|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
24.12.2014 11:37:39
Lauaarvuti tasuta kaitse |
|
|
Panin oma Win7 peale tulemüüriks Emsisoft Online Armor Free Firewall,viirusetõrje on praegu Avast,kuid mõtlesin proovik panna Ad-Aware Free Antivirus+ ( mõnede arvates natsa parem,avastist ) , ja pahalaste vastu on Spybot...Eeldan et kahel viimasel on ka realaja kaitse peal...
Kas on hea kombo?
viimati muutis Lauri76 24.12.2014 11:40:37, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
24.12.2014 11:46:45
|
|
|
| Kahju et Emsisoft Online Armor Free Firewall pole eesti keelde tõlgitud.Spybot on ka viimane versioon inglis keelne,kui vanem eestikeelne peale panna,siis peaks ju ka see veel hästi töötama?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
24.12.2014 11:56:09
|
|
|
Kahjuks pole kasutanud ja ei oska öelda, kas sinna enam andmebaaside uuendusi tuleb. Proovi ära
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
24.12.2014 12:06:58
|
|
|
Oli comodo tulemüür peal,tahtsin vaheldust,arvan et ega ta comodole alla ei jää
Ad-Aware Free Antivirus+ Kas see on tõhus ?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
24.12.2014 13:33:43
|
|
|
No arvutil kopp ees pikalt ühe proge kasutamisest ja mõtlesin ta soovile vastu tulla
Pakun talle vahelduseks muud
Ad-Aware Free Antivirus+ on seksikam proge ka
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
24.12.2014 13:50:21
|
|
|
| tsitaat: |
No arvutil kopp ees pikalt ühe proge kasutamisest
|
wtf
Kui praegune kooslus töötab, siis milleks torkida?
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
24.12.2014 13:52:40
|
|
|
Comodo on tulemüüridest parim. Ad-Aware free pole väga hea ja seda ei soovitaks. Kasutab küll Bitdefenderit, aga seep ole 1/1le ja paljud BD tehnoloogiad pole kasutusel/töötavad korraliku ajalise nihkega.
See väljendub ka AV-Test/Comparatives testides.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
24.12.2014 15:17:33
|
|
|
Et see kombo mis mul on on normaalne?
kas sinna kõrvale vaja midagi lisaks?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
24.12.2014 18:23:41
|
|
|
Avast+comodo+zemana antilogger on minu kooslus läpparil. Lauakas aint mängimiseks ja sellel aint mse peal, pole muud vaja.
_________________ pWn |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revilo
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2011
|
24.12.2014 18:48:49
|
|
|
| Marie kirjutas: |
| tsitaat: |
| Kahju et Emsisoft Online Armor Free Firewall pole eesti keelde tõlgitud. |
Asenda see siis Comodo Firewalliga |
Comodo on tore asi kui ei ole just windows 8 mingi "ebatavalise päritoluga". Ühesõnaga seljuhul on comodo isegi liiga efektiivne Aga jah minuarust ka Comodo on parim.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
24.12.2014 23:44:13
|
|
|
mida aeg edasi, seda rohkem tuleb jälgida, et mis toimub ja halvemal juhul tuleb antiviirust juba mitu korda aastas kasutada...
Mida sellega öelda tahtsid,et see mis arvutis on,sellega arvuti üle lasta ve?
Kas zemana antilogger sobib mu kombo kõrvale,ilma et kellegagi riidu läheks?mul on unchecky ka peal...
Kas on mingit sellist grüptivärki on mida mälupulgale panna ja kui arvutis kirjutama hakkad,lükkad ennem sisse
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Longero
HV veteran
liitunud: 04.02.2011
|
25.12.2014 16:50:06
|
|
|
| Lauri76 kirjutas: |
| Kas on mingit sellist grüptivärki on mida mälupulgale panna ja kui arvutis kirjutama hakkad,lükkad ennem sisse |
Zemana AntiLogger ise krüptibki minuteada su klahvivajutused kui kirjutad/parooli sisestad, ainult, et pole portable.
