|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
17.07.2015 20:42:21
|
|
|
Jah.
n00bs
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
17.07.2015 22:02:11
|
|
|
Keegi kokku puutunud Milan Moonlight duššikabiini paigaldamisega?
Äkki on jagada vähemalt inglise keelset kasutusjuhendit, mis antud kabiiniga kokku sobib ja detailid ka kirjas on.
Sai Bauhofis uuritud ja ligi võetud. Täna jõudis kohale ja no juba aluse paigaldus tekitab küsimärke, ei ole võimalik, et kolmest kohast alusraam toestust vajab.
Lisaks kasutusjuhend poola keelne ja pooled detailid sealt puudu, et kuhu läheb ja kuidas ja kas üldsegi peaks kastis olema...
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
17.07.2015 22:58:22
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
Keegi kokku puutunud Milan Moonlight duššikabiini paigaldamisega?
Äkki on jagada vähemalt inglise keelset kasutusjuhendit, mis antud kabiiniga kokku sobib ja detailid ka kirjas on.
Sai Bauhofis uuritud ja ligi võetud. Täna jõudis kohale ja no juba aluse paigaldus tekitab küsimärke, ei ole võimalik, et kolmest kohast alusraam toestust vajab.
Lisaks kasutusjuhend poola keelne ja pooled detailid sealt puudu, et kuhu läheb ja kuidas ja kas üldsegi peaks kastis olema... |
imo eestikeelne kasutusjuhend PEAB olema, mine nõudma
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
17.07.2015 23:12:20
|
|
|
| Juhend, kuidas duššikabiini kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
looder123
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2006
|
18.07.2015 00:05:54
|
|
|
| Kus on parim koht peipsi ääres, et päevaks paati rentida?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
18.07.2015 01:34:34
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
Keegi kokku puutunud Milan Moonlight duššikabiini paigaldamisega?
Äkki on jagada vähemalt inglise keelset kasutusjuhendit, mis antud kabiiniga kokku sobib ja detailid ka kirjas on.
Sai Bauhofis uuritud ja ligi võetud. Täna jõudis kohale ja no juba aluse paigaldus tekitab küsimärke, ei ole võimalik, et kolmest kohast alusraam toestust vajab.
Lisaks kasutusjuhend poola keelne ja pooled detailid sealt puudu, et kuhu läheb ja kuidas ja kas üldsegi peaks kastis olema... |
sellise raha sisse selliste "teenuste" eest peaks massaaži-dušinurk mahtuma?
vii see junn sirgelt tagasi!
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
18.07.2015 08:12:33
|
|
|
| sweezy kirjutas: |
| kjaups kirjutas: |
Keegi kokku puutunud Milan Moonlight duššikabiini paigaldamisega?
Äkki on jagada vähemalt inglise keelset kasutusjuhendit, mis antud kabiiniga kokku sobib ja detailid ka kirjas on.
Sai Bauhofis uuritud ja ligi võetud. Täna jõudis kohale ja no juba aluse paigaldus tekitab küsimärke, ei ole võimalik, et kolmest kohast alusraam toestust vajab.
Lisaks kasutusjuhend poola keelne ja pooled detailid sealt puudu, et kuhu läheb ja kuidas ja kas üldsegi peaks kastis olema... |
imo eestikeelne kasutusjuhend PEAB olema, mine nõudma  |
Mina ostsin palju "noname"-mast kohast massaašikabiini (no hoidsin kokku, nohh). Ja see kasutusjuhendi saamine oli ikka mega peavalu. Saadeti igasuguseid, aga mitte sellele kapile. Lõppkokkuvõttes, mis lugeda kannatas, oli inglisekeelne- 4 lehekülge (pildiga):
1. asetage vann maha, pange loodi
2. ühendage äravool
3. pange kokku ülemine karkass ja tõstke vanni peale
4. VALMIS!
Kokkuvõttes paigaldasin ma seda peaaegu kuu. Kord jaurasin nendega maid, kord üritasin seda kokku panna. Asja tegi kehvemaks ka see, et kabiin läks suht piiratud ruumi (VÄGA kitsad paigaldustingimused) ja nendepoolne paigaldaja (ma olin nõus isegi maksma) ei võtnud seda tööd.
Mitmel korral käisin poes, pildistasin seda kokkupandult, erinevate nurkade alt. Kui poepersonal uurima ja pildistamist keelama tuli, saatsin nad lihtsalt sooja kohta..
