Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Fallout 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 26, 27, 28  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 15.06.2015 13:42:20 vasta tsitaadiga

Enne CoD'i oli koerkaaslane Fable 2s juba aastal 2008. Rääkimata sellest, et Fallout 1&2s oli Dogmeat. Kes küll sulle asju kätte ei toonud, aga võitlustes aitas.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deFt
HV kasutaja
deFt

liitunud: 23.06.2008




sõnum 15.06.2015 14:41:05 vasta tsitaadiga

Jee, järgmine platvorm, varsti neid rohkem kui mänge.
http://www.engadget.com/2015/06/14/bethesda-launches-a-hub-for-all-things-fallout-doom-and-more/
Ei tea kas proovivad seal tasuliste modidega uuesti?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 15.06.2015 15:03:19 vasta tsitaadiga

Siin mõned videod mida äkki veel pole siin nähtud ja mõni screenshot + natukene kokkuvõtet ka.

http://wccftech.com/fallout-4-20-minutes-gameplay-shown-bethesda-e3-launches-2015-futurisitc-openworld-rpg-nextgen-platforms/


The map of Fallout 4 is about three times the size of Skyrim
Set in the year 2287, exactly 10 years after Fallout 3
Takes place in Boston
Xbox 360 and PS3 version will release later and run on the Skyrim engine (the teaser website had CSS mentions of both consoles)
You can import your Fallout 3 data that could have an impact on the story depending on your previous choices
PC version includes a “Classic Mode” that will feature a bird’s-eye view like the original titles
You can only play as a male in the main story, but can change gender after completing the story
PC / PS4 / Xbox One release date: October 2015
PS3 / Xbox 360 release date: December 2015
Will have five DLCs released over the next year
An expansion will be revealed at E3 next year, and released in October
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 15.06.2015 15:24:12 vasta tsitaadiga

karvane kirjutas:


The map of Fallout 4 is about three times the size of Skyrim



Mis point nendel hiigel mäppidel, kui korralikku sisu nagunii ei suuda täis toppida?

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2015 15:25:17 vasta tsitaadiga

486, Ei peagi üksteise otsas olema ju asjad. Seniste mängude puhul on pigem häirinud, et asjad liiga tihedalt koos.
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 15.06.2015 16:30:03 vasta tsitaadiga

mis openworld mängus sul k6ik üksteise peal on?
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2015 16:30:59 vasta tsitaadiga

486, Skyrim, fallout3?
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 15.06.2015 16:36:32 vasta tsitaadiga

skyrimis aint kopipeist koopad iga nurga taga.

F3 oli hästi tehtud, kuid liiga palju tühjust ja pidi pikki distantse jalutama. Kus sellsites mängudes peaks mingi s6iduk kohustuslik olema.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2015 18:34:58 vasta tsitaadiga

Fallout New Vegas oli open worldi kohta väga sisutihe. Samas 200 aastat peale globaalset tuumasõda ongi expected et tühermaad on ka palju, mitte et iga 20 meetri pealt uus onn kus keegi vanamees kurdab et nearby bandits stole my hat.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 15.06.2015 22:26:25 vasta tsitaadiga

best reveal ever. Best e3 presentation ever?

Ma astun täiesti rahumeeli hype train peale ja südamerahuga võib ära tellida collectors editioni.
Fallout Shelter on juba väljas ka?! Imepärane esitlus.

Link



Fallout 4 siis 1h05min kuni 1h39min.

Laiskadele siis 20 sekundi kokkuvõte:

http://www.gfycat.com/RecklessSolidAchillestang

_________________
Winter is coming...


viimati muutis NeroEST 15.06.2015 22:32:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2015 22:31:39 vasta tsitaadiga

NeroEST kirjutas:
best reveal ever. Best e3 presentation ever?


Standardid on ikka tõesti langenud icon_neutral.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 15.06.2015 22:40:54 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
NeroEST kirjutas:
best reveal ever. Best e3 presentation ever?


Standardid on ikka tõesti langenud icon_neutral.gif


http://www.reddit.com/r/Fallout/comments/39vgys/e3_isnt_over_but_how_many_of_you_think_bethesda/

Post from reddit:
Spoiler Spoiler Spoiler


ja proof from reddit, et shelter on hea:D
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2015 22:47:22 vasta tsitaadiga

NeroEST kirjutas:
Scart kirjutas:
NeroEST kirjutas:
best reveal ever. Best e3 presentation ever?


