|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kumba pakiautomaatide süsteemi eelistad? |
| Itella SmartPOST |
|
79% |
[ 442 ] |
| Omniva Post24 |
|
15% |
[ 87 ] |
| DPD |
|
4% |
[ 27 ] |
|
| hääli kokku : 556 |
|
| autor |
|
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
24.08.2015 11:16:09
|
|
|
| ot: |
| Etz kirjutas: |
napoleon, nagu Elronist räägiks juba...  |
... Elron on Omniva kõrval puhas kuld  |
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
24.08.2015 21:24:17
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
| ummy kirjutas: |
Dj-E, miks omnivat kaitsed niiväga ? töötad seal ?
Loe see teema läbi ja saad aru kui palju jama omnivaga on...  |
Ei tööta. Ma toetun vaid enda pere kogemustele ja see on minu arvamus, et Omniva pakiautomaadi teenus on parem kui Itellal. Ei midagi muud.  |
See on sinu arvamus.
Itella pole mul kunagi ühtegi pakki ära kaotanud, Omniva on korduvalt.
Samuti on päris tihti eeltäidetud pakikaardi skanneerimisel avanenud ukse taga juba kellegi teise pakk ja mõttetu ajakulu selle asja klaarimiseks garanteeritud.
Pakkide kogus, et statistiliselt aru saada probleemi olemusest:
Itella - 2843
Omniva - 160
Statistika vastu ei saa. Mind kui müüjat ei huvita, kas pakk jõuab 2 tundi varem kohale. Ilmselt ei huvita see ka klienti - tähtis on stabiilsus ja korrektsus.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
24.08.2015 21:40:08
|
|
|
| Spezz kirjutas: |
See on sinu arvamus.
Itella pole mul kunagi ühtegi pakki ära kaotanud, Omniva on korduvalt.
Samuti on päris tihti eeltäidetud pakikaardi skanneerimisel avanenud ukse taga juba kellegi teise pakk ja mõttetu ajakulu selle asja klaarimiseks garanteeritud.
Pakkide kogus, et statistiliselt aru saada probleemi olemusest:
Itella - 2843
Omniva - 160
Statistika vastu ei saa. Mind kui müüjat ei huvita, kas pakk jõuab 2 tundi varem kohale. Ilmselt ei huvita see ka klienti - tähtis on stabiilsus ja korrektsus. |
Kumbki ei ole mul kordagi pakki ära kaotanud. Kuid Omniva pakk on alati kiiremini kohale jõudnud ja mind kui klienti huvitab väga kui pakk jõuab 2h-d varem kohale.
Siiamaani on mõlemad stabiilselt head olnud aga kui pean valima nende kahe vahel siis valin alati Omniva.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
24.08.2015 21:42:05
|
|
|
| Järelikult saadad sa piisavalt vähe pakke. Nagu ma ütlesin - statistika vastu ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
24.08.2015 21:44:36
|
|
|
| Spezz kirjutas: |
| Järelikult saadad sa piisavalt vähe pakke. Nagu ma ütlesin - statistika vastu ei saa. |
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
24.08.2015 23:06:02
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
Kuid Omniva pakk on alati kiiremini kohale jõudnud ja mind kui klienti huvitab väga kui pakk jõuab 2h-d varem kohale.
