Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 60, 61, 62  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kumba pakiautomaatide süsteemi eelistad?
Itella SmartPOST
79%
 79%  [ 442 ]
Omniva Post24
15%
 15%  [ 87 ]
DPD
4%
 4%  [ 27 ]
hääli kokku : 556

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2015 11:16:09 vasta tsitaadiga

ot:
Etz kirjutas:
napoleon, nagu Elronist räägiks juba... thumbs_up.gif

... Elron on Omniva kõrval puhas kuld icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2015 21:24:17 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
ummy kirjutas:
Dj-E, miks omnivat kaitsed niiväga ? töötad seal ?
Loe see teema läbi ja saad aru kui palju jama omnivaga on... icon_rolleyes.gif

Ei tööta. icon_biggrin.gif Ma toetun vaid enda pere kogemustele ja see on minu arvamus, et Omniva pakiautomaadi teenus on parem kui Itellal. icon_smile.gif Ei midagi muud. icon_wink.gif

See on sinu arvamus.
Itella pole mul kunagi ühtegi pakki ära kaotanud, Omniva on korduvalt.
Samuti on päris tihti eeltäidetud pakikaardi skanneerimisel avanenud ukse taga juba kellegi teise pakk ja mõttetu ajakulu selle asja klaarimiseks garanteeritud.
Pakkide kogus, et statistiliselt aru saada probleemi olemusest:
Itella - 2843
Omniva - 160
Statistika vastu ei saa. Mind kui müüjat ei huvita, kas pakk jõuab 2 tundi varem kohale. Ilmselt ei huvita see ka klienti - tähtis on stabiilsus ja korrektsus.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2015 21:40:08 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:

See on sinu arvamus.
Itella pole mul kunagi ühtegi pakki ära kaotanud, Omniva on korduvalt.
Samuti on päris tihti eeltäidetud pakikaardi skanneerimisel avanenud ukse taga juba kellegi teise pakk ja mõttetu ajakulu selle asja klaarimiseks garanteeritud.
Pakkide kogus, et statistiliselt aru saada probleemi olemusest:
Itella - 2843
Omniva - 160
Statistika vastu ei saa. Mind kui müüjat ei huvita, kas pakk jõuab 2 tundi varem kohale. Ilmselt ei huvita see ka klienti - tähtis on stabiilsus ja korrektsus.


Kumbki ei ole mul kordagi pakki ära kaotanud. Kuid Omniva pakk on alati kiiremini kohale jõudnud ja mind kui klienti huvitab väga kui pakk jõuab 2h-d varem kohale. icon_wink.gif
Siiamaani on mõlemad stabiilselt head olnud aga kui pean valima nende kahe vahel siis valin alati Omniva.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2015 21:42:05 vasta tsitaadiga

Järelikult saadad sa piisavalt vähe pakke. Nagu ma ütlesin - statistika vastu ei saa.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 24.08.2015 21:44:36 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Järelikult saadad sa piisavalt vähe pakke. Nagu ma ütlesin - statistika vastu ei saa.

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 24.08.2015 23:06:02 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:

Kuid Omniva pakk on alati kiiremini kohale jõudnud ja mind kui klienti huvitab väga kui pakk jõuab 2h-d varem kohale. icon_wink.gif


Kui sind huvitab 2h ajavahe, siis tuleks vaadata kulleri poole, mitte pakiautomaatide.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.08.2015 23:47:54 vasta tsitaadiga

kui ma viimati kliendi soovil omnivaga pakki saatsin siis ei avanud automaat talle kapi ust kristiines. kaks pöeva jauras meilitsi enne kui kuller paki ära tõi. jutt oli sama ,e "sitaks kiire ja asjad".. ma ütlesin, et ma panen smarti sulle.. "eieiei, niiägeä.." korra ei avanud mulle eedenis ust, et ma saaks sisse panna paki.. õnneks seal on postkontor kah. mul oli saajast ainult HinnaVaatluse kasutajanimi ja telefon.. teller vahtis mind natuke naljakalt kui ma talle seda dikteerisin. smartposti suure paki kapp on sutsu väiksem kui ma õigesti mäletan. viimased asjad olen kargoga saatnud üldse. mõõdupornot pole ja kui teine pool on huvitatud, saab ta üsna kiirelt kola kätte.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2015 01:43:49 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif cargo on üle prahi, ei lähe poolt päevagi kui kaup käes, kiirem on ainult personaalkuller. Pakimaadid rohkem säästuteema.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2015 21:27:38 vasta tsitaadiga

ot:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2015 22:02:21 vasta tsitaadiga