Miks ma tagasi kogu kremplit ei saatnud? Sel lihtsal põhjusel, et juba vanni tasakaalu pannes, tuli vanni alla serva äravoolu toru jaoks vastav auk tekitada ning sellest hetkest alates ei olnud nad enam kohustatud seda tagasi võtma. Hiljem selgus, saatuse vingerpussina, et äravool on nii madalal ja korrusmaja kanalisatsioon on renoveerimata (seetõttu vee äravool on põrandast kõrgemal) ja tuli hoopis põrandat veidi tõsta ning see tekitatud auk ei olnudki vajalik
Hiljem ostis ka ämm omale sarnase pesukapi, mis küll kvaliteetsem firma ja müüja, kuid kasutusjuhend ikka kesine. Tolle kapi panin kokku päevaga (koos abilisega) ja edasi võiks neid puusalt tulistada ka ilma kasutusjuhenditeta. Ilma piltideta, paraku keeruline seletada. Kõrval seistes saaks vajaminevad suunad kätte juhatada.
E: Tee segadusttekitavatest detailidest võimalikult täpne pilt (et aru saada, mis see on) ja ma võin seletada, kuhu käib ja kas vaja.
Sul mitu asukohta märgitud- millisesse see pesukapp läks?
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
18.07.2015 08:18:18
|
|
|
-KRANTS-, hetkel vedeleb Tallinnas (siin tahtsin üle vaadata ja asjad selgeks teha), kuid oleks paigaldamiseks rännanud Tapale.
Lähen täna Bauhofi kolistama. Sellel paar asja defektiga (ehituse teemas täpsemalt kirjas).
Lisaks mingi jupp on konkreetselt puudu valgustuse jaoks (praegu kokku pannes murduks ledide plaat surve all puruks või hakkaks elektroonikasse vett koguma, kui tugevalt kinni ei tõmba)...
Ma klaasuste ja seinte lahti pakimiseni ei jõudnudki
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
viimati muutis kjaups 18.07.2015 08:22:40, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
18.07.2015 08:19:50
|
|
|
Tallinnas võiksin juhendada. Tapale ei viitsiks tulla
Tee pilte, millest aru ei saa. Kui neti teel selgeks teha ei suuda, siis võibolla õnnestub kohale tulla.
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
18.07.2015 09:24:13
|
|
|
no ei taha aru saada, et sitt on sitt Kui juba jupid "sünnist saati" puudu, siis see asi ei saa ilusti lõppeda
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
18.07.2015 09:27:51
|
|
|
Pigem probleem vist selles, et juppe üle? Kui jupid olemas, aga manuali loetelus pole.
Minul jäi ka peotäis vidinaid üle, aga asi lõppes edukalt.
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
18.07.2015 09:33:46
|
|
|
kas mõni santehnika asjatundja ei paku kabiinide kokkupanemisteenust? tore on ju ise nokitseda aga kui juhuslikult väike möödapanek on tehtud siis pärast kasutamisel probleem.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
18.07.2015 09:36:53
|
|
|
| rtfm99 kirjutas: |
| kas mõni santehnika asjatundja ei paku kabiinide kokkupanemisteenust? tore on ju ise nokitseda aga kui juhuslikult väike möödapanek on tehtud siis pärast kasutamisel probleem. |
Loomulikult pakuvad. Aga seda vaid juhul, kui sul on vannituba 10m2, et mahuks ümber kabiini jooksma ja ka siis eriti kirve hinnaga, mis kehvemal juhul teeb kokku teise kabiini hinna. Õnneks ei ole seal sellist võimalust, et NII mööda panna, et enam pärast kasutada ei saa.
Kehvemal juhul võib vale pikkusega kruvi valesse kohta sisse lasta ja seetõttu võib kuskilt kruvi ots välja tulla, mille annab küll ümber vahetada, kuid läbiv auk jääb alles. Lasin ka ühe augu nii, aga kes seda vaadata ei oska, ei näe ka.
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
18.07.2015 09:42:27
|
|
|
| -KRANTS- kirjutas: |
| rtfm99 kirjutas: |
| kas mõni santehnika asjatundja ei paku kabiinide kokkupanemisteenust? tore on ju ise nokitseda aga kui juhuslikult väike möödapanek on tehtud siis pärast kasutamisel probleem. |
Loomulikult pakuvad. Aga seda vaid juhul, kui sul on vannituba 10m2, et mahuks ümber kabiini jooksma ja ka siis eriti kirve hinnaga, mis kehvemal juhul teeb kokku teise kabiini hinna. Õnneks ei ole seal sellist võimalust, et NII mööda panna, et enam pärast kasutada ei saa.
