Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Arvutitark märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 74, 75, 76 ... 179, 180, 181  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.08.2015 14:03:52 vasta tsitaadiga

Killhoven, "TKA selgitab, et Teie soetasite oma toote järelturult, siis lähtuvalt võlaõigusseadusest oleksite pidanud oma pretensiooniga pöörduma Teile toote müünud isiku poole.

Juhul, kui Te ei ole nõus kaupleja pakutud vastusega, näeb tarbijakaitseseadus (TKS) ette ka võimalust Teie kaebuse edasiseks menetlemiseks tarbijakaebuste komisjonis. Tarbijakaebuste komisjon kuulab istungi käigus ära asjaosaliste selgitused ja muud tõendid ning hindab neid. "
küsi täpsustust selle kohta, mille alusel seda väidetakse.


630, thumbs_up.gif

Üldiselt, mis sai sellest "algostja esindamisest" kui viid temalt ostetud asja poodi murega?

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007




sõnum 14.08.2015 20:17:24 vasta tsitaadiga

630, aga misasi see Sapphirel seadusevastane on? Nemad ei tooda ega müü eestis, seega ei saa ka nemad eesti seadusi rikkuda. Ainult elektroonikale kehtivad nõuded ja standardid on need mida nemad peavad jälgima ja isegi nende puhul on võimalik nii, et Tootja müüb euroopa edasimüüjale ja alles see hakkab taotlema toote vastavust euroopa reeglistikuga.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.08.2015 21:54:40 vasta tsitaadiga

müüja vastutab selle eest, et meil kehtivad seadused täidetud oleks... apple ei paku ka tegelt seadmetele 2-aastast garantiid, meil on kaks aastat.
_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004




sõnum 14.08.2015 22:04:08 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
apple ei paku ka tegelt seadmetele 2-aastast garantiid, meil on kaks aastat.


Vii asjaga kurssi, meil ka pole 2 aastat.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 14.08.2015 22:22:57 vasta tsitaadiga

Pretentsiooniesitamise aeg on 2a ka apple toodetel. Garantiid ei kohusta üldse keegi andma.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.08.2015 23:42:04 vasta tsitaadiga

2a on meil pretensioonide esitamise aeg jah, ent selle aja jooksul tehakse vajalikud toimetamised ära siiski... selle aja jooksul saab asja korda lasta teha või välja vahetada...


edit: teema jätkuks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8733246#8733246
soovitaks endiselt küsida tarbijakaitselt täpselt seaduseid ja paragrahve-lõikeid, mille järgi nad selle "otsuse" tegid või "hinnangu" andsid....

ja sooviks endiselt teada seda, mis sellest pretensiooniõiguse esindamisest saanud on... kas see, et pretensioonide esitamisel võib isikut esindada ükskõik, kes ja ei pea tõendama midagi on alusega või ei..

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GaZmO
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2007




sõnum 16.08.2015 15:37:28 vasta tsitaadiga

Järelikult ei tohi poes öelda, et oled toote järelturult ostnud, vaid et esindad ostjat (TKS § 19 järgi täiesti lubatud). Tarbijakaitseamet on koostanud kauplejatele mõeldud juhendi "Pretensiooni esitamine ja garantii ning kaebuse lahendamine", kus kirjas, et volikirja esitama ei pea ja nõuda ei saa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007




sõnum 16.08.2015 15:54:16 vasta tsitaadiga

GaZmO,
tsitaat:
Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu.

Kaebuse esitamiseks ei ole tõesti volikirja vaja - samamoodi võid sa AT lehel garantiivormi täita oma vanaema eest.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edeni
HV vaatleja
Edeni

liitunud: 24.07.2013




sõnum 17.08.2015 11:28:10 vasta tsitaadiga

GaZmO kirjutas:
Järelikult ei tohi poes öelda, et oled toote järelturult ostnud, vaid et esindad ostjat (TKS § 19 järgi täiesti lubatud). Tarbijakaitseamet on koostanud kauplejatele mõeldud juhendi "Pretensiooni esitamine ja garantii ning kaebuse lahendamine", kus kirjas, et volikirja esitama ei pea ja nõuda ei saa.


