|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
10.08.2015 14:29:12
|
|
|
... juhiste keel muutub praktiliselt iga uuendusega vene keele peale tagasi, see juba vana probleem
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
10.08.2015 15:09:50
|
|
|
Senini beta-programmis olles oli kõik ok, nüüd peale telefonivahetust oli esimese installi järgselt venekeelne juhendamine. Muutsin seaded ära ja siiani kõik ok.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sammalhabe
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2001
|
13.08.2015 21:42:20
|
|
|
Kas 1440x2560 resoga ekraani jaoks on nüüd pilt ilusaks skaleeritud? Kas spidomeetri kiirus ei jää mingi nupu taha peitu? Uus Note 5 on väljas, natuke kipitab...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
14.08.2015 11:05:28
|
|
|
huvitav, kas suvel kasutajad laisemad või on mingi piirang viimaste uuendustega tulnud aga politsei asukohti enam pole pea üldse näha Ise sai hiljuti üks lisatud aga kaardile küll ei ilmunud
_________________ rohkem liha riigile |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
14.08.2015 13:41:50
|
|
|
| Pigem on häiriv see, et sõidu algusepoole annab tahvlil teada, et seal ja seal on x sündmus, jõuad lähemale, eemalt näed, et on jah kaardil ka olemas, aga kui 500m raadiusesse jõuad, siis haihtub ära.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
16.08.2015 12:30:19
|
|
|
| aksel kirjutas: |
huvitav, kas suvel kasutajad laisemad või on mingi piirang viimaste uuendustega tulnud aga politsei asukohti enam pole pea üldse näha Ise sai hiljuti üks lisatud aga kaardile küll ei ilmunud |
Mul oli sama asi, kirjutasin paar lehte tagasi. Tegin uue kasutaja ja hetkel tundub toimivat jälle.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
18.08.2015 09:10:07
|
|
|
| aksel kirjutas: |
huvitav, kas suvel kasutajad laisemad või on mingi piirang viimaste uuendustega tulnud aga politsei asukohti enam pole pea üldse näha Ise sai hiljuti üks lisatud aga kaardile küll ei ilmunud |
... lisasin täna just ühe, ilmus kenasti kaardile nii telefonis kui ka hiljem vaadates arvutis, peaks veel praegugi näha olema Tartus Roopa tänaval ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
18.08.2015 09:15:47
|
|
|
see suht oleneb mida sa varem oled teinud - palju asju reportinud, palju valetanud jne.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
18.08.2015 09:35:46
|
|
|
Pean vist maha laskma ja uuesti peale. Üle eesti ei näita ühtegi politseid. 7 kuu ja 85000 p jooksul 150 õiget raportit ainult saatnud. See ei saa nagu põhjuseks olla...
_________________ rohkem liha riigile |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
18.08.2015 10:59:54
|
|
|
Kasutaja maine loeb ainult siis kui ise lisada raporteid. Teiste omade kuvamist see ei mõjuta.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
19.08.2015 09:00:46
|
|
|
Uus install ja tulid tagasi kõik hoiatused, ummikud jne. Olin mingi 2 nädalat nii sõitnud, et enam midagi muud ei näitanud peale kasutajate ikoonide ja kiiruskaamerate. Arvasin vist , et teed kõik remonditud, ummikud otsas ja politsei puhkusel Reaalsus nüüd tagasi....
_________________ rohkem liha riigile |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anduke88
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2007
|
19.08.2015 09:17:23
|
|
|
Mingi uuendus oli ära ja nüüd on inglise keelne Arnoldi terminaatori hääl kadunud Nüüd jälle Amy juhendab
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
19.08.2015 11:13:30
|
|
|
Arnie hääl oligi ajutine promo seoses uue Terminaatori filmiga.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
19.08.2015 19:15:38
|
|
|
| aksel kirjutas: |
Uus install ja tulid tagasi kõik hoiatused, ummikud jne. Olin mingi 2 nädalat nii sõitnud, et enam midagi muud ei näitanud peale kasutajate ikoonide ja kiiruskaamerate. Arvasin vist , et teed kõik remonditud, ummikud otsas ja politsei puhkusel Reaalsus nüüd tagasi.... |
kas app'i cache tühjendus poleks aidanud?
