kui ise seadistada ei viitsi\oska. Nii, et ei näe mõtet eriti sellel Haswellil puhtalt kõrgema TB pärast...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
04.09.2015 19:16:26
|
|
|
Vael, kui minu postitet gta5 pilti mõtled, siis eks sinna käib sama mängu gpu graafik juurde, et konkreetse mängu jaoks õige match leida. antud juhul siis i3-4330 jaoks umbes 280x:
Spoiler 
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
18.09.2015 14:59:04
|
|
|
On keegi praktiliselt oma inteli protsessori garantiiga tegelenud, protsessor boxed ja väljaspool eestit ostetud ja laip.
Ega eestis vist kellegi poole pöörduda pole ja tuleb ise inteliga suhelda, saatmine ise maksta?
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
18.09.2015 15:24:27
|
|
|
soodent, võid Ordi kaudu proovida, nad teinekord väikse lisatasu eest aitavad vahendada...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
18.09.2015 17:21:09
|
|
|
| Garantii on detsember 2017 selle lehe järgi, uurin kohapealt esialgu, vana prose müüsin maha ja uue "upgrade" sain katkise, tore lugu.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
18.09.2015 18:02:16
|
|
|
Kasutatud prose ja kontaktide poolel oli mingi 3 pruunikat suva suuruses laiku mida võis näha vaid teatud suunas valguse käes, pesin maha kontaktide puhastajaga, lihtsalt lapiga ei tulnud maha.
Paljudel prose klemmidel pole üldse näha emaplaadi pini vajutuse jälge, uurin teise prose pealt hiljem.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
18.09.2015 19:21:00
|
|
|
| Ehk siis kõver?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
18.09.2015 19:41:31
|
|
|
See ongi kummaline, et eri kohtades neid jälgedeta kontakte, õhtul võrdlen teise i5 1155 prose klemmide jälgedega. Mõnes kohas üle ühe pinni sügav jälg ja siis jälle puutumata kontakt.
Umbes 15-16 klemmil pole jälge, ühtlaselt üle prose.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
18.09.2015 20:28:27
|
|
|
kui ma nüüd õigesti aru saan, siis peavad olema emaplaadi pin-id kõverad. et mis prose garantiist juttu saab olla?
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
18.09.2015 20:34:36
|
|
|
| Sherlock Holmesi sinust ei saa, tegu kasutatud protsessoriga ja see eeldaks eelmise emaplaadi samade pinnide kooldumist ja minu emaplaadil on ja töötavad ka praegu kõik teised 1155 prosed.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
18.09.2015 20:48:42
|
|
|
ilmselt tõesti ei saa must Sherlocki. kui on kasutatud prose ja sul ei tööta, siis kuidas saab ikkagi garantii kehtida? siis ei oleks tohtinud ju eelmiselgi omanikul töötada
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
18.09.2015 20:53:47
|
|
|
| Inteli poolne tootja garantii 3 aastat ja eelmise omaniku ehk võõra inimese toimetamistest pole mul aimugi, ise väitis, et müüb upgrade jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
18.09.2015 21:20:05
|
|
|
siin ehk peitubki võti, et said ehk tünga? väärkoheldud prose tuvastab tootjagarantii ju niikuinii ning jääd lõpuks igast asendist kaotajaks (saatmiskulu esiteks; peale garantiist keeldumist saad mingi aeg selle katkise prose ehk jälle omade kuludega tagasi aga siis näiteks eBay pretensioonide esitamise aeg möödas).
ma su asemel ajaks asju ikka selle prose sulle müünud inimsega.
kust muidu ostsid, siit või eBay-st, nagu kahtlustan?
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
20.09.2015 00:20:55
|
|
|
Mul ka vist prosega jama, GTA V ja Dead Island Riptide textuurid vilguvad ja esimeses lisaks kukub tegelane pikali kui joosta, lisaks lendavad autod ringi ja sõites tihti resetib autot
Kõige kurvem see et jama esineb nendega mujal tundub toimivat(GTA IV, Battlefield 4 jne).
Siin rohkem juttu https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8754258#8754258 ja väike näide https://www.youtube.com/watch?v=E2VXyiH7eA8
Tundub kahtlane et prose just aga muud varianti nagu ei näe.
Prose ise peaks olema boxed ja Inteli leht näitab et garantiid detsembrini aga ei tahaks väga saata sellise lambi veaga
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
20.09.2015 08:37:26
|
|
|
| soovitage 6600k jaoks miskit decent emaplaati mingit erilist kellamist ei tee aga natuke ikka pigem odavam ots paariks kuuks vaja ainult
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
20.09.2015 15:56:18
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| soovitage 6600k jaoks miskit decent emaplaati mingit erilist kellamist ei tee aga natuke ikka pigem odavam ots paariks kuuks vaja ainult |
Milliste mäludega DDR3 või 4 ja mis hinnaklassis?
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rumpy
HV vaatleja
liitunud: 25.11.2011
|
21.09.2015 13:38:09
|
|
|
Kas keegi teab, kuna ülejäänd skylake desktop CPUd välja tulevad (i3 jms)? Kas võib loota, et septembri jooksul selgub miskit (guuglimine midagi nagu septembrist räägib)?
