Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  F1 2015 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 12.07.2015 00:42:49 vasta tsitaadiga

Laivis sai rohkem proovitud, täiesti bugine mäng ikka. Pro Season mode kohe perses icon_lol.gif kõik assistid jms asjad greyed out ja kui peaks maas olema siis tegelikult on peal.. kõik abid, joon jne icon_lol.gif maha võtta ei saa ka.. no jumala eest Codemasters...
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 12.07.2015 12:23:01 vasta tsitaadiga

http://www.eurogamer.net/articles/2015-07-10-f1-2015-review
See võtab selle hästi kokku.

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enumber
HV kasutaja
enumber

liitunud: 09.06.2014




sõnum 14.07.2015 10:07:39 vasta tsitaadiga

Väga hea graafika, hetkel on küll Multiplayeris vigu aga küll need korda saavad.
Masina seadistamine mängib väga suurt rolli, mis mulle tohutult meeldib ning sõidutunnetus on ülihea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Soundwave
HV vaatleja
Soundwave

liitunud: 07.12.2011




sõnum 14.07.2015 21:10:48 vasta tsitaadiga

Tere kust saab välja lülitada, et teisi mängijaid ei kuuleks võrgus.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2015 04:10:48 vasta tsitaadiga

Alustasin 4 päeva tagasi Champions Mode, Legend AI, enamus abid maas. Ei lootnud võita, aga vähemalt on mõnus pingutada, AI'ga kakelda ja äkki hooaja lõpuks parem ja mõni poodium, kui mitte võit. Võtsin Ferrari ja sain nii 4-7 kohti. Siis tuli Hispaania rada, mis täitsa sobis ja näitasin väga kiiret aega. Sõidus terve tee juhtisin ja poole peal oli hea edu, mida ma stabiilsena hoidsin põhimõtteliselt sõidu lõpuni. Lõpupoole ka jõudsin tagumistele järgi. Lõpusirgel tähistasin juba võitu, lasin hoo natuke maha ja ületasin joone, kõrval nägin veel ühte mahajääjat kellest ennem möödusin. Poodiumil vaatan, oo Perez, kust tema kolmandaks sai.....ei ta hoopis ronib hoopis kõige kõrgemale ja mulle antakse 2 koha karikas.....wtf
Lõpp tulemus...Sergio Perez võitis sõidu pea 22 sekundilise eduga, startis 17 kohalt ja kiirem ring oli 3 sek minu omast aeglasem. icon_confused.gif Põhimõtteliselt ringiaeg, mida ma sõitsin kui rehvidel oli see viimane pidamine enne boksi, enamus ringid olid kiiremad.

Mõtlesin eks ta oligi seal lõpusirgel, võttis ringi tagasi enne finishit ja bugine mäng nagu see on pani pange ja andis võidu talle. Vaatasin terve replay, Perez startis 17, võitis paar kohta stardis, aga sõidu eelviimasel ringil tegi lisapeatuse boksis, langedes tagasi 17 kohale. Samal ringi sõitsin mina ka tast ringiga mööda. Sõidu lõpus oli tema sirgel mu kõrval, aga siiski ületasin finishi selgelt enda ferrariga ennem ja enne seda veel lugesin replays üle, Perez sõidab 17 kohal.
Spoiler Spoiler Spoiler



50% sõit, juhtisin terve sõidu ja võit antakse mitte kuskilt Perezile icon_neutral.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


dafuk Codemasters icon_cry.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sommer
Kreisi kasutaja
Sommer

liitunud: 01.09.2004




sõnum 20.07.2015 14:52:47 vasta tsitaadiga

Minu jaoks jääb F1 mängude tipuks ikkagi F1 2013. 2014 jätsin täiesti vahele ja 2015 seni nähtu ja kogetu põhjal ostan ehk kasutatult või kui õhk välja vihiseb hinnast. Cm laseb juba liialt liugu vanal rasval.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2015 17:28:33 vasta tsitaadiga

See mind otseselt ei häiri, et F1 2015 on suht barebones ehk keskendub ainult põhilistele asjadele. Career mode puudumine mind suurt ei morjenda, sest championship mode on sama asi selle vahega, et enda nime ei saa kasutada. Pealegi tahaks ikka sõita mitte pressikonverentse pidada ja e-meile sorteerida icon_rolleyes.gif . Ainult Safety Car puudumine ei meeldi, kuna SC lisas ikka stateegiaelemendi pikemates sõitudes. Samas ma ei näe põhjust miks seda ei võiks DLC-ga lisada (vt altpoolt).
See, et graafika, juhitavus ja AI on paika saadud on hea, sest sellega on nö vundament olemas järgmisteks aastateks mille peale asju lisada. Tagantjärgi on oluliselt lihtsam lisada contenti, kui et hakata alustalasid (nagu AI) parandama.

Ise ootan järgmise kuu ära, kui patch (või kaks) väljas on ja esmased mured on kõrvaldatud.

EDIT: Millesh ma räägin? doh.gif - kolm patchi juba väljas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT 2:
Oeh jah paistab, et hetkel jääb siiski ostmata. "Prooviversioon"-i (k.a viimane patch) testides avastasin kurva tõsiasja mis ei peaks tõsi olema, aga ometi on: nimelt mäng ei jookse minu arvutil absoluutselt icon_eek.gif . 1080p ultra low ja off sätetega (kõik nii miinimumis kui olla saab v.a reso) ei saa isegi 60fps average kätte. Kõik põhjas 1080p või 1440p kuskil alla 30fps. Mis veel hullem - sõltumata fps-st on sees kummaline stuttering mis muudab mängimise väga ebameeldivaks kogemuseks.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Online

sõnum 03.10.2015 01:43:22 vasta tsitaadiga

Ma sain ikka valusalt vastu kotte seda mängu ostes. Ainuke põhjus miks ostsin, oli see, et sõbraga kahekesi split screenis mängida.. ja tuli välja et seda polegi enam...
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.11.2015 21:24:38 vasta tsitaadiga

F1 2015 on ikka suur pettumus olnud. Hea, et ei hakanud oma raha kulutama. Codemasters isegi krüpteeris failid ära, et vältida modimist. Ja seoses sellega ma postitangi. Üks väga tark inimene kes ka eelnevatele osadele tegi mod managerid ja tööriistad leidis vist viisi, kuidas vähemalt modida autode väljanägemist ja ehk ka kiivreid ja sõitjate kombesid: http://modding.petartasev.com/
Esimesed modid juba saadaval: http://www.racedepartment.com/forums/f1-2015-mods.386/
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.04.2018 13:03:41 vasta tsitaadiga

Free permanent copy
https://store.steampowered.com/app/286570/F1_2015/

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  F1 2015 mine lehele eelmine  1, 2, 3
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.