|
Kui sind huvitab 2h ajavahe, siis tuleks vaadata kulleri poole, mitte pakiautomaatide.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
24.08.2015 23:47:54
|
|
|
kui ma viimati kliendi soovil omnivaga pakki saatsin siis ei avanud automaat talle kapi ust kristiines. kaks pöeva jauras meilitsi enne kui kuller paki ära tõi. jutt oli sama ,e "sitaks kiire ja asjad".. ma ütlesin, et ma panen smarti sulle.. "eieiei, niiägeä.." korra ei avanud mulle eedenis ust, et ma saaks sisse panna paki.. õnneks seal on postkontor kah. mul oli saajast ainult HinnaVaatluse kasutajanimi ja telefon.. teller vahtis mind natuke naljakalt kui ma talle seda dikteerisin. smartposti suure paki kapp on sutsu väiksem kui ma õigesti mäletan. viimased asjad olen kargoga saatnud üldse. mõõdupornot pole ja kui teine pool on huvitatud, saab ta üsna kiirelt kola kätte.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
25.08.2015 01:43:49
|
|
|
cargo on üle prahi, ei lähe poolt päevagi kui kaup käes, kiirem on ainult personaalkuller. Pakimaadid rohkem säästuteema.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
25.08.2015 21:27:38
|
|
|
|
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
25.08.2015 22:02:21
|
|
|
Pole kordagi omniva automaatides paberit jätkunud Halval ajal "vist" sattunud. Ning ei, igalühel ei ole printerit kodus olemas. Pole ka piisavalt tihti vaja, et seda osta.
Mind häirib automaatide juures kõige rohkem see ekraan. Kõige ääres olevat 0-i tagusin minut aega, kuniks see lõpuks sinna ilmus. Ning ei olnud mingit päikest ka, mis seda põhjustanud oleks.
Smartpostiga pole kordagi probleemi olnud, isegi tavaline kuhugi pakkimata maakivi on ilusti kohale jõudnud (ärge küsige). Paki saab automaati ja sealt kätte kiiresti.
Aga mis siin ikka vaielda. Kui rahul, siis tuleb ju edasi kasutada. Konkurents tuleb ju tarbijatele ainult kasuks.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
26.08.2015 09:57:57
|
|
|
Järjekordne edukas ja kiire teenindus.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
26.08.2015 10:21:59
|
|
|
Mul jagub ka ainult kiidusõnu Omniva pakiautomaatidele, paned paki teele ja järgmine hommik on pakk juba kohal
Smart jõuab vahest alles õhtul kell 9 kohale
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
26.08.2015 10:28:52
|
|
|
Saaremaa vist ainus koht, kus kõik sujub selle soperdisfirmal
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
26.08.2015 10:34:28
|
|
|
ma küll pakiautomaate ei kasuta, aga muus osas endalgi saarel Omnivaga head kogemused. kullerid on normaalsed, kandega ei veiderdata jne.
ei tea, vbl saarlased ei vihka oma tööd ega pane kaassaarlasi ka kannatama selle pärast
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
26.08.2015 22:37:08
|
|
|
Hiiumaal toimib omniva automaat hästi, järgmiseks päevaks pakk siin või siis mandril. Paber pole veel otsas olnud, pakke pole kapis ees olnud.
Smartpost toimib ka kui välja arvata see et seda 2 korda nädalas täidetakse/tühjendatakse.
Kodulehelt on see info nüüd kadunud ja väidavad et igapäev täidavad/tühjendavad aga ei usu hästi seda, peab testima ükspäev.
viimati muutis KillFrenzy 29.08.2015 09:57:41, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
27.08.2015 07:49:05
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
Hiiumaal toimib omniva automaat hästi, järgmiseks päevaks pakk siin või siis mandril. Paber pole veel otsas olnud, pakke pole kapis ees olnud.
Smartpost toimib ka kui välja arvata see et seda 2 korda nädalas täidetakse/tühjendatakse.
Kodulehelt on see info nüüd kadunud ja väidavad et igapäev täidavad/tühjendavad aga ei usu hästi seda, peab testima ükspäev.
Laupäeval tartus smartposti pandud pakk pole veel siia jõudnud. |
Ma arvan, et nad ikka niisama seda infot ei muudaks. Hiiumaal käib küll igapäevaselt, ehk siis Saaremaal nüüd kah ?
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sfinx187
HV vaatleja
liitunud: 22.12.2011
|
27.08.2015 12:48:40
|
|
|
Ma olen nüüd see inimene, kes Smardis pakkide liikumise eest vastutab.
Võtsin ette, kontrollisin andmeid ja ei näinud MITTE ÜHTEGI hetkeseisuga hilinemas, või täitmata ajalise lubadusega paki. Vaatasin statistikat, kõik näitajad on normis, juuli kuus oli näiteks hilinenud pakke kokku 0,01186% protsenti kogumahust, ehk õigeaegselt on kohale toimetatud 99,988% kõikidest pakkidest.
