Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia Z3 Compact märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 54, 55, 56  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2015 13:32:41 vasta tsitaadiga

Draqula, Just eks see selline nokk-kinni-saba-lahti olukord ole. Enne UCH10-ga testimist keegi ei teadnud täpselt. Üldine konsensus on see, et Z3C toetab küll QC 2.0 tehnoloogiat, aga mitte täiskiirustel. Miks seda ma ei tea. Aku mahutavus ega tüüp siin minuarust rolli ei mängi, kuna on ka telefone mis laevad üle QC 2.0 kiiremini väiksema mahutavusega akusid. Kas on äkki siis aku füüsiliste mõõtmete ja sisalduvate cell-idega seoses midagi?
Eks järgmine nädal näeb mida Z5C teeb. Ma kardan küll, et kui see tuleb SD801 kiibistikuga, siis pole see põrmugi parem Z3C-st vähemalt jõudluse poolest.

Muide ma muretsesin endale SBH80 bluetooth kõrvaklapid kasutamiseks Z3C-ga. Lähevad ka disainilt hästi kokku telefoni endaga. Ülevaade järgmine nädal. Seniks aga:
http://blog.clove.co.uk/2014/03/14/sony-sbh80-bluetooth-headset-review/
http://theheadphonelist.com/sony-sbh80-review-mh1c-goes-wireless/
http://www.head-fi.org/t/752491/sony-sbh80-wireless-to-the-next-level-review

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2015 16:22:06 vasta tsitaadiga

Kiirlaadimise teema jätkuks, küll teiste aparaatide põhjal:
http://www.gsmarena.com/charge_test-review-1239.php
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2015 18:41:31 vasta tsitaadiga

Mis kiirusega teil failid üle wifi arvutisse liiguvad? Pool tundi 4GB tundub aeglasevõitu. Task manager ütleb lingi kiiruseks 54Mbit ja utiliseerib veerandi nii et numbrid nagu klapiks aga ikkagi icon_neutral.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2015 09:28:46 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Mis kiirusega teil failid üle wifi arvutisse liiguvad? Pool tundi 4GB tundub aeglasevõitu. Task manager ütleb lingi kiiruseks 54Mbit ja utiliseerib veerandi nii et numbrid nagu klapiks aga ikkagi icon_neutral.gif


Kuidas sa täpsemalt proovid, mis rakendusega vms?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
?‡oTT
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2015 09:55:13 vasta tsitaadiga

Z3 compactil oli laadimisava kummist tihend puruks, parandasin natuke liimiga, et saaks klappi kinni panna.. nüüd avastasin, et klapp on täiesti kadunud. kellelgi sarnast kogemust ja kuidas garantiile mõjus?
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2015 11:19:54 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
elukaz kirjutas:
Mis kiirusega teil failid üle wifi arvutisse liiguvad? Pool tundi 4GB tundub aeglasevõitu. Task manager ütleb lingi kiiruseks 54Mbit ja utiliseerib veerandi nii et numbrid nagu klapiks aga ikkagi icon_neutral.gif


Kuidas sa täpsemalt proovid, mis rakendusega vms?


Telefoni enda settingutest connectivity>usb>paaritamine.
Kust ma telefoni enda poolset wifi kiirust näen või kruvida saan? Arvuti näitab ju ruuteri ühendust.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2015 12:28:26 vasta tsitaadiga

ˇoTT, telli uus laadimisklapp
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
?‡oTT
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2015 18:58:05 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
ˇoTT, telli uus laadimisklapp
Selgitus?
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2015 19:28:23 vasta tsitaadiga

ˇoTT, telli uus laadimisava klapp... keegi siin tellis ja see käis tagasi "klõpsuga" = kõik on nagu ikka
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 29.08.2015 08:11:50 vasta tsitaadiga

ˇoTT kirjutas:
Z3 compactil oli laadimisava kummist tihend puruks, parandasin natuke liimiga, et saaks klappi kinni panna.. nüüd avastasin, et klapp on täiesti kadunud. kellelgi sarnast kogemust ja kuidas garantiile mõjus?

Ma ei saa aru, miks garantiiliselt telefonil on vaja ise nikerdama ja liimima hakata? No mine nüüd ja proovi, mis saab, kui ise püüdsid parandada ja nüüd asi täitsa pekkis. Arvan, et maksad täie rauaga (no tõenäoliselt mingi 10-15€ aga siiski).
Minul oli laadimisklapil ka mingi häda ja selle parandamine keevitati tagaklaasi vahetuse hinna sisse. LISAKS on katkestatud ka garantii. Asja vaieldakse, sest see polnud minu viga.
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2015 13:27:45 vasta tsitaadiga

vahe oleks selles, et kui ise klapi paned, kestab garantii edasi.. kui ei pane ja lähed klapita telefoniga sinna võidakse katkestada :p
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
?‡oTT
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2015 17:21:38 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
ˇoTT kirjutas:
Z3 compactil oli laadimisava kummist tihend puruks, parandasin natuke liimiga, et saaks klappi kinni panna.. nüüd avastasin, et klapp on täiesti kadunud. kellelgi sarnast kogemust ja kuidas garantiile mõjus?