Pole kordagi omniva automaatides paberit jätkunud icon_biggrin.gif Halval ajal "vist" sattunud. Ning ei, igalühel ei ole printerit kodus olemas. Pole ka piisavalt tihti vaja, et seda osta.
Mind häirib automaatide juures kõige rohkem see ekraan. Kõige ääres olevat 0-i tagusin minut aega, kuniks see lõpuks sinna ilmus. Ning ei olnud mingit päikest ka, mis seda põhjustanud oleks.

Smartpostiga pole kordagi probleemi olnud, isegi tavaline kuhugi pakkimata maakivi on ilusti kohale jõudnud (ärge küsige). Paki saab automaati ja sealt kätte kiiresti.

Aga mis siin ikka vaielda. Kui rahul, siis tuleb ju edasi kasutada. Konkurents tuleb ju tarbijatele ainult kasuks.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 25.08.2015 22:23:47 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
ot:
Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2015 09:57:57 vasta tsitaadiga

Järjekordne edukas ja kiire teenindus. icon_wink.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2015 10:21:59 vasta tsitaadiga

Mul jagub ka ainult kiidusõnu Omniva pakiautomaatidele, paned paki teele ja järgmine hommik on pakk juba kohal thumbs_up.gif
Smart jõuab vahest alles õhtul kell 9 kohale thumbs_down.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 26.08.2015 10:28:52 vasta tsitaadiga

Saaremaa vist ainus koht, kus kõik sujub selle soperdisfirmal icon_biggrin.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2015 10:34:28 vasta tsitaadiga

ma küll pakiautomaate ei kasuta, aga muus osas endalgi saarel Omnivaga head kogemused. kullerid on normaalsed, kandega ei veiderdata jne.
ei tea, vbl saarlased ei vihka oma tööd ega pane kaassaarlasi ka kannatama selle pärast icon_razz1.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2015 22:37:08 vasta tsitaadiga

Hiiumaal toimib omniva automaat hästi, järgmiseks päevaks pakk siin või siis mandril. Paber pole veel otsas olnud, pakke pole kapis ees olnud. thumbs_up.gif
Smartpost toimib ka kui välja arvata see et seda 2 korda nädalas täidetakse/tühjendatakse. thumbs_down.gif
Kodulehelt on see info nüüd kadunud ja väidavad et igapäev täidavad/tühjendavad aga ei usu hästi seda, peab testima ükspäev.


viimati muutis KillFrenzy 29.08.2015 09:57:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 27.08.2015 07:49:05 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Hiiumaal toimib omniva automaat hästi, järgmiseks päevaks pakk siin või siis mandril. Paber pole veel otsas olnud, pakke pole kapis ees olnud. thumbs_up.gif
Smartpost toimib ka kui välja arvata see et seda 2 korda nädalas täidetakse/tühjendatakse. thumbs_down.gif
Kodulehelt on see info nüüd kadunud ja väidavad et igapäev täidavad/tühjendavad aga ei usu hästi seda, peab testima ükspäev.
Laupäeval tartus smartposti pandud pakk pole veel siia jõudnud.


Ma arvan, et nad ikka niisama seda infot ei muudaks. Hiiumaal käib küll igapäevaselt, ehk siis Saaremaal nüüd kah ?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sfinx187
HV vaatleja

liitunud: 22.12.2011




sõnum 27.08.2015 12:48:40 vasta tsitaadiga

Ma olen nüüd see inimene, kes Smardis pakkide liikumise eest vastutab.

Võtsin ette, kontrollisin andmeid ja ei näinud MITTE ÜHTEGI hetkeseisuga hilinemas, või täitmata ajalise lubadusega paki. Vaatasin statistikat, kõik näitajad on normis, juuli kuus oli näiteks hilinenud pakke kokku 0,01186% protsenti kogumahust, ehk õigeaegselt on kohale toimetatud 99,988% kõikidest pakkidest.

Olen tänulik, kui keegi avalikustab mõnda hilinenud paki jälgimiskoodi, et me saaksime hilinemise tekkepõhjuseid lähemalt uurida.

