Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 92, 93, 94 ... 546, 547, 548  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 373 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 155 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 32 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 568

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2015 17:43:15 vasta tsitaadiga

nevermind kirjutas:
chesm6mmi kirjutas:
nevermind kirjutas:
MS-il endal konverter olemas.


Oskad kuskile viidata kah, ise pole leidnud.

link


Seal lehel nad proovivad miskite varasemate versioonidega, hetkel selle viimase versiooniga ütleb mulle küll et see fail ei sobi talle..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MrAndu
HV kasutaja
MrAndu

liitunud: 26.07.2007




sõnum 05.08.2015 17:44:33 vasta tsitaadiga

DigeBeni, Mark0, ei taha ebaviisakas olla aga äkki https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=365402
_________________
Ma pole mingi spetsialist kuigi võiks ju olla...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 05.08.2015 18:02:28 vasta tsitaadiga

miski pärast nõuab danskebank windows 10'ga kaks korda järjest siselogimist. windows 7'ga sellist nalja ei olnud.
tagasi üles
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2015 18:27:43 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
miski pärast nõuab danskebank windows 10'ga kaks korda järjest siselogimist. windows 7'ga sellist nalja ei olnud.

Esimese logimisega saadetakse info Microsoftile ja siis alles panka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2015 18:49:49 vasta tsitaadiga

chesm6mmi kirjutas:
Seal lehel nad proovivad miskite varasemate versioonidega, hetkel selle viimase versiooniga ütleb mulle küll et see fail ei sobi talle..

Asi ei ole versioonis, sest see töötab ka Win8 installikatega.
Mul on install32.esd ja install64.esd mõlemad kuupäevaga 31.07.2015
Praegu lasin asja install64 kallale ning teeb ilma igasuguse kobinata install.wim-i


Võib-olla, et su tõmmatud asi on vigane või poolik.
============================================================
Creating install.wim file...
============================================================

Writing LZX-compressed data using 6 threads
6693 MiB of 6693 MiB (uncompressed) written (100% done)

Done.


Edit: võid ka samas vastuses mainitud ntlite-t proovida

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 05.08.2015 19:31:36 vasta tsitaadiga

Õnneks tagasi 8.1 peale tegi 10 minutiga ära. Mulle hetkel 10 ei sobi kuna mingi udususe anomaalia oli. Liiga toores värk.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poolkaks
HV kasutaja
poolkaks

liitunud: 15.05.2011




sõnum 05.08.2015 19:38:50 vasta tsitaadiga

sai ka oma arvutil lastud W7 W10-ks,terve päeva näitab sinisel taustal veateateid ja teeb restarte
icon_evil.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif ....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2015 19:41:17 vasta tsitaadiga

kuidas selle tasuta uuendusega nüüd siis täpsemalt on- kas aasta lõpuni või aasta aega ehk juulini?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007




sõnum 05.08.2015 19:47:21 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
sulomile kirjutas:
Vanal Dell D820-l ei leidnud ise NVS 110M draivereid, peale otsimist ja katsetamist sain tööle ja resolutsiooni õigeks ja leiab ka üle VGA kaabli külge ühendatud teleka üles. Säilinud on anomaalia Wifi ühendusega. Peale lühikesi restarte säilib võrguühendus korralikult, peale ööpäevast pausi arvutit käivitades ei leia Wifi ruuterit ja aitab ainult ühenduse diagnoosimine, peale mida on teade, et ruuter lähestatud ja ühendus taastatud. Ja nii igal käivitamisel. Ideid?

Mis draiver lõpuks funkas? Ma ei saanudki toimima. Sain küll ühega reso õigeks aga peale restarti pilti ette ei saanud.


179.68 Vista64

_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 05.08.2015 19:55:03 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
kuidas selle tasuta uuendusega nüüd siis täpsemalt on- kas aasta lõpuni või aasta aega ehk juulini?

no mõtle nüüd natukese icon_biggrin.gif

Ma arvan, et enamus kellel on probleeeme upgardemisega, omavad all mingit solk Windowsi ja deem Win10 on selles süüdi, et ei paigaldu või ikaldub.
Ehk siis tavakasutaja lihtsalt läbu arvutit ja nüüd on nutt ja hala.

Ma olen teinud neid uuendusi ikka juba ca 10 ja kuna kõik on olnud kenasti hoolaste mängurite või lihtsalt korraliku kasutaja käes, siis 0 probleemi icon_idea.gif
Vanim mu enda tööarvuti (profiili läpakas), mis on saanud tööd ikka kõvasti 2,5a jooksul (iga tööpäe 5 peäva nädalas nö.).

