Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Pagulaste/immigrantide teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 234, 235, 236  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2015 00:26:55 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 20.11.2018 18:34:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2015 13:41:20 vasta tsitaadiga

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/leht-800-dzihadisti-on-valmis-euroopas-rundama?id=72283783
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2015 15:43:28 vasta tsitaadiga

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/krimi/kolm-mustlast-uritasid-valgas-vagistada-16-aastast-tudrukut?id=72293589
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2015 16:00:09 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Ukraina sõjapõgenikud: loodame, et Eestist saab meie teine kodumaa
Jäi silma üks positiivne lugu inimestest kes päriselt abi vajavad ja seda õnneks meie riigilt ka said. Minul ei jäänud enne tänast silma, ehk teisele ka uus lugu.

ja siis muidugi
Germany eases asylum claims for Syrians as thousands more pour into EU
Kui midagi ette ei võeta, siis ju ei muutugi olukord. Hea vinguda ning Brüsselis analüüsida, statistikat koguda ja koosolekuid pidada kopp.gif

Ega enne see pull ei lõppe kui neid "põgenike" paate hakatakse tagasi pukseerima sinna kuskohast tulid. Kui neid siin avasüli vastu võetakse siis selline kogus nagu seal ootel on - ei mahu euroopa riikidesse nad kõik.

Lõpuks peame meie siit minema kolima kui tahame rahulikult elada kuni pension kätte jõuab. Kui selleks ajaks muidugi pensioniraha mis kogutud alleski on - pagulaste jaoks kõik ära võetud....
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2015 17:48:12 vasta tsitaadiga

minule on arusaamtuks jäänud sihuke asi.
"vanasti" pagulased saadeti tagasi piiri pealt.
aga nüüd käakse (ühe uudise valguses) paadi põgenikke "päästmas juba Liibüa ranniku lähedal. ei no wtf? kas olukord on juba nii, et raha pärast sõidetakse juba nii kaugele?
kuna aasta-kaks tagasi hakati juba eirama probleemi kui ennast, siis nüüd ei ole enam midagi hädaldada seal itaalias. õigete otsuste aeg on juba möödas. nüüd on tagajärjed

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 26.08.2015 17:54:23 vasta tsitaadiga

Käiakse vastas, sest Itaalia ei viitsi laipu korjata oma randadelt.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2015 19:09:40 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
sooty kirjutas:
Ukraina sõjapõgenikud: loodame, et Eestist saab meie teine kodumaa
Jäi silma üks positiivne lugu inimestest kes päriselt abi vajavad ja seda õnneks meie riigilt ka said. Minul ei jäänud enne tänast silma, ehk teisele ka uus lugu.

ja siis muidugi
Germany eases asylum claims for Syrians as thousands more pour into EU
Kui midagi ette ei võeta, siis ju ei muutugi olukord. Hea vinguda ning Brüsselis analüüsida, statistikat koguda ja koosolekuid pidada kopp.gif

Ega enne see pull ei lõppe kui neid "põgenike" paate hakatakse tagasi pukseerima sinna kuskohast tulid. Kui neid siin avasüli vastu võetakse siis selline kogus nagu seal ootel on - ei mahu euroopa riikidesse nad kõik.

Lõpuks peame meie siit minema kolima kui tahame rahulikult elada kuni pension kätte jõuab. Kui selleks ajaks muidugi pensioniraha mis kogutud alleski on - pagulaste jaoks kõik ära võetud....

Pukseerida... lol
Illegaalsete piiriületajate vastu tuleks peale hoiatuslaske tuli avada.
Mis point sel piiril siis üldse on kui niisama üle saavad kõik, kes ütlevad, et olen pagulane-põgenik.

Oleks paar sellist pretsedenti, siis poleks isu enam kellegi Euroopa poole paadis tulla, kui eelnevad üritajad Vahemere põhja lasti. Ja lõpeks see jant vähemalt sealt kaudu ära.
A noh, spagetisööjate piirivalve pidi põhjani korrumpeerunud olema...
Rohkem piirivaatlejad seal kui piirivalvajad.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.08.2015 19:11:22 vasta tsitaadiga

Lugege Pajula intervjuud sel teemal:
tsitaat:

Lähis-Idast ja Põhja-Aafrikast tulev invasioon toob selle new age'i roosas udus üles kasvanud põlvkonnale või kahele koju tagasi teadmise, et inimese elu on traagiline nähtus ja traagilise nähtusega kaasnevad väga traagilised valikud. Sellest kirjutas 1973. aastal Prantsuse kirjanik Jean Raspail. Tema romaan algab sellega, kuidas üks Prantsuse professor vaatab merele ja nii kaugele kui silm ulatub on meri laevu täis. Selles raamatus algas asi pihta Indiast. Põgenike vastu saadetud sõjavägi keeldub neid tulistamast, paneb relvad maha ja jookseb laiali ning see mass valgub Euroopasse. Raspail ütleb kokkuvõttes seda, et asja traagilisus ongi selles, et nad lasta sisse tähendab hävitada ennast ja neid mitte lasta sisse tähendab hävitada nemad. Ja see ongi see valik, mille elu meile peale surub. Ja Raspail ütleb, et see konflikt on meie praeguste moraalistandardite juures täiesti lahendamata. See kõik oli siis juba 40 aastat tagasi ilmunud raamatus kirjas.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2015 19:12:43 vasta tsitaadiga