Ehk siis. Oletame, et ma varastasin kellegi autost karbi, mille sees on graafikakaart koos ostuarvega. Siis selle loogika järgi saan ma tasuta garantiid/pretensioone esitada ja ka raha tagasi endale kui kaarti ei saagi parandada?
Ja selle kõigi jaoks pean vaid ütlema, et esindan algset omaniku? icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif Väga viis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GaZmO
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2007




sõnum 17.08.2015 12:17:29 vasta tsitaadiga

Arvad, et AT üritab algset ostjat nõudes tolle vara kaitsta? icon_biggrin.gif Kui arvel ostja nime ei ole, pole müüjal võimalik kuidagi kontrollida, kes selle ostnud on, ning kirjeldatud stsenaariumis midagi imelikku ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005




sõnum 17.08.2015 13:31:11 vasta tsitaadiga

kas peab mingi jama fantaseerima?
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 17.08.2015 14:59:28 vasta tsitaadiga

Edeni kirjutas:
GaZmO kirjutas:
Järelikult ei tohi poes öelda, et oled toote järelturult ostnud, vaid et esindad ostjat (TKS § 19 järgi täiesti lubatud). Tarbijakaitseamet on koostanud kauplejatele mõeldud juhendi "Pretensiooni esitamine ja garantii ning kaebuse lahendamine", kus kirjas, et volikirja esitama ei pea ja nõuda ei saa.


Ehk siis. Oletame, et ma varastasin kellegi autost karbi, mille sees on graafikakaart koos ostuarvega. Siis selle loogika järgi saan ma tasuta garantiid/pretensioone esitada ja ka raha tagasi endale kui kaarti ei saagi parandada?
Ja selle kõigi jaoks pean vaid ütlema, et esindan algset omaniku? icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif Väga viis thumbs_up.gif


Oletame, et ma olen olnud HV foorumi kasutaja 2+ aastat. Selle perioodi jooksul olen teinud viis postitust, neist neli ühe kindla ettevõtte teemasse üritades musta valgeks rääkida.
Huvitav, kas mul on mingid ärihuvid mängus? icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edeni
HV vaatleja
Edeni

liitunud: 24.07.2013




sõnum 17.08.2015 19:45:12 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Edeni kirjutas:
GaZmO kirjutas:
Järelikult ei tohi poes öelda, et oled toote järelturult ostnud, vaid et esindad ostjat (TKS § 19 järgi täiesti lubatud). Tarbijakaitseamet on koostanud kauplejatele mõeldud juhendi "Pretensiooni esitamine ja garantii ning kaebuse lahendamine", kus kirjas, et volikirja esitama ei pea ja nõuda ei saa.


Ehk siis. Oletame, et ma varastasin kellegi autost karbi, mille sees on graafikakaart koos ostuarvega. Siis selle loogika järgi saan ma tasuta garantiid/pretensioone esitada ja ka raha tagasi endale kui kaarti ei saagi parandada?
Ja selle kõigi jaoks pean vaid ütlema, et esindan algset omaniku? icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif Väga viis thumbs_up.gif


Oletame, et ma olen olnud HV foorumi kasutaja 2+ aastat. Selle perioodi jooksul olen teinud viis postitust, neist neli ühe kindla ettevõtte teemasse üritades musta valgeks rääkida.
Huvitav, kas mul on mingid ärihuvid mängus? icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif thumbs_up.gif


Mul ärihuvisid küll icon_smile.gif tahtsin ise ka nii mõndagi müüa ja ka osta, kuid peale kogu seda janti enam ostuhuvi pole icon_biggrin.gif
Aga ehk sa tubli nimene oskad viidata mingi foorumi kasutusreegli peale, mis sätestab millal ja kuhu ma võin kirjtuada ja palju peab lurkima enne kirjutamist icon_smile.gif

EDIT: Vabandan liigse OT mula eest. Hoian oma mõtted edaspidi endale. Tegelikult olen siin vaid sellepärast, et mul ühe teise poega kana kitkuda ja ootan huviga siinset vastust saagale, et ehk saan oma asjale ka siit lahenduse.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.08.2015 19:04:26 vasta tsitaadiga