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
19.08.2015 20:27:13
|
|
|
| Võimalik, et läks midagi mälukaardil failide seas katki ja Waze ei laadinud endam uut infot sinna asemele. Vahepeal mul näiteks mingi 3-4 nädalat korrutas mulle samades kohtades koguaeg road goodiede üles korjamisest igapäevaselt.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
20.08.2015 08:43:48
|
|
|
Midagi imelikku on seal waze's küll viimasel ajal tekkima hakanud. Endalgi oli juulis paar keisi, kui tallinna jõudes oli üks mendi asukoht märgitud, panin like'i sellele ja kohe hüppas mingi 6+ erinevat asukohta sinna samasse ümbrusesse. Natuke hiljem Tulika tänaval oli üks auto tee peale ää koolenud, märkisin selle waze'i ära ja kohe peale seda hüppas 2 teadet sellest samast masinast kaardile.
Varem pole nagu täheldanud sellist jama
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
24.08.2015 16:22:10
|
|
|
Mul trikitab samamoodi nagu crypto-l
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriips00
HV vaatleja
liitunud: 16.10.2003
|
01.10.2015 09:33:15
|
|
|
Ekraani skaleerimise kohapealt pole ikka mitte midagi muutund S6 Edge+waze
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
01.10.2015 12:13:23
|
|
|
| Üks asi, mis mulle Waze juures ei meeldi on see, et ta ei oska vältida kruusateid. Seal on küll võimalus, et väldi pindamata teid, aga kruusateedest see sind eemale ei hoia. Mille jaoks see üldse on? Vähem asustatud kohtades olen sunnitud google mapsi kasutama, sest temal seda probleemi ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
01.10.2015 12:18:36
|
|
|
| alpha kirjutas: |
| Üks asi, mis mulle Waze juures ei meeldi on see, et ta ei oska vältida kruusateid. Seal on küll võimalus, et väldi pindamata teid, aga kruusateedest see sind eemale ei hoia. Mille jaoks see üldse on? Vähem asustatud kohtades olen sunnitud google mapsi kasutama, sest temal seda probleemi ei ole. |
Ma arvan, et see on otsapidi ka sellest kinni, kuidas eesti community on otsustanud teid kvalifitseerida. Minu meelest vist lepiti waze foorumis kokku, et dirt road klassifikatsiooni kasutatakse sisuliselt ainult sõiduautoga läbimatute teede jaoks. Ja see vist on see kategooria, mille see sättung välistab?
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
01.10.2015 13:18:45
|
|
|
| Just, aga kuna Wazel ei ole veel otseselt funktsiooni, mis lubaks kategoriseerida tee kruusateeks (mis on siiski sõidetav), siis ongi praegu selline olukord... Kuigi, nüüd on vist tekkimas võimalus anda teedele prioriteedid, ilmselt saab siis näiteks kruusateedele panna prioriteediks 1 ja kattega teed siis 2-... tasemele. See peaks teoorias kruusateid välistama.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
01.10.2015 17:05:37
|
|
|
| Ma loodan, et midagi muutub, sest praegune olukord on ikka väga mage. Jätab sellise pooletoobise toote mulje.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
01.10.2015 17:23:59
|
|
|
Võid neile minna selgeks tegema, et dirt road alla ka kruusakad panna. Aga ütlen ära, et suht mõttetu nendega seal vaielda.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
01.10.2015 18:54:20
|
|
|
Õigem lahendus on kruusakate eraldi atribuudina määrata teedele, aga Waze tegelastele ei ole see veel vähemalt nelja aasta jooksul kohale jõudnud, kui seda neilt nõutud on.
Mullateed ei ole samad, mis kruusateed, need on mõeldud selliste teede jaoks, kuhu sa igapäevaselt ei julge isegi ronida tavalise sõiduautoga.
Ekraani skaleerimise osas ei juhtu kiirelt midagi, tulemas on aga täiesti uus kasutajaliides Wazele, kus sellega peaks olema arvestatud. Samuti peaks paremaks minema laiupidi ekraani kasutamine.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
22.10.2015 17:10:02
|
|
|
Irw @
"Waze 4.0 is available now for iOS users, but Android users will have to wait on it. No word on when the Android version will be coming out, but Waze promises that it is "on the way.""
vs
"Käesoleval hetkel on Waze 4.0 allalaaditav kõikidele iOS-seadmetele ning Androidi kasutajatele on uuendusi toov värskendus kohe-kohe saabumas."
