Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 145, 146, 147  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jjk
HV veteran

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2015 18:04:07 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:

et siis reede õhtul läks riiast ära ja siiani pole tallinna jõudnud?
nv ükski auto ei liigu?

nädalavahetusel ei sorteerita jah.

_________________
www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2015 18:12:38 vasta tsitaadiga

DPD puhul on enamasti järgmisel hommikul kohal kui Lätist teele panemist näitab. Aga tigupostiga krt seda teab. Vabalt võib ka olla, et on kuskil onavia sorteerimiskeskuses ja pole veel registreeritud.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 28.07.2015 09:39:06 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
oi posti küll...
Saadetis väljus saatja asukohariigist 24.07.2015 22:03 Läti
Saadetis pandi saatja poolt teele 24.07.2015 17:49 Läti

et siis reede õhtul läks riiast ära ja siiani pole tallinna jõudnud?
icon_eek.gif
nv ükski auto ei liigu?
icon_confused.gif

Vahepeal oli muide pühapäev.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2015 10:23:01 vasta tsitaadiga

Jah. Laupäev oli ka. Terve esmaspäev oli ka. Esmaspäeval oleks võinud ikka siia jõuda. Kui pikk maa riiast tallinna on?
E. Jõudis ikka hilja õhtul kohale, hea seegi.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 28.07.2015 14:57:06 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Jah. Laupäev oli ka. Terve esmaspäev oli ka. Esmaspäeval oleks võinud ikka siia jõuda. Kui pikk maa riiast tallinna on?
E. Jõudis ikka hilja õhtul kohale, hea seegi.


Siis ei saa ju nuriseda kokkuvõttes. Ega see päris kiirkullerteenus ka polnud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2015 15:03:28 vasta tsitaadiga

noh ei saa jah. vist.
Saadetis on teel saaja poole 28.07.2015 08:29
siiamaani istun ja ootan.
icon_lol.gif
tavaliselt on postiljon ikka hommikupoole käinud, või tuuakse nüüd kellegi teise poolt, mine sa seda tea...
thumbs_up.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 28.07.2015 15:17:44 vasta tsitaadiga

Ei tea palju nädalavahetus segas, aga viimati kui tellisin nädala sees Lätist, pandi üks päev teele ja järgmine päev juba tõi Omniva selle koju kätte Kuressaares. Seega olenevalt olukordadest toimib asi päris kiiresti.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2015 17:03:14 vasta tsitaadiga

ikka ootan... postiljon jäi vist trammi alla...
icon_sad.gif
helistati ja toodi ära, eraldi inimene. vanasti tõi postiljon väiksemad asjad ära, nüüd käib eraldi auto? efektiivsus...
thumbs_up.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2015 17:28:04 vasta tsitaadiga

Mulle tõi postiljon teise inimese kirja postkasti. Aadress kirjal on õige, aga näe, kiri tuli kümmekond kilomeetrit õigest kohast kaugemale.
Tea kas postiljon pohmas või ei võimalda vähene kooliharidus korralikult aadressi välja lugeda.
Väikese palga kraesse keeratakse kõik hädad niikuinii. Aga olgem ausad, sellise kvaliteedi eest ei tohigi korralikku palka maksta.
Oligi juba tükk aega vaikne, ei mingeid jamasid. Aga näe, ikka viskab kuskilt tüki sitta rattasse. kopp.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2015 19:42:46 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
ikka ootan... postiljon jäi vist trammi alla...
icon_sad.gif
helistati ja toodi ära, eraldi inimene. vanasti tõi postiljon väiksemad asjad ära, nüüd käib eraldi auto? efektiivsus...
thumbs_up.gif


Kui kõvasti vingud, siis järgmine kord tuuaksegi sama trammiga, mille alla postiljon jäi, aga trammitee ehitamine võtab aega.
Siis saad iga 10 minuti tagant updateida.