Küsiks ise kah Comodo Internet Security kohta, oskab keegi vastata. Olen teda enne koguaeg kasutanud, hetkel peal CIS v8.0.0.4344, aga mida aeg edasi seda hullemaks see muutub, st kõik see mis puudutab väljanägemist/GUI'd. Närvidele käivad kõik need ujuvad noolekestega (sisse/välja) menüüd vasakul ja siis kah nagu pole kohe selget pilti, et mis mille alla kuulub. Vaatasin screenshotte ja paljudel teistel viirusetõrjetel sarnases stiilis kujundus... need on tõsised proged mitte laste tilulilu, milleks sellist jampsi toota GUI poolepealt, võibolla mõne arust on see lahe .
1. Kas mõne vanema CIS'i, vist paari aastataguse versiooni install oleks mõttekas... saab see signatuuride uuendused kätte jts hädavajaliku? Sellel oli ok kasutajaliides.
2. Veel üks suur puudus. Teatakende aeg on muidu maksimumiks pandud, aga millegi installimisel v mõne portable proge käivitamisel, pead kiire mees olema, et paremal allääres teatele "käivita väljapool liivakasti" (vms oli selle pealkiri) pihta saada ca 5 sek on selle aeg, liivakasti välja kah lülitada ei taha. On selle teate aja vastu abi?
3. Kas kuidagi on võimalik kuvada seda teadet/akent, et "kontrollitakse arvutit" vms? Vanematel versioonidel kuvati väike aken ja soovikorral lasid alla ära.
Milline Internet Security oleks muidu väga ok, kasvõi tasuline? Trend Micro Internet Security? Puuduseks esmapilgul kasutajaliides, vist sarnsne nagu Comodol'gi ja kahjuks pole eesti keelt kah.
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
25.12.2014 19:45:16
|
|
|
| Eset32 on hea ja eesti keeles peaks olema
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
26.12.2014 00:14:37
|
|
|
| Lauri76 kirjutas: |
| Eset32 on hea ja eesti keeles peaks olema |
Pealkiri räägib tasuta kaitsest. Ja ESET NOD32 Antivirus on õige nimi - see on siis antiviirus + nuhkvaratõrje. Teine toode on ESET Smart Security, kus lisaks on ka tulemüür + antispam. Mõlemad on siiski tasulised. Väga head ka.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wayfaring
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2010
|
28.12.2014 10:45:41
|
|
|
Seda teemat lugedes tekib mul küsimus, et kus krdi kohas te oma masinatega käite, et sellist nimekirja softi enda kaitseks vaja?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
28.12.2014 14:02:48
|
|
|
| wayfaring kirjutas: |
Seda teemat lugedes tekib mul küsimus, et kus krdi kohas te oma masinatega käite, et sellist nimekirja softi enda kaitseks vaja?  |
Tobe küsimus. Uudiseportaalidest, foorumitest, firmade kodulehekülgedelt läbi brauseri windowsi nakatavate viiruste leidmine on juba aastaid olnud täiesti igapäevane nähtus. Pigem tekib küsimus, et kus trollikoopas sina ise viimased viisteist aastat elanud oled, et sa seda ei tea. Kasutad Windowsi, siis peabki masin kaitstud antiviiruse ja nuhkvaratõrjega - mõlema olemasolu nõuab Windows ise. Tulemüür võiks ka parem olla, kui Windowsi enda oma, mis vaikimisi lubab kõik väljuvad ühendused ja iga enesest lugupidav tarkvarajupp, k.a viirused, oskavad sinna sissetulevate päringute kuulamiseks teha auke just sinna kuhu vaja.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estdata
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
01.01.2015 03:43:26
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
| wayfaring kirjutas: |
Seda teemat lugedes tekib mul küsimus, et kus krdi kohas te oma masinatega käite, et sellist nimekirja softi enda kaitseks vaja?  |