P.S. Nii Hiiumaa, kui ka Saaremaa automaate teenindab SmartPOST 7 päeva nädalas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 27.08.2015 15:42:25 vasta tsitaadiga

Olen enam kui kindel, et Omnival on see näitaja samasugune. Igasugused hilinemised on väga suure tähelepanu all. Paberi otsalöppemised on enamasti kulleri tegemata töö.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2015 15:45:13 vasta tsitaadiga

... ja kuller ei olegi Ominvaga kuidagi seotud?
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2015 16:21:02 vasta tsitaadiga

sfinx187 kirjutas:

Olen tänulik, kui keegi avalikustab mõnda hilinenud paki jälgimiskoodi, et me saaksime hilinemise tekkepõhjuseid lähemalt uurida.

kas oskad defineerida, mida tähendab teie mõistes "hilinemine"? Kui teie kodulehel on kirjas, et automaadi täitmine on mingil kellaajal, ja sõnum paki saabumisest automaati jõuab mulle mitu tundi hiljem, kas see on hilinemine? kas 10 minutit on hilinemine? 1 tund on hilinemine?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2015 07:45:24 vasta tsitaadiga

Osta.ee keskkonnast ei tulnud mulle näiteks eile SMS pakikoodiga, et ostja on mulle kapi broneerinud. Õnneks saab osta.ee keskkonnast lehe ise välja printida ja seal on kood kirjas. Mul on ennem ka SMS tulemata jäänud kui pakk kohal aga kuidagi olen kasutanud selliseid teenuseid, et saadetakse paralleelselt smsiga ka email sama infoga. Või peabki see nii olema? Jutt käib siis SmartPOSTist.
Omnival pole kunagi SMS tulemata jäänud.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 28.08.2015 10:54:56 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Osta.ee keskkonnast ei tulnud mulle näiteks eile SMS pakikoodiga, et ostja on mulle kapi broneerinud. Õnneks saab osta.ee keskkonnast lehe ise välja printida ja seal on kood kirjas. Mul on ennem ka SMS tulemata jäänud kui pakk kohal aga kuidagi olen kasutanud selliseid teenuseid, et saadetakse paralleelselt smsiga ka email sama infoga. Või peabki see nii olema? Jutt käib siis SmartPOSTist.
Omnival pole kunagi SMS tulemata jäänud.


Minule teadaolevalt ei olegi SmartPostil igapäevases kasutuses broneerimise võimalust.

Mis puudutab Osta.ee portaalist ostetud kaupadele SMS saatmist koodiga, siis seda võimalust ei olegi. Õigesse kohta linnuke tehes, on võimalik kood meilile saada.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2015 11:03:14 vasta tsitaadiga

Sama teema smardi sms-dega et nö jääb tulemata, sai natuke kaevatud ja selgus et sõnumi aegumine on seatud miski mõne tunni peale nii et kui levist välja satud võid ilma jääda. Lubati küll parandada seda aga juhtus vist hiljem ka. Nii et sfinx187, üks kontrollimise koht.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.08.2015 11:04:27 vasta tsitaadiga

Dj-E,
kas spezz peaks oma pakkide kohta ka siia screenid panema? läheks suhteliselt läbuks ära.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.08.2015 11:55:30 vasta tsitaadiga

Põhiline on, et pakid kohale jõuaksid mõistliku aja jooksul. Tavaliselt järgmine või ülejärgmine päev. Sõltub, millal peale automaati pakitamist tühjendati kaste.

Kui aga probleemid juhtuvad, siis omnival juhtub neid millegipärast protsentuaalselt väga palju rohkem. Smardi kollektiiv teeb oma tööd korralikumalt.
Tallinnas jam. suurlinnades on igasugu hoolimatuid sibullasid tööl, kes ei tee oma tööd korralikult ja seetõttu on ka omnival probleemid.
Muidugi on süsteemi korduv ja räme käkk see, et pagana tihti on kellegi pakk juba postkastis sees. See ei ole kindlasti kindlustunnet süstiv, et panen paki automaati, kodus prinditud sildiga, ja kellegi pagana pakk on juba ees.
Kas julged enda paki sellise teenusepakkuja kätte usaldada, kui keegi võib su paki automaadist enda paki sisestamisel lihtsalt ära võtta?
Ilmselt liigituvad sinna alla need kadunud pakid, mis klientideni ei jõuagi.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2015 18:52:05 vasta tsitaadiga