Parafraseerides GOTi - meie oleme õigel pool merd.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.08.2015 20:52:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Parafraseerides GOTi - meie oleme õigel pool merd.

paraku. meie küsimus on pikas perspektiivis kaitsta endid ja "nende" küsimus on teha ka omale see, mida nad siia võtma tulevad. avalikult on hakatud välja ütlema seda, et inimesi on puudu. täna oli saksa uudis peavoolu meedias. küsimus on vaid selles, kui kaua võtab aega, et "need" tööle hakkaks. saksamaal kulub miljoni põgeniku peale aastas kümme miljardit eurot.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2015 20:57:08 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 20.11.2018 18:34:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2015 21:13:32 vasta tsitaadiga

Tagasi pukseerimine töötaks mõne võrra kaudselt eurooplaste huvides. Tõsiselt kahtlen, et nendel kohalikel smugeldajatel pikka pidu jätkub kui merelt tulevad järjest tagasi vihased meespullid kes siis oma raha tagasi nõudma hakkavad. Relvad või mitte aga sellistel numbritel nagu seal merel paarutavad on jõud omaette. Isegi kui raha kätte ei saa aitavad nad äsja saabunute seas levitada sõnumit missugune pettus see ülevedajate skeem on.

IMO aga ei jõuta isegi tagasi pukseerimiseni ennem kui üks nendest Lääne suurtest multi-kulti projektidest lendab suure kärakaga vastu taevast. Minu ennustus: ülekoormatud sots süsteemid on lõpuks sunnitud järsult ja iga aastalt toetuste suurusi ning tingimusi ümber tegema. Lõpmatuseni ei saa nende pärast teistes valdkondades rihma koomale tõmmata (nt Rootsi kes sulgeb tervishoivõrgustiku tungipunkte, et pagulastele sama nutsu edasi jagada), olgu see läänlaste enesehaletsus kompleks ükstahes kui suur. Igatahes kui selline asi juhtub ei usu ma kohe põrmugi, et need mugava elu peal pikutavad illegaalsed immigrandid hakkavad järsku eeskujulikeks kodanikeks: pigem ikkagi suureneb kuritegevus ja neile lisanduvad mass rahutused. Kõige tõenäolisem on, et selline ahelreaktsioon hakkab Rootsist pihta sest nad on ikka kaugelt kõige radikaalsemad oma immigratsiooni poliitikaga.

Kuid ei maksa ka nii süngelt kogu asja võtta: õnneks on näha, et Ida-Euroopas tervikuna on tunduvalt elutervem suhtumine sellesse invasiooni teemasse. Tšehhi kes otsustavalt deporteerib ja surub vastavates laagrites ootavaid tegelasi maha, Ungari kes kindlustab oma piiri ning kes täiesti avalikult teeb juba kisa, Poola kes ikka võttis absurdselt väikse numbri kui võrrelda nende rahvaarvuga, Makedoonia kes ei karda sõjaväge kasutada piiride kaitsmisel jne. Irooniliselt mängib siin ilmselt oma osa kommunistide okupatsiooni periood: ühelt poolt on regioon arengus maas võrreldes Läänega (=ei ole niipalju pappi millega "pagulasi" toetada) ja teiselt poolt ilmselt ka teatud immuniseerimine igasuguste sotsialismi maiguliste debiilsuste suhtes mis kahjuks puudub heaoluühiskonna roosas udus üleskasvanud põlvkondadel.


viimati muutis Gangrel 27.08.2015 01:18:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.08.2015 22:32:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kõige tõenäolisem on, et selline ahelreaktsioon hakkab Rootsist pihta sest nad on ikka kaugelt kõige radikaalsemad oma immigratsiooni poliitikaga.

See protsess jätkub veel mõnda aega vana hooga, kuna sotsid on võimul. Ainuüksi eelmine nädal tuli Rootsi 2762 asüülitaotlejat.
Kokku võtab Rootsi see aasta umbes 80 000 immigranti sisse. Aastaks 2013 umbes 15 Rootsi rahvastikust on mujal sündinud. Siia nüüd juurde liita 2014 ja 2015 saabunud...

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine


viimati muutis Tanel 26.08.2015 22:35:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 26.08.2015 22:34:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Irooniliselt mängib siin ilmselt oma osa kommunistide okupatsiooni periood: ühelt poolt on regioon arengus maas võrreldes Läänega (=ei ole niipalju pappi millega "pagulasi" toetada) ja teiselt poolt ilmselt ka teatud immuniseerimine igasuguste sotsialismi maiguliste debiilsuste suhtes mis kahjuks puudub heaoluühiskonna roosas udus üleskasvanud põlvkondadel.


Väga hästi kokku võetud. Elu teeb korrektuurid ning Lääs oma virtuaalse heaoluühiskonnaga on loodud hävima, seda varem või hiljem, jätkusuutlik see ei saa olla. Mingil hetkel tuleb jalad kõhu alt välja võtta, teeõhtud vahele jätta ning hakata mõtlema riigikaitse peale.

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.08.2015 00:30:43 vasta tsitaadiga

Palju toredaid immigrante
Spoiler Spoiler Spoiler


Üks kommentaar sealt:

tsitaat:
I live in Spain and after see that i feel so angry. Literally some cities around my zone (Catalonia) are 40% blacks and 20% arabs or even more and basically they "run" the town because nobody can fuck with them and nobody do nothing against them to this days because being "racists" is bad and "racism is for nazis"; fuck, they get brainwashed...

