|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
25.05.2015 12:20:08
|
|
|
| Dogbert, Idol 3-l on güroskoop olemas.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
25.05.2015 21:55:10
|
|
|
| Dogbert, sul on ilmselt õigus
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koby
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2004
|
04.06.2015 09:53:39
|
|
|
| Kuidas teil moto G toimib pärast lollipopile üleminekut. Olen siin vaikselt probleemi ees, et telefon üsna tihti hangub. Tegin ära ka recovery modeis cachei puhastuse ja tundus alguses et isegi aitas, aga ikkagi ei.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
04.06.2015 13:00:21
|
|
|
Milline tarkvaraversioon.
Mida sa hangumise ajal teed.
Kui pikalt hangub.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koby
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2004
|
04.06.2015 14:27:44
|
|
|
tarkvara versioon: 5.0.2
hangub: ehk siis ei saagi midagi teha kuna millelegi peale julma reseti ei reageeri. Freezib kella ära või klahviluku jne. Kui kauaks ta end nii hoiab ei oska öelda, kuna telefon on kasutamiseks ja ei jaksa oodata ja teeb reseti ise ära enne, kui ta ükskord kui üldse suvatseb koostööd tegema hakata.
Hetkel kaks mõtet:
1. teha factory reset et äkki see aitab (kuigi üldse ei tahaks teha, lihtsalt tüütu seadistamine jälle. Backup võiks lahendus olla, aga samas siis äkki ikka pärast samad jamad).
2. uurida, kas on võimalik teha nn downgrade, kuna siis töötas telefon laitmatult.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Level
HV veteran
liitunud: 06.03.2003
|
04.06.2015 14:45:37
|
|
|
Huvitav mul 5.0.2 ja ei ole ühtekgi kirjeldatud probleemi. Aeg ajalt klaviatuuri ilmumine on veidi viivitusega
_________________ www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
04.06.2015 15:27:28
|
|
|
| Mul oli taoline jama mingi uuendusega. Võtsin automaatse uuenduse maha ja asi lahenes.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
04.06.2015 15:31:38
|
|
|
| koby kirjutas: |
2. uurida, kas on võimalik teha nn downgrade, kuna siis töötas telefon laitmatult. |
Internetis on mitmeid artikleid teemal kuidas Lollipopi Pealt tagasi KitKat'i peale minna.
Palun ärge kasutage neid juhendeid. Suur tõenäosus on telefon brick'ida. Teoorias on see softbrick ja telefon võimalik töökorda saada, kuid hetkel puudub selleks vajalik komponent.
Siin pole arendajatel muud teha, kui oodata millal keegi saab näpud taha 5.x tehase tarkvara failidele.
Selle peaks esimesse posti panema.
Sa ikkagi ei vastanud, mida sa sellel ajal teed kui telefon hangub.
Üldiselt hoitakse su seadeid pilves ja pärast factori reseti peaks taastamine toimuma automaagiliselt.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koby
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2004
|
04.06.2015 15:45:45
|
|
|
ei tee telefoniga midagi, võtan kätte ja avastan et ei toimi.
Korra on õnnestunud isegi olukord, kus helistati aga telefon ei teinud selle peale midagi. Teise telefoni logis ilusti kõne välja ja kutsus moto g töötas ilusti aga history all ei olnud midagi. Ei tea kas ta siis helistamise ajal oli ennast kinni jooksutanud või milles häda.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
klOun
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2002
|
16.06.2015 19:21:21
|
|
|
Keegi Eestis Moto G 2014 ka müüb? Või peab välkarist tellima? Klickis on 2013 versioonid vaid
_________________ 🥫 Experience is one thing you can't get for nothing. |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
26.06.2015 18:43:18
|
|
|
| klOun kirjutas: |
| Keegi Eestis Moto G 2014 ka müüb? Või peab välkarist tellima? Klickis on 2013 versioonid vaid |
1a müüs vist viimati. Klick müüs ka aga kadusid ära ja tagasi ei tulnud.
