Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2015 22:53:44 vasta tsitaadiga

LKits, mis vahet seal on? FB esitab su pilti teistele ikka parimal juhul nii hästi kui nende kuvar lubab ehk keerab terve pildi puuksu icon_rolleyes.gif
kui tahad originaalpilte jagada, siis imgur thumbs_up.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2015 08:42:49 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
LKits, mis vahet seal on? FB esitab su pilti teistele ikka parimal juhul nii hästi kui nende kuvar lubab ehk keerab terve pildi puuksu icon_rolleyes.gif
kui tahad originaalpilte jagada, siis imgur thumbs_up.gif
Et siis sinu arust võiks laadida kõik pildid 0.5Mpix üles, sest teistel näitab nagunii kuvari ulatuses?
Saad aru, et 960x540 resolutsiooniga telefone, monitore pole vist juba väga pikalt kasutuses? Enamus on 720p+

Ja kui ma küsin taolise küsimuse, siis järelikult on vahe minu jaoks olemas icon_smile.gif

Küsimus jätkuvalt õhus.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2015 12:20:08 vasta tsitaadiga

tahan jah seda väita icon_rolleyes.gif lae mõni suurem pilt sinna ja proovi ise - ainult mikroskoopiline osa jääb reaalselt alles....
mõhipõtteliselt oled vähe dense või?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2015 18:38:09 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:

Saad aru, et 960x540 resolutsiooniga telefone, monitore pole vist juba väga pikalt kasutuses? Enamus on 720p+
Julge väide. Ma väidaks, et ohtralt on isegi madalama resoga telefone kasutuses
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2015 21:09:47 vasta tsitaadiga

Kui Tanel viitsib ehk viskab Android ja Windows Phone seadmete resolutsiooni statistika siia, aga suhteliselt kindel, et suur osa ikkagi 720p+ icon_biggrin.gif

Aga selge, eks kasutan siis m.facebook.com edasi icon_biggrin.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2015 16:36:20 vasta tsitaadiga

No mis jutt. Kui Facebooki panna 2048px küljepikkusega pilt, siis sinna ka jääb 2048px küljepikkusega pilt. Vähemasti siis, kui arvutist laadida ja Kõrgresolutsioon kasti linnuke panna.
_________________
www.allarifoto.eu
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2015 17:29:24 vasta tsitaadiga

rocket kirjutas:
No mis jutt. Kui Facebooki panna 2048px küljepikkusega pilt, siis sinna ka jääb 2048px küljepikkusega pilt. Vähemasti siis, kui arvutist laadida ja Kõrgresolutsioon kasti linnuke panna.

Moblaga see nii pole kui läbi Facebooki rakenduse pilt teha siis kärbitakse pildi kvaliteeti kõvasti. Pole küll täpselt uurinud aga ega vist seda kuskilt seadetest ei saagi välja lülitada.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 12.07.2015 20:30:09 vasta tsitaadiga

pois11, miks sa telefonis oleva äpiga ei pildista ja siis üles ei lae Facebooki?
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2015 21:06:46 vasta tsitaadiga

Kas mõni pildiäpp lubab ülelaadimist ka seadistada, nt laadida koopiaid üles vaid wifis, teatud kellaajal vms?
Praegu kasutan Avasti backup tooli, mis süngib pilvega kõnede ajaloo, smsid ja pildid, kui telefon laeb, kahjuks laeb pilte vaid google drive mingisse x nimega kausta.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guccimucci
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2010




sõnum 16.07.2015 18:57:37 vasta tsitaadiga

Kas on sellist äppi, mis võimaldab valida milliseid äppe auto-updateda wifis ja milliseid ma ei taha updateda? Praegu Play-Store valikus on, et kas kõik või mitte midagi, aga mul umbes 10 sellist äppi, mida tahaks updateda (ala google maps ja sotsiaalvõrgustikud).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2015 19:03:33 vasta tsitaadiga

Uuenda siis need mida soovid ühekaupa.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2015 19:56:20 vasta tsitaadiga

Lülita need äpid üldse välja mida ei soovi uuendada. Ma saan aru, et kui ei soovi uuendada siis ei taha neid ka kasutada? Keela ära, minu on hetkel 37 äppi ära keelatud mis samsung kaasa on pannud.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2015 20:08:52 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Lülita need äpid üldse välja mida ei soovi uuendada. Ma saan aru, et kui ei soovi uuendada siis ei taha neid ka kasutada? Keela ära, minu on hetkel 37 äppi ära keelatud mis samsung kaasa on pannud.


Samsa paneb niikõva kaasavara?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2015 22:07:08 vasta tsitaadiga

kussu kirjutas:
pois11 kirjutas:
Lülita need äpid üldse välja mida ei soovi uuendada. Ma saan aru, et kui ei soovi uuendada siis ei taha neid ka kasutada? Keela ära, minu on hetkel 37 äppi ära keelatud mis samsung kaasa on pannud.


Samsa paneb niikõva kaasavara?

Päris kõik ei olegi äpid, paljud on ka mingid vidinad mida ma ei vaja.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.07.2015 22:25:07 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Lülita need äpid üldse välja mida ei soovi uuendada. Ma saan aru, et kui ei soovi uuendada siis ei taha neid ka kasutada?

