Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heade hindade teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2015 16:28:01 vasta tsitaadiga

Võtsin sealt teisipäeval tuleva Batman: Arkham Knighti. Key tuleb vist release'i päeval postkasti.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2015 22:22:03 vasta tsitaadiga

Humble Borderlands Bundle
https://www.humblebundle.com/
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defon50
HV kasutaja
Defon50

liitunud: 21.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2015 11:03:52 vasta tsitaadiga

GamersGate usa lehel head hinnad hetkel! http://www.gamersgate.com/

viimati muutis Defon50 01.07.2015 12:14:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2015 11:40:28 vasta tsitaadiga

Defon50 kirjutas:
Gamergates usa lehel head hinnad hetkel!

Ma annan lingi ka kuna vb mõni ei tea ja eelmine on nime ka valesti kirjutanud:
http://www.gamersgate.com/
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2015 22:24:13 vasta tsitaadiga

http://store.steampowered.com/app/261570/

ORI stamis 5 €. Nice.

e: hind parandati ära icon_sad.gif

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
silk45
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2015 13:51:14 vasta tsitaadiga

Ei hakanud uut topicut tegema, loodan, et väga OT pole. Kas G2A saab maksta ka swedbanki deebetkaart plussiga. Kui
G2A shopping cartis hakkan maksma, pakub valikust credit card/debit card, kuid seal all valikus ainult maestro. Deebet+ on aga master?
See kaart peaks olema mingite krediitkaardi omadustega deebet, kuid ei tea, kas G2A seda aksepteerib või nt Kinguin?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2015 13:59:22 vasta tsitaadiga

Maestro kaartidega just ei saagi maksta, kuna nendel pole krediitkaardi omadusi. Mastercard on see, millega saab ning Deeberkaart+ on seda.
Aga enne tuleb ka "Turvalised ostud internetis" aktiveerida Swedi internetipangas, kui seda veel teinud pole.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silk45
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2015 15:14:15 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Maestro kaartidega just ei saagi maksta, kuna nendel pole krediitkaardi omadusi. Mastercard on see, millega saab ning Deeberkaart+ on seda.
Aga enne tuleb ka "Turvalised ostud internetis" aktiveerida Swedi internetipangas, kui seda veel teinud pole.


Hmm selge, kui Kinguinis vaatasin, siis seal tundub jah et Masteriga saab maksta sh. deebet+ siis, kuid G2A shoping cart checkouti hakates tegema
pakub mul ainukeseks credit /debit cardi valikuks maestro. Egas midagi ostan siis Kinguinist.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2015 21:22:34 vasta tsitaadiga

https://www.humblebundle.com/weekly

$1
Arma 2
Take On Helicopters Bundle
UFO: Afterlight
Alpha Prime
Arma: Gold Edition
Fish Fillets 2
Another game coming soon!

BTA
Arma Tactics
Arma 2: Operation Arrowhead
Arma 2: British Armed Forces
Arma 2: Private Military Company
Arma 2: DayZ Mod
Another game coming soon!

$20
Take On Mars (Early Access)
Another game coming soon!

$100
Bohemia Interactive Collection
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2015 23:38:46 vasta tsitaadiga

silk45 kirjutas:
Siim159 kirjutas:
Maestro kaartidega just ei saagi maksta, kuna nendel pole krediitkaardi omadusi. Mastercard on see, millega saab ning Deeberkaart+ on seda.
Aga enne tuleb ka "Turvalised ostud internetis" aktiveerida Swedi internetipangas, kui seda veel teinud pole.


Hmm selge, kui Kinguinis vaatasin, siis seal tundub jah et Masteriga saab maksta sh. deebet+ siis, kuid G2A shoping cart checkouti hakates tegema
pakub mul ainukeseks credit /debit cardi valikuks maestro. Egas midagi ostan siis Kinguinist.

Rega oma kaart PayPal-ga ära ja elu on lill. icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2015 12:43:47 vasta tsitaadiga

GMGs käib ka suvemüük ning täna tuli lõpuks esimene hea diil.