Ma ei saa aru, miks garantiiliselt telefonil on vaja ise nikerdama ja liimima hakata? No mine nüüd ja proovi, mis saab, kui ise püüdsid parandada ja nüüd asi täitsa pekkis. Arvan, et maksad täie rauaga (no tõenäoliselt mingi 10-15€ aga siiski).
Minul oli laadimisklapil ka mingi häda ja selle parandamine keevitati tagaklaasi vahetuse hinna sisse. LISAKS on katkestatud ka garantii. Asja vaieldakse, sest see polnud minu viga.
Klappi pole enam. Kadunud. See liimimine seda ei mõjutanud, sest liimisin tihendit tagasi, et saaks sulgeda ava üldse. Muidu rippus niisama.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 30.08.2015 08:23:10 vasta tsitaadiga

Minu telefon uppus eile õhtul. S.t sai hetkeks vette, veidi veel toimis ja siis enam ei toimeta. Vahest viskab mingeid värve ekraanile. Seade ise töötab aga pilti pm pole. Nüüd hommikuks on ekraanil mõlemad servad liimist lahti. Korras garantiiline ekraani vahetus on olnud. Üks asi alles menetluses ja kohe tuleb uus jama peale.
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 30.08.2015 10:07:09 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
Minu telefon uppus eile õhtul. S.t sai hetkeks vette, veidi veel toimis ja siis enam ei toimeta. Vahest viskab mingeid värve ekraanile. Seade ise töötab aga pilti pm pole. Nüüd hommikuks on ekraanil mõlemad servad liimist lahti. Korras garantiiline ekraani vahetus on olnud. Üks asi alles menetluses ja kohe tuleb uus jama peale.


Sellistel hetkedel on hea kui töö on teostanud garantii esindus. Tähendab siis on kellega vaielda ja kellelt nõuda. Õpetis teistele, et odavad ebay ekraanid ja tagused saab odavalt kätte ja sõber või ise teed tasuta vahetuse kuid hilisemal uppumisel või muul probleemil ei ole enam kuskile pöörduda. Sama ka siis kui seadme enda garantii läbi saab siis kallima raha eest ametlikus hoolduses antakse ja tööle garantii. Mitte, et selliseid hetki väga tihti ette tuleks kuid kes otsib odavat väljapääsu peaks siiski mõtlema, kas odav tuleb lõpuks odav. Kokkuvõtteks ka vanahea sõna: Kes ei riski see shampust ka ei joo
Krants sulle aga pikka jaksu edasisel võitlusel, hoia meid ikka kursis
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 30.08.2015 17:05:07 vasta tsitaadiga

Minul on õnneks jah mttc-s vahetatud. Mttc arvel on ka kirjas, et nende poolsetele varuosadele ja töödele on garantii kolm kuud. Vaatasin dokumentatsiooni- ekraani vahetus tehti seal 3 kuud ja 3 päeva(!!!) tagasi... Huvitrav, kas hakkab mingi blokkimine ka pihta?
Sattusin ka kaubanduskeskusse, kus oli telefoni esindus, kellelt selle ostsin. Pulli pärast läksin kommentaare saama. Noor näitsik, kuuldes, et veekindel telefon uppus vähem kui paari minutiga, lausus, et "veekindlus on pigem müügiargument ja reklaam, mitte ei tasu seda tõepähe võtta" icon_eek.gif Selle peale pööritasin silmi ja neiu ütles, et pigem on see õige pisut pritsmekindel, kuid sama palju pritsmeid kannatab ka iga teine telefon, mis pole IP67 (ega ka miski muu). Nagu tegelt?
Kuna nad sadaksid selle samuti mttc-sse, kuid läheks kauem aega, siis soovitati mul otse sinna võimalusel minna. Klienditeenindaja sõnul tehakse seal defekteerimine, ning kui garantiikorras asi teostatakse, on hästi, kui mitte, siis pean maksma remondi. Kui pole nõus maksma, siis 16€ defekteerimise tasu pean maksma ikkagi. Tore! Juba TEINE veekindel telefon, mis maksab tuntavalt rohkem, kui samaväärne ilma IP sertita ja sureb veesurma... Pole ju ammust see, kui ma HV-s lahkasin oma Galaxy Xcoveri "niiskuskahjustust"...

Homme proovin seisukoha ka saada korteri varakindlustuselt. Kui maksavad välja, löön käega, kui ei maksa, siis hakkab vägikaikavedu...

Kellelgi miskit asist nutiaparaati ei vedele niisama, mida laenata asenduseks, kuni shõu käib? Sel korral saab see pikk olema...

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2015 18:09:12 vasta tsitaadiga

-KRANTS-, Vaatan, et sinul ikka upub neid hulgim. Äkki peaksid pigem panustama veel kõvema IP serdi peale. Näiteks traktoritootja CAT telefon järgmiseks? icon_biggrin.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2015 18:10:26 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
-KRANTS-, Vaatan, et sinul ikka upub neid hulgim. Äkki peaksid pigem panustama veel kõvema IP serdi peale. Näiteks traktoritootja CAT telefon järgmiseks? icon_biggrin.gif


CAT ei ole midagi täiesti veekindel icon_biggrin.gif olen näinud neid inimesi kellel kogemata cat telefon vette kukub ning siis telefon on otsad andnud
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 30.08.2015 18:11:23 vasta tsitaadiga

Öelge parem, millega ma telefonile sisse saan, kui see välja lülitatud ja pilti ette ei võta
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2015 18:14:26 vasta tsitaadiga

-KRANTS-, Tarkvaraliselt?

Mida seal teostada tahad? Andmed kopeerida arvutisse?

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2015 18:15:15 vasta tsitaadiga

firemark, Eks kõikidel tootjatel on mingi väike protsent ikka praake.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 30.08.2015 18:16:55 vasta tsitaadiga

jep. Mõlema rea kohta jep.

