Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Striimiteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2015 09:20:53 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
märk

Mida te kõik märgistate... õppige foorumit kasutama.. kopp.gif

Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.06.2015 09:27:42 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
pois11 kirjutas:
märk

Mida te kõik märgistate... õppige foorumit kasutama.. kopp.gif

pole sellest kasu kui kasutad "vaata ends postitusi" icon_wink.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2015 09:35:41 vasta tsitaadiga

Pole raske seal vajutada "lemmikud"
Mul on seal küll näiteks hulgi teemasid, mida aegajalt ikka vaatan..
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onuivar
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2010




sõnum 15.06.2015 14:34:29 vasta tsitaadiga

kfl kirjutas:
onuivar kirjutas:
[... Foxid seal näiteks HD-s, sama pilt, mis Starmani kaablis, aga miks meile HD-d ei pakuta, ei saa aru thumbs_down.gif ...
ma komistasin vene heliga kanalite otsa vaid ja ei viitsinud enam asja uurida ...
kuskohast kanalilisti said?


eraldi kanalilisti ei olegi otsinud... tõmba see kuhugi Androidile, näed mis kanalid saadaval.
Venekeelseid on palju, TV1000 näiteks, aga HD kanalitel, ka erinevatel VIASAT sportidel saad VLC või MX playeriga audiokanalit valida.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.06.2015 14:55:23 vasta tsitaadiga

400 kanalit peaks olema, midagi ikka leidub icon_razz.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2015 21:05:41 vasta tsitaadiga

iOS õpetust pole jagada ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.06.2015 21:14:42 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
iOS õpetust pole jagada ?

ma ei tea midagi sellest icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2015 21:41:39 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
iOS õpetust pole jagada ?

http://bfy.tw/PDw thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.06.2015 11:35:22 vasta tsitaadiga

Vsb enam ei funka
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2015 16:57:11 vasta tsitaadiga

Jälgin teemat
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maemees
HV vaatleja

liitunud: 28.02.2012




sõnum 22.06.2015 23:18:54 vasta tsitaadiga

Huvitav, mul küll TV3 striim tööle ei lähe. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2015 23:57:42 vasta tsitaadiga

Läheb-läheb.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2015 12:09:47 vasta tsitaadiga

jälgin
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2015 23:43:56 vasta tsitaadiga

jälg
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2015 17:58:18 vasta tsitaadiga

Hea teema, panen ka märgi maha. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.07.2015 20:48:47 vasta tsitaadiga

Misasja te märgistate siin alatasa.
Pange parem mõned striimilingid teema olek kohe huvitavam.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.07.2015 20:55:37 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Misasja te märgistate siin alatasa.
Pange parem mõned striimilingid teema olek kohe huvitavam.
,
spordikanalid icon_razz.gif
http://livetv.sx/en/

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2015 21:03:18 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Hea oleks, kui kodumaiste pakkujatega asi piirduks. Muidu on raske midagi vajalikku üles leida.


Paneks küll, aga palju neid kodumaiseid kanaleid ikka on. Nende märgistajate vahelt on millegi leidmine vist veel keerulisem icon_biggrin.gif

Aga ehk sobib see: http://193.40.133.138/live/virukatus/playlist.m3u8
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.07.2015 21:29:03 vasta tsitaadiga

Kärab küll thumbs_up.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2015 15:40:37 vasta tsitaadiga

Kes rattasõidust huvitub siis Taaramäe ja Kangerti tegemisi saab jälgida E**oSport1 vahendusel.
Kes käsitsi ei taha/oska RUS audiot vahetada ENG vastu siis valmis m3u spoileris. Kahjuks on HD streamil ainult RUS audio rada.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2015 20:49:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Siin siis maarjamaa kanalite playlist: https://dl.dropboxusercontent.com/u/89086221/TV/tv.m3u (üritan up to date hoida)

Mul piinlik vihjata aga andsin info "nõrkadele" ja TV3 ei pidvat töötama icon_redface.gif
Kui muidugi jaksu on siis võiks selle eurospordi ka lisada.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2015 00:03:14 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
tsitaat:

Siin siis maarjamaa kanalite playlist: https://dl.dropboxusercontent.com/u/89086221/TV/tv.m3u (üritan up to date hoida)

Mul piinlik vihjata aga andsin info "nõrkadele" ja TV3 ei pidvat töötama icon_redface.gif
Kui muidugi jaksu on siis võiks selle eurospordi ka lisada.