Oleks vaja üks i3 masin kokku panna lähiajala ja mõtlesin, et kas peaks ~kuu ootama või on targem haswell ära rebida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
popcorn
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.04.2008
|
21.09.2015 15:07:46
|
|
|
| rumpy kirjutas: |
| Kas keegi teab, kuna ülejäänd skylake desktop CPUd välja tulevad (i3 jms)? Kas võib loota, et septembri jooksul selgub miskit (guuglimine midagi nagu septembrist räägib)? |
Septembri lõpp, oktoobri algus.
| tsitaat: |
| Oleks vaja üks i3 masin kokku panna lähiajala ja mõtlesin, et kas peaks ~kuu ootama või on targem haswell ära rebida. |
Kui kasti kohe vaja, osta Haswell. Kui viitsid kuu aega oodata, võta Skylake. Nii lihtne ongi
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
21.09.2015 19:30:37
|
|
|
| rumpy, 100% kindlusega öelda ei julge, aga on jäänud kõrvu kuupäev 27.09
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rumpy
HV vaatleja
liitunud: 25.11.2011
|
21.09.2015 19:31:09
|
|
|
| Naiss, tänud! Ootan siis ära, kuu kannatab ära:)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
21.09.2015 21:24:07
|
|
|
| soodent kirjutas: |
On keegi praktiliselt oma inteli protsessori garantiiga tegelenud, protsessor boxed ja väljaspool eestit ostetud ja laip.
Ega eestis vist kellegi poole pöörduda pole ja tuleb ise inteliga suhelda, saatmine ise maksta? |
Ordi garantiist võid üritada - vanasti oli firmadele garantii tasuta (sh saatmine Hollandisse)
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
21.09.2015 23:52:04
|
|
|
| Mitmed firmad lubasid saata garantiisse väikse tasu eest, ootan müüja lubadust, et kompenseerib selle makse mulle. Ainult box prosede suhtes siis kehtib selline garantii.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
22.09.2015 14:58:55
|
|
|
| rycyve kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
| soovitage 6600k jaoks miskit decent emaplaati mingit erilist kellamist ei tee aga natuke ikka pigem odavam ots paariks kuuks vaja ainult |
Milliste mäludega DDR3 või 4 ja mis hinnaklassis? |
ddr 4 ikka, kes siis skylake puhul omale ddr3 plaati ostma hakkab
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
22.09.2015 17:14:47
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| rycyve kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
| soovitage 6600k jaoks miskit decent emaplaati mingit erilist kellamist ei tee aga natuke ikka pigem odavam ots paariks kuuks vaja ainult |
Milliste mäludega DDR3 või 4 ja mis hinnaklassis? |
ddr 4 ikka, kes siis skylake puhul omale ddr3 plaati ostma hakkab  |
Seda küll kuid kui ajutiseks emmeks ja tahaks tiba kellata siis alla z170 ei paista päike ja alla 100€+ ei tule kõne allagi eelarve
Isiklikult arvan,et see on priiskamine aga pole minu asi teiste tengelpungi vaatamine.Lisaks veel arvan,et erilist vahet pole millise plate võtad,
iseasi kes paremaid lisasi ja ka tehnilist tuge pakub sellele crapile nagu skylake See on loomulikult minu vaatenurk aga this is the people's choice.
Loodan,et järgmine või ülejärgmine põlvkond tuleb inteli poolt ka miski norm OC versioon või siis kelle jaoks lahtise kordajaga prose kelluja selle uue arhitektuuri
ja sisuga,mitte suundumus lihtsalt nagu praegu energy,nano+real OC only z170 chips.Halb on lihtsalt vaadata kuidas upgradet tehakse miski vana joone järgi kus
iga uus põlvkond tõi ikkagi tiba paremaid ja jahedamaid tulemusi aga kui nüüd intel ei saa hakkama või ei suuda või on teine suund siis rahvas ikka karjub
upgraderile milleks Haswell kui Skylake on ikka uuem ja parem kuigi siin on palju vastuolusid aga seda ei viitsi hetkel lahata
Sulle ütlen vaid seda pane kõhutunde järgi pole sa miski uustulnuk ja peaksid juba matsu jagama
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
24.09.2015 21:31:48
|
|
|
| Prose vahetati Ordis 13€ teenustasu eest, ebay müüja maksis selle kinni. Uuel prosel ka osa pinne jälgedeta, see ikkagi normaalne.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cl0ne
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.03.2015
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
3 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
30.09.2015 19:18:39
|
|
|
|
seal küsimus pigem GPU's, mis jääb FPS bottleneckima, ja teiseks see, et kõikidel nendel mängudel minu teada vist pole ka korralikku bench tooli ning dünaamilise maailma puhul väike erinevus alati sees. ehk siis ei tasu väga tõsiselt seda tulemust sealt võtta. rõhutan siinkohal justnimelt seda, et GPU antud süsteemis on lihtsalt nõrk.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
30.09.2015 19:29:13
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
|
seal küsimus pigem GPU's, mis jääb FPS bottleneckima, ja teiseks see, et kõikidel nendel mängudel minu teada vist pole ka korralikku bench tooli ning dünaamilise maailma puhul väike erinevus alati sees. ehk siis ei tasu väga tõsiselt seda tulemust sealt võtta. rõhutan siinkohal justnimelt seda, et GPU antud süsteemis on lihtsalt nõrk. |
See on ka mitu aastat vana test. Metro-l vist on bechmark kah sisseehitatud. Ja oma aja kohta väga võimsamat GPU-d ei saanudki panna ilma dGPU peale minemata. Pealegi veel võimsam GPU oleks veelgi vähendanud CPU osatähtsust.
Aga relevantne on see ikka tänasel päeval, kuna korralik i5 ajab asja ära ja kui jutt pole SLI-st või CF-st, siis kärab see piisavalt 1080p peal ja kõrgemal.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
30.09.2015 19:30:26
|
|
|
cl0ne, proovisin ka just. I7 4790K @ OC 4,6 kõik tuumad ja extreme punktid 1241
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|