E: hommikul, enne kui päris ära suri, nägin ekraanil veel vilksatamas ka et sms on tulnud. Seda vist ma ie näe enam kuskilt mis see oli (smartposti uksekood või kelleltki miski teadaanne)?
Mul see privaatsus ka peal, et tundlikku sisu ekraanil ei kuva, seega saatjat ma ka ei näinud enam ja ekraan enam siis ei avanenud.
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2015 18:30:49 vasta tsitaadiga

-KRANTS-, See sissesaamine võib veidi keeruline olla. Kui telefon sisse lülitub aga lihtsalt ekraan on kutu, siis peaks saama üle ADB silla andmeid liigutada. Paraku ma ei tea kas selleks peab USB Dubugging olemas sees või mitte. Kui aga üldse sisse ei lülitu, siis ei pruugi midagi teha olla...
http://joyofandroid.com/unlock-android-device-with-cracked-or-broken-screen/
http://android.stackexchange.com/questions/25646/how-do-i-backup-data-sms-contacts-from-a-device-with-a-broken-screen

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 30.08.2015 19:16:13 vasta tsitaadiga

Hommikul pani pillid kotti ja rohkem ei tee enam miskit... Ainult laadimisjuhtmega hakkab punane märgutuli tööle.
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceVice
HV kasutaja
iceVice

liitunud: 13.07.2008




sõnum 30.08.2015 21:57:32 vasta tsitaadiga

kas keegi sellist asja ka proovinud http://www.ebay.co.uk/itm/2-x-MICRO-USB-MAGNETIC-LEAD-CABLE-ADAPTER-CONVERTOR-CHARGER-TO-SONY-MAGNET-PORT-/371331375668?var=&hash=item5675132234
idee on selline magnet osta ja kasutada siis seda soovitatud usb juhe link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 01.09.2015 00:20:13 vasta tsitaadiga

Kas keegi neid Magnectori juhtmeid kasutab? See pistiku lahtimurdmise stsenaarium on kellegi jaoks realiseerunud ka või selline 1 miljonist teema? Kas see adapter hoiab siis ülikõvasti kinni telefonist vms?
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etsipongu
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2015 14:12:29 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
etsipongu kirjutas:


Infoks:
Isegi esinduses klaasi või ekraani vahetamine katkestab garantii ja veekindlusele garantiid ei anta.

Kui klienti pole sellekohaselt teavitatud enne ostu sooritamist siis see hiljem ei koti midagi. Annavad siis uue või jäävadki remontima kuna telefoni eriomadused kaovad. Sel juhul ma ei taha enam seda telefoni ehk omada. Kui klient ostab ikka selle, teades selliseid asju, siis teine lugu.


Tsiteerin tarbijakaitse ametit:
Juhul, kui tootja on sätestanud oma garantiitingimustes selle, et toote garantii lõppeb, kui tootele on
tekkinud ebaotstarbekohase kasutuse käigus puudus (nt. tarbija süül tekkinud mehhaaniline
vigastus), siis selline tootjapoolne käitumine on õiguspärane.


Tõenäosus ära tõestada et sa ei saanud tutvuda garantiitingimustega ja seljatada Sony näiteks kohtus on kaduvväike või meiesugustel lihtsurelikel olematu. Seega IMO on MTTC-l siinkohal õigus. NB! Jutt kehtib kui ei ole garantiikeiss vaid ise lõhud näiteks ekraani ja laset MTTC-s vahetada.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2015 16:39:50 vasta tsitaadiga

cbr,

Draqula kirjutas:
Draqula kirjutas:
Siim159 kirjutas:
Kui keegi oskaks kommenteerida, kas nt X2-ga saab ka läbi auto USB laadida, siis võtaks isegi selle ligi.


Siin on link amazon.de kommentaarile, kus võrreldud X ja X2, kui saksakeelset mõistad:
http://www.amazon.de/review/RLY653XPMMVWX/ref=cm_cr_dp_title?ie=UTF8&ASIN=B00H2EEB4S&channel=detail-glance&nodeID=562066&store=ce-de

Seal kasutaja väidab, et mõlemad suudavad autosõidu ajal püsida telefoni küljes, kuid X ei suuda edasi laadida kui näiteks süüde väljas käib, samas kui X2 suudab. X vajab katkestamist ja uuesti ühendamist, et laadimine jätkuks.


Sain täna lõpuks kätte X2 adapteri:
http://www.amazon.de/gp/product/B00Q3GK3YI
Ühte-sama jublakat pakutakse kuidagi kahe tellimisvariandina seal, üks variant (versand durch Amazon) keeldub Eestisse saatmast ja teise puhul sai, esimesena kipub millegipärast avama seda varianti, mis Eestisse ei saada.

Senised katsetused:
- Autos sigaretisüütaja adapter (max 1,2A väljund), milles "krussis" 'USB-microUSB' kaabel - laeb.
- Suudab laadimist jätkata ka peale süüte välja- ning uuesti sissekeeramist (vanema mudeli puhul väidetavalt tuleb füüsiliselt lahti ühendada korraks, et uuesti laadima hakkaks)
- Kontoris ühendasin monitori USB pessa, tavalise 'USB-microUSB' kaabliga - laeb
- Magnet hoiab tugevalt, suudab telefoni (Z3C) raskust kanda
- Telefoni käes hoides raputades (hoides telefonist, mitte jublakast), ei tulnud jublakas laadimiskaabliga lahti, seega peaks ka augulisema tee peal auto hüppamisel küljes püsima

Tähelepanekud tulevikuks:
- Teiste kasutajate hirmujutud (koos tõestuspiltidega) magnetpesa eemaldumisest sunnivad lahtiühendamisel ettevaatlikkusele - ei kisu otse lahti vaid pigem "murran" lahti
- Osad kurdavad magneti väsimist aja jooksul, selles osas peab jälgima


Ehk siis amazon.de keskkonnast leiab pilte kus kasutaja on pesa lahti saanud.
Oma X2 olen Z3C laadimiseks kasutanud vast alla 10 korra (aku lihtsalt peab nii hästi ja autosse pole ikka veel leidnud sobivat hoidjat, millega koos kasutada, seega tihti ei viitsi ühendada).
Pole veel midagi negatiivset täheldanud, kuid iga kord lahti ühendades pööran tähelepanu, et murraks, mitte ei tõmba otse lahti magneti küljest.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 02.09.2015 06:56:08 vasta tsitaadiga

etsipongu kirjutas:
-KRANTS- kirjutas:
etsipongu kirjutas:


Infoks:
Isegi esinduses klaasi või ekraani vahetamine katkestab garantii ja veekindlusele garantiid ei anta.