Mul on päris mitu äppi sellist, mida ma ei uuenda, aga kasutan väga tihti. Uuem ei ole alati parim.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2015 22:51:25 vasta tsitaadiga

Siis kahjuks lahendust ei oska välja pakkuda.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2015 22:58:43 vasta tsitaadiga

Tegelikult TitaniumBackup nagu nime poolest peaks pakkuma sellist funktsionaalsust nagu Play'st lahtisidumine. Korraks nagu töötab ka, aga varsti on äpp play nimekirjas tagasi... Töötab see kellelgi püsivamalt ka?
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.07.2015 23:09:03 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Tegelikult TitaniumBackup nagu nime poolest peaks pakkuma sellist funktsionaalsust nagu Play'st lahtisidumine. Korraks nagu töötab ka, aga varsti on äpp play nimekirjas tagasi... Töötab see kellelgi püsivamalt ka?

Sama kogemus, et mingi aja möödudes on link "turule" nagu taastatud.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2015 16:15:54 vasta tsitaadiga

http://www.apkmirror.com/apk/microsoft-corporation/cortana/cortana-20150713-release-google_play-global_release-en-us-159-7-android-apk-download/
Cortana, now for Android.
Have fun.

PS: It's beta!

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.07.2015 15:28:48 vasta tsitaadiga

Kas Tallinna ühistransport on muutnud oma GPS-süsteemi? Ei Trafi ega Eesti Ühistranspordi rakendus ei näita enam busside asukohti. Praegusel ummikute ajastul oleks see just eriti vajalik info.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2015 17:08:18 vasta tsitaadiga

ikka näitab, vähemalt Trafi
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.07.2015 17:45:31 vasta tsitaadiga

Hmh.. mul mitu päeva pole näidanud ning ka enne postituse tegemist kontrollisin. Nüüd näitab thumbs_up.gif
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2015 19:55:18 vasta tsitaadiga

Võtsin spetsiaalselt Taskeri selleks, et usb ühendamisel automaatselt usb tether sisse lülitada. Tasker väidab, et mu telefon ei toeta seda(motog) :/. Siis mõtlesin, et lülitaks usb peale vähemalt hotspoti sisse, seda nagu ei leia kuskil valikutes. Mõtteid?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2015 20:46:11 vasta tsitaadiga

YouTube app toetab viimaks full screen vertikaalis filmitud videosi.
Nice.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.07.2015 20:48:08 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
YouTube app toetab viimaks full screen vertikaalis filmitud videosi.
Nice.

thumbs_down.gif. Õppige filmima, rsk! icon_biggrin.gif

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
janll
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2011




sõnum 24.07.2015 00:42:16 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
Võtsin spetsiaalselt Taskeri selleks, et usb ühendamisel automaatselt usb tether sisse lülitada. Tasker väidab, et mu telefon ei toeta seda(motog) :/. Siis mõtlesin, et lülitaks usb peale vähemalt hotspoti sisse, seda nagu ei leia kuskil valikutes. Mõtteid?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.intangibleobject.securesettings.plugin&hl=en

Hotspot on Taskeris: Net - Wifi Tether
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 24.07.2015 15:51:33 vasta tsitaadiga

Kuidas saada teada, mis asi mul telefoni "Awake" hoiab. Öö läbi on olnud awake ja mõistagi julmalt aku tühjenenud ööga. Wakelock Detector näitab ainult Waze, Gmail, Calendar olevat ainult mõned korrad ja alla minuti CPU wakelock'i, Screen wakelock umbes samad asjad.
Samas kahe päeva jooksul näitab, et Awake mingi 25%. Mis asi teda siis hoiab awake?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.07.2015 16:02:54 vasta tsitaadiga

Better Battery Stats vist oli vanasti popp rakendus, mis näitas asju.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2015 16:06:57 vasta tsitaadiga

Siiamaani peaks näitama igasugu "wakelock"-e.

Mul kunagi, aasta tagasi või nii, tekitas Google Hangouts räiget akutarbimist. Lasin maha, Google Talk disable ja edaspidiselt töötas.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2015 00:09:39 vasta tsitaadiga

-Koppel- kirjutas:
Kuidas saada teada, mis asi mul telefoni "Awake" hoiab. Öö läbi on olnud awake ja mõistagi julmalt aku tühjenenud ööga. Wakelock Detector näitab ainult Waze, Gmail, Calendar olevat ainult mõned korrad ja alla minuti CPU wakelock'i, Screen wakelock umbes samad asjad.
Samas kahe päeva jooksul näitab, et Awake mingi 25%. Mis asi teda siis hoiab awake?

