|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
kalm
HV vaatleja
liitunud: 04.03.2004
|
17.08.2015 14:59:56
|
|
|
| erick kirjutas: |
kalm Selles mõttes, sa võid loomulikult arvata minu mängu- ja õppestiilist, mida iganes Klassikaline tomatite loogika - numbrid, winrate jne ei tähenda midagi, TEGELIKULT sa oled kindlasti parim mängija threadis, eks |
Seda küll üritad siin sina ainuisikuliselt väita, mina pole ennast hetkeks ka paigutanud kuhugi tabelisse, kas sinu ette või taha ja ei kavatse ka, ma tean täpselt kui hea või kui halb ma olen. Ning mul ei ole vaja ennast paaniliselt teistega võrrelda, et kuidagi oma enesekindlust tõsta läbi WOT'i. Said esimest korda elus ühes mängus midagi saavutatud, tubli poiss, istu, viis. Aga milleks sellest jaurata hommikust õhtuni ?
Ja kui sa tõesti arvad et kui sa platoonid sellise mehega nagu Intact, siis peaksid su statid kohe läbi lae suusatama? Juba see väide tõestab seda, et sa väga ei habla suurt pilti.
| yerba kirjutas: |
| Visualiseerides - lihtsalt keset vestlust löödi korteriuks jalaga lahti ja üle läve hõigati tuppa: õu mees, Sa oled ju täitsa m.nn |
Peale härra viimast postitust lugedes siis vist ega väga mööda ei pannud ka.
_________________ Mina panin kunagi kaa hästi |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
17.08.2015 15:43:32
|
|
|
Mõtlesin, et mis siin ikka ainult jaurata, numbrid ikkagi näitavad ka midagi. 10 mängu IS-3ga, EGL gun rammeri asemel. Meestel 2 skilli, pole BIAt, pole 100% Snap Shoti. Mängitud soolos ja kullaga ei liialdanud ilmselgetel põhjustel, nagu ka credits rea pealt näha on.
| kalm kirjutas: |
| Ja kui sa tõesti arvad et kui sa platoonid sellise mehega nagu Intact, siis peaksid su statid kohe läbi lae suusatama? Juba see väide tõestab seda, et sa väga ei habla suurt pilti. |
Ma ei tea mida sina mõtlesid, aga kui mina platooniks aastaid endast 2 taset kõrgema mehega, siis ma analüüsiks tema mängutaktika pulkadeks. Küsiks nõu. Ja õpiks. Kui sa aru ei saa, miks see eelise annab kellegi ees, kes peab seda kõike ise omal nahal õppima, siis pole jälle sinuga millestki rääkida, hispaania või mõnes muus keeles
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalm
HV vaatleja
liitunud: 04.03.2004
|
17.08.2015 16:09:05
|
|
|
Ma platoonin aastaid oma hea sõbraga, mitte "2 taset kõrgema mehega" nagu sina seda ette kujutad. Ning me hakkasime mõlemad sama koha pealt mängima, niiet keegi ei õppinud kellegi pealt vaid väikse kambaga avastasime seda mängu suht nullist. Tolajal oli materjali ka ikka väga vähe, kõik on ise õpitud ja katsetatud. Tule ja õpi siis. Kuigi ma kardan, et meie platooni sisekliima on midagi sellist mida sa üle kahe mängu välja ei kannataks...
_________________ Mina panin kunagi kaa hästi |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
17.08.2015 16:32:05
|
|
|
Ma arvan, et me alustasime samast punktist, mina samuti sõber andrez3d-ga 2011 juunist, loetud kuud peale seda kui mäng avalikku beetasse läks. Andres muide oli alguses minust pea taseme jagu tugevam mängija, kui me statsist esimest korda midagi kuulsime, siis ta oli vana Efficiency järgi juba peaaegu roheline kui ma alles keskmine kollane olin. Mäletan, et pingutasin kõvasti, et talle järele jõuda, mingi pool aastat või rohkemgi läks aega. Aga mööda ma sain
Platoonikutse võtaks isegi vastu, lihtsalt puhtast huvist selle sisekliima kommentaari osas. Striimi vaatajatel oleks ka seda kindlasti huvitav näha ja kuulda, kui olete nõus et mingi 5-10 inimest seda veel näeb Striim on ikkagi meelelahutuslik õpetlikuga pooleks ja teiega koos peaks jaguma mõlemat ohtralt.