Kui klienti pole sellekohaselt teavitatud enne ostu sooritamist siis see hiljem ei koti midagi. Annavad siis uue või jäävadki remontima kuna telefoni eriomadused kaovad. Sel juhul ma ei taha enam seda telefoni ehk omada. Kui klient ostab ikka selle, teades selliseid asju, siis teine lugu.


Tsiteerin tarbijakaitse ametit:
Juhul, kui tootja on sätestanud oma garantiitingimustes selle, et toote garantii lõppeb, kui tootele on
tekkinud ebaotstarbekohase kasutuse käigus puudus (nt. tarbija süül tekkinud mehhaaniline
vigastus), siis selline tootjapoolne käitumine on õiguspärane.


Tõenäosus ära tõestada et sa ei saanud tutvuda garantiitingimustega ja seljatada Sony näiteks kohtus on kaduvväike või meiesugustel lihtsurelikel olematu. Seega IMO on MTTC-l siinkohal õigus. NB! Jutt kehtib kui ei ole garantiikeiss vaid ise lõhud näiteks ekraani ja laset MTTC-s vahetada.

Lugesin seda lauset mitu korda, aga point jäi arusaamatuks...

Minu puhul on jutt hoopiski tagumisest klaasist. Isegi KUI sellel peaks olema mehhaanilised vigastused, tuleks see fikseerida ja/või ekpretiis teha. Minu juhtumil vaadati telefoni vastu võttes peale ja kirjutati töösse "klaas katki, mehhaaniline vigastus". Kas tõesti on klaasi purustamiseks vaid üks viis?
Teine närune külg samal medalil. Oletame, et telefon kukkus ja fikseeritakse aktiga vigastused ja tulemus. öeldakse, et remont maksab x summa (minu puhul 32€). Kas selle eest ei peaks mitte telefoni KORDA TEGEMA, et tal oleks iseloomulikud omadused? Nagu näiteks veekindlus? Isegi, kui nad ühepoolselt ja mind teavitamata garantii lõpetasid, peaks korrektse remondi ja õigete varuosadega olema telefoni omadused olemas.

Või kui mehhaaniliselt rikutud klaasi vahetusega kaotatakse garantii ja teostatakse remont, siis remondist saades võib olla ka mõni teine asi pekkis, aga see enam mttc-d ei koti?
Kui oleks kohe tehtud pakkumine, et telefoni tagaklaas niipalju, sim luugu kate niipalju (mis nad tegelikult esimese garantiiremondiga perse keerasid ja ei peaks üldse mina maksma) ja mingid jupid, millega saaks säilitada veekindluse) maksavad niipalju, oleks ma lasknud ühe tervikremondi teha ja asi varakindlustusse ning oleks need asjad olemata, mis nüüd olema hakkasid...

EDIT: Ega kellelgi mingit head linki pole, kus oleks näha pildi/videomaterjalina oleks näha, mismoodi telefon on "kokku laotud" ja mida peaks vahetama koos näiteks esiklaasi vahetusega (tihendid, mingid liimiribad vms) ja/või tagaklaasi vahetusega? Oleks hädasti vaja. Nii ümmargune jutt tuleb, et vähe pole...
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2015 09:05:14 vasta tsitaadiga

Mul need ebayst tellitud magnetlaadija juhe enam ei tööta selle telefoniga. Imelik.
Kui ennem laadis telefoni täpselt sama kiiresti täis nagu originaal laadija + usb juhe vs originaal laadija + magnetiga juhe.
Pesad/kontaktid kõik puhastatud jne, aga ei midagi.
Haakub ilusti, näitab et hakkab laadima aga % tekib no nii aeglaselt et ulme.
Põhimõtteliselt kui aku on mingi 20% peal ja panna õhtul laadima magneti taha, siis hommikul telefoni võttes ikka veel laeb ja % on healjuhul mingi 70 vaid.
Pakuks, et lihtsalt euroopast tellitud "hiina kaabel" oma surma surnud?
--
Kaameraga on siiski jamad. Ikka pilt on nagu on. Praegu mul kõrvuti Sony Z3c vs Galaxy S4 vs Galaxy S5 vs Sony V. Jah, pilt liigub Z3c peal hästi, aga see, milline vaatab värvide osas ekraanilt vastu pilt ja milline jääb pärast "klõpsu" tegemist annab kokku võtta sõnaga - kaamera on täielikus sügis depressioonis, masenduses, värvitu.
Nüüd isegi 5.1.1 Android peal ja ikkagi. Kaamera lääts ja asjad korras, sodi ja puru pole kuskil. Miskit on viga. Peab vist esinduse ringi ette võtma... thumbs_down.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2015 09:52:45 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
EDIT: Ega kellelgi mingit head linki pole, kus oleks näha pildi/videomaterjalina oleks näha, mismoodi telefon on "kokku laotud" ja mida peaks vahetama koos näiteks esiklaasi vahetusega (tihendid, mingid liimiribad vms) ja/või tagaklaasi vahetusega? Oleks hädasti vaja. Nii ümmargune jutt tuleb, et vähe pole...

