Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 118, 119, 120  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
realcobra
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2014




sõnum 17.08.2015 21:15:16 vasta tsitaadiga

Kell 21:00
CeX (britid,poolaks,hollandlane) vs. United Estonia (eestlased,britid)
ESL UK Premiership Season 2
BO1 map: CACHE

icon_arrow.gif http://www.twitch.tv/realcobrastrikegaming

_________________
https://www.twitch.tv/realcobrastrikegaming
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2015 22:01:36 vasta tsitaadiga

Eesti sai võidu. icon_eek.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.08.2015 23:27:39 vasta tsitaadiga

Pidin just samal ajal korra tööl käima, tahtsin näha. Kuidas oli muidu?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2015 12:21:14 vasta tsitaadiga

https://youtu.be/89hq--6-8Tw Üle pika aja sai natuke surfitud .. tulemus on õõvastav, peab end uuesti vormi ajama icon_lol.gif
icon_exclaim.gif video sai tehtud shadowplay testimise eesmärgil ja on igatepidi editimata icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2015 12:50:49 vasta tsitaadiga

sweezy kirjutas:
https://youtu.be/89hq--6-8Tw Üle pika aja sai natuke surfitud .. tulemus on õõvastav, peab end uuesti vormi ajama icon_lol.gif
icon_exclaim.gif video sai tehtud shadowplay testimise eesmärgil ja on igatepidi editimata icon_exclaim.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2015 12:57:11 vasta tsitaadiga

Braien kirjutas:
sweezy kirjutas:
https://youtu.be/89hq--6-8Tw Üle pika aja sai natuke surfitud .. tulemus on õõvastav, peab end uuesti vormi ajama icon_lol.gif
icon_exclaim.gif video sai tehtud shadowplay testimise eesmärgil ja on igatepidi editimata icon_exclaim.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

ei pannudki tähele icon_lol.gif üldjuhul pelamise ajal chati ei vaata kka.. eriti siis kui rajal olen icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
realcobra
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2014




sõnum 18.08.2015 14:54:30 vasta tsitaadiga

danny kirjutas:
Pidin just samal ajal korra tööl käima, tahtsin näha. Kuidas oli muidu?
õhtu esimene mäng: http://www.twitch.tv/esl_csgo_uk/v/11391968 (VOD)
_________________
https://www.twitch.tv/realcobrastrikegaming
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2015 14:57:34 vasta tsitaadiga

realcobra kirjutas:
danny kirjutas:
Pidin just samal ajal korra tööl käima, tahtsin näha. Kuidas oli muidu?
õhtu esimene mäng: http://www.twitch.tv/esl_csgo_uk/v/11391968 (VOD)

thumbs_up.gif saab ka õhtal beer_yum.gif kõrvale järgi vaadata icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2015 16:55:45 vasta tsitaadiga

Kui keegi veel ei tea, siis CCP ja Ekraan näitavad Cologne finaali suurel ekraanil.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2015 17:21:09 vasta tsitaadiga

Tundub et AHVidele ei paku surf erilist huvi .. Forever alone icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2015 17:25:29 vasta tsitaadiga

Tartus on juba 2/3 saali välja müüdud icon_eek.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rand0m
HV vaatleja
Rand0m

liitunud: 10.06.2013




sõnum 18.08.2015 17:25:36 vasta tsitaadiga

sweezy kirjutas:
Tundub et AHVidele ei paku surf erilist huvi .. Forever alone icon_biggrin.gif

Millest selline ennatlik järeldus?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarts608
HV kasutaja
tarts608

liitunud: 18.10.2009




sõnum 18.08.2015 18:04:15 vasta tsitaadiga

sweezy kirjutas:
Tundub et AHVidele ei paku surf erilist huvi .. Forever alone icon_biggrin.gif


mõned aastad tagasi sai ikka kõvasti surfitud, nüüd vahest käin surfin kui miskit muud teha pole
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
http://steamcommunity.com/id/Twizek/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2015 18:10:04 vasta tsitaadiga

kui muu ei aita siis nutt ja hala ikka päästab piisavalt et surfihuvilised ahvid jalad kõhu alt välja võtaks ja oma huvidest märku annaks banana_dance.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2015 18:22:00 vasta tsitaadiga

Bleh, surf ei huvita, kz ftw.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2015 18:49:18 vasta tsitaadiga

ei suuda kz värgist aru saada, muidu vist isegi toksiks seda aeg ajalt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2015 19:38:57 vasta tsitaadiga

sweezy kirjutas:
ei suuda kz värgist aru saada, muidu vist isegi toksiks seda aeg ajalt icon_biggrin.gif