intactiga meie vahe enam nii suur ei ole, et ma midagi väga kardinaalselt uut enda jaoks õppida saaksin, aga mõne triki võibolla paneb kõrva taha, nagu see ootamatu jõnks T110E5 vastu viimases Obj. 260 videos - soovitan teistelgi seda vaadata. Mulle muidugi oli isegi huvitavam jälgida, kuidas ta ennast positsioneerib risttulest välja saamiseks.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Thing
HV kasutaja

liitunud: 26.01.2002
|
17.08.2015 16:33:52
|
|
|
| võrdlesin huvi pärast oma statse kah, päris koledaks kisub see siemkadega soolotamine.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p6kk
HV kasutaja
liitunud: 15.05.2015
|
17.08.2015 18:27:47
|
|
|
Ostsin eile 2 milli eest tarvikuid ja ratsiooni protole, nüüd on lust vaadata kuidas raha voolab. 83k puhast jne.
Ma tegin MT-15 missiooni ära ja nüüd ei lubagi eelmisi parandada kuna ma ei taha moori veel välja võtta, sest ma pole otsustanud kuhu ma ta investeerin.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
17.08.2015 19:52:28
|
|
|
Sai ise 10M eest võetud ratsioone ja consumableid - eks see vastab ka küsimusele, miks ma nii palju mänge Type 59-ga teen
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p6kk
HV kasutaja
liitunud: 15.05.2015
|
17.08.2015 19:53:25
|
|
|
| Sa ühegi teise premmikaga ei mängi?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
17.08.2015 22:22:11
|
|
|
| Praktiliselt mitte jah, sest Type 59 toodab kõigist premium tankidest kõige paremini raha. Pole nagu mõtet teisi mängidagi, vahe nii suur.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lagzr
HV vaatleja
liitunud: 07.04.2013
|
18.08.2015 09:28:16
|
|
|
| Erick mitmes crew Type59 jookseb?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
18.08.2015 10:33:23
|
|
|
| Lagzr kirjutas: |
| Erick mitmes crew Type59 jookseb? |
7s skill jookseb. Esimene crew, mis ostes kaasas oli
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p6kk
HV kasutaja
liitunud: 15.05.2015
|
18.08.2015 12:37:59
|
|
|
Rerolli teema on juba tõsiselt huvitav. Kõige suuremad etteheitjad on mängijad kes on ise küll palju mänginud, aga mängude arvust olenemata ei suuda mängus mingit damaget teha. Okei statsid on neil kehvad, aga nüüd peaksid ju ka neil mängud hästi välja kukkuma, aga ometi ei ole sedasi. Kus see kogemuse skill neil on? Aga milles siis see rerollija süüdi on või milleks see etteheide mõeldud on?
50k mängu teinud mängija ja rerollija peaks võimetelt sama osavad olema, aga miks see nende mängus ei kajastu? Rerollija pole ometi imevõimetega.
Miljoneid mänge on olemas kus inimesed on alustanud mängu uuesti ja uuesti n.ö. new game valinud. wotis võib igaüks teha endale kümme kontot ja kuuluda kümnesse klanni kui tahab...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
18.08.2015 13:30:32
|
|
|
p6kk, kui on üldse mingi loogika reroll vs esmakonto, siis see on see, et esmakonto omanike overall jääb tavaliselt kõvasti alla nende recentitele. Seega kui näed näiteks WN8 2400 mängijat, kellel on 30K mänge, siis tead, et vend on tõsiselt võetav jõud, ja on suur tõenäousus et jooksvalt mängib ca 500 punkti kõrgemal tasemel (antud näite puhul siis superuunikumi kandis). Kui aga näed nt WN8 2400 rerolli, kellel on ütleme 3K mängu all, siis võid suhteliselt kindel olla, et what you see is what you get, kui sedagi.