Tobe küsimus. Uudiseportaalidest, foorumitest, firmade kodulehekülgedelt läbi brauseri windowsi nakatavate viiruste leidmine on juba aastaid olnud täiesti igapäevane nähtus. Pigem tekib küsimus, et kus trollikoopas sina ise viimased viisteist aastat elanud oled, et sa seda ei tea. Kasutad Windowsi, siis peabki masin kaitstud antiviiruse ja nuhkvaratõrjega - mõlema olemasolu nõuab Windows ise. Tulemüür võiks ka parem olla, kui Windowsi enda oma, mis vaikimisi lubab kõik väljuvad ühendused ja iga enesest lugupidav tarkvarajupp, k.a viirused, oskavad sinna sissetulevate päringute kuulamiseks teha auke just sinna kuhu vaja. |
ja kui üldse ei soovi mingit kaitset siis topige omale LINUX peale mitte windows
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
01.01.2015 10:19:07
|
|
|
estdata, ka Linux vajab kaitset ja hooldust.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estdata
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
02.01.2015 01:04:02
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
| estdata, ka Linux vajab kaitset ja hooldust. |
kaitse vaid tulemüür (iptables)
oled sellega ise kursis ?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
07.01.2015 07:18:07
|
|
|
| estdata kirjutas: |
| Dogbert kirjutas: |
| wayfaring kirjutas: |
Seda teemat lugedes tekib mul küsimus, et kus krdi kohas te oma masinatega käite, et sellist nimekirja softi enda kaitseks vaja?  |
Tobe küsimus. Uudiseportaalidest, foorumitest, firmade kodulehekülgedelt läbi brauseri windowsi nakatavate viiruste leidmine on juba aastaid olnud täiesti igapäevane nähtus. Pigem tekib küsimus, et kus trollikoopas sina ise viimased viisteist aastat elanud oled, et sa seda ei tea. Kasutad Windowsi, siis peabki masin kaitstud antiviiruse ja nuhkvaratõrjega - mõlema olemasolu nõuab Windows ise. Tulemüür võiks ka parem olla, kui Windowsi enda oma, mis vaikimisi lubab kõik väljuvad ühendused ja iga enesest lugupidav tarkvarajupp, k.a viirused, oskavad sinna sissetulevate päringute kuulamiseks teha auke just sinna kuhu vaja. |
ja kui üldse ei soovi mingit kaitset siis topige omale LINUX peale mitte windows  |
Linux on turvaaukude poolest ka suht nagu Šveitsi juust (userland'i turvaaugud - kõik ju peab olema entusiastidel bleeding edge + lisaks aegajalt välja ujuvad kapitaalsemad kerneli augud) . Kuna x86 OSide turuosa poolest on see marginaalne, siis pole keegi väga viitsinud midagi selle jaoks kirjutada. Ka pahavara kirjutajaid mõjutab tehtava pingutuse ja saadava kasumi vahekord. Tehes panuse paljalt sellele et "linux on turvaline kuna seda ei kasutata nii palju kui windowsi" ei tee seda ennast turvaliseks. Linuxi tarkvarafilosoofia lihtsalt ei soodusta seda. Kui tahta provotseerida siis aastatel 2009-2015 on linuxi kernelis tuvastatud 750 haavatavust, Windows7's samal ajal 361. 2009-2015 valisingi konkreetselt Windows7 eluea järgi. Tõsi, lõin ühte patta nii privileegide tõstmise augud, ddos nõrkused, mälu korrumpeerimise, koodi käivituse jne. Vahet pole.
Unixilaadseid omavahel võrreldes: 2014 aastal registreeriti linuxi kernelis 133 haavatavust. FreeBSD operatsioonisüsteemis 17, OpenBSD'l 1. Erinevate tarkvarafilosoofiate ja koodi auditeerimiste tulem.
Teemast.
- Eraldiseisev tulemüür (eraldi masin/ või ruuteris). Tulemüür ainult rakenduse kujul samas desktopmasinas ei ole turva seisukohalt üldiselt "hea idee". ISP ruuteritel on ka sageli mingit sorti tulemüür sees. Uuri lähemalt.
- ESET NOD32 (okei, on tasuline aga see on 30€ AASTA kohta ja ilma mingi reklaamijurata millega "tasuta" antiviirused pidevalt tüütavad). Lisaks, NOD32 installimisel saab valida "detect potentially unwanted applications" mis sisuliselt paneb antiviiruse kõvasti karjuma iga kord kui mõni installer sisaldab mõnd järjekordset toolbar'i.
- Firefox vastavate pluginatega (Adblock Plus, Ghostery, TACO vms) ja peaks olema kombes.