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2015 01:10:35 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Kõige tõenäolisem on, et selline ahelreaktsioon hakkab Rootsist pihta sest nad on ikka kaugelt kõige radikaalsemad oma immigratsiooni poliitikaga.

See protsess jätkub veel mõnda aega vana hooga, kuna sotsid on võimul. Ainuüksi eelmine nädal tuli Rootsi 2762 asüülitaotlejat.
Kokku võtab Rootsi see aasta umbes 80 000 immigranti sisse. Aastaks 2013 umbes 15 Rootsi rahvastikust on mujal sündinud. Siia nüüd juurde liita 2014 ja 2015 saabunud...


Tõsi, selliste mastaapide juures on alati loomuliku inertsi küsimus. Kuid õnneks on isegi Rootsis ka positiivseid arenguid näha: minu teada on nüüdseks uuringute järgi Rootsi Demokraadid kõige populaarsem partei. Hoolimata sellest, et vasakpoolsete kontrolli all olev peavoolumeedia üritab neid sildistada rassistideks, natsideks, fašistideks, putioniodideks, ufonautideks vms. Oma olemuselt on aga SD klassikalised rahvus konservatiivid. Nende pealmine sõnum on mass immigratsiooni langetamine 90% ja keskendumine olemasolevate intergreerumisele. Kes ei taha intergreeruda saadetakse tagasi sinna kust nad tulid. Jama on muidugi, et vanad vasak ja parempoolsed sõlmisid omavahel kartellikokkuleppe kus hoolimata valimistulemustest moodustatakse omavahel koalisatsioonid järgnevaks kaheks valimisperioodiks. Vastutasuks ollakse nõus siis kõikide ettepanekutega mis üksteisele tehakse. Sisuliselt tähendab see seda, et järgnevaks kaheksaks aastaks on Rootsi Kolmanda Maailma madrats. Muidugi see on aga idee kuidas asjad peaks käima. Väliseestlasest naaber kes Rootsiga tihedalt seotud on rääkinud, et isegi vanade parteide sees on mõrad ilmnemas, mistõttu ei ole välistatud mässud ja paleepöörded mõne vana ning suure partei sees mis võib kartelli hävitada. Ega kui vaadata mis tänavatel toimub siis tõsiselt kahtlen ise ka selle kaheksa aastase kartelli jätkusuutlikuses: nt alles mõni nädal tagasi oli episood kus ühes väikelinnas (kus mugrisid rohkem sisse veetud kui põliselanike) piirasid sisse veetud kaltsud/neegrid kohaliku politsei jaoskonna ümber. Eesmärgiks oli relvaaida sisu omandamine. Piiramine lõppes alles siis kui naaberpiirkondadest toodi abijõude juurde kes piiramisrõnga murdsid. Kui aga nad sama huraaga jätkavad selle tõuparanduse sisse vedamist siis analoogseid vahejuhtumid saavad ainult sageneda. Mida rohkem aga taolisi intsidente seda rohkem pööratakse valijaid vanade parteide vastu ning seda nõrgemaks jäävad nende võimubaasid. See aga sunnib vanasid muutunud olukorraga kohanema.

Igatahes IMO ei ole halba ilma heata: kui Rootsi tuuakse ohvriks multi kulti altarile siis saab temast hoiatav näide mis peaks lõplikult Euroopa üldsuse selle lolluse vastu keerama. Kui Rootsis saavutavad SD-lased kontrolli siis on lootust, et põlisrootslased peksavad ära tõusnud kaltsud ja neegrid tagasi maa peale ning vähemalt lühiajaliselt kaob ära perspektiiv, et kunagisest musterriigist saab kohalik versioon mingist Kolmanda Maailma pommiaugust. SDlaste edu aitaks kaasa ka vanade peavooluparteide reformimisel, kuna poliitiliselt oleks neil tunduvalt raskem ignoreerida nende valimisedu ja selle põhjuslikest seostest. Ergo on neil ise vaja ka SD (vähemalt vanadel parempoolsetel) seisukohtadele läheneda kui nad ei taha ennast poliitiliselt marginaliseerida. Selline immigratsioonikriitilise lähenemise levik aga muudaks tunduvalt raskemaks vasakpoolsetel opositsioni suukorvistamise rassismi sildiga kui ka praegusel kujul kontrollimatu mass immigratsiooni jätkamise.


viimati muutis Gangrel 27.08.2015 01:20:27, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.08.2015 01:11:22 vasta tsitaadiga

Gangrel, thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 27.08.2015 09:51:12 vasta tsitaadiga

No mis nende heaolu otsinguil pagulastega teha?
Piirame toetuseid. http://maailm.postimees.ee/3307443/taani-karbib-pagulaste-sotsiaalseid-huvesid-poole-vorra

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2015 13:22:43 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 20.11.2018 18:34:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revilo
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2011




sõnum 27.08.2015 14:08:42 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tsitaat:

Parafraseerides GOTi - meie oleme õigel pool merd.

paraku. meie küsimus on pikas perspektiivis kaitsta endid ja "nende" küsimus on teha ka omale see, mida nad siia võtma tulevad. avalikult on hakatud välja ütlema seda, et inimesi on puudu. täna oli saksa uudis peavoolu meedias. küsimus on vaid selles, kui kaua võtab aega, et "need" tööle hakkaks. saksamaal kulub miljoni põgeniku peale aastas kümme miljardit eurot.