Mul vanas telefonis on 3.7.8.0, hiljem seadistatus 3.9.5.4 ja hilisemas on mingi vastikult tüütu torso+ nupuke ekraanil. Proovisin küll seadete alt kõik sotsialiseerumispahna kinni keerata, aga ei õnnestu seda ära koristada. Teab keegi mõnda linnukest, mis mul ehk kahe silma vahele jäänud on?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
22.10.2015 18:28:31
|
|
|
| Torso+ nupuke?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
22.10.2015 20:46:34
|
|
|
Android pole isegi beetas ju vist veel?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
22.10.2015 23:41:55
|
|
|
| Kas Waze punkitisüsteem on androidil ja iOS'l erinev?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
23.10.2015 00:11:05
|
|
|
| softis kirjutas: |
| Android pole isegi beetas ju vist veel? |
Ei ole veel 4.0 betat.
| alpha kirjutas: |
| Kas Waze punkitisüsteem on androidil ja iOS'l erinev? |
Peaks sama olema täpselt.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
23.10.2015 09:49:22
|
|
|
kas keegi reaalselt hoiab ka iga sõit wazet lahti?
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markox
HV vaatleja
liitunud: 10.10.2009
|
23.10.2015 10:07:13
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| kas keegi reaalselt hoiab ka iga sõit wazet lahti? |
Juba harjumuseks saanud, et Waze autos olles alati sees. Vahet pole kas sõidu pikkus on 5 minutit või mitu tundi.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
23.10.2015 10:08:57
|
|
|
Jep. Ma ilma selleta ei liigu. Õnneks ei ole vaja telefoniga mässata, vaid on autos nö. "sees".
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
23.10.2015 10:33:28
|
|
|
| Mul on telefon taskus autosõidu ajal. Ei viitsi küll seda käima panna ilma erilise vajaduseta.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
23.10.2015 10:42:20
|
|
|
Kellel on autos sissehitatud BT või kasutab muud autoga seotud seadet, mida telefon suudab tuvastada (näiteks dokk) siis Sony SmartConnect ( https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sonyericsson.extras.liveware&hl=et ) või muu sarnane rakendus võimaldab elu lihtsamaks teha:
Telefon tuvastab näiteks auto BT ja hakkab ise toimetama:
1) Käivitab Waze
2) Reguleerib meedia helitugevuse maksimaalseks (et juhised kuulda oleks, muidu mul on meedia heli maha keeratud, et ebasobival hetkel ei hakkaks karjuma)
3) Reguleerib ekraani heleduse soovitud tasemele (kohati autos, eriti suviti, automaatne valgusreguleerimine jätab pildi liiga tumedaks - valgussensor on salongi poole ja ekraan jääb väljas sirava päikese vastu liiga tumedaks)
Ideepoolest peaks oskama rakendus BT ühenduse lõppedes taas muuta parameetreid, kuid seda pole proovinud, näiteks:
1) Meediaheli uuesti nulli
2) Ekraaniheledus tagasi automaatse peale
Telefon võib ise samal ajal ka taskus olla ning sellisel juhul reageerid ainult häälega antud hoiatustele/juhistele.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
23.10.2015 10:45:21
|
|
|
| Jube keeruline. Ei ole vaja.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
23.10.2015 10:48:16
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| kas keegi reaalselt hoiab ka iga sõit wazet lahti? |
Kahjuks või önneks on harjumus
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
23.10.2015 11:17:46
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| kas keegi reaalselt hoiab ka iga sõit wazet lahti? |
Telefon hoidjasse, juhe külge ja lukust lahti, waze läheb ise tööle NFC kleepsu tuvastades.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
23.10.2015 11:45:55
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| alpha kirjutas: |
| Kas Waze punkitisüsteem on androidil ja iOS'l erinev? |
Peaks sama olema täpselt. |
Küsisin selle pärast, et vaatasin sõbra iPhones Waze 4.0 versiooni. Ja vaatasin, et tal 10000 punkti vähem, aga ranking mitu tuhat kohta kõrgem.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
23.10.2015 11:52:06
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| kas keegi reaalselt hoiab ka iga sõit wazet lahti? |
Harjumuseks jah saanud juba.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
23.10.2015 13:00:38
|
|
|
| alpha kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| alpha kirjutas: |
| Kas Waze punkitisüsteem on androidil ja iOS'l erinev? |
Peaks sama olema täpselt. |
Küsisin selle pärast, et vaatasin sõbra iPhones Waze 4.0 versiooni. Ja vaatasin, et tal 10000 punkti vähem, aga ranking mitu tuhat kohta kõrgem. |
Need punktid panevad villast aeg-ajalt. Kas vaatasid kindlasti sama perioodi ja valimit?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
23.10.2015 13:11:13
|
|
|
| softis kirjutas: |
| alpha kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| alpha kirjutas: |
| Kas Waze punkitisüsteem on androidil ja iOS'l erinev? |
Peaks sama olema täpselt. |
Küsisin selle pärast, et vaatasin sõbra iPhones Waze 4.0 versiooni. Ja vaatasin, et tal 10000 punkti vähem, aga ranking mitu tuhat kohta kõrgem. |
Need punktid panevad villast aeg-ajalt. Kas vaatasid kindlasti sama perioodi ja valimit? |
Ma ei tea. Vaatasin lihtsalt seal äppis antud numbreid (sinu punktid ja sinu positsioon) ja võrdlesin neid enda omadega.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
23.10.2015 15:55:54
|
|
|
Minul hüppab country rank vahepeal eriti heaks. Kuna sageli käin Valgas siis satun vahepeal läti listi - seal on konkurents väiksem . Vahel püsin kohe mitu nädalat lätlasena, kuigi olena vaid päevakese seal lähedal olnud Vanasti, kui Lätis veel Eurot ei olnud, näitas isegi Valga tanklate hindasid Lattides .