Ise kasutan seda.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.uzumapps.wakelockdetector


edit:
Pushbullet on amazing app. Ei pea enam läpparis olles telefoni näppima.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pushbullet.android

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2015 00:31:31 vasta tsitaadiga

Kui on rooditud, siis app ops näitab päris hästi mis asi millal mida kasutab(s)
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2015 13:01:21 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab mingit podcasti rakendust soovitada, mis ei laeks alla asju vaid striimiks? Otsin miskit mis pmst töötaks nagu Microsoft Podcast WP peal.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2015 13:18:56 vasta tsitaadiga

Pocket Casts oskab striimida küll - https://play.google.com/store/apps/details?id=au.com.shiftyjelly.pocketcasts
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2015 13:45:11 vasta tsitaadiga

DoggCatcher oskab ka.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.snoggdoggler.android.applications.doggcatcher.v1_0
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2015 13:58:13 vasta tsitaadiga

prtv, JOKKER666 - tasuta versioone pole mis striimida suudaks? #mäluüldseeiolealles
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2015 14:51:20 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Kas keegi teab mingit podcasti rakendust soovitada, mis ei laeks alla asju vaid striimiks? Otsin miskit mis pmst töötaks nagu Microsoft Podcast WP peal.

BeyondPod... Ise kasutan.

Eelmainitutest voimalusterohkem. Olen koiki kolme proovinud.

http://www.beyondpod.mobi
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2015 11:29:42 vasta tsitaadiga

Podcast Addict - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bambuna.podcastaddict

Striimib või laeb alla, kuidas soovid.

_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2015 12:29:53 vasta tsitaadiga

Kunagi kasutasin BeyondPodi, viimase aasta jooksul olen kasutanud Pocket Castsi, mulle sobib paremini.
Mõlemal on võimalik valida vaikimisi rešiimiks striimimine.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.07.2015 19:29:57 vasta tsitaadiga

Kas on mingit varianti, kuidas teha screenshotti tervest äpi sisesest lehest, mis on keritav?
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2015 19:43:28 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Kas on mingit varianti, kuidas teha screenshotti tervest äpi sisesest lehest, mis on keritav?

See huvitaks ennastki. Väga nüri on 10 screenshotti teha ühest nimekirjast icon_confused.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Adebisi
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2015 20:08:50 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Dijital kirjutas:
Kas on mingit varianti, kuidas teha screenshotti tervest äpi sisesest lehest, mis on keritav?

See huvitaks ennastki. Väga nüri on 10 screenshotti teha ühest nimekirjast icon_confused.gif


ega väga variante pole https://play.google.com/store/apps/details?id=com.number1h2.smartroller või https://github.com/PGSSoft/scrollscreenshot ja samas peab telefon arvutiga ühendatud olema.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2015 06:11:15 vasta tsitaadiga

Vali tekst ja kopipasteedi näiteks see Keepi? Ise teen vajadusel nii.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.07.2015 15:27:42 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Vali tekst ja kopipasteedi näiteks see Keepi? Ise teen vajadusel nii.

See eeldab, et mingisugune teksti valimine on üldse võimalik, kuid 99% minu vajaduste puhul seda kahjuks pole.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2015 17:28:09 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Märt. kirjutas:
Vali tekst ja kopipasteedi näiteks see Keepi? Ise teen vajadusel nii.

See eeldab, et mingisugune teksti valimine on üldse võimalik, kuid 99% minu vajaduste puhul seda kahjuks pole.

Enamus äppe ei lase teksti validagi. Ja isegi, kui laseks, siis pilte ja ekraanigraafikat pole ikkagi võimalik kopeerida.
Siin eelnevalt pakutud lahendustest - üks on tasuline ja teine kasutab adb silda. Mõlemad paraku ka nõuavad kodus arvuti või väljas läpaka küljes passimist mis pole eriti mobiilne lahendus.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 29.07.2015 19:57:59 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab rakendust, mis laseks tel. raamatust puuduvatele kontaktidele valida erineva helina?
Google Play andis vaid ühe ringtone manageri, mis seda funktsiooni aga ei oma.
/ variant oleks muidugi kõik kontaktid üle käia ja neile eraldi helin külge pookida.../
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2015 21:20:13 vasta tsitaadiga

Grupid on selle jaoks. Ma vaatan, et kuigi ma pole midagi kunagi grupeerinud, on täitsa vaikimisi olemas "my contacts" grupp, kus kõik sees ja kui sellele "edit" pressida, saab helinat määrata. Täitsa native värk.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2015 21:32:08 vasta tsitaadiga

mul lähemal sõprus-sugulusringil igaühel omad personaalsed helinad. tuleb üldhelin, siis ette teada, et pole tarvis kiirustada vastamisega icon_razz1.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 29.07.2015 21:42:48 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Grupid on selle jaoks. Ma vaatan, et kuigi ma pole midagi kunagi grupeerinud, on täitsa vaikimisi olemas "my contacts" grupp, kus kõik sees ja kui sellele "edit" pressida, saab helinat määrata. Täitsa native värk.

Mul sellist gruppi polnud.
Tekitasin.
Ei leia praegu, kuidas sellele helinat määrata icon_sad.gif
Edit laseb ainult liikmeid lisada-kustutada
vbl selle viga, et Android on vana: 4.0.4 ?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2015 21:45:27 vasta tsitaadiga

4.1.2 WanamLite'il vaatasin hetkel ise.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2015 16:54:16 vasta tsitaadiga

Tunein pro toimib teil normaalselt? Mul mängib miski 10-20sec ja jääb vait...
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.