Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 98, 99, 100 ... 546, 547, 548  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 373 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 155 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 32 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 568

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 10.08.2015 21:17:30 vasta tsitaadiga

Neile, kes arvavad, et piraat W7/W8.1-ga saab legaalse W10:
Ei saa. SAab upgradeda, aga ka W10 piraat-upgrade saab vesimärgi "non genuine". Lihtsalt, inimestele antakse võimalus teha upgrade ja siis pärast osta online kanaleid pidi litsents ja seejärel saadud litsents aktiveerida. Mul kunagi ühe lauaarvutiga anti kaasa võtmeta W7. Oleks pidanud olema DOS, aga arvutitootja pani WIN peale. 30 päeva jooksis WIN selles arvutis trial versioonis. Jätsin litsentsi tookord ostmata ja otsustasin ubuntu kasuks. W7 lasin maha.
Meenutuseks: MS andis välja W7, W8 GGK versioonid, mille abil sai piraat oma opsüsteemi legaliseerida. W10 puhul on põhimõtteliselt sama, lihtsalt upgrade ja legaliseerimine toimub onlines.

http://www.express.co.uk/life-style/science-technology/578050/Windows-10-pirates-pirated-operating-systems-free-upgrade-genuine-non-genuine-explained

Siin kirjeldatakse põhjuseid miks ja mil viisil saab piraadist legaalne kasutaja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 10.08.2015 21:18:28 vasta tsitaadiga

Lenovo enda onscreen GUI ei tööta win10nega, installib ära küll, aga vol/heledus on win enda jublakas ekraanil
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2015 21:28:51 vasta tsitaadiga

Kaks tähelepanekut.

PDF failide vaatamiseks sobib nüüd Edge ideaalselt - avab kiiresti thumbs_up.gif
Piltide vaatamisel Windows 7 puhul oli all riba, kus kuvas pildiandmeid jne.
Enam seda pole. Kuidas seda tagasi saaks?

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2015 21:34:22 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:

Piltide vaatamisel Windows 7 puhul oli all riba, kus kuvas pildiandmeid jne.
Enam seda pole. Kuidas seda tagasi saaks?


Ei saagi, kaotati juba Win 8'as see sealt ära... icon_neutral.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004




sõnum 10.08.2015 21:34:47 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kaks tähelepanekut.

PDF failide vaatamiseks sobib nüüd Edge ideaalselt - avab kiiresti thumbs_up.gif
Piltide vaatamisel Windows 7 puhul oli all riba, kus kuvas pildiandmeid jne.
Enam seda pole. Kuidas seda tagasi saaks?


Kaustas View alt Details pane mõtled ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2015 21:42:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kaustas View alt Details pane mõtled ?

ei. Sain juba vastuse, saab panna kuvama infot paremas servas
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2015 21:50:54 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
olavsu1 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
jaanjaapan kirjutas:
LKits kirjutas:
Kui registreerin ühe võtmega arvuti ära, siis kuidas deaktiveerida saaks?
On selline asi üldse võimalik, et ostan W10 võtme, kasutan ühel arvutil, vahetan arvuti ja installin uuele arvutile sama (eelnevalt siis deaktiveerides/uninstall vanal arvutil).


Mina sain nii, et helistasin Eesti MS-i esindusse ja sealt anti uus. Enne kirjutasin ka oma seigast.

NB! Kui ütled, et ostsid uue, võimsama raali, siis ütlevad, et osta uus Win ka. Mul läks arvuti emaplaat katki ning asendasin selle samaväärsega ja sain tasuta uue key.

Key plaadil ise aga on nagu tempel igaveseks vist.. MS-i serveri jaoks on see win sellele plaadile, nagu abielu islami kultuuris naisele icon_biggrin.gif
Mis seal peab veel kelelgiga rääkima? Ma helistanud olen, siis vaja vaid kood sisse toksida ja saab uuesti aktiveeritud icon_rolleyes.gif


varem vastas päris inimene. nüüd peab roboti juttu kuulama.
No see varem pidi ikka väga kaua aega tagasi olema. Viimased ~3 aastat on küll masin suhelnud.