_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fr3nzy
HV kasutaja
fr3nzy

liitunud: 02.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2015 23:15:56 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
noh ei saa jah. vist.
Saadetis on teel saaja poole 28.07.2015 08:29
siiamaani istun ja ootan.
icon_lol.gif
tavaliselt on postiljon ikka hommikupoole käinud, või tuuakse nüüd kellegi teise poolt, mine sa seda tea...
thumbs_up.gif


Halloooo?? Mis sa arvad et see kuller/postiljon paneb ainult SINU paki omale kotti/autosse? Ja kappab rõõmsalt sinu juurde kohe? Tal kümmneid teisi kliente ka... Nagu kuradi kuningad koos siin.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2015 12:21:17 vasta tsitaadiga

hallo, nagu mainisin on koguaeg postiljon toonud hommikul 10 paiku koos tavapostiga ära. Alati. Nüüd tuli eraldi autoga sellepärast kohale, et väike ümbrik ära tuua...
thumbs_up.gif
Helistasin küsisin kas on ikka teel või pean ise minema järgi, öeldi, et postiljon tuleb kella 1600ni, ju siis ei saanud mind kätte ja läks viis paki tagasi. isegi info ei tea mismoodi asjad toimivad. Eeldaks, et teab, kes asju laiali tassib, praegu tundub, et suvaliselt antakse kellegi kätte.
Kas ei oleks kergem olnud koos postiljoniga seda ära tuua? Selle väikese ümbriku jaoks pidi eraldi auto tulema.
efektiivsus.
icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 29.07.2015 14:06:56 vasta tsitaadiga

Eks kõike ole omamoodi spetsialistid ja teavad kõige paremini, kuidas asjad käima peaksid.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2015 14:13:33 vasta tsitaadiga

jah, oleme oleme. räägi parem miks muudeti töötavat asja? Ennem ju toimis. Postiljon ei jaksanud? Kulleril oli liiga vähe tööd? Minuarust see kuller oli küll üli väsinud ja ohkas koguaeg.
icon_biggrin.gif
ok, edaspidi ainult positiivne siis siia teemasse.
icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2015 14:17:49 vasta tsitaadiga

Keegi pintsaklipslane kusagil kontorilaua taga leidis, et nii on parem. Muud ei midagi. Ega töötajad oma tööd ise keerulisemaks ei hakka tegema.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2015 14:19:45 vasta tsitaadiga

iir, postiljon-kuller samas isikus? Igal juhul, selline lähenemine on EP puhul viimasel ajal suht tavaline.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2015 20:19:01 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Keegi pintsaklipslane kusagil kontorilaua taga leidis, et nii on parem. Muud ei midagi. Ega töötajad oma tööd ise keerulisemaks ei hakka tegema.

kas mitte Jürgen ei alustanud Eesti Posti päästnud saneerimisega ja teie nüüd siin virisete...? thumbs_down.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2015 11:45:17 vasta tsitaadiga

Panin ühe posti siia aga tundub, et teema kattub teiselt poolt siinsega https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8723026#8723026
_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 04.08.2015 12:13:39 vasta tsitaadiga

Kas omniva enam SMS-e ei saada kui pakk kohal? Tavaliselt alati tuli aga seekord vedeles teatis mitu päeva postkastis sest polnud ise kodus aga postkontorisse oleks võind järgi minna kui oleks teadnud...
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2015 12:14:49 vasta tsitaadiga

Kindel, et pakil tel nr peal on?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 04.08.2015 12:20:59 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Kindel, et pakil tel nr peal on?


seda ei taibanudki vaadata, äkki hiinlased ei pannud icon_biggrin.gif loll mina

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2015 14:34:15 vasta tsitaadiga

Krt teab, nagu jumal juhatab käib see süsteem ju. Mu pakile tuli ka lipik postkasti (hea et koos selle vanapaberiga otse prükkarisse ei loopinud). Pakil oli tel nr peal...
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2015 14:39:14 vasta tsitaadiga