Igatehes täna lõpuks siis täna saab lollipopi peale uuendada enda 1st gen + lte ka
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
26.06.2015 23:36:37
|
|
|
Tulin täna jah lõpuks update ära
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
klOun
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2002
|
26.06.2015 23:54:35
|
|
|
Mu Moto X (2013) Developer versioonile ka nädal tagasi.. venis ja venis see värk neil
_________________ 🥫 Experience is one thing you can't get for nothing. |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aims
HV kasutaja
liitunud: 02.08.2002
|
06.07.2015 10:12:18
|
|
|
| Suutsin kukutada enda telefoni vannitoa põrandale nii, et ekraan läks katki. Kust oleks mõistlik parandamisele hinnapakkumist küsida Tallinnas?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
08.07.2015 21:04:09
|
|
|
| Palju võiks küsida 1gen hästi hoitud moto G eest raha, 16gb?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
29.07.2015 09:53:27
|
|
|
Moto G 3 -s generatsioon on väljas - http://www.motorola.com/us/products/moto-g
2 varianti, 1GB RAM/8GB sisemälu või 2GB RAM/16GB sisemälu.
Väidetavalt Euroopas müüakse vaid 1 SIM versioone (Motorola UK online support - UK model of Moto G 3rd Gen is a single sim variant), nüüd mil 2014 dual SIM -ga harjunud, on selline info muidugi pettumus. Aga ootan kuniks 2GB RAM isend müüki tuleb ja siis otsustan kas tasub ära.
viimati muutis ksuuk 29.07.2015 10:05:29, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
29.07.2015 09:57:58
|
|
|
Täitsa huviga ootaks ära 2GB mudeli hinna eestis just läks 2nd gen LTE katki
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a22t
HV veteran

liitunud: 20.03.2004
|
29.07.2015 10:19:53
|
|
|
| Kellelgi lollipopiga ka Moto G 2014 mudel vahel kõnedes kuularit sisse ei lülita ja peale restarti on kõik korras?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
29.07.2015 12:53:27
|
|
|
| a22t kirjutas: |
| Kellelgi lollipopiga ka Moto G 2014 mudel vahel kõnedes kuularit sisse ei lülita ja peale restarti on kõik korras? |
Paar korda on juhtunud. Aga sedasi, et kuulan klappidest midagi ja peale klappide ära võtmist ei toimi kuular. Restart.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004

|
29.07.2015 14:41:45
|
|
|
| Uus on ära nuditud, gyrot ja kompassi enam pole.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a22t
HV veteran

liitunud: 20.03.2004
|
29.07.2015 22:46:00
|
|
|
| Ma klappe ei kasuta, vaid lihtsalt, nädalas paar korda kindlasti juhtub nii et helistan ja kuularis vaikus. Telefonile restart ja siis jälle korras. Hakkab jubedalt ära tüütama ja lahendust ei ole leidnud.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
30.07.2015 09:39:03
|
|
|
| somnambuul kirjutas: |
| Uus on ära nuditud, gyrot ja kompassi enam pole. |
Lusaks upgrade dele on tehtud asi veekindlaks ja lisatud hiinlaste gps.. Sama käsi võtab ja annab.
Huvitav kas seda isikupärastamise asja ka Euroopasse tuuakse? Kas Eestit tunnistatakse Euroopana? Või kas vähemalt seekord ei nudita eesti keelt välja. Tean üsna mitut, kellel eesti keele pärast jäi moto g ostmata...
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
30.07.2015 11:22:24
|
|
|
Eesti keele sai tegelikult "More Locale 2" -ga aktiveerida, st selle osa, mida tarkvarad ise sisaldavad, lisaks date & time formaadi.
Gyro, kompass, nendeta saab veel hakkama aga suurim pettumus on, et selle asemel, et muliticolor notification led lisada, kaotati see üldse ära. No mis neil küll mõttes oli?
Tundub, et seekord Amazon kannab v2014 eest raha tagasi ja järgmine telefon ei saa olema Moto G. Samas alternatiivi otsimine on keeruline, sest paljudel puuduvad vajalikud Eesti sagedused, näiteks Zeaplus, Xiaomi, Oppo jne, kõige lähem on vist Xperia M4 Aqua, mis küll tükivõrra kallim.
Tuleb oodata ja vaadata, näiteks ZTE V3 Extreme (veel ei tea mis sagedusi toetab).