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 02.09.2015 10:10:15 vasta tsitaadiga

anduke88 kirjutas:
Mul need ebayst tellitud magnetlaadija juhe enam ei tööta selle telefoniga. Imelik.
Kui ennem laadis telefoni täpselt sama kiiresti täis nagu originaal laadija + usb juhe vs originaal laadija + magnetiga juhe.
Pesad/kontaktid kõik puhastatud jne, aga ei midagi.
Haakub ilusti, näitab et hakkab laadima aga % tekib no nii aeglaselt et ulme.
Põhimõtteliselt kui aku on mingi 20% peal ja panna õhtul laadima magneti taha, siis hommikul telefoni võttes ikka veel laeb ja % on healjuhul mingi 70 vaid.
Pakuks, et lihtsalt euroopast tellitud "hiina kaabel" oma surma surnud?
--
Kaameraga on siiski jamad. Ikka pilt on nagu on. Praegu mul kõrvuti Sony Z3c vs Galaxy S4 vs Galaxy S5 vs Sony V. Jah, pilt liigub Z3c peal hästi, aga see, milline vaatab värvide osas ekraanilt vastu pilt ja milline jääb pärast "klõpsu" tegemist annab kokku võtta sõnaga - kaamera on täielikus sügis depressioonis, masenduses, värvitu.
Nüüd isegi 5.1.1 Android peal ja ikkagi. Kaamera lääts ja asjad korras, sodi ja puru pole kuskil. Miskit on viga. Peab vist esinduse ringi ette võtma... thumbs_down.gif


Ma ei tea kas ka sinul sama jama kuid mul s5 ja paari tuttava nexus5 ning foorumites veel nendel telefonide kohta lugenud laadimis jamast. Minu juhus samsa s5 oli maximum kuu vanune ja kasutusel ainult originaal laadija mis oli karbis, teisi seadmeid sellega ei laetud kuid max kuu peale seadme ostu tuli uuendus lollipopile ja peale seda laadimine peaaegu peatus. Samuti ööga suutis tekkida mõnikümmend protsenti. Tõmbasin galaxy chargeing appi ja see näitas laadimisel 450 icon_smile.gif laadija oli 2000. 5-6 korda juhet külge ja lahti ühendades vahepeal suutis visata numbri 1200 peale. Teise, saada aastat vana juhtmega aga sama adapteriga viskas kohe 1800 ja tänaseni(jaanuarist või veebruarist). Naljakas oli see, et toda vigast juhet teise seadme peal kasutades laadis ilusti paari tunniga täis. Nagu täielik anomaalia. Jube justkui oleks korras ja samas ei ole kah. Nagu juhtmele mõiks tarkvara mis peaks olema võimatu.
PS jutt tavalisest micro usb juhtmest
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2015 10:51:17 vasta tsitaadiga

rennu21 kirjutas:
anduke88 kirjutas:
Mul need ebayst tellitud magnetlaadija juhe enam ei tööta selle telefoniga. Imelik.
Kui ennem laadis telefoni täpselt sama kiiresti täis nagu originaal laadija + usb juhe vs originaal laadija + magnetiga juhe.
Pesad/kontaktid kõik puhastatud jne, aga ei midagi.
Haakub ilusti, näitab et hakkab laadima aga % tekib no nii aeglaselt et ulme.
Põhimõtteliselt kui aku on mingi 20% peal ja panna õhtul laadima magneti taha, siis hommikul telefoni võttes ikka veel laeb ja % on healjuhul mingi 70 vaid.
Pakuks, et lihtsalt euroopast tellitud "hiina kaabel" oma surma surnud?
--
Kaameraga on siiski jamad. Ikka pilt on nagu on. Praegu mul kõrvuti Sony Z3c vs Galaxy S4 vs Galaxy S5 vs Sony V. Jah, pilt liigub Z3c peal hästi, aga see, milline vaatab värvide osas ekraanilt vastu pilt ja milline jääb pärast "klõpsu" tegemist annab kokku võtta sõnaga - kaamera on täielikus sügis depressioonis, masenduses, värvitu.
Nüüd isegi 5.1.1 Android peal ja ikkagi. Kaamera lääts ja asjad korras, sodi ja puru pole kuskil. Miskit on viga. Peab vist esinduse ringi ette võtma... thumbs_down.gif


Ma ei tea kas ka sinul sama jama kuid mul s5 ja paari tuttava nexus5 ning foorumites veel nendel telefonide kohta lugenud laadimis jamast. Minu juhus samsa s5 oli maximum kuu vanune ja kasutusel ainult originaal laadija mis oli karbis, teisi seadmeid sellega ei laetud kuid max kuu peale seadme ostu tuli uuendus lollipopile ja peale seda laadimine peaaegu peatus. Samuti ööga suutis tekkida mõnikümmend protsenti. Tõmbasin galaxy chargeing appi ja see näitas laadimisel 450 icon_smile.gif laadija oli 2000. 5-6 korda juhet külge ja lahti ühendades vahepeal suutis visata numbri 1200 peale. Teise, saada aastat vana juhtmega aga sama adapteriga viskas kohe 1800 ja tänaseni(jaanuarist või veebruarist). Naljakas oli see, et toda vigast juhet teise seadme peal kasutades laadis ilusti paari tunniga täis. Nagu täielik anomaalia. Jube justkui oleks korras ja samas ei ole kah. Nagu juhtmele mõiks tarkvara mis peaks olema võimatu.
PS jutt tavalisest micro usb juhtmest


Ka mul on kogemus Galaxy Notega, millel mingi hetk laadimiskaabel ära suri. Ei mäleta, et oleks laadimine aeglustunud, kuid üks hetk enam lihtsalt ei laadinud. Kaablivahetus ja sama adapteriga laadis edasi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 02.09.2015 11:41:43 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
rennu21 kirjutas:
anduke88 kirjutas:
Mul need ebayst tellitud magnetlaadija juhe enam ei tööta selle telefoniga. Imelik.
Kui ennem laadis telefoni täpselt sama kiiresti täis nagu originaal laadija + usb juhe vs originaal laadija + magnetiga juhe.
Pesad/kontaktid kõik puhastatud jne, aga ei midagi.
Haakub ilusti, näitab et hakkab laadima aga % tekib no nii aeglaselt et ulme.
Põhimõtteliselt kui aku on mingi 20% peal ja panna õhtul laadima magneti taha, siis hommikul telefoni võttes ikka veel laeb ja % on healjuhul mingi 70 vaid.
Pakuks, et lihtsalt euroopast tellitud "hiina kaabel" oma surma surnud?
--
Kaameraga on siiski jamad. Ikka pilt on nagu on. Praegu mul kõrvuti Sony Z3c vs Galaxy S4 vs Galaxy S5 vs Sony V. Jah, pilt liigub Z3c peal hästi, aga see, milline vaatab värvide osas ekraanilt vastu pilt ja milline jääb pärast "klõpsu" tegemist annab kokku võtta sõnaga - kaamera on täielikus sügis depressioonis, masenduses, värvitu.
Nüüd isegi 5.1.1 Android peal ja ikkagi. Kaamera lääts ja asjad korras, sodi ja puru pole kuskil. Miskit on viga. Peab vist esinduse ringi ette võtma... thumbs_down.gif


