08.07.2015 15:27:06
Klick Eesti AS alustab esimesena Apple Watch nutikellade müüki Eestis
PRESSITEADE - Tänasest on suuremates Klicki poodides esimesena Eestis müügil kauaoodatud revolutsioonilised Apple Watch nutikellad.
Apple esitles kella küll juba 9. märtsil, kuid siiani pole olnud seda võimalik ühestki Eesti poest osta.
Esialgses valikus saab olema kahes suuruses musta ja valget värvi alumiiniumist korpusega Apple Watch Sport versioon. 38-millimeetrise ekraaniga kella hind on 549 eurot ning 42- millimeetrise ekraaniga kella hinnaks on 649 eurot.
Apple Watch lubab lisaks kellaja näitamisele väga erinevaid kasutusvõimalusi: vastata kõnedele, lugeda tekstisõnumeid, kuulata muusikat. Fitness rakenduse abil saab mõõta pulssi või trennis kulutatud kaloreid. Integreeritud Siri ning kaardirakendused annavad ülevaate enda ümber toimuvast – võimalused on sisuliselt piiramatud.
Apple Watchi saab kasutada ainult koos iPhone’i mudelitega 5, 5C, 5S, 6 või 6 Plus. Täpsema info ja toote spetsifikatsioonid leiab aadressilt: https://goo.gl/8TjqLl
A5DK, see ongi vahe ametlikul ja mitteametlikul esindajal.
Nagu uudiseski öeldud, siis mitteametlikul edasimüüjal ongi hind kõrgem.
Saksamaal aga, noh, hind on seal ametlikus esinduses parem, väidetavalt aga on kell ise defitsiit. _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
kui nad selle väiksemaks ja ilusamaks teevad ja aku mis pool aastad kestab, vb saab ost
Miks just pool aastat? Näiteks poole lühem periood jääks elu segama või?
Sama hästi võiks mõnes autofoorumis mõttetuid laused üles visata, et noh, vb saaks osta kui pool liitrit sajale võtaks.
Ise kasutan LG nutikella ja annan endale ka aru, et pidev sünkimine, kella näitamine ning bluetooth ühendus võtab veidi akut.
Täpsemalt siis kulub ca 2,5-3% tunnis. Õhtul käelt võttes on ca 32-35% kulunud, nii et iga 2-3 päeva tagant panen laadima.
Jah, küll oleks tore kui üldse laadima ei peaks, aga kuna ma pole idioot, siis ma ei saa sellist asja ka aastal 2015 eeldada.
Juhtmevaba laadimise võimalus oleks tore, aga praegugi öökapile asetades ei ole väga vahet, kas on kell seal niisama
või juba oma magnetdoki küljes.
oliver., lihtsalt huvist küsin, et mis sellise kella funktsioon on või kuidas elu hõlpsamaks muudab? Fitness rakendus kõlab isegi päris huvitavalt. Iseasi on muidugi see, kas on soovi 600 eurise kellaga jõmmi higistama minna. Aga teised lisad nagu näiteks "saab vastata kõnedele, lugeda tekstisõnumeid, kuulata muusikat,jne" väga ostma ei kutsu.
Ise mõtlesin ka, et ehk nädalaks-kaheks jätan endale proovimiseks, siis müün maha. Aga ei raatsi loobuda.
Mul on täpselt vastupidi, fitnessi-pool jätab külmaks, küll aga on oluline, et kõnede, e-mailide, sms-ide ja kiirsõnumite (whatsapp, messenger jms) info diskreetselt randmele jookseb.
Maru mugav on vaadata infot ilma telefoni taskust välja sikutamata. Põhimõtteliselt ei pea isegi midagi vajutama, piisab randmekeerutusest.
Harjumuse küsimus. Kel pole olnud, ei oska tahta. Kel on, ei tahaks olla ilma.
oliver., lihtsalt huvist küsin, et mis sellise kella funktsioon on või kuidas elu hõlpsamaks muudab? Fitness rakendus kõlab isegi päris huvitavalt. Iseasi on muidugi see, kas on soovi 600 eurise kellaga jõmmi higistama minna. Aga teised lisad nagu näiteks "saab vastata kõnedele, lugeda tekstisõnumeid, kuulata muusikat,jne" väga ostma ei kutsu.
mul oli kuukene üks nutikell käe peal proovi mõttes. Ei olnud küll applewatch aga funktsioon põhimõtteliselt sama:
Mis ma siis sellega tegin...
-Kui telefon taskus värises tuli kella peale ka teade: vaatasin kella pealt kas on mõtet telefoni taskust välja võtta.
-Autos tuli kõne, võtsin kella pealt kõne vastu ja rääkisin läbi selle (tunne oli nagu Miikael Niht). Väga mugav.
-Kella ja kuupäeva vaatasin.
-Ilmateadet vaatasin.