Mis seal aru saada? Läbid takistusi, et jõuda mapi alguspunktist mapi lõppu, kasutades selle jaoks erinevaid hüppetehnikaid. Ise ka alguses väga biiti ei tajunud, nüüd ainult seda mängikski, tavalist compi pole korralikult juba mitu nädalat selle tõttu mänginud.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2015 19:47:40 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
sweezy kirjutas:
ei suuda kz värgist aru saada, muidu vist isegi toksiks seda aeg ajalt icon_biggrin.gif

Mis seal aru saada? Läbid takistusi, et jõuda mapi alguspunktist mapi lõppu, kasutades selle jaoks erinevaid hüppetehnikaid. Ise ka alguses väga biiti ei tajunud, nüüd ainult seda mängikski, tavalist compi pole korralikult juba mitu nädalat selle tõttu mänginud.

votvot, ma ei oska hüpata icon_biggrin.gif vahepeal proovisin nt bunnyhop'i .. vajab kõõvasti harjutamist icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alar26t
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2015 21:18:50 vasta tsitaadiga

Aix kirjutas:
Tartus on juba 2/3 saali välja müüdud icon_eek.gif

Tallinnas põhimõtteliselt välja müüdud. Küsisin inimeselt, kes spetsseansidega tegeleb, kas oleks võimalik suuremasse saali tõsta Tallinna seanssi. Vastus oli see, et hetkel on satelliidi ühendus veel ainult saalis 1 ja sinna on juba juba seans vist kinni pandud selleks ajaks. Oleks paar päeva varem tung piletite broneerimisele läinud, oleks nad saanud seansi tõsta saali 1. Kahju et nii läks. Oleks huvitav näha palju inimesid reaalselt kohale oleks tulnud.
Kes veel piletit pole saanud, siis hetkel veel käimas piletite giveaway enda kommuunis. Rohkem infot --> http://csgo.ee/esl-one-cologne-finaal-eesti-kinodes/
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2015 21:49:51 vasta tsitaadiga

mõttekam ise projektor võtta ja lasta kuskil saalis seina peale.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rändur_000
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2008




sõnum 18.08.2015 22:47:28 vasta tsitaadiga

sweezy kirjutas:
https://youtu.be/89hq--6-8Tw Üle pika aja sai natuke surfitud .. tulemus on õõvastav, peab end uuesti vormi ajama icon_lol.gif
icon_exclaim.gif video sai tehtud shadowplay testimise eesmärgil ja on igatepidi editimata icon_exclaim.gif


surf skillis auto bh icon_neutral.gif

1.6-s ainult surfi mängisingi ja siiani mängin. go-s esimese asjana proovisin ka aga ski2 oli nii jube, et tagasi ei tahtnud enam. Nüüd surfi (ja vahepeal kz) lasen 1.6-s. Officiali lasen go-s
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2015 22:50:43 vasta tsitaadiga

rändur_000 kirjutas:
sweezy kirjutas:
https://youtu.be/89hq--6-8Tw Üle pika aja sai natuke surfitud .. tulemus on õõvastav, peab end uuesti vormi ajama icon_lol.gif
icon_exclaim.gif video sai tehtud shadowplay testimise eesmärgil ja on igatepidi editimata icon_exclaim.gif


surf skillis auto bh icon_neutral.gif

1.6-s ainult surfi mängisingi ja siiani mängin. go-s esimese asjana proovisin ka aga ski2 oli nii jube, et tagasi ei tahtnud enam. Nüüd surfi (ja vahepeal kz) lasen 1.6-s. Officiali lasen go-s
ipma auto bh'ita ei suudaks vist icon_biggrin.gif samas .. cs go enamus servudes ongi ainult auto bh icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 20.08.2015 17:27:36 vasta tsitaadiga

Kui ma vaatan smurfiga lisaks main accountile läbi teise browseri esl one'i, siis kas see toimiks dropi saamiseks?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2015 22:10:25 vasta tsitaadiga

W!ngs kirjutas:
Kui ma vaatan smurfiga lisaks main accountile läbi teise browseri esl one'i, siis kas see toimiks dropi saamiseks?

Vist mitte, redditis räägiti et peab erineva IP pealt olema

Edit: https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/3hpql4/esl_one_cologne_2015_souvenir_cases_the/
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 20.08.2015 22:16:59 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
W!ngs kirjutas:
Kui ma vaatan smurfiga lisaks main accountile läbi teise browseri esl one'i, siis kas see toimiks dropi saamiseks?

Vist mitte, redditis räägiti et peab erineva IP pealt olema

Edit: https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/3hpql4/esl_one_cologne_2015_souvenir_cases_the/

Ma olen võib-olla pime, aga ma ei leidnud sealt vastust, vaid seal küsiti sama asja ilma vastuseta.

