Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mafia III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mcmarta
HV kasutaja
mcmarta

liitunud: 07.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2015 11:25:22 vasta tsitaadiga

Graafika tundub ok
Kaart tundub äge, autod ilusad, aga selle video järgi paistab, et sellega kõik piirdub.
No see autode juhitavus väga jama (loodame, et parandavad ära)
Vara on veel hukka mõista aga pre-orderit ei hakka tegema, ja mingi Mafia seeria mängu tunnet see küll ei tekitanud. Pigem nagu mingi teine mäng. Olen pettunud, aga kohe kindlasti ma ei laida seda ennem maapõhja kui ise käe külge olen pannud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2015 11:34:07 vasta tsitaadiga

mcmarta, Vb oled lihtsalt harjunud mafia värgiga, mis toimusid mitukümmend aastat enne 60-/70-ndaid? Aeg läheb edasi ja muutub.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 06.08.2015 12:58:43 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Ahjaa kutid. Esitage palun huvitavaid küsimusi mida soovite Mafia III kohta teada saada icon_smile.gif Mul on kell 14:00 reedel intervjuu loojatega Gamescomil icon_wink.gif!


Kas mäng on lineaarne nagu oli II osa või on mängus peale lineaarse loo ka midagi muud teha ja kas mängule tuleb kohe DLC pakett lisaks?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2015 13:03:33 vasta tsitaadiga

Keegi mäletab kui GTA 5 välja tuli koos jubeda vinguga, et juhitavus on perse keeratud ja R* on endale vee peale tõmmanud? Nüüd on kõik harjunud ja best game ever. Ongi vist tänapäeva trend iga asja kallal vinguda nii, et maa must.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 06.08.2015 13:13:25 vasta tsitaadiga

GTA5 nüüd küll best ever mäng pole. Mängisin ise seda mängu kõigest nädala ja seisma ta jäigi. Mafia 2 ebaedu põhjuseks oli prooviversioon mis kohe lahti häkiti ja tasuta said kõik avatud kaardil oma isu täis rallida.

Kõige parem GTA oli Vice City oma stoori ja muusikaga, avatud maailmaga SA jäi teiseks. Järgmised osad olid kõik tehniliste probleemidega nende haledad koopiad.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2015 13:19:24 vasta tsitaadiga

p6kk kirjutas:
GTA5 nüüd küll best ever mäng pole. Mängisin ise seda mängu kõigest nädala ja seisma ta jäigi. Mafia 2 ebaedu põhjuseks oli prooviversioon mis kohe lahti häkiti ja tasuta said kõik avatud kaardil oma isu täis rallida.

Kõige parem GTA oli Vice City oma stoori ja muusikaga, avatud maailmaga SA jäi teiseks. Järgmised osad olid kõik tehniliste probleemidega nende haledad koopiad.


Ma räägin seda üldist mõla mis inimeste suust tuleb. Minu arust ka best ever mäng ei ole, aga siiani GTA-dest kõige parem thumbs_up.gif

EDIT: Krt nagu poliitik juba. Jutt läks nii libedalt teemast kõrvale, et ise ka aru ei saanud. Sorry OT pärast icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2015 13:22:59 vasta tsitaadiga

ot:
Sellise action-adventure mänguna on GTA V üks parimaid praegu. Mingi teise žanriga ei ole mõtet hakata mänge võrdlema. Või kui te jäite siiski action-adventure žanri juurde, siis hetkel ma väga ei kujutagi ette, mis see parem olla võiks?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 06.08.2015 16:14:33 vasta tsitaadiga

p6kk kirjutas:
HDTanel kirjutas:
Ahjaa kutid. Esitage palun huvitavaid küsimusi mida soovite Mafia III kohta teada saada icon_smile.gif Mul on kell 14:00 reedel intervjuu loojatega Gamescomil icon_wink.gif!


Kas mäng on lineaarne nagu oli II osa või on mängus peale lineaarse loo ka midagi muud teha ja kas mängule tuleb kohe DLC pakett lisaks?