Kusjuures isegi kui mingi superintegratsioon on ja ütleme, et 65% nendest tulijatest lähevad lihttööle ja pole probleemsed mis on väga ebatõenäoline tegelt siis see pole probleemi lõpp. Nimelt järgmise 10 aasta jooksul me näeme paljude lihttööde automatiseerimist - automaatsed kassad, koristusrobotid jne. Mis riigid siis teevad selle populatsiooniga? Isegi ilma sisserändeta on see suur probleem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.08.2015 14:14:46 vasta tsitaadiga

Revilo kirjutas:
laurx kirjutas:
tsitaat:

Parafraseerides GOTi - meie oleme õigel pool merd.

paraku. meie küsimus on pikas perspektiivis kaitsta endid ja "nende" küsimus on teha ka omale see, mida nad siia võtma tulevad. avalikult on hakatud välja ütlema seda, et inimesi on puudu. täna oli saksa uudis peavoolu meedias. küsimus on vaid selles, kui kaua võtab aega, et "need" tööle hakkaks. saksamaal kulub miljoni põgeniku peale aastas kümme miljardit eurot.


Kusjuures isegi kui mingi superintegratsioon on ja ütleme, et 65% nendest tulijatest lähevad lihttööle ja pole probleemsed mis on väga ebatõenäoline tegelt siis see pole probleemi lõpp. Nimelt järgmise 10 aasta jooksul me näeme paljude lihttööde automatiseerimist - automaatsed kassad, koristusrobotid jne. Mis riigid siis teevad selle populatsiooniga? Isegi ilma sisserändeta on see suur probleem.

Töötamine pole niivõrd suureks probleemiks kui see, et tumedad sigivad 3-4x rohkem kui valged. Paarikümne aasta pärast on valged Euroopas vähemus ja pealegi veel vanurid enamuses.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 27.08.2015 15:00:59 vasta tsitaadiga

Revilo, automatiseerimisele on vaja koheselt palju spetsialiste, kes neid roboteid ka töös hoiavad.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2015 15:46:25 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Revilo, automatiseerimisele on vaja koheselt palju spetsialiste, kes neid roboteid ka töös hoiavad.


Ja sa arvad tõesti, et need imporditud sellid, kes parimal juhul kõlbaksid kebabitehnikuteks ja on elus ühe korra kaugelt labidat näinud on selleks õige kaadrivalik? icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2015 16:00:45 vasta tsitaadiga

Muidugi! See tüüp näiteks töötas end rentslist üles miljonäriks ja proges Chappie valmis thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Oh, wait... Never mind icon_sad.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 27.08.2015 16:09:07 vasta tsitaadiga

Etz, ei arva ega väitnud midagi. Asja puhttehnilisest küljest vaadates, ilma inimesteta ei tööta ka ükski automaatliin ega masin.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.08.2015 16:26:52 vasta tsitaadiga

üldiselt on arenenud ühiskondade teemaks ka see, et kohalikest keegi ei taha enam nõusid pesta, tänavat pühkida vms. lihtsat tööd teha. või noh, teeks aga palk mis selle eest saada tahetakse, on suurem kui tippspetsialistil. samas kuna kõik tahavad tippspetsialistideks, kipub kujunema ka nii, et naabermaja majahoidja on kahekordse kõrgharidusega filoloog ainult, et tööle minemise asemel peale ülikooli lasi natike liiga tihti õlut.

"miks asjad on nii" seletab ka demograafilise siirde või arenguteooria meenutamine, mida meile tegelikult juba põhikoolis räägiti. teemaks oli agraarühiskonnast, läbi demograafilise siirde industriaal ja sealt edasi infoühiskonnaks. asja teevad keerulisemaks aga võimalused "põgenikuna" oma agraarmudel arenenud ühiskonda kaasa tirida. usulised ja muud nüansid veel juurde lisada siis saabki selgeks, miks kebaabitehnikud peale jäävad.

a) neid on ja saab rohkem.
b) neil on olemas oskused kuidas ennast mitte millestki reaalselt ära elatada. meil ei suuda teismelised kartulitki koorida.
c) kuna nad peavad ennast reaalses olelusvõitluses kehtestama, on nad füüsiliselt meie nutu ja kontorimömmidest tugevamad.

kuna hetkel tundub, et ühiskondlikul tasemel jääb igasugune rahulolematus "rassismi ilminguks", taandub lõpuks platsi puhta hoidmine iga maaomaniku isikliku äranägemise järgi toimuvaks.. paraku.