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koby
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2004
|
30.07.2015 11:28:56
|
|
|
| kas mitte nüüd ei tulnud ka moto g sama asi mis on olnud moto x. Ehk siis see activ display kui on meil või mingi muu teade siis hakkab ekraanil vilkuma, ehk siis ei ole sul seda vilkuvat led tulukest ju vaja siis.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
30.07.2015 11:52:20
|
|
|
Erinevalt eelpoolpostitajatest, ei ole ma nii kriitiline uue mudeli suhtes.
Suurem aku, parem kaamera ja pritsmekindlus. Viimane neist eristab uut mudelit konkurentidest.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
30.07.2015 11:59:58
|
|
|
| Kui hind tuleb sama kui eelnevatel, siis tõesti väärt kaalumist, ilmselgelt on sel ka pigem eluiga tarkvara toetuse suhtes, kui mistahes hiina analoogil.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
30.07.2015 13:15:19
|
|
|
| lightbluefox kirjutas: |
| Kui hind tuleb sama kui eelnevatel, siis tõesti väärt kaalumist, ilmselgelt on sel ka pigem eluiga tarkvara toetuse suhtes, kui mistahes hiina analoogil. |
Hind tuleb kallim, on amazon.de andmetel GM/8GB maksab 250 ja 2GB/16GB maksab 280 eurot. See active display, kas see asendab ikka notification led -i? Et on vastamata kõne vms ja ekraan siis vilgub kuniks märkan? Ise disablesin selle v2014 mudelil, sest screen lock korral ekraan ärkas ellu kuis juhtus viieks sekundiks. Akukasutus pole vist ka sama mis led -i korral.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
30.07.2015 13:51:33
|
|
|
| Sel juhul see 180usd küll ikka mõnuga ümardatud.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
31.07.2015 22:03:32
|
|
|
| JOKKER666 kirjutas: |
| somnambuul kirjutas: |
| Uus on ära nuditud, gyrot ja kompassi enam pole. |
Lusaks upgrade dele on tehtud asi veekindlaks ja lisatud hiinlaste gps.. Sama käsi võtab ja annab.
Huvitav kas seda isikupärastamise asja ka Euroopasse tuuakse? Kas Eestit tunnistatakse Euroopana? Või kas vähemalt seekord ei nudita eesti keelt välja. Tean üsna mitut, kellel eesti keele pärast jäi moto g ostmata... |
Faktiliselt on ka 2013. aasta Moto G pritsmekindel tänu oleophobic coating'ule ja tõenäoliselt peaks vastu samale IPX7 testile (1m sügavusel 30 minutit, ilma et kahjustav kogus vett sisse pääseks). Ma veidi kahtlen, kas uuele midagi selle kindluse suurendamiseks lisatud on, on vaid vastav sert võetud.
2014 mudelil oli juba nagu kõik olemas, oleks sutsu kabedam prose ja mälu võinud olla vaid, isegi kaks SIM-i ja hind sama. Uus on täielik tagasiminek, hullem kui 2013 mudel. Isegi kompassi ei ole - seega isegi sky map ei tööta täisfunktsionaalselt, google mapsiga ja suvalise muu kaardiga on ka ilma kompassita kerge jama. Et nagu millise otsaga nad mõtlevad seal?
Selle vastu ma oma vana mudelit küll vahetama ei hakka, peaks puhta segi keerama peast.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
01.08.2015 09:53:03
|
|
|
Mnjah, olen paar päeva otsinud 2014 mudelile asendajat ja pole leidnud. Amazon pakkus Lenovo K3 Note -t aga ka sellel nagu ka muudel (näiteks Asus Zenphone 2, Zopo 7, Oppo, Jiayu S3) mis leidsin, on üllataval kombel fikseeritud ja reeglina ka ilma taustvalguseta nupud, arusaamatu mis neil tootjatel aastal 2015 mõttes on? Lisaks loogika ütleb ju, et ilma eraldi nuppudeta saab teha suurema ekraani ja väiksemate mõõtudega telefoni aga näe tegelikkus on muu. Meizu M2 Note 4g iPhone Hiinakeelne ühenupuloogika katsetus Androidi peal oleks kuidagi liiga resoluutne valik.