Kehvemal juhul võib vale pikkusega kruvi valesse kohta sisse lasta ja seetõttu võib kuskilt kruvi ots välja tulla, mille annab küll ümber vahetada, kuid läbiv auk jääb alles. Lasin ka ühe augu nii, aga kes seda vaadata ei oska, ei näe ka. |
aga kuula siis sõprade/tuttavate seas maad ehk on mõni oskaja kuldsete käte ja muidu osav sell kes asja ette võtab.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
18.07.2015 09:51:59
|
|
|
Mina olen oma tutvusringis esimene.
Ei kujuta ette, kuidas teised neid kokku on saanud, aga keegi ei oska (vähemalt need asjalikumad, kellelt küsisin).
arm2004, see 100€ on veel väike kõikumine...
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
18.07.2015 10:54:53
|
|
|
| rtfm99 kirjutas: |
| kas mõni santehnika asjatundja ei paku kabiinide kokkupanemisteenust? tore on ju ise nokitseda aga kui juhuslikult väike möödapanek on tehtud siis pärast kasutamisel probleem. |
k-rauta pakub igasuguseid teenuseid, samas hinnad on nii ulmelised, et ei kujuta ette, kes neid kasutab.
Peldikupoti paigaldamine oli vist 60€
mis siis duššikaniiini paigaldus veel maksab
edit:
seal kirjas, et alates 38€, ei usu mina, et sellise lego saab sellise hinnaga paika
http://rautadigicamp.kesko.fi/campaigns/epaper_est_lv/krauta_pricelist_2015_ee/#/article/2/page/1-1
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
18.07.2015 11:48:57
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| rtfm99 kirjutas: |
| kas mõni santehnika asjatundja ei paku kabiinide kokkupanemisteenust? tore on ju ise nokitseda aga kui juhuslikult väike möödapanek on tehtud siis pärast kasutamisel probleem. |
k-rauta pakub igasuguseid teenuseid, samas hinnad on nii ulmelised, et ei kujuta ette, kes neid kasutab.
Peldikupoti paigaldamine oli vist 60€
mis siis duššikaniiini paigaldus veel maksab
edit:
seal kirjas, et alates 38€, ei usu mina, et sellise lego saab sellise hinnaga paika
http://rautadigicamp.kesko.fi/campaigns/epaper_est_lv/krauta_pricelist_2015_ee/#/article/2/page/1-1 |
kas ise oleksid nõus wc- potti paigaldama väiksema raha eest võõrastele? ma olen ühe poti paika pannud ja tagantjärele arvan, et 60 euro eest oleks selle töö saanud kiiremalt ja paremini tehtud küll. poe hinnakiri on poe hinnakiri ja eks sel alal ole selliseid tegelasi küll kes odavamalt teevad ja vigade korral kauplus nii kui nii ei vastuta vaid näitavad näpuga paigaldajale.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
18.07.2015 11:56:41
|
|
|
kuule seal on laminaadi paigaldus ka 15 euri ruut vist. umbes sama kallis kui laminaat ise.
päris jubedad hinnad üldse. eks loodetaksegi selle peale, et mõnel lihtsalt muud võimalust ei ole ja ei oska mujalt otsida...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
18.07.2015 12:16:28
|
|
|
võta või jäta.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
18.07.2015 12:18:57
|
|
|
pigem jäta või jäta
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
18.07.2015 12:23:58
|
|
|
kohati on lihtsam tellida suurema raha eest mõned teenused kui hakata paari protsendi murdosa säästmiseks kombineerima igalt poolt. eriti inimesel, kes teemat ei tunne, sidemeid ja kogemust ei oma.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
18.07.2015 12:36:01
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| kohati on lihtsam tellida suurema raha eest mõned teenused kui hakata paari protsendi murdosa säästmiseks kombineerima igalt poolt. eriti inimesel, kes teemat ei tunne, sidemeid ja kogemust ei oma. |
sellepärast käisid ka mul 2 meest vähem kui 2 nädalat külas, eelmisel sügisel ja kalli raha eest.
