Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  foorum "protsessorid" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2004 16:52:39 foorum "protsessorid" vasta tsitaadiga

võiks lyya lahku "ainult intel", "ainult amd" gruppideks.
vähendaks fleimi, eksole.

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2004 16:56:03 Re: foorum "protsessorid" vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
võiks lyya lahku "ainult intel", "ainult amd" gruppideks.
vähendaks fleimi, eksole.


ei tea icon_confused.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2004 16:59:17 vasta tsitaadiga

ja inteli teemas võiks iga 100hz kaupa nad eraldi kategooriad olla, amd teemas siis iga 100+ kaupa. et barton 2500+ fännid chillivad ühes, 2600+ fännid teises ja P4 2.4ghz mehed kolmandas teemas. siis ei sega keegi teineteist ja we all live happily ever after
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clocker
Kreisi kasutaja
clocker

liitunud: 01.11.2003




sõnum 25.03.2004 17:01:55 vasta tsitaadiga

Piip kirjutas:
ja inteli teemas võiks iga 100hz kaupa nad eraldi kategooriad olla, amd teemas siis iga 100+ kaupa. et barton 2500+ fännid chillivad ühes, 2600+ fännid teises ja P4 2.4ghz mehed kolmandas teemas. siis ei sega keegi teineteist ja we all live happily ever after

Ja Duron 1300 fännid komandas icon_biggrin.gif icon_razz1.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2004 17:18:29 vasta tsitaadiga

Piip kirjutas:
ja inteli teemas võiks iga 100hz kaupa nad eraldi kategooriad olla, amd teemas siis iga 100+ kaupa. et barton 2500+ fännid chillivad ühes, 2600+ fännid teises ja P4 2.4ghz mehed kolmandas teemas. siis ei sega keegi teineteist ja we all live happily ever after

see oleks jube minumeelest icon_neutral.gif
kui hakkad sinna oma teemat tegema
näiteks tahan teha AMD alla
siis pean otsima ülesse näiteks 1700+ ja sinna oma teema tegema (kuid muidu saaks palju kiiremini)
minumeelest thumbs_down.gif

Siis oleks veel enam vähe kui on AMD ja INTEL oleks eraldi katekoorias.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2004 17:19:55 vasta tsitaadiga

woozy - ma ainult nokkisin natuke icon_lol.gif
ära võta kõike nii tõsiselt, võta parem üks beer_yum.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2004 17:22:39 vasta tsitaadiga

Piip kirjutas:
woozy - ma ainult nokkisin natuke icon_lol.gif
ära võta kõike nii tõsiselt, võta parem üks beer_yum.gif

nuh ega ma ei võtnuki icon_wink.gif
kuid minumeelest oleks selline jaotamine thumbs_down.gif
beer_yum.gif võin küll võtta icon_lol.gif

Sorry OT eest icon_razz1.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2004 17:23:09 vasta tsitaadiga

no overclockeris ja paljudes muudes foorumites on küll AMD ja Intel lahus ja kui siis mõni Inteli mees AMD omasse ronib siis
läheb ikka fleimix küll!!

samas see on norm mõte need lahku lüüa aga mitte alapealkirjadega ala 1800+ 2000+ vot siis on pudru ja kapsad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2004 17:26:41 vasta tsitaadiga

Vastu
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connor
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2003




sõnum 25.03.2004 17:27:22 vasta tsitaadiga

thumbs_down.gif Tekitab ainult ebamugavust, liigne killustatus IMO Pigem juba agaralt jagada "Aeg maha x" ranke ja küll fanboyd õpivad....või saavad bännituks.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2004 17:34:30 vasta tsitaadiga

enamus fleimijaid on moded btw :p

connor kirjutas:
thumbs_down.gif Tekitab ainult ebamugavust, liigne killustatus IMO Pigem juba agaralt jagada "Aeg maha x" ranke ja küll fanboyd õpivad....või saavad bännituks.

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 25.03.2004 17:35:50 vasta tsitaadiga

IMO võiks AMD ja Intel eraldi olla icon_rolleyes.gif

viimati muutis pang 25.03.2004 17:52:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 25.03.2004 17:52:34 vasta tsitaadiga

poolt
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 25.03.2004 18:48:27 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
enamus fleimijaid on moded btw :p

connor kirjutas:
thumbs_down.gif Tekitab ainult ebamugavust, liigne killustatus IMO Pigem juba agaralt jagada "Aeg maha x" ranke ja küll fanboyd õpivad....või saavad bännituks.

No ja milles probleem? icon_razz1.gif Kas on kuskil öeldud, et modedele neid ranke ei saa/või panna?

Muidu vastu. Teeme siis juba Pildikastidesse kah ATI/NVIDIA ja jagame seeriate kaupa ära.. või siis näiteks kõvaketaste või linuxi foorumisse.