Ma ei tea kas ka sinul sama jama kuid mul s5 ja paari tuttava nexus5 ning foorumites veel nendel telefonide kohta lugenud laadimis jamast. Minu juhus samsa s5 oli maximum kuu vanune ja kasutusel ainult originaal laadija mis oli karbis, teisi seadmeid sellega ei laetud kuid max kuu peale seadme ostu tuli uuendus lollipopile ja peale seda laadimine peaaegu peatus. Samuti ööga suutis tekkida mõnikümmend protsenti. Tõmbasin galaxy chargeing appi ja see näitas laadimisel 450 icon_smile.gif laadija oli 2000. 5-6 korda juhet külge ja lahti ühendades vahepeal suutis visata numbri 1200 peale. Teise, saada aastat vana juhtmega aga sama adapteriga viskas kohe 1800 ja tänaseni(jaanuarist või veebruarist). Naljakas oli see, et toda vigast juhet teise seadme peal kasutades laadis ilusti paari tunniga täis. Nagu täielik anomaalia. Jube justkui oleks korras ja samas ei ole kah. Nagu juhtmele mõiks tarkvara mis peaks olema võimatu.
PS jutt tavalisest micro usb juhtmest


Ka mul on kogemus Galaxy Notega, millel mingi hetk laadimiskaabel ära suri. Ei mäleta, et oleks laadimine aeglustunud, kuid üks hetk enam lihtsalt ei laadinud. Kaablivahetus ja sama adapteriga laadis edasi.


Sul lihtsalt ei laadinud, mul kaabel laadis aga ei lasknud läbi piisavalt sellele telefonile. Teise adapteriga teist telefoni laadis ilusti:) Kas tõesti on juba asi sealmaal, et mingid juhtmed hakkavad ka juba mõtlema
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.09.2015 14:27:04 vasta tsitaadiga

ot:
mul oli LG G3-l kaasasolnud juhe karbist võttes pekkis juba. Telefon teatas, et laeb aeglaselt ja akusätete all näitas ka USB laadimist
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2015 14:39:13 vasta tsitaadiga

Mul adapter on sama, lihtsalt juhe, ehk siis magnet otsaga usb juhe on ära surnud siis jälle. Peaks mingi äppi tõmbama ja vaatama, palju ta akusse laseb vs sama adapter ja originaal micro usb kaabel.
Jah, see magnetlaadijaga juhe on hea ja mugav - klõps külge ja ära. Aga kui vaevu kuu aega saad kasutada ja ära sureb, siis pole asjal küll mõtet. Pigem kakun siis seda micro usb jaoks külg kaant edasi.

Aga jah, kusjuures ma vaatan, kui telefonid, näiteks S4 ja Z3c kõrvuti panna, niiet ekraanid on max heleduse peal, siis pannes kaamera tööle, on näha, ühel ilus värviline pilt nagu ise üle telefoni näen, teisel värvitu jama. Ja kusjuures niimoodi märkasin teist asja veel. Kui ekraan oli max heleduse peal, siis samad telefonid on kõrvuti, siis samade seadete peal on S4 ekraani tavaline taustapilt ilus särav, Z3c on aga samamoodi värvitu, tuhm.
Ma hakkasin mõtlema, aga äkki on mure hoopis ka ekraanis või kuskil mujal? Selline tunne tõesti, et otsin garantiipaberid üles ja viin ka remonti, see pole normaalne. Muidu ei saanudkui aru, aga kui teineteise kõrval, siis on näha. Peaks õhtul demopildid siia üles panema.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2015 15:10:13 vasta tsitaadiga

anduke88 kirjutas:
Mul adapter on sama, lihtsalt juhe, ehk siis magnet otsaga usb juhe on ära surnud siis jälle. Peaks mingi äppi tõmbama ja vaatama, palju ta akusse laseb vs sama adapter ja originaal micro usb kaabel.
Jah, see magnetlaadijaga juhe on hea ja mugav - klõps külge ja ära. Aga kui vaevu kuu aega saad kasutada ja ära sureb, siis pole asjal küll mõtet. Pigem kakun siis seda micro usb jaoks külg kaant edasi.

Aga jah, kusjuures ma vaatan, kui telefonid, näiteks S4 ja Z3c kõrvuti panna, niiet ekraanid on max heleduse peal, siis pannes kaamera tööle, on näha, ühel ilus värviline pilt nagu ise üle telefoni näen, teisel värvitu jama. Ja kusjuures niimoodi märkasin teist asja veel. Kui ekraan oli max heleduse peal, siis samad telefonid on kõrvuti, siis samade seadete peal on S4 ekraani tavaline taustapilt ilus särav, Z3c on aga samamoodi värvitu, tuhm.
Ma hakkasin mõtlema, aga äkki on mure hoopis ka ekraanis või kuskil mujal? Selline tunne tõesti, et otsin garantiipaberid üles ja viin ka remonti, see pole normaalne. Muidu ei saanudkui aru, aga kui teineteise kõrval, siis on näha. Peaks õhtul demopildid siia üles panema.


Magnetlaadimise osas tundub, et odavamate ja kallimate vahel on tuntav vahe kvaliteedis. Amazon.de puhul X2 osas pole küll kohanud, et keegi kurdaks aeglasemat laadimist. Mõni üksik kurdab, et magnet oleks nagu nõrgemaks jäänud.