üldiselt saab selle kaadriga reaalselt asju ajada niiviisi, et riiki tulev sell oskab eelnevalt lugeda, loeb läbi enda ja riigi vahel sõlmitud lepingu mis sätestab tal võtma teadmiseks ja austama kohalike elanike tavasid ning traditsioone ning arvestama seda, et ta tuleb elama kusagile, kus need on kohalike poolt järgitavad. kui ta sellega EI nõustu, näidatakse talle kohta, kust tema tagasitee tema oma kultuuriruumi alguse saada võib. kontrollmehhanism võiks sarnaneda kriminaalhooldusele. tuleb regulaarselt aru andmas käia oma saavutustest ja protsessi edenemisest. kui kahe aasta jooksul vana on täitnud mingid punktid, antakse talle järgmiseks perioodiks vajalikud dokumendid.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2015 16:37:26 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif Tänan artikli eest kus on natuke ka mõeldud mitte ainult silte loobitud.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.08.2015 16:58:15 vasta tsitaadiga

kui nüüd puusalt edasi arendada seda siis hetkel impordib seda kraami mingi " kuri inimkaubitseja". kui nüüd süsteem konkureerima panna, saaks vähemalt mikroskoopilise osa sellest rahast neilt endilt tagasi. "euroopa saatkonnad" hakkavad rannal tööle. kes tahab läheb smugeldaja võib-olla puruks lastavasse kummipaati, kes tahab, läheb "euroopa saatkonda" vormistab "sisseastumispaberid" ning sõidutatakse paadiga kuhu vaja. mitte nii, et "kuri inimkaubitseja" korjab raha ja viskab kaadri siis lekkivatesse kummipaatidesse, mis kutsuvad itaaliast omale sõjalaeva järele ja edasine läheb teada tuntud teed.

kõik järgnev läheb "põgenikule" temaga sõlmitud lepingu järgselt. alternatiiviks on kohene tagasiviimine, sest laevad või lennukid peavad sinna tagasi ka minema , kust nad teekonda alustasid.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2015 19:15:24 vasta tsitaadiga

mis sellest ideest sai, ''kui on must, näita ust!'' icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.08.2015 19:21:11 vasta tsitaadiga

Helme välgatus aastal 2013 oli see
http://www.postimees.ee/1252028/martin-helme-soovitus-immigratsioonipoliitikaks-kui-on-must-naita-ust

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2015 21:07:40 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 20.11.2018 18:34:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2015 21:32:18 vasta tsitaadiga

Küsitlus? Sinu meelsus.

- Tahan võõraid
- Neutraalne
- Mingu koju või suregu ära
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.08.2015 21:44:55 vasta tsitaadiga

raxz, küsitlus on valesti püstitatud, kõiki ei saa ühe puuga lüüa.
Esmalt tuleks see inimkaubanduse maffia puruks peksta, kes võtavad raha vastu ja levitavad Aafrikas ja Lähis-Idas legendi Euroopa pudrumägede kohta.
Teiseks tuleks piirikontrolli tõhustada. Kolmandaks tuleks Vahemere rannikul Aafrikas leida mõnes riigis turvalisem piirkond ja luua laagrid, kuhu kõik pagulased kõik suunata.
Paralleelselt hakata tegelema juba saabunud "pagulastega". Teema jätkub...

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2015 00:03:55 vasta tsitaadiga

Meelsust saab siiski küsida. Lahendusi on aga keerulisem leida.
Mina olen neutraalne sel teemal.
Aga debiilne on lugeda täiskasvanud inimeste vihakõnesid sotsiaalmeedias. A la näiteks see taun, kes hakkas mingeid nimekirju koostama. Lärmaku Delfi kommentaariumis, kui midagi mõistliku öelda pole.
Õnneks on ka asjalikke arutelusid ette juhtunud.

Kui me neid siia ei võta, siis tulevad illegaalselt, kui tahavad. Ja kui jõuavad kohale, siis enamus ei taha siia jääda, kuna meie sotsiaalsetest toetustest ära ei elaks. Lähevad kohe Soome, Rootsi või mujale Euroopasse, kui nad just sealt tulnud pole. Mina neid ei karda ja oma laste tuleviku pärast ka seetõttu mures ei ole.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2015 00:18:13 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:

Aga debiilne on lugeda täiskasvanud inimeste vihakõnesid sotsiaalmeedias. A la näiteks see taun, kes hakkas mingeid nimekirju koostama. Lärmaku Delfi kommentaariumis, kui midagi mõistliku öelda pole.


Sellega nõus, näiteks see FB leht Pagulaste vastu - sealne kasutajaskond on nii subjektiivse vaatega, et paha hakkab. Samamoodi ka see Salliv Eesti - mõlemad kaks nõmedat äärmust millega kohe üldse nõus ei saa olla.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 28.08.2015 11:27:10 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Nii ärajoonud näoga taat on tõesti mingi tõsine maasool, kelle pärast tasub uhke olla. Tõeline eestlane thumbs_up.gif Ja elus läks kindlasti kehvasti kõigi teiste pärast, mitte enda valikute tõttu. Peasüüdlane muidugi riik. Ja neegrid. Need kuradi neegrid. Ahjaa, juudid ka muidugi. beer_yum.gif Kohe näha, et vanad sõbrad.


Kui sa tagamaid ei tea, siis ära inise, eks. Sinusuguste meelest on kõik uue aja ärastamisprotsessile ja majadetagastamisele jalgujäänud inimesed ise süüdi, sest nemad ise ju tegid valesi valikuid. Kõik ei saanud EVP´de eest popil ajal omale tasuta kinnisvara kokku ajada, oli ka grupp, kes oli sunnitud oma elukohast loobuma, kuna keegi endise omaniku ülikauge sugulane otsustas, et tal on seda pinda vaja. Juriidiliselt anti selleks ka 90datel õigus. Tüüpiline suhtumine - mina ei tunne kedagi taolist, aga sellegipoolest tean ideaalselt kõigi elulugusi. Loomulikult su loogika järgi juba sünniti sellisena, ning pole kunagi koolis käidud, ega tööd tehtud. Moodne, püstise pöidla märk ka lõppu - LAIK.