Standardid on ikka tõesti langenud icon_neutral.gif


http://www.reddit.com/r/Fallout/comments/39vgys/e3_isnt_over_but_how_many_of_you_think_bethesda/

Post from reddit:
Spoiler Spoiler Spoiler


ja proof from reddit, et shelter on hea:D
Spoiler Spoiler Spoiler


Scart kirjutas:


Standardid on ikka tõesti langenud icon_neutral.gif


Neid redditi kommentaare lugedes jääb mulje, et need kirjutas vaimselt vigane.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 15.06.2015 22:50:12 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:


Neid redditi kommentaare lugedes jääb mulje, et need kirjutas vaimselt vigane.


Või irooniat ja huumorit mõistev inimene.

Lisaks on siin hea detailide kokkuvõte:
http://imgur.com/a/tBkSD

Endale jäi näiteks märkamatuks skillide puudumine.

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2015 07:09:21 vasta tsitaadiga

Täitsa haige Shelterit tõmmata eisaa Appstorest, appstore vist nii koomas .
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aphextwin
HV vaatleja

liitunud: 06.08.2005




sõnum 16.06.2015 09:06:47 vasta tsitaadiga

NeroEST kirjutas:
best reveal ever. Best e3 presentation ever?


Parim neist, mida mäletan.

Lisandunud meisterdamisvõimalused on suur samm edasi.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2015 09:22:51 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 16.06.2015 11:39:42 vasta tsitaadiga

wow nüüd läheb skriin veriseks, milline saavutus ehk saavad järgmise osaga värisema ka panna. thumbs_down.gif
_________________
Gdesainer


viimati muutis ahvilõust 16.06.2015 11:52:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2015 11:49:25 vasta tsitaadiga

no peaasi, et selle krdi verise scriini välja saaks lülitada icon_lol.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2015 20:22:04 vasta tsitaadiga

Norm relv icon_razz.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naysayer
HV kasutaja
Naysayer

liitunud: 14.12.2011




sõnum 21.06.2015 13:21:45 vasta tsitaadiga

Ei jõua ära oodata..eelnevad osad on ühed mu lemmikud mängud. Kindlasti tuleb eepiline. Märk maha ja jääme ootama!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 21.06.2015 14:26:34 vasta tsitaadiga

Lugesin topicu läbi, kommenteeriks ka:
FO3 oli liiga lihtne - main story sai jube kiirelt läbi teha, väga ei viitsinud pärast ringi patseerida enam.
NV oli väga hea, sel olen mitmeid endinguid läbi teinud, uuesti alustanud mitu korda. Isegi viiendal korral suutsin alguskoha juurest enda jaoks mingi uue koopa leida...
FO4 - release date on 1 päev peale minu sünnipäeva, sünnipäevaks ostetav asi on teada icon_smile.gif
Shelter - ülikõva mäng, mis peaks olema ka windowsi peal kättesaadav, bethesda on ilmselgelt Apple poolt makstud, et hoiaks mängu uniquena. Ma loodan, et koos Win10 riliisiga tuleb ka Shelter välja üllatusesinejana (sest Bethesdale tähendaks see pc, mobiili ja vist ka xboxi kliente).
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2015 08:57:09 vasta tsitaadiga

Ise kunagi pritsisin tuld ja tõrva F3-e üle. Põhjuseid palju kuid olin üllatunud, kui Bethesda lubas Obsidianil frantsiisilepingu raames oma sissekande teha FNV näol. On see tuunitud Gamebyro gameplay mis ta on kuid vähemalt sisu poolest oli FNV täitsa hea. Eks F4-a puhul ei jää muud üle kui vaadata, kas ajalugu kordub. Vähemalt kui Obisidani käest on küsitud, oleks nemad täitsa käpad sama asja kordama. Nende sõnul oleksid huvitatud järgmise sissekande teha Los Angeles Boneyardi ümber. Pm LA varemetes toimuks tegevus. IMO see Beth stiilis open worldi mudel sobiks ka parem mõne endise suur linna varemete raamidesse kui terve osariigi peale. Natuke sürr oli küll Mojave kõrbes ringi rännata ning läbida distantse mis tegelikult on kümneid miile pikk kuid mängus oli heal juhul 5 miili sama distants.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2015 10:54:59 vasta tsitaadiga