2011 suvi oli torul vastas veel noorema-poolne iti-tüüp. Robotit polnud. Küsis küsimusi, mõtles ning alles hiljem helistas tagasi ja andis uue key sõnu peale lugedes, et viimast korda... Ju tol ajal oli MS ahnem icon_smile.gif või oli asi student key-s (kuigi seda ei mainitud).
Aga no sel pole enam ju vahet mis oli..loeb mis on nüüd. Seega minu soovitus on aegunud ja olen nüüd ka ise targem. See peaks siis nüüd vist tähendama, et ka mul on lootust ikka veel oma sama vana Win7 algaegade "hingega" koopiat tasuta uuendada ka uuele MOBO-le thumbs_up.gif ? icon_smile.gif
Lootus sureb viimasena või siis loll loodab lõpuni icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 10.08.2015 22:15:32 vasta tsitaadiga

ab79 kirjutas:
Neile, kes arvavad, et piraat W7/W8.1-ga saab legaalse W10:
Ei saa. SAab upgradeda, aga ka W10 piraat-upgrade saab vesimärgi "non genuine". Lihtsalt, inimestele antakse võimalus teha upgrade ja siis pärast osta online kanaleid pidi litsents ja seejärel saadud litsents aktiveerida. Mul kunagi ühe lauaarvutiga anti kaasa võtmeta W7. Oleks pidanud olema DOS, aga arvutitootja pani WIN peale. 30 päeva jooksis WIN selles arvutis trial versioonis. Jätsin litsentsi tookord ostmata ja otsustasin ubuntu kasuks. W7 lasin maha.
Meenutuseks: MS andis välja W7, W8 GGK versioonid, mille abil sai piraat oma opsüsteemi legaliseerida. W10 puhul on põhimõtteliselt sama, lihtsalt upgrade ja legaliseerimine toimub onlines.

http://www.express.co.uk/life-style/science-technology/578050/Windows-10-pirates-pirated-operating-systems-free-upgrade-genuine-non-genuine-explained

Siin kirjeldatakse põhjuseid miks ja mil viisil saab piraadist legaalne kasutaja.
Artikkel on mais ilmunud, nii et vana infoga tegemist...
Tegelikult saab teatud viisisil piraaditud Win 7 ja Win 8.1 uuendada Win 10-ks ja see uuendus aktiveerub kui ametlik versioon... moraalsest küljest on muidugi tegemist piraatimisega, faktiliselt on aga teatud viisil tehtud Win 10 upgrade microsofti serverite jaoks täiesti genuine. Pole kahtlustki, et Microsoft saaks seda takistada kui tahaks, aga tundub, et ei taha. Hetkel jääb mulje, et soovitakse võimalikult suur mass iga hinnaga Win 10 peale üle viia. Hiina, Venemaa või India näiteks, kus pea kõik wini kasutajad on piraadid... see on miljonid ja miljonid arvutid.


viimati muutis Vondur 11.08.2015 07:12:09, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2015 22:16:23 vasta tsitaadiga

just nii ongi.
sõber, kes põhimõtteliselt windossi ei armasta ja kes kasutab ainult freesofti, tegi oma vana kasti peal pira seitsmega proovi, vabalt kättesaadav aktivaator, mis aktiveerimis info annab ennem windoosa buuti ette ja seitse arvabki, et on orikas ja näitab, et on genuine. sellele kümnekas selga ja aktiveerub ilusti.
arvan ka, et ms lihtsalt peab praegu võimalikult rohkem masinaid 10 peale saama. kuskil oli ka mingi info, et pirajatele pakutakse 'odavamat' hinda hiljem. elame, näeme.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003




sõnum 11.08.2015 04:22:52 vasta tsitaadiga

Mul on Win7 Pro litsents aga see ei sobi win10 uuendamisel ega installimisel.
Uuendasin genuine ära ja peale seda andis rohelise tule win 10 uuendamiseks.

_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 11.08.2015 11:22:41 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
1. Paistab, et Piduuu beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif saab siis lähiajal - nii, et triikige ülikonnad ja kleidid ära ning pange trummid ja pasunad valmis.... icon_cool.gif
Selle kuu 10-dal kuupäeval maabub siis õnn õuele ja saab kenasti installida Esimest Suuremat Paranduspaketti. icon_smile.gif

Microsoft to Launch Windows 10 Service Release 1 on August 10 - Report

http://news.softpedia.com/news/microsoft-to-launch-windows-10-service-release-1-on-august-10-report-488626.shtml
------------
2. Ja paistab sedamoodi, et järgmine, veel suurem paranduspakett on tulemas oktoobrikuus.
Ehk siis saab taas Update-pidi pidada.... beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
---------
3. Väike meenutus teemal: HDD kloonimine SSD-le & Windows 10.

A. Windows 10 on esimene Op.süsteem mis teeb vahet SSD-l ja HDD-l.
B. Seega, tasub kasutada Kloonimiseks - Migreerimiseks tarkvara mis on Märkusega:
"Support Windows 10".

Sel juhul peaks olema siis Kloonimine õigesti tehtud ja pole vaja hiljem "vigade parandust".