Enamusel soovitaks küll upgrade ja ära võta midagi kaasa vanast Win-ist, heal juhul saate endale toimiva Windowsi, mida varem pole viitsinud puhastatud/korrastataud.

Eks ma võin mõne AHV-i osas ka eksida, kuid usun et vähe.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 05.08.2015 20:56:49 vasta tsitaadiga

Kel küsimusi tasuta UPGRADE pakkumise kehtivuskuupäeva suhtes, siis ikka kehtib kuni 29.juuli 2016.Pärast seda saab ainult tasulise versiooni.Ilmselt selle mõttega ka Win 10 Update mahakeeramine ka eemaldatud on- mingis mõttes on kõik arvutid nüüd katsejänesteks, tingimusel, et opsüsteemi tegevusse ei sekku. Privaatsuse osas õnneks asi ikkagi nii karm ei ole ja ka draiverite update osas on kasutajal siiski teha valik, kas lubada või mitte. Ilmselt seetõttu, et MS ei taha loobuda w10 kasutajatest ainult seetõttu, et mingi uuendatud draiver arvuti ära solgib ja kasutaja downgrade kasuks otsustab. Trial periood kahjuks rollback'i võimalusega liiga lühike, 30 päeva
Wäntvõll'ga nõus: kui kasutaja hoiab oma arvutit ning kontrollib arvuti seisu regulaarselt ja käest ära ei lase, peaks upgrade toimima valutult. Siiski, mina läksin kergema vastupanu teed ja tegin lihtsalt upgrade läbi W7 WU. Samas, on siiski tegemist väikese õnnemänguga draiverite ühilduvuse osas- 100% garantiid ikkagi ei ole, et kõik töötab. Aga suurem tõenäosus õnnestumiseks on siiski sel juhul, kui GET WINDOWS APP tunnistab riistvara ühilduvaks. Kes seda get win app'i riistvara kontrolliks ei kasuta, on siiski suuremas õnnemängus, kui need, kes kasutavad, sest kuigi mul on ka, pisivead,nagu nt emaplaadi temperatuurinäidu kadumine, suurem ressurssinõudlikkus, on siiski arvuti täiesti töökorras. Ahjah, W10 on maha installinud need programmid, mis W10-s ei tööta, näiteks on mul kadunud Lenovo Onekey Recovery ja veel mõned programmid. Nende kohta näitab appide listis- Unavailable.
Eks paistab, ilmselt pean proovima üle installimist või ootama spetsiaalselt W10-le kirjutatud tarkvara versiooni.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2015 21:01:56 vasta tsitaadiga

Tundub, et Win7 jääb rahulikult veel järgmiseks 5 aastaks arvutisse. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 05.08.2015 21:24:59 vasta tsitaadiga

Hetkel win10 midagi juurde ei andnud. Start menüü oli veel nõmedam kui 8.1, kuidagi kole oli ka ja IEd ma nagunii ei kasuta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WL
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2014




sõnum 05.08.2015 21:48:24 vasta tsitaadiga

Anisse kirjutas:
... ja MS Money nõudis IE 6.0 icon_smile.gif (õnneks reg key muutmine aitas)


Anisse, kas saaksid täpsustada, kuidas Sa MS Money tööle said?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 05.08.2015 22:26:27 vasta tsitaadiga

p6kk kirjutas:
Hetkel win10 midagi juurde ei andnud. Start menüü oli veel nõmedam kui 8.1, kuidagi kole oli ka ja IEd ma nagunii ei kasuta.

W10 puhul on jutt ikka Edge Browserist, IE on kuskil mälusopis olemas küll, aga pole vaatand kus...

Edge on MINU seisukohalt vägagi konkurentsivõimeline. Eriti kui oodata on, et addonid hakkavad toimima peagi. Start menüü on seekord ka start menüü moodi mingilmääral. W8 ei omanud start menüüd kui sellist absoluutselt.

_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2015 22:27:27 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
Tundub, et Win7 jääb rahulikult veel järgmiseks 5 aastaks arvutisse. thumbs_up.gif


Kuidas siis nii, win10 ju tunduvalt etem, pole ühtegi probleemi olnud ja vähemalt 3x kiirem kui 7.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2015 22:35:43 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Kapitan kirjutas:
Tundub, et Win7 jääb rahulikult veel järgmiseks 5 aastaks arvutisse. thumbs_up.gif


Kuidas siis nii, win10 ju tunduvalt etem, pole ühtegi probleemi olnud ja vähemalt 3x kiirem kui 7.