Mul on täiesti ideaalse sildiga paki puhul ka sms tulemata jäänud. Isegi süsteemi oli vaid eesnimi pandud, kuigi paki silt oli tõesti ideaalne ja kõik oli olemas. Mingid tumba-jumbad on seal koos...
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jüri Öö
HV kasutaja
 Jüri Öö

liitunud: 31.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2015 20:51:26 vasta tsitaadiga

On kellelgi aimu kaua võib üks pakk Saksamaalt Eestisse liikuda? Teele pandud eelmisel esmaspäeval DHL-iga, kolmapäeva öösel lahkus Saksamaalt ja paki edasist saatust jälgimiskood enam ei näita.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2015 21:02:28 vasta tsitaadiga

üldjuhul nädalaga kohal
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2015 21:16:46 vasta tsitaadiga

Jüri Öö, oleneb mis DHL teenust kasutasid - minu kõige tavalisem/odavam DHL'ga (küll jälgitav)30.07 saadetud pakk jõudis täna Eestisse; eks näis kaua Omniva seda minuni toimetab...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002




sõnum 04.08.2015 22:13:10 vasta tsitaadiga

Jüri Öö kirjutas:
On kellelgi aimu kaua võib üks pakk Saksamaalt Eestisse liikuda? Teele pandud eelmisel esmaspäeval DHL-iga, kolmapäeva öösel lahkus Saksamaalt ja paki edasist saatust jälgimiskood enam ei näita.

Toksi sama jälgimiskood Omniva lehel sisse.

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2015 07:26:15 vasta tsitaadiga

trebla kirjutas:
Jüri Öö kirjutas:
On kellelgi aimu kaua võib üks pakk Saksamaalt Eestisse liikuda? Teele pandud eelmisel esmaspäeval DHL-iga, kolmapäeva öösel lahkus Saksamaalt ja paki edasist saatust jälgimiskood enam ei näita.

Toksi sama jälgimiskood Omniva lehel sisse.


Või 17Track lehel/äpis.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jüri Öö
HV kasutaja
 Jüri Öö

liitunud: 31.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2015 11:12:17 vasta tsitaadiga

Teenus on DHL Paket International. 17Track.net ega DHL.com ei leia jälgimiskoodi üldse üles, see töötab vaid DHL.de lehel. Sealt viidatakse Omniva lehele ja antakse Omniva jaoks kohandatud jälgimiskood. Omniva leht näitab aga täpselt sama: viimase nädala jooksul pole pakki kuhugi sisse kantud. Eks ootan siis järgmise nädalani.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ak_47
HV kasutaja
Ak_47

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2015 11:33:25 vasta tsitaadiga

Saadetis on teel järgmisesse postiasutusse 29.07.2015 16:34 Sorteerimiskeskus (pakid)
Saadetise andmed registreeriti süsteemi 28.07.2015 09:10 Sorteerimiskeskus (pakid)


Pole ikka minule teatist tulnud, et pealinna postkontorisse võin järgi minna thumbs_down.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2015 14:50:06 vasta tsitaadiga

Omniva tracking:
http://gyazo.com/37ff5043f7db76c246ef7009f3329837
17track:
http://gyazo.com/a2662bf2ad0e2fca87915ed986ba4e58

Imelik on see, et eelmine kord saadeti pakk elukohale lähimasse postiasutusse (Priisle postkontor), seekord siis Lasnamäe centrumisse .. siiamaani ei mõista miks nad priisle pk'sse ei saatnud icon_eek.gif
Igatahes, e-piip tuli saabus banana_dance.gif , äkki töötab ka boss.gif

https://www.omniva.ee/meie/uudised/koik_uudised/lasnamae_saab_uue_suure_postkontori ahnii shocking.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kriisa H
HV kasutaja
Kriisa H

liitunud: 30.09.2009




sõnum 06.08.2015 13:09:12 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Siim159 kirjutas:
Kindel, et pakil tel nr peal on?


seda ei taibanudki vaadata, äkki hiinlased ei pannud icon_biggrin.gif loll mina


2 pakki hiinast ja ühele oli pandud isegi tel nr peale ja sms toimis ilusti.
Teise paki kohta oli ainult lipik postkastis.