GMGSUM-MERSAL-E20OFF + http://www.greenmangaming.com/s/ee/en/pc/games/mmos/elder-scrolls-online-tamriel-unlimited/ = 12 euri.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2015 16:19:31 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
GMGs käib ka suvemüük ning täna tuli lõpuks esimene hea diil.

GMGSUM-MERSAL-E20OFF + http://www.greenmangaming.com/s/ee/en/pc/games/mmos/elder-scrolls-online-tamriel-unlimited/ = 12 euri.


kas seda saab steamis ka aktiveerida?
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2015 16:27:26 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
kas seda saab steamis ka aktiveerida?


Ei, tegu on otse konto külge mineva koodiga. Ostmiseks on vaja minna lehele UK või USA peale sätitud Hola&Chrome komboga ning sellega mingeid probleeme ei tekkinud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2015 16:45:02 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
siven kirjutas:
kas seda saab steamis ka aktiveerida?


Ei, tegu on otse konto külge mineva koodiga. Ostmiseks on vaja minna lehele UK või USA peale sätitud Hola&Chrome komboga ning sellega mingeid probleeme ei tekkinud.

Hola´t ma väga ei soovitaks/kasutaks:
http://www.dailydot.com/technology/hola-vpn-security/
https://www.reddit.com/r/technology/comments/37xlgo/stop_using_the_hola_vpn_right_now_the_company/
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defon50
HV kasutaja
Defon50

liitunud: 21.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2015 21:47:37 vasta tsitaadiga

Skyrim saadud leiva hinnaga icon_razz.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2015 20:34:45 vasta tsitaadiga

http://www.greenmangaming.com/s/ee/en/pc/games/shooter/wolfenstein-new-order/ - 12.49€
http://www.greenmangaming.com/s/ee/en/pc/games/shooter/wolfenstein-old-blood/ - 4.49€
lisaks siis sale voucher -20%: GMGSUM-MERSAL-E20OFF

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2015 16:14:57 vasta tsitaadiga

shi*, unustasin kasutada 20% voucherit, võtsin just naisele tomb raider GOTY €7.5 eest... sain mystery game'iks A Valley Without Wind'i ja AVWW2..
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2015 16:30:40 vasta tsitaadiga

Steamis Alien Isolation ja AvP 3 (2010) 75% hinnast alla k.a DLC-d. Võtsin Alien Isolationi ära. ~12€ on väga mõistlik hind thumbs_up.gif . Kui kõik DLC-d võtta tuleb pea teist samapalju juurde käia.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 17.07.2015 17:15:36 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Steamis Alien Isolation ja AvP 3 (2010) 75% hinnast alla k.a DLC-d. Võtsin Alien Isolationi ära. ~12€ on väga mõistlik hind thumbs_up.gif . Kui kõik DLC-d võtta tuleb pea teist samapalju juurde käia.



Kiikasin ka steami ja vaatasin et seal kõrval näitab et eelmise aasta parim mäng ja päris palju auhindu ikka saanud thumbs_up.gif endale ka väga meeldis ja mäng on neid tiitleid väärt.Teistel mängutegijatel on palju õppida, ja ise imestasin seda et mängisin seda veel vana arvutiga quad 6600 ja gtx660-ga ja kuna mängu alguses oli AMD logo,siis sellist asja et mäng oleks kordagi crashinud või kokku jooksund,sellist asja ei juhtunud minul mitte ühtegi korda icon_eek.gif Mäng jooksis väga hästi ja veatult isegi sellise vana arvutiga.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 19.07.2015 09:52:51 vasta tsitaadiga

http://www.greenmangaming.com/
Postapokalüptiliste mängude päev.
Endal on kõik falloutid olemas.
Kuid tundub, et koos voucheriga 6,40 Metro Redux eest on nagu hea diil.