Smartposti kasuks räägib ka see, et nende klienditeenindus toimib. Sai kunagi reede õhtul kell 23 küsimus saadetud. Laupäeva hommikuks oli vastus olemas ja lisaks veel sisuline vastus mitte nagu mõne teise asutusega stampvastus mis viitab sellele, et tädi on lugenud vaid esimese lause esimest poolt.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 10.09.2015 20:37:06 vasta tsitaadiga

Kuidas ma esimest korda Onavia pakiautomaadist pakki saatsin.

Kodus tegin juba enne kohaleminekut vormistamise ära, valisin SMSiga andmete saamise ja maksin kohe netipangas ära, vajutasin kenasti ka "tagasi kaupmehe juurde" nuppu. Seejärel kui SMSi ei tulnud (olen muude teenuste juures harjunud, et SMSid tulevad kohe) helistasin juba väikese kahtluseussiga nende teenindusse. Sealt vastas neiuke, et SMSiga võib aega minna 15-20, no ok mõtlesin, elame ju hobukaarikusajandis. Otsustasin, et kuna automaadini ongi umbes niipalju kõndida, asun teele. Jõudsin kohale ja kuna SMSi polnud ikka veel otsustasin Selverisse minna. Tegin ostud ära ja ikka polnud SMSi, kodust lahkumisest juba ca 30 minutit möödas.
Kuna samas majas oli ka Postkontor (kus muuseas pakkidega ei tegeleta, ilmselt niisama müüvad kaardikesi ja suunavad irvitades pakiga inimesed mujale kontoritesse) läksin sinna, et oma murele toetust saada. Letitagune tädike, määramatu vene aktsendiga, kuulas mu mure ära ja suunas nurga poole kus asuvad automaadid (sjeal on automaat). Selgitasin oma muret uuesti, aeglaselt ja hoolikalt. Tädike mõtles natuke, käis tagaruumis palvetamas, et jumala eest midagi muud ei küsitaks ja naases vastusega: "Helistage meeie infotelefonile, seal osatakse aidata". No olgu, kõndisin automaadi ette ja valisin numbri. Võttis vastu sama noorik kes eelmine kordki, kurtsin uuesti oma muret ja lisasin, et SMSi pole ikka tulnud, neiu mõtles ja mõtles kuid katkestasin ta mõtlemise endapoolse pakkumisega ette lugeda jälgimiskood. Lugesin ette ja neiu soovitas mul sama number automaati sisse toksida. Iseenesest geniaalne lahendus mida oleks võinud kohe soovitada.
Soovisin head õhtut ja tonksasin pakiautomaadi ekraani. Leidsin õige koha üles ja sisestasin numbri: "VIGA, vale number", okei, läks valesti, sisestan uuesti: "VALE NUMBER SA DEBIIL" , no okei, ehk kolmas kord: "IKKA VALE". Helistan uuesti infosse, seekord võtab vastu uus neiu, kurdan oma muret otsast peale ja loen ette ka jälgimisnumbri. Neiuke uurib ja väljastab fraasi teatega, et vormistamine pole lõpule viidud. Uurin siis, et mismõttes pole lõpule viidud??? Maksin pangas ära ja ka meilile tuli kinnitus. Neiuke ka ei teadnud, soovitas otse automaadist saata ning andis mõista, et eelmise tehingu eest on võimalik raha tagasi saada kui keskööl kolme tee ristil jõuluvana põhjapõder ohverdada. Soovisin jälle head õhtut ja tonksasin ekraani. Sisestan kõik vajaminevad andmed ja vajutan "kinnita" - VIGA, alt pilust surises välja tšekk samasuguse teatega, otsekui kohtuotsus mu ebaõnnestumisele, all servas veel mõnitusena kirjake "Täname, et kasutasite kiiret ja mugavat pakiautomaati!". Nonoh, äkki läks midagi valesti, sisestan andmed uuesti ja jälle VIGA, alt surises taaskord välja tsekike mis kiitis nende kiiret teenust. Lõin käega ja läksin saatsin Smartposti kaudu, minutiga pakk automaadis ja 0 probleemi.