Olen tänulik, kui keegi avalikustab mõnda hilinenud paki jälgimiskoodi, et me saaksime hilinemise tekkepõhjuseid lähemalt uurida.
P.S. Nii Hiiumaa, kui ka Saaremaa automaate teenindab SmartPOST 7 päeva nädalas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
27.08.2015 15:42:25
|
|
|
| Olen enam kui kindel, et Omnival on see näitaja samasugune. Igasugused hilinemised on väga suure tähelepanu all. Paberi otsalöppemised on enamasti kulleri tegemata töö.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
27.08.2015 15:45:13
|
|
|
... ja kuller ei olegi Ominvaga kuidagi seotud?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
27.08.2015 16:21:02
|
|
|
| sfinx187 kirjutas: |
Olen tänulik, kui keegi avalikustab mõnda hilinenud paki jälgimiskoodi, et me saaksime hilinemise tekkepõhjuseid lähemalt uurida.
|
kas oskad defineerida, mida tähendab teie mõistes "hilinemine"? Kui teie kodulehel on kirjas, et automaadi täitmine on mingil kellaajal, ja sõnum paki saabumisest automaati jõuab mulle mitu tundi hiljem, kas see on hilinemine? kas 10 minutit on hilinemine? 1 tund on hilinemine?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
28.08.2015 07:45:24
|
|
|
Osta.ee keskkonnast ei tulnud mulle näiteks eile SMS pakikoodiga, et ostja on mulle kapi broneerinud. Õnneks saab osta.ee keskkonnast lehe ise välja printida ja seal on kood kirjas. Mul on ennem ka SMS tulemata jäänud kui pakk kohal aga kuidagi olen kasutanud selliseid teenuseid, et saadetakse paralleelselt smsiga ka email sama infoga. Või peabki see nii olema? Jutt käib siis SmartPOSTist.
Omnival pole kunagi SMS tulemata jäänud.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
28.08.2015 10:54:56
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
Osta.ee keskkonnast ei tulnud mulle näiteks eile SMS pakikoodiga, et ostja on mulle kapi broneerinud. Õnneks saab osta.ee keskkonnast lehe ise välja printida ja seal on kood kirjas. Mul on ennem ka SMS tulemata jäänud kui pakk kohal aga kuidagi olen kasutanud selliseid teenuseid, et saadetakse paralleelselt smsiga ka email sama infoga. Või peabki see nii olema? Jutt käib siis SmartPOSTist.
Omnival pole kunagi SMS tulemata jäänud. |
Minule teadaolevalt ei olegi SmartPostil igapäevases kasutuses broneerimise võimalust.
Mis puudutab Osta.ee portaalist ostetud kaupadele SMS saatmist koodiga, siis seda võimalust ei olegi. Õigesse kohta linnuke tehes, on võimalik kood meilile saada.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
28.08.2015 11:03:14
|
|
|
Sama teema smardi sms-dega et nö jääb tulemata, sai natuke kaevatud ja selgus et sõnumi aegumine on seatud miski mõne tunni peale nii et kui levist välja satud võid ilma jääda. Lubati küll parandada seda aga juhtus vist hiljem ka. Nii et sfinx187, üks kontrollimise koht.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
29.08.2015 11:04:27
|
|
|
Dj-E,
kas spezz peaks oma pakkide kohta ka siia screenid panema? läheks suhteliselt läbuks ära.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
29.08.2015 11:55:30
|
|
|
Põhiline on, et pakid kohale jõuaksid mõistliku aja jooksul. Tavaliselt järgmine või ülejärgmine päev. Sõltub, millal peale automaati pakitamist tühjendati kaste.
Kui aga probleemid juhtuvad, siis omnival juhtub neid millegipärast protsentuaalselt väga palju rohkem. Smardi kollektiiv teeb oma tööd korralikumalt.