Mul jah hetkel poolik ligipääs dropboxile, paar posti ülevalpool playlistis on vist töötavad lingid sees nagu aru saan.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2015 21:55:19 vasta tsitaadiga

Ega kuskilt pro7 ja rtl striime pole saada?

See on see ipadi kee parandus.


viimati muutis karuke 17.07.2015 23:29:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2015 19:52:18 vasta tsitaadiga

karuke kirjutas:
Ega kuskilt pro7 ja rullikud striime pole saada?


Mis see rullikud on? Mingi uus kanal?

Aga kes Rally Estonia Auto24 tahab, siis hetkel otse siit:
360p http://88.196.221.223/delfi/geoeerally1/playlist.m3u8
720p http://88.196.221.214/delfi/geoeerally2/playlist.m3u8

Saadaval ka läbi "Kava" äppi Androidle, seal ka muud kohalikud kanalid olemas.

Saadaval Amazone stores (reklaamiga) või kõikse väärskem siit https://app.box.com/s/hxczakhd9ne8tr53usfab8rs969rop5q
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2015 20:03:48 vasta tsitaadiga

Igal pool sama crap selle rally osas, kõik hakivad ja piisab EMT live appist, pole vaja mingeid apk-sid või delfi streame.
Source on sama thumbs_down.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2015 20:15:52 vasta tsitaadiga

Kuna EMT reklaam käib ette/taha, siis tundub, et üritatakse LIVE teha üle EMT 4G aga pe*setki see neil see stabiilselt välja veab. Rahvast on liiga palju kohapeal ja hindavad oma 4G uploadi tiheasustuses lihtsalt üle.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marjok
HV vaatleja

liitunud: 20.01.2010




sõnum 21.07.2015 20:05:31 vasta tsitaadiga

tv. k0lm striimid ei tööta ainult mul, või on juba maha võetud? beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2015 20:59:19 vasta tsitaadiga

Mingi versioon justkui siiski endiselt töötab.
Spoiler Spoiler Spoiler

 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marjok
HV vaatleja

liitunud: 20.01.2010




sõnum 22.07.2015 15:48:28 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Mingi versioon justkui siiski endiselt töötab.
Spoiler Spoiler Spoiler

 

Tänud thumbs_up.gif beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2015 20:45:57 vasta tsitaadiga

kussu, su Kava äpil on ainult MX Playeri tasuta versiooni harcoded nõue sees ?
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2015 23:25:22 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
kussu, su Kava äpil on ainult MX Playeri tasuta versiooni harcoded nõue sees ?


Jep, kuna enamusel mxPlayer tasuta versioon ja ei ole viitsinud PRO checki sisse panna. S.t kontollib ainult paketi: com.mxtech.videoplayer.ad olemasolu. Kui olemas siis saadetakse dataURi lingid sinna paketi pale, nii ei näita mxplayeri tasuta versioon reklaami icon_smile.gif

Kui oled huvitatud siis MXPlayeri vajalikud kirjed leiad siit: https://sites.google.com/site/mxvpen/api
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 24.07.2015 12:21:45 vasta tsitaadiga

Selline koht.

http://simple-tv.com/

Paljud kanalid tasuta, aga kui History vms tahad, siis kuumaks 200 rutsi (2€). Kanalivalik päris kena. Selline märkus ka, et regamata ja tasuta vaadates on natuke niru reso. Peale regamist saab päris vaadatava kvaliteediga pildi.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marjok
HV vaatleja

liitunud: 20.01.2010




sõnum 27.07.2015 20:41:34 vasta tsitaadiga

batman kirjutas:
Selline koht.

http://simple-tv.com/

Paljud kanalid tasuta, aga kui History vms tahad, siis kuumaks 200 rutsi (2€). Kanalivalik päris kena. Selline märkus ka, et regamata ja tasuta vaadates on natuke niru reso. Peale regamist saab päris vaadatava kvaliteediga pildi.