Seega Moto G 2014 stiilis onscreen nuppudega, min 5", min 2GB sisemälu, sd kaardi toe ja dual sim -ga, Lollipop -ga ja Eestis sobivate sagedustega ning talutava hinnaga isendit nagu polegi pakkuda. Kui keegi midagi vastavat leiab, siis andke palun teada.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
01.08.2015 10:45:54
|
|
|
Tundub, et pigem peaks vaatama S4 poole- sama ekraanisuurus aga parem ppi, S4 on igatpidi väiksem, kergem, võimsam, suurema akuga, parema kaameraga jne.
Natuke ainult tobe, et ostaks 2013 aasta telefoni
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
klOun
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2002
|
02.08.2015 10:40:27
|
|
|
| lightbluefox kirjutas: |
Tundub, et pigem peaks vaatama S4 poole- sama ekraanisuurus aga parem ppi, S4 on igatpidi väiksem, kergem, võimsam, suurema akuga, parema kaameraga jne.
Natuke ainult tobe, et ostaks 2013 aasta telefoni  |
Samsung on väga hea telefon, kui soft välja jätta.. see tuleb kohe üle flashida!
_________________ 🥫 Experience is one thing you can't get for nothing. |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
02.08.2015 12:53:23
|
|
|
| klOun kirjutas: |
Samsung on väga hea telefon, kui soft välja jätta.. see tuleb kohe üle flashida! :D |
Mulle ei meeldi Samsungi tooted ega nende ideoloogia. Samsung on ahvija, üritab kõike (sh mitte ainult moblasid) järgi teha ja lisada neile igasugu mõtetut blingi juurde, seejärel ühest tootest tuleb iga kuu mingi imeväikse muutusega uus versioon, mille markeeringu lõppu lisatakse nullid või muud numbrid ja lõpuks ei saa keegi, isegi Samsungi hooldus enam aru, mis tootega tegemist jms. Moblade osas, reeglina saavad need aasta jooksul uuendusi ja siis on kõik.
Võiks tulla moblatootjad, mis müüvad rauda vaid ja softitootjad, mis müüvad softi vaid. Kasutajad siis valivad sobiva raua ja sobiva softi ja on õnnelikud.
viimati muutis ksuuk 02.08.2015 13:55:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
klOun
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2002
|
02.08.2015 13:15:40
|
|
|
| ksuuk kirjutas: |
| klOun kirjutas: |
Samsung on väga hea telefon, kui soft välja jätta.. see tuleb kohe üle flashida!  |
Mulle ei meeldi Samsungi tooted ega nende ideoloogia. Samsung on ahvija, üritab kõike (sh mitte moblasid) järgi teha ja lisada neile igasugu mõtetut blingi juurde, seejärel ühest tootest tuleb iga kuu mingi imeväikse muutusega uus versioon, mille markeeringu lõppu lisatakse nullid või muud numbrid ja lõpuks ei saa keegi, isegi Samsungi hooldus enam aru, mis tootega tegemist jms. Moblade osas, reeglina saab see aasta jooksul uuendusi ja siis on kõik.
Võiks tulla moblatootjad, mis müüvad rauda vaid ja softitootjad, mis müüvad softi vaid. Kasutajad siis valivad sobiva raua ja sobiva softi ja on õnnelikud. |
Isiklikult vihkan samuti Samsungi Marketingi poliitikat.. samas ei saa väita, et nad rauda teha ei oska.. välimuse jms kopeerimine, kopeerimiseks.
_________________ 🥫 Experience is one thing you can't get for nothing. |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
03.08.2015 00:54:35
|
|
|
Motorola on spetsifikatsioonide avaldamisega läinud sama lolliks nagu mingid nurgatagused hiina vufflitootjad - Moto X puhul on spetsifikatsioon näiteks peaaegu tühi, ei sõnagi sensorite kohta.
Ja ma arvan, et ka Moto G specid on lihtsalt kirjaoskamatu, tehniliselt ebapädeva inimese poolt kirja pandud. Ma ei taha siiani uskuda, et uuel Moto G-l ei ole kompassi. See oleks jabur, märgatavalt odavamel telefonidel on see olemas ja siiani on ka G-l olnud.