Tallinnas jam. suurlinnades on igasugu hoolimatuid sibullasid tööl, kes ei tee oma tööd korralikult ja seetõttu on ka omnival probleemid.
Muidugi on süsteemi korduv ja räme käkk see, et pagana tihti on kellegi pakk juba postkastis sees. See ei ole kindlasti kindlustunnet süstiv, et panen paki automaati, kodus prinditud sildiga, ja kellegi pagana pakk on juba ees.
Kas julged enda paki sellise teenusepakkuja kätte usaldada, kui keegi võib su paki automaadist enda paki sisestamisel lihtsalt ära võtta?
Ilmselt liigituvad sinna alla need kadunud pakid, mis klientideni ei jõuagi.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
29.08.2015 18:52:05
|
|
|
| Smartposti kasuks räägib ka see, et nende klienditeenindus toimib. Sai kunagi reede õhtul kell 23 küsimus saadetud. Laupäeva hommikuks oli vastus olemas ja lisaks veel sisuline vastus mitte nagu mõne teise asutusega stampvastus mis viitab sellele, et tädi on lugenud vaid esimese lause esimest poolt.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
10.09.2015 20:37:06
|
|
|
Kuidas ma esimest korda Onavia pakiautomaadist pakki saatsin.
Kodus tegin juba enne kohaleminekut vormistamise ära, valisin SMSiga andmete saamise ja maksin kohe netipangas ära, vajutasin kenasti ka "tagasi kaupmehe juurde" nuppu. Seejärel kui SMSi ei tulnud (olen muude teenuste juures harjunud, et SMSid tulevad kohe) helistasin juba väikese kahtluseussiga nende teenindusse. Sealt vastas neiuke, et SMSiga võib aega minna 15-20, no ok mõtlesin, elame ju hobukaarikusajandis. Otsustasin, et kuna automaadini ongi umbes niipalju kõndida, asun teele. Jõudsin kohale ja kuna SMSi polnud ikka veel otsustasin Selverisse minna. Tegin ostud ära ja ikka polnud SMSi, kodust lahkumisest juba ca 30 minutit möödas.
Kuna samas majas oli ka Postkontor (kus muuseas pakkidega ei tegeleta, ilmselt niisama müüvad kaardikesi ja suunavad irvitades pakiga inimesed mujale kontoritesse) läksin sinna, et oma murele toetust saada. Letitagune tädike, määramatu vene aktsendiga, kuulas mu mure ära ja suunas nurga poole kus asuvad automaadid (sjeal on automaat). Selgitasin oma muret uuesti, aeglaselt ja hoolikalt. Tädike mõtles natuke, käis tagaruumis palvetamas, et jumala eest midagi muud ei küsitaks ja naases vastusega: "Helistage meeie infotelefonile, seal osatakse aidata". No olgu, kõndisin automaadi ette ja valisin numbri. Võttis vastu sama noorik kes eelmine kordki, kurtsin uuesti oma muret ja lisasin, et SMSi pole ikka tulnud, neiu mõtles ja mõtles kuid katkestasin ta mõtlemise endapoolse pakkumisega ette lugeda jälgimiskood. Lugesin ette ja neiu soovitas mul sama number automaati sisse toksida. Iseenesest geniaalne lahendus mida oleks võinud kohe soovitada.