S4 ja teised samsungid nagu Note ja S5 (neid olen ise näppinud) võimaldavad ekraani seadetest peale keerata mingid eri-krdi-erksad ebaloomulikud värvid - vaata kas pole äkki peale keeratud. Selle kõrval tunduvad normaalsed värvid väga tuhmid.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 02.09.2015 16:31:42 vasta tsitaadiga

anduke88, 95% kindlusega on sul kaabel läbi.
Mul autos kulus mitu hiinakat ära enne kui originaallaadijast kaabli panin ja laeb nagu muiste.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 02.09.2015 17:27:40 vasta tsitaadiga

MultiUser kirjutas:
-KRANTS- kirjutas:
Nonii, vastus olenas. Ei ole tootjapoolne viga. Remont 33€. Palusin täpsemat infot meilile.
Kui kellelgi on mingeid täpsemaid viiteid nende alguse partiide kohta kus oligi tagaklaasiga probleeme siis andke viiteid. Teine asi on see mälukaardipesa kate. Peale eelmist remonti punnitab see lahti. See ka ei ole tootjapoolne viga, garantii alla ei kuulu. Jah, olen nõus- viga on tekkinud remondikohas ja nende süül.


http://tabtec.com/android/customers-complain-self-scracking-xperia-z3-glass-panel/

https://talk.sonymobile.com/t5/Xperia-Z3-Compact/LCD-CRACKED-OVERHEATING/td-p/920264

Kas sony on ise ka mingi listi teinud, et IMEI järgi saaks kinnituse, et tegemist on alguse partiiga. Veel parem, kui selle imei järgi daaks kinnituse, et tõepoolestr sellel mudelil võib esineda tagaklaasi purunemist iseeneslikult.

Igasugune info ja lingid mis mulle kasuks olla võivad, on teretulnud.

Eriti huvitaks mind see osa, et kuidas kaob või peaks jääma alles veekindlus, pärast remonte?
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2015 18:13:31 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
MultiUser kirjutas:
-KRANTS- kirjutas:
Nonii, vastus olenas. Ei ole tootjapoolne viga. Remont 33€. Palusin täpsemat infot meilile.
Kui kellelgi on mingeid täpsemaid viiteid nende alguse partiide kohta kus oligi tagaklaasiga probleeme siis andke viiteid. Teine asi on see mälukaardipesa kate. Peale eelmist remonti punnitab see lahti. See ka ei ole tootjapoolne viga, garantii alla ei kuulu. Jah, olen nõus- viga on tekkinud remondikohas ja nende süül.


http://tabtec.com/android/customers-complain-self-scracking-xperia-z3-glass-panel/

https://talk.sonymobile.com/t5/Xperia-Z3-Compact/LCD-CRACKED-OVERHEATING/td-p/920264

Kas sony on ise ka mingi listi teinud, et IMEI järgi saaks kinnituse, et tegemist on alguse partiiga. Veel parem, kui selle imei järgi daaks kinnituse, et tõepoolestr sellel mudelil võib esineda tagaklaasi purunemist iseeneslikult.

Igasugune info ja lingid mis mulle kasuks olla võivad, on teretulnud.

Eriti huvitaks mind see osa, et kuidas kaob või peaks jääma alles veekindlus, pärast remonte?


Sügavalt kahtlen kas Eesti ametlik remondi teenust pakkuv ettevõte toimib vastavalt.

Quote sony lehelt:

Warranty, repairs and customer service

If you send a waterproof or dust-resistant device to a Sony Service Centre for repair, our repair teams will test it to ensure your device still meets the requirements of its IP rating.

Viide

Alati on mõistlik sony-ga otse suhelda (siis mitte sony eesti-ga vaid kodukalt support välismaaga)
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2015 21:44:41 vasta tsitaadiga

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5753&idPhone2=6538&idPhone3=7535

Kui nüüd neid asju siin võrrelda, siis pole küll mõtet seda Z5 Compacti osta. Ma mõlgutan mõtteid mis enda Z1 compacti vastu võtta aga praegu tundub, et Z3 compact üldse icon_biggrin.gif
Kõige väiksem ja muud specid nüüd nii palju ulmemad küll pole. Nähtavasti kukub nüüd Z3 hind ka alla...

Või siis peaks üldse M5/Z5 peale mõtlema aga see tähendab automaatselt 5-5,5" ekraani.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanos
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2015 21:48:31 vasta tsitaadiga

Jube statistika tgl Z3 kohta, XDA Developers Forum küsitlusele vastanutest 30% on õnnestunud ekraaniga ühele poole saada: https://docs.google.com/forms/d/1TbzuItq2xFDTS7iXX_mpiXN0MEINdA521bJkWaPlPRk/viewanalytics
Siin siis ka lisaks FB kogukond https://www.facebook.com/pages/Xperia-Z-Cracked-Screens/370754419718137?fref=nf
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2015 21:59:22 vasta tsitaadiga

Jaanos kirjutas:
Jube statistika tgl Z3 kohta, XDA Developers Forum küsitlusele vastanutest 30% on õnnestunud ekraaniga ühele poole saada: https://docs.google.com/forms/d/1TbzuItq2xFDTS7iXX_mpiXN0MEINdA521bJkWaPlPRk/viewanalytics
Siin siis ka lisaks FB kogukond https://www.facebook.com/pages/Xperia-Z-Cracked-Screens/370754419718137?fref=nf