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2015 10:51:47 vasta tsitaadiga

GMGSUM-MERSAL-E20OFF

Sellega peaks mingit discounti saama ka.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2015 21:51:22 vasta tsitaadiga

Battle Group 2 - 85% all ja 1.19€
sisuliselt tower defense. casual-ish. selle raha eest on meelelahutust kuhjaga.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2015 11:30:22 vasta tsitaadiga

Hetke parim X4 mäng ainult seitsme euriga - http://www.dlgamer.co.uk/download-endless_space_gold-pc_games-p-20449.html
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2015 11:38:55 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Hetke parim X4 mäng ainult seitsme euriga - http://www.dlgamer.co.uk/download-endless_space_gold-pc_games-p-20449.html


Aga muidu nn tavaversioon (Emperor Edition) humblebundles $4.58 ja saab vähemalt 5 mängu lisaks.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2015 10:10:37 vasta tsitaadiga

12€ eest tohhuijjaa mänge

http://www.nuuvem.com/bundle/rockstar-games-collection

kasutada tuleb muidugi proxyt nt. hola
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2015 16:58:09 vasta tsitaadiga

l33th4xOr kirjutas:
12€ eest tohhuijjaa mänge

http://www.nuuvem.com/bundle/rockstar-games-collection

kasutada tuleb muidugi proxyt nt. hola


Kui kellelgi max Payne 3 üle jääb, oleks küll huvi
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defon50
HV kasutaja
Defon50

liitunud: 21.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2015 06:45:49 vasta tsitaadiga

Humble poes viisakad hinnad hetkel!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2015 18:27:57 vasta tsitaadiga

http://store.steampowered.com/search/?specials=1&os=win

täitsa hääd kraami thumbs_up.gif

civ 5 complete editioni võtab vast ligi beer_yum.gif

_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2015 22:35:08 vasta tsitaadiga

http://www.bundlestars.com/store/door-kickers/ - 4.75€ praegu
soodushinnaga soovitan kindlasti.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2015 23:04:17 vasta tsitaadiga

Humble Bandai Namco Bundle

$1
PAC-MAN™ Championship Edition DX+ All You Can Eat Edition Bundle
Platformines
DeadCore

BTA
Ridge Racer™ Unbounded Bundle Complete
ENSLAVED™: Odyssey to the West™ Premium Edition
Ace Combat Assault Horizon Enhanced Edition

$10
Dark Souls™ Prepare To Die™ Edition
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2015 14:33:39 vasta tsitaadiga

Redux Metrod hea hinnaga GMGs
Hinnad koos SAVE23-WITHGM-GAUG15 koodiga.
Metro Redux Bundle 6.16€ http://www.greenmangaming.com/s/ee/en/pc/games/shooter/metro-redux-bundle/
Eraldi mängud 3.85€/tk
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2015 09:17:22 vasta tsitaadiga

miki kirjutas:
Humble Bandai Namco Bundle

$1
PAC-MAN™ Championship Edition DX+ All You Can Eat Edition Bundle
Platformines
DeadCore

BTA
Ridge Racer™ Unbounded Bundle Complete
ENSLAVED™: Odyssey to the West™ Premium Edition
Ace Combat Assault Horizon Enhanced Edition

$10
Dark Souls™ Prepare To Die™ Edition


Eile lisandus sellesse bundlesse BTA alla veel:
Star Trek
Beware Planet Earth
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2015 09:36:56 vasta tsitaadiga

http://www.nuuvem.com/item/into-the-stars

Kahekümne asemel seitse eurot.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2015 15:23:35 vasta tsitaadiga

ETSi Skandinaavia lisaosa ainult üheksa euriga - https://gamesrepublic.com/game/simulation,euro-truck-simulator-2---scandinavia,1134.html
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2015 18:12:26 vasta tsitaadiga

BF4 Premium, viisteist - https://uk.gamesplanet.com/game/battlefield-4-premium-service-origin-key--1448-4
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2015 01:01:02 vasta tsitaadiga

http://www.ebay.com/itm/201304144609?rmvSB=true

BF4 5$, arvatavasti peab proxy kasutama.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2015 12:29:04 vasta tsitaadiga