- Emsisofti tasuta antimalware lisaks.
võid katsetada veel täiendavaid meetmeid nagu malwareserverite nimekirjad kirjutatuna windowsi hosts faili (ja suunatuna 127.0.0.1), kõigi kahtlasemate failide eelnevat skaneerimist läbi VirusTotal'i jms
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
15.01.2015 16:42:03
|
|
|
| Lord Ami kirjutas: |
Kahjuks pole kasutanud ja ei oska öelda, kas sinna enam andmebaaside uuendusi tuleb. Proovi ära  |
Vana hea 1.6 tirib edukalt uuendusi, kas mootorit ennast kah uuendatakse ei oska oelda.
Omalt poolt kaiks valja Panda Free AV (tundub veidi kergem olevat kui Avast, kas ka sama tohus on omaette kusimus) ja HitmanPro.Alerti (MBAE sarnane vidin mis end brauseri kulge haagib ja soovimatute modifikatsioonide osas hoiatab).
SpyBoti ja SpywareBlasteri kombineeritud immunization peaks samuti natuke aitama.
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
15.01.2015 17:03:50
|
|
|
Hea tasuta kaitse on hea tihend laua ja tooli vahel
_________________ joodan ja mõõdan |
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
15.01.2015 18:08:35
|
|
|
| AllanK20 kirjutas: |
| Hea tasuta kaitse on hea tihend laua ja tooli vahel |
Sellest tihendist ei piisa ammu, sest brauseri-nimelised torud on ühendatud tihendiga paralleelselt ja toru teises otsas on täiesti tavalised igapäevaselt kasutatavad veebiportaalid ja firmade kodulehed, mis on juhtumisi ära ussitanud.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estdata
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
19.07.2015 14:10:22
|
|
|
| AllanK20 kirjutas: |
| Hea tasuta kaitse on hea tihend laua ja tooli vahel |
hea kaitse on siis kui võtad juhe cat5 tagant ära ja oled ilma internetita
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estdata
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
19.07.2015 14:22:28
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| comodo free av. avg virtuaalse võrguadapteri katkiminemisega on natuke liiga palju halbu kogemusi. comodo tahab toppida miskit browserit masinasse aga sellest saab viisakalt lahti pärast. |
Comodo Tulemüür kasutab oma mooditud google chrome baasil (Comodo Dragon Browser)
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
19.07.2015 16:06:04
|
|
|
Chromodo on see.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
20.07.2015 11:20:34
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| see ta on. uuendus toob kaasa. lased peale ja pärast viskad minema. |
Kui ostad turvaukse, kas siis viskad täiesndava turvaluku minema ve?
Ja nüüd siis see, mis peab IT-spetsidel une pealt teada olema:
1. Comodol on olemas 3 turva-brauserit.
A. Neist kaks, Dragon Browser (Chromiumi baasil) ja IceDraogn (Firefoxi baasil) on siis suurendatud turvalisusega brauserid (näiteks lisaks DNS Secure).
B. Ja kolmandana siis väiksema turvalisega brauser, mille nimeks Chromodo (Chromiumi baasil).
2. Maailmas hoogustub usinasti alternatiiv-brauserite tekkimine ja kasutuselevõtt, kokku võib lugeda neid mingi a 40 või ka rohkem juba.
Lisaks sellele kasvab usinasti ka turva-brauserite osakaal.
Lisaks juba väljatoodud Comodo turva-brauseritele võib veel mõned juurde lisada, näiteks:
- Maxthon
- Qupzilla
- jne, jne...
Ehk siis mida rohkem brausereid rünnatakse, seda rohkem neid turva-brausereid ka juurde veel tekib.
Üks üsna hea ja värske kirjatükk ka parimate turva-brauserite teemal, tasub lugeda. Kes inglise keelt ei mõista, siis raamaturiiulist leiab Silveti Inglise-Eesti sõnaraamatu...
The best 5 secure browsers 2015
http://www.techworld.com/security/the-best-5-secure-browsers-2015-3246550/
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
20.07.2015 13:45:32
|
|
|
Niikuinii neid ei kasuta järelikult pole kasutuna resideeruvat softi vaja, maha ja moos.
Siiamaani tavalistega hakkama saanud.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|