Muidugi postituse mõte läks sust täiesti mööda. Küsimus oli antud juhul selles, et meie enda rahva hulgas on piisavalt inimesi, kes (erinevalt siia imporditavast), on eelnevalt oma sotsiaalse hoolekande ära teeninud töölkäies ja makse makstes, ent on sellegipoolest "ripakile" jäetud. Ei, seda pole vaja näha, peaasi on "näe, joodik, nats, hitler/putler/savisaar". Kuidas me saame pakkuda teistele sotsiaalgarantiisi, kui meil endalgi neid pole?

Kui Mordapiiblis selle lehe kinnipanekust rääkida, siis siin ka kaks otsa. Üks asi muidugi see, et kes on see "keegi" kelle käes on võim ja õigus käia teiste lehti kinni panemas. Teisest otsast jälle vaadates, siis niipalju, kui mina kuulnud olen, on seal laikeootavate üllitiste väljutamine tasuta. Seega hinna/kvaliteedi suhe on paigas. Ehk siis, kui ma ajan oma kulu ja kirjadega mingi serveri käima, kus mingi kogukond käib mulisemas, siis on mul igatepidi õigus seal mulle mittesobiv jutt maha tõmmata.
Mu seisukoht on, et selline lehe avamine on puhtalt auru väljalaskmiseks. Teoreetiline võimalus, et sellel mingi mõju oleks, kui kogutakse paberile allkirju, või kuhugi digiallkirju, ning need hiljem edastatakse vastavatesse riigiasutustesse. Praegu ei saa keegi kontrollida, kas Mordapiiblis Ants Voodiots on ka reaalselt olemas, või see on mingi tegelase üks sajast varjunimest seal portaalis, millega saab kuhugi suurema hulga pooldajaid tekitada.

Kurat teab, kus otsas see õigus on. icon_rolleyes.gif

Muidugi üks on kindel, et see nende nö. "pagulaste" asi haiseb. Siin taga on midagi muud, ei ole see seltskond vaesed sõja eest põgenevad perekonnad. See "midagi muud" on sundinud riikide valitsusi, vastu oma rahva tahtmist, kõikvõimalike kvoote vastu võtma. icon_rolleyes.gif

http://maailm.postimees.ee/3279737/austria-muudab-pagulaste-majutamiseks-pohiseadust

http://maailm.postimees.ee/3305341/austria-saadab-pagulaskriisi-tottu-voimudele-appi-sojavae

http://majandus24.postimees.ee/3304875/prantsuse-linn-kaotas-kontrolli-dzungli-ule


Vandenõuteooria ütleb, et Euroopas valmistatakse selle pagulasmassiga mingit suuremat konflikti ette. Kui asi samas tempos jätkub, siis ilmselt ka saavutatakse oma eesmärk.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2015 11:39:36 vasta tsitaadiga

batman kirjutas:
namstoop kirjutas:
Nii ärajoonud näoga taat on tõesti mingi tõsine maasool, kelle pärast tasub uhke olla. Tõeline eestlane thumbs_up.gif Ja elus läks kindlasti kehvasti kõigi teiste pärast, mitte enda valikute tõttu. Peasüüdlane muidugi riik. Ja neegrid. Need kuradi neegrid. Ahjaa, juudid ka muidugi. beer_yum.gif Kohe näha, et vanad sõbrad.


Kui sa tagamaid ei tea, siis ära inise, eks. Sinusuguste meelest on kõik uue aja ärastamisprotsessile ja majadetagastamisele jalgujäänud inimesed ise süüdi, sest nemad ise ju tegid valesi valikuid. Kõik ei saanud EVP´de eest popil ajal omale tasuta kinnisvara kokku ajada, oli ka grupp, kes oli sunnitud oma elukohast loobuma, kuna keegi endise omaniku ülikauge sugulane otsustas, et tal on seda pinda vaja. Juriidiliselt anti selleks ka 90datel õigus. Tüüpiline suhtumine - mina ei tunne kedagi taolist, aga sellegipoolest tean ideaalselt kõigi elulugusi. Loomulikult su loogika järgi juba sünniti sellisena, ning pole kunagi koolis käidud, ega tööd tehtud. Moodne, püstise pöidla märk ka lõppu - LAIK.

Muidugi postituse mõte läks sust täiesti mööda. Küsimus oli antud juhul selles, et meie enda rahva hulgas on piisavalt inimesi, kes (erinevalt siia imporditavast), on eelnevalt oma sotsiaalse hoolekande ära teeninud töölkäies ja makse makstes, ent on sellegipoolest "ripakile" jäetud. Ei, seda pole vaja näha, peaasi on "näe, joodik, nats, hitler/putler/savisaar". Kuidas me saame pakkuda teistele sotsiaalgarantiisi, kui meil endalgi neid pole?