Selles suhtes imelik, kui sama IP pealt ei dropi rohkem kui ühele kasutajale, sest kodus võib ka rohkem cs-mängijaid olla. Aga mis seal ikka, lükkan siis mobiilis twitchi tööle läbi 4G, kui aeg käes.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.08.2015 22:31:13 vasta tsitaadiga

Paari eurise dropi pärast rabelda... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 20.08.2015 22:35:19 vasta tsitaadiga

danny kirjutas:
Paari eurise dropi pärast rabelda... icon_rolleyes.gif

Cobble omad on üle 30 euri. Niisama stream lahti jätta tagataustal ei võta tükki küljest.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.08.2015 22:36:47 vasta tsitaadiga

W!ngs kirjutas:
danny kirjutas:
Paari eurise dropi pärast rabelda... icon_rolleyes.gif

Cobble omad on üle 30 euri.


Siiski ei muuda asja. Mul päevotsa ka käinud, aga jälgin ka samas põnevuse pärast. Siiamaani ei midagi põnevat. icon_lol.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 20.08.2015 22:43:31 vasta tsitaadiga

danny kirjutas:
W!ngs kirjutas:
danny kirjutas:
Paari eurise dropi pärast rabelda... icon_rolleyes.gif

Cobble omad on üle 30 euri.


Siiski ei muuda asja. Mul päevotsa ka käinud, aga jälgin ka samas põnevuse pärast. Siiamaani ei midagi põnevat. icon_lol.gif

Asjaolu, et ma rabelen? wut. Mäng käib tagataustal ilma, et ma ise aru saaksin sellest. Kes sul siin rabeleb
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2015 00:50:42 vasta tsitaadiga

W!ngs kirjutas:
pohmakas, kirjutas:
W!ngs kirjutas:
Kui ma vaatan smurfiga lisaks main accountile läbi teise browseri esl one'i, siis kas see toimiks dropi saamiseks?

Vist mitte, redditis räägiti et peab erineva IP pealt olema

Edit: https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/3hpql4/esl_one_cologne_2015_souvenir_cases_the/

Ma olen võib-olla pime, aga ma ei leidnud sealt vastust, vaid seal küsiti sama asja ilma vastuseta.

Selles suhtes imelik, kui sama IP pealt ei dropi rohkem kui ühele kasutajale, sest kodus võib ka rohkem cs-mängijaid olla. Aga mis seal ikka, lükkan siis mobiilis twitchi tööle läbi 4G, kui aeg käes.

Vastus on see, et dropi saamiseks see toimib, aga su võimalused dropi saada on endiselt "1 out of x", mitte "2 out of x".
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.08.2015 04:35:09 vasta tsitaadiga

Järgmised pickid?

Endal plaan nii minna:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2015 08:36:49 vasta tsitaadiga

danny, mul on samad pickid icon_biggrin.gif Kahju, et NIP choke-s.
Mul hetkel Quarter Finals lahtine. VP/NIP ja TSM/C9, ei suuda otsustada. Vaatan tänased matchid ära ja siis valin vast.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.08.2015 09:23:52 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
danny, mul on samad pickid icon_biggrin.gif Kahju, et NIP choke-s.
Mul hetkel Quarter Finals lahtine. VP/NIP ja TSM/C9, ei suuda otsustada. Vaatan tänased matchid ära ja siis valin vast.


Eile oli NIP kuidagi väga väga out icon_neutral.gif Tema peale tegelt ei julgegi panna midagi, a vb oli lihtsalt bad day.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.08.2015 09:29:45 vasta tsitaadiga

NiP'il on see "bad day" kestnud terve see aasta imo
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.08.2015 09:36:20 vasta tsitaadiga

GTR kirjutas:
NiP'il on see "bad day" kestnud terve see aasta imo


See on õige icon_lol.gif Ma lihtsalt ei tahtnud sügavamale minevikku ronida.

Eriti mindi häiris eilse mängu juures Get_Right. Ainult timmis kuskil omapäi, seeaeg kui tema ringiga koldesse jõudis olid liikmed kõik surnud, üldse on ta kehvaks jäänud, või on teised paremaks saanud.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2015 10:08:24 vasta tsitaadiga

allu tugevust alguses kah kommentaatorid mainisid, aga kuidagi täitsa liimist lahti olid asjad.
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2015 10:50:15 vasta tsitaadiga

danny kirjutas:
GTR kirjutas:
NiP'il on see "bad day" kestnud terve see aasta imo


See on õige icon_lol.gif Ma lihtsalt ei tahtnud sügavamale minevikku ronida.