Seda kõrvale jättes pole nagu midagi öelda rerollimise vastu.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Thing
HV kasutaja

liitunud: 26.01.2002
|
18.08.2015 14:01:43
|
|
|
| ei tee see 2800wn vend mitte muhvigi t7 lightiga t9+ linnalahingus. Kõik sõltub puhtalt top tieri siemkadest.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
18.08.2015 14:40:51
|
|
|
Kipub nii olema küll, lightiga tõesti raske carryda linnakaartidel. Üks kord siiski meenub, kus sai Enskis võetud E100 maha ca 2000 HP pealt AMX 12t-ga lähivõitluses. Kullaga (202mm pen) kannatas teda lasta mootorisse ja torni kuklasse. Kolm clippi kulus. Tavaliselt, kui nad on TDsid mänginud, neile tuleb pähe, et võib tagurdada vastu lähimat seina ja ongi pidu läbi lightil. Aga see vend lihtsalt keerutas mulle järele ennast koha peal.
Üldse kui lightid said veel +4 MMi, pidi ise karmim olema E100 oli lausa lemmiksihtmärk lightides toona, JagdPz E100 oli teine lemmik, mida oli lightiga hea ootamatult tagant karistada.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p6kk
HV kasutaja
liitunud: 15.05.2015
|
18.08.2015 17:41:50
|
|
|
Statsid ei kindlusta mängus mingit võitu. Muidu peaksid kõik juba 60% võiduvõimalusega mängud olema kindlad võidud. Isegi 75% võiduvõimalusega mängud on kiirelt kaotatud ja 25% on võidetud. Iga mäng on mõneti õnneloos kuidas tankid paiknema hakkavad ja milliseks kujuneb taktika. Tier8 tankiga kui teed lahingus 2500 damaget, siis oled ju WN8 suhtes ülikõvas plussis ja kas kaotad või võidad polegi enam oluline. Tulebki keskenduda oma damage missioonile ja ülejäänud on kama kaks. WG on isegi expi värki parandanud, hea tulemuse korral võid saada kaotusega ka rohkem expi kui võitjate tiimi top saab. WG võiks winrate stabiliseerimiseks luua veel ühe süsteemi. Kaotaja kõige parem mängija võiks saada 0,5 punktilise võidu ja võitja tiim saab kõik 1 punkti. 2x0,5 kaotust annaks kokku ühe võidu. See kompenseeriks kaotustest tekkinud stressi.
Kehvade mängijate statsid on kehvad kuna nad on arad ja passiivsed. Nad ei lähe appi kellelegi, nad ei oska kasutada ära võimalust kedagi tagant või küljelt rünnata ja muidugi nad ei oska läbi lasta.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skewp
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2008
|
18.08.2015 17:46:14
|
|
|
Enamasti kui ikka kahe-kolme uunikumi platoon mängus, siis ka võit nendel. Vahel harva ka kaotavad, kui luck pole nende poolel. Nt eile, kui jäin viimaseks mängijaks oma tiimis (IS-7) ja vastas oli uunikumi platoon M60 + Leopard üks. Minu skilli juures suht võimatu challenge, aga joppas nii, et M60 rammisin üle serva alla ja Leopard sai kohe ammoracki. 9 korda 10st oleks kindlasti üle saanud.
_________________ Täpne 3D skanneerimine | Aerofotod | Aerovideod | |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
18.08.2015 17:51:26
|
|
|
Hea WN8 viib üle paljude mängude ka hea WR-ni. Nii lihtsalt on.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p6kk
HV kasutaja
liitunud: 15.05.2015
|
18.08.2015 19:48:31
|
|
|
Vaatan, et Hamil on 82% WR 20k lahingu kohta. Ta on mänginud AMX 13 90 9000 mängu millest 92% mänge on võitnud (tiimi mängud?)
Kõike saab farmida kui tahta, kas see lõpuks üldse näitabki enam midagi.
edit: sõbralisti chat on katki tehtud
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rSTO
HV vaatleja
liitunud: 17.02.2014
|
18.08.2015 20:36:10
|
|
|
Mina ostsin ainult 4 milli eest equipmenti + erinevate maade toite ja jooke.