aga mingite k-rauta "spetsialistidele" maksta, kamoonn
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
18.07.2015 12:37:41
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| laurx kirjutas: |
| kohati on lihtsam tellida suurema raha eest mõned teenused kui hakata paari protsendi murdosa säästmiseks kombineerima igalt poolt. eriti inimesel, kes teemat ei tunne, sidemeid ja kogemust ei oma. |
sellepärast käisid ka mul 2 meest vähem kui 2 nädalat külas, eelmisel sügisel ja kalli raha eest.
aga mingite k-rauta "spetsialistidele" maksta, kamoonn  |
k-rauta ostab ka seda teenust sisse.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
18.07.2015 12:44:42
|
|
|
| 60 eurot on väga väike raha ju. Panevad paika ja viivad prahi ära
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
18.07.2015 12:44:51
|
|
|
ma pakun sulle võimaliku sündmuste ahela: sa tunned, et sul on korter kehvas seisus, sa tead asjast ainult nii palju, et oled näinud telekast bigbanki remondilaenu reklaami ja k-rauta vastavaid teenusepakkumisi..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
18.07.2015 13:41:49
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| rtfm99 kirjutas: |
| kas mõni santehnika asjatundja ei paku kabiinide kokkupanemisteenust? tore on ju ise nokitseda aga kui juhuslikult väike möödapanek on tehtud siis pärast kasutamisel probleem. |
k-rauta pakub igasuguseid teenuseid, samas hinnad on nii ulmelised, et ei kujuta ette, kes neid kasutab.
Peldikupoti paigaldamine oli vist 60€
mis siis duššikaniiini paigaldus veel maksab
edit:
seal kirjas, et alates 38€, ei usu mina, et sellise lego saab sellise hinnaga paika
http://rautadigicamp.kesko.fi/campaigns/epaper_est_lv/krauta_pricelist_2015_ee/#/article/2/page/1-1 |
duššinurki ka erinevaid. kui on ainult alusvann ja kardinatoru paigaldada, siis saab ka sellise hinnaga (max tunnike tööd).
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
18.07.2015 14:39:23
|
|
|
mis automaadid meie politseil on?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
18.07.2015 14:50:41
|
|
|
| iir kirjutas: |
| mis automaadid meie politseil on? |
relvi mõtled? erinevad. kus silma jäi?
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
18.07.2015 14:53:17
|
|
|
| saada politseisse või KAPOsse kiri et mis automaate te kasutate vms, kõige kiirem viis teada saada
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
18.07.2015 14:54:43
|
|
|
| rtfm99 kirjutas: |
| iir kirjutas: |
| mis automaadid meie politseil on? |
relvi mõtled? erinevad. kus silma jäi? |
käsid siin kõrvaltrepikojas. M4 moodi asi oli ühel käes.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
18.07.2015 15:06:06
|
|
|
| iir kirjutas: |
| rtfm99 kirjutas: |
| iir kirjutas: |
| mis automaadid meie politseil on? |
relvi mõtled? erinevad. kus silma jäi? |
käsid siin kõrvaltrepikojas. M4 moodi asi oli ühel käes. |
mp5 on relvastuses küll ja kindlasti ka muud.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
18.07.2015 15:18:26
|
|
|
vot, MP5 oligi siis. mõtlesin, et MP5 on lühem...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
18.07.2015 15:23:11
|
|
|
| iir kirjutas: |
| vot, MP5 oligi siis. mõtlesin, et MP5 on lühem... |
erinevaid modifikatsioone on.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
18.07.2015 15:23:56
|
|
|
| iir kirjutas: |
| rtfm99 kirjutas: |
| iir kirjutas: |
| mis automaadid meie politseil on? |
relvi mõtled? erinevad. kus silma jäi? |
käsid siin kõrvaltrepikojas. M4 moodi asi oli ühel käes. |
miskit huvitavat ka toimus sääl mida uudistes ei näidata ?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
19.07.2015 18:05:47
|
|
|
Küsimus telefoni rootimise osas. Kui telefoniga ei tulnud ühtegi garantiitingimuse lehte kaasa karbis (v.a Elisa enda kaasapandud tingimused arve juures), isegi mitte inglise keeles pole paberitel kuskil garantiist juttu, siis loogiline nagu oleks, et rootimisega ei tohiks sel juhul garantii kaduda? Elisa enda kaasa pandud tingimustes ka sellest juttu pole.