Soovisin head õhtut ja tonksasin pakiautomaadi ekraani. Leidsin õige koha üles ja sisestasin numbri: "VIGA, vale number", okei, läks valesti, sisestan uuesti: "VALE NUMBER SA DEBIIL" , no okei, ehk kolmas kord: "IKKA VALE". Helistan uuesti infosse, seekord võtab vastu uus neiu, kurdan oma muret otsast peale ja loen ette ka jälgimisnumbri. Neiuke uurib ja väljastab fraasi teatega, et vormistamine pole lõpule viidud. Uurin siis, et mismõttes pole lõpule viidud??? Maksin pangas ära ja ka meilile tuli kinnitus. Neiuke ka ei teadnud, soovitas otse automaadist saata ning andis mõista, et eelmise tehingu eest on võimalik raha tagasi saada kui keskööl kolme tee ristil jõuluvana põhjapõder ohverdada. Soovisin jälle head õhtut ja tonksasin ekraani. Sisestan kõik vajaminevad andmed ja vajutan "kinnita" - VIGA, alt pilust surises välja tšekk samasuguse teatega, otsekui kohtuotsus mu ebaõnnestumisele, all servas veel mõnitusena kirjake "Täname, et kasutasite kiiret ja mugavat pakiautomaati!". Nonoh, äkki läks midagi valesti, sisestan andmed uuesti ja jälle VIGA, alt surises taaskord välja tsekike mis kiitis nende kiiret teenust. Lõin käega ja läksin saatsin Smartposti kaudu, minutiga pakk automaadis ja 0 probleemi.
Nüüd peab hakkama põhjapõtra otsima, et raha tagasi saaks...
Elagu Onavia.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
10.09.2015 20:38:13
|
|
|
midagi rõõmsat lugeda ka kehval spordipäeval
olukord ise on muidugi kurvemast kurvem
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
10.09.2015 20:41:36
|
|
|
| Green_Day kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
Valvejoodik, kasutaja Green_day ütleb sulle varsti, et:
1. oled ise loll
2. kui mingi ime läbi peaks selguma, et ise loll pole, siis on tegemist arvuti veaga. Arvuti ja tarkvara pole loomulikult onavia enda toodetud vaid mujalt ostetud ja seega ei saa onaviat selles jamas mitte kuidagi süüdistada.
3. smartpost on veel rohkem katki, aga seekord sul lihtsalt vedas
 |
Olen ma kunagi midagi sellist öeldnud? |
Mida siis ütleb selle peale
| Dj-E kirjutas: |
Meil just hiljuti oli Itellaga probleem, et paki saaja pole sms-i saanud. Nädal juba möödas.
NB! Hämmastav, et teil on Omnivaga ikka nii palju muresid. Mingid hädakotid koos, et kogu aeg midagi juhtub? Karmavõlg tasumata?  |
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
10.09.2015 22:23:36
|
|
|
Raasikul on kuu-poolteist aega vana automaat. Pakke aga kätte ei anna, katki teine.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
11.09.2015 01:47:25
|
|
|
Keegi on vist Omniva palgal
Kas muidu omniva saadetist kuidagi trackida ka saab? Sesmõttes, et mingit kviitungit pole ma kunagi automaadist saanud.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
11.09.2015 06:40:53
|
|
|
miks sa ei saa?
Ma pole kviitungit kunagi mitte saanud.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
11.09.2015 07:06:09
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
Keegi on vist Omniva palgal  |
Niimodi arvates siis enamus siin töötavad Itellas.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
11.09.2015 07:11:00
|
|
|
Kas kellelgi on kogemusi ka Smartposti kahjukäsitlusega?
Mul paar päeva tagasi üks hoolikalt pakitud tahvelarvuti sai päris hullult viga, täiesti ulme
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
11.09.2015 08:02:01
|
|
|
mulle saadeti läpakas, õnneks jäi terveks, oli ka korralikult pakitud.
Kodulehel peaks andmed olema, mida tegema peaks, kunagi ammu lugesin neid.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
11.09.2015 08:13:05
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
| The_Boss kirjutas: |
Keegi on vist Omniva palgal  |
Niimodi arvates siis enamus siin töötavad Itellas.  |
Kasutajakogemus räägib enda eest. Kedagi sellepärast joodikuks sõimata, et Omniva pakiautomaadindus kalab...
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
11.09.2015 08:14:16
|
|
|
| Jaanus kirjutas: |
Mul paar päeva tagasi üks hoolikalt pakitud tahvelarvuti sai päris hullult viga, täiesti ulme  |
mul on küll pakid alati väga viisakad ja loopimata olnud
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
11.09.2015 08:42:22
|
|
|
Loomulikult
tihedalt mullikile sees, nii et pakis midagi ei loksunud...