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connor
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2003




sõnum 25.03.2004 18:52:46 vasta tsitaadiga

Siis lisaks veel juurde teeks siis juba pildikastijutud kah NVidia ja ATI foorumiks (ah et jutt on ka monitoridest seal? prosede all mälude jutt ka sees!) ja kasti ja toite foorumist Codegen ja Mitte-codegen.
Pealegi kui fleimijad moded on siis kahtlen kas asi rahulikuks muutub... Kas osadel keelatakse siis postitamine mingites foorumi osades? Ja samuti transmeta ja cyrixi vennad, kuhu nemad pöörduvad?
thumbs_down.gif Halb idee!
EDIT: Cobra jõudis ette icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 25.03.2004 18:57:52 vasta tsitaadiga

Ja siis tekiks näiteks dilemma: kui mul on näiteks PowerPC, Sparc vms. Kuhu alla ma siis postitan?
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 25.03.2004 19:02:27 vasta tsitaadiga

Muidugi poolt , igas foorumis on nii et AMD ja intel lahku thumbs_up.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 25.03.2004 19:02:40 vasta tsitaadiga

täitsa poolt
praegu ei saagi ühtegi teemat prosede alafoorumisse teha sest seal on intel ja see ajab kohe südame pahaks 8)

_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2004 19:15:10 vasta tsitaadiga

Enne tuleks "tarkvara" üle vaadata ja lahku lüüa. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin_kivi
HV veteran

liitunud: 04.02.2003




sõnum 25.03.2004 19:16:51 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:
Enne tuleks "tarkvara" üle vaadata ja lahku lüüa. icon_neutral.gif

Ja nagu varemgi pakutud on, see üleüldse "Windowsi foorumiks" ümber nimetada.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2004 19:22:46 vasta tsitaadiga

ma olen ikka veel poolt lihtsalt et prosessorite all alamteemad Intel ja AMD ja asi OK
samas videokaartide all ATI ja Nvidia eraldi ei tea veel icon_question.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 25.03.2004 19:24:27 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:
Enne tuleks "tarkvara" üle vaadata ja lahku lüüa. icon_neutral.gif


mis seal lahku lüüa tuleks? icon_confused.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2004 19:27:28 vasta tsitaadiga

praegu on igatahes protsessorite all pudru ja kapsas rohkem seal juttu mäludest ja mobodest et nagu ei saagi aru !
aga samas jahh kui liigapalju alamliike teha siis läheb asi ka keerulisex

samas kui kellelgi Cyrix või VIA prose veel on siis edu beer_yum.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2004 20:04:48 vasta tsitaadiga

reimers66 kirjutas:
praegu on igatahes protsessorite all pudru ja kapsas rohkem seal juttu mäludest ja mobodest et nagu ei saagi aru !


See ongi mõeldud protsessoritem mälu ja emaplaatide ning nende clockimise foorumiks.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahib
HV veteran


liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2004 20:07:10 vasta tsitaadiga

Mõte oleks hea siis, kui meil alafoorumeid 10tk vähem oleks
Tuleks vaadata milline on programmeerimise foorumi menu ja siis selle üle mõtteid vahetada... või mõne muu üle, sest aega neile oma elujõu näitamiseks on ju antud?

_________________
Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 25.03.2004 20:58:48 vasta tsitaadiga

Piip kirjutas:
ja inteli teemas võiks iga 100hz kaupa nad eraldi kategooriad olla,


see jah
tyyp klokib oma proset veidike ja voala tõuseb kohe suurusjärgu võrra foorumis kõrgemasse kategooriasse icon_lol.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2004 22:37:20 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
enamus fleimijaid on moded btw :p

amd powaa 8)
pole minu süü, et sa õiglast kriitikat ei talu icon_wink.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2004 22:43:22 vasta tsitaadiga

idee on hea... poolt thumbs_up.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oraff
HV veteran
Oraff

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2004 22:48:56 vasta tsitaadiga

AMD ja Intel eraldi! mis saaks olla parem idee? icon_lol.gif ja kolks inimeste postid v2heneks! ja IMHO oleks v2he asjalikum lugeda, mitte, et " x ytleb, et see on PIIX ja y ytleb et kasutaja x sa oled ise paras piix jne jne..."
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2004 22:51:50 vasta tsitaadiga

100% poolt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 25.03.2004 23:25:04 vasta tsitaadiga

Eee.. küsitlus oleks tore icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2004 23:28:16 vasta tsitaadiga

poolt
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2004 23:31:59 vasta tsitaadiga

ise olen poolt, aga Intel vs. AMD teemad jätkuvad ostuabi/hinnapäringu foorumis niikuinii icon_wink.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kodanik21
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2003




sõnum 25.03.2004 23:36:15 vasta tsitaadiga

See jutt on küll väga mõttetu, et igal pool on nii ja et teeme ka järgi. Kui seal välismaa foorumites kõik räägivad, et viska enda arvuti parem aknast välja, kas te teexite seda?? Neid foorumeid ei anna eriti võrrelda, sest seal on tegemist hoopis suuremate foorumitega (registreerunute koha pealt) ja kui keegi ütleb, et osad on väixemad ka, siis need on lihtsalt SABAS SÖRKIJAD!!
Läheb siin nagu poliitikas, et portugal arvas, et oleks hea, kui porgand oleks ka puuvili, siis saaks sellest moosi teha jne. Eesti "targad" olid ka kahe käega poolt icon_confused.gif

igastahes VASTU sellele lahkulöömisele
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2004 23:38:50 vasta tsitaadiga

Sahib kirjutas:
Mõte oleks hea siis, kui meil alafoorumeid 10tk vähem oleks
Tuleks vaadata milline on programmeerimise foorumi menu ja siis selle üle mõtteid vahetada... või mõne muu üle, sest aega neile oma elujõu näitamiseks on ju antud?


sama siin, jagamine pole paha mõte aga siis ainult tõesti mingi muu asja arvelt, niigi kole palju neid foorumeid...