Uus HumbleBundle väljas.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2015 23:10:17 vasta tsitaadiga

Humble Weekly Bundle Might and Magic https://www.humblebundle.com/weekly
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2015 18:56:43 vasta tsitaadiga

Far Cry 4 on Ubi enda UPlay poes kümme euri.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2015 19:47:47 vasta tsitaadiga

Pay €14.99 for Shadow of Mordor + 18 DLC, saving 70%!
http://www.bundlestars.com/all-bundles/middle-earth-shadow-of-mordor-bundle/
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.08.2015 20:04:49 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Far Cry 4 on Ubi enda UPlay poes kümme euri.
jagad ehk linki ka, kuidagi ei leia icon_rolleyes.gif

pidi ikka ise jebima, selmet kohe linki jagada

link

ja putkanahk, ma ei tulnud selle peale, et endale veel 20% soodukas redeemida icon_mad.gif
Save 20% off your next purchase with Uplay units
https://uplay.ubi.com/#!/en-GB/shop-rewards
mul neid üle paarisaja thumbs_down.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2015 21:04:28 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Scart kirjutas:
Far Cry 4 on Ubi enda UPlay poes kümme euri.
jagad ehk linki ka, kuidagi ei leia icon_rolleyes.gif

pidi ikka ise jebima, selmet kohe linki jagada


Kui mul oleks see link olnud, oleks ma selle ka pannud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2015 00:50:24 vasta tsitaadiga

Spintires, 6.25 euri - http://www.greenmangaming.com/s/ee/en/pc/games/simulation/spintires/
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2015 10:45:59 vasta tsitaadiga

1$ eest Hitman: Absolution
http://gamechangercharity.donordrive.com/index.cfm?fuseaction=donorDrive.event&eventID=509
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2015 10:21:42 vasta tsitaadiga

Stealth Inc 2: A Game of Clones: Humble Deluxe Edition - tasuta
https://www.humblebundle.com/store/p/stealthinc2_agameofclones_freegame

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2015 20:03:35 vasta tsitaadiga

Aeron, selle jaoks eraldi teema icon_arrow.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8748533#8748533

--
https://goldenjoysticks.greenmangaming.com/
Vote now for the games that you love and you can claim a digital copy of BioShock Infinite on PC for just £1/$1/€1 AND get exclusive discounts on BioShock 1 and 2!
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2015 20:06:50 vasta tsitaadiga


ehk mingit kontode ühendamist peab teostama selleks..

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2015 21:09:32 vasta tsitaadiga

Humble Tom Clancy Bundle (uPlay)
https://www.humblebundle.com/

Tom Clancy's Rainbow Six
Tom Clancy's Rainbow Six 3 Gold (Raven Shield / Athena Sword)
Tom Clancy's Rainbow Six Vegas
Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory
Tom Clancy's Ghost Recon
Tom Clancy's Rainbow Six Siege - Multiplayer Beta

BTA:
Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2
Tom Clancy's Splinter Cell Conviction Deluxe Edition
Tom Clancy's Splinter Cell
More games coming soon

$10
Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist
Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

$75
Tom Clancy's Rainbow Six Siege
Exclusive Tom Clancy's Rainbow Six Siege T-shirt
66% off up to any three Ubisoft titles in the Humble Store coupon (excludes pre-orders)
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2015 09:41:32 vasta tsitaadiga

Deus Ex Human Revolution Directors Cut on Steamis -80% ehk 4€: http://store.steampowered.com/app/238010/
Deus Ex kollektsioon 6,6€
Kehtib homseni (postitamise ajal ~34 tundi jäänud)

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2015 23:25:14 vasta tsitaadiga

https://www.humblebundle.com/store/p/shadowrunreturns_storefront
8.5h veel 1.79€

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heade hindade teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.