Proovisin, valikut on küllaga. thumbs_up.gif
Kuid mis värk nende eest.i kanalitega on?
Nüüd knal2 rivist väljas, koos 11 ja 12'ga, netis vähemalt. Paar nädalat tagasi töötas seal lingil kõik kanalid ideaalselt.
Spoiler Spoiler Spoiler

Ideepoolest hea ja mugav leht, kuid nüüdseks võib pmst ainult ETV'd ja raadiot sealt kuulata, sest teised striimid kutud. Ehk keegi jagaks uued lingid või avaldaks saladuse, kuidas nende linkide saamine käib icon_smile.gif beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.07.2015 20:43:12 vasta tsitaadiga

hetkel vaid 4 kanalit elionis töötavadki, mingi suurem ikaldus neil
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2015 21:13:00 vasta tsitaadiga

marjok kirjutas:
... või avaldaks saladuse, kuidas nende linkide saamine käib icon_smile.gif beer_yum.gif

Logid http://kanal2.ee/pluss/livetv peale sisse ja siis näiteks https://www.wireshark.org/ vms. sobiliku asjanduse abil vaatad. Lihtne.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2015 21:34:41 vasta tsitaadiga

kussu kirjutas:
Dijital kirjutas:
kussu, su Kava äpil on ainult MX Playeri tasuta versiooni harcoded nõue sees ?


Jep, kuna enamusel mxPlayer tasuta versioon ja ei ole viitsinud PRO checki sisse panna. S.t kontollib ainult paketi: com.mxtech.videoplayer.ad olemasolu. Kui olemas siis saadetakse dataURi lingid sinna paketi pale, nii ei näita mxplayeri tasuta versioon reklaami icon_smile.gif

Kui oled huvitatud siis MXPlayeri vajalikud kirjed leiad siit: https://sites.google.com/site/mxvpen/api

Pro variant võiks ka olla lubatud : )

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2015 22:56:47 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
kussu kirjutas:
Dijital kirjutas:
kussu, su Kava äpil on ainult MX Playeri tasuta versiooni harcoded nõue sees ?


Jep, kuna enamusel mxPlayer tasuta versioon ja ei ole viitsinud PRO checki sisse panna. S.t kontollib ainult paketi: com.mxtech.videoplayer.ad olemasolu. Kui olemas siis saadetakse dataURi lingid sinna paketi pale, nii ei näita mxplayeri tasuta versioon reklaami icon_smile.gif

Kui oled huvitatud siis MXPlayeri vajalikud kirjed leiad siit: https://sites.google.com/site/mxvpen/api

Pro variant võiks ka olla lubatud : )


Neid kes omale MXPlayer PRO on ametlikult ostnud on väheseid, jah ma tean, et võimalik ka pirada. Vaatab ehk viitsin järgmisse versiooni sisse kribada.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2015 11:31:52 vasta tsitaadiga

kellelgi värsket eesti kanalite stream listi on jagada? icon_rolleyes.gif
_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2015 17:17:31 vasta tsitaadiga

Praegu nagu vist pole
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2015 17:56:23 vasta tsitaadiga

K3891 kirjutas:
kellelgi värsket eesti kanalite stream listi on jagada? icon_rolleyes.gif

kussu kirjutas:

Saadaval Amazone stores (reklaamiga) või kõikse väärskem siit https://app.box.com/s/hxczakhd9ne8tr53usfab8rs969rop5q

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skulmars
HV Guru

liitunud: 13.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2015 22:13:11 vasta tsitaadiga

beer_yum.gif
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 177
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
derdewyl
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2015 23:34:17 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
K3891 kirjutas:
kellelgi värsket eesti kanalite stream listi on jagada? icon_rolleyes.gif

kussu kirjutas:

Saadaval Amazone stores (reklaamiga) või kõikse väärskem siit https://app.box.com/s/hxczakhd9ne8tr53usfab8rs969rop5q


Arvuti peal töötavat striimi ka leidub?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2015 19:46:01 vasta tsitaadiga

derdewyl kirjutas:

kussu kirjutas:

Saadaval Amazone stores (reklaamiga) või kõikse väärskem siit https://app.box.com/s/hxczakhd9ne8tr53usfab8rs969rop5q


Arvuti peal töötavat striimi ka leidub?