Kui Mordapiiblis selle lehe kinnipanekust rääkida, siis siin ka kaks otsa. Üks asi muidugi see, et kes on see "keegi" kelle käes on võim ja õigus käia teiste lehti kinni panemas. Teisest otsast jälle vaadates, siis niipalju, kui mina kuulnud olen, on seal laikeootavate üllitiste väljutamine tasuta. Seega hinna/kvaliteedi suhe on paigas. Ehk siis, kui ma ajan oma kulu ja kirjadega mingi serveri käima, kus mingi kogukond käib mulisemas, siis on mul igatepidi õigus seal mulle mittesobiv jutt maha tõmmata.
Mu seisukoht on, et selline lehe avamine on puhtalt auru väljalaskmiseks. Teoreetiline võimalus, et sellel mingi mõju oleks, kui kogutakse paberile allkirju, või kuhugi digiallkirju, ning need hiljem edastatakse vastavatesse riigiasutustesse. Praegu ei saa keegi kontrollida, kas Mordapiiblis Ants Voodiots on ka reaalselt olemas, või see on mingi tegelase üks sajast varjunimest seal portaalis, millega saab kuhugi suurema hulga pooldajaid tekitada.

Kurat teab, kus otsas see õigus on. icon_rolleyes.gif

Muidugi üks on kindel, et see nende nö. "pagulaste" asi haiseb. Siin taga on midagi muud, ei ole see seltskond vaesed sõja eest põgenevad perekonnad. See "midagi muud" on sundinud riikide valitsusi, vastu oma rahva tahtmist, kõikvõimalike kvoote vastu võtma. icon_rolleyes.gif

http://maailm.postimees.ee/3279737/austria-muudab-pagulaste-majutamiseks-pohiseadust

http://maailm.postimees.ee/3305341/austria-saadab-pagulaskriisi-tottu-voimudele-appi-sojavae

http://majandus24.postimees.ee/3304875/prantsuse-linn-kaotas-kontrolli-dzungli-ule


Vandenõuteooria ütleb, et Euroopas valmistatakse selle pagulasmassiga mingit suuremat konflikti ette. Kui asi samas tempos jätkub, siis ilmselt ka saavutatakse oma eesmärk.

vanasti oli jumala viha see mis ilmas koledaid asju sünnitas. tänapäeval on inimesed nii palju targemaks saanud, et iga asja taga on keegi. kas juudid, vabamüürlased, ameerika pankurid, ameerika-juudi pankurid. ja kindlasti on selge, et iga sündmus maailmas on juba sajandeid ette planeeritud.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 28.08.2015 12:03:00 vasta tsitaadiga

Olgu, aga mis on Sinu seisukoht? icon_smile.gif Kas see, mis hetkel toimub, ongi paratamatus, või kellegi orgunn, et just nüüd asi "üle ääre" keeb seal? Ega ma ka päris tõde ei tea (vaevalt, et keegi kõrvalseisja üldse teab), aga mingi järeldus tekib, kui asjade kulgu jälgida.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2015 12:14:53 vasta tsitaadiga

batman kirjutas:
Olgu, aga mis on Sinu seisukoht? icon_smile.gif Kas see, mis hetkel toimub, ongi paratamatus, või kellegi orgunn, et just nüüd asi "üle ääre" keeb seal? Ega ma ka päris tõde ei tea (vaevalt, et keegi kõrvalseisja üldse teab), aga mingi järeldus tekib, kui asjade kulgu jälgida.

see on elu maa peal. mõned aastate eest tehtud valikud mis iseenesest eraldi võttes ei ole isegi halvad aga kokku annavad praegu sellise tulemuse. huvitav mida arvasid inimesed kui ristiusk siia maale toodi? kas samamoodi, et nüüd on elu läbi vms.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 28.08.2015 12:16:45 vasta tsitaadiga

põhjus-seos-tagajärg
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2015 12:36:49 vasta tsitaadiga

batman kirjutas:
...Vandenõuteooria ütleb, et Euroopas valmistatakse selle pagulasmassiga mingit suuremat konflikti ette. Kui asi samas tempos jätkub, siis ilmselt ka saavutatakse oma eesmärk.

see üks killuke vandenõuteooriast "aastaks 2050 maakeral alles ~500 miljonit inimest".
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 28.08.2015 14:07:22 vasta tsitaadiga

2017 blockbuster - Terminator Pagulys - Arnie saadetakse ajas tagasi et pagulaskontroll paika panna,
1ne peatus Vao küla


edit:
Austrias leiti veoautost 71 surnud pagulast, nähtavasti lämbusid furgoonis,
http://www.aftenposten.no/nyheter/uriks/71-flyktninger-funnet-dode-i-lastebil-i-Osterrike-8141898.html
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 28.08.2015 14:22:37 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
batman kirjutas:
...Vandenõuteooria ütleb, et Euroopas valmistatakse selle pagulasmassiga mingit suuremat konflikti ette. Kui asi samas tempos jätkub, siis ilmselt ka saavutatakse oma eesmärk.

see üks killuke vandenõuteooriast "aastaks 2050 maakeral alles ~500 miljonit inimest".