Kindel, et arvuti hoopis 3x kiirem pole?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 05.08.2015 22:41:56 vasta tsitaadiga

Kas peale upgrade on vaja microsofti kontoga ka sisse logida, et ta ennast peale puhast installi ära aktiveeriks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2015 22:49:32 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Ma arvan, et enamus kellel on probleeeme upgardemisega, omavad all mingit solk Windowsi ja deem Win10 on selles süüdi, et ei paigaldu või ikaldub.
Ehk siis tavakasutaja lihtsalt läbu arvutit ja nüüd on nutt ja hala.

Ma olen teinud neid uuendusi ikka juba ca 10 ja kuna kõik on olnud kenasti hoolaste mängurite või lihtsalt korraliku kasutaja käes, siis 0 probleemi icon_idea.gif
Vanim mu enda tööarvuti (profiili läpakas), mis on saanud tööd ikka kõvasti 2,5a jooksul (iga tööpäe 5 peäva nädalas nö.).

Enamusel soovitaks küll upgrade ja ära võta midagi kaasa vanast Win-ist, heal juhul saate endale toimiva Windowsi, mida varem pole viitsinud puhastatud/korrastataud.

Eks ma võin mõne AHV-i osas ka eksida, kuid usun et vähe.

Sama siin, kõik toimib. Üks HP ei tahtnud kohe aktiiveeruda aga järgmine päev oli korras. Kahel vanemal Dellil on tahtnud driverit lisaks, aga need on sobinud w7 omad. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2015 22:56:39 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
Evil14 kirjutas:
Kapitan kirjutas:
Tundub, et Win7 jääb rahulikult veel järgmiseks 5 aastaks arvutisse. thumbs_up.gif


Kuidas siis nii, win10 ju tunduvalt etem, pole ühtegi probleemi olnud ja vähemalt 3x kiirem kui 7.


Kindel, et arvuti hoopis 3x kiirem pole?

Kõik võib olla, aga opsüsteemide värskendamise /uute opsüsteemide tegeminse üks tugitalasid on tarkvara optimeerimine

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Eesti-inglise-eesti sõnastik Androidile
Toetage eesti asja - sõnaseletusmäng Androidile
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2015 22:59:22 vasta tsitaadiga

p6kk kirjutas:
Hetkel win10 midagi juurde ei andnud. Start menüü oli veel nõmedam kui 8.1, kuidagi kole oli ka ja IEd ma nagunii ei kasuta.

See 8.1 "Start menüü" on ju olemas(parem klõps ikoonil) või mõtled Metrot?
Endal pole 10nega probleeme esinenud(puhas install). 8.1 nägi ilusam välja icon_razz.gif aga ilu ei sünni patta panna ehk pole pole mille üle kurta lihtsalt tähelepanek.
Edge korra proovisin aga kasutama ei hakanud, segas et pole aktiivseks tehtud teksti parema klõpsuga võimalik netist otsida, kasutan Chrome edasi.
Üldiselt oleks selline pidanud olema 8, mõtlen just UI poolest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.08.2015 23:00:04 vasta tsitaadiga

tagurlased nutavad ka aastapärast - mõni lihtsalt ei suuda muutustes head näha icon_idea.gif
_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helseth
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2012




sõnum 05.08.2015 23:00:33 vasta tsitaadiga

DJope kirjutas:
Kas peale upgrade on vaja microsofti kontoga ka sisse logida, et ta ennast peale puhast installi ära aktiveeriks?

MS kontot ei ole vaja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.08.2015 23:04:27 vasta tsitaadiga

Helseth kirjutas:
DJope kirjutas:
Kas peale upgrade on vaja microsofti kontoga ka sisse logida, et ta ennast peale puhast installi ära aktiveeriks?

MS kontot ei ole vaja.
mskontoga on aga sisseehitatud pilveteenus ja mingi 15GB tasuta ruumi, mida saab suurendada erinevatel tingimustel

office on mugavalt seotud onedrivega ja kui kasutad ka outlook.com maili, siis igal juhul soovitan online konto windowsi teha - logid teise win10 masinasse oma online kontoga ja juba meilid jooksevad sinna masinasse, ei ole mingit seadistamise piixu ega jutte thumbs_up.gif

_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 05.08.2015 23:28:32 vasta tsitaadiga

Arvutis igal pool kasutaja nimi õige, aga asukohas C:\Users\kasutaja on kasutaja nimel üks täht lõpust puudu. Kust seda parandada saab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 92, 93, 94 ... 546, 547, 548  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.