Kusjuures, sai ka MTTC-ga korra antud teemal suhelda ja nemad väitsid, et peab kindlasti karbis garantiitingimused olemas olema. Kuid no ei ole ju... Samuti mainisid, et garantiitingimused on avalik info. Et kui isegi ei olnud karbis garantiitingimusi, siis see, et kuskil tootja enda lehel on need tingimused kirjas, peab tarbija seda teadma? Minu teada peavad tingimused ikka ju tootega kaasas olema.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
19.07.2015 19:56:17
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
Küsimus telefoni rootimise osas. Kui telefoniga ei tulnud ühtegi garantiitingimuse lehte kaasa karbis (v.a Elisa enda kaasapandud tingimused arve juures), isegi mitte inglise keeles pole paberitel kuskil garantiist juttu, siis loogiline nagu oleks, et rootimisega ei tohiks sel juhul garantii kaduda? Elisa enda kaasa pandud tingimustes ka sellest juttu pole.
Kusjuures, sai ka MTTC-ga korra antud teemal suhelda ja nemad väitsid, et peab kindlasti karbis garantiitingimused olemas olema. Kuid no ei ole ju... Samuti mainisid, et garantiitingimused on avalik info. Et kui isegi ei olnud karbis garantiitingimusi, siis see, et kuskil tootja enda lehel on need tingimused kirjas, peab tarbija seda teadma? Minu teada peavad tingimused ikka ju tootega kaasas olema. |
Senimaani pole endal rootitud telefoni garantiiga mingisuguseid probleeme olnud .. isegi 1 "kogemata bricked" nutifon sai garantii kaudu korda samas midagi ei garanteeri .. äkki mul lihtsalt joppas
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
19.07.2015 20:10:33
|
|
|
Ma tean, väga paljudel ei ole probleeme tulnud garantiis rootitud telefoniga. Kuid kui juhtub, et kontrollitakse seda (oleneb täiesti inimesest, kes parasjagu selle parandusega tegeleb), siis võivad tekkida probleemid.
Aga kui telefoni karbis ei olnud ühtegi garanatiitingimuse lipikut ning ka edasimüüja antud tingimustes ei ole sellest juttu, siis nagu peaks garantii kehtima ka juhul, kui telefoni ära rootin? Kuigi kui nüüd garantiiteostaja ajakski juttu, et iga telefoniga peab olema garantiitingimused kaasas aga mul ei olnud, siis mis moodi seda üldse tõestada?
Või kui edasimüüja on mulle need enda tingimused andnud, siis iseenesest ei peagi karbis veel tootja enda tingimusi olema? Siis tarbija lähtub edasimüüja antud tingimustest ning kui garantiiteostaja tekitab sellest probleemi, siis see juba edasimüüja enda asi, et ta pole tingimustesse seda punkti lisanud, et telefoni ei tohi nö rootida ning kliendil jääb garantii ikkagi kehtima?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
19.07.2015 20:25:23
|
|
|
Samas saab tootja kodulehelt ka kindlasti garantiitingimisi, seega miks peaks edasimüüja veel eraldi mingeid tingimusi lisama. Kui ise end kurssi ei vii siis oma viga. Seaduse mitte tundmine ei vastuta selle täitmata jätmise eest vms.
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
19.07.2015 20:30:40
|
|
|
-KRANTS-, Ma küsingi seda nendelt, kes asja veidike rohkem tunnevad. Ma olen üpris kindel, et seadustes ei ole seda kirjas, et eeldatakse, et klient saab tootja garantiitingimused teada kuskilt internetist.
Mis see interneti olemasolu on kodanikele kohustus, et klient saab tingimustega tutvuda vaid seal? Ja nüüd mingi riigi seadusi toote garantiitingimustega ei saa küll võrrelda (nagu ütlesid, et seaduste mittetundmine ei vabasta vastutusest).
Kes natuke rohkem asjaga kursis on ja kogemusi, ehk oskaks targemat vastust anda?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
19.07.2015 20:38:18
|
|
|
| Osta endale telefon ja tee sellega mida ise tahad. Kui sihilikult ja teadmatusest ära lõhud, ära mine garantiiremondi ukse taha. Simple as that.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
19.07.2015 20:43:39
|
|
|
| -KRANTS- kirjutas: |
| Samas saab tootja kodulehelt ka kindlasti garantiitingimisi, seega miks peaks edasimüüja veel eraldi mingeid tingimusi lisama. Kui ise end kurssi ei vii siis oma viga. Seaduse mitte tundmine ei vastuta selle täitmata jätmise eest vms. |
On kolm erinevat asja:
- seadusega ettenähtud pretensioonide esitamise tähtaeg. See kehtib igal juhul, toote kasutusjuhendis peab olema öeldud, mis on sihipärane kasutamine. Vastutab müüja.