ühe tavakasutaja mõistes üsna suure tellimuse raames arugasime just "ühe teise müüjaga" seda asja ja leidsime, et kui ütleme tüki hind erineb tootjati paa rkolmkend euri siis odavama toote puhul tuleb arvestada, et algselt kokku hoitud summa tuleb juurde maksta läbi sarnase garantiikeberniidi.

tellisin MSI, patriot, i kingstoni ja WD asju, sest nende kõigiga on võimalik otse keberniiditada.

_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 19.08.2015 10:21:21 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
Sain enda juhtumile täna vastuse, kus Tarbijakaitseameti selgitab (ühe lausega), et kuna soetasin toote järelturult, siis lähtuvalt võlaõigusseadusest oleksin pidanud oma pretensiooniga pöörduma mulle toote müünud isiku poole ehk korratakse AT sõnu. Pakutakse välja ka võimalust edasist menetlust TKA komisjonis, milles mina mõtet ei näe.


Killhoven kirjutas:
Kui ma päris aus olen, siis ma ei saanudki täpselt aru kas TKA ise kah tegelikult asja menetles või pakub mulle välja lihtsalt kas jään rahule müüja arvamusega/selgitusega asjast.



Saingi asjast valesti aru. Täpsustusi küsides sain vastuseks: "Tarbijakaitseamet ei teinud otsust vaid edastas Teile kaupleja vastuse."" Lisaks veel: "TKA selgitus Teie kaasuse puhul oli ekslik, kuna vastavad VÕS sätted kehtivad tarbijalemüügi puhul. "

Teisisõnu ei ole TKA mingit seisukohta veel võtnud. Selle ta võtab komisjoni arutlemise käigus/järel.


E: Probleem on minu jaoks nüüd klassikaline – komisjoni istungid toimuvad ainult Tallinnas ja otseselt rahaline nõue kaunis väike..
Teisalt ka see, et arvestades nõude suurust ei tule ilmselt kõne alla tsiviilhagi esitamine..

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 19.08.2015 10:46:40 vasta tsitaadiga

Killhoven, tänud täpsustamast. Muidu jäigi selline WTF. olukord asjast ja TKA arvamusest.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 19.08.2015 18:35:17 vasta tsitaadiga

Niih, juristiga nõu peetud. Esitan avalduse TKA-le kirjalikuks menetluseks. Tsiviilhagi ei ole perspektiivikas, sest rahaline nõue on lihtsalt liiga väike, et seda tõsiselt võetaks.
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parkenTOSH
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007




sõnum 26.08.2015 16:35:12 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tellisin MSI, patriot, i kingstoni ja WD asju, sest nende kõigiga on võimalik otse keberniiditada.


WD garantii on tõesti suurepärane. Paar aastat tagasi andsid 2 1TB ketast paarinädalase vahega otsad. Suhtlesin nendega ja nad saatsid mulle 2 1,5TB ketast asemele ja saatsid ka kokkupandavad karbid millega vanad kettad tagasi saata. Kogu protsess võttis aega 4 päeva (nendega ühenduse võtmisest kuni ketaste kättesaamiseni).

Niipalju kui võimalik võtan alati ennem tootjaga ühendust kui miski katki läheb. Kui see ei tööta siis viin alles poodi tagasi. Otse tootjaga suheldes saab tavaliselt kiiremini lahenduse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2015 20:53:41 vasta tsitaadiga

täna laekusid maksikirjaga kahe kingstoni mälu asendusklotsid.

mis sellest garantiiasjast sai siis?