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
11.09.2015 08:45:00
|
|
|
Millised olid välise pakendi kahjustused ?
Kukkumine diagonaalis? Vigastused tekitatud teise pakendi poolt?
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
11.09.2015 08:52:38
|
|
|
Ma saan homme oma paki tagasi, siis hakkan uurima. Tahvel oli ühte nurka sellise paugu saanud, et mõõda korpust jooksis pragu, lisaks ei reageeri enam puudetele.
Samas on selles karbis ka üleval ja all 3x papp, mis peaks suuremad põrutused leevendama. Aga nagu ka ma enne mainisin, oli tahvel tihedalt mullikile vahel...
| Diesel kirjutas: |
Millised olid välise pakendi kahjustused ?
Kukkumine diagonaalis? Vigastused tekitatud teise pakendi poolt? |
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
11.09.2015 11:08:36
|
|
|
Hiid, alati olnud otsas.
Aga on siis üldse seal tracking võimalus olemas? Kuna pole kviitungit saanud, siis pole aimugi, mis info seal peal on.
Dj-E, smartpostiga on vähem hädasid (jah, neid hädasid juhtub küll), mida on näitanud paljude inimeste kogemus.
Mul peaks siiani olema 100% kõik õigel ajal ja tervelt kohale jõudnud, mitukümmend, kui mitte 100+ pakki. Ainuke jama oli topeltsõnumiga, aga hiljem sain teada, et see oli hoopis kuidagi seotud Elisa ja mu telefoni eripäraga, et saangi aegajalt ühte sõnumit mitu korda.
Praegusel hetkel Jaanusel on smartpostiga negatiivsem kogemus ja siiani pole keegi teda joodikuks kutsunud.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
11.09.2015 11:19:42
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
Hiid, alati olnud otsas.
Aga on siis üldse seal tracking võimalus olemas? |
jahh, ikka
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
11.09.2015 12:35:48
|
|
|
Eilse jutu täienduseks- Täna hommikul kell 8.34 saabus mu mobiili kauaoodatud sõnum omnivalt, milles teatati, et võin paki automaati panna. Pole paha, aega võttis ca. 10 tundi
Never again...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
11.09.2015 14:05:53
|
|
|
| Omnivalt pole kunagi kviitungit võtnud, smarpostil peab hirmuga mõtlema kas saan või ei. Muidugi kui osta.ee keskkonnast saadan siis pole smartpostilt ka kviitungit viitsinud võtta. Kasutan aktiivselt mõlemaid firmasid aga eelistan omniva oma. Probleeme pole ühegagi olnud.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimoo
HV vaatleja
liitunud: 15.12.2007
|
14.09.2015 13:51:05
|
|
|
Oskab keegi soovitada SmartPosti XS kapi jaoks sobivat pakendit, mis vastab nende nõudmistele?
Lihtsalt viimati saates oli üks kirjaümbrikus saadetud pakike jäänud sorteerimisliini vahele ning sisu sai kannatada (väärt kül 5eurot ainult), kuid hüvitada nad ei plaani, kuna ei vasta nende pakendamis tingimustele.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.09.2015 13:56:41
|
|
|
ma saatsin 10cm grip koti eile , sees kaks 1mm pikkust kruvi, loodan, et ikka kohale jõuavad
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
14.09.2015 14:13:39
|
|
|
jeesus188, kohale jõudis, SMS juba tuli. Varsti võtan välja, eks siis ole näha kas pakend ka terveks jäi
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
14.09.2015 20:06:00
|
|
|
Äkki midagi sellist ?
Spoiler 
Ehk siis turvaümbrikus?
| reimoo kirjutas: |
Oskab keegi soovitada SmartPosti XS kapi jaoks sobivat pakendit, mis vastab nende nõudmistele?
Lihtsalt viimati saates oli üks kirjaümbrikus saadetud pakike jäänud sorteerimisliini vahele ning sisu sai kannatada (väärt kül 5eurot ainult), kuid hüvitada nad ei plaani, kuna ei vasta nende pakendamis tingimustele. |
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|