_________________
xxx
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2015 14:43:19 vasta tsitaadiga

Rae postkontoris on hästi tore ja terane teenindaja, keda pole üldse kahju kiita. Viimane kord siis küsisin temalt, et miks nii on, et osad pakid saabuvad otse sorteerimiskeskusest postkontorisse ja miks osad läbi Jüri postkontori postiljonile antakse, kes neid kohale ei too. Pidavat olema puhtalt automaatne sorteerimine, kus väiksemad pakid lähevadki postiljonidele. Kahjuks meie piirkonna oma ei viitsi oma autost 3 sammu teha ja neid ära tuua...

Ma oleksin tõsiselt õnnelik kui kõik mu Hiina pakid tuleksidki otse postkontorisse. Pole mingit probleemi 5 minutit jalutada ja ise järel käia, aga kahjuks Omniva arvab, et mõistlikum on neid 3 päeva mööda erinevaid kohti ringi vedada ja alles siis õigesse postkontorisse saata.

_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2015 15:47:12 vasta tsitaadiga

krist2an, keegi siin jagas hiljuti oma kogemusi, et saab neile avalduse kirjutada ja peale maksta ning siis nad võtavad kõik pakid otse kontorisse. icon_lol.gif
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.08.2015 16:03:00 vasta tsitaadiga

jnt, ja siis selgus, et isegi makstes tellitud teenuse eest tegi EP ikka nagu tahtis, ehk siis risti vastupidi icon_lol.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 07.08.2015 11:47:46 vasta tsitaadiga

Ootan mina pakki. Üle kuu on möödas. Regulaarselt olen käinud elukohajärgses postkontoris erinevaid saadetisi otsimas. Nüüd hakkasin uurima, kus pakk on. Pakk istub 21. juulist alates hoopis teises postkontoris. Mingit teadet pole tulnud. Hea, et tasgasi pole läinud. Kui eelmine kord sama asi juhtus, raiuti rauda, et on teavitus saadetud jas valesti sorteerimist töesti tunnistati. Homme lähen nõuan õiglust. Kuhu krt need teavitused jäävad.

EDIT: ja hakkasidki tropid juba tagasi saatma.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tnt768
HV vaatleja

liitunud: 20.08.2012




sõnum 09.08.2015 21:03:13 vasta tsitaadiga

Nagu aru olen saanud, siis Saksast dhl international tulev pakk läheb postkontorise (pole express)?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002




sõnum 10.08.2015 08:34:50 vasta tsitaadiga

tnt768 kirjutas:
Nagu aru olen saanud, siis Saksast dhl international tulev pakk läheb postkontorise (pole express)?

jah

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2015 08:42:31 vasta tsitaadiga

http://rahvahaal.delfi.ee/news/uudised/postikoormaga-omniva-veok-soitis-teelt-valja?id=72199503
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 13.08.2015 08:45:29 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
http://rahvahaal.delfi.ee/news/uudised/postikoormaga-omniva-veok-soitis-teelt-valja?id=72199503


noh, kes midagi suuremat tellis siis...jääge ootama icon_lol.gif

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2015 09:04:01 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
somnambuul kirjutas:
http://rahvahaal.delfi.ee/news/uudised/postikoormaga-omniva-veok-soitis-teelt-valja?id=72199503


noh, kes midagi suuremat tellis siis...jääge ootama icon_lol.gif

Aga ikkagi on süüdi see kes pakendas - tähendab halvasti pakendas kauba icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 13.08.2015 09:15:20 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
RustyZ kirjutas:
somnambuul kirjutas:
http://rahvahaal.delfi.ee/news/uudised/postikoormaga-omniva-veok-soitis-teelt-valja?id=72199503