Kui õigesti mäletan siis oli mul 6k lahingute juures 400-800 WN8. Mingi hetk tuli mingi kiire üleminek kus hakkasin mängu jagama. Praeguseks on WN8 mingi 1700 ja 17k lahingut. Mul oleks need statid ikka väga palju paremad ning seega ka mängupilt kui ma oma jäärapäisuse lõpetaks. Mingid kindlad harjumused sisse kulunud millest enam lahti ei saagi. Tean ALATI mida valesti teen kuid teen seda siiski. Haige värk. Ja teine asi on väsinuna mängimine ja teinekord ka full tilt meeleolus pikalt mängimine.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
p6kk
HV kasutaja
liitunud: 15.05.2015
|
19.08.2015 18:34:17
|
|
|
Krt see usa M12 arty on üks kehvemaid, sellega ei saa ühtegi missiooni ära teha. Esimesel torul pole dämmi ja teine toru on ülihalb toru kuigi numbrite järgi peaks parem olema.
Osta või M44 tagasi, selle M12 küll mängida pole mõtet.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tnis33
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2006
|
21.08.2015 03:32:54
|
|
|
Mulle ka ei meeldi M12 kuigi missioonid suutsin ära teha kuidagi, isegi 1 tähe sain peale ei tea kuidas, enda arust läheb kogu aeg nii kehvasti...
Kas kontot on võimalik SEA serverist EU serverisse üle ka liigutada kuidagi?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
21.08.2015 11:26:43
|
|
|
| tnis33, supportiga pead rääkima. Nemad saavad liigutada nii palju kui ma tean.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aimarkodus
HV vaatleja
liitunud: 23.07.2014
|
23.08.2015 02:49:15
|
|
|
Võib-olla olen paranoiline, kuid olen tähele pannud ,et kui mängid mingi tankiga peale mingit aega, siis esimese lahinguna pakub sulle maksimaalselt samataseme ja -2taset lahingut. Võimalus särada
Ha, ha wargamingu salajane muutuja. Just vaatasin , et m10 wolverine, mis oli lõpuni avastatud, siis mingi mootor ootas oma (mingi arty mootor lahtimuukimist)
Loodetavasti pole see viimane )
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
23.08.2015 11:21:09
|
|
|
| aimarkodus, see vastab vist tõele, minu arust esimene sessioon või esimesed kümme lahingut saad enda jaoks ideaalset MMi uue tankiga.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaG
HV kasutaja
liitunud: 22.05.2005
|
23.08.2015 12:19:10
|
|
|
| Kas keegi on artyde täpsust jälle kruttinud, täiesti võimatu on direct hitte lasta, isegi kui oled korralikult sihiku sisse lasknud zoomida. Lasud lendavad kus jumal juhatab. GW Tiger P WN8 oli varasemalt ~2000 ringis aga viimased 2 päeva ~800, mis ei ole isegi loogiline.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KaarelK
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
23.08.2015 12:27:45
|
|
|
arty shellid lendavad jah v22ga huupi, t2is sisse zoomitud target ja lendab ikka v2gapalju sinna ringi 22rde. nagu v2ga palju. direct laske pole isegi yritanud enam teha.
_________________ life is a bitch with 12inch strapon |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dollarstar
HV vaatleja
liitunud: 23.08.2015
|
23.08.2015 12:46:04
|
|
|
| Tere kõigile ütleks ka,et viimased päevad on arty mürsud väga huupi lennanud lihtsalt naerma ajab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
23.08.2015 13:13:49
|
|
|
Arty nerf oli juba talvel ära, viimasel ajal pole ses suhtes midagi muutunud.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KaarelK
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
23.08.2015 14:46:32
|
|
|
no kevadel igatahes asi nii hull ei olnud, minumeelest poleks ka esimene kord kui nad muudavad "natuke" asju ja siis neid patchnote sisse ei pane.