Gangrel kirjutas:
Natuke sürr oli küll Mojave kõrbes ringi rännata ning läbida distantse mis tegelikult on kümneid miile pikk kuid mängus oli heal juhul 5 miili sama distants.
No ideeliselt jahh oleks vägev kui mängu toodaks autod ja motikad ja kaart aetaks ka vastavalt üüratu suureks. Samas tekib siis ikka küss, et kas lihtsalt suurel tühjal maalahmakal kus nö. midagi pole on mängus mõtet. Samamoodi tekivad siis olukorrad kus mängja võib kuskil keset kõrbe olla määratud hukule ilma, et ta seda veel ise teaks a'la sureb enne janusse kui lähimasse veega kohta jõuaks vms. ja see tõukaks paljud mängjad mängust eemale.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2015 15:50:03 vasta tsitaadiga

Hobuseid peaks isegi vist sisse saama? Eeldusel, et tegemist on sarnase mootoriga mis Skyrimi jooksutas.

Igatahes juba F3 arenduse ajastul käidi päris hea idee välja: kui liigud asukohas piiridele siis lähed overworld mapile a'la F1 ja F2. Rändad selle peal ringi siis sama mis originaalides: võid juhuslikult asukohti leida kui ka random encountereid saada. Kõrval jookseb timer mis tekitab illusiooni, nagu su tegelane uitaks päevade viisi ringi jne. Muidugi sügavalt kahtlen, kas tehniliselt oleks see võimalik isegi kui seda tahetaks teha. Tõenäoliselt mootori piirangud jääks jalgu.

Kuid ajab see Bethi open world mudel ka asja ära- nad tahavad, et sa maastiku orientiiride abil asju avastaks ja enam-jaolt töötab see ka. Lihtsalt vahest tekib hetki kus asi kipub koomiliseks. A'la nagu F3-s kus uitad ringi, kohtad super mutantide pidepuntki ja sis ümber nurga on juba õhkpüssidega kohalikud. Lähed 50m edasi ja juba vahivad kannibalid vastu. icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2015 15:57:48 vasta tsitaadiga

ei näe probleemi, f3 map oli igati asjalik. see jättis visuaalselt mulje nagu oleksid pidevalt kuskile "suures" kohas, samas ei pidanud ühe "suure asja" juurest teise juurde jõudmiseks pool tundi tühjalt jalutamisele kulutama ning üleüldse oli piisavalt tihedalt tegevust ja contenti.
4 osa puhul tahaks, et võitlus oleks pisut muudetud ja huvitavamaks tehtud. samuti võiks tegevus ja kõiksugused encounterid olla rohkem seotud ja loogiliselt mängu osa. justkui palju oli sellist random paukumist eelmine kord.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2015 16:15:26 vasta tsitaadiga

Maitse küsimus ja selle üle pole ka teatavasti mõtet vaielda.

Enda jõulusoov oleks, et nad outsourciks dialoogi ja questide kirjutamise Obsidianile. Bethi world building ja Obisidiani anne asjadele sisu anda peaks norm kombo olema. Noh ja muidugi modderid kes kõik bugid välja juurivad. icon_lol.gif Tõenäoliselt seda ei juhtud kuid unistada ikka võib.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 23.06.2015 18:26:06 vasta tsitaadiga

Tegelikult väga lihtne. Praegu siis Wasteland 2 GOTY edition ette varsti võtta, sügisel vast Witcher 3 GOTY ja siis miskit veel vahele kuni FO:4 GOTY icon_smile.gif

Ahjaa, GTA5 ka veel näppimata. On mida vahele võtta.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2015 21:54:11 vasta tsitaadiga

üldse ei goty! icon_lol.gif

mis teema selle gotyga on? lihtsalt mängu mängida ei sobi?

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2015 22:02:43 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
üldse ei goty! icon_lol.gif

mis teema selle gotyga on? lihtsalt mängu mängida ei sobi?


Kui sulle pakutakse paari kuu ootamise eest täielikult overhauled mängu, mille parendamisse on maetud tuhandeid töötunde, siis miks mitte oodata ära GOTY?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2015 23:17:19 vasta tsitaadiga

Vb ei tulegi goty vaid hoopis ultimate edition. Ei tasu veel selle pärast pead vaevata
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2015 09:47:09 vasta tsitaadiga

http://imgur.com/gallery/tYZPO - algus
http://imgur.com/gallery/KlqPB - tulemus icon_razz.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2015 12:30:39 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
üldse ei goty! icon_lol.gif

omg icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

FO 4 muidugi on väga oodatud mäng, FO3 NV mängisin kunagi pooleks, üks parimaid asju eales.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2015 19:11:39 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
mis teema selle gotyga on? lihtsalt mängu mängida ei sobi?