Keegi selle kätte ka saanud juba? Eile oleks pidanud tulema välja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.08.2015 11:26:14 vasta tsitaadiga

olafsand, ammu väljas, minu masinatele ronis peale mingi 6 Augusti paiku...

https://support.microsoft.com/en-us/kb/3081424

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 11.08.2015 11:26:51 vasta tsitaadiga

Etz, azoo. Vaatan siis ka hisory alt üle. Ma nagu ei pannund küll tähele, et mingi suurem update oleks tulnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.08.2015 11:28:50 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
olafsand, ammu väljas, minu masinatele ronis peale mingi 6 Augusti paiku...

https://support.microsoft.com/en-us/kb/3081424


sama siin, uuendus 6.augustil installitud

_________________
PS4 PSN: markomoisa
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 11.08.2015 11:31:25 vasta tsitaadiga

Eile sai lõpuks format tehtud ja puhas install. Kahes kohas küsis akt. koodi, panin skip ja windowsi jõudes oli aktiveeritud thumbs_up.gif Väga 5. Nüüd veel X-Fi Driverid mis peaksid jõudma sept. ja siis kõik olemas. Seniks (software?) stereo sound icon_lol.gif

Isegi ASUS Utility Win 8/W8.1 läks peale ilma probleemideta ja töötab

_________________
Purgatory Judgement
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT_old
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2012




sõnum 11.08.2015 15:01:41 vasta tsitaadiga

Panin ka Win10 peale. EVO 850 SSD sees ja ei saa 4.6v softiga rapid mode-i peale panna. See selleks muidugi. Kui miskit tirin, siis tõmbab arvuti ikka päris kooma. Panin Diablo III update-ma ja samal ajal juutuubi videod hakkasid räigelt läägima. Dafuq, kas sellist Windowsi tahtsingi? Läägimise põhjus ei ole bufferdamine.
Selles suhtes Win 8.1 peal töötas kõik muretult ja masinal on jõudu aastaks/kaheks kindlasti veel. XPS15 L502X, 8gb DDR3, i5 2.4gHz prose, Nvidia 520m GT.
Kus ma viga otsida võiks? Midagi on kindlasti valesti ja pahasti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.08.2015 15:04:18 vasta tsitaadiga

ErkiT kirjutas:
Panin ka Win10 peale. EVO 850 SSD sees ja ei saa 4.6v softiga rapid mode-i peale panna. See selleks muidugi. Kui miskit tirin, siis tõmbab arvuti ikka päris kooma. Panin Diablo III update-ma ja samal ajal juutuubi videod hakkasid räigelt läägima. Dafuq, kas sellist Windowsi tahtsingi? Läägimise põhjus ei ole bufferdamine.
Selles suhtes Win 8.1 peal töötas kõik muretult ja masinal on jõudu aastaks/kaheks kindlasti veel. XPS15 L502X, 8gb DDR3, i5 2.4gHz prose, Nvidia 520m GT.
Kus ma viga otsida võiks? Midagi on kindlasti valesti ja pahasti.


Tegid clean install või upgrade? Kui upgrade siis proovi factory reseti teha

_________________
PS4 PSN: markomoisa
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT_old
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2012




sõnum 11.08.2015 15:28:59 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
ErkiT kirjutas:
Panin ka Win10 peale. EVO 850 SSD sees ja ei saa 4.6v softiga rapid mode-i peale panna. See selleks muidugi. Kui miskit tirin, siis tõmbab arvuti ikka päris kooma. Panin Diablo III update-ma ja samal ajal juutuubi videod hakkasid räigelt läägima. Dafuq, kas sellist Windowsi tahtsingi? Läägimise põhjus ei ole bufferdamine.
Selles suhtes Win 8.1 peal töötas kõik muretult ja masinal on jõudu aastaks/kaheks kindlasti veel. XPS15 L502X, 8gb DDR3, i5 2.4gHz prose, Nvidia 520m GT.
Kus ma viga otsida võiks? Midagi on kindlasti valesti ja pahasti.


Tegid clean install või upgrade? Kui upgrade siis proovi factory reseti teha
Algul tegin upgrade-i, aga peale seda format ja clean install. Võiks nagu toimida normaalselt. Photos app ka majandab mingi vale color profile-iga. Ohjah, Guugel mu laaav.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.08.2015 16:12:36 vasta tsitaadiga

rapid mode 4.6 ei toimigi - ei tunne win 10 ära opsüsteemina.
4.4 veel pani 10 win 8 alla ja saab sisse lülitada, sisi tee update sellele 4.6 peale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 11.08.2015 17:02:08 vasta tsitaadiga

krt. Mul tuli teavitus selle win10 kohta. Hakkas asi närvidele käima. Seal sisi kiri, et vajuta umbes siia ja määra update tulevikus. Mõtlesin, oh jess, saab sellest jurast lahti, panen aasta pärast. H*i. 3 päeva periood anti. Raisk. Nüüd siis uuendas 10ks ära (enne oli 8.1 ei mingit häda), nüüd teine päev ja juba on kopp ees sellest, et hiir pidevalt kinni jookseb ja kui chromel 4 tabi korraga lahti, siis juba kalab ja osadele lehtedele tõmbab aint tumehalli pildi ette. Abiks kogu brauseri sulgemine icon_evil.gif No tra, ikka pooltoores pask kaela
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 11.08.2015 17:21:41 vasta tsitaadiga