noh, kes midagi suuremat tellis siis...jääge ootama icon_lol.gif

Aga ikkagi on süüdi see kes pakendas - tähendab halvasti pakendas kauba icon_biggrin.gif


jah. Pakid olid nii s*ta kujuga, et roklamees pidi viltu sisse sõitma ja selles tulenevalt läks auto tasakaalust välja ja selles tulenevalt vajus teelt välja. Nagu Final Destination.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tnt768
HV vaatleja

liitunud: 20.08.2012




sõnum 13.08.2015 14:37:00 vasta tsitaadiga

Ai kurat! Mul pidi see nädal tulema pakk. Tracking number näitas, et saadetis väljus asukohariigist 11.08. Eesti koha pealt tracking puudub. Loodetavasti ei olnud minu pakk seal.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raimzu
HV kasutaja
raimzu

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2015 23:50:45 vasta tsitaadiga

Ak_47 kirjutas:
Saadetis on teel järgmisesse postiasutusse 29.07.2015 16:34 Sorteerimiskeskus (pakid)
Saadetise andmed registreeriti süsteemi 28.07.2015 09:10 Sorteerimiskeskus (pakid)


Pole ikka minule teatist tulnud, et pealinna postkontorisse võin järgi minna thumbs_down.gif



usu mind üldjuhul saad sa ennem pakki kätte kui teatis tuleb, mul viimane juhus olin selline et pakk oli nädala jagu käes olnud ja siis tuli postkasti teatis icon_biggrin.gif et pakk on postkontoris... -.-
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tnt768
HV vaatleja

liitunud: 20.08.2012




sõnum 15.08.2015 12:34:08 vasta tsitaadiga

Juba aimasin halvimat. DHL tavapakk (mitte express) oli mul. See edastati Omniva kullerile ja nagu naksti ukse taga 4 päevaga saksast. Varem ikka passisin 2-3 nädalat. Teenus suvel kiirem või rohkem tööjõudu palgatud?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 15.08.2015 13:09:58 vasta tsitaadiga

tnt768 kirjutas:
Juba aimasin halvimat. DHL tavapakk (mitte express) oli mul. See edastati Omniva kullerile ja nagu naksti ukse taga 4 päevaga saksast. Varem ikka passisin 2-3 nädalat. Teenus suvel kiirem või rohkem tööjõudu palgatud?


Mul on alati sellised pakid 4-6 päevaga tulnud, kunagi pole 2-3 nädalat läinud. Ainus jama on see, et need omniva kullerid ei helista kunagi ette kui toovad pakki ja enamjaolt kui omniva mulle toonud on, siis koputatakse kõvasti hommikul akna peale ja tõmbavad kohe minema.
Samas omniva pakiteenus minu arvates palju etem kui smartpost, hind isegi praegu parem ning mõnusalt saab kõik netis ära vormistada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2015 13:26:58 vasta tsitaadiga

mis värk nende Omniva uute terminalidega on?
OCR on arenenud, aga näpuga allkirja andmine on lihtsalt vale, IMO icon_rolleyes.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jake28
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2014




sõnum 16.08.2015 15:07:05 vasta tsitaadiga

Ei kavatse kunagi enam seda teenust kasutada. Ma ostsin uue telefoni and nüüd mora Ekraani peal..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2015 21:44:55 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
mis värk nende Omniva uute terminalidega on?
OCR on arenenud, aga näpuga allkirja andmine on lihtsalt vale, IMO icon_rolleyes.gif
osc viskad kh näpuga allkirja (niipalju kui seda seal allkirjaks saab nimetada icon_razz.gif)
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2015 21:59:10 vasta tsitaadiga

jake28 kirjutas:
Ei kavatse kunagi enam seda teenust kasutada. Ma ostsin uue telefoni and nüüd mora Ekraani peal..

icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 145, 146, 147  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.