2k on publisher nii et DLCde hunnik on praktiliselt garanteeritud! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2015 20:32:07 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 06.08.2015 21:05:28 vasta tsitaadiga

Kõlab nagu poliitkorrektne lähenemine USA siseturule - "kohalik" orvust sõjakangelane, asub killima "välismaiseid" pahasid.Sellina madalama astme päti siblimine. Tahaks Vice City taolist, impeeriumi üles ehitamist...aga edukas kriminaal, pole ju viisakas lähenemine.
_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2015 22:06:35 vasta tsitaadiga

Meh, mind huvitab pigem mis on järgmine Illusion Softworks/2k Czech-i mäng. Või löödi see punt laiali enamjaolt?
See tuleb pigem selline nagu Max Payne 3 oli võrreldes esimese kahega.

Leidsin sellise kommentaari:

" The people that had most to do with what made the original Mafia great, aren’t even at Illusion softworks anymore, they are now called Warhorse Studios, working on a low fantasy game called Kingdom Come: Deliverance. In my opinion the second Mafia was a shallow disaster in comparison, and i can’t imagine how bad it would be if Hangar 13 developed it. People working there, worked mostly on the consoletard Star Wars shitstorm called “The Force Unleashed”. "

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 06.08.2015 22:19:51 vasta tsitaadiga

marcor1 kirjutas:
Kõlab nagu poliitkorrektne lähenemine USA siseturule - "kohalik" orvust sõjakangelane, asub killima "välismaiseid" pahasid.Sellina madalama astme päti siblimine. Tahaks Vice City taolist, impeeriumi üles ehitamist...aga edukas kriminaal, pole ju viisakas lähenemine.


just just, et saaks midagi mängus ehitada, saada suureks bossiks ja mäng oleks selline avatud maailmaga nagu gta. Võiks strateegiat ja majandamist ka mängu lisada. näiteks raha korjama ja värki.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rändur_000
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2008




sõnum 06.08.2015 22:22:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Meh, mind huvitab pigem mis on järgmine Illusion Softworks/2k Czech-i mäng. Või löödi see punt laiali enamjaolt?
See tuleb pigem selline nagu Max Payne 3 oli võrreldes esimese kahega.


2011 lasti 2k Czechist veerand töötajatest lahti, enamus nendest olid töötanud Mafia 2 heaks. 2014 pandi stuudio kinni ja osad inimesed viidi üle USAsse. Osad läksid aga algse Mafia looja stuudiosse Warhorse Studios.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2015 00:25:53 vasta tsitaadiga

Kutid viimane võimalus. Esitage mingi HEA küsimus mida soovite, et loojatelt küsin icon_smile.gif
Vaatan, et palju vastukaja siin.. küsige icon_biggrin.gif
Ausalt jah tundub kuidagi kahtlane.. väga nagu action.. ei tundunud nagu vanad Mafia-d.. eks näis. Liiga vara ehk veel midagi halba arvata

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 07.08.2015 00:30:22 vasta tsitaadiga

Mis seal ikka küsida. Mäng pole see mida võiks oodata, mingi tavaline jura. Saada nad lihtsalt pikalt icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Joss50
HV vaatleja
Joss50

liitunud: 13.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2015 00:46:54 vasta tsitaadiga

Pigem tundub jah, et midagi samasse auku nagu Saints Row / Sleeping Dogs / Watch Dogs, midagi head siit vaevalt tuleb.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deFt
HV kasutaja
deFt

liitunud: 23.06.2008




sõnum 07.08.2015 03:00:58 vasta tsitaadiga

Pärast on nagu sellise filmiga nimega "Driver" kus kõige märulirohkemad ststeenid näidati treileris ära icon_smile.gif
Kuigi aru ma ei saa miks driftimise eets mingeid punkte jagatakse.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 07.08.2015 08:08:55 vasta tsitaadiga

deFt kirjutas:
Pärast on nagu sellise filmiga nimega "Driver" kus kõige märulirohkemad ststeenid näidati treileris ära icon_smile.gif
Kuigi aru ma ei saa miks driftimise eets mingeid punkte jagatakse.


See on interrogation mode, sõidad hulljulgelt siis kõrvalistmel olev paha jagab inffi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2015 09:25:02 vasta tsitaadiga

Minule I ja II osa meeldisid väga, tõenäoliselt naudin ka III mängimist, kuna see ajastu on vägev. Mafia I'te siit küll ei oota, võiks midagi uut ja teistsugust olla, peaasi, et "Mafialik" hõng jääb alles.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 07.08.2015 10:27:52 vasta tsitaadiga

Joss50 kirjutas:
Pigem tundub jah, et midagi samasse auku nagu Saints Row / Sleeping Dogs / Watch Dogs, midagi head siit vaevalt tuleb.