Järgnev on siin teemas ilmselt lilla täpi vääriline. Lihtsalt, et kui neid teooriaid arutada, siis läbi ajaloo on kõikvõimalikud tsivilisatsioonid ette kujutanud, et nad on arengu absoluutses tipus. Kõik halb on möödas, midagi hullu enam tulla ei saa, me oskame kõike ennetada. Siit, et mis imeajajärk see praegu peaks olema, et kõik on 100% kindel, ühtegi globaalset apokalüptilist sündmust ei võiks juhtuda? Me oleme nii arenenud ja ei karda enam midagi? Usun, et loodus (mõistetagu selle all midaiganes) leiab lahenduse planeeti ruineeriva parasiitliigi vastu. Samas kiviaega tagasi koos eelneva rüüstamiste jms hävinguga võib sattuda ka ilma looduse sekkumata. Kontrollimatu suurem el.mag. impulss, mis kõvakettad tühjendab ja/või elektrienergia viib. N.Liidu lagunemisel siiani kadunud hulk tuumarelvi. Viimase kohta on lugemist leida, keda huvitama peaks...

Üks lugu, mis on vale ja kole ja see pole üldse nii: http://www.linnaleht.ee/689546/vaja-oleks-1-6-maakera

Porno Parm, hea algus, või vähe?
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 28.08.2015 14:38:56 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
2017 blockbuster - Terminator Pagulys - Arnie saadetakse ajas tagasi et pagulaskontroll paika panna,
1ne peatus Vao küla


edit:
Austrias leiti veoautost 71 surnud pagulast, nähtavasti lämbusid furgoonis,
http://www.aftenposten.no/nyheter/uriks/71-flyktninger-funnet-dode-i-lastebil-i-Osterrike-8141898.html


Selle furgoonis lämbumise kohta tuleb meelde tseen Kite Runner'i raamatust, kus nad põgenesid Afghanistanist mingi tsisternauto tsisternis ja peategelane kirjeldas lämbumistunnet ja hirmu.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.08.2015 14:39:49 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:
batman kirjutas:
Olgu, aga mis on Sinu seisukoht? icon_smile.gif Kas see, mis hetkel toimub, ongi paratamatus, või kellegi orgunn, et just nüüd asi "üle ääre" keeb seal? Ega ma ka päris tõde ei tea (vaevalt, et keegi kõrvalseisja üldse teab), aga mingi järeldus tekib, kui asjade kulgu jälgida.

see on elu maa peal. mõned aastate eest tehtud valikud mis iseenesest eraldi võttes ei ole isegi halvad aga kokku annavad praegu sellise tulemuse. huvitav mida arvasid inimesed kui ristiusk siia maale toodi? kas samamoodi, et nüüd on elu läbi vms.

Aga kas aktsepteerid valge inimese soovi oma kodu ja pere kaitsta?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2015 14:41:13 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
rtfm99 kirjutas:
batman kirjutas:
Olgu, aga mis on Sinu seisukoht? icon_smile.gif Kas see, mis hetkel toimub, ongi paratamatus, või kellegi orgunn, et just nüüd asi "üle ääre" keeb seal? Ega ma ka päris tõde ei tea (vaevalt, et keegi kõrvalseisja üldse teab), aga mingi järeldus tekib, kui asjade kulgu jälgida.

see on elu maa peal. mõned aastate eest tehtud valikud mis iseenesest eraldi võttes ei ole isegi halvad aga kokku annavad praegu sellise tulemuse. huvitav mida arvasid inimesed kui ristiusk siia maale toodi? kas samamoodi, et nüüd on elu läbi vms.

Aga kas aktsepteerid valge inimese soovi oma kodu ja pere kaitsta?

jah ikka.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 28.08.2015 15:15:06 vasta tsitaadiga

Me oleme näinud, mida siin maal tähendab suur immigrantide sissevool riigi nimirahvusele. Praegu näeme progresseeruvat tulemit L-Euroopas ja Skandinaavias. Millegipärast tembeldatakse ohumärkidele tähelepanupöörajaid vihaõhutajateks, vandenõuteoreetikuteks, natsideks, ekreks, savisaareks ja kurat teab veel kelleks. Ausalt - oma ajaloolisel kodumaal olgu see kamp milline tahes, kuni nad teisi ei sega. Kui aga mingil põhjusel on tekitatud ühe seltskonna kontrollimatu sisseränne teistesse regioonidesse, et see protsess sealse nimirahvuse elukeskkonda, -kvaliteeti mõjutama hakkab, siis kaitserefleks on loomulik reageering. Seda enam, kui hakatakse uues keskkonnas omale nõudma tingimusi, mida kohapeal ei suudeta isegi oma maa abivajajatele tagada. Viimasel juhul on see teist keskkonda õõnestav parasiitlus, millele on raske takka kiita.

Abi pakutakse siis, kui see on võimalik, ning endal vastavas valdkonnas on kõik korras.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.08.2015 16:18:33 vasta tsitaadiga

algatuseks tuleb teha samasuune tara nagu on koreade vahel ja regulaarselt teha näidiseid.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2015 18:01:43 vasta tsitaadiga

seekord tuleb batmaniga 100% nõustuda thumbs_up.gif
hakkad vist ka tasapisi inimeseks saama icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2015 19:30:20 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Küsitlus? Sinu meelsus.

- Tahan võõraid
- Neutraalne
- Mingu koju või suregu ära


Äkki siis nii? natuke selgem:

- tahan vastu võtta legaalsed pagulasi.
- ei taha vastu võtta legaalseid pagulasi
- tahan vastu võtta legaalseid ja illegaalseid pagulasi.
- ei taha vastu võtta legaalseid ja illegaalseid pagulasi.
- olen nõus ainult estofiilidega.

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Pagulaste/immigrantide teema mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 234, 235, 236  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.