_________________ life is a bitch with 12inch strapon |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
23.08.2015 15:14:28
|
|
|
Mingi arty tõmbas mu medika yle tyki aja yhe laksuga maha täna
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andrez3d
HV veteran

liitunud: 29.12.2001
|
23.08.2015 17:45:44
|
|
|
| Arty on korraliku nerfi viimase 2 updatega saanud. Esiteks lahingud kestavad keskmiselt ca 5 minutit ja seega ei jõua selle ajaga midagi teha. Täpsus ajab naerma, näiteks Conqueror Gun Carriage'ga on praktiliselt võimatu kellelegi pihta saada, isegi kui vastane on paigal, siis mürsk leiab tee kuhugi mujale ja kui pihta saab on DMG ca 900. Hiljuti sain T92'ga ace tankeriks tehes 5000 Dmg. Varem ei saanud sellega isegi 2'nd Class'i.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p6kk
HV kasutaja
liitunud: 15.05.2015
|
23.08.2015 18:21:52
|
|
|
| Artyga on raske mängida jah. Wargamingul käivad need asjad vist spiraalselt. Kunagi ammu artyd said totaalse nerfi ja pärast seda nendega mängiti väga vähe. Läks aasta mööda ja arty tehti tasapisi paremaks. Nüüd ajalugu kordub. Äkki neil on loodud hästi põhjalik statistikamoodul ja kui nad näevad mingi tanki või tankiliini domineerimist, tõmbavad lihtsalt väärtuseid kehvemaks. Selliselt toimides ei pea mängu eriti arendama ka, sest sedasi mäng muutub iseenesest.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaG
HV kasutaja
liitunud: 22.05.2005
|
23.08.2015 20:37:52
|
|
|
Eks see mäng ongi paras sitakäkk. Nerf, buff, nerf, buff, buff jne. Nagu eelnevalt öeldud hea lihtne, midagi eriti tegema ei pea ja raha tiksub. Mitmed top tierid on op staatusest täiesti põhja lastud sedasi. Tunnen kaasa inimestele, kes oma raha selle jama alla on matnud
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
makaron111
HV kasutaja
liitunud: 07.08.2007
|
23.08.2015 23:05:46
|
|
|
Väga provokatiivne küsimus küll, aga milline Eesti tankigrupp hetkel üldse parim on? Aka, kui mõte oleks kaardil veidi ringi sõita, kellega need võimalused kõige paremad oleks? Ainult BEST vms? Või kõlbavad kõik ainult parimal juhul platoonitamiseks?
_________________ We do not come in Peace. We come ahead of Peace- Kane |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
23.08.2015 23:35:24
|
|
|
| makaron111 kirjutas: |
| Väga provokatiivne küsimus küll, aga milline Eesti tankigrupp hetkel üldse parim on? Aka, kui mõte oleks kaardil veidi ringi sõita, kellega need võimalused kõige paremad oleks? Ainult BEST vms? Või kõlbavad kõik ainult parimal juhul platoonitamiseks? |
Tugevaimad mängijad on BESTis, aga seal vist hetkel pole väga palju just korralikke field commandereid, kes viitsiksid juhtida. BESTis pead võibolla arvestama ka WN8 lävendiga, mis viimati oli 1800+ vähemalt viimased 30 päeva.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
24.08.2015 11:10:12
|
|
|
| erick kirjutas: |
| makaron111 kirjutas: |
| Väga provokatiivne küsimus küll, aga milline Eesti tankigrupp hetkel üldse parim on? Aka, kui mõte oleks kaardil veidi ringi sõita, kellega need võimalused kõige paremad oleks? Ainult BEST vms? Või kõlbavad kõik ainult parimal juhul platoonitamiseks? |
Tugevaimad mängijad on BESTis, aga seal vist hetkel pole väga palju just korralikke field commandereid, kes viitsiksid juhtida. BESTis pead võibolla arvestama ka WN8 lävendiga, mis viimati oli 1800+ vähemalt viimased 30 päeva. |
ma ei tea kuidas teistega on aga ma ei näe mõtet hetkel global mapis. Kui tuleb campaign siis stronku El Hallufiga oleme kõigile masinad kätte saanud ja intact carry poweriga suudame top clanne ka võita
_________________ http://www.lossirestoran.eu/ |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
makaron111
HV kasutaja
liitunud: 07.08.2007
|
24.08.2015 13:23:50
|
|
|
Kuidas BEST-i aktiivsus on? Õhtul 20-30 ikka sees?
_________________ We do not come in Peace. We come ahead of Peace- Kane |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mauno Lurbe
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2001
|
24.08.2015 13:26:01
|
|
|
| makaron111 kirjutas: |
| Kuidas BEST-i aktiivsus on? Õhtul 20-30 ikka sees? |
Napilt... ise tavaliselt peale 22, siis on heal juhul 10+ nägu sees.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
24.08.2015 14:26:53
|
|
|
Leidsin hea statspadimise masina enda jaoks.