Suur enamus nendest on eelmise aasta mudelite ja spetsiifiliselt esimeste partiide praagid. 2015 aastal toodetud mudelid on hulga paremad.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2015 23:06:52 vasta tsitaadiga

härrased, viisin täna oma Z3 compacti garantiise, sest heli nupp on kuidagi tuksi läinud, väljendub selles, et kui örnalt minna heli validuse suurendamise nupu vastu, siis läheb automaatselt max heli peale, nagu nupp oleks koguaeg "pool-aktiveeritud". Just praegu vaatasin, et juba on keskkonnas kirjas, et LOST WARRANTY, kulumisjäljed küljes, mis ma tean, et ei vasta töele. Järjekordne juhtum, kus MTTC üritab silma nikkuda. Oskab keegi öelda, kuidas neile peaks minema kurjustama, sest need klienditeenidajad on lihtsalt mimmud, kes reaalselt midagi ei otsusta. Kellega peaks ühendust vötma, keda ähvardama tarbijakaitsega või kohtuga ? Mina küll ei lase endale pähe istuda icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wello
HV vaatleja

liitunud: 26.12.2007




sõnum 02.09.2015 23:27:39 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Aga kui vaevu kuu aega saad kasutada ja ära sureb, siis pole asjal küll mõtet. Pigem kakun siis seda micro usb jaoks külg kaant edasi.


z3 algusest peale laadinud kõige odavama hiina kablaga ja siiani probleemivaba
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 03.09.2015 01:19:11 vasta tsitaadiga

Tellisin ka mingi sellise ära.

http://www.gearbest.com/iphone-cables-adapters/pp_137373.html

Eks ma annan teada, kuidas läheb (ja murran ettevaatlikult kaablit lahti icon_smile.gif ).

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 03.09.2015 06:33:30 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Jaanos kirjutas:
Jube statistika tgl Z3 kohta, XDA Developers Forum küsitlusele vastanutest 30% on õnnestunud ekraaniga ühele poole saada: https://docs.google.com/forms/d/1TbzuItq2xFDTS7iXX_mpiXN0MEINdA521bJkWaPlPRk/viewanalytics
Siin siis ka lisaks FB kogukond https://www.facebook.com/pages/Xperia-Z-Cracked-Screens/370754419718137?fref=nf

Suur enamus nendest on eelmise aasta mudelite ja spetsiifiliselt esimeste partiide praagid. 2015 aastal toodetud mudelid on hulga paremad.

Aga kuidas seda praaki tõestada, selles on küsimus...

Slazenger kirjutas:
härrased, viisin täna oma Z3 compacti garantiise, sest heli nupp on kuidagi tuksi läinud, väljendub selles, et kui örnalt minna heli validuse suurendamise nupu vastu, siis läheb automaatselt max heli peale, nagu nupp oleks koguaeg "pool-aktiveeritud". Just praegu vaatasin, et juba on keskkonnas kirjas, et LOST WARRANTY, kulumisjäljed küljes, mis ma tean, et ei vasta töele. Järjekordne juhtum, kus MTTC üritab silma nikkuda. Oskab keegi öelda, kuidas neile peaks minema kurjustama, sest need klienditeenidajad on lihtsalt mimmud, kes reaalselt midagi ei otsusta. Kellega peaks ühendust vötma, keda ähvardama tarbijakaitsega või kohtuga ? Mina küll ei lase endale pähe istuda icon_exclaim.gif

Hakka siis juba avaldust tarbijakaitsesse kirjutama. Mis sa tühja ähvardad. Teeme siis juba suuremahulise pretensioonide esitamise ja ehk miskit muutub ka?
Need mimmud on esimesed, kes otsustavad kas ja mis. Minu telefoni võttis ka tibin vastu, vaatas peale, kirjutas, et mehhaaniline vigastus icon_eek.gif Küsimusele, mille järgi otsustati, oli vastus, et tagaklaas ju puruks. See peab olema kukkumine icon_rolleyes.gif Kulumisjäljed võivad jah olla- mul on ka, aga se eei näita midagi. Telefoni kasutusjuhendis EI OLE kirjas, et seadmele peaks kohe juurde ostma ja kasutama AINULT koos kaante või ümrisega vms..
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2015 08:55:12 vasta tsitaadiga

Käisin hommikul tankimas, mõtlesin et teen ka kiirelt pildid, aga kui kõrvuti panin, siis sellise mõttetu suusailmaga, ei olegi vahe niivõrd suur.
Oleks olnud päiksepaisteline ilm, siis on täielik masendus peal Z3c pilte nähes, sest taoliste värvidega need välja näevadki.
Kõikidel piltidel on vasakul Samsung S4 pildid ja paremal Sony Z3c.
Kuidas pilti tegin? Mõlematel kaamera auto reziimis. Kõik seaded auto peal. Menüüs surfates tundusid olevat kõik parameetrid võrdsed, va see pildi suurus.
Pilti tehes olid telefonid külg külje kõrval vastu teineteist. Z3c vajutasin kaamera füüsilist nuppu, S4-l nuppu ekraanil.
Spoiler Spoiler Spoiler


Ja sellest ma ei saa aru, miks Z3c pildile selliseid anomaaliaid tekitab? Mis Teie arvate? Samsung S4 on ikka rängalt kasutamist näinud, eelnev omanike arv teadmata. Seega ei tea, kas just kõige parem, millega võrrelda. Oleks pidanud võtma äkki Sony V või S5-e.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2015 08:58:41 vasta tsitaadiga

S4 kaamera on vägagi tasemel. Ise sama testi teinud ja neid võrdlenud
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2015 09:04:17 vasta tsitaadiga

-KRANTS-, masendav. Ma ilmselt täna lähen käin kohapeal ära ja uurin, mis värk on. Hoian kursis ja kui lahendust ei leia, siis ilmselt hakkab ikkagi korraldama, ajame siin inimesed kokku ja teeme avaldused. Ma juba praegu peale vaadates oskaks vähemalt 10 inimest sinna avaldusele panna.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 03.09.2015 12:35:44 vasta tsitaadiga

Tuleb kiiremas korras tarbijakaitse nende sarnaste avaldustega üle ujutada. Seadmed samad, remondikoht sama, probleem sama. Seda ei saa nad tähelepanuta jätta kui avaldusi mitmeid.
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia Z3 Compact mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 54, 55, 56  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.