Selle ülevaate järgi on ta olemas ka uuel G-l: http://www.expertreviews.co.uk/mobile-phones/1403668/new-moto-g-review-3rd-gen-2015/page/0/2
Güroskoop on nähtavasti siiski ära jäetud jälle. Ju keegi arvas, et liiga heldeks on mindud. Kõlar paistab ka jälle mono olevat (mitte et mul sellest vahepeal lisatud stereost nagunii poogen ei oleks)
Ülejäänud ülevaated mida lugenud olen, on nagu mingite kingseppade* kirjutatud - vaadatakse värvi ja ekraani ja kaamerat, aga sensoritest mitte sõna keegi ei poeta.
__________________________________________
* vabandust kõigi kingseppade ees, kes tehniliselt on neist autoritest pädevamad
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
12.08.2015 18:47:27
|
|
|
Moto G 2-nd gen 5" omanik nüüd, soodusdiil £59.99 , telefoni küll rahha eest. Kergem võiks olla aint...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
12.08.2015 22:13:12
|
|
|
| 10.10.10 kirjutas: |
| Moto G 2-nd gen 5" omanik nüüd, soodusdiil £59.99 , telefoni küll rahha eest. Kergem võiks olla aint... |
Võrgulukuga?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
12.08.2015 23:39:11
|
|
|
| 10.10.10 kirjutas: |
| Moto G 2-nd gen 5" omanik nüüd, soodusdiil £59.99 , telefoni küll rahha eest. Kergem võiks olla aint... |
Kust ostsid? Võtaks ka tagavara telefoniks näppimiseks.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
13.08.2015 09:43:50
|
|
|
Millal ja kuhu(firma) võiks 3rd gen moto G Eestisse oodata ?
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
23.08.2015 15:00:26
|
|
|
| [veix] kirjutas: |
| Millal ja kuhu(firma) võiks 3rd gen moto G Eestisse oodata ? |
Kardan, et ei tulegi, Amazon UK ka seekord seda ise ei müü. Mulle vist jääb ka 2 generatsiooni Moto viimaseks Motorola telefoniks. Kahju, et heast asjast tehti käkk aga selle taga võib näha uue omaniku soovi mitte enda Lenovo nimega telefonidele konkurentsi tekitada:(.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1976
HV vaatleja
liitunud: 31.03.2014
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
23.08.2015 19:15:38
|
|
|
Kui veekindlus on oluline, siis äkki vaatad Xperia poole? Endal plaan Xperia M5 ära oodata. Ise 3 gen seda 1GB varianti ei ostaks, 2GB variant tuleb vist hiljem aga kahjuks on veel kallim:(. Minu jaoks on dual sim (Aasia mudelitel on), notification led ja compass -i puudumine otsustav faktor. Tegelikult võiks suurem ja odavam ka olla:).
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1976
HV vaatleja
liitunud: 31.03.2014
|
23.08.2015 19:26:53
|
|
|
jah, taipasin suts hiljem, et see on tõesti 1gb variant, nii et ilmselt ei ostagi. veekindlus pole tegelikult nii oluline, enam ei plaani telefoniga ujuma minna aga pärast 4,7 tundub 5ne diagonaal täitsa hea ja paras.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
opticalz
HV vaatleja
liitunud: 25.08.2015
|
25.08.2015 23:07:56
|
|
|
Olen aru saanud, et UK Amazon ei paku 2GB varianti. Küll aga pakub 2GB varianti Prantsuse Amazon link
Tasub sealtkaudu tellida Google tõlke abiga või oleks mõistlik oodata veel?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Svalbard
HV vaatleja
liitunud: 02.11.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
26.08.2015 13:13:36
|
|
|
Oppo R5s>>>>Moto G3
250.- eest saab juba Find 7a
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shifty
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2003
|
26.08.2015 13:18:49
|
|
|
| Oppo R5s võib küll parem olla raua näitajatelt, kuid ilma 4G LTE band 20(800Mhz) ei ole selle telefoniga eriti midagi teha euroopas
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Level
HV veteran
liitunud: 06.03.2003
|
26.08.2015 15:16:17
|
|
|
No kui ei kasuta 4g siis pole vist eriti suurt vahet?
_________________ www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|