IS4. http://www.noobmeter.com/player/eu/indu/500990398/
Linnamappe palju ja väga kinnised ka uued ja "parandatud" mapid.. Istu arty safe kohas ning pole raske 3k average dammi teha. Medikad ja muud pehmemad masinad kaotavad vaikselt oma mõtte. Lisaks normaalne heavy masin saab igas mapis hakkama.
_________________ http://www.lossirestoran.eu/ |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p6kk
HV kasutaja
liitunud: 15.05.2015
|
24.08.2015 14:42:40
|
|
|
| Küll nad peagi oma järjekordsest veast arusaavad. Ega need kes on medikatega mängima harjunud ei hakka rasketankidega mängima, nad loobuvad üldse mängimisest. See mäng pole enam uus ja huvitav. Ma olen isegi mõelnud, kas kedagi üldse enam huvitabki jaapani uus rasketanki liin. Mida rohkem takistusi tehakse seda kergem on mängida mõnda teist mängu ja neid tankimänge võib isegi juurde veel tulla.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
24.08.2015 14:51:03
|
|
|
| p6kk kirjutas: |
| Küll nad peagi oma järjekordsest veast arusaavad. Ega need kes on medikatega mängima harjunud ei hakka rasketankidega mängima, nad loobuvad üldse mängimisest. See mäng pole enam uus ja huvitav. Ma olen isegi mõelnud, kas kedagi üldse enam huvitabki jaapani uus rasketanki liin. Mida rohkem takistusi tehakse seda kergem on mängida mõnda teist mängu ja neid tankimänge võib isegi juurde veel tulla. |
Rasketankil peab olema siiski mobiilsust. Ses suhtes paistab jaapani heavy liin mõttetu olevat. Vene heavyd on hea soomusega mida kaitseb lisaks vene propaganda. Lisaks kõigele nad on mobiilsed ja siledal maal püsivad isegi mõnedel medikatel kannul
_________________ http://www.lossirestoran.eu/ |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p6kk
HV kasutaja
liitunud: 15.05.2015
|
24.08.2015 15:46:13
|
|
|
T-54 proto toru on ulmeeee 510 meetri pealt lasin mingit t6 plekist tanki kolm korda, kolm korda sain pihta ja mitte ühtegi korda ei penenud. Tundub jah, et 400m+ on protole limiidiks, üle selle on raske läbistavat lasku teha.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mauno Lurbe
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2001
|
24.08.2015 16:20:38
|
|
|
| dollarstar kirjutas: |
| Tere kõigile ütleks ka,et viimased päevad on arty mürsud väga huupi lennanud lihtsalt naerma ajab. |
Ilmselt sõltub kumbal pool lauda istuda. Ma oma skautidega olen just viimasel ajal kahtlaselt palju pauke arty käest pihta saanud ja ikka korralikud one-shotid. Kahtlustasin, et arty on hoopis salaja buffi saanud. Viimastel nädalatel on neid kuidagi palju ka mängus olnud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KaarelK
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
24.08.2015 16:40:50
|
|
|
ses suhtes ongi v2ga kaootiline, lasevad nii umbes et ise ka ei usu, samas hummeliga t2iskiirusel amxi mahav6tnud, millepeale tuli kisa cheater cheater, ja j2llegi k6rvalt myrsk lendab vaata et ringist v2lja.
_________________ life is a bitch with 12inch strapon |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Yankuonu
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2011
|
24.08.2015 16:54:44
|
|
|
| Mauno Lurbe kirjutas: |
| dollarstar kirjutas: |
| Tere kõigile ütleks ka,et viimased päevad on arty mürsud väga huupi lennanud lihtsalt naerma ajab. |
Ilmselt sõltub kumbal pool lauda istuda. Ma oma skautidega olen just viimasel ajal kahtlaselt palju pauke arty käest pihta saanud ja ikka korralikud one-shotid. Kahtlustasin, et arty on hoopis salaja buffi saanud. Viimastel nädalatel on neid kuidagi palju ka mängus olnud. |
Spoiler 
_________________ "You cannot judge me. I am Justice itself!" |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andrez3d
HV veteran

liitunud: 29.12.2001
|
24.08.2015 23:21:26
|
|
|
world of tanksi majandusest?
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|