Sleeping Dogs jättis küll väga positiivse mulje - oli mida mängida, oli lugu, oli arengut, linn tundus elus. Ta võis küll kloon olla aga näit. mulle, meeldis rohkem kui GTA4 rääkimata Mafia2-st.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2015 16:20:01 vasta tsitaadiga

Nähtud, intekas tehtud!


Link


Level1 muud tegemised gamescomil 2015

_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!


viimati muutis Riddim 08.08.2015 00:07:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2015 06:17:46 vasta tsitaadiga

Riddim, oodake mind ka icon_biggrin.gif aga muidu väga julge samm küsida autode füüsika kohta. Mul paluti kaks küsimust välja jätta icon_biggrin.gif Muidu peaksin inteka hommikuks valmis saama. Ausalt üksinda on ikka uuber porno. Filmisin seebikarbiga, enda fotokas oli kotis diktofonina... kaamera panin kuskile tooli otsa üldse icon_lol.gif asendas tripodi. DSLR filmis heli ja seebikas inteka.

edit: veidi inffi siis

Minu Mahvia 3 intervjuu hommikuks internetis icon_smile.gif loodan, et meeldib teile!
Üksinda on ikka uber porno filmida aga kuidagi pea hakkama saama icon_biggrin.gif Hetkel siis nii, et seebikarbiga filmin videot. Võtsin 2K baarist suure baaritooli kuhu peale fotoka panin. Läätse alla panin marsi kommikese, et pilt otse oleks icon_biggrin.gif siis võtsin enda 550D fotoka, panin selle 640x480 reso peal lindistama (selle resoga head väiksed failid ja 30min max pikkus videol, lisaks bitrate ei lähe nii kõrgeks, et filmimine peatuks ootamatult) fotoka külge paigaldasin oma Sennheiser G3 wireless mikrofoni icon_smile.gif Ehk siis seebikarp filmima, 550D filmima, mikrofonid sisse ja minek icon_biggrin.gif
Saite aru süsteemist?
Seebikarp hakkas kohe esimesel päeval heliga tõrkuma ja oli elektriline surin sees, tuli välja, et helipesa on vist vigane.. enda fotokaga lihtsalt ei taha filmida kuna 1080p peal lõpetab automaatselt filmimise suvalisel hetkel kui bitrate liiga kõrgeks kisub (aeglased kaardid mul kuigi Class10) ja lihtsalt fakt, et raske ja pole flip ekraani, et näeks kas olen fookuses ja mida filmin icon_biggrin.gif

Oh jah, pikk jutt sitt jutt, monteerin edasi nüüd icon_smile.gif


edit2: Intervjuu lõpuks üleval ka.

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2015 06:51:31 vasta tsitaadiga

Sealt tulebki see suur erinevus vist, et Mafia 1 ja 2 oli tšehhide kätetöö, aga kolmas osa on antud jänkide kätte, millest tingitud ka story, mis fännidele muljet ei avalda.
Esialgse gameplay järgi sõitmine, plahvatused ja tulistamine näevad kohutavad välja, jube. icon_sad.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2015 07:58:28 vasta tsitaadiga

Tonsor, väga toores gameplay veel. Usun, et enne 2016 lõppu või early 2017 see mäng ilmavalgust ei näe. Veidi kummaline auto flippimine jah muidu. See suletud uste taga demo jooksis mingi 20fps vaevu kui linnas sõit oli.. silma järgi icon_biggrin.gif aga noh preAlpha!
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2015 10:05:18 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
Sealt tulebki see suur erinevus vist, et Mafia 1 ja 2 oli tšehhide kätetöö, aga kolmas osa on antud jänkide kätte, millest tingitud ka story, mis fännidele muljet ei avalda.
Esialgse gameplay järgi sõitmine, plahvatused ja tulistamine näevad kohutavad välja, jube. icon_sad.gif


Ootame aasta 2016 ära. Me oleme näinud ju vaid üksikuid gameplay klippe ning nendest on väga raske mängust jäeldusi teha. Samuti usun, et mängu ootab enne releaset veel suured arendustööd ees, mis võib paljutki muuta.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2015 17:50:07 vasta tsitaadiga

Seni nähtu põhjal peab ütlema, et sellest tuleb mingi Godfather mängudega sarnane fail - ennustan parimal juhul 6/10. Autode juhitavus on sama kohutav nagu Saints Row sarjas - laperdavad ja vänderdavad tee peal nagu seebikarbid, tegelase animatsioonide üleminekud on puised, linn tundub igava taustana ja gameplay on tüüpiline cover-based 3rd person shooter, mis koheselt haigutama ajab. Kas selline gameplay ongi nüüd lagi, millest enam mängumaailmas edasi ei areneta?