Goty sisaldab tavaliselt kõiki DLC'i ja teada on kuidas DLC'dega on hädasi olnd kus poolepealt peale lastes lähevad seivid pekki, dlc ei tööta korralikult jne.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2015 19:22:24 vasta tsitaadiga

no see on juba mõistlikum põhjendus thumbs_up.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2015 22:20:08 vasta tsitaadiga

Kas keegi on tellinud pip-boy editioni? Või kavatseb alles tellida? Praegu käivad amazonases mingid kampaaniad, aga ei aa aru mis värk sellega on.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 28.06.2015 05:22:13 vasta tsitaadiga

PipBoy edition unustage ära, see on välja müüdud ammu. Võite tuhandete eest hakata tulevikus ebayst ostma icon_biggrin.gif

Ma võtsin 32€ preorderi ära:
http://www.kinguin.net/product/130794/fallout-4-pre-order-steam-cd-key-1433402961-14/

Kampaania saab varsti läbi icon_wink.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 28.06.2015 11:36:28 vasta tsitaadiga

preorderige aga... pärast ärge nutke et tahaks raha tagasi saada ja miks ma ostsin.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2015 13:53:09 vasta tsitaadiga

seda juttu ajavad ebamõistlikud preorderijad... ise preorderisin bf3 ja gtav ja olin mõlemaga VÄGA rahul. gtav puhul oli hind ka selline, et siiani ei saa odavamalt... teades, et R A T kõva FO vend on, siis vaevalt, et kahetseb... icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 28.06.2015 15:02:41 vasta tsitaadiga

vapustav, et see hiiglaslik plastikkolakas siin kellelegi huvipakub. olen harjunud, et lääs selliseid inimesi täis aga siin icon_eek.gif
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2015 15:32:45 vasta tsitaadiga

Pipboy editionit pole mu teada Euroopas müügilgi olnud. Paar batchi oli, kuid need olid USA/Canada restricted only ja müüdi kohemaid läbi ka.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 28.06.2015 16:29:04 vasta tsitaadiga

see junn vist pakub jah ainult mingiks 5 minutiks lõbu icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krooms
HV kasutaja
Krooms

liitunud: 09.12.2009




sõnum 28.06.2015 19:01:16 vasta tsitaadiga

Aga diil ju milline. Kõik müüdi maha. icon_wink.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 29.06.2015 10:07:40 vasta tsitaadiga

PipBoy on investment - selle hind ebays tõuseb ja tõuseb ja tõuseb, nagu kunsti ostaks...
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 29.06.2015 14:34:37 vasta tsitaadiga

Sellepärast maailm nii sitta täis ongi, keegi midagi asjalikku ei osta ja ei tooda enam.
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2015 15:06:37 vasta tsitaadiga

Maailm on sitta täis sellepärast...

Ei maksa vihata mingeid fanboyde vidinaid sellepärast... nad "kasutavad" neid (või siis spekuleerivad nendega) ikkagi, mitte ei osta, et ära visata...

Ma nii FO vend pole, et seda tahaks, a kõik gta osad plaanin raamaturiiulisse küll osta..

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2015 15:31:17 vasta tsitaadiga

beljo91 kirjutas:
http://imgur.com/gallery/tYZPO - algus
http://imgur.com/gallery/KlqPB - tulemus icon_razz.gif


Kaval mõte. Viskasin just mingi aeg tuugalt rohkem pudelikorke ära, mis endal ja toakaaslasel tekkis ülikooliaastatega, kahju et enda pea selliseid käike ei suuda teha kopp.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2015 01:26:09 vasta tsitaadiga


Link



thumbs_up.gif

Link
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Krooms
HV kasutaja
Krooms

liitunud: 09.12.2009




sõnum 24.07.2015 19:04:38 vasta tsitaadiga

See viimane video on su enda tehtud? icon_cool.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2015 19:18:28 vasta tsitaadiga

ilmselt mitte, see on remake, mis levib ringi

Link


hea on FO3 graafikat FO4 graafikaga võrrelda nüüd ka.. teine tera ikka suht, ei uskunud, et nii halb välja nägi (pole ammu mänginud)

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Fallout 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 26, 27, 28  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.