-Mingil eriskummalisel kombel sattusin hasarti sammude lugemisest. Tegu oli sony aparaadiga seega ühildus lifelogiga ja see kisendas kui sammueesmärgi täitsin või sotsmeedias käimise eesmärgi täitsin jne. Natuke totakas
-Proovisin ka unetsükli jälgimist ja selle järgi äratamist - lõppkokkuvõttes öösel seda käe peal hoides hakkas egamugav.
Üldiselt: maksaksin sellise toote eest max 150 eurot.
Parimat, _________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
mul oli kuukene üks nutikell käe peal proovi mõttes. Ei olnud küll applewatch aga funktsioon põhimõtteliselt sama:
Mis ma siis sellega tegin...
-Kui telefon taskus värises tuli kella peale ka teade: vaatasin kella pealt kas on mõtet telefoni taskust välja võtta.
-Autos tuli kõne, võtsin kella pealt kõne vastu ja rääkisin läbi selle (tunne oli nagu Miikael Niht). Väga mugav.
-Kella ja kuupäeva vaatasin.
-Ilmateadet vaatasin.
-Mingil eriskummalisel kombel sattusin hasarti sammude lugemisest. Tegu oli sony aparaadiga seega ühildus lifelogiga ja see kisendas kui sammueesmärgi täitsin või sotsmeedias käimise eesmärgi täitsin jne. Natuke totakas
-Proovisin ka unetsükli jälgimist ja selle järgi äratamist - lõppkokkuvõttes öösel seda käe peal hoides hakkas egamugav.
Kui aku ja hind on probleemiks, siis soovitaks mõelda Pebble Time'i peale. Odavam, kordades pikem aku eluiga, mis tuleb muidugi ekraani ja mõne muu lisavidina arvelt. Töötab nii Androidi kui iPhone'iga https://getpebble.com/pebble_time
mina võtaks pigem microsoft bandi _________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
RustyZ, sest me oleme jõudnud ajastusse kus sul pole paksu vahet kas sul on Windows Phone, Android või iOS seade. Oleks lauslollus ennast mõne os süsteemi külge aheldada. MS Band toimib nende kõigi kolmega _________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
RustyZ, sest me oleme jõudnud ajastusse kus sul pole paksu vahet kas sul on Windows Phone, Android või iOS seade. Oleks lauslollus ennast mõne os süsteemi külge aheldada. MS Band toimib nende kõigi kolmega
Jah, samamoodi toimib ka huawei ja sony oma kõigega. Seega endiselt - miks just mikisoft? _________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
RustyZ, sest Apple Watch toimib ainult iOS seadmetega? Ning Pebblel pole sensoreid ollagi. _________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
RustyZ, sest Apple Watch toimib ainult iOS seadmetega? Ning Pebblel pole sensoreid ollagi.
Ma ju ütlesi et sony ja huawei kellad töötavad ka ükskõik mis seadmega. Et miks mitte need ja miks just ms? Ehk siis tahtsin teada kas pritsid tatti või räägid kogemusest. _________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
See on ju normaalne, et kui sul on MS telefon, ostad Bandi, Kui sul on Motorola, ostad Moto kella, LG omanikud ostavad LG kella, Õuna omanikud ostavad õunakella, Sony telefoniga sobib kõige paremini Sony kell jne...
Samamoodi kui mul on Macbook ja iPhone, siis ma ei kuku ostma Androidi tahvlit, kui ma Õuna süsteemiga rahul olen. Aga kuna mul tahtvlit hetkel ilmselt vaja pole, ei osta ma ka Õuna tahvlit.
See on ju normaalne, et kui sul on MS telefon, ostad Bandi, Kui sul on Motorola, ostad Moto kella, LG omanikud ostavad LG kella, Õuna omanikud ostavad õunakella, Sony telefoniga sobib kõige paremini Sony kell jne...
Samamoodi kui mul on Macbook ja iPhone, siis ma ei kuku ostma Androidi tahvlit, kui ma Õuna süsteemiga rahul olen. Aga kuna mul tahtvlit hetkel ilmselt vaja pole, ei osta ma ka Õuna tahvlit.
Siin omi argumendiks et ms toimib kõigi seadmetega.
Ja ei ole midagi nii loogiline. Mul on mac samas mul on androidi tahvel kuna macos meeldib aga ios on paras kamarajura... _________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
RustyZ, sest Apple Watch toimib ainult iOS seadmetega? Ning Pebblel pole sensoreid ollagi.
Ma ju ütlesi et sony ja huawei kellad töötavad ka ükskõik mis seadmega. Et miks mitte need ja miks just ms? Ehk siis tahtsin teada kas pritsid tatti või räägid kogemusest.
Ajad vist midagi väga segamini
WP/iOS/Android toega
Microsoft Band, Kairos, MyKronoz, Pebble, ZeWatch2, Fitbit, Agent, Kreyos, Vector, Hot, Striiv, Swatch, Wellograph, Martin
Platformi lukustavad
Android Wear, Apple Watch, NanoSmart _________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
RustyZ, sest Apple Watch toimib ainult iOS seadmetega? Ning Pebblel pole sensoreid ollagi.