Kõige suurem traagika on aga selles, et jänkid on tšehhidelt juhtimise üle võtnud. Tomb Raiderile nad juba tõmbasid vee peale - inglaste Core meeskonna loodud mängudest pole enam midagi alles. Seal nüüd muud polegi, kui ainult üks ajuvaba kõmmutamine, nottimine ja plahvatused. Haudades ringi kolamine on teisejärguline.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2015 18:58:10 vasta tsitaadiga

Märgin ka ära, soundtrack võib tulla kõva icon_smile.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 08.08.2015 19:20:31 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:


Tomb Raiderile nad juba tõmbasid vee peale - inglaste Core meeskonna loodud mängudest pole enam midagi alles. Seal nüüd muud polegi, kui ainult üks ajuvaba kõmmutamine, nottimine ja plahvatused. Haudades ringi kolamine on teisejärguline.


Midagi väga hullu see viimane tomb raider ei olnud,aga tõsi ja olen sinuga nõus, et rohkem oleks võinud olla mingeid laburünte ja raskemaid mõistatusi, mitte mingi läbi lennukivraki jooksmine et aare üles leida.

Mafia II oli hea mäng,loomulikult oli esimene osa parem,aga nõustun siin paljudega et vaevalt ta nii hea tuleb kui seda oli 2 osa...nagu siin keegi ütles et kui see mafia 2 demo välja tuli et häkkiti mäng lahti,sõideti linn risti põiki läbi ja pärast enam huvi ei pakkunud,oli mäng stoori poole pealt küll väga hea ja endale meeldis väga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2015 02:04:44 vasta tsitaadiga

Ise lootsin natuke rohkem mafia 1 sarnast, midagi itaalia sidemetega sügavamat mafia story teemat. Kas neegrijõuguga mängides sama fiilingut tekib, julgen kahelda. Ootamist aga siiski vast väärt. Loodan, et peale kõmmutamise on story sees ka muud tegevust, nagu esimeses osas. Selliseid kapi tagant kõmmutamis mänge on juba küll ja küll.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2015 19:05:34 vasta tsitaadiga

http://store.steampowered.com/app/360430/
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2015 23:03:18 vasta tsitaadiga

ja mitte mingisugust multiplayerit pole?
god sake kui paljud open world mängud oleks hulga paremad kui saaks COOP campaign teha.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remain
HV vaatleja
remain

liitunud: 10.10.2011




sõnum 16.08.2015 14:24:59 vasta tsitaadiga

Autode juhitavust saab muuta nagu vanasti arcade või simulatsiooni vahel siis thumbs_up.gif
Sama tüüp pidi töötama autode füüsika kallal kes ka mafia 2-s.

_________________
http://www.facebook.com/dNbsonix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 16.08.2015 14:35:00 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
ja mitte mingisugust multiplayerit pole?
god sake kui paljud open world mängud oleks hulga paremad kui saaks COOP campaign teha.

pigem just head tänu mp puudumisele.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2015 22:17:53 vasta tsitaadiga

del

viimati muutis trip 17.12.2015 22:57:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2015 22:21:40 vasta tsitaadiga

This video contains content from IGN, who has blocked it on copyright grounds. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 17.12.2015 22:28:18 vasta tsitaadiga

http://www.ign.com/videos/2015/12/17/mafia-3-12-minutes-of-developer-narrated-gameplay-ign-first
?