_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2004 23:44:10 vasta tsitaadiga

Mina olen küll täiega vastu, kui kedagi minu arvamus huvitab.
Ega need protsessorid nii erinevad ju nüüd ei ole kah, et neid nüüd eralid hakata panema. Ja inimene kes asjadest teab, peab siin edasi-tagasi jooksma, et kedagi abistada. Minu arust suht mõttetu. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 25.03.2004 23:46:12 vasta tsitaadiga

Olen ka vastu, liiga palju alafoorumeid niigi ju.

AGA TEHKE PALUN KEEGI KÜSITLUS icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2004 00:06:09 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
Mina olen küll täiega vastu, kui kedagi minu arvamus huvitab.
Ega need protsessorid nii erinevad ju nüüd ei ole kah, et neid nüüd eralid hakata panema. Ja inimene kes asjadest teab, peab siin edasi-tagasi jooksma, et kedagi abistada. Minu arust suht (<font size=-1><i>tegelikult tahtsin kirjutada</font></i> =>)<b>mõ<font color=red>tt</font>etu</b>. icon_rolleyes.gif

on ikka küll erinevad ja IMO oleks põhiline point just fleimi vähendamine icon_rolleyes.gif
see ju nii tavaline taks, et kellelgi on mingi mure või küsimus, siis kummagi poole fännid hakkavad enda eelistust kiitma ja teiste oma maha tegema thumbs_down.gif eks isegi paar korda seda pattu teinud icon_redface.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2004 00:25:29 vasta tsitaadiga

idee oleks vähendada nii fleimi kui ka muudaks info paremini kättesaadavaks.
_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 26.03.2004 00:32:51 vasta tsitaadiga

Kahe käega poolt! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv23
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 26.03.2004 00:34:48 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru kus point on? Mul pentium protsessor ja olen siiani rahul, kuigi tahaks paremat aga paremat ei ole võtta.

Dont worry, be happy -- oli vist nii

_________________
@Dj
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bandiit
HV kasutaja
bandiit

liitunud: 16.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2004 00:36:17 vasta tsitaadiga

vastu, fleimijad fleimivad siis ikka edasi, targem oleks neist mitte välja teha.
Vastu ka sellepärast, et kuidas siis küsida - kumb parem on - küsimust? icon_confused.gif

_________________

Antiik müüa profiilis
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2004 00:43:29 vasta tsitaadiga

bandiit kirjutas:
Vastu ka sellepärast, et kuidas siis küsida - kumb parem on - küsimust?

kas on vaja sellist küsimust küsida, kui tead, et see ei lõpe ilusti icon_question.gif icon_exclaim.gif
ja kui endal on ostusoov, siis pöördud selle küsimusega ostuabi foorumisse...
edit: mtv23 post on ka päris lõbus icon_lol.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2004 16:17:11 vasta tsitaadiga

119% vastu...
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2004 17:02:36 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
bandiit kirjutas:
Vastu ka sellepärast, et kuidas siis küsida - kumb parem on - küsimust?

kas on vaja sellist küsimust küsida, kui tead, et see ei lõpe ilusti icon_question.gif icon_exclaim.gif
ja kui endal on ostusoov, siis pöördud selle küsimusega ostuabi foorumisse...
edit: mtv23 post on ka päris lõbus icon_lol.gif


Selle ostuabi värgi vaatame ka üle - väga väärastunud alafoorum....
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2004 17:32:25 vasta tsitaadiga

Piip kirjutas:
119% vastu...

icon_eek.gif
Põhjendus ?
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.W.A.T.
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2003




sõnum 26.03.2004 22:03:58 vasta tsitaadiga

Isiklikult kaldun kergelt pooldama, kuid kuhu siis kõik mälu- ja emaplaadijutt jõuab? Rauafoorumisse? Ja küsitlus tuleks ka teha, nagu eespoolgi öeldud icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2004 01:37:45 vasta tsitaadiga

täitsa ia idee et intel ja amd tuleks icon_smile.gif thumbs_up.gif Pooldan
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2004 04:05:16 vasta tsitaadiga

no point ongi selles, et tuleb Intel, AMD ja muud raua teemad icon_rolleyes.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2004 04:09:02 vasta tsitaadiga

noh aga miks ka mitte vastu? igal postitiivsel asjal on oma negatiivsed küljed. pikk jutt sitt jutt - minuarust läheks asi liiga keeruliseks ja idee järgi ei võidaks nende dividemisega mitte kui midagi
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  foorum "protsessorid" mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.