_________________ - censored - |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
23.10.2015 16:23:03
|
|
|
| Selge värk. Sõber käis Soomes, ju siis oli soome pingerida.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
23.10.2015 16:48:41
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| RustyZ kirjutas: |
| kas keegi reaalselt hoiab ka iga sõit wazet lahti? |
Telefon hoidjasse, juhe külge ja lukust lahti, waze läheb ise tööle NFC kleepsu tuvastades. |
NFC tagi lahenduse peale ise ka mõelnud aga kurat leiaks mingi normaalse hoidja õhuavade külge
tellisin mingi silikoonkleepsuga vms, et telefon kleebib külge aga seda peab iga natukese aja tagant lakkuma kui enam ei hoja ja ei tunne nii kindlalt ka end.
kui keegi mõtleks välja mõistliku hinna eest juhtmevaba laadimisfunktsiooniga autohoidik + juhtmevaba laadimisfunktsiooniga NORMAALSE hinnaga telefon (s6-d visake jõkke vms) siis oleks nagu üliperfekto.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
24.10.2015 08:42:52
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| kas keegi reaalselt hoiab ka iga sõit wazet lahti? |
Jah. Ja aastate jooksul nii harjumuseks saanud, et isegi paari km sõidu jaoks läheb waze käiku. Rutiin- istun autosse, lülitan waze käima (vahepeal oli nfc tag, mis ise lülitas), vöö kinni, käik sisse jne.
| Super AMOLED kirjutas: |
| Mul on telefon taskus autosõidu ajal. Ei viitsi küll seda käima panna ilma erilise vajaduseta. |
Mul jookseb tahvlist. Ei kuluta telefoni akut ja ka muud mured jäävad ära...
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
24.10.2015 22:39:10
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
kui keegi mõtleks välja mõistliku hinna eest juhtmevaba laadimisfunktsiooniga autohoidik + juhtmevaba laadimisfunktsiooniga NORMAALSE hinnaga telefon (s6-d visake jõkke vms) siis oleks nagu üliperfekto. |
Ise teed ja ostad Nokia vms. Ma ei tea kas windowsis waze muidugi on.
Ja see ise tegemine pole naljana mõeldud, nii saad kõige funktsionaalsema ja sobivama lahenduse.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
24.10.2015 23:20:27
|
|
|
Kuna igapäevaselt on vaja kahte telefoni (jah, on olemas dual sim), siis autos on magnethoidja..juhe jookseb sinna juurde. Suht harjunud juba niimoodi..
Olgem ausad, liikluses on aru saada waze kasutaja vs tavaline söitja eriti kui on kiiruskaamera või politseipatrull.
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
25.10.2015 02:04:00
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Torso+ nupuke? |
No see "sotsmeedianupuke" - pea, õlad ja plussmärk, millega oma asukohta sheerida saad jms.
Viimase versiooniga on see sihtkohta jõudes ette viskav "add photo" jura ka tüütu. Ei hakka mina neid maju küll pildistama.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
25.10.2015 10:16:21
|
|
|
Käisin suvel 5 päeva slovakkias ja istun vist siiani nende listis. Kasutajad tabelis 90% slaavipäraste nimedega ja kroon tuli ka kuidagi äkki kiirelt pähe:) 100 000 juures juba
_________________ rohkem liha riigile |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|