Sattus ka üks võõras W8 piraadiarvuti mu kätte ning võttis W10 täiesti omaks, andis uue võtme ka ja puha. Eks näis kaua sellised kestavad icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 11.08.2015 18:09:55 vasta tsitaadiga

DJope kirjutas:
Sattus ka üks võõras W8 piraadiarvuti mu kätte ning võttis W10 täiesti omaks, andis uue võtme ka ja puha. Eks näis kaua sellised kestavad icon_biggrin.gif


Aga on ju eelnevalt mainitud, et piraadid saavad puudustega windowsi. Vähemalt olen mina nii aru saanud.


-KRANTS- kirjutas:
krt. Mul tuli teavitus selle win10 kohta. Hakkas asi närvidele käima. Seal sisi kiri, et vajuta umbes siia ja määra update tulevikus. Mõtlesin, oh jess, saab sellest jurast lahti, panen aasta pärast. H*i. 3 päeva periood anti. Raisk. Nüüd siis uuendas 10ks ära (enne oli 8.1 ei mingit häda), nüüd teine päev ja juba on kopp ees sellest, et hiir pidevalt kinni jookseb ja kui chromel 4 tabi korraga lahti, siis juba kalab ja osadele lehtedele tõmbab aint tumehalli pildi ette. Abiks kogu brauseri sulgemine icon_evil.gif No tra, ikka pooltoores piix kaela


Siiani ei kurda millegi üle veel.

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 11.08.2015 19:03:06 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
Etz kirjutas:
olafsand, ammu väljas, minu masinatele ronis peale mingi 6 Augusti paiku...

https://support.microsoft.com/en-us/kb/3081424


sama siin, uuendus 6.augustil installitud


On ka mul see viiendal juba tulnud jah, aga ei märganud üldse selle allalaadimist ega installi. Ju siis "kümnes" tehakse seda niipalju sujuvamalt ja tagataustal, et kasutaja ise ei märkagi icon_smile.gif thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.08.2015 19:49:23 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
krt. Mul tuli teavitus selle win10 kohta. Hakkas asi närvidele käima. Seal sisi kiri, et vajuta umbes siia ja määra update tulevikus. Mõtlesin, oh jess, saab sellest jurast lahti, panen aasta pärast. H*i. 3 päeva periood anti. Raisk. Nüüd siis uuendas 10ks ära (enne oli 8.1 ei mingit häda), nüüd teine päev ja juba on kopp ees sellest, et hiir pidevalt kinni jookseb ja kui chromel 4 tabi korraga lahti, siis juba kalab ja osadele lehtedele tõmbab aint tumehalli pildi ette. Abiks kogu brauseri sulgemine icon_evil.gif No tra, ikka pooltoores piix kaela
mitte pooltoores, vaid su vana süsteem oli nii hapu, et uus win jooksis pikali

tee refresh

mulle siiski meeldib see:
Spoiler Spoiler Spoiler

icon_lol.gif
hetkel uuendamisega ei kiirusta ka, kuna helikaardile draivereid pole ja vaja üks pela ära lõpetada, siis võib vabalt ka formaadi teha

aga need errorid, mingi 5-7 erinevat veakoodi ja ei ütle, mis häda tal on, lihtsalt error icon_lol.gif thumbs_down.gif

_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 11.08.2015 21:44:06 vasta tsitaadiga

Mulle tundub, et kellel upgrade järel mingi programm ei tööta, võiks selle üle installida. MUl säilis W7-st Firefox 38. Ja ei mingeid probleeme. Säilis ka ID kaardi tugi.
Et asja parandada soovitaks programmile uninstall ja siis install teha. Miks nii? Aga seepärast, et uninstalliga kustutatakse ka programmiseaded,registrivõtmed. Siis taaspaigalödusega pannakse kõik uuesti oma kohale tagasi.
Enda masinas avastasin siiski, et lennurežiimi hotkey ei tööta (kõik muud hotkey-d töötavad ja ka tarkvaraliselt saab viia läpakat lennurežiimi). Reinstallisin Lenovo Energy manageri, aga see ei paista probleemi lahendavat, nagu google välja pakkus. Pean ootama bugfixi. Kuigi õnneks see pisiviga arvuti tööd ei sega ja lõppkokkuvõttes olen upgradega väga rahul.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 98, 99, 100 ... 546, 547, 548  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.