- tootja garantii. Ei pea andma, tootja kirjutab ise ette kas ja mis tingimusel selle annab.
- müügigarantii. Müüja poolt antud garantii, mis on soodsam kui seaduses määratud pretensioonde esitamise tähtaeg. Ei pea andma, müüja kirjutab ise ette, kas ja mis tingimustel selle annab.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
19.07.2015 20:48:18
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| Osta endale telefon ja tee sellega mida ise tahad. Kui sihilikult ja teadmatusest ära lõhud, ära mine garantiiremondi ukse taha. Simple as that. |
No kui ma ise telefoni ära lõhun, siis ilmselgelt garantii enam ei kehti ja ei lähekski garantii ukse taha. Kuid kui telefonil tekib mingi viga, mis ei ole minu põhjustatud (s.h mis ei ole põhjustatud rootimisest), kuigi garantiiteostaja väidab, et tootja garantiitingimustes see kirjas, et telefoni ei tohi rootida, kuigi ma ei saanud tootja garantiitingimuste lehte (ainult edasimüüja enda mingid garantiitingimused, kus sellest juttu pole), siis kuidas selle garantiiga jääb? Raske uskuda, et seadused eeldavad, et klient saab tootja garantiitingimustega tutvuda vaid kuskil internetis (kuigi väideti, et tootja garantiitingimused peavad olema ka telefoni karbis kaasas, kuid mul ei olnud neid seal). Peaks ju mul sel juhul ikkagi garantii alles jääma ja telefoni remonditud/väljavahetatud saama?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
19.07.2015 21:04:15
|
|
|
| No mina ütleks, et kui viga ei ole tarkvaras, siis ei tohiks rootimine garantii kehtivust mõjutada. Tarbijakaitse annaks sulle tõenäoliselt õiguse, kuid võimalik et pead selleks enne oma kuludega ekspertiisi tellima.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
19.07.2015 21:17:43
|
|
|
kuda garminil regio kaarte uuendatakse?
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
19.07.2015 21:20:15
|
|
|
Sirvi kiirelt tootja kodulehel garantiitingimused läbi ja kui seal ruutimisest juttu pole siis just do it, pärast mingi kobin on siis palu viidata sellele kohale kus on kirjas et ruutimisega garantii kaob,
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
19.07.2015 21:26:36
|
|
|
sweezy, Sony telefoniga tegu. Ma oletan, et neil kodulehel kuskil ikka kirjas, et rootimine on keelatud (arvan, et kõikidel tootjatel see)... Kuid asi ongi selles, kas seadus eeldab, et klient saab tootja tingimustega tutvuda vaid internetis? Raske uskuda. Ja üldse väga nõme see, et rootimine võib kaotada garantii, isegi siis, kui telefoni viga ei põhjustanud rootimine (nii mulle MTTC-st ka öeldi). Kuigi arvestades minu olukorda, kus ma pole tootja garantiitingimustega saanud tutvuda, kuna neid ei antud kaasa ja edasimüüja tingimustes ka sellest kirjas pole, siis loogiliselt võttes ei tohiks mul probleeme tekkida, kui telefoni ära rootin ja telefonil ei teki vigu rootimisest.
Küsimus on selles, kuidas seadused ette näevad.
Aga eks tuleb vast jah Tarbijakaitset taas tülitada. Saab kindlama vastuse.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
19.07.2015 21:35:56
|
|
|
aga katsu sa tõestada et viga ei ole tekkinud telefoni ruutimisest .. koju jõudes uurin ka asja veidi .. telefoniga suht nõme nikerdada
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Risku
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2002
|
19.07.2015 21:36:27
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| kuda garminil regio kaarte uuendatakse? |
Vaja uuendus osta: http://www.garmin.ee/kaardid/kaardi-uuendused/regio-eesti-teed-uuendus
ja siis mingi Garmini PC tarkvaraga uuendus navile peale lasta.
_________________ Loopige mind vobladega, kroonide ja rubladega!
It acquires because of the cotton 100% and true goodness is understood. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|