Nüüd peab hakkama põhjapõtra otsima, et raha tagasi saaks...

Elagu Onavia.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2015 20:38:13 vasta tsitaadiga

midagi rõõmsat lugeda ka kehval spordipäeval thumbs_up.gif icon_lol.gif
olukord ise on muidugi kurvemast kurvem icon_neutral.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 10.09.2015 20:41:36 vasta tsitaadiga

Green_Day kirjutas:
napoleon kirjutas:
Valvejoodik, kasutaja Green_day ütleb sulle varsti, et:
1. oled ise loll
2. kui mingi ime läbi peaks selguma, et ise loll pole, siis on tegemist arvuti veaga. Arvuti ja tarkvara pole loomulikult onavia enda toodetud vaid mujalt ostetud ja seega ei saa onaviat selles jamas mitte kuidagi süüdistada.
3. smartpost on veel rohkem katki, aga seekord sul lihtsalt vedas
icon_biggrin.gif


Olen ma kunagi midagi sellist öeldnud?


Mida siis ütleb selle peale
Dj-E kirjutas:
Meil just hiljuti oli Itellaga probleem, et paki saaja pole sms-i saanud. Nädal juba möödas.

NB! Hämmastav, et teil on Omnivaga ikka nii palju muresid. Mingid hädakotid koos, et kogu aeg midagi juhtub? Karmavõlg tasumata? icon_razz.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 10.09.2015 22:23:36 vasta tsitaadiga

Raasikul on kuu-poolteist aega vana automaat. Pakke aga kätte ei anna, katki teine.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 01:47:25 vasta tsitaadiga

Keegi on vist Omniva palgal icon_biggrin.gif

Kas muidu omniva saadetist kuidagi trackida ka saab? Sesmõttes, et mingit kviitungit pole ma kunagi automaadist saanud.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 06:40:53 vasta tsitaadiga

miks sa ei saa?
Ma pole kviitungit kunagi mitte saanud. icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 07:06:09 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Keegi on vist Omniva palgal icon_biggrin.gif
Niimodi arvates siis enamus siin töötavad Itellas. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 07:11:00 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on kogemusi ka Smartposti kahjukäsitlusega?

Mul paar päeva tagasi üks hoolikalt pakitud tahvelarvuti sai päris hullult viga, täiesti ulme icon_eek.gif
Kommentaarid: 717 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 08:02:01 vasta tsitaadiga

mulle saadeti läpakas, õnneks jäi terveks, oli ka korralikult pakitud.

Kodulehel peaks andmed olema, mida tegema peaks, kunagi ammu lugesin neid.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 08:13:05 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
The_Boss kirjutas:
Keegi on vist Omniva palgal icon_biggrin.gif
Niimodi arvates siis enamus siin töötavad Itellas. icon_razz.gif


Kasutajakogemus räägib enda eest. Kedagi sellepärast joodikuks sõimata, et Omniva pakiautomaadindus kalab... icon_rolleyes.gif

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 08:14:16 vasta tsitaadiga

Jaanus kirjutas:
Mul paar päeva tagasi üks hoolikalt pakitud tahvelarvuti sai päris hullult viga, täiesti ulme icon_eek.gif

mul on küll pakid alati väga viisakad ja loopimata olnud icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 11.09.2015 08:41:26 vasta tsitaadiga

Kas pakend vastas kõigile nõuetele ?

Nõuded saadetavale pakendile:

Spoiler Spoiler Spoiler



Ei kujuta hetkel absoluutselt ette, millises etapis neid pakke loopida oleks võimalik.

Jaanus kirjutas:
Kas kellelgi on kogemusi ka Smartposti kahjukäsitlusega?

Mul paar päeva tagasi üks hoolikalt pakitud tahvelarvuti sai päris hullult viga, täiesti ulme icon_eek.gif


viimati muutis Diesel 11.09.2015 08:42:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 08:42:22 vasta tsitaadiga

Loomulikult icon_sad.gif
tihedalt mullikile sees, nii et pakis midagi ei loksunud...

Diesel kirjutas:
Kas pakend vastas kõigile nõuetele ?

Nõuded saadetavale pakendile:

Spoiler Spoiler Spoiler


Jaanus kirjutas:
Kas kellelgi on kogemusi ka Smartposti kahjukäsitlusega?