Ma ju ütlesi et sony ja huawei kellad töötavad ka ükskõik mis seadmega. Et miks mitte need ja miks just ms? Ehk siis tahtsin teada kas pritsid tatti või räägid kogemusest.
Ajad vist midagi väga segamini
WP/iOS/Android toega
Microsoft Band, Kairos, MyKronoz, Pebble, ZeWatch2, Fitbit, Agent, Kreyos, Vector, Hot, Striiv, Swatch, Wellograph, Martin
Platformi lukustavad
Android Wear, Apple Watch, NanoSmart
Mida kuradit sa ajad? Huawei talkband ning sony mingi band oli ka mida kasutasin ja toimisid suvalise telefoniga. Edit: wp kohta ei tea aga see pole mingi arvestatav telefoni os nagunii _________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
RustyZ, Huawei Talkband (http://consumer.huawei.com/en/wearables/tech-specs/talkband-b2.htm) toimib ainult Androidi ja iOS'iga ja Sony SmartBand (http://www.sonymobile.com/global-en/products/smartwear/smartband-swr10/specifications/#tabs) toimib üldse ainult Androidiga.
Mis puutub sinu arvamusesse WP kohta siis las olla, kuid öelda et ta pole arvestatav, ajal kui meil on põhimõtteliselt feature parity kolme platvormi peal on lapsik. 5 aastat tagasi, kui WP lanseeris ennast oli ta lihtsaim nutitelefon ajal millal Androidi telefonidest isegi lipulaevad kohati tattaeglased olid. Tänasel päeval pole vahet millise lipulaeva sa võtad, kõik teevad head pilti, on mugavad kasutada ja võimaldavad praktiliselt sinu arvutit asendada igapäeva toimetustes. Kui Snapchat välja jätta pole ka rakenduste kättesaadavusega probleeme, leiab kõigilt platvormidelt neid. Seega, mida edasi tulevikku poole, seda vähem mängib rolli opsüsteem ja rohkem riistvara, sest erinevused on peamiselt kosmeetilised tarkvara poole pealt. Kui sa just ei kavatse oma nutikella välja vahetada samatihti kui oma telefoni, siis mina ei julgeks küll võtta endale nutikella mis ainult ühe operatsioonisüsteemiga töötab. Ma ei taha minna tulevikus poodi ja mõelda, et hmm, tahaks osta seda uut telefoni, aga siis ma peaksin endale uue nutikella ka ostma. Tundub nagu aruvaba olukord kuhu ennast panna. _________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Eestis tehakse paraku rakendusi wple vähem ja tulevad alati tunduvalt hiljem va mõni erand. Aga wp fännilt muud ei oodanudki.
Carry on, ot. Kasutusmugavus btw on maitse/harjumuse asi. _________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Windows telo võib maha kanda jah, kuna otsustati ikkagi eraldi nö Windows 10 RT teha - ühtegi äppi ei ole ega tule.
Oleks täiswindows, saaks telo dokki panna ja lauaarvuti olemas. Eks neid win telosid ostavad ainult teadmatuses dumbuserid, kes ei tea mis asi see OS on.
Ma päris nii karm ei oleks. Olles ise kasutanud tean et on hea kiire ja stabiilne aga harjumine võttis rohkem aega kui luu aparaadiga ja lõppkokkuvõttes oli ikkagi ebamugav. Jätkem OT, ise vaatan huawei talkbandi poole endiselt kuna selle saab vajadusel kõrva toppida. _________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
DVDRW, Windows 10 puhul on CORE kõigil sama olenemata seadmest, lihtsalt kasutajakogemus seal peal erineb. Kui sa ostad endale Windows 10 telefoni mis jookseb x86 peal, siis sellest saab täis arvuti kätte ikka. Windows RT for all-intents and purposes on surnud.
Link _________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Seega, mida edasi tulevikku poole, seda vähem mängib rolli opsüsteem ja rohkem riistvara, sest erinevused on peamiselt kosmeetilised tarkvara poole pealt.
Õuna lipulaeval on pidevalt 2-4 korda vähem CPU tuumasid, kui Samsungi kõvematel pillidel. iPhone 6 vs S6 on 2 tuuma vs 4+4 tuuma, 1GB RAM vs 3GB RAM. Aga ei ütleks, et S6 kasutuskogemus kordi kiirem on. Pigem mängib Õuna kasutuskogemuses suuremat rolli tarkvara, mis on enda arendatud "aeglase" protsessoriga ideaalselt käima aetud ja seetõttu väiksema taktiga töötab sujuvamalt. Mina panustaks tulevikus pigem tarkvarale, kui riistvarale, kuna parim riistvara on saadaval kõigile telefonitootjatele. Mis on parem, jääb tarkvara otsustada.
DVDRW, Windows 10 puhul on CORE kõigil sama olenemata seadmest, lihtsalt kasutajakogemus seal peal erineb. Kui sa ostad endale Windows 10 telefoni mis jookseb x86 peal, siis sellest saab täis arvuti kätte ikka. Windows RT for all-intents and purposes on surnud.
"Continuum won’t make a phone into desktop computer capable of running classic desktop apps"
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.