_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smirn
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2008




sõnum 02.09.2015 18:53:28 vasta tsitaadiga

Selline mure, ostsin 10.08 Arvutitargast uue Aceri. Esimesel õhtul ütles läpakas ülesse, viisin järgmine päev Tartu Serviceneti garantiisse. Vahepeal helistasin ka Arvutitarka, soovides läpakas tagastada, sealt öeldi, et võiks ennem ikka garantiisse minna. Garantiis selgus, et emaplaat, aku ning DVD-rom olid otsad andnud, mis said ka ära vahetatud. Edasi töötas läpakas hästi, kui 31.08 märkasin, et asi lihtsalt kuumeneb ja kuumeneb. Avastasin, et nüüd ei tööta põhiventilaator. Viisin 01.09 läpaka uuesti garantiisse. Täna helistasin Arvutitarga garantii ja hooldusmeeskonnale ning soovisin, et saaksin läpaka tagastada (ostaksin selle asemel mingi muu Arvutitargast), kuna pean alates sellest reedest mingitki läpakat kooli/töö jaoks kasutama. Sealt öeldi, et läpakas tuleks esialgu viia Aceri tehasesse, kus see üle vaadatakse. Miks? Läpakas on ühe korra garantiis käinud ning hetkel on garantiis teist korda, paberid on olemas. Kui garantiis tehakse läpakas uuesti korda, siis mida see Aceri tehas seal ikka üle vaatab? Kas oskab keegi soovitada, mida edasi teha? Kas tõesti peaksin läpaka Arvutitarga kaudu Aceri tehasesse ülevaatusele viima ning leppima sellega, et kuni kuu aega on ilma läpakata? Tarbijakaitsesse kirjutan igaksjuhuks ka, et tulevikus targem olla.
EDIT: Asi lahenes väga positiivselt. Sain veaga läppari tagastada ning ostsin sealt samast kohe uue.


viimati muutis Smirn 03.09.2015 15:57:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.09.2015 20:05:49 vasta tsitaadiga

jah. ise ostsid selle tootja toote. mis sa mõtled, et ostad sapaka ja saad delli / hp äriklassi on-site i?


laekus selline asi:
Smirn kirjutas:
Munad muutusid nüüd suuremaks ka sellise kommentaari tõttu? Ma mõtlesin et pask tuleb ikka teisest otsast välja.


avalikult peab vastama. ise te ostate neid odavaid persereid ja odrisid. odavsaasta odavus tuleb suuresti sellest, et garantii käib mingi ajunu.ssiga ning igasugune otsus kuskilt hinda hööveldada tuleb millegi arvelt. antud juhul on perser (ässer) leidnud, et tuleb kasutajat kottida ning masinat tehases ekspertiisida.

tarbijakaitsel ol mingisugune kirjeldus sellisteks puhkudeks aga seal oli vaja kolme garantiijuhtumit.

_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.09.2015 20:26:19 vasta tsitaadiga

laurx, wou wou wou, mul siiani kaks töötavat ordit aastast 2008 ja 2010. Lisaks õel acer jooksmas mingi kolm + aastat juba. HP-d tutvusringkonnas ja naisel aga seevastu thumbs_down.gif

Smirn, kui kolmas kord ka pead mingi probleemi pärast garantiisse saatma ja nad vea tuvastavad, siis saad teha tagasiostu avalduse. Seniks ainult nendepoolne vastutulelikus.

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi ja privas 3D Touch V3.2 15€ + varu nõelad 1€ tk
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.09.2015 20:38:56 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
laurx, wou wou wou, mul siiani kaks töötavat ordit aastast 2008 ja 2010. Lisaks õel acer jooksmas mingi kolm + aastat juba. HP-d tutvusringkonnas ja naisel aga seevastu thumbs_down.gif


Mul vist kaheksas aasta läheb HP DV6000 peale viimast emaplaadivahetust. Igasugu uuemaid HPsid ka juurde.
Eks laurx teab kõikse paremini odavate romude soetamise võlusid.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.09.2015 20:43:10 vasta tsitaadiga

ma nägin eile töötavad dv9000 ndet ka, mis siis? paviljonid said nüüüd kvaliteetarvutiteks või?
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smirn
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2008




sõnum 02.09.2015 20:59:24 vasta tsitaadiga

kjaups, aitähh soovituse eest. Rohkem vast teemast möödarääkivaid kommentaare vaja pole laurx, aitähh.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Arvutitark mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 74, 75, 76 ... 179, 180, 181  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.