Mul paar päeva tagasi üks hoolikalt pakitud tahvelarvuti sai päris hullult viga, täiesti ulme icon_eek.gif
Kommentaarid: 717 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 11.09.2015 08:45:00 vasta tsitaadiga

Millised olid välise pakendi kahjustused ?
Kukkumine diagonaalis? Vigastused tekitatud teise pakendi poolt?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 08:52:38 vasta tsitaadiga

Ma saan homme oma paki tagasi, siis hakkan uurima. Tahvel oli ühte nurka sellise paugu saanud, et mõõda korpust jooksis pragu, lisaks ei reageeri enam puudetele.

Samas on selles karbis ka üleval ja all 3x papp, mis peaks suuremad põrutused leevendama. Aga nagu ka ma enne mainisin, oli tahvel tihedalt mullikile vahel... icon_eek.gif

Diesel kirjutas:
Millised olid välise pakendi kahjustused ?
Kukkumine diagonaalis? Vigastused tekitatud teise pakendi poolt?
Kommentaarid: 717 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 11:08:36 vasta tsitaadiga

Hiid, alati olnud otsas.

Aga on siis üldse seal tracking võimalus olemas? Kuna pole kviitungit saanud, siis pole aimugi, mis info seal peal on.

Dj-E, smartpostiga on vähem hädasid (jah, neid hädasid juhtub küll), mida on näitanud paljude inimeste kogemus.
Mul peaks siiani olema 100% kõik õigel ajal ja tervelt kohale jõudnud, mitukümmend, kui mitte 100+ pakki. Ainuke jama oli topeltsõnumiga, aga hiljem sain teada, et see oli hoopis kuidagi seotud Elisa ja mu telefoni eripäraga, et saangi aegajalt ühte sõnumit mitu korda.
Praegusel hetkel Jaanusel on smartpostiga negatiivsem kogemus ja siiani pole keegi teda joodikuks kutsunud.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 11:19:42 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Hiid, alati olnud otsas.

Aga on siis üldse seal tracking võimalus olemas?

jahh, ikka icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 11.09.2015 12:35:48 vasta tsitaadiga

Eilse jutu täienduseks- Täna hommikul kell 8.34 saabus mu mobiili kauaoodatud sõnum omnivalt, milles teatati, et võin paki automaati panna. Pole paha, aega võttis ca. 10 tundi icon_lol.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Never again...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 14:05:53 vasta tsitaadiga

Omnivalt pole kunagi kviitungit võtnud, smarpostil peab hirmuga mõtlema kas saan või ei. Muidugi kui osta.ee keskkonnast saadan siis pole smartpostilt ka kviitungit viitsinud võtta. Kasutan aktiivselt mõlemaid firmasid aga eelistan omniva oma. Probleeme pole ühegagi olnud.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reimoo
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2007




sõnum 14.09.2015 13:51:05 vasta tsitaadiga

Oskab keegi soovitada SmartPosti XS kapi jaoks sobivat pakendit, mis vastab nende nõudmistele?

Lihtsalt viimati saates oli üks kirjaümbrikus saadetud pakike jäänud sorteerimisliini vahele ning sisu sai kannatada (väärt kül 5eurot ainult), kuid hüvitada nad ei plaani, kuna ei vasta nende pakendamis tingimustele.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2015 13:56:41 vasta tsitaadiga

ma saatsin 10cm grip koti eile , sees kaks 1mm pikkust kruvi, loodan, et ikka kohale jõuavad icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2015 14:13:39 vasta tsitaadiga

jeesus188, kohale jõudis, SMS juba tuli. Varsti võtan välja, eks siis ole näha kas pakend ka terveks jäi icon_smile.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 14.09.2015 20:06:00 vasta tsitaadiga

Äkki midagi sellist ?
Spoiler Spoiler Spoiler


Ehk siis turvaümbrikus?

reimoo kirjutas:
Oskab keegi soovitada SmartPosti XS kapi jaoks sobivat pakendit, mis vastab nende nõudmistele?

Lihtsalt viimati saates oli üks kirjaümbrikus saadetud pakike jäänud sorteerimisliini vahele ning sisu sai kannatada (väärt kül 5eurot ainult), kuid hüvitada nad ei plaani, kuna ei vasta nende pakendamis tingimustele.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 60, 61, 62  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.