Paned kava äppis mängima ning: Menüü->Töövahendid->Jaga ning saada streami link omale kuhu tahad. Kõik streamid mis mängivad kava äppis toimivad ka VLC-s

Lihtsalt märgin, et Kava äppis saadaval ka mõned ekstra kanalid peale kohalike.
Näiteks: Muusika = VeVoTV esimene kanal, Meri = Nautical Channel või OceanTV, Sport hetkel VSB ( Leedukeelne) vahel ka Eurosport.
Äpp on tasuta, ning ei sisalda reklaame ( v.a. Amazone versioon) !

Kes soovib "täiskasvanute" kanaleid siis saab siit: https://app.box.com/s/xs3a2hqma7y78vr2gbkame7qch0e2bxs
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2015 13:11:29 vasta tsitaadiga

kussu kirjutas:
Paned kava äppis mängima ning: Menüü->Töövahendid->Jaga ning saada streami link omale kuhu tahad.

Selle valiku leidsin MX Playeris... Kas ma selle saan jagada ka Chromecast?

_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trisll
HV vaatleja

liitunud: 01.09.2015




sõnum 01.09.2015 20:15:51 vasta tsitaadiga

Kas keegi palun saaks TV kanalite lingid postitada M3U vms. VLC playerile loetaval kujul. Kahjuks ei ole võimalik avada eelpool lingitud app-i, sest ei ole androidi. Aitäh!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2015 21:20:05 vasta tsitaadiga

STV: https://itunes.apple.com/ee/app/stv-go!/id917257326
Elion: https://itunes.apple.com/ee/app/uus-minutv/id935267289
Starman: https://itunes.apple.com/ee/app/starman/id705889352

ETV ja ETV2 http://otse.err.ee/etv/
Kanal2, Kanal12, Kanal11 http://kanal2.ee/pluss/getstarted
TV3 ja TV6 http://www.tv3.ee/live
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trisll
HV vaatleja

liitunud: 01.09.2015




sõnum 01.09.2015 21:38:05 vasta tsitaadiga

Need on ju lingid kodulehtedele ja telefoniäppid. Kas praegu enam VLC sobilikke linke pole saadaval? ETV-d töötavad, aga teised kanalid on kõik kustunud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2015 23:39:15 vasta tsitaadiga


#EXTM3U
#EXTINF:0,ETV HQ
rtmp://wowza4.err.ee:80/live/etvh
#EXTINF:0,ETV2 HQ
rtmp://wowza3.err.ee:80/live/etv2h
#EXTINF:0,Kanal2 HQ
http://ingress2.cdn.mind.ee:1935/kanal2_live/_definst_/live_1/playlist.m3u8
#EXTINF:0,Kanal11 HQ
http://ingress2.cdn.mind.ee:1935/kanal11_live/_definst_/live_1/playlist.m3u8
#EXTINF:0,Kanal12 HQ
http://ingress2.cdn.mind.ee:1935/kanal12_live/_definst_/live_1/playlist.m3u8
#EXTINF:0,TV3 576p
rtmp://play.babahhcdn.com/bj12H9Vjr/_definst_/mp4:trans.stream_576p
#EXTINF:0,TV6 576p
rtmp://88.196.221.198/bC42g8Kuj/_definst_/trans2_576p.stream
#EXTINF:0,Seitse
http://178.21.240.104/stream.php?sid=5117.ts
#EXTINF:0,AloTv
http://178.21.240.104/stream.php?sid=5152.ts
#EXTINF:0,TallinnaTv
http://egress.cdn.mind.ee/tallinnatv_live/_definst_/smil:live.smil/playlist.m3u8


tv3 ja tv6 ei tööta
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trisll
HV vaatleja

liitunud: 01.09.2015




sõnum 01.09.2015 23:47:01 vasta tsitaadiga

Aitäh. Selliseid lingid sobivad väga hästi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2015 03:34:31 vasta tsitaadiga

goo.gl/p4sKBB thumbs_up.gif
_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Striimiteema mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.