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2015 22:28:26 vasta tsitaadiga

no jŏuti blokeerida, trad, vaatasin jutuubis ja sama text tuli icon_smile.gif
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2015 22:29:24 vasta tsitaadiga

marcor1, tänud!
Graafiliselt on küll väga vinge thumbs_up.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2015 00:50:03 vasta tsitaadiga

absoluutselt kõik, mida ma nägin selles videos seoses autodega, oli küll täiesti uskumatu katastroof thumbs_down.gif aga firefight samas tundus kind of pretty decent
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remain
HV vaatleja
remain

liitunud: 10.10.2011




sõnum 18.12.2015 02:28:33 vasta tsitaadiga

ma ei tea näeb küll päris vinge välja
_________________
http://www.facebook.com/dNbsonix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 18.12.2015 02:41:47 vasta tsitaadiga

masinate juhitavus tundub olevat edasiarendus 2-st, lisaks sõitmisele actionit juurde pandud, mis oligi puudu. minu arvamus võrreldes esmamuljega paranes, kui jookseb samuti hästi tuleb sellest auväärne järg thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2015 03:50:36 vasta tsitaadiga

nojah ei tea, minule need põksust tuumapommina õhku lendavad autod, hüpped 45kraadiste kaldteede pealt ja see "elutruu" auto juhitavus igatahes mingit muljet ei avalda. miks peab iga mäng olema nagu mingi pagana kõige jõhkram arkaad ever...sõitmisele saaks actionit juurde panna ka teistmoodi, nii et see oleks enamvähem usutavalt realistlik, mitte täiesti räigelt over the top icon_neutral.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 18.12.2015 04:09:00 vasta tsitaadiga

masina kohene plahvatamine peale rehvilaskmisest üle katuse veeremist on vb liiast, kuid kõik muu polnud midagi ulmelist. nagu narraator kirjeldas - kaskadöör hollywoodis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2015 12:29:36 vasta tsitaadiga

Autode füüsika Mafia 2 oli see, mis mulle üldse kõige rohkem meeldis. Sõida ning arvesta sellega, et suure hooga posti sõites oled surnud ka. Nüüd on tehtud järjekordne GTA sarnane jama, kus võid miljon korda üle katuse käia ja teistele lõputult otsa sõita, sinul ei alane isegi auto kiirus.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 18.12.2015 12:44:02 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
masina kohene plahvatamine peale rehvilaskmisest üle katuse veeremist on vb liiast, kuid kõik muu polnud midagi ulmelist. nagu narraator kirjeldas - kaskadöör hollywoodis.


Video lõpus developer ütles et demo jaoks keerati autode plahvatusi jms juurde. Eks näis... see võiks jah reaalsem olla ikka, muidu nagu JC3 et iga asi plahvatab icon_biggrin.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 18.12.2015 17:36:41 vasta tsitaadiga

Ei tule sellest mängust nagunii mingit head mängu.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 18.12.2015 21:15:08 vasta tsitaadiga

Pumppüssiga 2-3 meetri kauguselt ühest lasust ei piisa on küll ikka masendav.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saihtam
HV kasutaja
saihtam

liitunud: 11.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2015 11:21:23 vasta tsitaadiga

Esmase info kohaselt oli mäng paljulubav. Aga kuidagi gameplayd vaadates minnakse natukene eemale esimesest kahest Mafia mängust ja rohkem GTA suunas.
Kindlasti ei saa kohe kõike kindlalt öelda, ennem kui mäng väljas. Aga noo sõitmine tundus küll liiga ringi liuglemine ja plahvatused ei olnud väga kutsuvad. See pole jah vbl kõigi jaoks, nagu esimesed kaks osa oli, kus pidi kiirusepiirangus sõitma aga see andis ikkagi mingil määral juurde. Nüüd lihtsalt kima ringi nagu GTAs.
Samuti natukene liiga külm mõrtsukas tundub peategelane olevat, võib kaduda side ja huvi tema osas.
Aga muidu visuaalselt tundus kena ja paremini sisustatud maailm kui eelnevad.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 21.12.2015 11:52:19 vasta tsitaadiga

mu meelest kõige suurem/parem lubadus oli, et mees ehitab üles oma impeeriumi ning maailm on seotud sisuga. Meenub Vice City.
Samas esimene demovideo, näitas nagu vastupidist. Loodetavasti oli neil ikka käsikiri enne mängu valmis, mitte ei tehta jooksult, mingit segaputru, üritades võimalikult paljudele meeldida ning loomulikult poliitkorrektsus (kuritegevus on paha; hea võidab kurja; patriotism jms.)

See, et tehakse GTA stiilis ... nii na naa. Mafia 2-te küll enam ei sooviks - interaktiivne film, mitte arvutimäng.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 21.12.2015 12:42:41 vasta tsitaadiga

nii hea ta kindlasti ei tule kui esimene teine maifia oli,tuleb tavaline tänapäeva mäng kokkuvõttes mingi 70/100 mäng
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mafia III mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.