Eriti mindi häiris eilse mängu juures Get_Right. Ainult timmis kuskil omapäi, seeaeg kui tema ringiga koldesse jõudis olid liikmed kõik surnud, üldse on ta kehvaks jäänud, või on teised paremaks saanud.


Kui sa märganud ei ole, siis get_right on lurk player, ja lurkib ringi.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.08.2015 11:14:14 vasta tsitaadiga

Braien kirjutas:
danny kirjutas:
GTR kirjutas:
NiP'il on see "bad day" kestnud terve see aasta imo


See on õige icon_lol.gif Ma lihtsalt ei tahtnud sügavamale minevikku ronida.

Eriti mindi häiris eilse mängu juures Get_Right. Ainult timmis kuskil omapäi, seeaeg kui tema ringiga koldesse jõudis olid liikmed kõik surnud, üldse on ta kehvaks jäänud, või on teised paremaks saanud.


Kui sa märganud ei ole, siis get_right on lurk player, ja lurkib ringi.


See üksi kobamine ja selja tagant hiilimine saigi minumeelest saatuslikuks. Ühe roundi vist sai seal tunnelis kui tuli selja tagant ja tegi kaks killi, teised korrad kõik jäi hiljaks ja team oli juba hävitatud.
Nagu kommentaatorid ka ütlesid, et ta on emotsionaalne mängija...mida oli näha peale matchi kui jäi istuma mokk töllakil.

A no enivei ei ole mulle nagunii NiP favoriitide seas kunagi olnud, hoian näppu Virtus.pro või fnatic. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.08.2015 12:06:25 vasta tsitaadiga

Fnatic on hetkel ikka ülitugev ja arvan et keegi neid ei üllata ning panevad turna kinni.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2015 12:13:36 vasta tsitaadiga

äkki joppab icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2015 12:20:47 vasta tsitaadiga

sweezy, Mul muidu sama, aga H's on hiirespordid.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2015 13:10:44 vasta tsitaadiga

Mul ka sama, aga viimases pickis on LG. ez
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2015 13:23:58 vasta tsitaadiga

Braien kirjutas:
sweezy, Mul muidu sama, aga H's on hiirespordid.

Mõtlesin ja kaalusin pikka aega .. H oli raske valik .. luminosity peale ei mõelnud kordagi aga fside ja mouz ..
alguses plaanisin panna mouzile, aga mingil põhjusel otsustasin fside kasuks icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2015 13:46:00 vasta tsitaadiga

Fside eilse performance baasil valisd nad?, kaua aega läks ennem kui worldedit killi sai, oli vist 0-0-12 ennem kui killi sai.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2015 14:00:11 vasta tsitaadiga

Braien kirjutas:
Fside eilse performance baasil valisd nad?, kaua aega läks ennem kui worldedit killi sai, oli vist 0-0-12 ennem kui killi sai.

Problem?
Spoiler Spoiler Spoiler


Polnud eile aega ühtegi mängu vaadata .. androidifon tahab ainult halba kvaliteeti näidata ja sülerit tööle kaasa vedama ei hakka icon_biggrin.gif
Otsustasin selle järgi et minu vaatenurgast pole mouz millegi erilisega üldjuhul silma paistnud icon_lol.gif samas , ma pole ka mingi cs-go ekspert icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2015 14:00:34 vasta tsitaadiga

sweezy, Ei no kui sisetunne ütleb fside, siis why not, mina lihtsalt eilse performance järgi ei suutnud kuidagi fside valida.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2015 14:06:37 vasta tsitaadiga

Braien kirjutas:
sweezy, Ei no kui sisetunne ütleb fside, siis why not, mina lihtsalt eilse performance järgi ei suutnud kuidagi fside valida.

Ma usaldan pigem kogenumate sisetunnet .. näpin cs go üldse suht harva niiet väga sellest ei teagi miskit icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2015 15:52:12 vasta tsitaadiga

Vaatan et põhifavoriidi Kinguini on kõik välja jätnud. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.08.2015 15:54:10 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Vaatan et põhifavoriidi Kinguini on kõik välja jätnud. icon_rolleyes.gif


Ütled seda siis kui nad võidu said icon_lol.gif

Kaalusin seda, võtsin arvesse cloudi eilset päeva, aga jah.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2015 16:05:01 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Vaatan et põhifavoriidi Kinguini on kõik välja jätnud. icon_rolleyes.gif

Põhifavoriidi? Kokkuvõtlikult on see tiim suht saast, lihtsalt võitsid 2 korda järjest mapil milles nad head on, kuna see on täielik aim map
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 118, 119, 120  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.